Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Izraelski Mossad przejął lotnisko Okęcie

Posted by Marucha w dniu 2011-07-14 (czwartek)

Funkcjonariusze służby granicznej oraz celnej rozbrojeni i upodleni

Co próbowano wywieźć z Polski, kto budził prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości w środku nocy, na jakiej podstawie prawnej służby Izraelskiego MOSSAD przejęły na prawie całą noc lotnisko Okęcie. Dlaczego w imieniu obywateli USA pracowników stacji telewizyjnej FOX oraz radia Merkury interweniowała ambasada Izraela oraz naczelny rabi gazety Rzeczpospolita, Weiss.

Balonikami akcji Las Smoleński władze chciały odwrócić uwagę od tego co się działo na lotnisku Okęcie, media skoncentrowały się na zagrożeniach ruchu powietrznego i bezpieczeństwa Polski, jakie spowodowała akcja Lasu Smoleńskiego. Wszystkie media w Polsce pominęły info na temat wielkiego przekrętu, jaki miał miejsce na lotnisku Okęcie.

Co chciano wywieźć z Polski ? Czy były to znowu cenne okazy zbiorów kultury Polskiej, przekazane panu Glennowi Beckowi przez pierwszego rabina Polski? Czy raczej cześć kasy obiecanej Izraelowi, drogocenne i ważne okazy objęte zakazem wywozu? Czy raczej wzorem Baksika i spółki worki i skrzynie z pieniędzmi?

Jedno jest pewne, służba graniczna oraz celna na lotnisku Okęcie zatrzymała a następnie aresztowała członka grupy zespołu filmowego który odwiedził Polskę. Grupa pana Glenna Becka, redaktora amerykańskiej TV Fox oraz radia Mercury, została zatrzymana i zrewidowana przez Polskie służby graniczne, jeden z członków amerykańskiej grupy TV FOX został zatrzymany i aresztowany. Informacji o tym zdarzeniu trudno szukać w mediach Polskich. Głośno o nich wśród pracowników lotniska Okęcie, odpowiednie restrykcje spotkały cały zespół zmiany służby granicznej oraz celnej. Pisze o tym także sam Glenn Beck na swym blogu, cytat :

But first we had to clear security. For most of my team, it went as expected. But for one it did not. Due to a misunderstanding a member of my crew was at first detained and later held in custody. We waited as long as we could but eventually we had to take off without him as we had a tight schedule with a ghetto and two death camps that we had to visit and a flight window into the country of Israel that could not be missed. Eventually someone with the authority to make a judgement call cleared him through – but as there were no flights out, he rented a car and drove through the night. He arrived just as we were waking. That, however, was tomorrow.First things first tonight.

Najpierw musieliśmy przedostać się przez kontrolę bezpieczeństwa, ja przeszedłem zgodnie z oczekiwaniem, niestety jednemu z nas się nie udało: z powodu nieporozumienia jeden z członków mej ekipy został zatrzymany a później aresztowany. Czekaliśmy tak długo, jak to możliwe, lecz niestety wylot do Izraela nie pozwolił nam doczekać naszego kolegi. W końcu ktoś z odpowiednimi możliwościami spowodował uwolnienie naszego kolegi i wypożyczonym samochodem dotarł do nas.

Oficerowie Polscy dowodzący odprawami zostali natychmiast odsunięci od czynności, zastąpiono ich innymi, interweniowała ambasada Izraela oraz prokuratura generalna Polski, areszt uchylono i pozwolono bez dalszych restrykcji odjechać członkowi ekipy TV FOX. Wszyscy oni następnie z całym bagażem oddanym im przez władze Polskie zostali zapakowani do samolotu udającego się do Izraela.

CO WYWIEZIONO Z POLSKI I KIEDY DOKŁADNIE  zatrzymania dokonano podczas ostatniego weekendu.

Panstwo Polskie przeciwko obywatelom ustala oraz przygotowuje coraz to bardziej uciążliwe restrykcje prawne, wysyła do zakładów psychiatrycznych sprzeciwiających się dyktaturze mafii Tuska i Komorowskiego, jednocześnie służbom obcych państw pozwala na przejecie, jak w wypadku na Okęciu, całkowitej kontroli nad prawem Polskim i Polskimi służbami mundurowymi.

http://blogspot.com.nowyekran.pl

Komentarzy 58 to “Izraelski Mossad przejął lotnisko Okęcie”

 1. sono said

  Glenn Beck to typowy Judasz. Udaje pro-rodzinnego konserwatyste, prawicowca, antykomuniste, chrzescijanina ,a tak wlasciwie jest cwanym agentem Israela. Nie znosze tej mendy.
  http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/20577,glenn-beck-nie-pluj-na-nasz-chleb

 2. sono said

  juz dawno nie widzialam wiekszej swini podajace sie za chrzescijanina i konserwatyste. Jakby mogl, toby im buty wylizal ,a moze i cos wiecej. Judasz parszywy.

 3. — W czasie II woj. swiat. Polacy jedynym Narodem z ktorego okupant nie zdolal wylonic kolaboracyjnego , spolegliwego sobie rzadu . Przywieziony przez bolszewie PKWN utworzyl swoj rzad , dopiero po wybiciu i wywiezieniu w Sybir , tworzacych sie , legalnych struktur Panstwa Polskiego . Ale obecny rzad przeciez wybieralismy .
  Panie Boze , czy to przez tego wyslannika piekiel , tak nisko upadlismy ? Czy zbroilismy cos takiego , ze sami nie znajdziemy ?

 4. Mordka Rosenzweig said

  „Panstwo Polskie przeciwko obywatelom ustala oraz przygotowuje coraz to bardziej uciążliwe restrykcje prawne, wysyła do zakładów psychiatrycznych sprzeciwiających się dyktaturze mafii Tuska i Komorowskiego, jednocześnie służbom obcych państw pozwala na przejecie, jak w wypadku na Okęciu, całkowitej kontroli nad prawem Polskim i Polskimi służbami mundurowymi.”

  Ja pan Mordka usmial sie jakie goje sa naiwne i slepe.

  Pszeciesz pelna kontrole nad Polsza to mamy od 20 lat.

  Co za rusznica dla gojuw czy nasze ludzie nosza takie czy inne mundury?

 5. RomanK said

  Po co takim dupkom wydawac BRON! Niech im dadza na zadkach watowane portki, zeby kopy od Izraelitow ich nie bolaly
  To naj;epszy przyklad jaki sie stal…sily i potego i suwerennosci Panstwa Polskiego! Tfu!!!!
  Posluchajcie co pan Mordka gada,,,to madry Czlowiek….
  W Texasie lezel by pyskmli w kiepach albo w blocie i dziekowali Bogu. ze zyja…. ci co przezyli oczywiscie!
  \ za cos takiego cala ochrona Lotniska powinna zostac wywalona na zabity pysk bez zadnej zaplaty za ostatni miesiac…natychmiast! Nie spelnili tego do czego zostali powolani….
  Dlatego idzcie gosowac …masowo zaraz za Bojkotem i jego komanda:-)))))

 6. niereligijna said

  parchata gnida

 7. revers said

  no to sie doczekali RPachów, to już mickiewiczowski Dziad, wyżej stoi.

 8. revers said

  PaRchów czytając duże litery z revversem

 9. revers said

  a do tego marionetkowy kraj, co potwierdza w pełni incydent na Okęciu.

  To jak ma wrócić bezpiecznie np. Polski Prezydent, nie bulowski bez własnej kontroli lotów.

 10. mocniejszy said

  Odnośnie 3.:
  Nie jest prawdą zdanie „Ale obecny rzad przeciez wybieralismy”. Chyba, że wypowie je poseł lub partyjniak z koalicji rządzącej. Obywatele wybierają tylko posłów, a nie premiera czy ministrów. Członkowie rządu są wybierani przez posłów i ludzi z władz ich partii (ci drudzy nieformalnie, ale faktycznie mają władzę większą od posłów dzięki układom partyjnym).

 11. mocniejszy said

  Pokojowo obecną oligarchię trzymającą Polaków jak bydło na pastwisku można odsunąć od władzy w drodze wyborów parlamentarnych. Ale do tego jest potrzebna partia polska duchem, a nie tylko z nazwy. Czy jest taka partia?

 12. lopek said

  Z tego wniosek, że reaktywowanie obozów koncentracyjnych dla gojów – to tylko kwestia czasu.

 13. stary-stach said

  pokojowo sie zmienić nic nie da bo nie ważne kto głosuje ważne kto głosy liczy

 14. Krzysztof M said

  Ad. 11

  „Czy jest taka partia?”

  – Jest. To Liga Polskich Rodzin.

 15. Krzysztof M said

  Ad. 13

  „pokojowo sie zmienić nic nie da bo nie ważne kto głosuje ważne kto głosy liczy”

  – Byłem trzy razy mężem zaufania. Dwa razy pracowałem w komisji wyborczej. A pan co w tym czasie robił?

 16. Veritas. said

  Ad.15. Nic pan nie widział, a to niedobrze. Wszystkie wybory w Polin są ustawione !

 17. Krzysztof M said

  Ad. 16

  Głosy były liczone uczciwie. Raz trzeba było „dać po łapach” młodemu, który bez krępacji chciał przesunąć głosy PIS na konto PO. Sprawozdanie zawierało dane prawdziwe, zgodne z policzonymi głosami. Raz przewodniczący komisji w czasie największego ruchu siedział mi na plecach chcąc mnie złapać na złamaniu prawa, żeby się mnie pozbyć. Nie wyszło mu. Więc CZEGO nie widziałem? 🙂

 18. Marucha said

  Re 17:
  Nie ma co się łudzić. Polacy głosowali, jak głosowali.
  Ewentualne oszustwa wyborcze miały na to niewielki wpływ.

 19. Weronika said

  Jestem podejrzliwa więc mogę podejrzewać związek z Muzeum Narodowym zamkniętym w celu remontu. Ciekawe co z obrazami? Bitwa pod Grunwaldem Jana Matejki była w stadium renowacji. A inne obrazy? Czy ktoś je należycie zabezpieczył? Wątpię.
  Pan Mordka ma rację. Lepiej jest otumanionym pokazać prościej kto tu rządzi, bo inaczej nie dotrze.

 20. Mary said

  Bylam niejednokrotnie w komisji wzborczej -zareczam, ze na tym szczeblu nigdy nie dochodzi do dzialan niezgodnych sprawem. Nikt z czlonkow komisji nie jest zainteresowany nadstawianiem glowy /za 130 zl diety/ dla czyjes kariery. Jezeli problem wystepuje, to na wyzszych szczeblach, ktore zliczaja glosy – jaki problem podmienic protokoly z wyborow? – tym bardziej, ze kartki do glosowania w komisjach miejskich czy gminnych. Oczywiscie wybory w Polsce to „partyjna ustawka”, w zasadzie nie wybory to jest tylko glosowanie – na podane przez zydowskie partie osoby i tyle. Zeby to zmienic, nalezaloby w punkcie pierwszym zmienic ordynacje wyborcza.

 21. Ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego Szanowne Proszepaństwo wyskoczyło tu z takim wielkim awanturem. O co? O to, że nasz Mossad chciał po przyjacielski wspomóc swoje polskie kolegi?

 22. Weronika said

  ad/Mary
  Nie chodzi o szczeble i nikt nie podejrzewa członków komisji o większe malwersacje. Zajmijmy się losem kart dalej – idą sobie do urzędów a tam siedzą urzędnicy, przewodniczącym komisji wyborczej jest jakiś urzędnik,. W przypadku bufetowej może odedzwie się ktoś z ratusza, interesuje mnie czy jakaś osoba z tym związana nie jest obecnie na dłuższym zwolnieniu lekarskim. A wiem, że jest.

 23. osoba prywatna said

  A skoro mowa o glosowaniu, to proszę przeczytac poniższy tekst.

  „Zabawiłem się w eksperyment na wzór amerykańskich wyborów i zasponsorowałem imprezę wyborczą dla kilkudziesięciu osób.
  Następnego dnia wspólnie poszliśmy do urn wyborczych aby zagłosować na Andrzeja Leppera.
  Siedem osób skreślało przy mnie okienko obok nazwiska A.L. reszta obiecała że uczyni to samo w innym punkcie.
  Powinno być nie mniej jak 30 głosów na Andrzeja Leppera ponieważ zakładałem że poza moją eksperymentalną grupą będą inne osoby popierające A.L. a ku naszemu zdziwieniu były tylko DWA głosy.
  Komisje wyborcze składają się głównie z pejsatego ścierwa i kundli co wyjaśnia wynik „wyborów” a po pierwszej filtracji jest jeszcze kilka punktów „wyborczych” w drodze do Wa-wy które ostatecznie ustalają wynik.
  Polacy naiwnie uczestniczą w tej mistyfikacji zamiast skopać dupę zwyrodniałym kundlom i wywalić z Polski na zbity ryj.
  Amerykanie „wybierają ” elektronicznie co zmniejsza możliwość manipulacji podczas „wyborów” ale tam Owieczki mogą jedynie „wybierać” pomiędzy sraczką a zatwardzeniem bo na arenie „wyborczej” znajduje się to samo ścierwo pejsate poprzebierane za „republikanów” i „demokratów” – zatem wynik „wyborów” nie ma żadnego znaczenia.
  Unia Jewropejska jeszcze bardziej traktuje „wyborce” jak pospolitego barana bo Komisarze za przyzwoleniem Watykanu uznali że wybierają się sami jak Jezus ” To nie wy mnie wybraliście ,- to ja was wybrałem” .
  Epoka kamienia łupanego to wyższa inteligencja od współczesnego eurogoja bo wówczas nikt nie jadł gówna wciskanego łopatami z ekranów TV co pozwalało na zachowanie NORMALNOŚCI” podpisano: Edward Maciejczyk.

  Tak wiec wychodzi na to, ze nie wazne kto glosuje i na kogo.

 24. mocniejszy said

  Odnośnie 14.:

  LPR , a konkretnie jej przywództwo zmieniło front o 180 stopni i obecnie głosi wiernopoddaństwo wobec Jewish States of America (JSA)… Proszę wejść na ich stronę i sobie poczytać wywody Macieja Giertycha o polityce zagranicznej:

  http://www.lpr.pl/?sr=!czytaj&id=6840&dz=kraj&x=9&pocz=0&gr=

  NATO, a w szczególności obecność USA w Europie, broni nas przed zagrożeniami zewnętrznymi [niemieckie i żydowski to wewnętrzne :))]. Trzeba blisko współpracować w ramach NATO i pilnować, by Amerykanie nie wycofywali się z Europy [Kto broniły wtedy żydokracji?]. Winniśmy związać USA z Polską w sferze wojskowej (bazy rakietowe, zbrojenia). Musimy [tylko my, a NATO nie?] być lojalnym i wiarygodnym partnerem wojskowym„.

  Trzykrotnie w XX w. USA swoim udziałem w wojnach przyniosło nam wyzwolenie (w 1918, 1945 [chyba ma na myśli Żydów w Polsce, jak pisze o 1945] i po wygranej zimnej wojnie w 1989). Nigdy nie byliśmy w konflikcie z USA [oddanie przez USA połowy Polscki dla żydowskiego CCCP to nie konflikt z Polską?]. Ameryka potrafi bronić swoich sojuszników na drugim końcu świata [na przykład Południowy Wietnam nie obronili, a nas też załatwili w czasie II wojny światowej, zresztą wtedy nawet olali europejskich Żydów]. Bądźmy takim sojusznikiem. Na współpracy gospodarczej możemy tylko zyskać (np. sprawa eksploatacji gazu łupkowego) [głupi on czy z czytelników głupców robi?] „.

  Uwagi w nawiasach kwadratowych ode mnie.

 25. Marucha said

  Re 3:
  Muszę przyznać, że jestem z lekka zaszokowany.

 26. RomanK said

  from holywar.org
  Ukrainian Jewish Committee Embraces Holodomor „Denial ”

  The Holodomor (Ukrainian: Голодомор translation: death by starvation) refers to the famine of 1932-1933 in the Ukrainian SSR during which millions of people were starved to death because of the Soviet policies that forced farmers into collective farms. The Holodomor is considered one of the greatest national calamities to affect the Ukrainian nation in modern history. Millions of inhabitants of Ukraine (between 7000000 -10 000000) died of starvation in an unprecedented peacetime catastrophe. If any historian or researcher in Europe dares to question any part of the accepted Holocaust story, he is subject to imprisonment and ruin, but as usual, Jewish extremist hypocrisy is rampant. Jewish supremacists don’t want the world to know of their role in mass murders of Communism, much less be punished for those crimes against humanity. The Israeli Knesset won’t even acknowledge the Armenian Holocaust. The new religion of the Holocaust will allow „no other holocausts before thee.” -stsaff

  KIEV, Ukraine (JTA) – A Jewish group in Ukraine is objecting to a criminal case brought over the „Great Famine” committed in the 1930s.

  The nation’s security service is pressing the case against a list of former Soviet officials accused of committing the Holodomor, which caused the deaths of millions in Ukraine in 1932-33. Most of the names on the list were Jewish.

  Ukrainian lawmaker Aleksandr Feldman, leader of the Ukrainian Jewish Committee, said last week that it was „a farce” to press the case.
  „All organizers of the Great Famine are dead,” he said.

  Last July, the Ukrainian Security Service released a list of high-ranking Soviet state and Communist Party officials – as well as officials from NKVD, the police force of Soviet Russia – that essentially blamed Jews and Latvians responsible for perpetrating and executing the famine because most of the names on the list were Jewish.

  The Ukrainian Jewish Committee called on the secret service to revise the list, which incited interethnic hatred, in order to clear up the „inaccuracy.”

  Feldman believes there is a danger that the „Holodomor Affair” materials are being used for political purposes
  .
  In late May, security service head Valentin Nalivaychenko claimed at a meeting with representatives of the World Congress of Ukrainians that ” Ukraine has collected enough evidence to bring a criminal case regarding the famine, which was artificially created by the Bolshevik regime and caused mass death of citizens .”

  Through the World Congress of Ukrainians, Nalivaychenko turned to leading foreign lawyers with a request to help find out the circumstances connected with preparing and committing the genocide.

 27. wet3 said

  @ 23
  Po przeczytaniu wpisow najbardziej sklaniam sie ku panskiej wersji. Uwazam, ze falszowanie (polaczone z nieswiadomoscia wielu rodakow) „odchodzi” na calego.

 28. osoba prywatna said

  Jeszcze krociotko w temacie wyborow.

  Blogpress: O możliwości fałszowania wyborów (promocja

 29. Marucha said

  Przy poparciu młodych, wykształconych i „oblatanych” w komputerach, niedługo wprowadzą głosowania przez Internet. Dopiero będzie się działo…

 30. Franek1 said

  Re: 23 oraz Krzysztof M

  «Amerykanie „wybierają ” elektronicznie co zmniejsza możliwość manipulacji podczas „wyborów”»

  Czyżby? Przecież głosować elektronicznie – to tyle co oddać swój głos programowi komputerowemu…
  Biorąc pod uwagę potencjał amerykańskich komputerów reżimowych, wynik wyborów powinien być znany zaraz (!) po zamknięciu głosowania!!! Dlaczego tak nie jest?
  Głosowanie elektroniczne, moim zdaniem nie jest absolutnie tajne i podobno nie daje głosującemu możliwości zweryfikowania swojego głosu (nawet, gdyby taką możliwość dawało, to i tak nie zmieniałoby to sytuacji – jako że byłaby to weryfikacja wewnątrzprogramowa, niekontrolowalna przez głosującego). Obowiązek głosowania elekrtonicznego gwałci prawo do tajności a jednocześnie przymusza (!) do działania przeciwnego temu prawu.

  Przy głosowaniu „kartkowym” ja mogę sobie wziąć świadków mojego głosowania (tajność jest moim prawem a nie obowiązkiem!) i sądownie dochodzić sprawdzenia, że mój głos został należycie uwzględniony wśród oddanych głosów. Oczywiście gdyby prawo było prawem…

  Panie Krzysztofie M, czy głosy po zliczeniu są w Polsce niszczone, czy dołączane do listy przesyłanej wyżej?

 31. Chutor said

  „wywalic z Polski na zbity ryj”

  Chociaz to slowa warcholskie ale napawaja otucha. Sa w nich zawarte rady zaprawione wsciekloscia.
  Kilka spokojnych mysli, cel lezy w trwalym zwyciestwie a nie szalenczych zapalach, chociaz te rowniez moga byc przydatne.
  Rozpaczanie, ze wrog nie posluguje sie wedlug „wlasciwych wojennych regul” jest nierozsadne. Obwinianie przeciwnika za to, ze jest zwycieski tez nie ma sensu.
  Jezeli ktos chce sie przyjrzec dokladnie RECZYWISTEMU UKLADOWI SIL w tych GLOBALNYCH
  zmaganiach to wiele wskazuje na to, ze wystarczajaca czesc goii jest blizej uleczenia z wlasnej glupoty. I to jest 90% wymogu do odzyskania wolnosci, reszta to zabespieczenie zdobyczy by sie szybko nie zmarnowaly.
  Im usuniecie tej zmory jest trudniejsze tym lepiej, to co osiaga sie z trudem jest lepiej cenione, a to co jest cenne przechowuje sie dluzej.
  Podstawowe fakty: walka o wyswobodzenie ma juz ustalona strategie – mysl globalne dzialaj lokalnie. „wyrzucenie” kogos z Polski jest dzialaniem lokalnym i mysleniem lokalnym. Po udanym „wyrzuceniu” koczownicy niewiele utracili, sa nadal w domu bo caly swiat jest ich domem. Musza byc oni pokonani w skali swiatowej.
  Fakty: dla Zydow istnienie Izraela okaze sie wiekszym przeklenstwem niz odwrotnie. Gdyby im sie tak dobrze ukladalo to Izrael by sie powiekszal ale tak nie jest.

 32. alexirin said

  Polski, areszt uchylono i pozwolono bez dalszych restrykcji odjechać
  czysty talmud tzn zydowi wolno wszystko

 33. Z freeyourmind said

  „….piszesz: „…tam pisze głównie o interwencji prokuratury by wypuscić tego zatrzymanego. I to jedyna info […]”.

  Ten zatrzymany został nie tylko zatrzymany – np. „do wyjaśnienia”. On został ARESZTOWANY. Musiały więc być od razu, „z marszu”, podstawy prawne do przedstawienia mu dowodów przestępstwa. I mógłby to być np. bagaż i jego zawartość.

  Najbardziej bulwersujące jest to, że – jak pisze autor – „”Oficerowie Polscy dowodzący odprawami zostali natychmiast odsunięci od czynności zastąpiono ich innymi, interweniowała ambasada Izraela oraz prokuratura generalna. Polski, areszt uchylono i pozwolono bez dalszych restrykcji odjechać członkowi ekipy TV FOX.”

  A więc: ANULOWANO FAKT STWIERDZENIA PRZESTĘPSTWA. By to móc uczynić, trzeba było dać nową ekipę i przeprowadzić NOWĄ odprawę. Bo ta, która człowieka z FOX’a chciała zapuszkować, pewnie nie chciała pójść na żaden kompromis. Działała – egzekwując obowiązujące w Polsce prawo. No i palnęła sobie w kolano!!! Pozwoliła sobie na jakowąś ekstrawagancję… By to szlag!!!

  Ale przynajmniej tyle wiemy, że polską służbę celną na Okęciu można sobie – jak garnitury – wymieniać wedle aktualnego zapotrzebowania.

  Jeśli tak można ze służbami odpraw na lotnisku, to dlaczegoż by nie było można zrobić dokładnie tego samego z innymi mundurowymi?

  Może właśnie zupełnie nie przypadkiem załoga Tu-154 NIE BYŁA odprawiona na Okęciu? Bo nadal nie wiemy – gdzie przeszli przez odprawę, nie wiemy, gdzie jest protokół…

  Może trzeba by było sprawdzić tych, którzy protokół odpraw pasażerów o piątej z minutami podpisywali? Mamy chyba przynajmniej jedno nazwisko (znajdę)…
  AMELKA222

 34. revers said

  taka sama hucpa byla z zatrzmanym w zeszlym roku 14 czerwca Urim Brodskym

  http://uruknet.info/?p=m67134&fb=1

  podwojny agent mossadu i al kaidy. Rzadowym marionetkom gratulacje z powodu pomocy udzielanej w rozwoju swiatowego terryzmu i prowkoacji .
  http://www.kawther.info/wpr/2010/06/17/more-about-captured-presumed-mossad-terrorist

 35. revers said

  I A 06/63/10

  Sz. P.
  Kawther Salam

  W odpowiedzi na przesłany wniosek uprzejmie informuję, że w dniu 4 czerwca 2010 r. na lotnisku Okęcie w Warszawie Straż Graniczna zatrzymała osobę legitymującą się paszportem wystawionym na dane obywatela Izraela Uri B. ściganego przez sąd niemiecki Europejskim Nakazem Aresztowania za przestępstwa przeciwko dokumentom. Strona niemiecka we wniosku o wydanie przekazała informację, że dokumenty objęte zarzutem sformułowanym wobec ściganego mogą mieć znaczenie dla wyjaśnienia sprawy zamachu na członka HAMASU, które miało miejsce w Dubaju w styczniu br.

  Prokurator Prokuratury Okręgowej w Warszawie ogłosił ściganemu zarzut poświadczenia nieprawdy i fałszowania dokumentów niemieckich. W ocenie prokuratury paszport, którym legitymuje się ścigany nie budzi wątpliwości. W dniu 6 czerwca Sąd Okręgowy w Warszawie Wydział VIII Karny zastosował wobec ściganego areszt tymczasowy na 40 dni.

  W dniu 17 czerwca 2010 r. po uzyskaniu oryginału Europejskiego Nakazu Aresztowania prokurator wystąpił do Sądu Okręgowego w Warszawie z wnioskiem o wydanie ściganego stronie niemieckiej. Decyzję w przedmiocie wydania podejmie sąd.

  Nadmieniam, że w sprawie dotyczącej ściganego Uri B. do Prokuratury Okręgowej w Warszawie nie wpłynęła żadna korespondencja z Izraela lub Stanów Zjednoczonych. Prokuratura postępuje zgodnie z obowiązującą w kraju procedurą. Na prokuratorów nikt nie naciskał, a podjęta decyzja o wystąpieniu do Sądu Okręgowego w Warszawie z wnioskiem o przekazanie ściganego stronie niemieckiej jest niezależna od poglądów politycznych.

  Prokuratura na bieżąco informuje media o podjętych działaniach w sprawie.

  Rzecznik Prasowy
  Prokuratury Okręgowej w Warszawie
  Monika Lewandowska

 36. 166 bojkot TVN said

  Kto to jest Glenn Beck, że pisze o nim http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/20771,kiedy-zamkna-nowy-ekran
  że zlikwidowana jest jego strona?

  Czy to jakaś strategicznie ważna persona, agent jakiś, albo największy w świecie złodziej, że znalazł uwagę na polskich blogach?

 37. Realista said

  re 30, 23, Krzysztof M,

  Czy naprawde ludzie sa tak naiwni?

  Czy naprawde mysla ze elektroniczne glosowanie jest lepsze?

  Zalaczam film w 9 odcinkach jak oszukano wyborcow w USA.

  To powinno naiwnym otworzyc oczy.

 38. Błysk said

  Sądzę,ze znajdujemy się pod okupacja żydowska czego dowodem żona niejakiego Komorowskiego.A co do wyborów ,to nie ulega dla wątpliwości,ze cały system wyborczy został tak ułożony ,ze nie może wyłonić się żadna niezależna grupa parlamentarna/ propaganda ,która nagłaśnia tylko „bandę czworga”, podpisy , 100 tys. ,które trzeba zgromadzić, by brać udział w wyborach,wreszcie na wyraz zagadkowe okręgowe komisje wyborcze i Główna Komisja Wybiorcza ,nie zmieniane od lat/.Podobno karty do głosowania są niszczone ,po upływie 30 dni ,tak,że nie sposób jest sprawdzić ich wiarygodności. Toteż powinien zostać zmieniony cały system komisji wyborczych .

 39. Krzysztof M said

  Ad. 23

  „Amerykanie „wybierają ” elektronicznie co zmniejsza możliwość manipulacji podczas „wyborów””

  – Kpisz? Czy o drogę pytasz? 🙂 Jaki problem ustawić program lub człowieka przy kompie? ŻADEN. Dopiero w takim systemie możliwe są wszelkie cuda.

 40. Krzysztof M said

  Ad. 30

  Głosy nie są niszczone.

 41. Shakespear said

  „„Amerykanie „wybierają ” elektronicznie co zmniejsza możliwość manipulacji podczas „wyborów”””

  Ale glosujący nie ma i nie dostanie „papierowego kwitka” jak zagłosował tak ze manipulacja jest całkiem możliwa.

 42. Veritas. said

  Ad.17,18. Sposoby oszukiwania przy wyborach. Peselami ” wycinają” Polaków. http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/witamy-w-judeopolonii-henryk-pająk-2/naród-bez-głosu-henryk-pająk-2/

 43. galaszek said

  Izraelskie Moszad przejał lotnisko Okięcie?!AAAAAAAjjj!!!!!WWWaaaaaaajjjj!!!!!Nu czeguj tu sie aż przejmowac przez Polinaki ze biedny Mossiad trochu sie przejal lotnisko …… Ja nie widze powód ktorego z powodu trzeba robic rejwach takie…przecież te Mossiady na pewno chcu sobie ino popuszczac trochu latawiec i oddadzu Polinakom ten lotnisek z powrotnie… przeciez nie zabioru go z Mossiadem do Tel-Aviv w walizku ? czy torbą? To za to ze uny nas pusciły z torbamy ?…i to jakemi??! to my nie damy im sie pozwolic puscic z latawcami???…znowu wyłazi z nas ten antysemitnizm wysrany ….znaczy wyssany!!!
  z mlekiem matkowym ….tudziez z ojcowem -winem ….ze spłodził z matkiem -antysemitnika!!!

 44. niereligijna said

  gdyby wybory mialy jakikolwek wplyw ….to byly by nielegalne.
  podobno Stalin to powiedzial: pozwolcie im glosowac!!!!
  przeciez i tak zawsze glosuja na naszych

 45. NC said

  Z zapisków samego Glenna Becka na jego blogu:
  http://www.glennbeck.com/content/blog/g … to-poland/

  wynika, że członek ekipy Becka został zatrzymany na Okęciu, kiedy grupa Becka po przylocie z Nowego Jorku i spędzeniu kilkunastu godzin w Warszawie odlatywała do Krakowa w drodze do Auschwitz, i po interwencji kogoś „wysoko postawionego” ów zatrzymany został zwolniony i dojechał do Krakowa samochodem.

  W świetle tej chronologii historia o Mossadzie, próbie przemytu itd. wydaje się nieprawdopodobna.

  „Tired, emotionally spent and with my neuropathy finding it’s own again, we arrived at the airport where we had landed just eleven hours earlier. Tomorrow promised the best and worst of humanity. But first we had to clear security. For most of my team, it went as expected. But for one it did not. Due to a misunderstanding a member of my crew was at first detained and later held in custody. We waited as long as we could but eventually we had to take off without him as we had a tight schedule with a ghetto and two death camps that we had to visit and a flight window into the country of Israel that could not be missed. Eventually someone with the authority to make a judgement call cleared him through -but as there were no flights out, he rented a car and drove through the night. He arrived just as we were waking. That, however, was tomorrow. First things first tonight.”

 46. Veritas. said

  Dlaczego nie powinieneś głosować ? http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/20668,dlaczego-nie-powinieneś-głosować-ani-na-po-ani-na-pis.

 47. mocniejszy said

  Odnośnie głosowania elektronicznego:

  Zauważa się, że w internecie jest to ostatnio bardzo popularyzowane. Co ciekawe, część popierających referenda chce związać je właśnie z głosowaniem elektronicznym. TO JEST WIELKIE ZAGROŻENIE I UŁATWIENIE FAŁSZERSTW. Wygląda mi na to, że oligarchia czując nacisk, by dać więcej władzy obywatelom – wymyśliła – co zrobić, żeby zachować pełną kontrolę nad głosowniami, a jednocześnie wmówić społeczeństwom, że oddano im władzę. Pomysł referendów elektronicznych jest propagowany razem z przymusowym podpisem elektronicznym. Ci, którzy to robią są albo kompletnymi żółtodziobami w sprawach elektroniki i informatyki, albo płatnymi propagandzistami. Próbują oni opanować, a nawet zorganizować ruch demokracji bezpośredniej i od razu zneutralizować go elektronicznymi głosowaniami, w których jeden program może zrobić robotę tysięcy fałszerzy wyborczych…

 48. mocniejszy said

  Zjawisko propagowania oszukańczej demokracji elektronicznej na tyle się rozszerza, że postanowiłem zająć się nim dokładniej na moim blogu:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/07/16/oszustwo-demokracji-elektronicznej/

  Zapraszam do komentowania, przy czym zastrzegam, że nie dam swobody propagatorom kolejnego pomysłu na udawanie rządów większości.

 49. obrotowy said

  bardzo chore miejsce. nie jestem zwolennikiem cenzury ale za kamstwa kopa w jajca

 50. Krzysztof M said

  Ad. 48

  „Zapraszam do komentowania”

  – Skomentowałem.

 51. Krzysztof M said

  Sprawy wyborów mają się moim zdaniem tak:

  1. Oddajemy głos.
  2. Wrzucamy głos do urny – głos traci cechę indywidualną, staje się kropelką w morzu identycznych kropelek.
  3. Liczymy głosy.
  4. Sporządzamy sprawozdanie do komisji nadrzędnej.
  5. Sumujemy głosy, które są w posiadaniu komisji nadrzędnych.
  6. Podajemy wynik sumowania do wiadomości obywateli.

  W wersji elektronicznej:
  1. Oddajemy głos.
  2. System rejestruje głos.
  3. Odczytujemy dane z systemu.
  4. Podajemy wynik do wiadomości obywateli.

  Teraz problemy:

  W wersji analogowej.

  1. Wiemy, co zaznaczyliśmy, więc jedziemy dalej.
  2. Głos do urny możemy wrzucić my. Ale może to zrobić każdy. Każdy, kto ma kartę wyborczą. Kto ma kartę wyborczą? My, bośmy ją dostali od komisji. I kto jeszcze? To zależy, jakie się ma znajomości w drukarni. Potem wystarczy, żeby ilość głosów oddanych (lista na stołach komisji – czyli liczba kart wydanych) i ilość kart w urnie się zgadzała. Kto dorzucił głosy – musi tyle samo odjąć z tych, które zostały wrzucone, ale nie przez niego. Np. LPR minus 10, bo dorzuciliśmy plus 10 na np. PIS. (W skali kraju to już znacznie więcej, niż 10)
  3. Głosy policzone, się zgadza. Idylla.
  4. Sprawozdanie ma się zgadzać z tym, cośmy policzyli. Ale czy musi? Wystarczy, że w komisji sami swoi…
  5. j.w.
  6. Podajemy wynik końcowy. Ale czy on musi się zgadzać z danymi cząstkowymi? Niekoniecznie. Można przesunąć głosy w kierunku np. PIS, kosztem LPR. Jak to odkryć? Gdy wszystkie dane dostępne publice też spreparujemy? (Prawda będzie tylko w paczkach kart wyborczych. Przy założeniu, że nie było kantów w parterze).

  W wersji cyfrowej.

  1. Oddajemy głos.
  2. Głos jest liczony. Albo i nie jest. Niesprawdzalne.
  3. Wynik podajemy do wiadomości.

  Antidotum w wesji analogowej.

  Męzowie zaufania na każdym etapie wyborów. Wszędzie. Na każdym szczeblu. Patrzeć komisji na ręce. Patrzeć na karty. Patrzeć na urnę. I tak 24 godziny. Bez sekundy przerwy.

  W wersji cyfrowej.

  Antidotum brak.

  ————————
  Have a nice day.

 52. mocniejszy said

  Odnośnie 50.:

  Faktycznie skomentował Pan, ale tylko błąd ortograficzny i to niezbyt sympatycznie. Takich komentarzy nie puszczam…

  Odnośnie 51.:

  Karty do głosowania są stemplowane pieczęciami komisji najniższego szczebla, więc oprócz znajomości w drukarni, potrzeba jeszcze podrobić pieczęcie…

 53. zofia said

  22 czerwca wylot samolotu z Wa-wy do Monachium zostal opozniony o 30min poniewaz osobnik w kapeluszu zazadal zmiany miejsca twierdzac, ze kobiety siedzace obok sa NIECZYSTE!
  Zaloga nerwowo szukala wlasciwego miejsca a w tym czasie „wazny” podrozny zajal miejsce obok chlopca ktorego ojciec wyszedl na chwile do toalety. Uparty podrozny nie chcial wstac gdy ojciec wrocil na swoje miejsce. Zrobila sie awantura, az znaleziono miejsce w I klasie.

  Zalodze nawet przez mysl nie przeszlo aby „trudnego” pasazera wyprowadzic a powinni i to w kajdankach

 54. Krzysztof M said

  Ad. 52

  Pieczęć często ma w kieszeni przewodniczący komisji. 🙂 Poza tym, co za problem? Karty są stemplowane, żeby ktoś nie wrzucił karty lewej. Przy założeniu, że ktoś to sprawdza, ktoś tego pilnuje. 🙂 To raz. A dwa: jak już to wszystko idzie do góry, to kto tam będzie pieczęcie sprawdzał? 🙂 Będzie, albo i nie będzie.

 55. Krzysztof M said

  Ad. 53

  W podobnej sytuacji, znajomy, będąc w autobusie, popchnął gościa w kapeluszu, bo cham stanął w przejściu i wejść nie można było. Gościu się rzucił. I usłyszał tekst o „ob-żydzeniu”. 🙂 Autobus zagrzmiał śmiechem. Kapelusz natychmiast zapomniał, że jest obiektem „ataku”. 🙂

 56. Easy_Terran said

  „Oczywiscie wybory w Polsce to „partyjna ustawka”,”

  Oczywiście że jest. Tylko teraz PROSZĘ mi powiedzieć CO ja mam robić, na KOGO głosować.
  JA chcę widzieć Polskę PO PROSTU swoją, przez nas prowadzoną. Czy lepiej, czy gorzej – mam to w dupie -> PRZEZ NAS, a nie przez Obcięte-Chuje które nam wmawiają, że ‚wsjo w parjatku’.

 57. Krzysztof M said

  Ad. 56

  Głosować na LPR. A jak LPR nie wystawiło kandydata, to na Samoobronę. Jak i tego zabrakło, oddać głos nieważny.

 58. revers said

  tymczasem chrabia bul awansem wydaje medale komisjom wyborczym liczac na przymruzenia OKA na schwindle i przekrety, a nazbieralo sie tego troche

  http://wpolityce.pl/view/15162/Czy_nie_za_duzo_tych_incydentow_wokol_procesu_wyborczego__Cos_w_systemie_jest_nie_tak.html

  przy niskiej frekwencji wyborczej kazdy glos bedzie na wage bula.

Sorry, the comment form is closed at this time.