Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Ruska baba, czyli co dale…
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Jak rosyjska ropa umknęła…
  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Obama przyjeżdża – kulka w łeb za stanie w oknie?

Posted by Marucha w dniu 2011-05-26 (Czwartek)

Jak wiadomo, w piątek po południu do Polski zawita z kurtuazyjną wizytą – niczym pancernik Schleswig-Holstein – prezydent Obama. Amerykańskie służby bezpieczeństwa od jakiegoś czasu dopinają wszystko na ostatni guzik, a Secret Service sprawdzały dzisiaj trasę przejazdu. Obama ma spotkać się z uczestnikami szczytu państw Europy Środkowo-Wschodniej, a w sobotę porozmawiać z krulem Bronisławem Komorowskim oraz phemierem Donaldem Tuskiem. Miejmy nadzieję, że ten szczyt nie będzie szczytem głupoty.

Ale nie o tym. Chciałbym serdecznie prosić mieszkańców Warszawy, którzy mieszkają na trasie przejazdu Wielkiego Wodza, aby tego dnia nie otwierali okien. Chyba, że uprzedzili o takiej możliwości funkcjonariuszy amerykańskich, którzy w ostatnich dniach wizytowali setki mieszkań.

Lokatorzy musieli udzielić informacji, czy tego dnia będą otwierali okno, czy może jednak nie, a także kto tego dnia będzie znajdował się w mieszkaniu. I czy ten ktoś nie zechce przypadkiem otworzyć okna. Jeśli jednak powiedzieliście, że nie otworzycie okna, a w weekend będzie duszno i je otworzycie to grozi wam kulka w łeb od jednego z chamerykańskich snajperów. Nie będą się cackać, bo może jesteś terrorystą, albo wielkim fanem Obamy i zechcesz mu coś zrobić.  Z lornetką również nie radzę się pojawiać, bo odblask od soczewki może zostać wzięty za odblask snajperki. Tego dnia albo wyjdźcie sobie na spacer, albo do znajomych. Nie chcemy chyba, żeby chameryka nam mordowała obywateli?

Komunikat, jakkolwiek lakoniczny, pojawił się również w wiadomościach:

Jeno kto dał im takie uprawnienia, aby na terenie teoretycznie suwerennego państwa, funkcjonariusze obcego mocarstwa mogły wykonywać wyroki śmierci bez uprzedniego procesu sądowego? Życzę miłego weekendu i pamiętajcie – nie otwierajcie okien! Jeszcze jakąś chamerykańską zarazę przywieje.

http://lubczasopismo.salon24.pl/

Komentarzy 20 do “Obama przyjeżdża – kulka w łeb za stanie w oknie?”

 1. mgrabas said

  NWO

 2. Inkwizytor said

  Równie dobrze można dostać kulkę niosąc w trakcie przejazdu Murzyna siatkę z zakupami, kto wiem co tam jest oprócz chleba i mleka, może kostka semteksu ?

 3. lopek said

  Tylko otworzenie wszystkich okien w jednakowym czasie, może doprowadzić do sfajdania sie w gacie O!bambo i jego filutów!

 4. Sqbi said

  A jak wywieszę w oknie lipne świadectwo urodzenia to będę sprzymierzeńcem czarnego luda czy narażę się na wywietrznik w głowie?

 5. Ola said

  Jakie to wszystko śmieszne! Czy tu się komuś nie pop…? kochani rodacy ani nie mają strzelb, ani nawet pogrzebaczy, boć to XXI wiek i kuchnie gazowe, szczególnie w stolicy. Chyba z procy nikt nie będzie strzelał. A może chodzi o to, że nie ma ruchu bezwizowego między naszymi DEMOKRACJAMI, i ktoś chciałby się zemścić? A po co tam jechać, kiedy tylu Amerykanów bezrobotnych i bezdomnych, takie kataklizmy… Prześwietlanie na lotniskach, niedługo na dworcach… Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ‚Wybrani’ większością głosów aż tak się boją zwykłych mas!
  Przecież tu lepiej, a zarządców mamy tych samych, prawda?

 6. Wosiu said

  Upodlanie Polaków przekracza wszelkie granice. Czy ten naród da się upodlić i zniewolić do końca, czy kiedyś jak ta lawa eksploduje siłą wulkanu spod skorupy?

 7. Michigan said

  Ludzie w Polsce NIE liczcie i NIE ogladajcie się na jakś tam ZAWSZE OBŁUDNĄ „pomoc” ameryki czy KOGO kolwiek !

  Na świecie NIC NIE było, NIE MA i nie bedzie za darmo !!

  Polacy w Polsce LICZCIE tylko na SAMYCH SIEBIE i nie mylście sobie, że tam jakiś Burak POPYCHADŁO żydostwa karierowicz coś Wam da za DARMO, albo bedzie Wam coś ‚załtwiał’ lub bił się o polskie interesy ! Każdy amerykański ‚prezydent’ to KARIEROWICZ i zwykły bajerant, który KUPCZYł i KUPCZY każdym w interesie burżuji czy takich zakłamanych UZURPATORÓW jak złodzejsko-bandyckie żydostwo.

  Mosońkie rządy USA były, są i ZAWSZE bedą zwykłą PROSTYTUTKĄ polityczną, które zabiegają o interesy ale TYLKO bardzo bogatych czy co najmniej milionerów, którzy NAKRADLI się, a reszte przcietnego społczeństwa w USA mają głęboko w DUPIE, wiec to USA stało się krainą-parasolem tylko dla BOGACZY, a przecietni obywatele czy plebs w ameryce traktowany jest jako zwykłe ŚMIECIE nic nie znaczacy do przemielenia …

  POPYCHADŁO żydów bandytów i złodzeji Burak Obama to zwykły czarny PRYMITYW karierowicz, który panoszy się po świecie i wszystkich którzy nie mają BOMB ATOMOWYCH to bezczelnie OSZUKUJE i robi w przysłowiowego „balona” w żywe oczy.
  Życie jest okrótne i liczy się TYLKO NAGŁA siła i przemoc !!!
  Polacy ZBROJCIE się ćwiczcie się do WALKI i WOJNY tak jak to robi żyd czy ruski.

  Za parę dni ta zakłamana MENDA Burak Obama jak i jego żydo-MASOŃCY poprzednicy przyjedzie do Warszawy bedzie do wszystkich robił FAŁSZYWY uśmiech nr #9, obiecywał ‚gruszki na wierzbie’ identycznie jak ta zakłamana PRZEKUPNA żydoska miotła Hillary Clinton, lub poprzednio Bushe którzy podpisują oraz firmują DOSŁOWNIE WSZYSTKO co im podsuną rozwydżeni ŻYDOSCY złodzejscy MAFIOZI grasujacy w USA z pod szyldu American Israel Public Affairs Committee http://www.aipac.org/pc/ lub druga MAFIA trzęsąca ameryka jak snopkiem siana o nazwie American Jewish Committee http://www.ajc.org/site/c.ijITI2PHKoG/b.789089/k.D39C/About_Us.htm
  MAFIA żydo-masońska ma władze w USA i wy nic na to w Polsce nie poradzicie.

  Za parę tygodni ten przypalony zakłamany „gik” Burak pojedzie na Kreml i tam bedzie się ŁASIĆ wszystkim ruskim mordercom i bandytom takim jak KGB-wszczyk Putin lub pojedzie do do Berlina i tam bedzie robił ‚wślizgi’ w odbytnicę Merkel czy jej następcy …

  ZAPAMETAJCIE to sobie do grobowej dechy: Taka masońkie USA, Anglia czy to Francja NIE mają wrogów ani przyjaciół lecz TYLKO ZAWSZE SWOJE intersy !!!

 8. Rysio said

  Powinno być

  „…Chciałbym serdecznie prosić mieszkańców Warszawy, którzy mieszkają na trasie przejazdu Wielkiego Wodza, aby tego dnia wszyscy pootwierali okna i przywitali naszego drogiego goscia z USA – fajerwerkami, wystrzałami z korkowcow lub wystrzałami z otwieranych butelek z szampanem…”

  😉

 9. Brat Dioskur said

  Ciekawostka.Jak wiadomo pierwszym krajem europejskim w ktorym Bambo postawil swoja stope byla Irlandia.Dlatego,ze z tego kraju ma pochodzic daleki jego przodek. Moze cos mi umknelo,ale
  nie jest mi wiadomym ,ze Irlandia sprowadzala murzynskich niewolnikow!Ten pijarowski trick mial najwyrazniej oslabic ostrze ataku Donalda Trumpa ,ktory utrzymywal ,ze Obama nie urodzil sie w Stanach.Skoro jednak jego przodek jest Irlandczykiem czyli standardowym emigrantem ,ktorych miliony zawitaly w ub. stuleciu do USA to i przestawione przez B.Dom swiadectwo urodzenia Bambo musi byc prawdziwe.
  Nawiasem okno mozna by otworzyc i wychylic zza jego parapetu glowe jakiegos manekina,stara powstancza sztuczka,zabawa byla by nie mala …

 10. Shakespear said

  Wyglonda tak jak by na zlosc „ktos” ta rampe podnosl by bylo glupio.

 11. Chicagowianka said

  Byłam na jesieni 2008 roku w polsce, przygladałam się 10 listopada 2008 roku obchodów 80-j rocznicy Odzyskania Niepodległosci przez Polskę w Warszawie.
  Byłam przy Grobie Nieznanego Żołnierz w Warszawie jak Prezydent Lecha Kaczyńskiego, stał za wiencem potem wpisywał się do jakieś ksiegi do którego podeszłam, aby zrobić z bliska jemu zdiecia i też podchodzili wszyscy BEZ PROBLEMU, dosłownie KAŻDY przed i po składniu wieńców. Była tą sytucja bardzo ZASKOCZONA, że oficerowie BOR na to pozwalali co NAOCZNIE zagrażało Prezydentowi BEZPOŚREDNIE niebespieczeństwo.

  Na pewno podobne sytucje ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA Prezydenta Lecha Kaczyńskiego napewno bedzie MOŻNA odszukać na dokumentalnych filmach i trzeba to KONIECZNIE przejżeć oraz poszukać naocznych świadków oraz to MOŻNA SPRAWDZIĆ oraz UDOWODNIĆ że Prezydent RP NIE był właściwie chroniony od pierwszego dnia jego urzędowania !

  Było to ewidentne, że każdy kto podchodził do bezposredniej bliskosci bez problemu to mógł ZAATAKOWAĆ prezydenta RP.
  Wygladało to tak jakby ktoś wydał decyzję, aby NIE chronić Prezydenta Lecha Kaczyńskiego aby rzeczywiscie został ZAATAKOWANY.
  Zastanawiałam się CZYM się to SKONCZY i kiedy Prezydent zostanie rzeczywiscie okaleczony przez jakiegoś nasłanego wariata !!!

  W tej sprawie MUSI być NATYCHMIAST przeprowadzone śledzctwo i DOCHODZENIE po odsunieciu od władzy bandyty Tuska i przestępczych gangsterów „platforma obywatelska” !

  Prezydent Lech Kaczyński od momentu kiedy został Prezydentem był CELOWO WYSTAWIONY na ryzyko zamachu nawet przez nie poczytalną nasłaną osobę lub kryminalistę.

  Osobiści też obserwująć pierwsza wizytę w USA Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w lutym 2006 roku też WIDZAŁEM to NAOCZNIE, że Prezydent RP NIE miał dostatecznej ochrony w czasie swojej wizyty w USA i wygladało to jak CELOWE działanie BOR i napisałem w tej sprawie OSOBISTEGO e-meila do Lecha Kaczyńskiego pytając CO to wszystko ma znaczyć !!!

  To było bardzo NAOCZNE, że banda gangsterów Tuska razem z bandytami z WSI już wtedy WYSTAWIALI WIELOKROTNIE do ZABICIA Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i w tej sprawie MUSI być KONIECZNIE też przeprowadzone ŚLEDZCTWO oraz PEŁNE DOCHODZENIE jak ten mechanizm wystawienia Prezydenta to ZABICIA był CYNICZNIE organizowany przez BOR skoligacony z WSI oraz gangsterami Tuska przestępczej „platformy obywatelskiej’ którą należy ZDELEGALIZOWAĆ jako organizatora ZAMACHU na Prezydenta RP!

  Zabicie Preezydenta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku to tylko FINAŁ całego SPISKU jaki zoorganizował ROZWYDŻONY kaszub Tusk krzyczac bezczelnie z trybuny Sejmowej „wszyscy WYGINIECIE” więc własnie DLATEGO to ON dużo wcześniej BYĆ MOŻE planował ZAMACH i ZABICIE Lecha Kaczyńskiego oraz WYMORDOWANIA jego współprcowników politycznych mając zaufanych bandytów popleczników dlatego czuł i dalej czuje sie taki BEZKARNY!!!

 12. Marucha said

  Re 7:
  Za parę tygodni ten przypalony zakłamany „gik” Burak pojedzie na Kreml i tam bedzie się ŁASIĆ wszystkim ruskim mordercom i bandytom takim jak KGB-wszczyk Putin …

  Byłbym ciekaw, jakie to mordy mają na sumieniu rosyjscy „bandyci” – niechby i choć w małym stopniu porównywalne ze zbrodniami USRaela w Iraku, Afganistanie, Serbii itp.

 13. Realista said

  re 11

  Chicagowianka,

  Niech pani przestanie pieprzyc o tym rzekomym polskim prezydencie.

 14. Krzysztof said

  @13
  Niech pan okaże miłosierdzie zagubionej owieczce ojdyra wskazując drogę pod jego sutannę.

 15. Rysio said

  http://lewrockwell.com/raimondo/raimondo111.html

 16. zagrypiona said

  @9

  Ja jeszcze slyszalam ze OB dlatego tak sie pokazuje w Irlandii zeby pozyskac elektorat pochodzenia irlandzkiego w USA. Ale nie wiem na ile to prawda. Stad niby ta bajka o irlandzkich korzeniach.

  Co do artykulu: brak slow. Ja bym tych pajacy nie wpuscila zeby mi dyktowali czy mam otwierac okno czy nie i kiedy. Moj dom jest moja twierdza. Chociaz kto wie, moze lepiej tego dnia trzymac zamkniete bo niewiadomo co tam posieja z okazji wizyty OB. 😉 No i ten smrodek moralny z tym zwiazany…

 17. Krzysztof M said

  Precedens już mieliśmy. A właściwie wiele precedensów. Ochroniarze Mosadu robili w Polsce i robią, co chcą. Teraz pohulają sobie Jankesi. A jak który tubylec nie wyrazi tym wszystkim zachwytu, to: „MORDA W KUBEŁ!!”.

  W sieci spotkałem taką opinię Niemca o Polakach: „Polak to taki ktoś, kto da się wy…ć w d…, a potem jeszcze w rękę pocałuje”.

 18. u said

  Komu moze zalezec zeby Obamie krzywde zrobic? No komu? Przeciez wiadomo, ze w razie jakiegos nieszczescia Stany nie zostana osierocone – Biden zaostanie zaprzysiezony.Z ta security to gruba przesada, chyba w ramach walki z bezrobociem.

 19. Gmad said

  Wydrwigrosze apelują do Mulata, żeby nacisnął na „polski rząd”:
  http://www.tvn24.pl/12690,1704384,0,1,zydzi-do-obamy-upomnij-sie-o-majatki,wiadomosc.html

 20. niereligijna said

  zalosna sprawa……

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: