Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Kojak o USA nastawiają przeciwko sobie…
  minka o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  Catolicus o Zielone ludziki
  Kojak o Jak rosyjska ropa umknęła…
  prostopopolsku o Zielone ludziki
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Ale dlaczego? o Kobieta jak modliszka – charak…
  Lily o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Skowyt psa poety (3)

Posted by Marucha w dniu 2011-07-28 (Czwartek)

Część V: Mentalność i polityka żydowska na przykładzie konfliktu Gruzińskiego

Żydzi uważają Rosję za biblijnego Goga i Magoga i starają się tworzyć napięcie regionalne, które w ostateczności ma wywołać większy konflikt w odpowiednim czasie. Jest to o tyle łatwe, że kontrolują obie potencjalne strony konfliktu i dążą do takiego zantagonizowania narodów, które kontrolują, aby były gotowe wzajemnie się wyrzynać.

Obie strony w konflikcie Osetyńskim wiedziały że będzie wojna, i kiedy nastąpi atak. Przez obie strony należy rozumieć ścisłe kierownictwo Rosji, i ludzi którzy rzeczywiście rządzą Gruzją czyli syjonistów. Wiedzieli z tego samego źródła, choć poprzez inne kanały, które doradzało Saakaszwilemu, finansowało go i zbroiło. Saakaszwili, marionetka, nie był tego świadom, że wystawiono go do wiatru. Wiedziano o tym również w Waszyngtonie, choć Bush, również marionetka, prawdopodobnie nie był o tym poinformowany i w tym czasie wysłano go do Chin. Nieuprzedzony figurant lepiej odgrywa role zaskoczenia i oburzenia przed kamerami.

Należy zrozumieć że gra toczy się na wielu poziomach. Jest konflikt personalny pomiędzy żydami o to, kto ma realizować globalny plan. Jest również konflikt pomiędzy centrami żydowskimi o to, jaka przypadnie im rola w globalnym planie. Tu nie chodzi o interes Rosji, lecz interes poszczególnych grup żydowskich. Należy zauważyć że plany Putina odnośnie stworzenia Centrum Finansowego w Moskwie, które rywalizowałoby z Nowym Jorkiem, zostały szybko i po cichu skreślone zaraz po tym, gdy ceny gazu i ropy „nagle” zaczęły spadać do tego stopnia, że Rosja mogła zbankrutować, co skończyłoby się tym, że Putina by strącono z tronu, a wstawiono by innego, który lepiej współpracowałby z elitą świata.

Gdyby Saakaszwili zajął Osetię i włączyłby ją do Gruzji, byłoby to rozwiązanie szkodliwe z punktu widzenia globalnej polityki żydowskiej, bo likwidowałoby ognisko konfliktu. Przypuszczam, że mowa o niezatapialnym lotniskowcu gruzińskim w ataku na Iran była tylko dezinformacją. Utworzenie bazy lotniskowej w Gruzji przez Izrael mogło też być jedynie chęcią niezależnego od elity światowej rozgrywania Iranu przez Izrael. Gdyby była zgoda całego żydostwa do ataku Iranu przez Izrael, wówczas wykorzystano by tereny Kurdów w północnym Iraku, którzy prawie że całkowicie są niezależni od władzy irackiej i mają bardzo bliskie i przyjazne stosunki z Izraelem. Światowa elita chce jednak, aby to USA lub NATO, a nie Izrael, zaatakowało Iran.

Należy rozumieć sposób myślenia elit żydowskich, które mają na celu realizację TYLKO SWOJEGO planu. Ich sposób myślenia jest wręcz przeciwny do tego, co słyszymy w mass mediach i co nam może wydawać się słuszne i logiczne. Dlatego często ludzie dostają tzw. „przestawienia mózgu w poprzek”, bo nagle słyszą rozwiązania, które kłócą się z ich zdrowym rozsądkiem. Słysząc to wielokrotnie i z wielu źródeł, dochodzą do wniosku, że po prostu są mało inteligentni, to ich podłamuje i zdają się przestać samodzielnie myśleć, a opierać się na cytowaniu tzw. ekspertów lub naukowców.

Ognisko konfliktu więc byłoby zlikwidowane i problem przestałby istnieć. Oczywiście byłby jakiś tam problem narodowy wewnątrz Osetii, ale to już sprawa na dużo niższym poziomie i dużo kosztowałoby wysiłków, aby to na nowo rozdmuchać do pożądanych rozmiarów. Nie można było do tego dopuścić, więc strona rosyjska o tym wiedziała, a ponadto nastąpił sabotaż armii gruzińskiej. Z tego, co pamiętam, większość wyższych dowódców w sztabie generalnym Gruzji jest syjonistami i były głosy w Gruzji aby postawić ich pod sąd za niekompetencję, ale nic z tego nie wyszło. Saakaszwili nie może ich ruszyć, bo to oni rządzą nim, a nie na odwrót – i skończyłoby się to tym, że Saakaszwili miałby wypadek lub inną bubę.

Nie wiadomo, jaki był cel Putina w tym konflikcie. Być może chciał on osadzić swojego człowieka w Gruzji. W tym celu musiałby zająć całą Gruzję lub przynajmniej jej stolicę. Jednak jeśli był taki jego cel, to dziwne wydaje się jego zatrzymanie wojsk na granicy Osetii czy Gori. Marsz wojsk Rosyjskich na Tbilisi strasznie się ślimaczył, co kontrastuje z etapem początkowym, który pomimo że odbywał się pod ostrzałem, był bardzo agresywny. Czyżby Putin na coś czekał? Na jakąś grę lub gracza, który miał pojawić się na scenie? Być może był hamowany poprzez wpływy dyplomatyczne, międzynarodowe i te kremlowskie. Wszystko w celu aby „rzucić” do tego konfliktu nowego gracza lub państwo.

Zajęcie całej Gruzji przez Rosję w tym czasie nie byłoby korzystne z punktu widzenia interesu światowego żydostwa. Putin mógłby zainstalować swojego rezuna i doprowadzić, chcąc lub nie chcąc, do zażegnania konfliktu, zjednoczenia Gruzji – i problem przestałby istnieć. Nie o to tu chodzi. Aby wywołać odpowiedni efekt, sprawy muszą mieć swoją teatralność. Muszą „przemawiać” i emocjonalnie angażować widza. Żydowską specjalnością jest ustawianie konfliktów, bo wtedy zyskują najwięcej. Nie jakiś tam rurociąg, ale rurociąg z ziemią i niewolnikami z opcją na dalsze rozniecenie konfliktu zupełnie marginalnego do rozmiarów regionalnego, angażującego więcej graczy po obu stronach, co jest ich głównym celem.

Dzwonią więc do prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego przy pomocy Condoleezzy Rice z zapytaniem, czy aby nie mógłby coś w tej sprawie zrobić. Aby nadać temu więcej dramaturgi, telefon odbył się w nocy czy też wczesnych godzinach rannych. Czy może był to telefondo zawsze usłużnego Radka Sikorskiego, którego Condoleezza wielokrotnie klepała po plecach? Radek jest kolegą pani Condoleezzy Rice z Center for Strategic Studies, a pani Rice byłą studentka Josefa Korbela, ojca pani Madeleine Albright. Choć obie panie są uczniami tej samej osoby, to Madeleine Albright pełniła funkcje w administracji demokratycznej Clintona, a pani Rice w republikańskiej Busha. Dwóch podobno różnych partii, dwóch podobno różnych administracji, dwóch podobno rożnych wizji świata i Ameryki, dwóch ideologii rywalizujących ze sobą na śmierć i życie, a jednak na tyle „tolerancyjnych”, że rekrutują osoby, które reprezentują tą samą ideologię i powiązania.

Więc Lech Kaczyński organizuje ad hoc „wyprawę” złożoną z głów wschodnioeuropejskich państw, aby swoją własną piersią, postawą i obecnością zatrzymać marsz wojsk rosyjskich na Tbilisi. Odbywa się wiec, na którym Kaczyński mówi agresywne słowa względem Rosji i Rosjan, które to właśnie słowa podchwytuje prasa światowa i rosyjska i którymi obtrąbia świat przez następne kilka dni. Przypuszczam, że w centrum intrygantów obserwujących te wydarzenia musiała nastąpić euforia.

Polska na eskapadzie Lecha Kaczyńskiego absolutnie nic a nic nie zyskała. Strata czasu, i pieniędzy polskich podatników na egzotyczne, megalomańskie i stojące na granicy poczytalności umysłowej eskapady Prezydenta RP. Żadnej polityki polskiej, żadnego planu – ani nawet zrozumienia sytuacji i gry tam zachodzącej przy pomocy swojego własnego umysłu, jeno gotowe akceptowanie wersji przekazanej mu przez Washington. Może właśnie o to w tym chodziło, aby on tam pojechał i przez to konflikt, który nie jest naszym problemem, nagle zaczął nim być? Ale czy my nie mamy dosyć swoich nierozwiązanych problemów? My musimy bardzo cenić polską krew, bo jest nas niewiele. Za niesłuszną sprawę, i za gruzińską piosenkę o Polakach nie warto przelewać naszej krwi.

Gdyby prezydent chciał pokrzyżować politykę sztucznych konfliktów pomiędzy grupami żydów, którzy odgrywają rolę przeciwników, to powinien tam nie jechać. Przecież to właśnie mogło pokrzyżować ich plany.

Powstaje pytanie podstawowe: Qui bono? Można zadać sobie tutaj innych kilka pytań. Czy Stany Zjednoczone ze swoimi rozległymi wpływami politycznymi, militarnymi i gospodarczymi naprawdę były bezradne względem Putina w tak małej sprawie? Czy Stany Zjednoczone ze swoim systemem satelitów szpiegowskich naprawdę nie widziały zgrupowania wojsk rosyjskich i były zaskoczone ich interwencją? Można być naiwnym, ale są granice wszystkiego. Czy środowiska żydowskie, które są zawsze tylko lojalne względem żydów i Izraela – i od których aż się roi w administracji Putina – nie wiedziały o mającej nastąpić kontrakcji Putina? Osobiście wątpię.

Czy interwencja Polski cokolwiek mogła zmienić? Czy pan prezydent Polski był tak mało inteligentny, że nie rozumiał co jest grane? Czy może też świadomie szkodził interesowi Polski, jednocześnie przykrywając swoje działania gestami i słowami patriotyzmu przed Polakami? Pan prezydent mówił że ponieważ żydzi mają duże wpływy, polityka Polska może dużo zyskać na „podpięciu” się pod politykę żydowską. Powstaje jednak pytanie: jak Polska może zyskać na dawaniu pomocy polityce, która dąży do zniszczenia Polski i eksterminacji Polaków?

W konflikcie Gruzinskim Putina również wystawiono do wiatru i zrozumiał że nie wolno mu przekraczać pewnych granic bo „nagle” ceny ropy i gazu zaczęły spadać do tego stopnia, że Rosja mogła zbankrutować, co skończyłoby się tym, że Putina by strącono z tronu, a wstawiono by innego który lepiej współpracowałby z elitą świata. Należy również zauważyć że, w czasie gdy te ceny ropy i gazu spadały do krytycznego punktu, plany Putina odnośnie stworzenia Centrum Finansowego w Moskwie który rywalizowałby z Nowym Jorkiem, zostały szybko i po cichu skreślone, po czym nastąpił ponowny wrost cen gazu i ropy. Świadczy to o tym że Putin chcąc czy nie chcąc współpracuje lub musi współpracować z elitą finansową w jej rozgrywce.

Być może początkowo, przed interwencją w Osetii, pewne środowiska żydowskie pozwoliły Putinowi odczuć lub dać do zrozumienia że uda mu się wprowadzić swój własny reżim w Gruzji. W polityce żydowskiej, takie rozwiązanie byłoby nie do zaakceptowania gdyż wtedy Rosjanie mieli by bezpośredni dostęp do Armenii, tradycyjnego sojusznika Rosji, którego Rosjanie w przyszłości mogli by wesprzeć.

Żydowskie plany względem Armenii, jednak są inne. Ormianie, uważani przez żydów za Amaleków, muszą zostać całkowicie eksterminowani tak jak im nakazuje ich kabała. Bezpośredni dostęp Rosji do granic Armenii umożliwiłby Rosjanom wspomożenie Ormian w przypadku ich zagrożenia, jak również pokrzyżowałby żydowskie planu Pan-Turkizmu, czyli ingerencji kryptożydowskiej Turcji w region morza Kaspijskiego aż do samych Chin.

Być może jednak Putin odgrywał tylko swoją rolę w tym konflikcie.

Obecnie, konflikt Osetyjski nadal istnieje i jest podniesiony do wyższego poziomu. Sytuacja, którą można łatwo rozdmuchać do regionalnego ognia w odpowiednim czasie. Tak więc żydowska polityka tworzenia napięć, tylko zyskała na tej rozgrywce.

O co więc w całym tym konflikcie chodziło i co było jego głównym celem?

Być może właśnie Polska, którą żydzi chcą użyć do wywołania sekwencji zdarzeń, w dużo ważniejszym dla żydów globalnym konflikcie, – i w konsekwencji jej zniszczenia.

Część VI: Plany względem Polski

Proroctwo żydowskie (w która elita żydowska wierzy i realizuje) głosi, że zanim żydzi posiądą cały świat na wyłączność, będą mieć dwa państwa żydowskie. Jedno  – Izrael, który już istnieje. Drugie – Judea, które muszą, jeszcze utworzyć. Jest powiedziane, że to drugie państwo będzie mieć nazwę nową której nikt nie zna. Może więc być nazwane Judeopolonia albo nawet Polska. Jako dowód, że chodzi tu o Polskę, wystarczy spojrzeć na naszego orła który, nie jest polski lecz Novara-Stemma (http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Provincia_di_Novara-Stemma.png), ma masońskie gwiazdy i jest podobny do godła Frankfurtu – miasta rodzinnego Rothschildów i centrum dywersyjnych ideologii. Naszego orła podmieniono nam w 1926 roku.

Rothschildowie wraz z sześcioma innymi rodzinami, jak również Adam Weishaupt są duchowymi spadkobiercami Jakuba Franka i oni realizują jego plany. Dziwne, że pisma Franka znikają lub zniknęły z bibliotek, lecz można być pewnym że całość jego najważniejszych dzieł, oryginałów i manuskryptów, znajduje się w prywatnym archiwum Rothschilda. To w tych dziełach jest zawarty program podboju świata i gdybyśmy mogli je przestudiować, zobaczylibyśmy niesamowitą zbieżność z wypadkami ostatnich dwustu lat i dowiedzieli się tego co będzie dalej.

Rothschildowie są duchowymi wychowankami Jakuba Franka. Istnieją inne dowody na to, że obecna elita finansowa świata jest w istocie frankistowska. Louis Brandis, człowiek Rothschilda, i sędzia Sądu Najwyższego USA, miał portret córki Jakuba Franka na swoim biurku, spadek który otrzymał od swoich krewnych Dembitz, których przodkowie byli wyznawcami Franka (http://learnkabbalah.com/jacob_frank/). 

Jakub Frank mówił: „Jest to kraj, który przyrzeczono Patryarchom. Gdyby mi dawano wszystkie kraje, kosztownemi kamieniami napełnione, nie wyszedłbym z Polski, bo to jest sukcesya Boga i sukcesya ojców naszych (K. S. 1328).

Trudno jest nie przypuszczać, że duchowi spadkobiercy nauk Jakuba Franka, którzy rządzą obecnie światem, nie pragną zrealizować testamentu duchowego swojego przywódcy-mesjasza aby uczynić z Polski królestwo żydów. Znając te poglądy, staje się dość jasne, że zmiany dokonane w Polsce w ostatnich 20 latach były celowo (a nie przez nieudolność) robione tak, aby niszczyć społeczeństwo, ekonomię i Państwo Polskie, bowiem elita rządząca Polską jest praktycznie całkowicie pochodzenia żydowskiego (często frankistowskiego) i jest wykonawcą poleceń pochodzących od centrum światowego, które całkowicie jest frankistowskie.

Wiem, że nikt się ze mną nie zgodzi, ale znając naukę frankistów, kabały i żydów, jestem na 100% pewien, że nie ma ważniejszego państwa na świecie dla żydów, niż Polska. Według ich wierzeń, bez Polski nie są w stanie zapanować nad światem, co jest głównym celem frankistów (Rothschild i spółka), którzy są faktycznymi zarządcami tego świata. Przypuszczam, że Polska (jako państwo żydów) jest dla kabalistów nawet ważniejsza, niż Izrael (lub na tym samym poziomie), a to z tego względu, że kierują się oni w swoich działaniach przekazem duchowym.

Następnym dowodem na to, że chodzi o Polskę, jest przekaz Itzaka Kaduriego który na 6 miesięcy przed śmiercią przekazał potomnym wiadomość: „Polonae requem Judeorum” (Polska królestwem żydów), co wbrew pozorom jest trwogą dla Polski, a właściwie Polaków.

Należy rozumieć kim był Itzak Kaduri. Był on kabalistą który uprawiał magię przez całe życie. Podobno taką wiadomość otrzymał od świata duchowego, ale my nie wiemy od którego świata. Osobiście uważam, że pochodzi ona z Hadesu. Można wierzyć w zaświaty lub nie. Nie ma to znaczenia, czy my w to wierzymy, czy nie. Istotnie jest to, że żydzi w to wierzą, bo to oni rozgrywają światową grę. Czy jest to zagrywka polityczna żydów, czy zagrywka Lucyfera, znaczy to tylko jedno dla Polaków.

O tym, że Polska jest wybrana na Nowe Jeruzalem może świadczyć fakt że Catalina Rivas, mistyczka w Boliwi, otrzymuje i zapisuje przekazy w czterech językach. Greckim (starogreckim), łacińskim, hiszpańskim i … polskim. Łatwo jest zrozumieć dlaczego są używane trzy. Grecki, język antycznego świata. Łacina, uświęcony język Kościoła Katolickiego przez prawie 2000 lat. Hiszpański, rodzimy język Cataliny. Ale dlaczego Polski? Nie jest możliwe aby taka informacja umknęła kabalistom, którzy zajmują się analizowaniem tych spraw. Oni wiedzą że: „Albo oni, albo Polacy”. Dlatego muszą zniszczyć Polskę i/lub Polaków.

Żydowska elita finansowa i polityczna, która kontroluje prawie wszystkie kraje świata, jest bardzo religijna (oczywiście w swojej religii kabale) i wszystko co robią, robią według antycznych planów, wierzeń, proroctw i z ciągłą pomocą sił duchowych. Ludzie ci operują niesamowitym majątkiem liczonym nie w miliardach, ale w setkach bilionów dolarów –  i jest to prawdopodobnie więcej, niż wartość pozostałego majątku całego świata, a o czym się nigdzie nie pisze. O tym, że żydzi realizują plan podboju świata można się chociażby przekonać z przemowy Rabbiego Rabinovicha na zjeździe w Budapeszcie 12 stycznia 1952 roku, a także Rabbiego Reichorna (niektórzy mówią że ta postać nie istniała, jednak wiadomości podane zgadzają się z obecną rzeczywistością) w Pradze w 1869 roku.
https://marucha.wordpress.com/2010/11/16/przemowa-rabbiego-emanuel%e2%80%99a-rabinovich%e2%80%99a/
https://marucha.wordpress.com/2010/11/30/falszerstwo-wyborcze-ktorego-nie-bylo/#comment-65364

Polska jest w oku cyklonu który niebawem nadejdzie. Żydowscy rabini, kabaliści i elita finansowa świata doskonale znają przepowiednie i objawienia dotyczące Polski. Nadają im odpowiednią interpretację i podejmują działania, które eliminują przeszkody w osiągnięciu ich globalnego planu. Ich celem głównym w nadchodzącym sztormie jest nie tyle zniszczenie Polski, co eksterminacja rodowitych Polaków i żydowskiego podszycia się pod nowych „Polaków”.

Mają dwa główne plany. Plan A (preferowany) zakłada eksterminację rodowitych Polaków i zastąpienia ich żydami odgrywającymi rolę Polaków. W tym wypadu wszystkie przepowiednie (Apokalipsa) wypełniają się co do słowa lecz… w sposób ironiczny (tak jak to jest obecnie z finansami i bogactwami naturalnymi całego świata opisanymi w Pentateuchu). Izrael będzie błogosławiony i żydzi będą rządzić całym światem przez następne 1000 lat, a Polska może być potężna tyle tylko że … bez Polaków.

Dlatego to Polskie paszporty wydawane są codziennie setkom żydów w Izraelu i na świecie pod byle pozorem. Nawoływanie żydów do osiedlania w Polsce, przy pomocy pseudo artystki Yael Bartana, jest również realizacją tego planu, a rzekomy konflikt pomiędzy nią a władzami Izraela jest jedynie pozorowany w celu oszukania Polaków względem rzeczywistego celu. Wystarczy zwrócić uwagę na to, kto podał informację o zlekceważeniu wystawy „polskiej” przez jakąś reprezentantkę rządu Izraela. Czy nie były to kontrolowane przez żydów alternatywne media i/lub nawet media oficjalne w Polsce? W jaki sposób ta informacja mogła się wydostać na zewnątrz, gdy na stoisku „polskim” byli prawdopodobnie sami żydzi? Dlaczego więc wypuścili tę informację do wiadomości Polaków? Za łatwo dajemy się nabierać na ich tricki. Nie dajmy się tak łatwo podchodzić w przyszłości.

Odbieranie Polakom kamienic i majątków pod pozorem holokaustu ma w istocie jedynie przygotować siedziby żydom do zamieszkania w Polsce. W rzekomych odszkodowaniach o $65 mld nie chodzi tylko o pieniądze, bo te żydzi mogą sobie drukować do woli, ale o całkowite ogołocenie Polaków ze środków, które mogłyby im posłużyć do obrony – i o uczynienie z Polaków żebraków bez środków do działania.

Poza tym w Polsce jest już kilka milionów żydów, którzy się jeszcze nie ujawniają. Nastąpi to w godzinie próby, gdy wyjdą jak szarańcza na żer, aby zabijać, a co jest absolutnym nakazem w ich religii-ideologii, która nakazuje im całkowite oczyszczenie terenu pod ich nowe Jeruzalem z nowych „Amalekow” i „Kananejczyków”, za których oni uważają Polaków.

Wystarczy spojrzeć, co historycznie żydzi zrobili lokalnej ludności w miejscach, gdzie mieli bądź to przewagę liczebną, bądź sposobność. Jak pisze Gibbon w „Decline and fall of the Roman Empire” (Oxford University Press, edition ii. 83): „Ludzkość jest zaszokowana całą gamą odrażających okrucieństw które żydzi popełnili w miastach Egiptu, Cypru, i Cyreny, gdzie żyli w podstępnej przyjaźni z niepodejrzewającą niczego miejscową ludnością. … W Cyrenie zmasakrowali 220 000 Greków; na Cyprze 240 000; w Egipcie olbrzymią ilość. Wielu z tych nieszczęśliwych ofiar było żywcem przepiłowanych na kawałki, wedle przykładu który Dawid nakazał naśladować”.

Niech nas nie usypia muzyka fletu wydobywająca się z ich ust i ich mediów o tolerancji. Naszej tolerancji – która pozwoliła by im praktykować ich wiarę-ideologię nakazującą bezwzględnie nas mordować i gładzić przy pomocy wszelkich dostępnych środków.

Dlatego też Bóg w Apokalipsie ostrzega nas Polaków: “…trzymaj, co masz, żeby nikt nie ukradł korony twojej”. Tłumacząc„Żeby nikt się pod ciebie nie podszył tak, jak Jakub podszył się pod Ezawa”.

Duchowe przywództwo żydów, którzy zajmują się zrozumieniem tego, co Bóg i inne siły przekazują ludzkości od zarania dziejów, przetwarzają to i dopasowują swoją działalność w taki sposób, aby żydzi jako naród zawsze wyszli na „wierzchu”, bo oni jako naród uważają się za Boga i równymi Bogu. Oni („Izrael” w dosłownym tłumaczeniu znaczy: „oszukujący”) są pewni, że i tym razem będą mogli oszukać Boga i ukraść dziedzictwo, które prawnie należało się poczciwemu i ciężko pracującemu Ezawowi, a w czasach Apokalipsy ma przypaść Polsce i Polakom.

Zaznaczam, że są to ich wierzenia. W dzisiejszym świecie to oni rozdają karty i czy my w to wierzymy, czy nie, nie ma istotnego znaczenia. Istotne jest to, że oni w to wierzą i tak czy siak perspektywą, którą nam szykują, jest eksterminacja rodowitych Polaków. Środki, system, organizacje, finanse i plan mają już gotowe lub prawie gotowe. Teraz tylko potrzebują sposobności.

Ktoś może myśleć, że to nieprawdopodobne, lecz należy mieć odwagę i spojrzeć na fakty historyczne: co zrobili np. z Ormianami, których uważają za antycznych Amaleków, aby zrozumieć, że tak postępują i kierują się w swych działaniach swoimi pismami. W przypadku Polski mają motyw, mają środki, teraz jest im potrzebna tylko sposobność.

Choć Bóg mówi nam, abyśmy trzymali co mamy, to my utraciliśmy już banki, przemysł, suwerenność, państwo. Teraz będą starali się nam zabrać ziemię i naszego ducha, którego nie wolno nam utracić. Będą też ograniczać liczbę urodzeń Polaków i jednocześnie sprowadzać kolorowych (np. przez firmy) pod pozorem ekspertów lub taniej siły roboczej, bo tak system ekonomiczny i prawny będzie dopasowany, aby to wymusić. Będzie się to odbywać przy jednoczesnej propagandzie prania mózgów. Przykłady argumentów – że tak jest wszędzie, np. USA i Europie Zachodniej a oni są mądrzejsi niż my, więc powinniśmy ich naśladować. Że należy walczyć z rasizmem Polaków i „obywać” ich z kolorowymi, a my powinniśmy być tolerancyjni. Że społeczeństwa wielokulturowe są bardziej kreatywne, choć wszystkie badania wykazują, że nie są. Itd.

Żydzi będą starali się opanować (lub już opanowali), poprzez firmy które posiadają lub kontrolują, przede wszystkim środki użyteczności publicznej takie jak: telefony, poczta, elektryczność, gaz, woda, wodociągi, firmy farmaceutyczne, produkcję i/lub przetwórstwo i/lub dystrybucję żywności, ścieki, kopalnie węgla – po to, aby całkowicie ubezwłasnowolnić Polaków, zrobić ich zależnymi od siebie (elektryczność, gaz, woda, węgiel, żywność); inwigilować (telefony, poczta) każdy aspekt życia (zwłaszcza jednostek odważnych, wybitnych i obstrukcyjnych po to, aby ich wyeliminować) i jednocześnie podtruwać (woda), tak jak robią to w USA przy pomocy fluoru. Można tutaj dodać że Izraelczycy są tak zatroskani o „zdrowe zęby” Palestyńczyków, że dodają im właśnie fluor do wody, gdy sami używają wody bez fluoru i innych substancji chemicznych.

To środki użyteczności publicznej są podstawą życia jednostki, którą ostatecznie chcą zniszczyć i dlatego koniecznie muszą je opanować, pod byle pozorem, zwykle ekonomicznym.

Metody podbijania narodów i społeczeństw w fabiański sposób są praktykowane przez organizacje ukryte, a które w swoim zalążku mają promować talmudyczne wartości i przesłanie. Można tu zacytować polecenie jakie wydał Adam Weishaupt iluminatom 1 Maja 1776 roku w Bawarii: „Musimy przede wszystkim wciagnąć do naszej organizacji dobrych i uczonych pisarzy. Będzie to łatwiejsze do osiągnięcia, gdyż będą mieli z tego wymierne korzyści. Następnie, musimy wciągnąć przełożonych i sekretarzy urzędów pocztowych, aby zapewnić komunikację”.

Należy zauważyć że nasza telekomunikacja została sprzedana „państwowej” firmie Francuskiej, która w rzeczywistości jest pod całkowitą kontrolą Rothschilda. Celem jest zagwarantowanie tajności swojej komunikacji i jednoczesna inwigilacja wszystkich innych.

Będą starali się zniszczyć Polskiego rolnika poprzez sztucznie ustawiane mechanizmy „rynkowe” i prawne po to, aby zastąpić zdrową żywność żywnością genetycznie i chemicznie modyfikowaną, która ma wywoływać choroby. Choroby będą także wywoływane poprzez medycynę, którą również oni kontrolują (firmy farmaceutyczne). Na to nakłada się jeszcze dług (publiczny i prywatny), który oni nakładają poprzez swoje banki i podatki, aby ludzi mentalnie zniżyć do najniższego poziomu ludzkiej świadomości. Aby ludzie myśleli krótkowzrocznie o tym, jak mają przeżyć następny dzień, lub do końca miesiąca i ciągle gnali za pieniądzem, który będzie jak „znikający punkt”. Ma to na celu eliminację refleksji i zastanowienia się, dlaczego tak jest i kto za tym stoi – i zrobienia z ludzi pędzących szczurów w wyścigu, w którym będą padać i wzajemnie się niszczyć, a którego nikt z nich nie może wygrać.

Co nas czeka – wystarczy spojrzeć na to, co robią z Palestyńczykami, tyle tylko że będzie to na skalę tysiące razy większą i nie będzie tam miłosierdzia ani litości, bo oczy świata będą skierowane gdzie indziej.

W przypadku niepowodzenia planu A, planem B jest zniszczenie i Polaków i Polski. Mogą to zrobić przy pomocy sił zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, a więc wojna, przetaczanie się obcych wojsk po naszym terenie, z jednoczesną eliminacją ludności polskiej. Oczywiście po tym mogą sobie już spokojnie utworzyć swoją Judeopolonię. Realizacja planu A jak również planu B może dokonać się w sposób medyczny, ekonomiczny, finansowy, obyczajowy, militarny lub wszystkie naraz i przy użyciu obcych rąk – prawdopodobnie rosyjskich, ukraińskich, litewskich i niemieckich. Możliwe jest też, że czując swoją wygraną, ukryci żydzi w Polsce sami dokonają eliminacji Polaków w obozach koncentracyjnych, egzekucjach, łapankach i tym podobnych akcjach.

Nie ma absolutnie żadnego powodu abyśmy mieli zabijać się z Rosjanami i Niemcami tylko dlatego, że żydzi tak chcą. Napuszczają ich na nas przez swoje media, agentów i organizacje tzw. neonazistowskie czy ziomkowskie, które są całkowicie spenetrowane przez żydów udających Niemców lub ich marionetki.

W Rosji jest partia czy też stowarzyszenie młodzieży o nazwie „Nasi”. W języku rosyjskim znaczy to „swoi”, czyli Rosjanie, ale to ma podwójne a nawet potrójne znaczenie. Może oznaczać rodowitych Rosjan lub może oznaczać tych, co siedzą na Kremlu i/lub całkowicie kontrolują Rosję. Jednak główny powód użycia tego słowa, to jego znaczenie w języku hebrajskim. Słowo „nasi” oznacza przywódcę Sanhendrynu. Tak więc właściwym celem partii o tej nazwie może być zgrupowanie młodzieży żydowskiej w celu jej przygotowania do objęcia kierowniczych stanowisk w przyszłości. Młodziez żydowska rozumie znaczenie tych symboli i do takich organizacji ciągnie, a żydzi na różnych pozycjach w Rosji i w świecie otaczają ich opieką.

Rosjanom, Niemców, czy Ukraińcom jest przeznaczone to samo, co nam chcą zrobić przy użyciu ich rąk. Jak pisał Jakub Frank: „Ze Świętego Syjonu, ta, która całego świata prawa wygładzi. Ona! Ona! ” ma doprowadzić do władzy nowego mesjasza, zawsze żyjącego „Prawdziwego Jakuba”. „Wszystkie kraje wasze zdruzgotanymi i spustoszonymi, miasta wasze w perzynę i popiół obróconymi zostaną, urodzaje wasze cudzi (to znaczy: Żydzi i użyteczni) w oczach waszych pożyją i tak ogołoceni ze wszystkiego będziecie, jako i ci, którzy narzędziem [to znaczy: użyteczni idioci i zmanipulowane narody] spustoszenia waszego postanowieni wszystko wasze pochłoną”.

Dlatego też my powinniśmy starać się obchodzić zarówno nasz rząd, jak i rząd niemiecki i rosyjski, a nawiązywać relacje z rodowitymi Niemcami i Rosjanami i ukazywać wspólnego wroga, bo nasze wzajemne urazy są drugorzędne w stosunku do tego, co oni szykują i Polakom, i Niemcom, i Rosjanom w dalszej perspektywie.

Strzeżmy naszej wolności w godny i rozsądny sposób i sprzeciwiajmy się planom naszego prezydenta i innych marionetek naszego śmiertelnego wroga, „Żydowskiego Państwa” Izrael i diaspory, który chce rządzić światem ruin, gdyż dla nich lepiej jest być pierwszym w piekle, niż żyć pomiędzy przeklętymi gojami, lub w ogóle żyć – i oni otwarcie nam ogłosili, że nas muszą wymordować, jeżeli nie poddamy się pod ich mesjanistyczny nocny koszmar.

Marek S.
C.d.n.

Komentarzy 121 do “Skowyt psa poety (3)”

 1. Kronikarz said

  Chyle czola wobec pracy pana Marka S. !

 2. Easy_Terran said

  Żydzi: chamstwo i bezczelność tego elementu nie zna granic. Kanał youtube, gdzie kalumnie plujące na Polskę przekraczają granicę… hmm.. wszelkie granice:

  „POLISH COMMIE shit destroyed Poland. destroyed and killed millions Poles blaming Jewish MINORITY group for all shit Antijews did.”
  Polskie komunistyczne gówno zniczczyło Polskę i zamordowało miliony Polaków obarczając winą żydowską MNIEJSZOŚĆ za wszystko co Antyżydzi zrobili.

  „polish racist killed millions of jews in many pogroms through the centuries while blaming jews for that”
  polscy rasiści zamordowali miliony żydów w wielu pogromach poprzez wieki za co winą obarczyli żydów.

  I co sądzić o tym? Przecież uni wiedzą lepiej, że to Polacy ich zawsze mordowali i są zalążkiem i głównym ośrodkiem tzw. „antysemityzmu”.
  Jak dla mnie, to słów brakuje.

 3. lubiebigos said

  jezeli to prawda to w takim razie Polska moze byc jedynym krajem w Europie ktorego ominie wojna nuklearna. Inaczej ani plan A ani B nie ma sensu. Widocznie nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

 4. Veritas. said

  Panie Marku S. DZIĘKUJĘ.

 5. — Do Pana Lubie Bigos z 2-ki — Jezeli to bedzie zgodne z jakims ich planem , to moze byc jeszcze gorzej , np. cala Polska ” Wolyniem ”
  To ze praktycznie w zadnym zbieranym towarzystwie , nie mozna bezkarnie zachowac sie patriotycznie , w pelnym tego slowa znaczeniu , daje racje , ze my nie wiemy ile naprawde unych jest w Polsce . A jak dostana wsparcie tych , co w ostatnich 20-tu latach zalatwili sobie polskie obywatelstwo , to niemilo myslec .
  Dlatego do wyborow MUSIMY isc , nie klocic sie o szczegoly , nie wierzyc mediom , a glosowac tylko na Polaka . I nie obciazajmy Pana Boga zalatwieniem tego , co jest naszym Polakow obowiazkiem zalatwic .

 6. kozi syn said

  gratulule choroby… jestem wielbicielem gajówki ala to naprawdę rarytas…nawet moje obsesje są przy tych dziecinną igraszką…

 7. Marek S said

  ad. 6

  Skoro jest pan wielbicielem gajówki to polecam część 2 w której jest opisane zachowanie które właśnie pan zaprezentował.

  „Rozpoznanie ich nie jest takie trudne po krótkim kursie, który ukazałby ich cechy charakterystyczne,… z jak krwiożerczą złością odnoszą się do narodowców, jak na argumenty merytoryczne rzucają obelgami. Obicie się o tych ludzi w życiu, stosunkowo łatwo pozwoli ich poznać.”

  Dziękuję za potwierdzenie tego o czym pisze.

  Więcej na: poznaj-zyda na stopsyjonizmowi.com

 8. Marek S said

  Nie wiem czy jasna jest wypowiedź dotycząca zachowania Putina i zaczynająca się od słów:

  „W konflikcie gruzińskim Putina również wystawiono do wiatru …”

  Trochę to poprawiłem, i jaśniej jest to wyrażone poniżej jeśli p. Gajowy chciałby to podmienić:

  „W konflikcie Gruzinskim Putina również wystawiono do wiatru i zrozumiał że nie wolno mu przekraczać pewnych granic bo „nagle” ceny ropy i gazu zaczęły spadać do tego stopnia, że Rosja mogła zbankrutować, co skończyłoby się tym, że Putina by strącono z tronu, a wstawiono by innego który lepiej współpracowałby z elitą świata. Należy również zauważyć że, w czasie gdy te ceny ropy i gazu spadały do krytycznego punktu, plany Putina odnośnie stworzenia Centrum Finansowego w Moskwie który rywalizowałby z Nowym Jorkiem, zostały szybko i po cichu skreślone, po czym nastąpił ponowny wrost cen gazu i ropy. Świadczy to o tym że Putin chcąc czy nie chcąc współpracuje lub musi współpracować z elitą finansową w jej rozgrywce.

  Być może początkowo, przed interwencją w Osetii, pewne środowiska żydowskie pozwoliły Putinowi odczuć lub dać do zrozumienia że uda mu się wprowadzić swój własny reżim w Gruzji. W polityce żydowskiej, takie rozwiązanie byłoby nie do zaakceptowania gdyż wtedy Rosjanie mieli by bezpośredni dostęp do Armenii, tradycyjnego sojusznika Rosji, którego Rosjanie w przyszłości mogli by wesprzeć.

  Żydowskie plany względem Armenii, jednak są inne. Ormianie, uważani przez żydów za Amaleków, muszą zostać całkowicie eksterminowani tak jak im nakazuje ich kabała. Bezpośredni dostęp Rosji do granic Armenii umożliwiłby Rosjanom wspomożenie Ormian w przypadku ich zagrożenia, jak również pokrzyżowałby żydowskie planu Pan-Turkizmu, czyli ingerencji kryptożydowskiej Turcji w region morza Kaspijskiego aż do samych Chin.

  Być może jednak Putin odgrywał tylko swoją rolę w tym konflikcie.

  Obecnie, konflikt Osetyjski nadal istnieje i jest podniesiony do wyższego poziomu. Sytuacja, którą można łatwo rozdmuchać do regionalnego ognia w odpowiednim czasie. Tak więc żydowska polityka tworzenia napięć, tylko zyskała na tej rozgrywce.

  O co więc w całym tym konflikcie chodziło i co było jego głównym celem?

  Być może właśnie Polska, którą żydzi chcą użyć do wywołania sekwencji zdarzeń, w dużo ważniejszym dla żydów globalnym konflikcie, – i w konsekwencji jej zniszczenia.”

  W tym celu należałoby skreślić następujący akapit z 3 paragrafu.

  „Należy zauważyć że plany Putina odnośnie stworzenia Centrum Finansowego w Moskwie, które rywalizowałoby z Nowym Jorkiem, zostały szybko i po cichu skreślone zaraz po tym, gdy ceny gazu i ropy „nagle” zaczęły spadać do tego stopnia, że Rosja mogła zbankrutować, co skończyłoby się tym, że Putina by strącono z tronu, a wstawiono by innego, który lepiej współpracowałby z elitą świata.”

 9. Ragnar said

  Re 2: Przecież w Fatimie zostało przepowiedziane że Polska będzie tak jak w powyższym tekście ujęto: okiem cyklonu.

 10. RomanK said

  Polska w roli jednego z głównych mocarstw XXI wieku – taka wizja przyszłości naszego kraju wyłania się z książki pt. „W następnych 100 latach” amerykańskiego politologa George’a Friedmana. Autor, szef agencji prognoz geopolitycznych Stratford, próbuje przewidzieć losy świata w XXI wieku. Polski przekład książki ukaże się w październiku. Friedman zakłada, że era dominacji Ameryki dopiero się zaczyna.
  W jego analizie kryzys, z którym obecnie mamy do czynienia, jest przejściowy i stosunkowo łatwy do opanowania. Najważniejszym zadaniem Ameryki w XXI wieku będzie – według Friedmana – powstrzymanie ekspansji Rosji na Zachód, a naturalnym sojusznikiem USA w tym zadaniu będzie Polska, która tym razem skorzysta na swym położeniu geopolitycznym pomiędzy Rosją a Europą Zachodnią.

  Friedman kreśli wizję, w której Polska przy pomocy amerykańskiej wyrasta na główna potęgę nie tylko regionu Europy Środkowej, ale całego kontynentu. Amerykanie będą nas wspierać podobnie jak teraz Izrael – inwestycjami, eksportem technologii i broni. Zdaniem amerykańskiego badacza, w ciągu następnego półwiecza przed Polską stoi szansa stania się głównym ośrodkiem polityki europejskiej poprzez stworzenie wspólnego bloku z Czechami, Słowacją, Węgrami i państwami bałtyckimi. Polskie wpływy mogą sięgać aż na Bałkany, gdzie jednak „blok polski” nieuchronnie zderzy się z inną potęgą XXI wieku – Turcją.

  W tym samym czasie, gdy znaczenie Polski będzie rosło, Rosja będzie borykała się z coraz poważniejszymi kłopotami wewnętrznymi. Zdaniem Friedmana, Rosję, która do 2050 roku ma stracić od 20 do 40 proc. ludności, czeka w perspektywie półwiecza utrata wpływów, a nawet rozpad. Podobne problemy, choć na mniejszą skalę, staną się udziałem krajów Europy Zachodniej.

  Pewnym zaskoczeniem okazują się prognozy Friedmana dla Chin. Jego zdaniem okres dynamicznego rozwoju gospodarki ten kraj ma już za sobą, a reżim komunistyczny nie jest na tyle elastyczny, aby dostosować się do zmieniającego się szybko świata. Zdaniem Friedmana, Chiny czeka w niedalekiej perspektywie znaczące osłabienie władzy centralnej, a w dalszej – rozpad na regiony, których interesy już teraz są bardzo różne. Dominującą potęgą w tym regionie świata stanie się w XXI wieku Japonia.

  Friedman przewiduje, że w połowie XXI wieku dojdzie do wojny światowej, która rozpocznie się od konfliktu amerykańsko-japońskiego. Armie XXI w. będą znacznie mniejsze niż w przeszłości, wyposażone w technikę, która zapewni szybkość i dokładność. Zmniejszą się starty wśród ludności cywilnej, zwiększy się udział robotów w walkach. Polem najważniejszych bitew będzie przestrzeń okołoziemska.

  Po wojnie nastąpi boom gospodarczy i technologiczny, postępy genetyki wyeliminują szereg chorób i wydłużą ludzkie życie. Friedman zdaje sobie sprawę, że jego prognozy mogą być odbierane jako całkowicie nieprawdopodobne. Ale, jak podkreśla, świat wielokrotnie już zmieniał się bardzo szybko i to w kierunkach trudnych do przewidzenia. Jeszcze na początku XX wieku nikt nie wymieniał USA wśród światowych potęg, jeszcze 60 lat temu przewidywania o szybkim rozwoju gospodarczym Korei Południowej czy Japonii wydawały się mrzonkami.

  Autor książki George Friedman jest założycielem i szefem Stratfordu, cieszącej się renomą amerykańskiej agencji prognoz geopolitycznych. Książka „Następne 100 lat” ukaże się nakładem wydawnictwa AMF Plus.

  (PAP)—————————
  Fridmam w swojej ksiazce dostepnej juz w jezyku Polskim..Polskim Pt, Nastepne 100 lat..powtarza tezy Konstantego Geberta jakie yen zawarl w jezyku angielskim na lamach Miesiecznika Zydowskiego z N Y… Moment… chyba z roku 1988 albo 89…. juz nie pamietam…ale przetlumaczylem to i byl drukowany w Dzienniku Zwiazkowym z Chicago…W ktorym to esseju zapewnial o swietlanej przyszlosci Polski pod przewodem Zydow, wraz z odbudowa swietnosci Synagogi Polskiej czyli Slynnych w przeszlosci Yieshivas…w tych samych kabalistycznych osrodkach…Dzis juz to widac w LUbaczowie, Jaroslawiu Rymanowie, Balzcu , i dookola…
  ——————
  Slowo nasim..w heb. nahsim..oznacza swoi…inaczej tez nazywaja amchu,,,swoj- przyjaciel

  Panie Marku S…
  sprawa Frankistow… Frank z Brna udal sie do Frankfurtu, gdzie doszlo do aliansu pomiedzy nim Rothschildem i Weishauptem … Polaczono Pieniadz z doktryna antynomismu i rozlegla siecia lijalnych Frankistow… i sprawnoscia jezuickiej organizacji,,Powstali Illuminaci.
  Opisal to w 1974 roku w ksiazce pt. Zniszczyc Poboznych rabin Moishe Antelman z TelAvivu…potem chyba juz w 90 latach pretlumaczono to na angielski…
  Tu darmowy dawnoad:
  http://www.scribd.com/doc/20459331/R-Moshe-Antelman-1974-To-Eliminate-the-Opiate-vol-1

 11. RomanK said

  Jeszcze jedno Tytul ksiazeczki Antelmana ma znaczenie jakoby Podwojne…Eliminate the Opiat…._Zniszczyc Opium( poboznych..wierzacych ) w chebr,…w nawiazaniu do slow Marxa nazywajacych religie….. Opium dla Ludow….

 12. hjk said

  Ad. 10.
  W świetle tego, co napisano w artykule, publikacje p. Friedmanna mozemy sobie potraktować jako wprawdzie interesującą, ale jednak bajkę na dobranoc, w której moze pewne idee się jakość ziszczą. Bo przeciez nikt nie ujawni prawdziwych planów czy prognoz, no chyba, ze „prawdziwe” na potrzeby goyim… :-))

 13. Kronikarz said

  Hjk 12/-

  Zaleta wpisu 10/ RomanK o George Friedman’ie jest streszczenie BAJEK dla gojow, a ten Friedman to jak Konstanty Gerbert czy Milton Friedman – takie to sa horyzonty RomanaK chyba ze on nie do wlasnego celu zmierza.

  Meczace to, bo zbyt duzo pisze.

 14. Marucha said

  Re 13:
  Czy Pan nie zauważył, tego co RomanK napisał na samym końcu komentarza?
  Że Friedman pisze to samo, co już dawniej „prorokował” Konstanty Gebert?
  Że jest to jakieś żydowskie bredzenie?
  Czy Pan uznał, że RomanK się pod nim podpisuje?

 15. obserwator said

  Mam pewne wątpliwości w dwóch kwestiach.
  Wobec widocznego gołym okiem nadchodzącego bankructwa Dużego Usraela unym powinno zależeć na stworzeniu nowego silnego centrum finansowego, które przejmie pałeczkę po bankructwie żydo-ameryki. Dobrym rozwiązaniem byłoby np. owe planowane przez Putina Centrum Finasowe, które zastąpiłoby żydowski folwark USA po jego bankructwie.
  Gdyby więc Putin był uną marionetką, to uni powinni jemu pomóc stworzyć takie Centrum, aby po bankructwie Dużego Usraela Rosja przejęła rolę przodującego żydowskiego folwarku podbijającego świat. Nielogiczne jest więc dla mnie, że une Putinowi przeszkodzili z tym Centrum.

  Kolejna sprawa…
  Cytat:

  „O co więc w całym tym konflikcie chodziło i co było jego głównym celem?
  Być może właśnie Polska, którą żydzi chcą użyć do wywołania sekwencji zdarzeń, w dużo ważniejszym dla żydów globalnym konflikcie, – i w konsekwencji jej zniszczenia.”

  Proszę się nie obrazić, ale dostrzegam w tym nutkę polskiej megalomanii. Jesteśmy tak ważni, że żydzi być może od nas rozpoczną globalny konflikt.

  Przypomnę zmasowane ćwiczenia obrony cywilnej (nawet knesset przerywał obrady i złaził do schronów) połączone z wydaniem dla 60 % ludności masek przeciwgazowych.
  http://www.sfora.pl/Wielkie-cwiczenia-w-Izraelu-Narod-trenuje-reakcje-na-zamach-a33278
  Po co to zrobiono?
  Zabawię się w jasnowidza…
  Izrael zostaje „zaatakowany” (naturalnie przez Mossad) przy pomocy rakiet. Prasa ogłasza, że agresorem był Iran (ew. Syria). Izrael natychmiast odpowiada zmasowanym atakiem rakietowym.
  Na nieszczęście w czasie ostrzału Izraela przez domniemanego agresora kilka rakiet zabłąkało się do Jerozolimy i zniszczyło meczet Al-Aksa i Kopułę na skale na świątynnym wzgórzu (po to, aby Rockefeller mógł po wojnie spokojnie „odbudować” tam III świątynię Salomona).
  http://biznes.onet.pl/burza_po_slowach_na_temat_trzeciej_Swiatyni,18515,3172169,1,onet-wiadomosci-detal
  Zniszczenie świątyń islamskich wywołało u miliarda muzułmanów wściekłość. W związku z tym Izraeel „prewencyjnie” zniszczył głowicami nuklearnymi wszysttkie stolice i wszystkie większe centra islamu (żydzi mają coś 100 – 200 głowic nuklearnych. A jak im braknie, to „pożyczą” w Dużym Usraelu).
  Taki scenariusz wydaje się równie prawdopodobny jak wojna wywołana przy pomocy Polski.

 16. RomanK said

  Oprocz czytania jest tyle pieknych zajec…dla wielu bardziej stosownych i zdrowszych np,,,rozrzucanie gnoju:-))))
  czy lowienie w nosie:-)) czy tez robienie kupek za komorka Gajowki:-)) wolna renka Kronikarze:-))

 17. Kronikarz said

  14/ & 16/ rzeczywiscie, dziekuje, zwracam Honor – przeoczylem tak jakos bylem doswiadczony dogmatyka filozoficzna Wasci.

 18. JO said

  Czyli Pani AGA ma racje co do Rosji a Pan Gajowy NIE…. wg tego co prezentuje Pan Marek S….

  Mam znajowmego, ktory mowi , ze przychodza do niego Anioly. Dawno dawno mowil mi o JPII i Jego Dzialalnosci w KK – oczywiscie negatywnej.

  Powiedzial mi rowniez, ze Rosja to ten kraj od Ktorego zacznie sie nieszczescie opisane w Biblii i Koncu Swiata…

  To taka dygresja…:)

 19. revers said

  ad. 2 ocensurowany filmik

  ukryty pod napisami, wiekszosc tych napisow pochodzi z koszernej kreatywnosci, jak to mialo miejsce w pewnym budynku wielorodzinnym, gdzie caly czas szly donosy o antysemityzm, a po nagraniu kamerka przez wizier sasiada okazlo sie ze rysuje , maluje, kreatywna salcia.

 20. JO said

  ad.15. Wojny przy pomocy Polski to raczej nie bedzie – bo Pololska Wyparowuje.

  Moze tak sie stac wowczas, gdy na zgliszczach Polski bedzie Judeopolonia aaa to to jest moze i planowane ale wierze , ze za Boza Laska i Boga Rodzidzielki wstawiennictwem – Nie Mozliwe.

  Wierze, ze Ludnosc Na Ukrainie Bialorusi I Litwie i PRLbis opamieta sie. Te tereny i ludy zostaly oddane Matcie Bozej i Stala sie Ona Ich Krolowa. Wierze, ze Polska i Jej Ludy przez duze P, nie wazne pod jakimi nazwami – ocaleje.

  Wierze, ze dojdziemy do ladu wszyscy razem – nawet z takimi jak Roman K i Gajowy.

 21. RomanK said

  jakos bylem doswiadczony dogmatyka filozoficzna Wasci/////,,,, co by to nie znaczylo….

  To widac z daleka:=_))))))))

 22. Marucha said

  Re 17:
  Panie Kronikarzu, pan RomanK często pisze tak, że na pierwszy rzut oka tłumaczy się go na odwrót.
  To nieporozumienie się wyjaśniło – a ile innych nie?

 23. JO said

  ad.22. 🙂

 24. Marek S said

  Ad. 10

  Panie Romanie K,

  George Friedman ma za zadanie wykonywać określoną pracę. Trudno mi jest uwierzyć że człowiek który gada bzdury, ma swój instytut, z tego żyje, i to nieźle. Jego zadaniem jest mieszać prawę z bzdurą, promować i kompromitować pewne idee. Kiedyś czytałem jego wywiad, w którym to mówił że przy pomocy F-16 które obecnie mamy będziemy mogli rozszeżyć swoje granice na Ukrainę, Białoruś. Takie bzdury…

  Dziwne jest to że wiele polityków w Polsce i na eksponowanych stanowiskach, a związanych z prawicą, dostało ekstazy gdy usłyszało te słowa od Friedmana. Zastanawiałem się więc, jak mogliśmy wygrać sprawę Solidarności gdy przywództwo tego ruchu prezentowało/uje ten poziom naiwności i głupoty. Ręce, spodnie, a nawet inne sprawy, opadają.

  Jego zadaniem jest, stwarzać pozytywny nastrój Polaków do żydów, mamić ich przyjemnymi wizjami, w czasie gdy oni bezwzględnie będą realizować koncepcje Franka Judeopolonii. W tej koncepcji nie ma miejsca dla Polaków. To powinni sobie uświadomić Polacy. Jest powiedziane że oni będą się rządzić i mieszkać SAMI. To nie żart. To fakt, który nie wiem jak mogę lepiej przekazać.

  Oni chcą zniszczyć Rosję, a właściwie Rosjan. Sekwencję już można przewidzieć ale nie chce mi się mówić bo jeszcze posądą mnie o zbyt dużą fantazje, gdy ta wizja staje się rzeczywistością na naszych oczach. Ludzie jeszcze nie dojrzeli do spojrzenia faktom w oczy i jak są przerażające.

  Co się tyczy Weishaupta, to przypuszczam że miał on kontakty z Frankiem i Frankistami. Frank przebywał od 1773 w Brnie, jeździł do Pragi, i Wiednia, i po Austri (i dzisiejszych Czechach). Z tego miejsca do Bawarii, był tylko rzut kamieniem, i przypuszczam że oni mogli się spotkać lub kontaktować jeszcze przed 1776 rokiem kiedy to założono Illuminatów.

  Choć mówi się że na Weishaupta, który był żydem, ogromny wpływ miał Moses Mendelson, to jednak przypuszczam że to właśnie Frankiści i Frank nadali mu ostateczny kierunek. Iluminaci to, moim zdaniem, taka organizacja gojów (przynajmniej w początkowym okresie taką miała być) zbudowana na wzór frankistowski i z frankistowską ideologią, lecz z minimalną ilością żydów, i z frankistowskim zakulisowym sterowaniem. Zadaniem Iluminatów było przejąć wszystkie tajne organizacje gojowskie i ukierunkować je na realizację ideologi Franka.

  Nie przeczytałem tej książeczki jeszcze. Po rysunku, na początku tej książki wnioskuje że takie zobrazowanie nie jest dokładne. Iluminaci realizują plan Franka. W tym planie Polska zajmuje czołową rolę. To nie megalomania lecz stwierdzenie faktów. Jak można być skromnym kiedy Frank uważał że Polska będzie żydowska, i jego następcy Rotszyldkowie i spółka to realizują już od 200 lat.

  Frankistami są Rotszyldowie i spłka, i oni są o 2-3 poziomy ponad Frankistami którzy udają chrześcijan. Rotszyldowie otwarcie jednak twierdzą że są żydami a nie chrześcijanami i co jest zgodnie z planem Franka który przekazał frankistom że mają sie podporządkować przywództwu bankierów. Jednak w pewnym momencie, według planu Franka, ci przywódcy czyli Rotszyldowie, mają przyjąć chrzest, i otwarcie twierdzić że przeszli na chrześcijaństwo (dokładnie katolicyzm). Oczywiście będzie to fikcja, i ma inne ukryte cele. Należy jednak zauważyć że Tony Blair „przeszedł” na katolicyzm, choć, z innych źródeł wiadomo, że dalej praktykuje okultyzm i jest częścią organizacji masońskich. Należy się zastanowić: dlaczego? Jak można połączyć te dwie sprawy? Które są nie do połączenia. To jest taka gra.

 25. Marek S said

  Ad. 15

  Pani nic nie zrozumiał. Nie chce mi się tego tłumaczyć łopatologicznie, ale jeśli więcej osób ma podobne pytania, lub czegoś nie rozumie, to chętnie wyjaśnię.

 26. obserwator said

  @ Marek S:

  Zrozumiałem wszystko. Łopatologii nie potrzebuję. Proszę o odpowiedź – jeśli Putin jest uną marionetką, a USA bankrutuje, dlaczego nie pozwolono jemu utworzenie Centrum Finansowego?
  Poważny publicysta nie obraża się na zadawane pytania, nie zarzuca pytającemu, że czegoś nie rozumie, tylko odpowiada na wątpliwe kwestie.
  Poważny publicysta…

 27. ja said

  Nalezy Pamietac , ze Uni Polske majac na mysli – mysla o Rzeczpospolitej a nie tylko PRL!!!

 28. peryskop said

  Re 85 pod częscią 2 artykułu Marucha powiedział/a 2011-07-28 (czwartek) @ 17:46:59
  „Język rosyjski jest zepsutym i prymitywnym dialektem języka polskiego.
  Stworzyli go Iluminaci oraz E. Toricelli po to, aby Polakom odebrać ich literaturę oraz kopalnie srebra.”

  Panie Gajowy, czy mógłby Pan wskazać linki do ciekawej tezy dot. genezy języka rosyjskiego z udzialem zakonu Iluminatów oraz Toricellego?
  No i związków z kopalniami srebra, choć przecież wydobywaliśmy i złoto…

  Ukłony dla Marka S. i Gospodarza za budzenie uśpionych mózgów!

 29. ja said

  ad.26. Prosze Pana. Wiele pytan nie ma odpowiedzi….przynajmniej od razu. Gdyby tak latwo bylo, Uni by nie byli wsrod Nas….

 30. ja said

  ad.28. Prosze Pana – ta wstawka Gajowego o j. rosyjskim byla skierowana do mnie jako ironia do moich wypowiedzi.

  Gajowy nie pisal tego na powaznie a po to by „mi przylozyc” :))

 31. Marucha said

  Re 27:
  Niestety, było wiele linków, ale strony do których prowadziły zostały już usunięte przez FSB (Федеральная служба безопасности Российской Федерации).

  PS. Włosi ostatnio skarżą się, że polska architektura rozwijała się kosztem włoskiej i przez to ją zubożyła.

 32. JO said

  ad.29. 30 Ja to JO – przepraszam za liteowki …

 33. Ah… to FSB dobrała się i do pana. Mnie FSB usunęło nawet strony, które nie istniały jeszcze, nawet nie myslalem o ich stworzeniu, a oni wzięli i usunęli. Aż słów szkoda.

 34. JO said

  ad.33. Zapewne chodzilo o te wynalazki, nad ktorymi Pan Pracuje 🙂

  Pozdrawiam Pana Panie Zbigniewie!

 35. dtzkyyy said

  @Marucha: „Język rosyjski jest zepsutym i prymitywnym dialektem języka polskiego.
  Stworzyli go Iluminaci oraz E. Toricelli po to, aby Polakom odebrać ich literaturę oraz kopalnie srebra”…

  Potwierdzam, jako Rosjanomoskal.

  Rece precz od Gajowego!

 36. Ku uwadze Pana Gajowego:

  Pod moim URL (pojawilo sie chyba dopiero teraz, bardzo ostatnio): jest taki adres:

  http://Niemogezapomnic,jakmnierazpolicjantkanadyjskizlapal.

  Prawie, ze smieszne? Ciekawe mnie mocno, jak robi sie tego rodzaju dowcipy? Ja na razie sam nie bede usuwal (jesli to mozliwe wogole)

 37. Marucha said

  Re 35:
  A ja myślałem, że od pewnego czasu Pan tak celowo, panie Zbyszku…
  Może wyczyścić cache w przeglądarce?

 38. Marucha said

  Re 34:
  No właśnie!
  Nie kłóćcie się z gajowym, bo nie wiecie, kto za nim stoi i skąd płyną pieniądze.

 39. JO said

  ad. 35. Gajowy potrafi bronic sie sam, pomagac mu nie trzeba. Ja do tej pory „rany lize” po jego „ciosach”….

 40. @37 (p. Marucha)

  Zapewne mial pan na mysli @36?

  Kesz keszem, nigdy nie jestem za tym, by miec mniej. Ale ja nie moglem ostatnio czegos podobnego napisac. Bo to jest bez sensu.

  Rozumiem, ze pan na podstawie logow raczej nie jest w stanie powiedziec, kiedy to pojawilos sie po raz pierwszy i z jakiego adresu IP?

  Bo to zarty nie sa. Albo tutaj lokalnie (prowajder?) ktos ma pod kontrola moje polaczenie z internetem, albo na WordPress durne dowcipy. Inne mozliwosci tez istnieja, ale sa mniej prawdopodobne.

 41. Marek S said

  Ad. 26,

  Obserwator,

  Ja wogóle nie rozumiem co znaczy poważny publicysta. A co niepoważny. Mogę być uważany za niepoważnego, albo… poważnego. Nie ma to znaczenia. Staram się pisać prawdę, lub to co wydaje mi się że jest prawdą, używająć do tego wszystkich zmysłów i wiedzy jaka jest w tej chwili dostępna.

  Jeśli chodzi o Pańskie pytanie. Ja nie powiedziałem że Putin jest uną marionetką, ale że „z nimi współpracuje lub musi współpracować”. Gdyby żydzi chcieli zniszczyć Rosję, i Putina, i gdyby to było dla nich priorytetem w tym momencie to, po prostu, obniżyli by ceny gazu i ropy do tego stopnia, że Rosja by zbankrutowała. Zrobili to 2 razy na przestrzeni ostatnich 30 lat.

  Skoro tego nie robią, to znaczy że zniszczenie Putina nie jest dla nich priorytetem w tym momencie, lub że Putin z nimi współpracuje, bo gdyby tego nie robił to stałby się priortytetem. Co Putin chce zrobić, i gdzie leży jego serce, tego nie wiem. W obecnym czasie jednak jedzie na tym wozie globalistycznym. Należy więc rozumieć również jego sytuację. Pytanie więc podstawowe to: Czy Putin współpracuje (przynajmniej w części) bo chce czy musi?

  Putin, chyba już zrozumiał, że rynek i giełda nie są wolne lecz kontrolowane, i w każdej chwili może zapaść decyzja o spadku cen, na gaz i ropę, a na czym stoi Rosja. Koszty wydobycia ropy w Rosji są jedne z najwyższych, i gdy cena spada poniżej określonego poziomu, Rosja staje się bankrutem, co skutkuje zamieszkami, co w Turańskiej cywilizacji skutkuje obwinianiem przywódcy, a co skutkuje utratą tronu przez Putina, i przejęciem władzy przez przygotowaną wcześniej i obecnie gotową grupę.

  Finanse są narzędziem rządzenia światem. Obecna Elita finansowa nie pozwoli sobie na to aby wyrosła nowa elita niezależna od niej. Żydowska lub nie. Być może właśnie był to jeden z powodów dla którego (oprócz wplątania Polski w konflikt z Rosją) sprowokowano zajścia w Osetii, aby pokazać Putinowi że takiego Centrum nie należy budować bo une mogą zmobilizować całą gamę państw, łącznie z Polską, do rozniecenia konfliktu z Rosją.

  Żydzi nie chcą przenosić swojego centrum do miejsc które mają być zniszczone w nuklearnym uderzeniu, a to szykują Rosji.

  Oni chcą sprowokować konflikt NATO-Rosja przy pomocy Polski. W tym konflikcie zniszczą się zarówno USA jak i Rosja. Dwa państwa które już żydom nie są potrzebne. Do wywołania konfliktu potrzebują Polski, tylko po to aby sprowokować Putina do ataku na Polskę. Prawdopodobnie będą mu obiecywać łatwe zwycięstwo, i gwarantować brak reakcji zachodu. Jednak te obietnice będą fałszywe, gdyż konflikt się będzie eskalował podsycany nieustanną nagonką prasową na Rosję i Putina, która w ostateczności doprowadzi do reakcji militarnej przeciw Rosji, a to z kolei doprowadzi do nuklearnej wymiany Rosji i USA (i być może zachodniej europy), co zniszczy obojga.

  Przy pomocy Rosji zniszczą w Polsce to co będą chcieli zniszczyć, aby osłabić opór Polaków przeciw tubylczym żydom. Polacy mają być zniszczeni w początkowych uderzeniach, i w przetaczających się armiach, rosyjskiej, niemieckiej, chińskiej, muzułmanskiej, i wreszcie żydowskiej piątej kolumny.

  Dzieła zniszczenia białej ludności dokonają chińczycy, i muzułmanie którzy, w dalszej kolejności będą się sami wyżynać. Na końcu pozostanie tylko jeden hegemon militarny, technologiczny, i finansowy. Żydzi. Elita i większa część żydów prawdopodobnie przeczeka wojne militarną w Patagonii, Australi, Nowej Zelandi. W ten sposób żydzi posiądą ziemię.

  To nie megalomania, lecz fakt historyczny. Żydzi wierzą w mesjanizm, choć wyśmiewają tą idee publicznie. Żydzi wierzą że Polska jest wybrana jako Nowe Jeruzalem. Dlatego, choć sami wyśmiewają tą ideę wśród Polaków, to robią wszystko aby Polskę zniszczyć, a zwłaszcza jej ludność. Oni chcą się podszyć pod Polaków jak Ezaw pod Jakuba, aby być na nowo narodem wybranym.

  Wszystkie działania żydów odnośnie Polski w ostatnich 20 latach idą w tym kierunku. Niech pan prześledzi. Sprowadzanie żydów, wyścigiwanie Polaków, niszczenie ekonomi, tworzenie żydowskich firm i wykupywanie firm przez żydów, niszczenie wszystkich polskich biznesów, przejmowanie kamienic pod imigrantów, wywłaszczanie Polaków, tworzenie napięć pomiędzy Polską a sąsiadami, izolowanie Polski. Niech pan zauważy, że WSZYSTKIE dobre idee i projekty dotyczące Polski w ostatnich 20 latach zostały „ubite”. To nie przypadek. Oni muszą najpierw zniszczyć wszystko co jest Polskie, łącznie z ludnością, tylko po to aby na gruzach odbudować państwo na modłę żydowską i jako żydowskie państwo.

  To co George Friedmen gada o potędze „nowej” Polski, to nie bajka. To jest ich plan, ale ta Polska będzie państwem żydowskim z żydami i bez Polaków których wcześniej chcą zniszczyć (zwłaszcza odważnych, przywódców, inteligencję, świadomych, wykształconych), pozostawiając jedynie małą liczbę „kundli” na posługi.

  Ten plan to plan Franka ułożony ponad 200 lat temu.

  Dla nich Polska jako państwo żydowskie jest ważniejsza niż Izrael. W rzeczywistości, oni, czyli Frankistowska elita finansowa świata chcą zniszczyć Izrael, tylko po to aby wypełnić proroctwa. Właściwie to chcą zniszczyć całą ludność obecnego Izraela, ale jeszcze nie teraz. W odpowiednim czasie.

  Wiem że nikt nie uwierzy w to co mówię. Myślenie żydów-kabalistów jest inne niż nasze, i nie należy kierować się swoją logiką i wartościami.

 42. Marucha said

  Re 39:
  Wpisuje się Pan w gajówce jako gość. Więc pod każdym wpisywanym przez Pana komentarzem znajdują się do wypełnienia trzy pola:
  – adres emailowy
  – pseudonim (lub imię/nazwisko)
  – link do pańskiej strony – ten właśnie powinien Pan sprawdzić i ewentualnie wyczyścić

 43. Marucha said

  Add. 41

  Po raz pierwszy to dziwne http://niemogezapomnic…. pojawiło się dnia
  11.07.2011 o 16:14:29 (GMT)
  przy artykule:
  https://marucha.wordpress.com/2011/07/09/zapomniany-ossendowski/

  Tekst komentarza (jakiś urwany):
  nIE MOGE ZA[P

 44. Zbigniew Koziol said

  Niniejszym czyszcze. Ale tyle to ja i sam potrafie.

 45. Marucha said

  Re 44:
  No i głupi tekst zniknął, jak za dotknięciem siekiery gajowego….

 46. Kazek said

  Wysłuchałem ostatnio nagrania ze spotkania w Łodzi z p. Henrykiem Pająkiem jak zauważył jeden z uczestników p. Pająk raz pisze ,że Putin to patriota , który pogonił Żydów i to udowadnia w książce „Rosja we krwi i nafcie” po jakimś czasie ukazuje się książka „Ostatni transport do Katynia” gdzie Putin jest już Żydem

 47. JO said

  Panie Marku. I ja to tak widze…… Za analize dziekuje i czekamy na wiecej.

  Uni maja Litwe, PRL, Ukraine. Widac, ze Bialorus sie im opiera….jak to rozumiec? Przeciez oni gdyby chcieli to Bialorus by zdmuchneli jednym trickiem a jednak nie. Czy to zabawa? na pokaz dla siebie i innych?

 48. Zbigniew Koziol said

  @42

  Ale adresu IP pan nie ma? Choc pod adres IP tez mozna wejsc.

  Nie pamietam dokladnie tamtej sytuacji. Pamietam, ze problem byl, ale szczegolow nie pamietam. Zastanawiajacy jest ten urwany wpis i nastepny rowniez. A wiec jakis problem byl.

  https://marucha.wordpress.com/2011/07/09/zapomniany-ossendowski/#comment-101842

  oraz

  https://marucha.wordpress.com/2011/07/09/zapomniany-ossendowski/#comment-101843

 49. Marucha said

  Re 48:
  Nie było żadnego problemu z adresem IP: normalny, Pański adres, jak zwykle.

 50. Marucha said

  Re 46:
  Pan H. Pająk powiedział, iż uzyskanie nowych informacji wpłynęło na zmianę jego opinii o Putinie.

 51. Zbigniew Koziol said

  Dzieki, Panie Marucha.

 52. Marek S said

  Ad. 24

  Jeśli w pewnym momencie będą docierały informacje o tym że Rotszyldowie, lub inni bankierzy, chrzczą się, i przyjmują religię katolicką (najbardziej prawdopodobne) to znaczy że finałowa rozgrywka jest bardzo blisko.

 53. Zbigniew Koziol said

  @41 (pan Marek S.):

  „Finanse są narzędziem rządzenia światem. Obecna Elita finansowa nie pozwoli sobie na to aby wyrosła nowa elita niezależna od niej. Żydowska lub nie. Być może właśnie był to jeden z powodów dla którego (oprócz wplątania Polski w konflikt z Rosją) sprowokowano zajścia w Osetii, aby pokazać Putinowi że takiego Centrum nie należy budować”

  Moje niefachowe widzenie tych rzeczy jest podobne. Putin zapewne rozumie, ze bez pewnej dozy przychylnosci finansjerow swiatowych Rosja moze sie przekrecic. Ta mysl przewija sie od dawna. Ale…

  Raczej sklonny jestem myslec, ze bedzie lawirowal. Rosja dosc jednoznacznie zostaje przy Osetii Pld i nie zamierza odstepowac. W planach budzetowych sa zarezerwowane ogromne pieniadze na rozwoj tamtego regionu i utrzymanie tam wplywow (teraz linkow nie znajde; czytalem pare dni temu).

  Ale, wlasnie tez, byc moze nie doceniacie Rosji i Rosjan. Moje odczucie, przyznam, ze powierzchowne, jest takie, ze Putin nie cofnie sie, nawet za cene pogorszenia poziomu zycia. Co wiecej, moze mimo problemow otrzymac poparcie spoleczne. Rosja zas, mimo wielkich zmian, to jeszcze nie panstwo w ktorym zamieszki moga, ot tak sobie, spowodowac przewrot wladzy. Sytuacja teraz wydaje sie troche inna niz wtedy, gdy Jelcyn wladze przejmowal. Putin jest wytarwnym politykiem, graczem na scenie. Reformy teraz robi Miedwiediew, przynajmniej w mediach tak to wyglada: wszelkie niepopularne zmiany (a jest ich wiele i sa duzego kalibru) beda jemu przypisywane. Putin zawsze bedzie mial szanse zrobic maly krok do tylu, aby udobrochac spoleczenstwo.

  Mnie rażą te filmiki z YouTube o Putinie razem z Zydami. To nie ten poziom dyskusji ktory interesowalby mnie.

 54. RomanK said

  Panie Marku S…czesc z nich juz jest wychrzczona..polecam ksiazke Antelmana..tam wlasnei sa wyjasnione dokladnie koligacje, w tym Mendelshona, Kanta, Haine..wszystkich…nawet Adama Mickiewicza…Warto- tym bardzie,j ze pierwszy tom ma pan za darmo..jest pare rzeczy opuszczonych- jakie byly w wersji chebrajskiej..no, ale jego sprawa…Warto..mimo, ze ksiazka pisana jest z pozycji zydowskiej ortodoxji…nie jest to ksiazka jakiegos antysemitnika- ale rabina ortodoxyjnego zwiazanego w swoim czasie z grupa rabina Kahane..z Brooklyn…Zatem to musi pan brac pod uwage..oczywiscie sa bledy jezykowe i fakty inaczej naswietlone niz przywykl pan, ale dobrze jest wiedziec jak mysla inni.
  To samo daje swiadectwo czym jest ta herezja odrzucajaca i stawiajaca na..siebie.STraszliwa , non stop ewolujaca, zmioeniaca nazwy , kolory i afilijacje,,i non stop poslugujaca sie grzechem,,jako instrumentem… bez tego nei mozna zrozumiec tegoco dzieje sie dzis wokol nas.
  ANtelman dokladnei rozwija ow klebek…z dokladnoscia i precyzja…tam nie ma przypadkow…naprade polecam.

 55. Kazek said

  Re:50 Zgadza się P. Pająk stwierdził ,że dzięki nowym informacjom zmienił swój pogląd na Putina. Jednak całość świadczy ,że niewiele tak naprawdę wiemy skoro można tak ze skrajności w skrajność jak nadejdą jeszcze inne informację to „abarotno”.

  Jest też dostępny wywiad z prof. Iwo Cyprianem Pogonowskim o „pogromie kieleckim” gdzie prof. twierdzi,że Bolszewicy posługiwali się Żydami a nie odwrotnie.
  Bolszewicy czyli ludzie zainfekowani komunizmem jak to określał J.Mackiewicz

 56. hjk said

  Ad. 41
  tak własnie jest i to sa pewniki, to co pan opisuje, znane z codziennego zycia wielu ludzi i . A to co p. Friedman i inni podobni mu publikują to taka strawa dla ynteligencji, podobna jak u nas gie wu dla naszych „elyt”, zey wiedzieli jaka teraz linia i jak myśleć. Zeby tam cos prawdziwego wyczytać, to nieźle się trzeba namęczyć i mieć wiele źrodeł i analiz, a poza tym dane o rzeczywistości.

  Co do centrum finansowego to fakt, ze ameryka bankrutuje, nie ma dla niego żadnego znaczenia, a na zarządzaniu masą upadłościową nieźle się mozna wzbogacic… Po 1929 roku ludzi sprowadzili do parteru, a sami wyrosli, tak moze byc i teraz… Musiałoby dojść do jakiegoś fizycznego zrujnowania budynków i infrastruktury informatycznej, długiej przerwy w działaniu, zeby jakieś alternatywne mogło wypłynać – a zresztą jest juz kilka – Londyn, Frankfurt, Tokio, Szanghaj…

 57. Piotrx said

  Dziekuje Panie MarkuS za cenne artykuły i analizy. Wiele rzeczy się przez to wyjaśnia.

  Jeszcze odnosnie odnosnie Franka i jego misji fragment ksiażki Henryka Rolickiego (Tadeusz Gluziński) z 1932 r.

  ………… Istotnie od czasów t. zw. marranów hiszpańskich nie widziały I dzieje tak tłumnego przejścia żydów na chrześcijaństwo. W okresie I sejmu czteroletniego liczba neofitów frankistowskich wynosiła! w Polsce 24.000 osób. W samej Warszawie osiadło sześć tysięcy! frankistów 3).
  Sam Frank nosił tytuł „chacham”. Informuje nas o tern nawet I Kraushar, lecz pozostawia ten tytuł bez komentarza, jakby nie rozumiał jego znaczenia.
  „Okrzyknięty został między Sobbatejczykami, jako chacham Jakób Frank”).
  Poprzednik Kraushara, Zygmunt Lucjan Sulima (Przyborowski), stwierdził już io samo.
  „W 18 roku życia, a zatem w pięć lat po swem przybyciu do Turjcji, otrzymał od swych współwyznawców tytuł „chacham”, co zna-czy najmędrszy, najuczetiszy, najbieglejszy. W pismach,- do niego wystosowanych, tytułowano go: chacham, Frank Jakób Jossyf. A przecież Kraushar we własnem swem dziele mógł był znaleźć klucz do tego zagadkowego tytułu. Wszak jeden z rękopisów, na któ-rych oparł swe dzieło, zawierający proroctwa Franka, nosi tytuł dziwny:
  „Proroctwa lzajaszowe, wielkiemu Prorokowi, jednemu z Człon-ków Świętego Synhedrynu objawione, w następujące brzmią sło-wa” .
  Zagadka jest bardzo prosta. Oto „chacham” — to tytuł trzeciej z rzędu godności w Synhedrjonie. Spotykamy go w okresie jawnego Synhedrjonu w Palestynie, a także podczas obrad Synhedrjonu w Paryżu za czasów Napoleona I . Jest to drugi zastępca przewo-dniczącego.
  Pierwsze swoje wtajemniczenie jeszcze w Turcji otrzymał Frank od niejakiego Issachara, który wówczas był „chachamem” . Dal-szych wtajemniczeń udzielili mu, jako młodzieńcowi, dwaj rabini, przybyli z Polski, Mardocheusz i Nachman, którzy „wszystko mu wyjawili”. Uwiadomili go, że wcielenie mesjasza Sabbataja Cwi, Berachja, urzęduje w Salonikach i pragnie go widzieć. Wobec tego Frank udał się do Berachji, a ten — czując się bliski śmierci — „zlał nań swego ducha i oddał mu władzę nad owczarnią” . W ten spo-sób stal się Frank legalnym następcą Sabbataja Cwi, żydowskiego mesjasza. (…)
  Przybył nie sam, lecz na czele orszaku żydów tureckich i włos-kich, a więc sefardyjskich.
  „Jak się zdaje, Frank otrzymał wiadomość o rozłamie, który nastą-pił w Polsce wskutek waśni, wywołanych przez Eibenschuetza i uz-nał za konieczne skorzystać ze sprzyjającej okazji, by skupić doko-ła siebie sabbatjanów podolskich” — przypuszcza historyk żydow-ski .
  Celowo lub przez niezrozumienie przypisuje dziejopis Izraela chachamowi Frankowi rolę zbyt skromną. Wejście swe do Polski sam Frank uważał za spełnienie misji, której ciężar przyjął niechętnie. „Tyś jest od Boga wybrany — mówili — a gdy się ociągasz, mu-sisz iść w ubóstwie. Gdybyś jeszcze zwlekał, to cię okutego w kajda-ny poprowadzą. Musisz czynić, co ci nakazano. Jesteś Jakóbem, nie masz się czego obawiać”. Miał więc Frank wyraźne rozkazy, którym musiał ulec. W Polsce miało żydostwo coś wielkiego do zdziałania, do czego żydów pol-skich kierownictwo uznało za niezdatnych. I znowu sam Frank na-pomyka o tem wyraźnie.
  „Ja pójdę i wejdę do Polski, bo grunt podniesienia jest w Polsce. Tam będzie zbudowany piękny budynek, jakiego człowiek żaden nie widział, odkąd świat światem”. Misja Franka nie dotyczyła wyłącznie żydów i sporów między sabbatejczykami, a talmudystami, jak mylnie przypuszcza Graetz. Sam Frank stwierdza to dostatecznie. „Gdybyście wy wiedzieli, po co ja przyszedłem do Polski, tobyście łzami oblewali ziemię (oczywiście łzami radości — przyp. au-tora), Mówię wam, iż niebawem przyjdą panowie i książęta do mo-jego dworu i przez kilka niedziel stać będą przed memi drzwiami, byleby mówić ze mną. A co więcej będzie, nie mogę wam powie-dzieć”.
  Misja Franka miała jakiś cel wybitnie ziemski, tak nauczał stale.
  (…) Przeciwstawił się tu Frank uczonym, a nierealnym rabinom talmudycznym, nie umiejącym spojrzeć na ziemię. Zwalczał talmudyczną uczoność tak samo, jak czynił to w tym samym czasie Izrael z Międzyboża, odnowiciel chassydyzmu. Obaj równocześnie, każdy na swój sposób, uderzali mocno w zakrzepłe organizacje talmudyczne. Chassydyzm miał — jak mówiłem wyżej — uzdolnić żydow-skie masy do ofensywy rewolucyjno-mesjańskiej. Frank wyłuskał z łona żydostwa pewną część, kilkanaście tysięcy, by ich poprowa-dzić do przyjęcia chrztu i do nobilitacji.
  Czy chodziło mu o prawdziwą asymilację? Tę kwestję możemy rozstrzygnąć niedwuznacznie na podstawie własnych jego słów.
  „Powiadam wam: kto się nie pomiesza z narodami, daremna praca jego”.
  To pomieszanie się z narodami, ta asymilacja miała mu służyć do osiągnięcia własnych celów. Miała to więc być asymilacja pozorna, taka sama, jaką równocześnie wśród zachodniego żydostwa głosił Mojżesz Mendelssohn. I tak ujawnia się przed nami ciekawy stosunek Franka do współczesnych mu reformatorów polityki żydowskiej. Jedną ręką bratał się z Izraelem z Międzyboża, drugą z Mojżeszem Mendelssohnem. Stanął między nimi, a wszyscy trzej równocześnie godzili w Talmud, który dotychczas był podstawą organizacyjną sze-rokich mas żydowskich.
  Im bardziej pozorna miała być ta asymilacja, tem bardziej nale-żało dbać o zachowanie tych pozorów. A więc przedewszystkiem zmiana nazwisk żydowskich na polskie. Czynią to wszyscy Frankiści, a nawet sam mistrz przyjmuje nazwisko: Dobrucki. (…)
  Przejście pozorne na chrześcijaństwo było w rozumieniu następcy Sabbataja Cwi i Berachji drugim, dla żydostwa koniecznym krokiem po pozornem przejściu na islam w Turcji.
  „Gdzież byt rozum wasz, iżeście myśleli, że ze stanu Izmaels (Turcja — przyp. autora) może się jakowaś rzecz odkryć światu! Widzicie sami, że w tamtej religji głowy są nakryte zawojem, a rę-ce zwieszone na dół; w tej zaś religji — głowa otwarta. Jestto zna-kiem, że tu jest głowa, a ręce się pod boki trzymają z nadętością, co oznacza, że stąd się odkryje rzecz światu”.
  Był to czas, kiedy kruszyła się potęga turecka. Cóż mogli żydzi zdziałać za pomocą Turcji? A więc bazą do tajemniczego celu wi-nien być katolicyzm. Wszystko musi rozwijać się stopniowo. Na-przód Konstantynopol turecki, potem Rzym.
  „Wiedzieć macie, że iść na inne miejsce nie można, gdy się nie zaczyna od początku, a początkiem był — Ów Pierwszy, co stwo-rzył wiarę mahometańską. (Sabbataj Cwi—przyp. autora). Po tym nastąpił Drugi (Berachja z Salonik, mistrz Franka — przyp. autora), a ten odkrył chrzest, w którym teraz zostajemy. To było przyczyną, żem od Saloniki zaczął” .
  A więc pozorny islam i pozorny katolicyzm. Udoskonalona kon-tynuacja zaleceń Mojżesza Majmuni’ego. Nie trafiło to wśród żydów polskich na nieprzygotowany grunt. Wszak już w XVI Ezofowicze, rodzina żydów sefardyjskich, przechodzili w Polsce na chrześcijań-stwo i otrzymali herb Leliwa, a jeden z nich zostaje za Zygmunta I podskarbim litewskim. Michał Ezofowicz w liście do króla Zygmun-ta tak pisze o sobie i swej rodzinie:
  „My słuchamy drugiego Mojżesza (Majmuni’ego — przyp. au-tora)” . Król, niewtajemniczony w arkany żydowskiej religji politycznej, nie wiedział oczywiście, że Majmuni sam był pozornym mahometa-ninem i zalecał pozorne przyjmowanie obcych religji.
  „W Herbarzu szlachty polskiej znajdujemy setki takich rodzin, uszlachconych w wieku XVII, a nobilitacji towarzyszył chrzest” . Po raz pierwszy jednak spotykamy w XVIII w. na terenie Polski tajną organizację żydowską, która cała przechodzi na chrześcijańswo, zachowując swój ustrój wewnętrzny. Od XV w. w Hiszpanji nie widziały dzieje takiego zdarzenia.
  „Kompanja tworzyła odrębną, zamkniętą w sobie społeczność komunistyczną” (…)
  Mimo przyjęcia chrztu i obserwowania na zewnątrz przepisów chrześcijaństwa, mimo przystępowania do sakramentów tajna or-ganizacja frankistów trwała niezmieniona. „Sam mistrz zdradzał tajemną skłonność do obrzędów żydowskich”.
  W denuncjacji, przesłanej Józefowi II przez byłego frankistę, Jakóba Golińskiego, czytamy następujące przykazanie Franka pod adresem swoich: „Nie żenić się z żadną chrześcijanką, nie używać nawet nałożnic tej wiary”. Rozumiał Frank, że od rozpłynięcia się w morzu chrześcijańskiem może jego organizację na przestrzeni dalszych lat uratować tylko bezwzględne zachowanie czystości rasy. To też „żenić kazał im się tylko między sobą, czego Frankiści prawie do ostatnich czasów ściśle się trzymali” — pisze Sulima – Przyborowski w r. 1893 .
  „Do lat czterdziestych XIX w. żyli frankiści większemi grupami… żenili się tylko między sobą i odprawiali jakieś tajemnicze ob-rządki „). (…)
  Należy sobie teraz postawić pytanie kapitalne: w jakim stosunku pozostawał ruch frankistów do nadających ton w XVIII stuleciu ry-tów wolnomularstwa.
  Jest rzeczą znamienną, że za siedzibę swoją w Niemczech obiera Frank Offenbach, położony w pobliżu Frankfurtu nad Menem. Wszak Frakfurt to — obok Hamburga — główna siedziba niemiec-kiego żydostwa, a zarazem jeden z głównych centrów wolnomu-larstwa.
  Obrzędy, uprawiane przez frankistów, ściśle kojarzyły się z ob-rzędami, uprawianemi przez illuminatów. „Dążności ich miały, co prawda, podkład, nie licujący z wiarą którą publicznie obserwowali. Jako chrześcijanie – katolicy pozor-nie jedynie odprawiali ceremonjał kościelny i za katolików się uwa-żali. Zasady ich, pielęgnowane w zaciszu odbywanych, schadzek, nie miały nic wspólnego z dogmatami kościelnemi; były one prze-jawem jakichś mistycznych pragnień do stworzenia sobie wiary sui generis, ulepionej ze strzępków wolnomularstwa, magji, kabalistycz-nych zaklęć i okultyzmu” .
  Także i kobiety frankistowskie słuchały mistrza, „pełniąc obrząd-ki między wolnomularzami praktykowane . Religja frankistów „nosiła nazwę hebrajską Das i dzieliła się na trzy stopnie, jakie mieli illuminaci XVIII w. i masoni bieżącego stu-lecia. Były to trzy rodzaje wtajemniczenia w naukę mistrza” . Sam Frank napomykał dość wyraźnie swym uczniom, że wolno-mularstwo nie jest dlań tajemnicą. „Wszyscy wieszczbiarze, astrologi, fałszywi magicy, wszyscy nieprawdziwi mularze (t. zn. nieregularne ryty, czyli najwyżej wta-jemniczone — przyp. autora), wszystko się o mnie w ich wysokich mądrości szkołach dowiadywać będzie, ale żaden, żaden się nie do-wie, że ja jestem ukryty Pan”. Czyżby „ukryty Pan” nie był tem samem pojęciem, co „nieznany Przełożony”? Tę wersję zdaje się gdzie indziej potwierdzać sam Frank.
  „Narody wzywają mnie do towarzystwa dlatego, by mnie nazy-wano bratem i abym potem mógł wziąć od nich braci i siostry, by zwiastowali: Gili bass Zion! (Ciesz się córko Syjo-nu!)”
  Uderzająca jest analogja między zewnętrzną strukturą organi-zacji frankistów, a powstałym w tym samym roku, w którym Frank pojawił się w Polsce, rytem niemieckiego wolnomularstwa t. zw. ścisłej obserwy. Założycielem rytu był oficjalnie baron Hundt, lecz właściwym twórcą i inspiratorem Hundta był jakiś Johnson. „Ten nowy alchemik, który również umiał przyrządzać sobie złoto z łatwowierności wolnomularzy, znany jest w dziejach szalbierzy pod nazwiskiem Johsona, jakkolwiek nazywano go kolejno Becker, Spocher, de Bousch, Sommery, Koenig, Schell, Robert de Leich-n, de Martin i Johnson z Fuenen. W rzeczywistości zwał się Leucht należał do rasy żydowskiej”
  Hundt mianował Leuchta Wielkim Orędownikiem swego rytu „być może, że sądził nawet, że Wielki Orędownik jest wysłannikiem Nieznanych Przełożonych. Nazwa „ścisłej obserwy” pochodziła od owego Leuchta. Na-wiązywał ten ryt do zakonu rycerskiego Templariuszy i składał się z członków, rządzonych po wojskowemu. Przyjmował chętnie plutokrację, nawet pochodzenia żydowskiego i — jak frankiści — przy-wiązywał wielką wagę do zdobywania zasobów pieniężnych. W tym samym czasie kiedy Frank, urządziwszy swych adeptów na sposób wojskowy, czynił starania o uzyskanie samodzielnego terytorium dla siebie nad granicą turecką, ścisła obserwa prowadzi-ła rokowania z Rosją o nadanie jej terytorium dla swego zakonu na stepach nadwołżańskich.
  Ścisła obserwa odegrała złowieszczą rolę w polityce rozbiorowej Prus wobec Polski i stała się fundamentem, na którym Weishaupt zbudował swój rewolucyjny zakon illuminatów. W ten sposób zakon rycerski, pozostający w ślepem posłuszeństwie wobec Nieznanych Przełożonych, torował drogę rewolucji europejskiej. A czyż drugi obóz wojskowy, Machną Jakóba Lejbowicza Franka, nie intereso-wał się wrzeniem rewolucyjnem? Czyżby nie współdziałał?
  Frank ma jakąś tajemnicę, której zazdrośnie strzeże nawet wobec własnych uczniów. Dlatego urządził swą Machnę (obóz), a potem swój dwór na sposób wojskowy. Uczniom swoim pozwala się tylko domyślać prawdy. „Gdy godnymi będziecie przyjść do Ezawa (wrócić do Polski — przyp. autora), wówczas godnymi będziecie wiedzieć, co to jest za słowo: Das (tajemniczy raj — przyp. autora). Świat nie ma wiado-mości o tem, bo rzecz to ukryta i jeszcze ukryta i jeszcze raz ukryta”). Ta „rzecz ukryta” nosi charakter polityczny. Jest to kabalistyczne „misterium magnum”, ta „wielka tajemnica”, o której nas pouczył Salomon Maimon, że jest ona tajemnicą polityczną i zawiera cel ostateczny kabały.
  „Mnie bowiem w człowieczej postaci wszystko od początku aż d końca naprzód pokazano… iżbym to misterjum magnum w całości wykonał”
  Nie uważa się bynajmniej Frank — wbrew pozorom — za założy-ciela jakiejś nowej sekty, czy religii. Nie, albowiem ma na oku coś innego.
  „Ja nie przyszedłem do was, by objawić wam jaką religję, tylko żebyście szli za mną, abym wam pokazał drogę, którą macie pójść. W prawdziwą drogę”. Uważa się więc Frank za reformatora politycznego, nie religijne-go. Religja, obrzędy — to tylko środki do celu, który mu przyświeca. Ożywia go żądza zemsty. „Dzień mściwy jest ukryty w sercu mojem. Bądźcie spektatorami i obwoływaczami na świecie. Wyprzątać! Wyprzątać miejsce żywo dla tego, który tu przyjdzie! I teraz wam odkryć nic nić mo-gę, lecz powiadam wam: wkrótce się wam rzecz pewna pokaże, na którą patrzeć macie, milcząc. Bądźcie ostrożnymi, abyście nic do-mysłem waszym nie miarkowali, bacznymi bądźcie! Nic nie mówić, zawrzeć usta swoje!. Zemsta Franka zwraca się przeciw narodom aryjskim. „Ja chcia-łem naciągnąć łuk przeciw narodom” — zwierza się uczniom „).
  Wszystkim narodom grozi strasznym rozlewem krwi, a w tym odmęcie zamierza osiągnąć swój cel.
  „Musi być krwi przelewanie na świecie i podczas tego zamiesza-nia odbierzemy zgubę naszą, za którą się teraz uganiamy. Podobnież, gdy woda mętna, wtenczas dobrze ryby łowić. Tak też, gdy się świat krwią zaleje, będziemy mogli ułowić rzecz, która do nas na-leży”. „Wszyscy królowie starają się o pokój, a ja powiadam, że się wojna wzbudzi. Moje słowa się nie zmieniają” .
  „Gdy czas przyjdzie wielkiej wojny i strasznego krwi rozlewu na świecie, jakiego jeszcze nie było, Bóg dobry sam poruszy serca wszech królów i podniesie jedne królestwa na drugie. A wówczas
  gdy one ze sobą ucierać się będą, w tem zamieszaniu odbierze Bóg (Jehowa — przyp. autora) swoje”.
  Wywołanie tej wojny uważa Frank za swe posłannictwo. Mówi swym uczniom: „Ody wzbudzi się wojna na świecie, wówczas po-łacie i wiedzieć będziecie, poco ja przyszedłem na świat”. Gdzie indziej: „Ja muszę wzniecić wielkie wojny, by nie zważano na czynności moje. Wojnom mają towarzyszyć rewolucje w całej Europie. „Mówiłem wam, że wszystkie królestwa na wspak obrócone zostaną”. Pożoga wszechświatowa ma być dziełem Izraela. „Z tego świętego Syjonu… objawi się ta, która całego świata pra-wa wygładzi, Ona, Ona” ! (…) Cel swój zamierza Frank osiągnąć uświęconym u Izraela sposo-bem: podstępem. Zamierza wkraść się do fortecy narodów nieżydowskich i ułatwić żydom jej zdobycie przez dywersję, wywołaną wewnątrz. Odsłania swój plan uczniom w jednej ze swych przypowieści.
  „Pewien król obiegł fortecę, lecz dobyć jej nie mogąc, ogłosił, iż ktoby się podjął zdobyć to miasto, dostanie jego córkę za żonę i po-łowę królestwa całego. Przyszedł pewien prostak (tak lubi się Frank zwać sam — przyp. aut.) i wyszpiegowawszy wprzód okoli-cę i obszedłszy mur dokoła, poszedł do króla i rzekł: Daj mi 800 lu-dzi pod moją komendę ,ale takich, jakich ja sobie wybiorę. Wy-brawszy ich sobie, miał do nich przemowę, by mu żadnej rady nie dawali, tylko milcząc szli za nim krok w krok i o nic go nie pytali. Poradził nadto królowi, by przez trzy dni bombardował fortecę ustawicznie, by oblężonych, w mieście osłabił. Sam zaś ze swą garstką wojska udał się w nocy pod mur miasta do kanału, przez który najobrzydliwsze fecesa z miasta wypływają i raniutko przez len kanał wlazł na mury miasta i tam wiele straży trupem położył, co król posłyszawszy, wszedł szturmem i fortecę odebrał”. A więc chacham (trzecia osoba w Synhedrjonie), Frank żąda od kierownictwa żydowskiego kilkuset ludzi, ale takich, których sobie sam wybierze. Z nimi, nie wtajemniczając ich w swój plan, wchodzi przez obrzydliwy kanał, czyli chrzest, wgłąb fortecy na-rodów chrześcijańskich, którą żydostwo tymczasem bombarduje ustawicznie z zewnątrz. Tam wywołuje zamieszanie, a kierownictwo żydowskie tymczasem bierze twierdzę szturmem. Oto prosty sens bajeczki i właściwa tajemnica Franka. Chodzi mu o cele mesjańskie, to jest o zapanowanie Izraela nad światem. Do tego ma prowadzić przelew krwi, wojny i rewolucje. (…)

  W planach Franka Polska, jako kraj osiedlenia mas żydowskich, ma szczególne miejsce. Od niej zaczyna i na niej zamyka swe zamy-sły. Od niej pragnie z początku otrzymać samodzielne terytorium. Czy dla siebie i swoich? (…)
  Gdy przyszła rewolucja francuska, Frank zapowiedział też re-wolucję w Polsce. Pod koniec kwietnia 1789 r. tak mówił do swoicll uczniów: „Nie obawiajcie się, lubo będzie rozruch między nimi w Warszawie i wszyscy panowie drżeć będą, nie obawiajcie się ani ich, ani rozruchu, tylko czyńcie, co wam rozkażę”.
  Zamiarem Franka było w momencie, gdy wybuchnie rewolucja światowa i otworzy żydom swobodny dostęp do życia publicznego w całej Europie, zdobyć dla żydów samodzielne państwo na tery-torium Polski. Ta Judeo – Polska miała być Polską pod władzą ży-dów, miała być tą ziemią obiecaną, nową Palestyną, skądby władza żydowska promieniowała na cały świat.
  „Ody mi nadejdzie wspomożenie, to ja przestanę wspominać o Polsce. Choć mię będą prosić, abym tam pojechał, udam, jakobym nie chciał, ale raptownie wejdziemy tam”.
  „Jakób (Frank — przyp. aut.) — Ezawa (Polski — przyp. aut.) plac i miejsce zastąpi i panowanie od niego odbierze, aby on sam tylko z dziećmi swojemi (żydami — przyp. aut.) wiecznie panował nad tymi, którzy niedawno ich uciążycielami byli”. „W Polszczę ukryte jest wsze dobre całego świata (największe skupienie żydowskie — przyp. aut.). Powiadam wam: 999 części dobra świata całego w niej jest, a jedna część tysiąca — na całym świecie. Gdyby mi dano cały Offenbach, naładowany najdroższemi kamieniami, to bym go nie wziął za Polskę”. Miał był Frank nadzieję zrealizować swe zamiary w okresie pierwszego rozbioru. Jednak pomocnicy jego nie dorośli do swego zadania. Gadatliwość ich wpędziła go poza mury częstochowskiej (…)
  Przecież Frank, wkraczając po raz pierwszy z Turcji do Polski w r. 1755 był pewny ziszczenia się swych planów i tej pewności dal wyraz w odezwie, wydanej na granicy polskiej do żydów, której wyjątki poznać warto:
  „Szlachta polska, czego nam właśnie trzeba, jest dobra i głupia. Jej królowie nigdy nie byli od niej mędrsi, dla was zaś zawsze byli jeszcze lepsi, niż ona. Gdy wypędzonych z ziemi niemieckiej przod-ków naszych przyjęła szlachta polska na swoją ziemię, wnet poznali w tej ziemi nową obiecaną, bo wnet jej książąt Piastów zaczęli pia-stować w swoich kieszeniach… A czyż i wam krzywda, spółwiercy I bracia moi, pod rządami panującego nam obecnie Augusta III, kie-dy ludność wasza pod berłem tego polskiego króla żyjąca, już się równała z ludnością ojców i przodków naszych w Palestynie z czasów króla Dawida? Nie tylko przez taką ludność, ale także przez niesłychane swobody i rozkosze ludu żydowskiego w Pol-sce, ja bym ten kraj nazwał prędzej żydowskim, niż polskim. Judz-ką, nie polską ziemią, bo te miljony mieszczan i chłopów polskich dla żydów jedynie żyją, na nich w pocie czoła pracują i sam Bóg po Palestynie Polskę musiał dla żydów na nową ziemię obiecaną, a Kraków na nową Jerozolimę przeznaczyć”.
  Aby jednak umożliwić sobie przeprowadzenie swych planów w Polsce musiał Frank dążyć do ostatecznego osłabienia siły od-pornej Polaków, a więc poniekąd do częściowych rozbiorów. W tym celu stał się szpiegiem rosyjskim. „Uważcie, zanim wszedłem do Polski, wszyscy panowie siedzieli spokojnie i król z nimi. Skórom wszedł do Częstochowy, powie-działem wszystkim, że Polska rozdzieloną zostanie”. (…)
  Nie udała się żydom w XVIII w. zamierzona rewolucja wszech-światowa. Udały się tylko rewolucje amerykańska i francuska, zaś Polska za swój współudział w ruchu rewolucyjnym zapłaciła utra-tą swej niepodległości. Plan Franka powiódł się tylko w części. Nie udało mu się stworzyć państwa żydowskiego na ziemiach Polski, powiodło mu się tylko pozbawić Polaków suwerenności w ich własnym kraju. Organizacja Frankistów współdziałała walnie ze swym przy-wódcą, by wydać Polskę na łup żydostwa. Wszedłszy w koła szlacheckie, Frankiści poczęli wchodzić w polskie życie polityczne i odegrali wybitną rolę w polskich organizacjach wolnomularskich.
  Frankistą był Wojciech Turski, pochodzący z żydów turec-kich, jeden z wodzów polskiego wolnomularstwa, wybitny po-seł sejmu czteroletniego. Był on członkiem kapituły Siedmiu Świateł przy Wielkim Wschodzie Narodowym. (…)

 58. Marek S said

  Ad. 57

  Panie Piotrze,

  Nie czytałem tej książki. Ale to potwierdza w całości tezy które przedstawiłem w swoim artykule i w wypowiedziach, i ukazuje że moja ligika jest prawidłowa. Polacy powinni sobie wziąść do serca fakt że stoją na krawędzi przepaści, do której żydzi chcą wepchnąć Polaków. To nie są żarty lecz fakt, który jak widać, jest potwierdzany z różnych źródeł.

  Oni realizują program Franka Judeopolonii już od 20 lat. Przygotowują grunt do NAGŁEGO wejścia i zrobienia tam państwa żydowskiego, tak jak nakazał im Frank.

  „Ody mi nadejdzie wspomożenie, to ja przestanę wspominać o Polsce. Choć mię będą prosić, abym tam pojechał, udam, jakobym nie chciał, ale raptownie wejdziemy tam”.

  Jest źle, bardzo źle

 59. Marek S said

  Ad. 58

  Czyli, oni obecnie UDAJĄ że Polska nie jest dla nich ważna, tak jak polecił im Frank. Dlatego też wiele Polaków daje się nabrać na tą grę, że nie jesteśmy ważnym państwem i narodem. W istocie, dla żydów, jesteśmy NAJWAŻNIEJSZYM PAŃSTWEM na świecie gdyż żydzi uważają Polskę za Nowe Jeruzalem.

  Tak jak napisałem kiedyś:

  To na tej ziemi rozegra się dramatyczna walka dobra ze złem

 60. Piotrx said

  Re 58:
  dokładnie Panie Marku, te tezy o których Pan wspomniał potwierdzają się w pełni w przytoczonym fragmencie.

  Ja mam jeszcze pytanie o Chiny – kiedyś R.Olivier w swoim artykule wspomnial o „zoltych zydach” zyjacych w Chinach i mającym tam duże wplywy – czy słyszał Pan coś na ten temat?. Zastanawiam sie czy gdyby doszlo do zrujnowania przez nich USA, nie znajdą sobie wlasnie w Chinach kolejnej „bazy” finansowej . Autor ten powoluje sie miedzy innymi na Istvana Bakoni szacujacego ich na 2 000 000 oraz na ponoć polskiego autora „Louis Bielski” – czy spotkal sie Pan moze z tymi nazwiskami i czy sa wiarygodni?
  /Niestety ale artykul jest po angielsku/

  THE YELLOW PERIL (1983) by Revilo P. Oliver
  (Ph.D., Professor of Classics, University of Illinois)
  /fragment/
  ……………
  In the early days of the Ch’ing (Manchu) Dynasty, which ruled China from 1644 to 1912, the more prominent Jews scuttled to Shanghai and Hong Kong, where they were protected by the simple-minded British and speedily acquired a virtual monopoly of the trade in cotton and opium. Since the Manchus seem to have felt no veneration for the international race, it is a fair inference that the Jews who had been established in China long enough to acquire Mongolian features and Chinese names found it profitable to masquerade as Chinese and make a secret of their tribal organization. Many of the Manchu Emperors tried to check the corruption of the nation they ruled, and everyone knows that Great Britain declared war on China in 1839 to compel the Emperor to permit the importation and sale of opium for the profit of Jews who had embedded their mandibles in Britain and India, including the famous and wealthy family of the Sassoons. Their seemingly Mongolian kinsmen in China doubtless shared in the loot. Another assault on China in 1856 was necessary, however, to remove the last obstacles to the importation of opium and Christianity. The latter was of no great consequence and seems to have been used primarily to make superstitious English women simper in anticipation of meeting hordes of Mongolians in Heaven, thus neatly preventing Englishmen from questioning the morality of a war to force a whole nation to become addicted to a poisonous narcotic. Thousands of missionaries, both Catholic and Protestant, overran China but were able to talk or bribe only a comparatively few Chinese into „conversion.” Some observers have estimated that at any one time only some 18,000 Mongolian souls were ready for dispatch to Jesus.

  The two Opium Wars raise a crucial, but unfortunately unanswerable, question. Did the Jews use their British troops to force opium on China merely for profit, or did they derive a spiritual joy from making even Mongolian goyim addicts of an expensive drug that both paralyses the mind and will and ruins so many victims economically that all but the wealthy must resort to crimes of violence to meet the expense of stupefying themselves? It is true, of course, that in all societies disintegrated by an increasing rate of crime, as in the United States, the result is highly profitable to parasites, but if we knew the answer to the psychological problem, we could predict with some confidence our immediate future.

  Large contingents of Jews continued to arrive in China after 1856, but Bakony notes especially the power of the Soong family of Jewish bankers, who had acquired the outward appearance of Chinese. One of the daughters married Dr. Sun Yat-sen, while another married Chiang Kai-shek. Both of these female firebrands look like Chinese and were graduated from Wellesley College in the United States. Although Bakony does not say so, anyone who inspects a good photograph of Sun Yat-sen will see that the man was not a pure Mongolian, and will suspect that the other side of his heredity went back to Abraham. However that may be, Sun Yat-sen sweated at every pore ideals taken from Karl Marx, and whatever his intentions may have been, his subversion of the Chinese Monarchy initiated half a century of civil war and anarchy during which the Chinese population was the prey of an almost endless succession of enterprising bandits who called themselves „war lords” and repeatedly devastated every region of China not under Western Rule.

  One of the most successful of the „war lords” was Chiang Kai-shek, who looked like, and may have been, a real Mongolian and seems throughout his life to have been directed by his wife, Soong Mai-ling. After he broke with the Communists, he proved himself a competent general and eventually ruled most of China until the Americans, with the treachery for which they are now famous, betrayed him to the Soviet-controlled Communists and he barely escaped to set up a government in exile on the island of Formosa, often called Taiwan.

  Needless to say, the rulers of the United States, having skillfully arranged to deliver mainland China to the Communists and established a dissident régime on Formosa, thus obtained an almost endless supply of „problems” to distract the minds of their tax-paying serfs and to provide entertainment in the great vaudeville show at Forty-fifth Street and East River, commonly called the United Nations. Good shepherds know how to herd and fleece their sheep in a „democracy.”

  The number of Yellow Jews, who can masquerade as Mongolians, in China at this time has been variously estimated. Bakony thinks they are not more than 2,000,000, a small fraction of the total population, but we all know that a comparatively small number of Jews will suffice to capture and destroy a nation.

  There are only two facts about Communist China that need concern us. As soon as the new Communist régime was securely established, the widow of Sun Yat-sen, the Yellow Jewess Soong Ching-ling, popped up as the second most powerful individual in the country and was probably prevented only by her sex from becoming the actual head. She must have been the figure about whom her fellow tribesmen rallied, and she remained influential until her death, but she was gradually eclipsed by Mao Tse-tung, one of the cleverest of the bandits who flourished in the 1920s. {note 25} Mao’s rise from bandit to ruler is described by George Paloczi-Horvath in Mao Tse-tung, Emperor of the Blue Ants (New York, Doubleday, 1963). The author reads and uses Chinese sources, and although basically hostile to Mao, tries to be objective. He ends his book with the odd suggestion that if the Soviet-American combine were to give Mao a hug and a kiss, he might become a good boy. Many of our would-be intellectuals read Mao’s voluminous writings in English translations and rack their brains in an effort to understand his version of Communist „theory”: they have not discovered that Mao, whatever his race, had the distinctive habits of the Jews and, like them, used words, not to communicate his thoughts, but to conceal them. {end note 25} He had been slowly climbing to the pinnacle of power, which he attained around 1968 and, with some vicissitudes, retained until his death in September 1976. Bakony believes that Mao was a real Chinese, who knew how to use the Jews for his own ultimate purposes.

  Despite the racial difference, which precludes any real amity between Mongolians and Slavs, the Communist government of China for years remained on the best of terms with the Communist government of the Soviet, which the United States was constantly shoring up and partly financing, but a rupture occurred not long after the death of Dzhugashvili, alias Stalin. Mao vehemently objected to Khrushchev’s denigration of the dead hero, which, although couched in the usual double-talk of politicians, was largely motivated by the fact that Stalin, near the end of his life, had taken some measures against the Jews in the Soviet, most of which were aborted by his sudden and oddly opportune death. Mao’s opposition was, naturally, expressed in the usual gibberish of politicians, and no one knows to what extent it was motivated by a wish to deal with the Jewish problem in his own country.

  Bakony was convinced that Mao’s policy was inimical to the Jews and that the international race would, through the Yellow Jews in China, incite revolts against him. This could be the explanation of several abortive attempts to overthrow him. Bakony wrote before Mao publicly stated that while scattering the blossoms of social justice and brotherhood, he killed 800,000 Chinese. All observers believe that the great man modestly understated his accomplishment, and some estimates of the total number of his victims are as high as 12,000,000. His social engineering certainly gave him an opportunity to solve China’s Jewish problem with the Oriental practicality of which our race seems incapable, but, so far as I know, there is no evidence or even rumor that he took advantage of his golden opportunity. This does not necessarily mean that he did not, for the Jews, although glad to invent all sorts of stories about „exterminations” to defame the Germans, would not want the world to know that the idea had been put into practice anywhere, {note 26} The publication of Professor Butz’s analysis of the „holocaust” swindle, The Hoax of the Twentieth Century, naturally caused among the Jews some dissent as to the policy the race should pursue and several rabbis, in their own publications and even in their columns in papers for the goyim, such as the Chicago Sun-Times, issued veiled warnings that too much agitation about their Holohoax might give the Americans ideas they would put into practice. The ruling element in Jewry decided to use their newspapers and boob-tubes to pump a steady stream of sludge in the faces of the dumb brutes; but some intelligent rabbis continued to have misgivings. The Stratford (Connecticut) Express, 23 September 1978, quoted the opinions of two rabbis concerning the slop currently sprayed from the boob-tubes; one said that the film might make people „wonder why Hitler did not complete the job, and it could encourage Fascism to rear its ugly head again”; the other said that the film was „far too contrived… and could encourage Fascism again.” Even the device of ramming the pus into the minds of school children seems to be becoming counter-productive, and one hears that some Jews are coming to feel that they are only advertising their dominion over their American plantation and its livestock. Such dissidents may have been the object of a warning in Jewish Week, 29 April 1979: „The Holocaust is our strength. We have been shielded by it for a generation.” The blatant hoax, however, may prove to be their great and perhaps fatal weakness. {end note 26} while the Chinese would think it inexpedient to shock the tender hearts of the sentimental Aryans. But if Bakony was right in his analysis of the Chinese regime, subsequent events show that Mao missed his chance.

  The Polish writer, Louis Bielsky, in another small booklet, Underground Facts of the Arab-Israel and Moscow-Peking Conflicts, agreed with Bakony on all essential points and, writing at about the same time, predicted that the Jews would either „promote a revolt against Mao… or wait patiently for Mao Tse-tung and Chou En-lai to die, so that the crypto-Jews… can again get control of Red China… and transform it again into a satellite of the Jewish-Soviet Union.” One could say that this prediction was verified by subsequent events.

 61. peryskop said

  Chciałbym zwrócić uwagę, że jeśli scenariusz przedstawiony przez Pana Marka S. jest ralistyczny – a na to wskazują źródła historyczne oraz obserwacje aktualnych zjawisk na świecie i w Polsce – to wtedy idea intronizacji Chrystusa na Króla Polski, a także lansowanie wprowadzena nowej flagi narodowej, nabierają znacznie głębszego sensu niż tylko pozornie nieprzytomne wołania „chrześcijańskich fanatyków”. W tym kontekscie inscenizacja w Norwegii ma więcej akcentów wspólnych z projektem Judeopolonii, choc niektórym takie stwierdzenie może się znów wydawać za irracjonalne lub megalomańskie.

  A na marginesie, bo nie chciałbym wprowadzać dystrakcji od wątku głównego – Panie Marku czy natrafił Pan, lub ktoś z Gości Gajówki, na motywy podmiany w 1926 roku naszego Białego Orła na podobny, wzorowany na godle Novara-Stemma, poza przybiciem go masońskimi gwiazdkami i pozbawieniem Piastowskiej Korony z Krzyżem? Czy to właśnie ten powód, czy może jest jeszcze jakaś głębsza symbolika lub koneksja masońska z prowincją Novara?

  Znamienne, że ród Nawarów jest nepalskim odpowiednikiem lokalnej masonerii, a jeśli komuś to nazewnicze skojarznie wyda się pozbawione sensu polecam zapoznać sie ze związkami starej japońskiej religii shinto z judaizmem. Tego typu związki są zacierane w ramach realizacji programu otumaniania społeczeństw.

  Jak podaje wikipedia Adam Weishaupt twierdził, że aby zapanować nad światem, należy wpierw opanować:
  • szkolnictwo – modelowanie społeczeństwa;
  • finanse – kto ma pieniądze, dyktuje prawo;
  • ustawodawstwo – przygotować ogólnoświatowy kodeks prawny i sądownictwo;
  • politykę i gospodarkę – ustalić linię postępowania dla federacji państw;

  Niektóre działy nauki, a w szczególności:
  • historię – co ludzie powinni wiedzieć i sądzić o wydarzeniach z przeszłości;
  • psychologię – jak ludzie powinni myśleć;
  • medycynę – kontrola nad życiem i śmiercią człowieka;

  Opanować należy też:
  • filantropię i przez nią nastawić ludzi przychylnie do kandydatów na przywódców;
  • religię, czyli w co ludzie powinni wierzyć;
  • mass media, co społeczeństwo powinno wiedzieć o aktualnych wydarzeniach na świecie i jak powinno je interpretować.

 62. Kapsel said

  Re 59
  To na tej ziemi rozegra się …..
  ….mam nieodparte przeświadczenie…. że już się rozgrywa.Pozdrawiam.

 63. obserwator said

  Marek S

  Obawiam się, że ma pan powierzchowną znajomość żydów, a zwłaszcza nie docenia pan ich przywiązania do ich kultu Jahwe. Centralnym i najważniejszym miejscem dla tego kultu jest świątynia Salomona. Po co wywołali żydzi II wojnę światową? Aby „odzyskać” Palestynę i utworzyć na niej Izrael. Potem robili kolejne wojny z Arabami, aby ich nielegalne państwo powiększać. Wojnę sześciodniową zainscenizowali tylko po to, aby wejść do Jerozolimy i mieć dostęp do ich największej świętości – do muru świątyni Salomona (ściślej mówiąc – do ściany płaczu).
  A teraz, gdy są już u celu, gdy wystarczy im zburzyć muzułmańskie świątynie i odbudować ich własną, nagle – według pana – zrezygnują żydzi z ich „ziemi świętej”, obiecanej im przez Jahwe”, zostawią świątynne wzgórze i pojadą do Polski.
  Do Polski czują „sentyment” jedynie żydzi mający związek z Polską (głównie dlatego, bo tak łatwo polskie goje dają się im skubać), ale nawet Judeopolonia miała być rozwiązaniem tymczasowym – do czasu zdobycia przez chazarstwo Palestyny.
  W ich planach Wielki Izrael ze stolicą w Jerozolimie będzie ich główną siedzibą i stolicą światowego państwa. Polska będzie jedynie podrzędnym barakien prowincji jewropejskiej i będzie eksploatowana jak cała reszta świata.
  Myśli pan, że Rotschyldzi czy Rockefellerzy marzą o mieszkaniu na takim europejskim zadupiu?
  Zrezygnują z Manhatanu, z Londynu i zamieszkają w Warszawie?
  Apropo’s „Nowego Jeruzalem”. Brytyjscy żydzi są święcie przekonani, że Nowe Jeruzalem będzie nad Tamizą, na miejscu Londynu.

 64. Marek S said

  Ad. 60

  Tak Panie Piotrze, choć nie słyszałem o Louis Bielsky to słyszałem, a nawet przeczytałem, prace Itsvana Bakony. Można ją znaleść pod linkiem.

  http://www.4shared.com/get/exW6uptV/ItsvanBakony-ChineseCommunismA.html

  Polecam cytat:

  In China the Song family of Tiao-Kiu-Kiaou Jews obtained great successes in this century by the same means. One of the Song sisters married Dr. Sun Yat-sen, the man who ousted the ancient Chinese monarchy and founded the Republic, becoming the first President. Another sister married Marshall Chiang Kai-shek, President of Nationalist China. Dr. Sun Yat-sen’s widów became a member of the Maoist Popular China, where she presently lives and where, with the prestige of being the widów of the national hero, she can undoubtedly help the plans of international Judaism, in ensuring that a clandestine Tiao-Kiu-Kiaou Jew, or at least a Gentile Chinese easiły manageable by the Jews, will succeed Chairman Mao Tse-tung when he dies.

  Cytowałem, zresztą te źródła w gajówce kilka razy wcześniej. Z tej pracy wynika że za wojną opiumową stali żydzi, jak również zrzuceniem imperatora, wojną domową, i komunizmem z jego „długim marszem” do granic ZSRR tylko po to aby komuniści chińscy dostali broń od sowietów, a właściwie to Averll’a Harriman’a (człowieka Rotszylda) który to, początkowo poprzez swoich ludzi a później osobiście, przejął kontrolę nad obroną ZSRR od Niemców już we wrześniu 1941 roku. Stalin się w obronę ZSRR nie bardzo mieszał. Nie był on człowiekiem kompetentnym i gdyby on, jak w 1920 roku, dowodził to ZSRR przegrałoby wojnę z Niemcami. To Averll Harriman wygrał wojnę i on kierował zakulisowo działaniami obronnymi i dostawami broni z USA.

  Jedyna inicjatywa Stalina w wojnie, to atak na Charków w 1943, który sowieci druzgocąco przegrali, być może właśnie dlatego aby pokazać Stalinowi że nie powinien się mieszać do spraw kierowania obroną ZSRR, i po tej inicjatywie, Stalin całkowicie przestał ingerować w sprawy obrony i dowodzenia. W tym jednak czasie Harriman utworzył grupę która była zdolna przejąć władzę w ZSRR i w konsekwencji wykończyć Stalina.

  Wracając do Chin. Kiedyś Pan podał link, w którym były zdjęcia żydów bratający się z chińskimi komunistami, i którzy doprowadzili do wygrania Mae-Tse Tunga w Chinach, i do dziś są szanowani w Chinach. Byli i są w Komitecie Centralnym Chin, po wygraniu komunizmu, choć mają wygląd Kaukaski.

  Według Bakony, żydzi dostali się do Chin już w czasach antycznych, i pochodzą z plemienia Rubena. Z czasem wymieszali się z rodzimą ludnością i wyglądają jak chinczycy lecz uważają sie za żydów. Chinczycy, nie mają zielonego pojęcia że na przestrzeni wieków byli manipulowani poprzez tych żółtych żydów. Podobno do dziś rozpoznają się po nazwiskach, takich jak: Soong, Song, Zheng, Li, i innych które zapomniałem.

  Podobno żoną Dżingis Chana była żydówka. Nie wiem czy są jakieś materiały na ten temat. Wiem jednak, że sposób dojścia do władzy Dżingis Chana, i podboju innych plemion mongolskich był w stylu żydowskim. Branie z łupów dla siebie broni, a ofiarowanie sojusznikom biżuterii i złota, tylko po to aby ich później podbić i zabrać wszystko. To samo zrobiono w Polsce, po 1989 roku, gdy to ludziom służb ofiarowano część dóbr z korupcji, tylko po to aby ich wykończyć w zamieszkach które obecnie szykują w Polsce, i zabrać wszystko.

  Jest możliwe, że obecnie, po upadku Mao-Tse Tunga, władzę w Chinach przejęli ci właśnie żółci żydzi, o czym chińczycy nie zdają sobie sprawy. Przejęcie przez nich władzy, mogło spowodować właśnie nawiązanie stosunków dyplomatycznych i gospodarczych z „ameryką” czyli żydami amerykańskimi, i w konsekwencji do niesamowitego rozwoju gospodarczego, który nie byłby możliwy bez zgody żydów „amerykańskich”. Ten rozwój Chin odbywa się kosztem USA, tak więc żydzi postanowili sobie zbudować bazę w Chinach, a Amerykę doprowadzić do upadku gospodarczego, i w ostateczności rewolucji i podziału kraju, a co obserwujemy na naszych oczach.

  Chińczycy wybudowali w ostatnim dwudziestoleciu dziesiątki, jeśli nie setki, miast które obecnie stają puste, bez mieszkańców. Wspaniałe budynki. Byłem tam i widziałem. Lepsze i większe niż w USA. Te miasta na kogoś czekają. Był nawet o tym artykuł ze zdjęciami gdzieś na internecie. Może Panu lub komuś udało by się go znaleść i umieścić w gajówce. Wszystko to by wskazywało na to że właśnie żółci żydzi objęli tam włądzę.

  Podobnie żydzi budują sobie drugą bazę w Indiach i tam następuje masowy napływ kapitału i technologi kosztem USA. Miasta takie jak Bangalore, wydają się być centrum tej inwazji. USA, jest przeznaczone do zrujnowania i zniknięcia z mapy tak jak Polska w XVIII wieku.

  Zastanawiające jest to że po masakrze na placu Tien … coś tam, gdziś około początku lat 1990-tych końca 1980-tych, rząd USA dał zielone karty studentom chińskim, na podstawie twerdzenia że nie mogą wrócić do Chin. Jednak piewsze co ci studenci robili po dostaniu pobytu stałego w USA to jechali na wakacje do Chin. 99% studentów chińskich w USA było dziećmi komunistycznych aparatczyków. W tym czasie podróż osób powiązaniych z komunstami było nielegalne względem prawa USA, lecz jak widać prawo USA pewnych osób nie obowiązuje. Dziwne jest również to że, znaczna część tych studentów chińskich w USA dostawało stypendia od Chińskiego rządu, wynoszące nawet $30 000 rocznie, a które nie były skreślone po zajściach na placu Tien … coś tam. Tak więc, to wszystko wydaje się podejrzanie i było długofalową polityką.

  Kiedyś spotkałem grupę bardzo dziwnych ludzi w Zakopanem, którzy wdarli się do restauracji, zajęli zarezerwowane miejsca i nie chcieli wyjść. Wyglądali jak żółci ale z domieszką innej rasy. Nie przyznałem się że jestem Polakiem, i zacząłem z nimi rozmawiać, po anglielsku. Powiedzieli mi że są z Izraela, i że emigrowali tam z Szanghaju. Ciągle powtarzali że to, czyli Polska, to shit, i nic nie warte, i że przyjechali tylko po to aby odwiedzić Auschwitz. Dziwna więc wydała mi się ich bytność w Zakopanem. Niezupełnie to przecież po drodze.

  Słyszałem też że np: ta osoba jest w istocie żydówką Dalia Grybauskaitė. Być może oni opanowali już i państwa bałtyckie.

 65. Marek S said

  Ad. 61

  Z tego co słyszałem były tam jakieś akcenty przeciw Giertychowi i narodowcom. Z tego wynika, tak jak kiedyś już pisałem, że żydzi chcą wywołać zamieszki w Polsce po to aby wykończyć narodowców, i pozbyć się im już niepotrzebnych ek-SB-eków, i ludzi dawnych służb, którzy są Polakami i za dużo wiedzą.

  Z tego co słyszałem do godłem Polski do 1926 roku, był orzeł, który później był używany tylko w Wojsku Polskim. Nie wiem skąd się wziąło godło oparte na Novara-Stemma. Może ktoś więcej wie.

  Wygląda że ma Pan jakieś informacje na ten temat, to może podał by Pan źródła lub coś napisał na ten temat.

 66. wet3 said

  @ Kazek (55)
  Przeciez zyd i bolszewik w kontekscie pogromu kieleckiego – to jedno i to samo.
  Czyli zydzi poslugiwali sie zydami.

 67. JO said

  ad.58. Alez oni raptem juz weszli! My tego nie zauwazylismy , ze Oni juz weszli. Przeciez wszystko niemalze jest przejete przez nich. Prezydenci , premierzy – to Zydzi…Polakow na stanowiskach najwaznieszych juz nie ma….Polakow mlosych raptownie wyrzucono – z przyczyn finansowych – za granice kraju. Jakiej raptownosci sie Pan jeszcze spodziewa – czy oficjalnego ogloszenia Nowego Jeruzalem?

 68. JO said

  ad.64. …..Indie rozwijaja sie kosztem Angli przeciez rowniez…., Anglia tonie jak USA a conajmniej nabiera wody….

  ( co do kosztow i rozwoju – jak Pan widzi Panie Gajowy lidzie Tacy Jak Marek S i inni wiedza, ze inne Panstwo moze Rozwijac sie kosztem drugiego a Pan tego nie widzi….., ciezko czasem zdzierzyc Pana „czarne okulary” – w imie czego Pan je nosi? Przeciez wiadomo dzis, ze Rosja Carska wowczas to Karerina II i jej zaplecznicy Pruscy. Nik o zdrowych zmyslach dzis Rosjan nie obwinia jako narod a tylko pojedynczych ss-ow.

  Dobrze by bylo , gdyby Pan byl nieco b obiektywny w tematach Polska Rosja. Choc moze zbyt duzo wymagamy od Pana – ale sam Pan stawia wysokie poprzeczki…..)

 69. dtzkyyy said

  Re. 35.

  Panie Gajowy, co za nieporozumienie z # 35?

  Pisałem wpis ja, dtzkyyy, a Pan myśli, że Zb. K.?

  Pisał z netbuka, dodał wczoraj userpic z motocyklistą.

  To był ja i teraz ja…

 70. Marucha said

  Re 68:
  Bzdury.
  Jedno państwo może rozwijać się (np. gospodarczo) kosztem drugiego. Z czego nijak nie wynika, że kultura rosyjska rozwijała się „kosztem polskiej”. Albo że angielska poezja i muzyka rozwijały się „kosztem Indii”.
  Czy polska architektura rozwijała się „kosztem włoskiej”?
  Czy polska muzyka rockowa rozwijała się „kosztem angielskiej”?

  Zaraz szlag mnie trafi…

  Re 69:
  Numeracja komentarzy się zmieniła, bo wrzuciłem na stronę parę komentarzy zatrzymanych przez automatyczną moderację.

 71. JO said

  ad.70. Pan chyba testuje ludzka cierpliwosc.

  !!! Przeciez jasne jest, ze jezeli Gospodarczo Panstwo sie Rozwija to i Kultura sie Rozwija rowniez.

  Sam Pan te teze glosi na przykladzie dzisiejszego PRL, gdzie zapasc gospodarcza i polityczna ma wplyw na zapasc kultury – sztuki, nauki…etc, etc.

  Wniosek jest jeden, ze jezeli Cesarstwo Rosyjskie Rozwijalo sie gospodarczo Kosztem Rzeczpospolitej, to wiadome jest, ze kultura w Rzeczpiospolitej przystopowala na rzecz Rosyjskiej!!

  Przeciez Pan jest Logikiem, czego niejednokrotnie Pan dal dowod a tu jakby SCIANA! Mur!!

  G#$@ to wszystko prawda. Zaślepienie wyłącza myślenie i rozum.

  Nigdy nie głosiłem (gdzie?), że kultura polska w PRL była hamowana przez „zapaść gospodarczą”. Po Po pierwsze takiej „zapaści” nie było, po drugie kultura rozwijała się, mimo ewidentnych ograniczeń politycznych, na pewno nie gorzej, niż dziś; nie istniała też literatura pedalska, menstruacyjna, grossowata itp.

  Polska kultura POD ROSYJSKIM ZABOREM stała milion razy lepiej, niż dziś. Trzeba być idiotą, żeby zapomnieć o wszystkich tamtych twórcach, pisarzach, poetach, filozofach, naukowcach, kompozytorach itd. Ale nie będę za Pana odrabiał lekcji: niech Pan sobie sam poszuka nazwisk.

  Admin

 72. dtzkyyy said

  Re. 70.

  Dobrze.

 73. Piotrx said

  Re 64:

  dziekuję Panie Marku za kolejny bardzo ciekawy komentarz oraz link do ksiazki Bakonyego, gdyby miał Pan też linki do innych jego ksiazek to prosilbym o podanie /lub inne ciekawe prace w wersji elektronicznej/

  Tutaj ich „twarze” w Chinach
  http://jewishfaces.com/china.html

  Tutaj jeszcze fragment tekstu Arnolda Leese

  CHINESE COMMUNISM? YES, but it was JEWISH when it started.

  The following article by Arnold Leese is reprinted from Gothic Ripples, No. 49, dated 28th February, 1949. It shows that the seeds of Bolshevism were planted in China by Jews, who also tended and trained the growth that resulted. The corruption of the regime of Chiang Kai‑Shek caused many of the masses in China to turn to Communism for relief, since Chinese Communism is mixed with Nationalism and discourages the old Chinese curse of official corruption; but Communism in China has the same dehumanising effect on the people as it has elsewhere.

  THE JEWISH ROTTING OF CHINA.

  It was the Sassoon family which turned the normal Chinese dislike and distrust of foreigners into hatred. David Sassoon made the Opium Trade in China from 1832 until he died in 1864. His family carried on the Trade under our Flag and made huge fortunes. The British took the blame, and now the Chinese loathe us; just as we took the blame for the Jewish atrocities at Nuremberg, Spandau and elsewhere in Germany, so that the Germans now hate us.

  Backed by the Sassoons, the Shanghai Opium Monopoly existed until 1917 under the Jew Edward Ezra, its Managing Committee being composed entirely of Jews and Indians. Not only did the British Flag protect the Sassoons in this abominable trade which the Manchus did all they could to prevent, even to the extent of war, but also these Jews were welcomed in England instead of being ostracised. Royalty petted them and they intermarried with Aryan aristocrats. Some became Baronets and one a Minister of the Government.

  When the Freemason, Sun Yat‑Sen, began his revolutionary movement at Canton, the Jew Morris Cohen, a British subject, became his aide‑de‑camp and was sent by Sun around the globe to get military experts for his revolutionary army. On Sun Yat‑Sen’s death bed this Jew was commended to Chiang Kai‑Shek and he was employed as liaison officer between the Canton Government and all foreign Consulates‑General. Cohen became known in China as Moi‑Sha, and was made Military Counsellor to the Cantonese Forces, and a General, although still a British subject.

  As late as 1939, Cohen was travelling the high seas under the protection of our Flag. The last we heard of him was late in 1945 when he emerged from a Japanese prisoner‑of‑war camp. The South African Sunday Express described him as „the guiding genius behind the War‑Lords of China”.

  The Soviet Jew, Jacob Borodin (real name M. Grusenberg) was sent by the Kremlin with the Jew Joffe, in 1923, to try and bolshevise Sun Yat‑Sen and became Chief Political Adviser to the Kuomintang. His wife, a Jewess, spied in China for the Soviets. When Sun died, Borodin was left in charge and it was he who appointed Chiang Kai‑Shek to succeed Sun in 1926. However, in 1927 a raid was made by Chang Tso‑Ling on the Soviet Embassy at Pekin, which revealed the scope and extent of the Soviet plot to bolshevise China, and the Borodins were arrested and imprisoned.

  In 1923 the notorious Jew, Trebitsch Lincoln, ex‑M.P. in Britain, headed a Chinese mission to get arms for Wu Pei Fu, a War‑Lord with a fine character, but failed, probably purposely, in the attempt. After that, Lincoln drifted about, too mistrusted in China for any other important role.

  The Soviet General, B. K. Galen, who was really a Jew called Chesin, and was nicknamed Blucher, accompanied the „Armenian” Soviet Delegate Karachan to Pekin in 1924 where a treaty was made with Chang Tso‑Ling by which the Chinese Eastern Railway was handed over to the Soviets. This placed the movement of troops at the mercy of the Bolsheviks. The intrigues and bribery by which this surrender by Chang Tso‑Ling was obtained were carried out through the medium of a Jewish timber magnate called S. Skidelski. At once, the Railway was placed in charge of the Jews Gekker, Koslowsky and Snamensky (Zamyensky). To continue with the career of General „Galen”, he became Chief Military Adviser to Chiang Kai‑Shek in1926.

  Now for the Soviet Jew S. A. Gekker: As early as 1922; he has been Military Adviser to the Mongolian Bolshevik Government, and in 1924 he was made Head Political Commissar on the Chinese Eastern Railway aforesaid. This appointment was at the hands of the Jew, M. D. Lashewitz, who was President of the Board of Railway Control in Moscow.

  Nor must the Jew, A. Joffe, be forgotten. We have already met him as head of the Soviet Mission to Sun Yat‑Sen, when, with the Jew, Jacob Borodin, he tried to develop Sovietism. Later he became Political Adviser to Chiang Kai‑Shek in 1926 and organised the Red Section of the Kuomintang.

  High up in the Political Department of the Red Army in China were also the two Jews, W. N. Levitschev and J. B. Gamarnik, who in 1936 was its head.

  The Nanking Ministry of Finance has always been dominated by Jews, viz: Kann, L. Rajchman and R. Haas. In England, the Jew Billmeir helped, with his merchant fleet, to take Soviet arms to China in 1938.

  Finally, the Jew Ben Kizer (U.S.A.) was appointed head of Unrra in China, and as everyone knows, it fell to pieces in corruption.

  Enough has been said to prove that every real key‑position in the process of the Bolshevik destruction of China has been Jewish. Lastly we remind our readers that Chiang Kai‑Shek himself is a Freemason, having reached the 33rd degree in the Scottish Rite!

  ARNOLD LEESE.

  NOTE.—In the above article, no mention was made of Eugene Chen, Borodin’s Colleague and Cantonese Foreign Minister in 1925. Some people think that Chen was Cohen, but there is insufficient evidence as to that. He was born in Trinidad, British West Indies, where he was called E. Bernard Acham. He qualified as a solicitor in England, and it can only be guessed why he became the revolutionary enemy of Britain in China.

 74. aga said

  Niczym frankiści,ktorzy rządza w Polsce czy też inne zakamuflowane mniejszości w gajowce tez zapomnieliśmy o świętowaniu wielkiego zwycięstwa Polakow pod Beresteczkiem.Dlaczego?
  czy Gajowy wierzy w ukazanie się Matki boże polskim wojom tamże ?

  Panu Gajowemu i JO dedykuję to kazanie 😉

  http://www.apokalipsa.info.pl/archiwum_ks_natanka/2011-07-10_video_msza_patriotyczna.htm

 75. aga said

  a tutaj cudowne, BUDUJĄCE refleksjie ks. Piotra po „odbiciu” Wiednia :

  http://gloria.tv/?media=172125

 76. peryskop said

  Re 64
  „…Chińczycy wybudowali w ostatnim dwudziestoleciu dziesiątki, jeśli nie setki, miast które obecnie stają puste, bez mieszkańców. Wspaniałe budynki. Byłem tam i widziałem. Lepsze i większe niż w USA. Te miasta na kogoś czekają. Był nawet o tym artykuł ze zdjęciami gdzieś na internecie…”

  Wspomniane puste miasta w Chinach pokazał m.in. Zenobiusz na swoim blogu:
  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/12/31/chinymiasta-do-ewakuacji-ludnosci-z-zalewanych-terenow/

 77. Marek S said

  Ad. 73

  Panie Piotrze,

  To tyle. Bakony napisał chyba coś więcej. O murzynach i Indiach. Kiedyś szukałem na internecie coś w wersji elektronicznej ale nic nie znalazłem.

  Dziękuję za ten link. Właśnie go kiedyś szukałem.

  Trudno wyczuć jak jest w Chinach. Co Pan o tym sądzi?

  Jest wiele zaskakujących zdarzeń, które trudno wytłumaczyć, chyba że założy się że tam właśnie rzadzą żółci żydzi. Jakiś czas temu, była informacja o tym że chcą stworzyć w USA Chińską strefę ekonomiczną pod rządem Chin. Dziesiątki tysięcy chińczyków miały w niej pracować bez żadnych wiz. Doskonały kanał aby sciągnąć tu miliony nielegalnych i sparaliżować kraj.

 78. Marek S said

  Ad. 54

  Panie RomanieK, przeczytałem tą książeczkę. Niestety, ale mam negatywną opinię. Ten człowiek który to napisał ma chaos w głowie. Stara się odróżnić jedną bardziej śmierdzącą część od drugiem a nie zauważa że sam jest w środku szlamu zanurzony po uszy.

  Antelman, popiera syjonizm, i państwo Izrael i widzi wroga we Frankistach, a Iluminatów uważa za górę piramidy. Najwyraźniej nie dostrzega faktu, że to właśnie Frankistowaska elita finansowa stworzyła ideologię syjonizmu, choć pozornie byli przeciwni. To oni ją finansowali. To oni stworzyli państwo Izrael i oni je do dziś utrzymują i zbroją poprzez swoje wpływy. To, że chcą je w pewnym momencie w przyszłości zniszczyć, tzn: jego ludność i syjonistów, to inna sprawa wynikająca ze sposobu myślenia elity finansowej.

  Niech jednak nikt z Polaków nie unosi się chęcią pomagania syjonistom, i żydom z Izraela, bo przez to sprowadzi nieszczęścia na siebie, Polaków, i Polskę. „Nie pomagaj grzesznikowi” jest powiedzianie bo „dwakroć na ciebie złość swą wyleje”. Polacy pomagali żydom w historii, to teraz mają „zapłatę”.

  Tak, frankiści stworzyli tzw: konserwatywny i zreformowany Judaizm. Antelman, uważa Torę i Talmud za prawdziwy Judaizm. Ale Talmud to też modyfikacja ST którą żydzi zrobili w wiekach średnich, a które to wierzenia Antelman akceptuje bo ta manipulacja była wiele wieków przed nim i nie dotykała jego bezpośrednio. Antelman się gubi. Powtarza wiele tych samych wyświechatanych frazesów o pobożności talmudystów i Torowców, i jak to wiele cierpieli, i złych chrześcijanach, itd. Sam natomiast był związany, jak przyznał z Betar i Irgun. Organizacjami terrorystycznymi odpowiedzialnymi za zamachy, śmierć setek osób, i zbrodnie na Palestyńczykach.

  Nawet Tora nie ma dzisiaj zastosowania, gdyż to prawo zostało zniesione. Tora nakazuje stosowanie lichwy, której intencją w antycznym świecie było nawracać pogan do prawdziwego Boga, gdyż żydzi nie mieli lichwy między sobą. Gdyby zachowywali przykazania tak by się stało, ale oni nie zachowywali. Sytuacja obecnie jest inna. Poganami są żydzi. Wszystko jest na odwrót.

  Ja wiem że część tych ludzi pochodząca nawet z elity jest wychrzczona. Głównie kobiety frankistowskie które wydawano za arystokratów europejskich, tylko po to aby zjudeizować tą klasę społeczną, a co im się praktycznie udało. Praktycznie wszyscy dzisiejsi arystokraci europejscy są wymieszani z żydami. Łącznie z tronem angielskim. Księżna Diana pochodziła z żydowskiej rodziny Goldsmidów. Ostatnio, ślub William i Kate był żydowski, choć zakamuflowany. Zresztą angielska rodzina królewska wywodzi się z rodziny o podejrzanych korzeniach, Brunswick w Niemczech.

  Frank nakazał, i Rotszyldzi praktykowali, wydawanie kobiet za arystokrację europejską. Kobiety te przyjmowały chrzest, ale tylko pozorny w stylu frankistowskim. Od 13 roku dzieci były pod wpływem organizacji przygotowującej je do ruchu. Kobiety w judaiźmie nnie wiele znaczą i niewiele mają do powiedzenia. Robią to co im jest kazane, choć często drą mordę.

  Nie o to jednak chodzi gdy mówię o przyjęciu chrztu przez Rotszylda lub innego z tej góry. Tu chodzi o oficjalne przyjęcie chrztu (lecz w istocie pozorne), z rozgłosem, w celu omamienia ludzi.

  Centrum kontroli świata nie są Iluminaci (jak przedstawia Antelman) lecz Frankiści. Oko, nad piramidą masońską, oznacza Frankistów co zostało zdefiniowane przez Jakuba Franka, a którego opis podaję w następnych częściach mojego artykułu.

  Żydzi często jeżeli są ZA czymś, to są temu PRZECIWNI. Lub na odwrót. Jeżeli są PRZECIW czemuś, to są ZA. Wszystko zależy od kontekstu, i należy patrzeć na skutek takiego zachowania i słów a nie na znaczenie słów. Czasem są za, bo są za. Czasem przeciw, bo są przeciw. Zależy to od kontekstu.

  Rotszyldowie oficjalnie byli przeciw niewolnictwu, gdy w tym samym czasie masowo finansowali i sprowadzali niewolników do Ameryk. Churchill był PRZECIW bolszewickim żydom i wygłaszał płomienne mowy oskarżające bolszewików już od lat 1920-tych, gdy w tym samym czasie uczestniczył w rozpętaniu II wojny i jej przedłużeniu (przez storpedowanie planu Wedemeyera), w celu opanowania Europy Środkowo-Wschodniej przez bolszewików. Rotszyldowie byli PRZECIW Syjonizmowi, gdy to oni stworzyli i zfinansowali tą ideologie, pańswo Izrael, i sponsorują syjonizm do dziś.

  Przedstawicielka rządu Izraela ostentacyjnie zignorowała prezentację „Polskiej” wystawy Yeal Bartana, gdy to przedstawicielie Izraela popierają jej twórczość w Polsce i przekaz jaki ona prezentuje w osiedlaniu się żydów w Polsce. Lech Kaczyński, w typowo Frankistowski sposób, ogłosił z przekonaniem wydającym się być większym niż papieskie, że krzyże będą w szkołach wisieć, i w tym samym czasie podpisał ustawę europejską nakazującą te krzyże zdejmować. Lech Kaczyński odszedł, prawo zostało. I on wiedział że tak będzie.

  Oni przemawiają językiem Spinozy. A jak wygląda język Spinozy wyjaśniłem w artykule: „Jak zniszczono Radio Maryja”, który można znaleźć w Rewirach Gajowego Maruchy, i komentarzach gajówki.

  Morganowie i Rockeffelerowie, byli/są jedynie agentami Rotszylda. JP Morgan jak umierał, okazało się że nawet nie był bogatym człowiekiem. Zostało mu zaledwie $20 mln, co na sumy które obracał w swoim życiu, rzędu setek milionów czy nawet miliardów, było sumą małą. A i to poszło na spłacenie długów. Rockeffelerowie, są agentami Rotszylda. Ich majątek nijak się ma do Frankfurckich bankierów.

  Udokumentowanie związków Mickiewicza z frankistami jest słabe. Ale oni powołują się na Mickiewiczowski mistycyzm w życiu i twórczości. Może oni potrafią lepiej wyłapać te niuanse które mogą dla nich być oczywiste, i wskazywać na Mickiwicza związki z Frankistami.

  Ogólnie, jest tak że jak nawet żydzi chcą powiedzieć prawdę, to wkrada się inne kłamstwo. Oni są tak znaurzeni w kłamstwie od wieków, wyrastają w tym, nasycają się tym, że jest niemożliwe dla nich dostrzec prawdę. Jedno kłamstwo zastępują innym kłamstwem które wydaje im się prawdą. Odkrywają że to kłamstwo i zastępują innym kłamstwem które wydaje im się prawdą.

  „Ścieżki ich pokrzywiły się im”

 79. Marek S said

  Ad. 63

  Zachowuje się pan jak żydowski prowokator który, nie ma pojęcia o czym mówi, ale poprzez zarzucanie komuś braku wiedzy chce „wyciągnąć” informacje. W ten sposób, zdobyć informacje, przy jednoczesnym nie przyznajniu się, przed samym sobą, do swoich braków, chce pan utrzymywać wizerunek wykreowany a nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Nie musi pan tego robić. Wystarczy zapytać.

  Poza tym ja nie jestem publicystą. Po prostu, pisze tu od czasu do czasu.

  Najwyraźniej sprawy Izraela są panu bliskie, bo czuję emocjonale zaangażowanie. Pisze pan jak, jak większość żydów mających przeświadczenie o swojej wyższości, gdy w rzeczywistości są mało inteligentni. To przeświadczenie, pochodzi z tego że to mają wmówione, a co jest fikcją. Jak można przekonać głupca że jest głupi? (to ogólne stwierdzenie nie dotyczące pana) Zamiast zrozumienia, powtarzają slogany pochodzące z góry, i mające pełne zaufanie do żydowskiej kasty przywódczej, a która to kasta zgotowała im Oświęcim i Hitlera.

  Jeśli ma pan dogłębną wiedzę o żydach, to proszę ją tu zaprezentować. Dobrze by było aby było poparte logiką. Po to aby różne zdarzenia łaczyły się w całość. Także cytaty byłyby wskazane.

  Pan, nie czyta ze zrozumieniem moich wypowiedzi ale szuka tam czegoś co tylko jest w pańskich domysłach. Ja nie powiedziałem że elita frankistowska chce zniszczyć Izrael teraz. Ja powiedziałem że: NIE teraz, lecz w odpowiednim czasie.

  Ja nie powiedziałem że żydzi zrezygnują z Palestyny. Nie powiedziałem że zostawią świątynne wzgórze i pojadą do Polski. To wszystko to pańskie zjawy. Pan nie myśli, lecz poddaje się swoim obawom i strachom.

  Żydzi chcą wybudować świątynię, ale to nie znaczy że ją chcą zniszczyć. Frankistowska elita finansowa chce zniszczyć Izrael i prawie całą jej ludność, w odpowiednim czasie. Ale to nie znaczy że zniszczą przy tym wybudowaną wcześniej świątynię. Elita finansowa stworzyła syjonizm i żydowskich apostatów (komunistów, socjalistów, syjonistów), tylko po to aby ci odbudowali państwo Izrael, w którym ma być odbudowana świątynia Salomoona, i najwyższy sąd świata. Po osiągnięciu tego celu, elita ta chce zniszczyć zarówno syjonizm jak i prawie wszystkich mieszkańców Izraela. Izrael, jako państwo, przyjmie inną formę. Jest powiedziane że w Izraelu pozostanie „resztka sprawiedliwych”, i być może oni właśnie odziedziczą „Wielki Izrael”. Tą resztkę już stworzono.

  To że żydzi mają lub nie mają „sentyment” do Polski, to nie znaczy że powinno się im pozwolić to przyjerzdżać. Jak, trzecie pokolenie wychowane za granicą może mieć „sentyment” do kraju w którym się nie urodziła i nie wychowała?

  Polska nie będzie podrzędnym barakiem w czymś tam. Nie takie są plany. Wielki Izrael ze stolicą w Jerozolimie jest w planach, ale tylko do czasu lub po czasie.

  Polska to nie zadupie. Przynajmniej nie dla elity frankistowskiej. Oni nie kierują się takimi kompleksami jak pan.

  O czym brytyjscy żydzi są święcie przekonani to pan nie wie. Zresztą mogą być przeświadczeni o czymkolwiek. Żydzi którzy skończyli w Auschwitz też byli święcie przekonani że Rotszyld i zachodni żydzi nie pozwoli na ich zgubę. Takie decyzje zapadają w bardzo małym gronie na samej górze.

 80. Marek S said

  Ad. 74

  Pani Ago,

  Przypuszczam że to właśnie Frankiści objęli urzędy biskupie w Polsce, i dlatego jest, jak jest.

  Jest tyle intelektualistów którzy zajmują się bzdurami, a te sprawy są przecież tak ważne. Można by posprawdzać metryki, pojeździć, pogadać z ludźmi i podać do wiadomości publicznej.

 81. Marucha said

  Re 74:
  Dlaczego gajowy zapomniał o tym, czy o tamtym?
  Bo jest tylko jednym człowiekiem trzymającym na swej głowie gajówkę i robi to, jak potrafi.

 82. Krzysztof M said

  Ad. 65

  Proszę spojrzeć na głowę orła na dwóch monetach PRL-u. Z roku 1974 i 1977. Na tej z 1974 orzeł na głowę skierowaną dumnie do góry. Parę lat później orzeł na monecie patrzy już niżej… 🙂

 83. Marek S said

  Panie Gajowy,

  Czy można zrobić choć jedną linijkę przerwy pomiędzy częściami,np: końcem tekstu (pierwszej części w artykule) a tytułem następnej częśći. Trochę się to zlewa.

  Nie wiem dlaczego, ale drażni mnie brak przerwy przed tytułem następnej częśći.

 84. Marek S said

  Ad. 83

  Zapomniałem dodać:

  Dziękuję

  Marek S

 85. Marucha said

  Re 83:
  Ok, zrobione.

 86. JO said

  ad.71. Piszac o PRL myslalem o dzis. Poza Tym Stalinizm przyniosl wiele – bbb wiele dobrego dla Polski :)) i jej Kultury :)))

  To , ze za cara bylo tak wielu poetow to nie efekt „dobra” zaborow ale Sily Rzeczpospolitej i jej Kultury – kultury Polakow, ktora byla zwalczana za Cara….

  Pan jest nie tylko separatysta ale i podwazaczem takich pisarzy jak Koneczny :))

  …ale to ja nie bede za Pana odrabial lekcji…..bo Pan po prostu ludzi w tym remacie wprowadza w Blad celowo.

  Trzeba byc idiota by wierzyc Pana sugestii, ze za zaborow bylo lepiej Polakowm niz w Wolnym ich Katolickim Krolestwie!! :):)

 87. Marucha said

  Re 86:
  1. W Polsce stalinizm skończył się w 1956. Od tamtego czasu więcej było polskości w PRL, niż jest jej w III RP.
  2. Gdyby carowie chcieli „zwalczać” polską kulturę, to by to bez wysiłku zrobili. Ale nie zrobili, mimo debilnych powstań. I dziś możemy się tylko z zazdrością patrzeć na wspaniały jej rozkwit w XIX wieku.
  3. Nigdzie nie napisałem, że za zaborów Polakom było lepiej, niż w wolnej Polsce. Jak zwykle dyskutuje Pan ze sobą samym, a nie z tym, co ja napisałem.
  Głoszę jedynie, iż twierdzenie że „kultura rosyjska rozwijała się kosztem polskiej” jest równie durne i bezsensowne, co mówienie, że „polska architektura rozwijała się kosztem włoskiej”, a „polska gramatyka rozwijała się kosztem łacińskiej”.

  No cóż, klapki na oczach nie sprzyjają sensownej rozmowie. Ja ze swej strony ją kończę. Nieustające dyskusje z kimś negującym fakty czyni jego opinie w jakiś sposób godne uwagi.

 88. JO said

  Drogi Panie Gajowy. Ja Pana mimo wszystko b lubie. 🙂 Moze stonujmy rozmowe. Powiem wiec, ze ja rozumiem Pana punkt widzenia, ktory jednak nie jest calkiem prawdziwy.

  Caryca i Car Zniszczyli Polska Kulture. Zrosjanizowal ziemie od Grodna po Minsk i Kijow. Wyplenil polskosc niemal do cna, ktora dokonczyli wypleniac Zydowscy Komunisci i Nazisci.

  Polska Kultura rozwijala sie poza Granicami nie tylko Ziem zaborczych ale i Krolestwa Kongresowego.

  Mickiewicz, Slowacki, Norwod umierali poza Granicami Kraju i poza nim tworzyli – Uciekajac!! Inni rowniez….

  To, co Pan nazywa „rozwojem” bylo w okrojonym Krolstwie „kongresowym” , ktory Car nazywal priwislanskim krajem a nie Polska – zreszta zgodnie z Umowa zaborcow , ze Imie Polski ma zniknac z Pamieci….historii….

  Wlosi i Polacy nie zyja granica w Granice i zadne sie nie okupowalo na wzajem…

  Rosja i Polska, mialy granice ze soba i Rosja Okupowala Polske. Polska przed zaborami miala na calym obszarze Kulture Polska z jej Ruska Etnicznoscia lecz Polskiej Kultury Mentalnosci – mentalnosci Lacinskiej – Rzymskiej. Ta Roznica byla rowniez pomiedzy odrodzonym Prawoslawiem w Polsce przez Ostrogskich, ktory mial kulture – etyke Lacinska a nie teutonska jaka ma dzis Gerekojadaoukrainskikatolicki Kosciol i Cerkiew Prawoslawana w Rosji po dzis dzien.

  Zbrodnia Piorta Pierwszego bylo ogloszeniem sie Carem Wszechrusi. Zrobil on zamach na Polski Narod i Polska Kulture.

  Sila Zmiazdzyli Autentyvczna Polska Ruskosc – Kresowosc na ziemiach okupowanych – Lacinskosc a wprowadzono sila Filozofie Teutonska – Rosyjskosc – co my dzis Okreslamy nieslusznie Rusyfikacja bo powinno sie to nazywac – Teutonizacja – Rosjanizacja.

  To Polacy Ochronili w czesci Etnicznosc w Polsce na ziemiach okupowanych – uswiadamiajac Chlopom roznice pomidzy Kultura Rosyjska i Jezykiem Rosyjskim a Dialekrami RUSKIMI W POLSCE.

  To samo Polacy zrobili z j Zmudzkim….

  Wynikiem tego wielkiego kinfliktu „intelektualnego” rowniez bylo powstanie Nowotworow – Zmudzkiej Litwy i „Narodu”, Ukrainy i „Ukrainskigo Narodu” , Bialorusi oraz Polski Nazjonalistcznej, ktora rowniez zatracila charakter Rzeczpospolitej Krolestwa – Polski przez duze P i Poczucia narodowego i Wspolnoty.

  Stalo sie to wszystko pod presja czynnikow zewnetrznych – jako kompromis, ratujacy resztki switnisci Jednego Narodu Rzeczpospolitek, ktorego Idee Katolickie zostaly zniszczone a Ludnosc Spolaryzowana.

  W srodku Europy dokonano zamachu o niespotykanej skali – Zbrodni i to zrobila m,in. Pana Ukochana Rosja ( I NIESWIDOMI ZACHUKANI ROSJANIE)

  Rosja uzyskala Bogactwa o niesotykanej ilosci przedtem, na ktorych podbila Krym, Turcje i Syberie. Kosztem tych bogactw w tym intelektualnych Rozwinela Kulture Rosyjska – Kosztem Polski.

  Pozdrawiam Pana Cieplo Drogi Moj Idolu. Ma Pan objawy Geniusza Pani Gajowy. Robi Pan Robote Monstrualna i tylko geniusz tak moze a nie widzi Pan drobinki…… nie pojmuje…..to objawy geniusza.

  Ja nie mam do Pana zalu. czlowiek nie jest idealny….

 89. JO said

  Co do Zydow w Rzeczpospoliej – moje zdanie to takie, ze zla nie da sie wyplenic ze Swiata. Talmud to jego Kwintesencja. Zamiast wyganiac zlo, ktore i tak przylezie…. w Rzeczpospolitej zbudowano prawo zgodne ze Sw Magisterium KKatolickiego – Zyd mial byc odseparowany. I to jest jedyne wyjscie. Powinno wrocic Prawo w ktorym inne – Katolickie Prawo bedzie dla Polakow a Talmud niech sobie bedzie dla tych co chca pod nim Zyc – Zydow – i kropka.

  Przesada jest zwiazek Szlachty z Zydami…. To nastapilo wowczas gdy Zydostwo opanowalo Swiat W Europie. Winic wiec Szlachte, ze przenikneli w taki a nie inny cwany sposob jest niesprawiedliwoscia, podczas gdy ta sama szlachta zbudowala Prawo , ktore Chronilo Katolikow i nie tylko – przed Zydami, ba Prawo, ktore dzieki jego skutkom wyraznie budowalo Wiare w Polsce, bo Zlo bylo widoczne na codzien – roznica miedzy Zydem a Katolikiem. Nie tak jak dzis…..

  Pewnie, ze Zyd nazwie Szlachte „dobra i glupia” bo maja mentalnosc taka, ze jak ktos nie wygania a daje zyc i sie rzadzic – to wg Zydow jest Dobry i Glupi – Oni maja w mentalnosci : ograbic, wyzyskac, zgwalcic, wyrznac…- to wg nich jest madrosc….i dobre postepowanie.

  Pan Roman K wskazujac a raczej cytujac Zydow Opinie o Szlachcie – wlasnie „kopiuje” mentalnosc Zyda….w tej opinii….- smutne…

  Jestem za Tym , by Komorowskiemu, wszystkim pro zydom i Zydom powiedziec STOP – miejcie swoje Liberalne-modernistyczne prawo Talmudyczne dla siebie a Katolicy maja miec Prawo dla siebie. Jestem za tym, by zabronic mieszania sie…jestem za tym by bylo jak dawniej…..

  Proste i skuteczne.

  A nie „wygnac”, „wyrznac”……, po co , jak mozna miec wzor zla przed oczyma, ktory bedzie memento dla Nas Wszystkich….

 90. aga said

  ad.74 korekta
  ukazanie się Matki Bożej oczywiście w Beresteczku

  http://pl.gloria.tv/?media=174123

 91. aga said

  Panie Marku
  czy zna Pan artykuł Hajduckiego :

  http://norwid.wordpress.com/2011/01/03/judaizm-przeciwko-mojzeszowi-gnostycki-mesjanizm-sabbataja-cwi-%E2%80%93-hugon-hajducki/

 92. Zbigniew Koziol said

  @90 (Pani Aga)

  A ja mógłym odpisać zamiast pana Marka?

  A co dostanę, jeśli znam artykuł?

  Co zaś, jeśli nie znam?

 93. Piotrx said

  Ad 77:

  Dziękuję Panie Marku

  Tak Istvan Bakony zdaje się napisał jeszcze „The Jewish Fifth Column in India”
  i zdjae się jeszcze ” Imperialism, Comunism and Judaism”
  ale też nie udało mi się znaleźć tego w wersji elektronicznej

  Co do Chin trudno mi wyrokować bo nie jestem ekspertem ale chyba coś na rzeczy być musi , widać to teraz w „dogadywaniu ” się USA i Chin wielu sprawach a szczegolnie finansowych, Chiny niby formalnie „komunistyczne” ale teraz jakby wprowadzają u siebie „wolny rynek” i jakoś dziwnie teraz „obrońcy praw człowieka” zamilkli i nie dostrzegają tam „łamania praw człowieka” – czyżby do władzy doszli tam teraz własciwi ludzie? Być może wczesniej pod płaszcykiem „rewolucji kulturalnej” pozbyto się tych prawdziwych Chińczyków którzy mogli stanowić zagrozenie dla planów „zoltych zydow” tak jak w Rosji podczas rewolucji bolszewickiej i pozniej niszczono chrześcijaństwo i Rosjan pod płaszczykiem „walki klas” a teraz niszczy sie na zachodzie resztki cywilizacji łacińskiej w imię „demokracji”. Zresztą historia uczy że banksterzy po zniszczeniu jednego kraju szukali sobie nowej twierdzy finansowej (Hiszpania, Amsterdam, Londyn , Nowy Jork). Zastanawiam się co spowodowało że tak łatwo Chiny dały sobie narzucić ideologię komunizmu czyżby tradycje despotyzmu wschodniego tak jak w czesniej w Rosji carskiej sprzyjały jakoś temu?

  W kwestii Iluminatów Weishaupta i tego że Frankiści /ogólnie sabatejcy/ byli dla nich zapleczem to ma Pan pewnie rację , ja wczesniej jakoś nie skojarzyłem faktów i nie zwróciłem uwagi na taką możliwość . W końcu skąd w głowie Weishaupta taki plan mógłby powstać a jego cele wpisują sie przecież dokładnie (wojny, rewolucje, zniszczenie chrzescijaństwa) w plany Frankistów .
  Niektórzy autorzy wspominają że w 1771 roku Weishaupt został „wyszkolony” w dziedzinie okultyzmu przez nieznanego bliżej „kupca” o nazwisku Koelmer /Calmer?/, o którym mówiono, że przemierzył Europę w poszukiwaniu adeptów swej tajnej tajnej doktryny – być może był on własnie kabalistą i emisariuszem owych sabatejców /Frankistów/ którzy poprzez iluminatów rozwinęli swoją dziłalność na zachodzie Europy? Potem zaraz „wybucha” rewolucja we Francji czyli to co „przepowiadał” Frank.

  Ciekawe że slady wpływu sabateizmu widać chuba także w pozniejszym powstaniu nazizmu. Rudolf Glauer , bardziej znanego jako „baron Rudolf von Sebottendorff” /jeden z głownych inicjatorow powstania tajnego towarzystwa Thule do którego nalezalo wielu czlonków z elity III Rzeszy. Jak powiedział Alfred Rosenberg „Thule? Ależ wszystko wyszło stamtąd! Pouczenie tajne, któreśmy mogli stamtąd zaczerpnąć, pomogło nam więcej w dojściu do władzy niż dywizje SA i SS. Ludzie, którzy założyli to stowarzyszenie, byli prawdziwymi magami.”
  Bowiem Glauer wczesniej przez pewien czas przebywał w Turcji i był uczniem żydowskiego kabalisty Termudi / byc może też sabatejca?/ , którego rodzinę poznał podczas swojego pobytu w Bursie . Rodzina Termudich zajmowała się bankierstwem i handlem. Stary Termudi po wycofaniu się z interesów, których prowadzenie przejęli jego krewni, poświęcił się studiom Kabały . Termudi byli także wolnomularzami czynnymi w loży, najprawdopodobniej afiliowanej do rytu Memphis. W 1901 roku Glauer został wprowadzony do masonerii przez najstarszego z Termudich i po nim też odziedziczył jego okultystyczną bibliotekę. Glauer przez pewien czas uczył w zydowskiej szkole jesli byłaby to szkoła religijna (nie mam danych na ten temat) wskazywało by to na jezgo zydowskie pochodzenie. /Goj nie mogł raczej uczyć w takiej szkole zresztą dziwne byłoby , że Termudi wtajemniczłby kogoś takiego w tajne doktryny/. Wedle niektórych loża masońska , której członkiem został Glauer stanowiła też lokalną kadrę przedrewolucyjnego Tajnego Stowarzyszenia Unii i Postępu założonego na wzór wolnomularstwa, które dało początek tzw. „świadomości liberalnej” w Turcji.

 94. Marek S said

  Ad. 90

  Pani Ago,

  Nie, nie znałem tego artykułu, ale on mniej więcej dość dobrze wyjaśnia powiązania historyczne. Natomiast nie ma tam interpretacji tych nauk, w odniesieniu do świata i do nas. Pozwolę więc sobie tutaj wyjaśnić co one oznaczają

  Według nauki Franka, pochodzącej z Zoharu, jest czterech bogów. Trzech o których coś ludzie (żydzi) wiedzą, czyli trójca, ale że jest i czwarty Bóg o którym nikt nic nie wie. Trójca składa się z Jednego Boga który „daje życie”, drugi „bogactwa”, trzeci jest „Pan śmierci” i ten jest mocniejszy od dwóch poprzednich. Czwarty to ten o którym nikt nic nie wie, i ten jest „Dobry Bóg sam”.

  „En Soph” (Najwyższy Bóg) który pochodzi z nauki księgi „Zohar”. Nauka ta opiera się na wierze że „En Soph” stworzył świat w sposób pośredni, w celu uniknięcia styczności z istnieniem fizycznym, czyli życiem. Jedyna reprezentacja tego bóstwa na ziemi jest poprzez 10 sefirotów, czyli Boskich Emanacji.

  „En Soph” u Kabalistów to bóg bezosobowy i bezmierny, który nie ma ani woli, ani intencji, ani pragnienia, myśli, czy działania. Sefiroci więc tworzą dusze, które muszą powrócić do źródła skąd wy-ememinowały. Jednak, w czasie życia, przebijają się przez skorupy, takie chrześcijaństwo i islam, a które uważają za największe obrzydliwości, zwłaszcza chrześcijaństwo (dokładnie Kościół Katolicki), i z których muszą uwalniać sefirotów.

  Leopold Porges opisuje że powiedziano mu że „Szechina jest w niedoli, trzymają ją w więzach Edom (chrześcijanie) i Izmael (muzułmanie), dzieci (żydzi, kabaliści) jej muszą ją wyzwolić i dźwigać z nią wspólnie utrapienie. Gdy nastąpi ścisłe skojarzenie się trzech Sephirotów w jednę Trójcę, wówczas nastąpi zbawienie” Co to oznacza?

  Żydzi uważają że obecnie znajdują się w czwartej niewoli. Pierwszą była niewola Egipska, drugą Babilońska, trzecią Rzymska, a czwarta jest obecnie. Ta czwarta niewola polega na tym że nie wszędzie tam gdzie żydzi zawędrowali, mają oni totalitarne (komunistyczna forma rządów jest tą którą żydzi preferują) rządy nad ludnością. Dopóki więc nie osiągną totalitarnych rzadów nad ludzkością całego świata, doputy uważają że są w niewoli. Nie istotna jest tu logika, i fakt że to oni przyszli do obcych miejsc, państwa, i krain. Ważne jest to że oni jeszcze nie sprawują tam totalitarnych rządów, a więc są w „niewoli”. Jeśli ktoś chce zrozumieć tą logikę, to życzę powodzenia.

  Tak więc celem żydów jest zniszczenie zarówno chrześcijaństwa jak i islamu (który sami wcześniej wymyślili), lub podporządkowanie sobie tych religi poprzez modyfikację nauki ich do wersji kabalistycznej. W modernistycznym kościele katolickim (np: obecnym Krakowskim z Dziwiszem na czele) pojawiły się twierdzenia że piekło się nawróciło lub nawraca i że wszyscy idą do nieba bez względu na to jak żyją. Jest to niczym innym jak stopniowym dochodzeniem do pojęc kabały w której nie ma piekła, bo dusza po śmierci wraca do bezmiarnego oceanu En Sof.

  En Soph to nic innego jak dzisiejszy koncept Boga Universalnego. Stąd też dzisiaj wiele jest mowy o Bogu Universalnym, a co jest niczym innym jak bogiem Kabły. Ponieważ w Kabale, Bóg nie ma woli i jest bezmiernym, dusza więc rządzi całym wszechświatem i Bóg jest jej posłuszny.

  Jest to podobny koncept do Hinduizmu gdzie Bóg bezosobowy to Nirwana, (dlatego żydzi promują hindusów na pozycje menadżerów) i gdzie mamy Braminów (zarządców) i Śudras (nietykalnych). Tak i w Kabali i Talmudzie mamy Ludzi (żydów) i bydło (gojów) i z tego konceptu jest jasne kto ma rządzić a kto być posłusznym. Bóg w Kabali jest jedynie masą, esencją, źródłem nad którym człowiek ma pracować i go formować.

  Ortodoksyjni Żydzi opierają swoją religię całkowicie na Kabali, Świętują on nadchodzące zwycięstwo, Uczty Tabarnakulum, które jest zdefiniowane w „Zohar” jako okres kiedy tryumfują nad ludźmi całego świata. „Dlatego też w czasie tej uczty zabieramy loulab i nosimy jako trofeum aby pokazać że podbiliśmy ludzi całego świata” (Toldoth Noah 63b).

  Encyklopedia Judaica, zaznacza że Masoneria zaadoptowała nauki Kabali, w postaci tzw: „Chrześcijańskiej Kabali”, w pierwszej drugiej połowie XVIII wieku. To zaadoptowanie nastąpiło prawdopodobnie poprzez Iluminatów a którzy, jak to zostało wykazane wcześniej, powstali jak rezultat nauk Jakuba Franka. Ta „Chrześcijańska Kabala”, jak zaznacza Encyklopedia Judaica, jest bardziej znana pod nazwą „Sekularnego Humanizmu”, czyli dzisiejszego Liberalizmu.

  Frank rozumiał nieśmiertelność, nie w znaczeniu teologicznym, życia pozagrobowego, lecz realnym, rzeczywistym, opartym na możności korzystania bezterminowego z rozkoszy bytu i używania darów doczesnych. Tak właśnie dziś żydzi pojmują nieśmiertelność. Frank mówił:

  „Kto jest ten, co pójdzie na ten świat, aby przyprowadził żywot wieczny na świat?” (K.S. 1766). i sam sobie odpowiada, „Potem Mnie posłano, abym sprowadził żywot wieczny na ten świat.” (K.S. 1766)

  Frank wyjaśnia nam jak żydzi pojmują życie wieczne: „…gdyż żydzi umierają mimo woli i nie wiedzą po śmierci, gdzie idą: czy do pikła, czy do raju? umierają bez pragnienia. Lecz Chrześcijanie umierają z radością, bo mówią, że każdy ma cząstkę swą w niebie u Jezusa Syna, który siedzi po prawicy Boga.” (K.S. 1766)

  Pojęcie trójcy i akceptacja Jezusa (choć jako najgorszego z ludzi, o czym Frank nie wspomnał Polskiemu duchowieństwu), w nauce Franka, zmyliło polskie duchowieństwo i władze, jakoby to żydzi byli blisko nawrócenia się na chrześcijaństwo, co było dawnym dążeniem Kościoła Katolickiego i polskie duchowieństwo poczytywało to sobie za swoją zasługę jakoby doprowadziło do zbiorowego nawrócenia żydów. Nie zrozumieli że, trójca u Franka, to nie Trójca chrześcijańska.

  Poprzez to niezrozumienie, duchowieństwo wpuściło żmiję na łono kościoła i do wewnątrz społeczeństwa Polskiego. Ta żmija ukąsała wiele razy, i jest odpowiedzialna za śmierć dziesiątków milionów Polaków na przestrzeni ostatnich 250 lat. Jak się okazuje, rozbiory, sejm czteroletni, konstytucja 3 maja, powstania (Kościuszkowskie, Listopadowe, Styczniowe, 1905, Warszawskie) zostały wywołane przez Frankistów i/lub przy ich przemożnym współudziale i/lub z ich inspiracji. Zarówno I jak i II wojna światowa, nazizm, bolszewizm, komunizm (w Chinach zamordowano 70 mln), jak i praktycznie wszystkie inne zawieruchy w świecie, również są dziełem Frankistów. Dziś Frankiści rządzą całym światem, łącznie z Polską którą całkowicie kontrolują.

  Hajducki pisze:

  „Będzie to wydarzenie poprzedzające zmartwychwstanie — najpierw Żydów zmarłych w Palestynie, z której nb. zostaną wypędzeni „niegodni”.

  Co to oznacza? Oznacza to że żydzi muszą całkowicie wygonić Palestyńczyków (lub eksterminować) z Palestyny. Ale, to nie wszystko. To jest tylko część wiedzy danej samym żydom. Pozostała część prawdy to ta: że żydzi muszą wykończyć (złożyć ofiarę całopalną, czyli holakaust) z żydowskich apostatów. Tymi apostatami są żydowscy komuniści, socjaliści, niewierzący, i … syjoniści. Tak więc, to co napisałem wcześniej, że: żydzi-kabaliści-frankiści, planują zniszczyć obecny Izrael wyrażony w formie zniszczenia całej jej ludności, w pewnym momencie w przyszłości, po wykonaniu przez nich zadania odbudowania świątyni.

  Hajducki pisze:

  „Po czternastu latach nastąpi zmartwychwstanie poza Ziemią Świętą.”

  To zmartwychwstanie, to Judeopolonia, która ma być ich Nowym Jeruzalem. Dlatego, tak jak powiedziałem wcześniej, Polska jest dla nich najważniejszym krajem na świecie. W tym celu też Frankiści muszą opanować Kościół Katolicki w Polsce, i co widzimy dziejące się na swoich oczach. Przypuszczam że większość biskupów „Polskich” jest pochodzenia Frankistowskiego, bo oni, nie robią nic innego, jak wypełniają posłannictwo Franka odnośnie przejęcia Polski dla żydów udających katolików. W tym też celu dopasowują os środka, Kościół Katolicki do Kościoła Frankistowskiego (pochodzącego z nauk Franka), czyli kościoła kabalistycznego. W tym kościele jest miejsce dla Jezusa, ale inne, takie jak to opisał Hajducki.

  Hajducki pisze:

  „W niektórych publikacjach judeochrześcijańskich (protestanckich) występuje jako tęsknota za odnalezieniem zagubionych plemion Izraela, interpretowanych przez niektórych Żydów jako chrześcijańskich syjonistów, którzy poprzez swoje działania na rzecz Izraela i Żydów weszli do wspólnoty Abrahama.”

  To nic innego jak użycie protestantów, jako użytecznych idiotów do osiągnięcia Franistowskiego celu, odbudowania Izraela i świątyni.

  Hajducki pisze:

  „We współczesnych publikacjach mesjanistycznych obecna jest tęsknota za zjednoczeniem w granicach jednego państwa wszystkich Żydów żyjących w diasporze. Jest to jeden z bardziej kłopotliwych tematów, zważywszy na niechętny stosunek Żydów amerykańskich do opuszczenia kraju swojego urodzenia.”

  Ponieważ żydzi amerykańscy nie chcą się stąd nigdzie ruszać, bo im jest tu bardzo dobrze, więc Frankiści, muszą im zrobić to samo co zrobili żydom europejskim przy pomocy Hitlera. Państwo Izrael mogło być już zbudowane w latach 1920-tych. Problem polegał na tym, że choć żydzi ciągle modlą się o powrót do Jeruzalem, to niewile żydów z Europy i Polski chciało tam jechać. Należało ich wyścigać, więc Frankiści, wymiślili Hitlera który ich z Europy wyścigał.

  Dlatego też żydzi chcą zniszczyć USA, aby przy okazji wygnać tych żydów do Izraela.

 95. Zbigniew Koziol said

  Bardzo trudno rozmawiać. Panie Marucha. Ale, Panie JO, Pani Aga, weźcie sie w garść.

  Mnie bardzo duzo nie podobalo sie z tego, co napisal JO albo napisala Aga.

  Ale tez jakze wiele bylo od nich do czytania, jakze wiele inspiracji do myslenia. Zanim sie zbiesili.

  Tu nie jest sąd. To jak to działa zalezy od naszej (waszej, kazdego z nas) wytrzymałości psychicznej.

  Na gospodarza nigdy nie nalezy zle. W zasadzie.

  Sam przezywam.

  Niechaj to kreci sie nadal, ale odrobine bardziej po ludzku i z rozmyslem. Ja nie widze powodu do przepraszan wzajemnych miedzy wami. To i nie miejsce do kajania sie. Ja Was tez tolerowac nie bede, Chyba, ze pojdziemy wspolna droga (ktorej, byc moze, nadal nie znamy).

 96. Krzysztof M said

  Ad. 89

  „Zamiast wyganiac zlo, ktore i tak przylezie…. w Rzeczpospolitej zbudowano prawo zgodne ze Sw Magisterium KKatolickiego – Zyd mial byc odseparowany. I to jest jedyne wyjscie.”

  – To idiotyczne wyjście. Państwo w państwie, to pomysł samobójczy.

 97. JO said

  ad.95. Panie Zbigniewie, b cenie Pana uwagi. sa b trafne i dobre bo bez zbednych ceregieli i slow. Ja tak nie potrafie :(.

  I mnie sie nie podobalo wiele tu moich wypowiedzi wzgledem Pana Gospodarza, co wyrazilem i wyrazam wielokrotnie.

  Jednak z racji zawodu wiem, ze choroba nie jest bez przyczyny. Pan Gajowy i Pan Roman K, przynajmniej dla 2 osob wypowiedzieli slowa, ktore dla Polakow nie sa do zaakceptowania. Nie sa do zaakceptowania dla Katolikow.

  Pan Gajowy probowal wybielic Pana Kafla , mowiac, ze wiele Razy mowi tak, ze ludzie Rozumieja Go na odwrot – wiec niech mowi tak by ludzie go rozumeli „wlasciwie” a nie tak, ze do tej pory sa w stanie szoku.

  Cenie Pana Gajowego b, nawet sam Pewnie Gajowy nie wie jak bardzo wbrew slowom , ktore Tu na Forum wypowiedzialem, ktorych czesc , zaluje…

  Emocje robia swoje i jak sie okazuje, rowniez dzialaja na Pana Gajowego akcje…..

  Oddalem Panu Gajowemu szacunek , za „monitorowanie” wypowiedzi – robi to z poszanowaniem zasad i etyki, choc ja czuje, ze wiele razy nacisnal by „czerwony guzik” – nie robi tego dla dobra wyzszego.

  I ja dzialam dla dobra wyzszego. Zapewne nie tylko To mamy wspolnego z Gajowym 🙂

  Pani Aga jest swiadkiem, ze to co ja zauwazylem, nie bylo moim urojeniem. Sa osoby, ktore w cichosci , lecz w swoich wypowiedziach merytorycznie rowniez odniesli sie do spornych tematow. Swiadkow problemu jest conajmniej kilka – nie jestem wiec oblakany 🙂

  Wiem, ze wspolnie Razem Wszyscy odkrylismy roznice pogladowe, ktore nas dziela, Wiemy, ze Pan Gajowy napewno nie jest Aniolem! za ktorego uwazalem Go czy tez Ksiedziem, bo i takie mysli byly.

  Pan Gajowy to czlowiek poszukujacy Prawdy. Czlowiek, ktory wykonuje wielki wysilek dla dobra nas wszystkich, mimo roznic pogladow!

  Chce wierzyc, ze nasze roznice pogladow sa do przelamania i jest mozliwe znalezienie wspolne do zaakceptowania stanowisko.

  Chce wierzyc, ze roznice sa tylko w szczegolach, ktore nie przekraczaja granic, ktore powoduja, ze ludzie sie rozstaja – Katolicy opuszczaja…..

  Wiem, ze skoro sa roznice, to i musza czasem padac iskry. Coz, to by byla za strona, gdyby iskier nie bylo? Jaki postep w budowaniu siebie (dazeniu do doskonalosci) by zostal osiagniety, gdyby nie bylo innego punktu widzenia?

  Pana zaangazownie psychiczne dobrze swiadczy o Panu Panie Zbigniewie. … i ja sie zzylem z piszacymi tu w Gajowce z Gajowym wlacznie….

 98. JO said

  ad.96. Tak bylo dluzej niz trwanie niejednego Panstwa……tak bylo przez cale niemalze 1000 lat….To najleprzy pomysl zgodny ze Sw Magisterium KKatolickiego – przynajmniej tak glosi Bractwo Piusa X.

 99. Marek S said

  Ad. 93

  Panie Piotrze,

  „Owoce” wychodzące z Chin wskazują na to że Chiny są pod ich kontrolą. Na dokładne związki nie ma chyba dowodów, bo niewiele ludzi, zwłaszcza chińczyków, nawet w najgorszych snach nie przypuszcza że są pośród nich zakamuflowani „chińczycy”, i nie doszukuje się tego rodzaju powiązań. Chińczycy to naród inteligentny, a jednak został podbity z taką łatwością przez komunizm. Nie inteligencja jest więc siłą przewodnią lecz… , jak mi się wydaje, siła ducha, objawiająca się w poszukiwaniu prawdy. Tak było u Polaków, przynajmniej, do nie tak odległego czasu.

  Sabatejczycy miejli silną pozycję w Niemczech już na początku XVIII wieku. Frank miał kontakty z Sabatejczykami. W pewnym momencie nastąpiło połączenie się tych dwóch sekt, o czym sam Jakub Frank wspomina. Wymieszali się poprzez małżeństwa. Przejęli metody działania Franka i praktyki okultystyczne Sabataj Cwi.

  Jakub Frank miał wokół siebie dziwne i tajemnicze postacie o których mało pisze. W Smyrnie w 1752 roku spotkał kablistów rabi Nachman, Mordochaj Ben Eljas z Pragi Czeskiej (1752), Chacham Issachar, Nussen, Moliwda, Rabbi Elisze z Podhajec i tajemniczy „Jaskier”. Utworzył wokół siebie zespół dwunastu „braci” i „sióstr”, jako swoich apostołów i bliskich współpracowników.

  Na czele ruch sabbatejskiego stał w tamtym czasie głośny rabin krakowski – Jonathan Ejbeszutz, wyniesiony sławą swoich pism mistycznych na godność rabina w Pradze Czeskiej, a następnie w Metz, zkąd go powołano na naczelnego rabina trzech gmin: Altony, Hamburga, i Wandbeku, w połowie XVIII stulecia. Zyskał on tę przewagę między żydami drogą mistycyzmu i czarodziejstwa, rozpisując amulety dla chorych i kobiet ciężarnych. Po śmierci Ejbeszutza, w r. 1764, jego syn, Wolf, uprawiał dalej rozpoczętą przez ojca działalność, a zyskawszy sobie godność baronowską, osiadł jako baron von Adlersthal w Dreźnie. Miał on stosunki z Frankistami polskimi o czym pisze Graetz, w „Geschichte der Juden” (T. X, 437). W istocie Wolf Ejbeszutz, został Frankistą, co wskazuje że te dwa ruchy się połączyły.

  W Niemczech działali już inni kabaliści, duchowi spadkobiercy nauk Sabataja Ćwi, tacy jak np: Ejbeszutz w Altonie i Hamburgu. W marcu 1768 roku „przybył list do Pana od Niemców, aby im przysłano ludzi, a oni wejdą do wiary świętej” (Kr. 71). Stosunki między Frankistami a Sabbatejczykami niemieckimi stawały się coraz sciślejsze. Nadeszły listy z Hamburga i Altony, z prośbą o nadesłanie portretu „Panny” (Ewy Frank, córki Jakuba Franka). W dniu 22 maja 1777 polecił Frank sporządzić trzy miniatury panny Ewy. Jedną przesłano do braci warszawskich, dwie pozostałe otrzymali Sabbatejczycy w Altonie.

  Osobiście uważam że Adam Weishaupt i Iluminaci, to twór Franka, bowiem jest to identyczna nauka i ideologia. Celem Iluminatów było stworzyć organizacje kontrolującą gojów i ich tajne stowarzyszenia i podporządkować Frankistowskim celom, nie w sposób formalny, lecz ukryty.

  O zniszczeniu Polski Frank mówi w maju 1776 że: „… królestwo Stanisława Augusta Poniatowskiego ustało …” (K.S. 2191). Podobno Frank miał sen w którym widział „króla Poniatowskiego, uganiającego się za nim i za córką i chcącego ich bić” (K.S. 2192). Mogłoby to oznaczać że Frank, poprzez swoje i swojej organizacji, zakulisowe działania doprowadził do zniszczenia Polski.

  Frank podkreśla wyjątkowe znaczenie Polski dla żydów. Ezaw może przybierać różne znaczenia lecz w poniższym tekście Ezaw=Polska a Jakób=żydzi. Można zadawać sobie pytanie: Dlaczego? Dlatego że Polska była wtedy, i jest obecnie, krajem w którym katolicyzm jest najsilniejszy. Według Franka, Polska stanowi największą przeszkodę (grunt) do dominacji żydów nad światem:

  „W żadnym kraju nie lękają się tak Sądnego dnia, jak w Polsce, bo gruntem wszystkiego: Jakób i Ezaw.” (K.S. 376)

  Jakub Frank „przewidział” już w 1760 roku że Polska będzie rozdzielona. Można się zastanawiać skąd Jakub Frank wiedział w 1760 roku że Polska będzie rozdzielona. Częściową odpowiedź możemy uzyskać sledząc jego historię. Wiado jest że miał kontakty jeszcze ustanowione w Smyrnie w 1752 roku, z kabalistami (prawdopodobnie wyznawcami Sabataj Ćwi) z Pragi Czeskiej Rabi Nachman i Mordochaj Ben Eljas. Miał również kontakty z niejakim Ejbeszutz przebywającym w Altonie i Hamburgu i który był wyznawcą Sabataja Ćwi. Przy nim również kręciły się podejżane osoby takie jak Chacham Issachar, Nussen, Moliwda, i Rabbi Elisze z Podhajec. Jakie było ich zadanie? Prawdopodobnie komunikować i synchronizować działania z ośrodkami położonymi w innych krajach.

  To że tak taka komunikacja była, wiemy z faktu że Jakub Frank miał przy sobie w Częstochowie swoich ludzi którzy wynosili posłannictwa Franka na zewnątrz. „Jaskier” (następnie Korolewskim nazwany) który z Pawłem, Franciszkiem i Janem komunikowali się z Repninem w Warszawie w lutym lub marcu 1766 roku (Kr. 69). Również wiadomo jest że Frank wysyłał swoich kurierów z listami do różnych krajów, Rosji, Węgier, Tatarii (być może również do Prus), a szczególnie w 1768 roku jego kurierska działalność się nasiliła. Wiadomym jest że wysłał dwa listy na Węgry (Austria). Jeden w 1767 roku i drugi 1768 roku.

  Wysłał też listy do Tatarii (a więc Turcji) w tym samym czasie. Nawoływał w nich aby żydzi „weszli” do wiary chrześcijańskiej, co znaczy aby się tylko pozornie ochrzcili, po to aby rozbijać narody od wewnątrz. Wpierwszym liści mówi o mającej nastąpić wojnie między narodami Edomu (gojów). W drugim liści, wysłanym w 1768 roku, przemawia do żydów aby się „obudzili” bo „Tora” podniosła swój głos. Chodzi o to ze nawołuje żydów do właczenia się do dzieła, które wkrótce ma nastąpić i które jest dziełem żydów (Tory). Przewiduje że wojna będzie się toczyć w Polsce, Litwie, Rosji, Mołdawii, Imperium Ottomańskim, Francji, Niemczech, Czechach a nawet Prus. Rzeczywiście, począwszy od Rewolucji Francuskiej, wojna przelała się przez wszystkie te kraje. Zapowiada, że słabi pokonają silnych, czyli żydzi pokonają królów, Izrael podbije świat, łącznie z Kościołem Katolickim.

  W dniu 9 stycznia 1772, Frank wysłał na zagraniczną dwu letnią wędrówkę sześć osób. Franciszka Wołkowskiego, Jakubowskiego, Pawłowskiego, Michała Wołowskiego, Jana Wołowskiego i Jaskera. Cel był tajemny bo Frank nakazał Franciszkowi aby dopiero za granicą oznajmić wędrowcom o celu podróży. (K.S. 489). Wgrudniu 1774 wysłał Frank do Stambułu z poselstwem: Pawła Pawłowskiego, Jana Wołowskiego i Kaplińskiego. Drugie poselstwo do Turcji odprawili: Piotr Jakubowski z Ludwikiem Wołowskim. Spotykali się tam z wezyrem. W styczniu 1777 roku do Stambułu udali się Jan Wołowski, Paweł Pawłowski, Jakób Kapliński.

  W dniu 5 marca 1786, wysłał Matuszewskiego i Franciszka Wołowskiego do Warszawy, z listem, zapowiadającym jakieś groźne wypadki; w dniu 1 kwietnia polecił wystosować do kompanii „mały liścik” z zapowiedzią, że we dwa lub 3 miesiące zacznie się wielka wojna. Wskazuje to na to że być może Frank brał udział w przygotowaniach do Rewolucji Francuskiej i rozbiorów Polski. Był, być może, koordynatorem.

  Sabatejczycy mieli silne ognisko w Berlinie, i utworzyli tam tajną lożę już na początku XVIII wieku. Piotr I, i jego dyplomacja, była skutkiem ich działań. Praktycznie cały czas, XVIII, rządy w Rosji były sprawowane zakulisowo. Caryce, i carowie, mieli o tyle do powiedzenia o ile to było zgodne z intencją zakulisowych sił. Gdy nie było, szybko umierali. Nie wszystko zawsze szło po ich myśli, ale ogólnie linia została utrzymana i osiągnięto to co chciano osiągnąć, czyli zniszczenie Polski.

  Hitler i naziści, to całkowicie ich produkt, łacznie z ideologią.

 100. JO said

  „Hitler i naziści, to całkowicie ich produkt, łacznie z ideologią.”

  Nazizm Ukrainski i Litewski Rowniez, co widac i slychac do dzis….

  Zmudzini, Litwini, Rusini (ukraincy) nie sa zdolni do tak ohydnej tworzenia ideologii – to ludy Ortodoksyjne a nie Talmudyczne….Katolickie, Prawoslawne…..

 101. Zbigniew Koziol said

  Tak obok to tematu. Ale w zyciu wszystko laczy sie.

  Ja panu JO, jakby odpowiedz.

  Mam na koncu jezyka cos do powiedzenia waznego. Od dawna. Ale to nie udaje sie. I nie uda sie nigdy.

  Pani Ola Gordon odpisala raz posylajac poezje. Chyba tylko jezyk poetyczny przekazac moze wiecej, niz slowa zwykle, gdy mysli tyle nieokielznanych, same cisna sie, trzymaja, powracaja. A i jest w nich sens, tylko ze nieopisany. Tak jak i we snie.

  Wierze w fizyke. Wierze, ze istnieje przyroda wokol nas, opisywalna. W tym sensie jestem materialista, bardzo silnie. Niechaj nikt mi nie pieprzy o tym, ze mozna podrozowac w czasie.

  Ale jesli idzie o zycie ludzkie, o relacje miedzy nami, ludzmi – to co mamy pod reka, te wszystkie idee wokol, one raczej sa powierzchowne. Tutaj jest domena ducha.

  Zycie kazdego czlowieka jest cudem samym w sobie. Nam spoleczne reguly zabraniaja mowienia zbyt wiele o wlasnym zyciu. Zapewne jest w tym jakis sens. Zreszta, co mnie mialyby obchodzic intymnosci zycia Jaska czy Goski, gdy sam nie do konca panuje nad wlasnym zyciem. Ale przez ten zakaz i tracimy cos waznego, mozliwosc komunikacji i zrozumienia. Dlaczego? Bo chyba kazdy z nas doznawal sytuacji niezrozumialych, wrecz niewytlumaczalnych? A moze myle sie, moze nie kazdy? U mnie bylo ich w zyciu troche. Nadal istnieja.

  Mysle, ze w kazdym z nas siedzi i Bog i diabel. Aniol i czort. Aniol nas strzeze, moze czasem i kieruje. Czort podpowiada, co by namacic miedzy ludzmi. Wcale nie wierze w to, ze jestesmy wolni. Nasza wolnosc polega tylko na tym, ze mozemy wybierac miedzy zlem i dobrem ktore jest nam podstawiane. Za dobro – przychodzi nagroda. Tak, przychodzi, wiem to. Za zlo – meki, czy fizyczne czy duchowe. Ale tez czasem sa to meki rozciagniete w czasie, nie wiem, dlaczego, i wtedy tracimy pojecie dobra i zla, bo nie wiemy, za co zlo przyszlo. Albo czasem jest tak, ze po prostu nie wiemy co zrobic.

  Tak z nami graja, poprzez zycie. Chyba Pan Bog. Po co, dlaczego tak? Tego nikt nie wie.

  Mniej wiecej tak patrze na zycie i to odbija sie tez na moich reakcjach, wypowiedziach tutaj.

 102. JO said

  ad.101. Romantycznie Pan napisal. I ja mam wiele za pazucha i w zyciu mie dopadlo…. Jak widac aniolkiem nie jestem.

  Pan ma Corke. Wierze, ze Kiedys bedzie szukala Pana Sladow. Warto Zyc dla niej – dla Dzieci – dla Pana Boga. To moja teraz Dewiza 🙂

  Panie Zbigniewie – Pan jest Klasycznym A – grupa Krwi A. To Romantycy, ludzie b uzdolnieni, b inteligientni, emocjonalni i to czasem ich gubi – emocje. Nas gubia Emocje ale one tez sa Nasza Sila! 🙂

  Pozdrawiam,
  JO

  P.S. W Rosji z Pana Grupa A latwiej zyc – slowianska dusza….

 103. Zbigniew Koziol said

  Panie JO moj mily, Panie szanowny.

  Ja moge mowic o swojej corce, ale pan nie moze.

  A pos*aj sie pan z grupami krwi.

 104. Piotrx said

  Re 99:
  Panie Marku
  dziękuje za kolejny obszerny komentarz, znowu sporo ciekawego i nowego się dowiedziałem.
  Jak Pan może to prosiłbym o kolejne Pańskie artykuły i analizy w Gajówce.

 105. JO said

  ad.99. Nigdy mi pasowala „nagla” wielkosc Rosji za Cara Piotra i Jego „Wielkosc”. Pan potwierdzil to co bylo moim przypuszczeniem.

  Dziekuje.

 106. JO said

  ad.99. Mysle, ze trzeba wszystko wiazac z tym co dzialo sie w tym okresie w Anglii, nie tylko w Prusach – Berlinie….no i oczywiscie w Turcji…

 107. JO said

  „Jakub Frank „przewidział” już w 1760 roku że Polska będzie rozdzielona. Można się zastanawiać skąd Jakub Frank wiedział w 1760 roku że Polska będzie rozdzielona”

  Rozdzielenie Polski wiazalo sie z Obaleniem Katolicyzmu jako Religii Panujacej nie tylko w Polsce – Rzeczpospolitej ale i w niemalze Calej Europie.

  Car Piotr I wprowadzil idee Reformacji „Anglielskiej” do Rosji i zapoczatkowal idee Podzialu Polski – rozbioru Polski. Przekonany jestem , ze nie byla to idea Cara i „jego zaplecznikow”. To co Car zrobil oglaszajac sie Carem Wszech Rusi – to na dzisiejsze czasy zamach na suwerenne panstwo – Rewolucja w tym rewolucja iscie wyprzedzajaca czasy o 150 lat, gdyz Car postawil wyzej „wyimaginowana etne” nad Katolickie Pojecie Narodu. To co zrobil Car w 17 wieku – bylo rewolucja wieku XIX….

  Jak wiemy Car mial slynna podroz do Europy zachodniej, Po powrocie z niej „robil przewrot obyczajowy w Rosji” i wprowadzal idee nikomu nie znane wczesniej – w 100 % mial sztab ala Michnikow i Mazowieckich jak i co robic…..

  Car postawil nie tylko podwaliny do Rewolucji w Rosji ale i zbudowal grunt do wczesniejszych Rewolucji we Francji, Polsce….Oczywiscie przygotowanej Rewolucji i przewidzianej jak Napisal Pan Marek S.

  Polska Zostala zlozona w Ofierze….. Rozebrana i Rozdzielona….

  Niech Pan Bog Ma w swojej Opiece to co Poniej Pozostalo – ludy na Ukrainie < Litwie etc,etc, etc

 108. Marek S said

  Ad. 104

  Panie Piotrze,

  Ta moja wcześniejsza wypowiedź, trochę chaotycznie napisana i niekóre rzeczy się powtarzają, ale ukazuje trochę sposób działania tych zakulisowych sił.

  U Pana Gajowego czeka na publikacje trochę dalszych odcinków. Kiedyś zacząłem pisać artykuł na temat zamieszek które obecnie żydzi planują zrobić w Polsce, tylko po to aby wykończyć narodowców, ale również eks-SB-ków, i ludzi eks-służb, którzy nie są im już potrzebni. Prawdopodobnie będą starali się napuścić ludzi dawnych służb, SB-ków, tych co się dorobili na przemianach, i grubych PZPR-owców, na narodowców. Dlatego też, nawet dzisiejszy artykuł o zbrojeniach służb porządkowych wskazuje, że właśnie taki scenarusz jest realizowany. Oni chcą wywołać krwawe zamieszki, po czym nastąpią aresztowania. Jedni i drudzy się mają wykończyć, resztkę dobiją żydzi promując się w ten sposób na obrońców ludzkich wartości, po czym obejmą całkowitą władzę w Polsce w swoje totalitarne ręce.

  Z tego artykułu, zrobiła się z tego kilkuset stronicowa książka (bo wszystko się łączy i potrzebny jest historyczny kontekst), z niedokończonymi myślami tu i tam. Nie mam czasu tego teraz dokończyć, ale może kiedyś.

  Jeśli chodzi o Franka:

  W tym wyrażeniu Franka:

  „W żadnym kraju nie lękają się tak Sądnego dnia, jak w Polsce, bo gruntem wszystkiego: Jakób i Ezaw.” (K.S. 376)

  „Ezaw” oznaczą nie tylko Polskę ale również Polaków. „Jakób”, wiadomo że oznacza żydów. Tak, jak wspomniałem wcześniej, z tej wypowiedzi, i mnóstwa innych, których tu nie cytowałem, wynika że Frank, Frankiści, i dzisiejsza elita finansowa świata uważa Polaków za największą przeszkodę w ich dominacji nad światem. Wydaje się to paradoksalne, ze względu na fakt że „Polska ma moc małą”, i mnie samego zmusiło do szukania przyczyny.

  To co odkryłem to opis który zamiściłem w części III, o Frankistach, a mianowicie że:

  „Frankisci wierzą że to co na ziemi ma swoje identyczne odzwierciedlenie na górze (w świecie duchowym). Mogą więc oddziaływać na to co się dzieje na ziemi poprzez manipulacje sprawami duchowymi, lub na odwrót sprawami ziemskimi które wspomogą ich bogów aby zniszczyły opiekę duchową gojów co z kolei pomoże im w dominacji nad gojami. Frankiści wierzyli że jeśli udało by im się zniszczyć wszystkie religie gojów, goje będą pozbawieni opieki swoich bogów aby ich chronić i ich bóg (Lucyfer) będzie zwycięzcą.

  Tak więc żydzi, czy też elita finansowa świata, uważa że nie uda im się zniszczyć Polski i Polaków dopóty, dopuki, nie zniszczą opieku duchowej Polski i Polaków. To zniszczenie opieki duchowej mogą dokonać tylko wtedy gdy Polacy sami wyrzekną się tej opieki, poprzez zejście na błędną drogę.

  Dlatego też, jest taki nawał demoralizacji na Polaków, poprzez media. Poprzez wysyłanie młodych ludzi na zachód aby tam ich zdemoralizować, po czym powracają i zatruwają resztę w kraju. Poprzez, infiltrację kościoła przez Frankistowskich biskupów wyznających Frankizm, czyli kombinację księgi Zohar i tez Jakuba Franka o Bogu Universalnym. Itd. Trudno je tu wszystkie wymienić.

  Żydzi uważają że są tylko dwie siły które mogą stanowić dla nich problem w podboju świata. Jedną jest nacjonalizm (w pojęciu Polskim jako rządu narodu choć dające takie same prawa obcym, lecz rządy narodu a nie obcych w narodzie), a drugą Kościół Katolicki, a właściwie wiara Katolicka. Są one powiązanie, bo bez wiary, nacjonalizm (zdefiniowany jak wcześniej) nie istnieje, nie jest możliwy. A to co pozostaje to coś, co żydzi bardzo łatwo mogą manipulować.

  Tak więc JEDYNĄ rzeczywistą przeszkodą do dominacji nad światem jest wiara katolicka. Kiedyś może zrobię logiczny wywód (jak z liberalizmem) na ten temat.

  Żydzi to rozumieją, dlatego, w tym świetle, można zrozumieć dlaczego tyle nieszczęść spadło na Polskę i Polaków w ostatnich 200 latach. Dlaczego wymordowano nam klasę przywódczą w powstaniach, i ją dalej mordowano przez, zarówno bolszewików jak i nazistów. Dlaczego, żydzi po II wojnie mordowali narodowców. Dlaczego, Michnik, już 1978 roku, mówił że największym zagrożeniem (oczywiście dla jego planów) są narodowcy, i po zmianach 1989 roku, nastawił całą propagandę walkę z narodowcami i kościołem. To nie są przypadki.

  Wypadki ustawiano tak aby, zachowując się w określony sposób, realizować program żydowski. Walcząc o niepodległość w beznadziejnych powstaniach (z inspiracji frankistów), zgineła przywódcza i odważna klasa, przez co (swoje samobójstwo) zrealizowała ukryty program frankistów dominacji nad społeczeństwem. W 1980-tych latach, Piłsudczycy w KOR, KPN, SW, walczyli o wolność, realizując program żydowski objęcia władzy przez żydów, skutujący obecną tyranią (a będzie dużo gorzej). Oni chcieli, po prostu walczyć, i robić strajki. Ale bez głowy, i zrozumienia procesów społecznych, i skutów tych działań.

  W istoci byli tylko tępymi narzędziami działającymi w interesie obcych sił o których nawet nie mieli pojęcia.

  A jednak, pomimo tylu nieszczęść, to jednak Polska jest największą przeszkodą dla żydów w dominacji świata.

  Duch zawsze wygrywa z materią

 109. Marek S said

  Panie Gajowy,

  To co umknęło mi, gdy pisałem ten artykuł, to inne fakty dotyczące Polski. Jeśli jest to możliwe, to czy mógłby umieścić Pan następujący paragraf po 8-mym paragrafie w części VI, kończącym się słowami „…znaczy to tylko jedno dla Polaków”

  „O tym że Polska jest wybrana na Nowe Jeruzalem może świadczyć fakt że Catalina Rivas, mistyczka w Boliwi, otrzymuje i zapisuje przekazy w czterech językach. Greckim (starogreckim), łacińskim, hiszpańskim, i … polskim. Łatwo jest zrozumieć dlaczego są używane trzy. Grecki, język antycznego świata. Łacina, uświęcony język Kościoła Katolickiego przez prawie 2000 lat. Hiszpański, rodzimy język Cataliny. Ale dlaczego Polski? Nie jest możliwe aby taka informacja umknęła kabalistom, którzy zajmują się analizowaniem tych spraw. Oni wiedzą że: „Albo oni, albo Polacy”. Dlatego muszą zniszczyć Polskę i/lub Polaków.”

  Także, czy możliwe jest dokonanie takich spacji pomiędzy częściami, jak tutaj, w każdym odcinku.

  Dziękuję

 110. Marucha said

  Re 109:
  Ok, zrobione.

 111. Marek S said

  Panie Gajowy,

  Jeszcze jedno. Męczę Pana. Ale czy dałoby się powiązać te teksty linkami. Tzn: następna część mająca link na górze do tekstu poprzedniego. Jak zauważyłem, te teksty się rozchodzą po internecie. Dobrze by było aby mieli łatwy dostęp do całości.

 112. Marucha said

  Re 111:
  Zrobię to po umieszczeniu wszystkich części. Na razie samo numerowanie odcinków artykułu sugeruje, że są też inne odcinki, a Google bardzo ładnie odnajduje tytuł „Skowyt psa poety”.
  W ogóle gratuluję świetnego artykułu, który zasłużenie zdobywa popularność.

 113. […] V.Ментальность и еврейская политика на примере грузинс… […]

 114. Marek S said

  Dziękuję,

  Zauważyłem też że poprzedni artykuł: „Jak wygląda rzeczywista władza w Polsce” rozszedł się całkiem sporo po forach. Pomyślałem że może warto by było właczyć do niego link również tutaj, w części która mówi o tym samych sprawach, czyli na samym początku części VII.

  „Jak wygląda rzeczywista władza w Polsce można znaleźć pod linkiem: https://marucha.wordpress.com/2011/05/24/jak-wyglada-rzeczywista-wladza-w-polsce/ W tej części opisane będą metody działania tego zakulisowego rządu i także nakreślona jego struktura.”

  Zostawiam to jednak Paniu. Nie chcę już więcej Pana męczyć, takim sprawami, a które same narzucają się jak się któryś tam raz z rzędu myśli o tych sprawach.

 115. Marucha said

  Re 114:
  Panie Marku, postaram się (choć-żem człowiek ułomny), aby zasługujące na szerokie upowszechnienie artykuły Pańskiego autorstwa uzyskały należną im oprawę, wliczając w to linki.
  Nie męczy mnie Pan w żadnym wypadku. Przeciwnie, jestem Panu winien podziękowania za wzbogacenie gajówki.

 116. Marek S said

  Ad. 115

  Panie Gajowy, ja wiem jak to jest gdy się ktoś naprzykrza. Sam tego nie lubię. Ale, po prostu, sugestie same pchają się do głowy, w celu uświadomienia ludziom w jakiej sytuacji są.

  Bez tego, nie można znaleść rozwiązania. Przez ostatnie, prawie 20 lat, prasa i publicyści pisali o wirtualnej rzeczywistości, znajdując wirtualne rozwiązania, które służyły wcale-nie-wirtualnym grupom.

  Sam się nieraz zastanawiam nad tym że: to nie ja powinienem pisać o tych sprawach, bo tylu jest w Polsce inteligentów, redaktorów, dziennikarzy, naukowców, filozofów i kogoś tam jeszcze, co jest ich zawodem i „psim obowiązkiem” aby o tych sprawach informować społeczeństwo, a oni tego wogóle nie robią.

  Ja wolałbym iść i zajmować się swoimi sprawami, ale jak można, jak mało co widzę ludzi co jako tako dostrzegają dramatyczną rzeczywistą sytuację i o niej piszą.

 117. Marucha said

  Re 116:
  Panie Marku, odpowiem językiem już nawet nie prostego gajowego, ale zwykłego drwala: inteligentne i wykształcone k..wy zawsze k..wami pozostaną i głosić będą pochwałę kurestwa.
  Dotyczy to w Polsce polityków, dziennikarzy – i, niestety, niestety – wielu kapłanów naszego Kościoła.
  Dlatego tacy ludzie, jak Pan czy wielu innych gości gajówki, muszą z poczucia obowiązku zajmować się publicystyką.
  Raz jeszcze wytrwałości życzę.

 118. Marek S said

  Ad. 117

  Tak, Panie Gajowy, ileż to ja się nasłuchałem mów tzw: papierowych bohaterów którzy przedstawiali siebie jako „bohaterów” lecz w czasie gdy… nie było żadnego zagrożenia. Gdy się pojawiło nagle stawali się „realistami”, czyli tchórzami, choć swoje zachowanie tłumaczyli realizmem.

  Włącza sie do tego również księży. Obecnie jest jeden na 40 000 w Polsce który mówi to co powinno się w tym czasie.

  Tyczy się to również błogów. Pański, jako nieliczny, przedstawia tak jak jest. Reszta pisarczyków i blogierów, to jak nie jedno, to drugie mają poprzestawiane w głowie w porzek.

 119. JO said

  ad.118. Panie Marku, ma Pan moje duchowe wsparcie a jak trzeba nie tylko. Moj adres kontaktowy to: ecobiol@interia.pl

  Adres wciaz aktualny dla p. Gajowego ….

 120. […] https://marucha.wordpress.com/2011/07/28/skowyt-psa-poety-3/#comment-105176 […]

 121. […] prędzej wywaliłem produkt e-oprychy z mych progów – nie za pyskówki AS – MS, nie za obelgę dla mego przyjaciela, tyko za […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: