Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Jak chomik stał się bocianem.…
  Emilian58 o Generał Surowikin radykalnie z…
  Emilian58 o Generał Surowikin radykalnie z…
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Generał Surowikin radykalnie z…
  Mietek o Kartagiński pokój Waszyngtonu…
  revers o Generał Surowikin radykalnie z…
  NICK o Dlaczego szkoły nie eduku…
  Mietek o Kartagiński pokój Waszyngtonu…
  NICK o Wolne tematy (83 – …
  CBA o Wolne tematy (83 – …
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  NICK o Generał Surowikin radykalnie z…
  NICK o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  NICK o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

„Obama poczuł Polskę. Widziałem jego wzruszenie”

Posted by Marucha w dniu 2011-05-28 (Sobota)

Jednych to wkurzy, innych rozśmieszy. Poczytajmy sobie jednak „mainstreamowego” bełkotu medialnego na temat wizyty Obamy w Polsce. – admin.

To dobra wizyta, która potwierdza siłę naszego sojuszu i której inni nam zazdroszczą – ocenił pobyt prezydenta USA Baracka Obamy w Polsce minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. – Dobra wizyta, która potwierdza siłę naszego sojuszu, Barack Obama poczuł Polskę – powiedział Sikorski dziennikarzom. – Widziałem jego wzruszenie, gdy spotykał się z weteranami nie tylko wojen, ale także weteranami Solidarności i z jak wielką uwagą słuchał uwag, jakie oni mieli dla demokratyzacji Bliskiego Wschodu, Białorusi, Afryki północnej – dodał.

Sikorski zwrócił uwagę, że prezydent Stanów Zjednoczonych, potwierdził, że poprze inicjatywę legislacyjną, która „uzależniłaby wejście Polski do programu bezwizowego nie od liczby odmów, tylko od liczby dłuższych pobytów, a tu nasze statystyki są lepsze”. – Myślę, że ta deklaracja przybliża dzień naszego wejścia do programu – uznał Sikorski. [Czyli skończyło się, jak było do przewidzenia: Obama powiedział, że może kiedyś nam coś obieca, jak mu się przypomni. – admin]

Zastrzegł, że Polska nie zamierza zmieniać swojej polityki wobec Libii i nie zamierza angażować się tam wojskowo. – Robimy wiele rzeczy wspólnie, byliśmy razem w Iraku, jesteśmy razem w Afganistanie, ale Polska ma swoją koncepcję tego, jak pomagać Libii wybić się na demokrację – oświadczył.

Pytany, na czym może polegać wywieranie presji na Białoruś, co zapowiedzieli prezydent Obama i premier Donald Tusk, szef dyplomacji przypomniał, że „Stany Zjednoczone przysłały mocną delegację, zwiększyły swoją pomoc dla społeczeństwa obywatelskiego Białorusi na apel Polski i że wprowadziły sankcje takie same i tego samego dnia, co my – my Polska i my Europa”.

– Obiecaliśmy sobie dalszą ścisłą współpracę, przede wszystkim na rzecz uwolnienia więźniów politycznych, a potem na rzecz demokratyzacji Białorusi – dodał.

– Najwięcej zależy od władz i społeczeństwa Białorusi. Ale tak jak nam pomagano w czasach komunizmu, tak my będziemy pomagać – zadeklarował.

Na pytanie o terminy stacjonowania w Polsce niewielkiego amerykańskiego pododdziału zabezpieczającego rotacyjne pobyty sił lotniczych Stanów Zjednoczonych, Sikorski odpowiedział: „Zostawmy to wojskowym, ale spodziewam się, że to się zacznie w przyszłym roku”.

– Uważam, że bardzo ważna wizyta i pamiętajmy, że inni jej nam zazdroszczą – podsumował minister Sikorski.

http://wiadomosci.onet.pl/

Komentarzy 26 do “„Obama poczuł Polskę. Widziałem jego wzruszenie””

 1. mgrabas said

  to Obama był w Polsce? chyba tylko u kolesi w telewizorze
  ja tam w Polsce nie widziałem Obamy, z resztą Obama to tylko reprezentacyjna kukiełka bez żadnego znaczenia

 2. wi42 said

  Moze niektorych wkurzy, czy rozsmieszy tak jak pisze gajowy, ale wlasciwie

  na to mozna miec juz tylko odruch wymiotny…

 3. JO said

  Obama wyslany na zwiady przez mocodawcow do Polski i dyrektywami dla wiernych psow….

 4. tralala said

  Podsluchiwalam cos niecos na temat wizyty w tv i mialam wrazenie, ze cofnelam sie w lata 60, 70 te. Te same klamstwa, hypokryzja, propaganda, czyli „mowa trawa”.

 5. dumnyPolak said

  A teraz Sikorsky-Aplebaum poleci zawrzeć sojusz z Chinami- tamci zaatakują Rosję, żeby nie mogła interweniować, gdy Donek z Bronkiem wyruszą na czele husarii nieść wyzwolenie Białorusi od tyrana Łukaszenki. Demokracja już czyha na Białorusinów.

 6. Bas said

  Sikorskiemu nalezy wierzyc. Byl blisko Berka i widzial jak ten zatykal nos kiedy naprawde poczul polske.
  Glownym tematem wizyty byla Bialorus. Nastepny rezim do wymiany na liscie Berka.
  Ponoc kaczynska ma zaklepana audiencje by wyprosic by ten przewiozl jarka w Bestii co zagwarantuje ze bedzie faworytem w wyborach – tak jak kwasowi po jezdzie z Santo Aubito.
  Jesli wygra, to jarek zaraz wypowie Rosji wojne i posle posiliki do Afganistanu a w Pakistanie napewno znajdzie schowanego Osama.

 7. maasteer69 said

  Tak na Białorusi to reżim, ale qrwy z kosova zaprosili, o prawa człowieka i mniejszości serbskiej nie pytali, o handel serbskimi organami tez pewnie nie – bo to nie białoruska „opozycja”
  A o obaleniu gruzińskiego reżimu Sakasyfilisa rozmawiali z Obamą??
  hipokryzja na całego

  Jak tak dalej pójdzie to na następny szczyt zaproszą premiera (lub prezydenta) wolnego Śląska

 8. KaRabin said

  O Sikorskim nic nie napisze bo strach, cywilne procesy ciągną się długo i sporo kosztują;)
  Jeżeli chodzi o Białoruś to ludzie tam nie głupi mieszkają, zauważyli jak ta „wolność” się Ukraińcom czkawką odbiła. Jak na razie na Białorusi nikt po śmietnikach nie grzebie z domu komornik nie wyrzuca, na ulicy nie zamarza .Dla przykładu w Polsce ostatniej zimy zamarzło więcej osób niż było ofiar komunizmu w latach 1956 /89r i jakoś nikt lamentów nie robi. Wizyta Obamy to zwykłe show dla przeciętnego zjadacza kartofli z którego nic nie wynika ,więc się nie podniecajcie.

 9. Bloew said

  Gdybym nie wiedział co nie co, był bym skłonny im uwierzyć …

 10. maasteer69 said

  Najważniejsze ze usrael „pomoże” (pomożecie?? pomożemy!!)
  NWO-okratyzować Białorus i Afrykę PN
  Znowu wyślą jakąś Anzelikę B żeby siała ferment

  Niech najpierw kosovo zdemokratyzują – Białoruś przy tym syfie to czysta praworządność i ostoja praw człowieka

 11. revers said

  Nawet Jaroslaw K. z okazji wizyty Bambo podal reke Chrabiemu Bulowi, co sie nie robi dla PRow i przed wyborami.

  Raczej czul sie Bambo zle, gdy ryzy wyskoczyl jak fircyk w galotach, ze sklepy sa nie tylko stanach, sugerujac ze innych partnerow politycznych nie mniej waznych ma pod reka, lub w poblizu ryzowiska.

 12. Roman K said

  ad Rewers…une nie musza sobie rak podawac ..wystarczy ze renka renke myje”=____ une dobrze wiedza co drugie w nocy w rece trzymalo:-)))
  Sikorski….tfu….

 13. minus said

  temat- w okolicy 3go Maja, król S.A.Poniatowski i moje veto wobec tych peanów i/albo kunktatorstwa: „Wyspy bezludne”, Waldemar Łysiak, 1987. Rozdział ” Blizna”, str 130 i 131:

  „…Tak oto został „załatwiony” przez wielmożów (spisek) i przez Kościół (fałszywa legenda) najlepszy – obok Batorego – władca Polski.Ta sama spółka równie skutecznie poradziła sobie z Batorym. Gdy król Stefan świetnymi zwycięstwami wybijał zaborcze kły carowi Iwanowi Groźnemu, sejm polski … ujadał na zwycięzcę za to, że „niesłusznie napastuje monarchę tak nieszkodliwego jak wielki kniaź moskiewski, który kocha i uwielbia Rzeczpospolitą” ( !!! sformułowanie Mickiewicza ). Znajdując się na krawędzi przepaści Iwan zaczął kokietować Rzym, a Kościół, uwiedziony nadzieją skatolicyzmowania Rosji ( trzeba było być szaleńcem, by w to wierzyć ) wymusił na Batorym pokój, co uratowało Rosję, Polskę zaś przywiodło do zguby 200 lat później.
  Zguba (rozbiory i zlikwidowanie Lechistanu) nastąpiła w wieku XVIII, gdy moda na zdradzanie ojczyzny doszła do takiego apogeum, iż budziło to wstręt…” nie chce mi się ręcznie tego rzeźbić, pan jest mądrala, pan se znajdzie, pan popuści co uzna. A co do Żydów wymyślających Islam, to też, przepraszam, nie chce mi się ręcznie pana prof. Konecznego przepisywać.
  W ogóle sądzę z wzajemnością czuję: nieteges, to ja już Państwu nie będę nieteges.Państwu 764em.

 14. Lukasz said

  Naked truth for Poland http://www.europeanvoice.com
  Benjamin Fulford warns of a nuclear terrorist attack in Europe http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com

 15. minus said

  tak, tak- pan mi zarzucił braki, pan ma rację- prawie same dziury.Pan, panie… . „zrób coś, przecież ty jesteś taki mądry misiu”- „Miś”, Bareja.

  ofafluń! 😀

 16. Re: 11 Roman K
  Panie Romku, mam prosbe, by czesciej sie Pan udzielal na forum u Maruchy i na http://polskawalczaca.com
  Dziekuje.
  jasiek z toronto
  http://polskawalczca.com

 17. Marucha said

  Re 8;
  Nie podniecamy się Obambo, wprost przeciwnie, co nietrudno zauważyć. Jedyne co zwraca naszą uwagę to nawrót medialnej retoryki z lat 60-tych, ale chyba nawet za Breżniewa takich bzdur nie emitowano dla publiczności. I chyba wizyty Breżniewa były bardziej konkretne.

 18. minus said

  7u set 6ciu iluś – ludzi dobrej woli, jak który woli, a zwłaszcza jak ma syto i nie boli

 19. Roman K said

  Ludzie !!!!!!!

  Przepowiedna sie sprawdza!!!!!!!!!!!

  Nasradamus w centurii XXIV pisze… tlumaczenie na poczekaniu z laciny…

  Gdy wladca zamorski syn Slonca
  Osla odor nad Wisla poczuje
  Ciola napoic w Niemnie posle
  Niedzwiedzia zajacem poszczuje!

  Pacholkow platnych z ich wlasnej kiesy
  W smiertelne blota wprowadzi
  Kosci ich biale, gdyz lud Plowowlosy
  Smiertelnym dymem wykadzi….

 20. Marucha said

  Re 18:
  Niesamowite…

 21. Roman K said

  Niesamowite w istocie,,wszystkei przepowiednei Nasadamusa sprwadzaja sie….czy to przypadek ze pan Minister uzyl slowa – Poczul?????

 22. Realista said

  Ciekawe, ze Polacy lubuja sie w przepowiedniach zyda Nostradamusa, nie wiedzac nawet jak napisac jego nazwisko, a nie czytaja pisma swietego gdzie jest wiele wiecej przepowiedni jak np u Daniela od kogo Nostadamus sciagnal wiele przepowiedni.

  Ciekawe jest rowniez stwierdzenie, ze wszystkie jego przepowiednie sprawdzaja sie. Moze dlatego ze zyd Nostardamus napisal, zyd przetlumaczyl i zyd zinterpretowal dla przesadnych goi.

  Nostradamus przepowiedzial rowniez, ze Polska przejdzie na religie muzulmanska i ruszy na Niemcy. Czy to juz bylo czy dopiero bedzie?

 23. Krzysztof said

  @21. A może jest to ich obowiązująca „religia”?

  Barak przybył do Polski na pożegnalnego poloneza-nie wiadomo tylko w jakiej postaci-głośnej, czy płynnej?
  „Uśmiercenie” Osamy wiele miesięcy przed kolejną elekcją jest podyktowane tym, że nagłe poparcie mięsa wyborczego w Usraelu, które wynikało z tej manipulacji na przestrzeni kilkunastu miesięcy się zdezaktualizuje. Sytuacja gospodarcza sterowana przez właścicieli Ameryki za rządów Baraka pikuje w kierunku dna, czego wyrazem były pogróżki starego judajczyka Kissingera w kierunku Chin, by czasami nie przyszło im do głowy wyprzedzenie hegemona.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/kissinger-relacje-usa-chiny-sa-bardzo-kruche,1642491,2943?fs=b
  Z tego wynika, że w Usraelu wrócą neokony do żłobu, a w Polsce na karbowego gotowany jest jarkacz-z wyciągniętą grabulą w kierunku tfu-hrabiego. Będzie to nawet zgodne z trendem pro narodowym w unii euro pejskiej, gdzie coraz bardziej do głosu dochodzą te środowiska. Nie chciałbym jednak wpadać w samozachwyt zważywszy na fakt, że środowiska te znajdują się pod pełną kontrolą sił ciemności, a dowodem na to jest natrętne ubieranie pisuarów w narodowe galoty.

 24. Poczytalny said

  No tak,kolorowi maja inne powonienie,nie tylko gibkosc i ruchy.

  Co innego bialy czlowiek,tego i malpa przescignie.

 25. Santo said

  „Proroctwa i przepowiednie” N., wynikle z zydowskiej kabaly ktora praktykowal, mozna interpretowac w dowolnie.
  Coroczne nowe publikacje interpretowane w/g biezacych okolicznosci i na biezace potrzeby sa podobne do przepisywania historii i daja dobry zarobek.

 26. mgrabas said

  Wizy(ta) Obamy

  http://www.cda.pl/video/17641b6/Wizyta-Obamy-

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: