Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Pierwszy holomit podczas I Wojny Światowej

Posted by Marucha w dniu 2011-07-15 (Piątek)

The First Holohoax, During World War One
http://www.holohoax101.com/
Przekład/skrót Boromir

W książce „The First Holocaust, Jewish Fund Raising Campaigns with Holocaust Claims During and After World War One” autorstwa Dona Heddeshemimera są udokumentowane przedruki artykułów z New York Times i innej prasy żydowskiej, które twierdziły, że holokaust Żydów miał miejsce podczas pierwszej wojny światowej.

Dla przykładu zobacz artykuł Martina Glynna, byłego burmistrza Nowego Jorku, opisujący zagładę sześciu milionów Żydów, opublikowany w 1919 roku, można go przeczytać poniżej lub na stronie http://www.codoh.com/incon/incrucifix.html

Z recenzji książki na Amazon.com: „Myślę, że oni nazywają to chucpa, publicznie używają tego samego kłamstwa dwa razy w okresie dwudziestu lat.”  Uwaga: Amazon usunął cytowaną recenzję. Ponadto, teraz książka jest na liście, ale nie można jej kupić.

Rabin Stephen Wise, założyciel Amerykańskiego Kongresu Żydów i asystent sędziego Sądu Najwyższego Louisa Brandeisa, przywódca ruchu syjonistycznego w USA, odegrał kluczową rolę w tworzeniu oszustwa dotyczącego Pierwszej Wojny Światowej i prowadził działania na rzecz wskrzeszenia tego oszustwa podczas II wojny światowej.

Artykuł ze strony http://www.codoh.com/incon/incrucifix.html

Krzyżowanie Żydów musi się skończyć!
Martin H. Glynn (Były gubernator stanu N.Y.)

Zza morza sześć milionów mężczyzn i kobiet dzwoni do nas o pomoc, a osiemset tysięcy dzieci płacze za chlebem.

Kliknij aby powiększyć i zobaczyć oryginał z 1919 r.

Te dzieci, tych mężczyzn i kobiety naszych kolegów-członków rodziny ludzkiej, z tym samym prawem do życia jak my, tą samą skłonnością do marznięcia w zimę, tą samą skłonnością do śmierci w szponach głodu. W nich znajdują się nieograniczone możliwości dla rozwoju ludzkości, jakie naturalnie mogą rezydować wśród sześciu milionów ludzkich istnień. Nie możemy być ich posiadaczami, ale powinniśmy być ich pomocnikami.

W obliczu śmierci, w ferworze głodu nie ma miejsca dla mentalnych różnic dotyczących wyznania, nie ma miejsca dla fizyczych różnic dotyczących rasy. W tej katastrofie, gdy sześć milionów ludzi zbliża się w stronę grobu przez okrutny i nieustępliwy los, tylko najbardziej idealistyczne podszeptów natury ludzkiej powinny kołotać w sercu i podać pomocną dłoń.

Sześć milionów mężczyzn i kobiet umiera z braku spełnienia podstawowych potrzeb życiowych; osiemset tysięcy dzieci płacze za chlebem. I ten los spotkał ich nie z ich własnej winy, nie z powowdu przekroczenia prawa Bożego lub człowieka, ale przez straszną tyranię wojny i fanatycznej żądzy krwi żydowskiej.

W tym zagrażającym holocauscie ludzkiego życia, zapomniano o subtelności filozoficznych rozróżnień, zapomniane są różnice historycznych interpretacji, aby determinacja aby pomóc bezradnym, dać schronienie bezdomnym, odziewać nagich i głodnych nakarmić, stało się religią w której ołtarz ludzi wszystkich ras mógł się modlić i kobiety każdego wyznania mogłyby klęczeć. W tej klęsce małostkowe potrzeby człowieka upadają przed wieczną prawdą życia, a my budzimy się na fakt, że wszyscy przychodzą z rąk jednego Boga i przed sądem jednego Boga wszyscy musimy stanąć w dniu ostatecznego rozrachunku . A kiedy przychodzi sąd ostateczny żadne słowa nie będą nic warte, ale czyny, tylko nienamacalne wartości czynów, od których schną łzy smutku i rozwiewa się bólu cierpienia, czyny, które z duchem miłosiernego samarytanina wleją oliwę i wino w rany, i dadzą pożywienie, i schronienie cierpiącym i zranionym, przeważą wszystkie gwiazdy na niebie, wszystkie wody w morzach, wszystkie kamienie i metale we wszystkich planetach, które obracają się na firmamencie wokół nas.

Wyścig jest kwestią wypadku, wyznanie, częściowo jest to kwestia spadku, częściowo jest to kwestia środowiska, częściowo własnej metody rozumowania, ale nasze fizyczne i cielesne potrzeby są wszczepiane w każdym z nas ręką Boga, więc mężczyzna lub kobieta, która może, ale nie zwróci uwagi na wołanie głodujących, którzy mogą, ale nie podadzą pomocnej dłoni tym, którzy toną między falami cierpienia, jest zdrajcą ludzkiej rodziny i odrzucającym naturalne prawa, zapisane na tablicach serc ludzkich przez palec samego Boga.

I w tej wojnie o demokrację 200.000 Żydów chłopaków ze Stanów Zjednoczonych walczyło pod Stars and Stripes. W 77. Dywizji było 14.000 z nich, a w lesie Argonne dywizja ta zdobyła 54 niemieckich karabinów. To pokazuje, że w Argonne żydowscy chłopcy ze Stanów Zjednoczonych walczyli o demokrację jak Joshua walczył z Amalekitami na równinie Abrahama. […]

[…]Z powodu tej wojny na rzecz Demokracji sześć milionów żydowskich kobiet i mężczyzn na świecie głoduje ; osiemset tysięcy żydowskich dzieci płacze za chlebem.

(Ciąg dalszy ze str. 582)

W imię Abrahama Krotoshinsky, który uratował „Lost Battalion”, w imię sto dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięciuset dziewięćdziesięciu dzewięciu chłopców żydowskich, którzy walczyli na rzecz Demokracji pod Stars and Stripes nie dasz miedzi, srebra lub złota, aby zachować życie w sercu tych ludzi i tych kobiet, aby utrzymać krew w ciałach tych dzieci?

W wojnie światowej żydzi pomogli wszystkim. „Tam” pomógł w obozie, w radzie i w konflikcie. „Tam” pomógł Czerwonemu Krzyżowi, YMCA, Rycerzom Kolumba, masonom, Armii Zbawienia i wszystkim innym. Więc teraz jest czas dla wszystkich, aby pomóc Żydom, i Bóg wie, teraz jest czas jaki on potrzebuje.

Od początku mroku tej wojny każda inna nacja, z wyjątkiem jednej lub dwóch, chwyciła promyk słońca. Ale wśród mroku dokoła nie ma światła dla żyda. Wojna się skończyła dla wszystkich, ale nie dla żyda. Nóż jest nadal w gardle, nierozsądne i nieuzasadnione stulecie żądzy krwi żydowskiej otwiera jego żyły. Żyd w Rumunii, Polsce i Ukrainie stał się kozłem ofiarnym wojny. Od zawieszenia broni tysiące żydów na Ukrainie zostało żywą ofiarą diabolicznej zachłanności i namiętnego fanatyzmu – podcinano im gardła, a ich ciała rozrywano na strzępy przez zespoły zabójców i wściekłych żołnierzów. […].Te krwawe opowieści bowiem powtarzają się do znudzenia. Ta sama zapłakana historia – te same stare plamy na świadectwie ludzkości.

[…] Dla pokoju świata niech Liga Narodów zajmie się nami na wszelkie sposoby, a ludzkość świata, niech odda sprawiedliwość żydom i innym uciskanych narodów na ziemi, niech nas rozejmie Bóg! – Albany Times Union.

Zob. także: Mit holokaustyczny i jego zadanie

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 5 do “Pierwszy holomit podczas I Wojny Światowej”

 1. Piotrx said

  Hugon Hajducki
  /fragmenty artykulu/

  ° Sześć milionów ofiar stanowi czytelny dla judaizmu symbol religijny, bowiem tradycja kabalistyczna uważa, że pod znanym nam tekstem hebrajskim Pisma św. ukryte jest dodatkowe przesłanie zawarte w liczbach. Każdej literze, każdemu wyrażeniu, każdemu wersowi odpowiada konkretna wartość numeryczna. Według tej tradycji, która uzyskała sporą akceptację w środowiskach syjonistycznych, Żydzi uzyskają swoje państwo, odbudują biblijny Izrael, jeśli utracą sześć milionów Żydów. Literze alfabetu hebrajskiego – vav odpowiada cyfra 6; według tradycji kabalistycznej posiada ona „potężną siłę twórczą”. Holocaustyści nawiązują do tej bogatej tradycji, która idealnie pasuje do ich sposobu myślenia, przez co dogmat sześciu milionów zostaje zespolony z tradycja żydowską. Kabaliści odczytują sybolicznie pierwszą literę vav użytą w Torze jako łącznik nieba i ziemi, symbol emanacji Kreatora, co odpowiadałoby mniej wiecej literze „i”. Z tego powodu vav łączy przeszłość z przyszłością (lub przyszłość z przeszłością) i zwiastuje, według kabalistów, nadejście Mesjasza. Holocaustyści odczytują literę vav, czyli liczbę 6, jako historyczno-mistyczną figurę zwiastującą po całopalnej ofierze Holocaustu nastanie czasów wywyższenia Żydów. Vav jest symbolem w pełni wpisującym się w ideę żydowskiego wybraństwa i ekskluzywizmu – vav ukrywa w sobie potężne treści: piękno (tiferet), potęgę dyscypliny, segregacji i sprawiedliwosci (gevurah) oraz zwycięstwo (netzach). Są to wszystko symbole wyższości – prawdziwe piękno odpowiadające tylko Żydom wybranym przez samego Boga, potęga jedności i wspólnoty, oddzielenie od nieczystych gojów, pognębienie fizycznych wrogów i unicestwienie ich. Sytuację tę przewiduje profetycznie Talmud:

  Bóg powiedział: Czy mógłbym zapomnieć ofiarę całopalenia? Rabin Tanchum, syn Chaniliasa powiedział: w godzinie, kiedy Hananja, Misael i Asarja przyśpieszą czas płonących pieców, ludzie z całego świata przybędą razem uderzyć w twarz wrogów Izraela24.

  Erwin Löwe w pracy poświęconej Chaimowi Weizmannowi, długoletniemu prezydentowi Światowej Organizacji Syjonistycznej i Agencji Żydowskiej, a wkrótce po wojnie pierwszemu prezydentowi Izraela, pisał, że około 25 listopada 1936 roku w swojej mowie przed Królewską Komisją w Jerozolimie definiował on „sześć milionów”, jako symboliczną figurę żydowskiego przeznaczenia. Wyobrażenie było dla Żydów tak silne, że już przed II wojną światową pojawiły się informację o zabitych sześciu milionach Żydów przez antysemickie oddziały atamana Petruli. „The American Hebrew” (The Crucifixion of the Jews Must Stop, nr 582, 31 X 1919) pisał:

  Sześć milionów mężczyzn i kobiet umiera… 800 tysięcy dzieci płacze za chlebem. Ich los nie został spowodowany żadną ich winą… ale przez okropieństwa wojny i zajadłą żądzę żydowskiej krwi. Grozi im holocaust ludzkiego życia (threatened holocaust of human life).

  Wraz z dużymi stratami Żydów w czasie hitlerowskiej okupacji Europy, kabalistyczna figura odżyła na nowo, wieńcząc starania żydowskie o uzyskanie swojego państwa w Palestynie w 1948 roku. Przewodniczący Konferencji Wyzwolonych Żydów, Zalman Grinberg, stwierdził 27 I 1946 r. w czasie konferencji w Monachium, że Żydzi „złożyli w ofierze sześć milionów ludzi”28. W ten sposób sześć milionów ofiar stało się brakującym ogniwem między narodem żydowskim a Ziemią Obiecaną, wysoką ceną wystawioną przez Jahwe, sposobem dla żydowskich dusz na oczyszczenie z wszystkich grzechów, które doprowadziło do wyodrębnienia tych szczęśliwie „wybranych”, którzy przeżyli czas „pieców utrapienia”.

 2. jaszmija said

  Książkę (po angielsku) można przeczytać, lub ściągnąć, stąd:

  Click to access TheFirstHolocaustDonHeddesheimer.pdf

 3. RomanK said

  ..wczesniej oskarzano Rzymian, ze podczas powstania Mahabeuszy Rzymianie zawineli w zoje Tory 6 mln dzieci zydowskich i spalili….To potwierdza znaczenie symboliczne…

 4. galaszek said

  Alez ktozby smiał wątpiewac w żydowskie przekazy o ich holokaustach.Pierwsze Holototo, udokumentowane 6 mln foto przez ŻIPN na pewno byl juz 6 mln lat temu na terenie obecnego Zimbambułe ktore to zamieszkiwali owczesnie Polakii i w ktorem zginelo 6 mln zydziskow, zydow ,zydkow,zydowiakow, zydostwa, w tym 666 tys przeb-żydłych…666 tys ob-żydlych i 666 tys zb-żydlych żydłaków. Drugie , Hololotto, bylo juz 6 lat pozniej, na terenie obecnej Czukotki ktorą owczesnie rownież zamieszkiwali Polaki zwane wtenczas Czukcze Zimne Dranie-sprawcy tegoż Hololotto. Wybili w tym Holototto-na co sa fotografie w ŻIPN-ie -,rowniutko 666 666 666 żyda. Z braku żyta zn. zyda na Czukotce nastepny Holopolodisco odbyl sie…… z braku miejsca na opis wszystkie 6 mln Holodiscopolo odsylam Panstwo do akt Żipn-u w ktorem to z dokładnosciem do 6 żydów -ofiar 6 mln Holodiscopolów,mozna zobaczyc na wlasne 6 oczu ze 666 666 666 666 666….i razy przynajmniej 666 -ofiar zydowskich Holanamolo… to nie proba wmowienia nam przez negacjonistow i neofaszystow ze to mit (moze z Got Mit Uns?),a najcystso prawdo ? ….najczystszo jak zydowskie sumienie!

 5. Krzysztof M said

  Ad. 4

  „a najcystso prawdo ? ….najczystszo jak zydowskie sumienie!”

  – Dwie sprawy: Prawda w cywilizacji żydowskiej nie istnieje. A sumienie w tejże cywilizacji dotyczy wyłącznie żydów. 🙂

  Pozdrawiam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: