Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Voodoosch o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  bryś o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Greg o Wolne tematy (57 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Chwalił publicznie Breivika, spotkała go kara

Posted by Marucha w dniu 2011-07-29 (Piątek)

Prawicowo-populistyczna Wolnościowa Partia Austrii (FPOe) wykluczyła dzisiaj [28.7.2001]  ze swych szeregów deputowanego do Rady Narodowej (izby niższej parlamentu) Wernera Koenigshofera za jego powszechnie krytykowane wypowiedzi na temat zamachów w Norwegii.

Koenigshofer wezwał na Facebooku, by w obliczu zamachów w Oslo i wyspie Utoya uświadomić sobie, „że w Europie każdego roku miliony nienarodzonych dzieci zabijane są w łonach matek”. Zaznaczył też, że „islamiści atakowali w Europie tysiąc razy częściej”. W reakcji na to przedstawiciele wszystkich reprezentowanych w parlamencie Austrii ugrupowań wezwali go do ustąpienia.

Poseł nie szczędził pochwał pod adresem Breivika, twierdząc, że dzięki niemu „muzułmanie zaczną się bać i opuszczą Europę, a lewica nareszcie spuści z tonu”.

– Liczne wewnątrzpartyjne próby przywołania Koenigshofera do opamiętania, do złagodzenia jego wypowiedzi i do przeprosin za jego nie nadające się do zaakceptowania stwierdzenia nie przyniosły ku mojemu wielkiemu ubolewaniu żadnych skutków – tak przewodniczący FPOe Heinz-Christan Strache uzasadnił decyzję o wydaleniu posła.

Austriacka Partia Wolności (FPO) jest trzecią siłą polityczną w parlamencie. Wiedeńskie media przypominają, że sam Strache nie jest „niewiniątkiem” i zrobił polityczną karierę między innymi na ostrej i brutalnej kampanii wymierzonej przeciw muzułmańskim imigrantom.

http://wiadomosci.onet.pl

Komentarze 2 do “Chwalił publicznie Breivika, spotkała go kara”

 1. zagrypiona said

  Ja tam nie chce oceniac, ale zwazywszy na to ze Breivik to agenciura ewentualnie postac fikcyjna majaca przejac baty za ataki ktore w rzeczywistosci byly wymierzone w Norwegie za nieposluszenstwo wobec Izra…. to slusznie ze go potepiaja. Ten posel to chyba kontynuator przypinania chrzescijanom latki radykalow terrorystow. No i jesze na dodatek onet podchwycil temat…

  Co do dzieci nienarodzonych to sie zgodze. To jest barbarzynstwo. Ale z drugiej strony nich tych kobiet za klaki na aborcje nie ciagnie, one podejmuja taki WYBOR glupkowaty pod takim czy innym wplywem, NIE MAJAC WSPARCIA ZE STRONY MEZCZYZNY czyli ojca dziecka. Problem jest zbyt skomplikowany i powazny by mieszac go z tym co ten psychopata Breivik zrobil.

 2. Co tu porównywać. Toż to czysta demagogia.

  Nie wiem, jak to jest z tą partią FPO, ale w tym przypadku nie mieli wyboru. Dziwię się, że tym osłem policja austriacka nie zajęła się. Odpowiednie prawa przecież istnieja.
  Nie wierzę, by Austriacy mogli byli być aż na tyle ogłupieni by poddawać się tak skrajnym chwytom manipulatorskim. Chciaż sam fakt, iż tego rodzaju wypowiedzi wogóle miały miejsce (zapewne liczył na poparcie) świadczy o postępującej z szybkością światła degeneracji społeczeństw na Zachodzie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: