Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (57 – …
  Voodoosch o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Yagiel o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Zbigniew Kozioł o Cywilizacja (Nie)Prawdy
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Jak działa Mosad w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2011-06-25 (Sobota)

Wszystkie dobrze prosperujące wywiady świata mają najlepsze wyniki gdy uda im się zwerbować do współpracy osoby swojej narodowości w konkretnym kraju swojej działalności. Tacy agenci często podejmują współpracę ze względów ideowych i nie wymagają takich nakładów finansowych, jak ci pozyskani za pieniądze.

O działalności polskich służb wywiadowczych mogliśmy w ostatnich latach dowiedzieć się bardzo dużo z mediów podczas licznych zadym politycznych, wokół nich szlejacych, w ostatnich latach. Chociażby z tego powodu każdy z nas może mieć choć blade pojęcia jak rozbudowane mogą być obce struktury wywiadowcze działające na terenie Polski. Jak potężnymi pieniędzmi dysponują i gdzie mogą umieszczać swoich agentów. Z wielu zadań, które absorbują mnie w tej publikacji, najbardziej interesuje mnie to, w jakiej skali spenetrowały, lub też zainstalowały w Polsce różne grupy polityczne, czy też pojedyncze osoby, których główną aktywnością, szczególnie w łatwo dostępnym internecie, jest szkalowanie mojej osoby. Każdy się może o tym łatwo przekonać przeglądając setki stron i wyłapując kłamliwe opinie i informacje na mój temat. Łatwo to skonfrontować z tym co robię, ponieważ aktywnie udzielam się od lat w życiu politycznym naszego państwa. Wydaję wiele gazet i pism. Stale aktualizuję stronę internetową. Nagrywam piosenki, wydaję płyty.

Moje dossier z najważniejszymi informacjami od lat jest dostępne na stronie PPN, było tez wielokrotnie publikowane na łamach prasy, której jestem redaktorem naczelnym. Publikuję swoje numery telefonów, adresy mailowe, a nawet adres domowy. To wszystko każdemu zainteresowanemu daje możliwość szybkiego kontaktu ze mną. Zadane pytania uzyskają odpowiedzi. Niezmiernie rzadko się zdarza, aby ktokolwiek publikujący treści na mój temat w mediach, a zwłaszcza w internecie, skorzystał z wyżej wymienionych możliwości. Rozpowszechnianie kłamstw jest bowiem ich głównym celem dziania. Niestety nie dotyczy to wyłącznie moich jawnych wrogów, ale i tych osób, które z racji tożsamych poglądów powinny dostrzegać w mojej działalności i pozytywne strony. Nie było i nie ma czegoś takiego. Wszystko co robię jest godne wyłącznie krytyki. Wywołano wręcz modę, że o Leszku Bublu nie wypada pisać i mówić dobrze, czy choćby obiektywnie. Co gorsze, w anonimowych ulotkach, a szczególnie w internecie można znaleźć tysiące „opinii” i informacji „dobrze” poinformowanych osób, zwykłych kłamstw, oszustw i kalumnii, a nawet fałszowania pochodzenia mojego i mojej rodziny. Trudno z tym walczyć, gdyż jest to, jak już wspomniałem, zjawisko „modnego chlastania” Leszka Bubla, bez żadnych następstw moralnych czy konsekwencji prawnych dla autorów paszkwili. Bezkarność takich praktyk powoduje, że coraz częściej pojawiają się kłamliwe publikacje podpisane imieniem i nazwiskiem. Ma to spowodować, że czytelnik będzie sądził, iż skoro jest autor, to publikacja jest prawdziwa.

Tak jest w przypadku kłamcy i oszczercy z Gdańska. Nie będę się zniżał do jego rynsztokowego poziomu intelektualnego i moralnego, wdawał się z nim w repliki, nazywał go świnią czy agentem Mosad-u. Bardziej bolesne będzie skazanie go na drodze sądowej za to co publikował i rozpowiadał. Nie sądzę, że zaboli go kara finansowa zasądzona przez sąd. Działał bowiem ze sporym rozmachem, musi więc mieć kasę z jakiegoś źródła. Ma też świetne kontakty z „polonijnymi” stronami internetowymi, chętnie publikującymi jego paszkwile. Czeka mnie więc kilka wizyt na salach sadowych w Gdańsku. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że właśnie publikuję na łamach gazety kolejne części „Wielkiej Encyklopedii Żydów Leszka Bubla”, przy której pracuje wiele osób, według kryteriów podanych przez pierwszą jej część, dostępną zresztą stale na stronie internetowej PPN. Mamy już ok. 30 tys. nazwisk. I ta gigantyczna praca ma być teraz zdyskredytowana przez kogoś kto stworzył konkurencyjną listę z kilkuset nazwiskami, zamieszczając ewidentne bzdury o mnie i wielu innych osobach, które na swojej liście umieścił. Aby była „wiarygodniejsza” to część informacji przeredagował z mojej listy i umieścił na swojej. Rozpoznałem na niej wiele zdań, które sam napisałem i opublikowałem wcześniej. Przykład – Andrzej Lepper, którego zamieścił, pomimo tego, że w wyborach 2007 był kandydatem na posła z listy „Samoobrony”. Bardzo to dwuznaczne – wiedział, że jego ówczesny wódz jest Żydem, a i tak kandydował, po czym zaraz po wyborach chlasta go niemiłosiernie i pisze, że Lepper to Żyd. Paranoja?, ale tylko pozornie. A gdyby dostał się do Sejmu to też by zamieścił na liście swojego wodza? To już jego problem. Dla mnie to śmieszny, mały człowiek. Nie mam pojęcia czy jest agentem, bo niby skąd mam mieć taką wiedzę. Dla mnie ważne jest to, że taka działalność szkodzi temu co profesjonalnie robię.

Od lat czynami walczę ze złem. Jestem zawsze na pierwszej linii walki, a aktualnie niemalże w każdym tygodniu walczę z prokuratorskimi szykanami, oraz z wieloma bzdurnymi oskarżeniami na sadowych salach. W tym numerze gazety to po raz kolejny dokumentuję. Sojuszników w tej walce brak. Jedni się cieszą, inni to zabijają milczeniem, a jeszcze inni piszą, że jestem osobą nietykalną i ciekawe dlaczego to mnie nie ścigają prokuratury w całej Polsce. A przecież jak ktoś nie czyta nawet moich gazet, to pełno na powyższy temat jest publikacji w internecie.

Setki relacji z sądowych rozpraw i policyjno-prokuratorskich szykan.

Wracając do agentury Mosad-u w Polsce to warto wspomnieć, iż już w połowie lat 80 – tych powstał ściśle tajny raport zrobiony przez ówczesne MSW na polecenie gen. Jaruzelskiego. Wiem to z pewnego źródła, bo m.in. od Henryka Piecucha, który w tym resorcie jako archiwista przepracował ponad kilkanaście lat. Wydał w III RP kilkadziesiąt różnych książek o działaniach tajnych i jawnych służb w PRL-u, o różnej wartości historycznej. Twierdzi, że ów raport czytał, ale ponoć nie udało mu się zrobić jego kopii. Było w nim ok. 7 tysięcy nazwisk!!! Ale byłby szok, gdyby taki raport ktoś zdobył i opublikował w internecie. Może się i tego doczekamy.

A jak dzisiaj wygląda działalność Mosad-u w Polsce? W końcu nie bez przyczyny nasi rządzący notable publicznie mówią, iż Polska jet największym przyjacielem Izraela. Ilu jest agentów na użytek władzy i wśród różnych dziwnych grup politycznych i osób rozpowszechniających kłamliwe informacje? Mniejszość żydowska w Polsce liczy min. ok. 1,5 miliona, a w polityce, mediach wielkim biznesie stanowią większość, więc bez angażowania się w bezpośrednią agenturalną działalność i tak wiedzą co mają robić . Widać to gołym okiem jak zmieniają się układy polityczne, szefowie dużych mediów, a kierunek polityki jest ten sam.

Jednak na obrzeżach tych wielkich decydentów wszystkiego co się w Polsce dzieje od zarania III RP stara się podnieść z upadku Ruch Narodowy. I tak się jakoś dziwnie składa, że od kilkunastu lat różne próby jego reaktywacji nie miały szansy zorganizowania się pod żadnym większym politycznym sztandarem. Pomimo tego, że kilka, kilkanaście lat temu żyli jeszcze jego polityczni seniorzy. Tych inicjatyw było sporo często pod rożnymi historycznymi nazwami, lub też pod zupełnie nowymi, ale w całości, lub też po części zawsze odwoływały się do dorobku Ruchu NARODOWEGO w Polsce. Wiemy jak za czasów II RP byłą to poważna organizacja i intelektualna siła polityczna, jak została niemal całkowicie wymordowana w czasach żydostalinowskiego terroru.

Dla wszystkich powstających od zarania III RP sił politycznych, wiadomo było i nadal jest, że może to dla nich być największym zagrożeniem gdyby komukolwiek udało się zorganizować liczącą się narodową polską partię polityczną. Nie ma wątpliwości, że moja działalność polityczna i wydawnicza, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, mająca na celu zorganizować silną narodową partię, staje się dla wyżej wymienionych dużym zagrożeniem. A zdobycie w wyborach 2005 r. ponad 210 tys. głosów przez PPN, która we wszystkich okręgach wyborczych zarejestrowała 627 kandydatów na posłów i senatorów, wzbudziła u nich nie podziw i uznanie ale agresję. Dowodem jest kilkanaście aktów oskarżenia, jak również ofensywna propaganda w bardzo ważnym medium, jakim stał się internet. Moje zaabsorbowanie walką na salach sądowych zbiega się z niespotykana wcześniej wobec mnie ilością kłamstw i pomówień. W ten sposób zostałem dostrzeżony jako groźny przeciwnik, którego zwalczać trzeba metodami uniemożliwiającymi urośnięcie w siłę polityczną Polskiej Partii Narodowej. Jest to bowiem opcja polityczna, która bazując na prawdzie, etyce i bezkompromisowości w sprzyjających politycznie warunkach i nastrojach społecznych może wejść do parlamentu RP. Czego wybory 2005 i niespotykany wcześniej sukces organizacyjny jakiejkolwiek grupy narodowej, były najbardziej widocznym przykładem. A wejście PPN-u do parlamentu byłoby prawdziwą tragedią dla wiadomych sił, namiastką tego co stało się kilka lat temu w Austrii.

Nie bądźmy naiwni i nie sadźmy, że w takiej sytuacji, oprócz jawnie wrogich sił, nie rusza do walki ze mną różnej maści agentura. W końcu po to ona jest. I nie łudźmy się, że Polska jej nie ma. Widać ją pod różnymi postaciami. A już najtańszym i najskuteczniejszym sposobem walki ze mną jest ukierunkowanie tej walki na wszystko co robię. Chodzi o to abym w obiegu społecznym jawił się jako oszołom, psychol, radykał, czy też Żyd ukrywający swoje pochodzenie. Wszędzie można odnaleźć pochwały dla osób, które nie czytają „bublowskiej prasy”, nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Propaganda szeptana w czasach PRL-u odniosła zamierzony skutek. Dzisiaj służy temu internet. Proszę sobie poczytać na mój temat różne paszkwile na tysiącach stron internetowych i każdy będzie miał jasność kto to wszystko inspiruje, finansuje i realizuje.

Dodatkowo na obrzeżach sceny politycznej kręci się kilka politycznych grup, które często mają w nazwie słowo „narodowy” i jawnie propagują nazizm, fanatyzm, a nawet socjalizm! Ich nazistowskie publiczne wybryki zawsze mają pełną medialną oprawę. Są tak nagłaśniane po to, aby Polakom słowo „narodowiec”, lub „nacjonalista” trwale kojarzyło się wyłącznie z nazizmem lub faszyzmem. To natomiast gwarantuje klęskę każdej partii narodowej w kolejnych wyborach. Nikt nie będzie głosował w Polsce na faszystów, to jasne, jak gwiazda Dawida w oczach rządzących polską elit.

Moja rola, póki mam jeszcze możliwość publikowania, jest stałe nagłaśnianie tego problemu. I tym, którzy mi ufają chcę powiedzieć, że prędzej zakończę swoją działalność polityczną, czy tez pójdę do więzienia, niż zmienię swój bezkompromisowy styl działania wobec wszelkiego łajdactwa bez względu na jego kolor. Od niebieskiego, po różowy, czerwony, zielony czy też czarny. Póki mam jeszcze możliwość to walczę o swoje dobre imię, bo każdy narodowiec, czy to ja, czy mój następca aspiruje do bycia liderem Ruch Narodowego w Polsce, musi to robić. Może tym sposobem wbrew wszelkim przewidywaniom uda się komuś wypromować jako autorytet, który dzięki temu odniesie sukces wyborczy i wprowadzi prawdziwą polska narodową partię od parlamentu RP. Moja rola i wieloletnie wysiłki w tym kierunku powoli się kończą. Mam tego świadomość, jak i Ci, którzy staranni zadbali o to, żeby się Leszkowi Bublowi nie udało. A kto to zrobił i nadal robi to proszę sobie przeczytać „opinie” o mnie. Są one papierkiem lakmusowym polskości wszystkich, którzy zabierają głos na mój temat. A Mosad? No cóż widać, wystarczy poczytać i popatrzeć na działalność wielu ludzików

Leszek Bubel, http://www.polskapartianarodowa.org

Komentarzy 28 do “Jak działa Mosad w Polsce”

 1. przemądrzałe bydlę said

  Brat Jacka Kuronia – Andrzej robił dla Mossadu
  http://www.bibula.com/?p=10690

 2. przemądrzałe bydlę said

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/151323,co-laczy-kuronia-z-mosadem.html

 3. przemądrzałe bydlę said

  Kuronie z Żydami współpracują zdaje się gdzieś tak od rewolucji 1905 roku, albo i wcześniej.

 4. przemądrzałe bydlę said

 5. przemądrzałe bydlę said

  Jacek Kuroń w Teatrze Żydowskim

 6. przemądrzałe bydlę said

 7. przemądrzałe bydlę said

 8. Sarmata said

  Ciekawy schemat, ale brakuje jeszcze kilku elementów. Przede wszystkim brak jest aparatu sądowniczego używanego przez żydostwo do gnębienia, grabienia a czasami nawet mordowania wybitnych czy nawet niepokornych Polaków. Brak set-tysięcznej agentury ulokowanej w Narodzie. Brak karuzeli stanowisk – Polak na pewne stanowiska nigdy nie zostanie dopuszczony. Etc, etc. ale ogólnie bardzo poprawny schemacik na dobry początek.

 9. Niestrachliwi said

  Jak to jest z tym pochodzeniem Leszka Bubla , z jego polskoscia ?
  Jest gdzies w sieci jego zyciorys osobiscie napisany przez niego ,a nie przez wrogich mu osob z przypietymi do jego bytu wszelkimi „latkami” ???

  Polska Partia Narodowa – a coz to za partia,ktoz ja zna ,ile liczy sobie czlonkow,co zdzialala i jak sie rozwija,z kim nawiazala wspoldzialanie/koalicje – jakos malo o tym slychac ani widac .
  Jezeli to rzeczywiscie POLSKI RUCH NARODOWY to dlaczego jedni z drugimi sie nie lacza i nie tworza poteznej NARODOWEJ SILY POLSKIEJ ?

  Czy aby my Polacy potrafimy sie w koncu ZJEDNOCZYC i RAZEM DZIALAC ???

  Moze by tak redaktor Leszek Bubel znany przeciez czlowiek podal innemu znanemu kaplanowi o.dr. Tadeuszowi Rydzykowi reke i razem z innymi narodowcami ,zbierajac po drodze POLAKOW ruszyli na wrogow Polskich, nie odrazu z palami ale chocby medialnie ???

  Leszek Bubel i ksiadz Rydzyk to dwaj znani publikatorzy w Polsce, maja swoje media i przez tyle lat sa „niezniszczalni”, absolutnie im tego nei zyczymy a wprost pzreciwnie ZYCZYMY SUKCESOW WSPOLNIE z CALYM NARODEM POILSKIM !

  Zastanawiajace jest, ze dajmy na to na ich miejscu bylby inny Polak ,napewno by juz nie istnial a moze nawet nie zyl – to jest dosc dziwne, tym bardziej,ze wielu patriotow polskich oddalo zycie za swa dzialalnosc na rzecz Polski i Polakow,czy zginelo w dziwnych wypadkach lub „sami” targneli sie na swe zycie,tak z osob swieckich czy kaplanow w okresie „przestrajania” Polski po IIWS, a ich tylko po sadach ciagaja,maja sprawy i dziwne wyroki .

  Moze ktos z forumowiczow bezinteresownie (taki zwykly normalny czlowiek,sasiad , znajacy w/w,postronny obserwator lub inny prosty czlowiek nie parajacy sie polityka) zechce to blizej wyjasnic,tym bardziej,ze przyjazn polsko-zydowska jest co raz bardziej wyrazna i ciekawa.

  Dzialalnosc wywiadu izraelskiego na terenie Polski byla caly czas,ostatnio bardzo sie nasilila ,obecnie to juz nawet niewiadomo czy soltys we wsi nie jest zydowskim agentem lub proboszcz w parafii czy inny ksiadz cie spowiadajcy chocby kolo Wielkanocy.
  Gdzie nie spojrzysz to jakis dziwny czlowiek ,czesto ogolony na lysa pale albo wprost przeciwnie afrykanskie czupiradlo ,takze lysal z zawiazana resztka wlosow w kitke z tylu – wygladaja inaczej jak agenci w czarnych garniturach z binoklami na nosie.

  Dzisiaj agent za agentem jedzie i o agenta pyta.

  Jak zyc w takim swiecie ?

 10. JO said

  Tam, gdzie nie ma jawnie Gloszonej Koltury Polskiej na bazie Tradycyjnego Katolicyzmu – tam, nalezy sie domyslac, ze sa Oni.

  Zwiazek Szlachty Polskiej jawnie odcina sie od zwiazku z Religia Katolicka – nalezy domniemac, ze tam dzialaja Oni.

 11. Marcin said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Nowy-Jork-zalegalizowal-malzenstwa-homoseksualne,wid,13540494,wiadomosc.html

 12. […] Za: Dziennik Gajowego Maruchy […]

 13. Weronika said

  A niech się pobierają ci homosie i niech wyginą jak dinozaury. Zbrodnią jest natomiast zezwalanie im na adopcję dzieci, i tak już przez los pokrzywdzonych. Rządy, które na to zezwalają (każdy, kto za tym głosuje) popełniają ciężki grzech, za który powinny być ukarane równie ciężko jeszcze na tym padole.

 14. aga said

  pan Bubel może napisze lepiej jak sie rozwija proces Z jego powództwa przeciwko Patriocie Henrykowi JezierskiemU?
  w tej zgrabnej tabelce nie ma niczego czegobysmy nie wiedzieli i to niekoniecznie od niego.

 15. KaRabin said

  Leszek Bubel 100% Polak :):):) ze słynnej jubilerskiej rodziny „słowiańskiej” ha ha. Łykacie wszytko jak pelikany:)
  Jeśli chodzi zaś o MOSAD to mędrkom chcę uzmysłowić ,że to najlepsza „wywiadownia „na świecie więc wszystkie „pewne” informacje na jej temat to wyłącznie zmanipulowane bzdury popełnione dla w/w pelikanów.

 16. Boomcha said

  Leszek B. parch żydowski

 17. wet3 said

  @ 15
  Zydowski agen znow wyje! Powiedz nam jeszcze raz, ze ci zydzi z usmiechami i aplauzem nagrywajacy tragedie WTC nie istnieli,
  zydowski klamco i bolszewiku. Teraz prystawiasz sie do Bubla, tylko dlatego, ze mowi o was prawde, sukinsynu skonczony! A w ogole po co ty sie tu wpierda..sz???!

 18. aga said

  a to specjalnie dla ka-rabina

 19. Veritas. said

  Pani Ago Super film, powinien zobaczyć każdy Polak. Dziękuję.

 20. placebo29 said

  Ja to dopiero mam przechlapane. Musze wyrabiać meble dla pieprzonego masona , który ma w rękach przychodnie lekarskie i je systematycznie powiększa w kazdym mieście wojewódzkim. No ale niestety nie mam na to wpływu. Mam rodzinę i muszę zarabiać i na co mi teraz niemawiśc do żyda? Moze tak: Szukam pracy jako stolarz meblowy w woj. pomorskim najlepiej powiat starogardzki. Jeżli zjandzie się jakiś pracodawca Polski z pochodzenia to bardzo proszę o kontakt: alfa.meble@wp.pl
  Obrzydza mnie, że muzę wykonywać meble dla pieprzonego masona i dlatego proszę o pomoc w tej sprawie. Gajowego też prosze o pomoc !! Nie chcę pracować dla żyda!!! Oczywiście czekam też kiedy Polacy przebudzą się ze snu ale chyba się raczej nie doczekam. Przykre to.

 21. 166 bojkot TVN said

  Mossad polecił ministrowi spraw zagranicznych w rzadzie Polin zapiać w watykanie i kur Sikorski zapiał: http://niepoprawni.pl/blog/2008/kto-obroni-polska-holote

 22. Fascjol said

  Czyli Polska jest rządzona nie przez polaków. Dziwne ze nie wie o tym premier i minister spraw zagranicznych. Oj chłopcy wybory się zbliżają. Po co było napadać na Ojca Dyrektora? Może Polacy obudzą się przed wkładaniem kartek do urny.

 23. aga said

  Nic w rodzinie nie zginie. czy to nie sikorski był ministrem łobrony u prezia kaczyńskiego?

  https://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/#comment-97226

 24. z grubsza biorąc said

  Mossad czy nie Mossad „polska” rzeczywistość wygląda następująco:

  „Bułgaria dostanie 300 razy więcej niż Polska
  za koncesje na wydobycie gazu
  łupkowego.
  Duże złoża gazu łupkowego odkryto w Bułgarii. Przetarg na jego wydobycie wygrał amerykański koncern Chevron oferując za koncesję w północno-wschodniej części kraju 30 mln euro …. ????? – to 300 razy więcej niż dostanie Polska ….??????
  podaje Rmf24.pl.
  Złoża gazu łupkowego znajdują się w regionie miast Łowecz i Plewen, w środkowej części północnej Bułgarii.
  Według wstępnych szacunków, mogą wynosić od 300 do 1000 mld metrów sześciennych.
  Jak poinformował bułgarski minister ds. energetyki Trajko Trajczow, takie ilości mogłyby zaspokoić zapotrzebowanie Bułgarów na gaz na najbliższe 300 lat.
  Wykupiona przez Chevron koncesja w Bułgarii obejmuje obszar 400 km2 ? jest to mniej niż wynosi średnia powierzchnia koncesji na poszukiwania gazu niekonwencjonalnego w Polsce.” (z prasy)

 25. Frico said

  Ad: 24
  Z grubsza biorac, co z tego co dostanie Bugaria czy Zimbabwe? Zydokomuna rzadzi i rozprzedaje wszystko w Judepolonii za friko.
  Ciekawy ten wpis: „Mossad czy nie Mossad „polska” rzeczywistość wygląda następująco:” i………..
  ani slowa o „polsce”, nawet brak porownania.

 26. Kibic said

  Radosław Sikorski zdymisjonowany minister obrony
  Iwo Cyprian Pogonowski
  Neokonserwatywnym polski polityk Radek Sikorski, przed nominowaniem go na ministra obrony, pracował od 2002 do 2005, w neokonserwatywnej grupie planistów polityki zagranicznej USA w Waszyngtonie, w American Enterprise Institute, gdzie podobno pobierał on niesłychanie wysoką pensję roczną około ćwierć miliona dolarów, jako dyrektor „nowej inicjatywy atlantyckiej,” według strategii światowej opartej na ideologii neokonserwatyzmu. Podobne dochody ma dziś Gorbaczow i.t.p..
  Ideologia neokonserwatyzmu została stworzona przez trockistów, Żydów nowojorskich, którzy nawrócili się na radykalny syjonizm, w czasie upadku komunizmu i przystosowali oni koncept Trockiego „permanentnej wojny o komunizm,” do budowy globalnego imperium USA i hegemonii Izraela od „Nilu do Eufratu,” tym razem w formie permanentnej wojny o neokonserwatywną wersję demokracji, również znanej jako „demokracja fasadowa,” czyli manipulowana zakulisowo, często przez służby innych państw, etc.
  Neokonserwtyści wykorzystali politycznie, sekty fundamentalistów protestanckich, które wierzą, że zwycięstwo Żydów nad Arabami jest warunkiem koniecznym powrotu Chrystusa na ziemię. Sekty te obejmują około jednej trzeciej ludności USA. Właśnie do wierzących fundamentalistów należy prezydent Bush i jego małżonka Laura, jak to zostało opisane przez Kevin’a Phillips’a w jego 13 książkach włącznie z książką „American Theocracy: The Peril and Politics of Radical Religion, Oil nad Borrowed Money in the 21st Century,” (Penguin Books). Fundamentaliści protestanccy wierzą, że przeżywamy okres apokalipsy.
  Neokonserwatyści popierają kompleks wojskowo-przemysłowo-sjonistyczny i oś USA-Izrael jako podstawa polityki na Bliskim Wschodzie. Neokonserwatyści są cynicznymi architektami strategii wojny przeciwko Irakowi, głównie dla dobra Izraela, przemysłu zbrojeniowego i kontroli ropy naftowej. Przemysł ten w czasie tej wojny ma astronomiczne zarobki. Ocenia się, że pod okupacją amerykańską zginęło ponad 600.000 Irakijczyków oraz ponad 3000 Amerykanów i wojna ta prawdopodobnie będzie kosztować podatników amerykańskich kilka tysięcy miliardów dolarów. Dziewięć miliardów dolarów dotąd znikło bez śladu w Iraku.
  Polskie oddziały wysłane na pacyfikację Iraku przez Kwaśniewskiego, straciły tam około dwudziestu zabitych. Kwaśniewski fałszywie obiecywał wielki udział polskiego przemysłu w odbudowie bombardowanego przez USA Iraku. Jak wiadomo minister Sikorski, po rządach Kwaśniewskiego, poważnie przedłużył służbę Polaków w akcjach pacyfikacyjnych i zwiększył ilość żołnierzy polskich, biorących udział w jak dotąd katastrofalnej niby-pacyfikacji Iraku i Afganistanu. W rzeczywistości ilość mordów pod amerykańską okupacją wzrasta z dnia na dzień w Iraku.
  Jak wiemy Radosław Sikorski został zdymisjonowany ze stanowiska ministra obrony w dniu 5-go lutego 2007 z powodu konfliktu w sprawie ustawiania amerykańskich wyrzutni rakietowych na polskim terenie. Wyrzutnie te mają być częścią „US NATIONAL MISSILE DEFENSE SYSTEM”, czyli są do instalacje wojskowe, głównie przeciwko Rosji i Chinom. Naturalnie Polska absolutnie nie ma mieć wpływu na jakiekolwiek decyzje dotyczące pokoju lub wojny, ponieważ te decyzje będą pobierane w Waszyngtonie, Moskwie lub Pekinie. Polska natomiast może być zbombardowana nuklearnie z powodu posiadania tych wyrzutni na swoim terenie, nie mówiąc o odwetowych rosyjskich blokadach polskich towarów etc.
  Wiadomo jest, że Rosja jest w stanie zniszczyć USA i sojuszników w pół godziny, naturalnie za cenę całkowitego zniszczenia Rosji i Chin przez siły USA. Pogwałcenie traktatów rozbrojeniowych przez Bush’a, zwłaszcza traktatu Start II, stworzyło cichy wyścig zbrojeń nuklearnych, których objawem jest strącenie przez Chiny satelity w orbicie, za pomocą rakiety wystrzelonej z powierzchni ziemi, jak również wprowadzenia nowych rakiet rosyjskich typu SS-27 i typu Buława, które to rakiety, po odpaleniu wznoszą się poza zasięg pocisków przeciw-rakietowych w ciągu 130 sekund.
  Radek Sikorski ma bardzo utalentowaną żonę, Żydówkę piszącą pod nazwiskiem Anne Appelbaum, która ostatnia wsławiła się radykalnymi i pro-wojennymi artykułami w The Wall Street Journal, jako członek obozu neokoserwatywnego. Państwo Sikorscy mają dwu synów, którzy mają „prawo powrotu” do Izraela, według przepisów rabinackich, jeżeli kiedykolwiek w życiu chcieliby z tego prawa skorzystać.
  Polacy przedstawiani przez żydowską propagandę jako partnerzy Niemców w tragedii żydowskiej w czasie Drugiej Wojny Światowej, obecnie są następnym krajem po Niemcach i Szwajcarii, który to kraj jest pod presją wypłacania żydowskiemu ruchowi roszczeniowemu, czyli tak zwanemu Holocaust Industry, blisko sześćdziesiąt miliardów dolarów. Dzieje się tak mimo zniszczeń, jakie Polska i Polacy ucierpieli oraz faktu wypłacenia odszkodowań, jakie Żydzi już otrzymali z Niemiec, Szwajcarji i z Polski. Trzeba pamiętać, że Niemcy i Sowieci byli sprawcami zbrodni wojennych na Polakach, podczas gdy wśród kolaborantów w zbrodniach Niemców i Sowietów było tysiące Żydów.
  Według encyklopedii internetowej „Wikipedia,” Sikorski przyjął obywatelstwo brytyjskie w latach 1980-tych i pisał sprawozdania z Angoli i z Afganistanu. Od 1990 roku Sikorski był doradcą żydowskiego miliardera Ruperta Murdoch’a w sprawach korzystania z okazji prywatyzacji Polski. Jak wiemy dzięki rabunkowym „inwestycjom” prywatyzacyjnym w Polsce za bezcen nabywano wartościowe obiekty. W rezultacie słabo postępuje akumulacja kapitału tak, że w Polsce, dochody stanowi głównie płaca za pracę, a nie korzyści z nagromadzenia kapitału przez Polaków i przez państwo polskie, które to państwo dziś stoi wobec nowej ofensywy żydowskiego ruchu roszczeniowego.
  prof. Iwo Cyprian Pogonowski
  6 lutego 2007 r.
  Blacksburg, USA http://www.pogonowski.com
  Autor jest wybitnym przedstawicielem Polonii w USA, autorem prac broniących dobrego imienia Polski. Opublikował m.in. obszerną pracę „Jews in Poland” („Żydzi w Polsce”).
  W czasie wojny prof. Iwo Cyprian Pogonowski był więźniem Auschwitz i Sachsenhausen

  Panie Krzysztof.
  Pizza too par sow nt. Sikorskiego, bo przypuszczam, ze w Polsce nikt o nim nic nie wie.
  Stypendium na Oxfordzie uzyskane po wyjeździe przed samym stanem wojennym. Dziś wiadomo, że wielu ludzi było ostrzeżonymi i wyjechali przed tym dniem 13 grudnia.
  Używanie imienia Radek zamiast Radosław jest kluczem zdradzającym pochodzenie, nazwisko Sikorski nie ma nic wspólnego ze Sikorskim generałem, mimo, że większość tzw. publiki jest święcie przekonana, że tak.
  Pobyt w Afganistanie miał się dla niego zakończyć tragicznie…wałęsali się po Kabulu udając dziennikarzy i zostali namierzeni przez mujahadinow Hakmatiara. W tym czasie przebywał w Afganistanie pewien Polak Muzułmanin (X.X.) sam pan rozumie sprawy są poważne i może mu grozić duże niebezpieczeństwo…to do niego zwrócił się gen. Hakmatiar z tym problemem – że ma dwóch młodych chłopaków Polaków do likwidacji, bo podejrzewają ich o to – że szpiegują…podali mu ich dane ..ten poprosił Hakmatiara, żeby im nie czynili krzywdy, bo to gówniarze i niegroźni… i Hakmatiar kazał ich zostawić w spokoju.
  Do dziś dnia Sikorski nie wie, komu zawdzięcza swoje życie. Było to zaraz po likwidacji Zondka, którego też nie żadne Ruskie, ale załatwili go Afganowie i jeszcze jednego, dziś po tylu latach nie pamiętam nazwiska… Już wtedy praktykował w Spectactor, co świadczy, że już wstąpił do masonerii rytu Szkockiego, reszta jest już prosta konsekwencja, wykorzystano go, jako swego agenta w procesie przemian w Polsce, gdzie miał patrzeć, pilnować i donosić…On sam – jako wschodzący doskonale zapowiadający się agent bez problemu wżenił się w rodzinne Applebaumow z New Yorku rodzinę syjonistów, która nie pozwoliłaby na miszlung, gdyby był Polakiem.
  Ma dwójkę dzieci (chłopcy), które chodzą do excluzywnej szkoły żydowskiej w Wshington i są wychowywani na żydów. Kiedy Uzbekistan odepchnął go jako trefnego agenta, chociaż po cichu i grzecznie by nie rozjuszyć jego pryncypałów natychmiast odrzucił propozycje pracy w MSZ i dostał tez po cichu prace w American Enterprise to jest gałąź CIA do przygotowywania przewrotów i wprowadzania wpływów neoconow na całym świecie. W tym Instytucie „pracował” Chalabi z Iraqu. On jest Dyrektorem Programu tzn. tak jak by prowadził cały program pod kryptonimem New Atlantic Initiative, wściekle antyrosyjski anty-słowiański program do rozwalania Rosji wg planów Kissingera i Brzezińskiego. Polska w tym programie nie liczy się wcale, a jest traktowana jako podmiot i narzędzie bez patrzenia na konsekwencje, jakie mogą być skutkiem tego działania.
  Unika – jak zarazy – Polaków i zorganizowanej Polonii. W USA kontaktuje się jedynie z żydkami i judeopolakami. Kilkakrotnie zwracali się do niego Polacy młodzi studenci o pomoc, czy poradę, wywinął się w sposób nawet powiedziałbym nie przyjemny.. jakby się bał i uciekał…
  Myślę, że to paskudny wybór, bo zarówno w NATO jak i Rosjanie wiedza dokładnie to, czym zajmuje się Sikorsky.

  Tadeusz z Washington
  XI.04-2005

 27. Brat Dioskur said

  Ad15.
  No i wystrzelil nam znowu KaRabin ,jak zwykle trafiajac blyskotliwie kula w plot oznajmiajac wszem i wobec : „…ze słynnej jubilerskiej rodziny „słowiańskiej” ha ha”.
  Tak wiec idac torem lotu jego blyskotliwej kuli nalezy uznac iz zlotnictwo nie zalicza sie do dzialalnosci …slowianskiej! Ale co tam zlotnicy ,takiz Wokulski ,handlarz przedni i geszefciarz niezrownany musial byc w najlepszym przypadku Ormianinem a w najgorszym …no,mniejsza z tym.Wytknalem tez giwerze onegdaj nadmierna przesade w stosowaniu przymiotnikow ,obiecal poprawe i… znowu przesolil .Tym razem komunikujac naiwnym pelikanom,ze cytat: „Jeśli chodzi zaś o MOSAD to mędrkom chcę uzmysłowić ,że to

  najlepsza „wywiadownia” …Koniec cytaty.No coz ,nie dalej jak w sobote przez zachodnie TV przewalila sie wiadomosc ,ze Gillat Shalit ,zolnierz izraelski, juz 5 lat pozostaje w niewoli Hamasu i nikt go jeszcze nie znalazl! Tu potrzeba profesjonalistow.Podsune tylko nieskromnie ,ze II WS zostala skrocona o 2 lata za sprawa zlamania kodu Enigmy.Nie potrzebuje chyba podawac ,kto tego dokonal.Ponad 70% najcenniejszych dla aliantow wiadomosci o Niemcach pochodzilo od polskiego wywiadu ,ktory dzialal od Skandynawii po Afryke polnocna.Nawet sluzby specjalne Vichy byly na uslugach Polakow.Tego typu sensacje podala miesiac temu niemiecka stacja WDR ,ktora na pewno bedzie trudno posadzic o propolskie sympatie.No wiec p.KaRabin ,lyknij Pan i z pelikanami za zdrowie…Sokratesa!

 28. JO said

  opcja wet 3

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: