Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  minka o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Novy o Dlaczego mężczyźni starzeją si…
  lewarek.pl o Dlaczego mężczyźni starzeją si…
  lewarek.pl o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Rick o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  lewarek.pl o Putin i putinizacja
  Marucha o „Udu***y cię tak, że się…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Boydar o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  emilo o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Leo o Polscy socjaliści o cenzurze i…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Leo o Putin i putinizacja
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Homoseksualiści ”najgorszymi sprawcami przestępstw z nienawiści”

Posted by Marucha w dniu 2011-05-27 (Piątek)

„Przestępstwo z nienawiści jest zwykle definiowane przez prawo jako takie, które obejmuje groźby, prześladowania, szkody fizyczne itp. wyrządzane z powodu uprzedzeń na tle rasy, koloru skóry, religii, pochodzenia narodowego, etnicznego, orientacji seksualnej lub ułomności umysłowej” – taką definicję znajdziemy na USLegal.com. Jeśli więc przestępstwem z nienawiści jest grożenie lub prześladowanie kogoś z powodu uprzedzeń na tle religijnym, to homoseksualni aktywiści są najgorszymi sprawcami przestępstw z nienawiści w Ameryce – pisze publicysta i dziennikarz amerykański Bryan Fischer.

Fischer przypomniał niedawną sprawę dymisji mistrza olimpijskiego, Petera Vidmara. Vidmar zdobył dwa złote medale w gimnastyce artystycznej w igrzyskach olimpijskich w 1984 r. i został ostatnio wybrany przez Amerykański Komitet Olimpijski na chef de mission Olimpiady w 2012 roku.

Wszystko było w porządku do momentu, gdy homoseksualni aktywiści odkryli, że popiera on naturalne małżeństwo, instytucję, która była podstawą cywilizacji od zarania dziejów. Fischer pisze: „Vidmar w oczach Policyjnej Kontroli Myśli popełnił niewybaczalne przestępstwo, bo wierzy, że małżeństwo to związek jednego mężczyzny i jednej kobiety”.

Amerykański olimpijczyk podarował 2 tys. dolarów na wsparcie tzw. propozycji 8 w Kalifornii, która stanowiła, że małżeństwo może istnieć tylko pomiędzy mężczyzną a kobietą.

Zdaniem amerykańskiego publicysty, Peter Vidmar stał się ofiarą przestępstwa na tle nienawiści, które popełnili homoseksualiści.

„To uprzedzenie wobec Vidmara jest przestępstwem z nienawiści, popełnionym z powodu uprzedzeń wobec przekonań religijnych, opierających się na nauce Kościoła, który mówi, że małżeństwo jest święte i zarezerwowane dla związku jednego mężczyzny i jednej kobiety” – stwierdza amerykański publicysta.

Dodaje: „Ze względu na ogromną presję wywieraną przez bandytów z ruchu homoseksualnego, Vidmar został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska (…).
Vidmar został potraktowany przez homoseksualistów tak, jakby dopuścił się molestowania seksualnego”. Publicysta napisał, że olimpijczyk, który obecnie zarabia na życie jako mówca motywacyjny, „teraz został oznaczony przez inkwizytorów z Wielkiej Lewicy jako homofobiczny bigot, co stawia pod znakiem zapytania jego pracę, z której się utrzymuje”.

Zarzucił „tchórzom z Amerykańskiego Komitetu Olimpijskiego”, którzy byli zastraszani przez zbirów z lobby homoseksualnego, że dopuścili do publicznego upokorzenia człowieka, który nigdy w życiu nikogo nie skrzywdził.

Fischer konkluduje: „Jeśli homoseksualni aktywiści szukają sprawców przestępstw z nienawiści, to nie muszą daleko szukać. Widzą ich w lustrze każdego dnia.

Źródło: Renew America, AS

http://www.piotrskarga.pl

Komentarze 4 do “Homoseksualiści ”najgorszymi sprawcami przestępstw z nienawiści””

 1. Poczytalny said

  Homoseksualisci to nieobliczalni ludzie – zdolni do wszystkiego,nawet do nierozroznienia zapachow i grzebanie sie w gow..ie

 2. Mordka Rosenzweig said

  napisano:

  „Vidmar w oczach Policyjnej Kontroli Myśli popełnił niewybaczalne przestępstwo, bo wierzy, że małżeństwo to związek jednego mężczyzny i jednej kobiety”.

  Ja pan Mordka tak myslec sze pan Vidmar jest zboczony i ciemnogrud.

  Pan Fisher ruwniesz powiedzial:
  „Jeśli homoseksualni aktywiści szukają sprawców przestępstw z nienawiści, to nie muszą daleko szukać. Widzą ich w lustrze każdego dnia.”

  Jestem obuszony tym stweirdzeniem. Jesli jest jakies pszestepstwo wsrud postepowych mlodych ludzi to tylko dlatego sze ich milosc jest szczera i sie bardzo kochaja.

 3. http://www.usatoday.com/sports/olympics/2011-05-06-peter-vidmar-resignation_N.htm

 4. Weronika said

  Co tam daleko szukać! W jewrejpejskim traktacie jest gwarancja supremacji dla mniejszości. Tak wygląda dymnokracja: większość wybiera mniejszość a mniejszość ustala sobie prawne przywileje, aby ciemiężyć tę większość.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: