Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Sebastian o Facet o ksywce „Margot”
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Instytut Rodła we Wrocław…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Segregacja pacjentów. Koronawi…
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Anders Breivik – terrorysta i morderca – żyd i mason

Posted by Marucha w dniu 2011-07-31 (Niedziela)

Źródło: www.3rm.info/13560-anders-brejwik-terrorist-i-dushegub-okazalsya-po.html
Z jęz. ros. tłum. R.X.
Data publikacji artykułu 29.07.2011


Nasz szanowny czytelnik z pewnością zwrócił uwagę, że nigdzie w mediach nie publikuje się biografii superterrorysty Andersa Breivika. Co my o nim na dzień dzisiejszy wiemy?

Wykonawca i organizator ataków terrorystycznych w Norwegii, Anders Behring Breivik mieszka w Oslo w mieszkaniu, które znajduje się w czteropiętrowym budynku. Terrorysta ma 32 lata i zarządza gospodarstwem uprawy warzyw. I to wszystko! Postawcie sobie pytanie!

Dlaczego taka dociekliwa prasa nie pisze nic na temat jego biografii? No, chyba, że jest rdzennym Norwegiem. A prawda jest taka mój drogi, myślący czytelniku, że Anders Breivik to żyd mieszkający w Norwegii. Jego matka jest stuprocentową żydówką, a jak wiemy w Izraelu określa się żydostwo po matce. Krótko przed zamachem terrorystycznym Anders Breivik często kontaktował się ze służbami specjalnymi Izraela! Jest to fakt ustalony przez norweską policję. Ale policja norweska jest pod takim naciskiem ze strony międzynarodowego żydostwa w kwestii śledztwa, że obawia się ujawniania jakichkolwiek materiałów dotyczących kontaktów Breivika z żydami i Izraelem.

Wiemy jednak, że gówno ma tendencję do wypływania na wierzch. Wystarczyło tylko żeby redaktor prowadzący kanału pierwszego telewizji Maksim Szewczenko wygadał się o tych faktach w przestrzeni internetowej, a natychmiast żydzi wszczęli taki „giewałt”, że teraz Szewczenko według wszelkiego prawdopodobieństwa straci pracę, a może i życie.

Rosyjski Kongres Żydowski wyraził oburzenie z powodu „skrajnie prowokacyjnej” wypowiedzi prowadzącego kanału pierwszego TV, członka Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej, Maksima Szewczenko.

Jak powiedział agencji NEWSru.com sekretarz prasowy Rosyjskiego Kongresu Żydowskiego Michaił Sawin, zakłopotanie zostało wywołane przez replikę Szewczenki na stronie internetowej Actualcomment o podwójnym zamachu terrorystycznym w Norwegii.

Szewczenko wyjaśnia działania terrorysty Andersa Breivika jego „radykalną sympatią do Izraela, posuniętą aż do gotowości zabijania innych”. Samą politykę żydowskiego państwa komentator porównuje do „nazistowskiej polityki w Niemczech w stosunku do żydów”.

Rosyjski Kongres Żydowski uważa, że wolność wyrażania swoich opinii nie daje nikomu prawa do oszczerstw i obelg w stosunku do całego państwa. Jednocześnie publiczne występowanie ze skandalicznymi, niedopuszczalnymi wypowiedziami o charakterze prowokacyjnym są dopuszczalne tylko w wypadku występowania autora takich wypowiedzi jako osoby prywatnej, nie pełniącej żadnych funkcji w oficjalnych organach państwowych lub społecznych. „Otwarcie szowinistyczne, wywołujące antyizraelskie nastroje, wypowiedzi Maksima Szewczenki, nie po raz pierwszy, ale tym razem przekraczające granice zrozumienia, wchodzą w sferę bezwarunkowych sprzeczności z podstawowymi zasadami Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej, a zwłaszcza z działalnością Komisji Do Spraw Stosunków Międzyetnicznych i Wolności Sumienia” – mówi się w oświadczeniu Rosyjskiego Kongresu Żydowskiego.

Zgodnie z prawem przedterminowe odwołanie członka Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej jest niemożliwe, dlatego Kongres domaga się nadzwyczajnego posiedzenia Izby Społecznej i wydania opinii na temat wypowiedzi Szewczenki oraz postawieniu wniosku o skrócenie jego kadencji w składzie Komisji Do Spraw Stosunków Międzyetnicznych i Wolności Sumienia. Stosowny list wysłano do Rady Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej. Ponadto Rosyjski Kongres Żydowski skierował list do kierownictwa kanału pierwszego TV z wezwaniem do rozwiązania umowy o pracę z Maksimem Szewczenko i zdjęcie z anteny emisji jego codziennego talk-show. List wzywający do wprowadzenia moratorium na programy z udziałem Szewczenki jest również skierowany do redakcji radia „Echo Moskwy”, gdzie pełni on funkcję stałego komentatora.

Opracowano na podstawie materiałów Gieorgij’a Biełyj.

A oto zasłona dymna wydarzeń.

Według danych norweskiej i brytyjskiej prasy „utojski strzelec” Anders Behring Breivik był bardzo wysoko postawionym członkiem Loży Masońskiej Św. Olafa. Informację tą potwierdza fotografia Breivika, na której widnieje on odziany w masoński fartuszek masona 3-go stopnia co oznacza stopień mistrza masońskiego. Norweskie media donoszą, że w momencie dokonywania krwawego ataku terrorystycznego Anders Breivik był już masonem 7-go stopnia, który nosi nazwę „rycerz Wschodu”. Ponadto warto zauważyć, że masoneria norweska pracuje według tak zwanego „Rytu Szwedzkiego”, który różni się od „Rytu Szkockiego” tym, że ma 11 stopni a nie 33 stopnie, jak to jest w „Rycie Szkockim”.

Dlatego 7 stopień oznacza bardzo wysoki status. „Rycerz Wschodu” jest członkiem Kapituły Najwyższej, kierowanej przez Najmądrzejszego Mistrza Zakonu. Jednak według słów ekspertów daleko ważniejszym jest stanowisko zajmowane w Zakonie, a nie stopień. Jakie stanowisko zajmował Breivik, nie jest wiadomo. Norweska Loża Masońska do tej pory wstrzymuje się od komentarzy. Tym nie mniej na stronie internetowej organizacji pojawiło się oświadczenie Wielkiego Mistrza Norweskiego Zakonu Masońskiego Ivara Skara, o treści:

„Jestem przerażony potworną brutalnością zamachów terrorystycznych w dzielnicy rządowej Oslo i na wyspie Utoya. Jesteśmy bardzo zasmuceni i współczujemy rodzinom zabitych i rannych. W mediach pojawiły się doniesienia o tym, że oskarżony był członkiem Norweskiego Zakonu Masońskiego. Został on natychmiast wykluczony. Ten fakt świadczy, że czyny oskarżonego stoją w całkowitej sprzeczności z wartościami Zakonu.”

Warto również zauważyć, że „Ryt Szwedzki” stosuje nadzwyczajną tajność i przyjmuje wyłącznie żydów-chrześcijan, zwłaszcza protestantów. Tym bardziej jest to dziwne, że człowiek, który osiągnął tak wysoki status w tej organizacji, nagle wyruszył zabijać niewinnych ludzi. Nawet zakładając, że wypełnia szlachetną misję.

Niektórzy uważają, że mógł otrzymać taki rozkaz. Masoneria wymaga bezwarunkowego posłuszeństwa wobec wyższych stopniem i stanowiskiem członków Zakonu.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Sprawa, jak się wydaje, zaczyna się wyjaśniać. Zarazem potwierdza się reguła, iż napotykając najbardziej szokujące zbrodnie, czy największe złodziejstwa, możemy być niemal pewni, iż stoją za nimi ludzie z plemienia, które zamordowało Chrystusa.
Admin

Komentarzy 36 do “Anders Breivik – terrorysta i morderca – żyd i mason”

 1. revers said

 2. monitorpolski said

  Ciekawe! Breivik jednak swoim obłędem zadziałał na niekorzyść Izraela i Żydów. Uważam, że jest to dla nich większy cios niż ludobójstwo w Libanie kilka lat temu. Nie potrafią już kontrolować swoich ludzi, czy też jest to wejście w nowy etap – jawnych mordów na opozycji?

 3. Doprawdy? said

  Nowy? Czyżby? A rewolucje bolszewickie to niby czym były? A choćby w Polsce, co się działo po 17 września 1939 roku, co się działo już po wojnie? A po śmierci Stalina to mordów nie było? A po okrągłym stole nie było? To jest bardzo, bardzo stary etap, więc można mówić najwyżej o mniejszym lub większym nasileniu.

 4. Rysio said

  http://www.lewrockwell.com/blog/lewrw/archives/92101.html
  http://www.lewrockwell.com/blog/lewrw/archives/91974.html
  http://www.lewrockwell.com/blog/lewrw/archives/91915.html

 5. zagrypiona said

  No ale jak to nic o nim nie wiemy? Przecież już poszło ze chrześcijanin radykalny prawicowiec. Czego chcieć więcej?

  PS. A to oświadczenie loży masońskiej, normalnie jak to czytam to aż fałszem bije po oczach. Jesteśmy wielce zasmuceni, bla bla bla… Oni nawet nie potrafią prawidłowo imitować ludzkich uczuć i reakcji. Gołym okiem widać fałsz. I jeszcze to ostatnie zdanie potwierdzające tezę która sobie założyli klecąc oświadczenie… Psychopatia w czystej postaci.

 6. Rysio said

  Czy Gajowy Marucha moglby mi polecic’ kilka dobrych ksiazek o masonerii ?

 7. przemądrzałe bydlę said

  @6 Rysio
  -Św. bp Józef Pelczar, „Masoneria”

  -Epiphanius, „Ukryta strona dziejów”

  Jeśli chodzi o masonerię dziś, szczególnie na gruncie polskim, polecam książki Stanisława Krajskiego, zwłaszcza „Masonerię polską 2009”:
  http://www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/masoneria-polska-2009-stanislaw-krajski,1630.html

 8. przemądrzałe bydlę said

 9. W.Właźliński said

  Sytuacja w Norwegii była potencjalnym zagrożeniem a więc zastosowano sposób jaki przedstawił rabin Yitzhak Shapiro
  Chodzi o książkę rabina Yitzhak Shapiro, ”The King’s Torah. The complete guide to killing non-Jews” (“Całkowity przewodnik zabijania nie-Żydów”). Zabijanie nie tylko zagrożenia ale potencjalnego zagrożenia dla rabinizmu na którym opiera się Syjonizm. Zabijania wszystkiego łącznie z dziećmi. Zabijania wszystkiego nawet materialnego i historycznego związanego z tym co nie żydowskie.
  Możemy być w pewnym sensie szczęśliwi że nie zastosowano w Polsce tego co zastosowano w Norwegii. Obecność w rządzie Samoobrony i LPR była potencjalnym zagrożeniem. Tylko nikle potencjalnym lecz wystarczającym do zastosowania nauczania rabina Shapiro w oparciu o Talmud i jego prawa Halakha, (pisownia angielska) Zneutralizowano ten potencjał prostszym sposobem w Polsce możliwym.
  Zastosowanie sposobu norweskiego ma ogromnie długą historię. Może to tylko przypadek w czasie, ale osobiście wątpię mając na względzie żydowską numerologię, symbolizm i cała Kabałe. 22 lipca 2011 to rocznica wysadzenia w powietrze hotelu King David w Jerozolimie w 1946 roku w którym zginęło około 100 osób. Nie był to bynajmniej pierwszy akt terroru syjonistycznego a tym bardziej ostatni.
  Przypominają mi się słowa Israel(a) Shahak(a) z książki „Jewish History Jewish Religion” (Jest także polska wersja tej książki) „Żydowskie Dzieje i Religia”, kiedy mówi na temat sądów rabniackich. „Wyrok zapadł. Nie ważne kto go wykona ale lepiej żeby to nie był Żyd” a przynajmniej żeby dla gawiedzi nie wyglądał jak Żyd. Tę sprawę upraszcza Aszkanazizm.
  Mogło się zdawać dla wielu, że Książe Kijowski przepędził wschodnich Aszkanazistów. Nic bardziej błędnego. Przebrali się, zmienili nazwiska i zinfiltrowali wszystko co miało jakieś znaczenie w świecie Gojów. Fizjognomia ich w odróżnieniu od Sefaradów także sprawiła ich „niewidzialność”. Mimo to całe wieki sprawiły że byli rozpoznawani przez tych których nazywali Gojami. Powstały w naturalny sposób słowa „bżydota”, „obżydliwy”, „bżydki”, „bżydzić się”, „pasożyd”. Zmiana pisowni to też ich udział ale na niewiele to sie im zdało bo istnieje etymologia.

 10. sono said

  Tego typu „terrorystyczne” dzialanania zaczna sie wkrotce coraz czesciej powtarzac w Europie, a ich efektem ma byc zaciesnienie petli wokol szyji europejczykow przez dalsze ograniczanie prawa. To samo zrobili w USA po 9/11. Teraz kopiuja stare , sprawdzone wzory w Europie.

 11. przemądrzałe bydlę said

  @9
  Gdzie można coś przeczytać nt. etymologii tych słów?

 12. przemądrzałe bydlę said

  …i tego, że to Żydzi stoją za zmianą ich pisowni?

 13. tralala said

  Ad Rysio
  O masonerii Epiphanius TAK, ale Krajski? Sluchalam kiedys jego gadki w R Maryja gdiz odpowiadal na pytania do tyczace masonerii – pytano o org. Batorego. Odpowiedz byla w stylu: nic o niej nie slyszalem, nie sadze, aby byla zwiazana z masoneria.

  To mi wystarczylo, aby uznac Krajskiego za niewiarygodnego.
  Czy Pan czyta, rozumie ze sluchu po francusku?

 14. wet3 said

  No i wszystko zaczyna sie logicznie wyjasniac. Panu Szewczence szczerze zycze unikniecia wszystkich tarapatow jakie moga mu sie przytrafic w zwiazku z jego wypowiedzia. Moski z Rosyjskiego Kongresu Zydowskiego zrobily niesamowity rajwach bo ktos utrafil celnie – w sama 10-ke! Jak to mowia Amerykanie „The Shit hit the fan”!
  PS – Od poczatku twierdzilem, ze jest to czyjas robota pod obca flaga.

 15. peryskop said

  Po tym info i po przejrzeniu artykułu Nialla Bradleya pomyślałem,
  że ABB właściwe zrobił wielką przysługę humanistycznemu światu,
  ukazując jak na dłoni do czego prowadzi postawa pro-syjonistyczna.

  Tylko czy tego „humanistycznego świata” jeszcze pozostało tyle,
  żeby ten przekaz został należycie nagłośniony i spożytkowany?

  Dla lepszego zrozumienia co psychopata ABB chciał nam przekazać
  pomocne są uwagi zawarte w eseju Marka S. „Skowyt Psa Poety”.
  Np. że żyd często gdy mówi TAK, to myśli NIE, a po zatraceniu
  sensu PRAWDY – co jest efektem tradycji, wychowania i praktyki –
  obiektywnie nie jest w stanie ani PRAWDY poznać, ani przekazać.

  Zwykłym gojom to trudno zrozumieć. Ale dzięki paradoksalnym
  atakom jak ten w Norwegii, oraz dzięki analizom jak w „Skowycie”
  – powoli przecieramy oczy i… mózgi.

 16. mr said

  Proszę zwrócić uwagę na profil nosa, blond włosy to kwestia farby

 17. Mordka Rosenzweig said

  re 9

  Szanowny pan Wlazinski,

  Ja pan Mordka jest obuszony pana pisanie o hotelu King David i sze to byl zamach terorystyczny. Pan Menachem Begin jak wysadzil ten hotel to walczyl z antysemitami i chcial stwoszyc nasz kochany Izrael.

  Pszeciesz dostal potem nagrode Nobla za walke o pokuj, nieprawdasz?

  Ruwniesz pana pisanie rusznych sluw z zyd jak np: „bżydota”, „obżydliwy”, „bżydki”, „bżydzić się”, „pasożyd”, to Polaki powinne byc nam wdzieczne sze wzbogacilismy prymitywny jezyk polszy w wiele sluw.

 18. Karolina z Gogolina said

  A ja proponuję lekturę ciekawego tekstu, który przedstawia nam masonerię w zupełnie innym świetle:
  http://www.nienalezna.pl/artykuly/spoleczenstwo/208-czym-to-sie-je.html

  I proszę wybaczyć. Nie wierzę w pogłoski o rzekomym żydowskim pochodzeniu Breivika. Plotka dotąd jest plotką , dopóki jej tezy nie zostaną udowodnione. A z masonerią miał tyle wspólnego, co z wojskiem i policją – tylko przebranie.

  Komentarze pod artykułem, do którego link podałam wyżej też proszę przeczytać
  Pozdrawiam

 19. 777 said

  ad. 6

  „Masoneria zdemaskowana” ks. Biskup dr George F. Dillon

  Jezeli chodzi o liczby: 22 to 2 x 11. 11.09.2001, 11.03.2011; rok 2011 to 2 x 11.Musi to mieć dla nich duże znaczenie.

 20. Zbigniew Koziol said

  @19

  Mialem do czynienia z masonami. Nie byli oni na samym niskim poziomie wtajemniczenia. W Ameryce oni mniej skrywaja sie.

  A ile jest 125 pomnozone przez liczbe PI? Bo ja wiem…. 😉

 21. Marucha said

  Re 18:
  Nachalna (i naiwna) próba wybielania masonerii.

 22. 777 said

  Ile? 😉

 23. Piotrx said

  W kwesti masonerii i NWO fragmenty niektórych wartosciowych książek można znalezc np tutaj:

  http://www.naszawitryna.pl/index_ksiazki_44.html

 24. Piotrx said

  A w szczegolności na początek polecam:

  Pajęczyna władzy
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_41.html

  Bestie końca czasu
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_98.html

  Szatan jest ich Bogiem – encykliki papieskie i wolnomularstwo
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_53.html

  Antykościół w natarciu – rzecz o współczesnej masonerii
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_89.html

  Misterium nieprawości
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_86.html

  Masoneria
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_34.html

  Masoneria czyżby papierowy tygrys?
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_90.html

  Nowy Porządek Świata – odwieczny plan tajnych towarzystw
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_43.html

  Co to jest masoneria?
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_35.html

 25. peryskop said

  Re 20

  392,7
  Czy chciał Pan wykazać bezsens numerologii?

  Raporty Komisji byłyby pełniejsze, gdyby powołano ekspertów ds numerologii,
  którzy by nam rzetelnie wyjaśnili czy Załącznik nr 13 do Konwencji Chicagowskiej
  miał numer feralny czy szczęśliwy, bo to zdaje się zależy komu babka z fusów wróży.
  Jak na razie ten numer niby przechodzi, ale napotyka na coraz większe kłopoty.

 26. Mordka Rosenzweig said

  re 18

  Ja pan Mordka sie zgadzac z szanowna pani Karolina.

  Wszystkie Polaki wszedzie widziec zyduw albo masonuw.

  Niedlugo mnie tesz powiedza sze ja jestem zyd, co bedzie straszny antysemityzm.

 27. Piotrx said

  Re 26:
  jak stwierdził kiedyś rabin dr Izaak Wise – „Masoneria jest instytucją żydowską, której historia, stopnie, godności, hasła i nauki są żydowskie od początku do końca”

 28. kawador said

  „Krótko przed zamachem terrorystycznym Anders Breivik często kontaktował się ze służbami specjalnymi Izraela!”

  Można prosić o linka do tej informacji? Skoro to „fakt”, to chyba gdzieś udokumentowany?

 29. Admin said

  Syjonistyczny Terroryzm w Norwegii!

 30. Piotrx said

  W kwestii działalności masonerii i innych towarzystw tajnych – fragmenty z wizji Bł. Anny Katarzyny Emmerich

  między innymi takie mocne słowa do kapłanów którzy temu się nie sprzeciwiają:

  „Wy, kapłani, wy się nie ruszacie! Śpicie, a owczarnia płonie ze wszystkich stron! Nic nie robicie! Och! Jakże płakać będziecie nad tym dniem! Gdybyście choć wypowiedzieli jedno ‘Ojcze nasz’. Widzę tak wielu zdrajców! Nie odczuwają cierpienia, kiedy się mówi: «Źle się dzieje.» W ich oczach wszystko idzie dobrze, byle tylko doznawali chwały tego świata.”

  BURZENIE KOŚCIOŁA

  Zobaczyłam ludzi z tajnej sekty podkopującej nieustannie wielki Kościół… (A. III.113) i zobaczyłam blisko nich obrzydliwą Bestię, która wyszła z morza. Miała ogon jak u ryby, pazury jak u lwa i liczne głowy, które otaczały jak korona jej największą głowę. Miała pysk szeroki i czerwony. Była w cętki jak tygrys i okazywała wielką zażyłość wobec burzących. Kładła się często pośród nich, gdy pracowali. Oni zaś często wchodzili do pieczary, w której czasami się chowała. W tym czasie widziałam tu i tam na całym świecie wielu ludzi dobrych i pobożnych przede wszystkim duchownych znieważanych, więzionych i uciskanych i miałam wrażenie, że któregoś dnia staną się męczennikami. (A. III.113)

  Kościół był już w dużej mierze zburzony, tak że pozostawało jeszcze tylko prezbiterium z ołtarzem. Ujrzałam burzących, jak weszli do niego razem z bestią. Wchodząc do Kościoła z bestią burzyciele napotkali tam potężną niewiastę pełną majestatu. Zdawało się, że spodziewała się dziecka, szła bowiem powoli. Nieprzyjaciół ogarnęło przerażenie na jej widok, a bestia nie mogła postąpić nawet o jeden krok. Wyciągnęła w powietrzu najbardziej wściekłą szyję w kierunku tej niewiasty, jak gdyby chciała ją pożreć. Lecz Ona się odwróciła i upadła na twarz. Zobaczyłam wtedy bestię uciekającą w kierunku morza, a nieprzyjaciele biegli w wielkim nieładzie. (A. III.113)

  Zobaczyłam Kościół św. Piotra i ogromną ilość ludzi pracującą by go zburzyć. Ujrzałam też innych naprawiających go. Linia podziału pomiędzy wykonującymi tę dwojaką pracę ciągnęła się przez cały świat. Dziwiła mnie równoczesność tego, co się dokonywało. Burzyciele odrywali wielkie kawały (budowli). Byli to w szczególności zwolennicy sekt w wielkiej liczbie, a z nimi – odstępcy. Ludzie ci, wykonując swą niszczycielską pracę, wydawali się postępować według pewnych wskazań i jakiejś zasady. Nosili białe fartuchy, obszyte niebieską wstążką i przyozdobione kieszeniami z kielniami przyczepionymi do pasa. Mieli szaty wszelkiego rodzaju. Byli pomiędzy nimi ludzie dostojni, wielcy i potężni w mundurach i z krzyżami, którzy jednak nie przykładali sami ręki do dzieła, lecz kielnią oznaczali na murach miejsca, które trzeba było zniszczyć. Z przerażeniem ujrzałam wśród nich także katolickich kapłanów. Zburzono już całą wewnętrzną część Kościoła. Stało tam jeszcze tylko prezbiterium z Najświętszym Sakramentem. (A. II. 202-203)

  Kościół św. Piotra był zniszczony, z wyjątkiem prezbiterium i głównego ołtarza. (A. III. 118) Widziałam znowu atakujących i burzących Kościół św. Piotra. Zobaczyłam, że na końcu Maryja rozciągnęła płaszcz nad Kościołem i nieprzyjaciele Boga zostali przepędzeni. (A. II.414) Znowu miałam wizję tajnej sekty podkopującej ze wszystkich stron Kościół św. Piotra. Pracowali oni przy pomocy różnego rodzaju narzędzi i biegali to tu, to tam, unosząc ze sobą kamienie, które z niego oderwali. Musieli jedynie pozostawić ołtarz. Nie mogli go wynieść. Zobaczyłam, jak sprofanowano i skradziono obraz Maryi. (A. III. 556) Poskarżyłam się Papieżowi. Pytałam go, jak może tolerować, że jest tylu kapłanów wśród burzących. Widziałam przy tej okazji, dlaczego Kościół został wzniesiony w Rzymie. To dlatego, że tam jest centrum świata i że wszystkie narody są z nim na różne sposoby związane.

  Zobaczyłam też, że Rzym stoi jak wyspa, jak skała pośrodku morza, gdy wszystko wokół niego obraca się w ruinę. Gdy patrzyłam na burzących, zachwycała mnie ich wielka zręczność. Posiadali wszelkie rodzaje maszyn, wszystko dokonywało się według pewnego planu. Nic nie waliło się samo. Nie robili hałasu. Na wszystko zwracali uwagę, uciekali się do wszelkich rodzajów podstępów i kamienie wydawały się często znikać w ich rękach. Niektórzy z nich ponownie budowali; niszczyli to, co było święte i wielkie, a to, co budowali było próżne, puste i powierzchowne. Np. wynosili kamienie z ołtarza i budowali z nich schody wejściowe. (A. III. 556)

  CIEMNOŚĆ W KOŚCIELE

  Widziałam Kościół ziemski, to znaczy społeczność wierzących na ziemi, owczarnię Chrystusa w jej stanie przejściowym na ziemi, pogrążoną w całkowitych ciemnościach i opuszczoną. (A. II. 352) Wy, kapłani, wy się nie ruszacie! Śpicie, a owczarnia płonie ze wszystkich stron! Nic nie robicie! Och! Jakże płakać będziecie nad tym dniem! Gdybyście choć wypowiedzieli jedno ‘Ojcze nasz’. Widzę tak wielu zdrajców! Nie odczuwają cierpienia, kiedy się mówi: «Źle się dzieje.» W ich oczach wszystko idzie dobrze, byle tylko doznawali chwały tego świata. (A. III. 184) Widziałam też wielu dobrych i pobożnych biskupów, lecz wątłych i słabych. Źli często brali górę. (A. II. 414) Widzę ułomności i upadek kapłaństwa, widzę też przyczyny tego i widzę przygotowane kary. (A. II. 334) Słudzy Kościoła są tak gnuśni! Nie czynią już użytku z mocy, jaką posiadają dzięki kapłaństwu. (A. II. 245)

  Dla niezliczonej liczby osób dobrej woli, dojście do źródła łaski z serca Jezusa było zamknięte i utrudnione z powodu zniesienia pobożnych praktyk oraz z powodu zamknięcia i profanacji kościołów. (A. III.167) Cały ten głęboki zamęt, z powodu którego cierpieli wierni, wynikał stąd, że wielu z tych, którzy przyoblekli się w Jezusa Chrystusa, coraz bardziej zwracało się w stronę bezbożnego świata i wydawało się zapominać o cnotach i nadprzyrodzonej mocy Kapłaństwa. W tym wszystkim poznałam, że czytanie genealogii naszego Pana przed Najświętszym Sakramentem w święto Bożego Ciała zamyka w sobie wielką i głęboką tajemnicę. Poznałam bowiem, że nawet pomiędzy przodkami Jezusa Chrystusa – według ciała – liczni nie byli świętymi, a byli wśród nich nawet grzesznicy. Mimo to nie przestali być stopniami drabiny Jakubowej, po których Bóg przyszedł do ludzi. Tak więc nawet niegodni biskupi są nadal zdolni do sprawowania Najświętszej Ofiary i do udzielania sakramentu kapłaństwa wraz z wszelką mocą z nim związaną. (C. 175)

  Widziałam wielką liczbę kapłanów dotkniętych ekskomuniką, którzy wydawali się tym nie przejmować, a nawet o tym nie wiedzieli. A jednak byli ekskomunikowali od chwili, gdy wzięli udział w pewnych przedsięwzięciach, gdy weszli do pewnych stowarzyszeń i przejmowali opinie, na których ciążyła klątwa. Widziałam tych ludzi w takiej mgle, że byli jakby oddzieleni murem. Widać z tego jak bardzo Bóg liczy się z dekretami, postanowieniami i zakazami głowy Kościoła i podtrzymuje je, choć ludzie się nimi nie przejmują, przeciwstawiają się im lub wyśmiewają. (A. III. 148) Widziałam, jak smutne były konsekwencje przeciwstawiania się Kościołowi. Ujrzałam, jak ono rosło, a w końcu heretycy wszelkiego rodzaju przybyli do miasta (Rzym). (A. III. 102)

  Poznałam, że poganie adorowali niegdyś pokornie bóstwa odmienne od nich samych… Ich kult był lepszy niż kult tych, którzy sami siebie adorują w postaci tysiąca idoli, a pomiędzy nimi nie zostawiają żadnego miejsca Panu. (A. III. 102, 104)

  Ujrzałam, jak stawało się oziębłe duchowieństwo i zapadała wielka ciemność. Widok rozszerzył się i wtedy zobaczyłam wszędzie wspólnoty katolickie prześladowane, dręczone, uciskane i pozbawione wolności. Widziałam wiele zamkniętych kościołów. Ujrzałam wojny i rozlew krwi. Wszędzie widać było lud dziki, nieuczony, walczący przemocą. To nie trwało długo. Kościół św. Piotra był podkopywany, zgodnie z planem ułożonym przez tajną sektę. W tym samym czasie uszkadzały go burze. (A. III. 103) Widziałam, jak pomoc przyszła w chwili największego niebezpieczeństwa. (A. III. 104)

  Przekład z fr. E. B. Raoul Auclair. Prophétie de Catherine Emmerich pour notre Temps, Nouvelles Ed. Latines, Paryż 1974.

 31. […] 3. Polska może mieć kłopoty w związku z zamachem w Norwegii. Breivik zamówił materiały do produkcji bomby we Wrocławiu, przez internet. Nawiasem mówiąc Breivik to zjawisko wykreowane w internecie na 12 godzin przed zamachem. Wcześniej nie było po nim nawet śladu.. Wracając do meritum: jakaś gazeta podała, że aresztowano siedmiu Polaków w związku z tą sprawą. Inny news głosił, że jakiś Polak sterroryzował załogę samolotu pasażerskiego. Wygląda na to, że międzynarodowe kryminalne media robią powoli z nas, Polaków, terrorystów. Ktoś żartował, że wkrótce okaże się, że zamachowiec tak naprawdę był „adoptowanym Polakiem” i nazywał się Borowik. Na światowym kongresie Żydów jeden z uczestników wyraźnie powiedział, że jak Polska nie odda Izraelowi 68 miliardów dolarów mienia powojennego, to będzie regularnie opluwana we wszystkich mediach świata. 4. Nowe fakty: jak zamachowiec przemycił samochód z bombą na teren dzielnicy rządowej? W mediach podano informację, iż samochód – pułapka stał tam dwa dni, nie wzbudzając niczyich podejrzeń.. Poza tym: siła eksplozji była tak ogromna, że zniszczyła osiem budynków. Nie mogła to być w zasadzie bomba domowej roboty ze składnikami zamówionymi legalnie we Wrocławiu (nawozy, hahaha), gdyż taka bomba ma za małą moc. To mógł być ładunek typu Semtex (C4) lub inny SPECJALISTYCZNY środek wybuchowy o potężnej mocy. Poza tym, jak zauważył Andrzej Szubert, gdzie znajdują się nagrania z licznych kamer z tej dzielnicy rządowej? Detonacja je zniszczyła, ale przecież zapis elektroniczny, gdzie zamachowiec (zamachowcy?) podkładają bomby, musiał się zachować. 5. Norwegia i Rosja porozumiały się co do terytoriów spornych na oceanie arktycznym. Ba, oba kraje podpisały umowę, że będą współpracować przy wydobywaniu ropy z tych terenów. Obecnie Ziemia się obróciła, coraz szybciej postępuje przebiegunowanie ziemskich biegunów magnetycznych i geograficznych (!). Po przebiegunowaniu tereny Arktyki będą el dorado dla co po niektórych. Mapę spornych terenów i nowej granicy morskiej przedstawiłem w poprzednim tekście. 6. Nowe fakty: Norwegia mogła zostać skarcona tym zamachem przez międzynarodową, syjonistyczną bandę. Grzechy Norwegii: -w/w porozumienie z Rosją, -posiadanie własnego systemu broni geofizycznej, broni wielokrotnie potężniejszej od bomb atomowych największej mocy, w dodatku Norwegia nie chce podporządkować tego systemu elitom z USA i Izraela. -Norwegia chce ratować strefę euro przed upadkiem pomagając Grecji z własnych rezerw federalnych. To bardzo nie podoba się USA, które prowadzą cichą wojnę finansowo – gospodarczą ze strefą euro i Chinami. Być może jest to już III Wojna Światowa. Obecnie elity świata nie mogą się porozumieć, mają nóż na gardle i w związku z tym prowadzą cichą wojnę między sobą. 7. Marek Podlecki zauważył, że zamachowców na wyspie mogło być trzech: pierwszy to Breivik, druga osoba, i trzecia osoba w krążącym nad wyspą helik0pterze. Zamachowcy będący na wyspie ani razu nie strzelali do tego helikoptera. Latał on nad wyspą przez godzinę, by potem ustąpić miejsca helikopterom policyjnym, szukającym już oficjalnie Breivika. 8. Nowe Fakty. Izraelski trop norweskiej zbrodni: cyt. „Nasz szanowny czytelnik z pewnością zwrócił uwagę, że nigdzie w mediach nie publikuje się biografii superterrorysty Andersa Breivika. Co my o nim na dzień dzisiejszy wiemy? Wykonawca i organizator ataków terrorystycznych w Norwegii, Anders Behring Breivik mieszka w Oslo w mieszkaniu, które znajduje się w czteropiętrowym budynku. Terrorysta ma 32 lata i zarządza gospodarstwem uprawy warzyw. I to wszystko! Postawcie sobie pytanie! Dlaczego taka dociekliwa prasa nie pisze nic na temat jego biografii? No, chyba, że jest rdzennym Norwegiem. A prawda jest taka mój drogi, myślący czytelniku, że Anders Breivik to żyd mieszkający w Norwegii. Jego matka jest stuprocentową żydówką, a jak wiemy w Izraelu określa się pochodzenie żydowskie po matce. Krótko przed zamachem terrorystycznym Anders Breivik często kontaktował się ze służbami specjalnymi Izraela! Jest to fakt ustalony przez norweską policję. Ale policja norweska jest pod takim naciskiem ze strony międzynarodowego syjonizmu w kwestii śledztwa, że obawia się ujawniania jakichkolwiek materiałów dotyczących kontaktów Breivika z żydami i Izraelem”. źródło […]

 32. Rysio said

  re13. „…Czy Pan czyta, rozumie ze sluchu po francusku?…”

  Po francusku to umiem tylko szpetnie zaklac’ ja rozbojnik Rumcajs.

  Sakreble!!!

  🙂

 33. W.Właźliński said

  Ad: #11 i # 12

  „Związek Sowiecki się sam rozsypał”, „…to się samo rozsypuje”, „…jak się zaborcy sami rozsypali”, „…na naszych oczach zaczyna się rozsypywać ten masoński świat”…”i w związku z tym więcej wysiłku trzebaby włożyć w to żeby być gotowym na budowę nowego świata.” A więc niby jest jakaś świadomość istnienia budowniczych „nowego świata” a z drugiej strony „samo się rozsypuje”? Kompromitujący brak świadomości kto i jak zbudował to co nazwano ZSRR i kto i jak to rozmontował. Dobrze że autor powstrzymał się ze stwierdzeniem że Trzecia Rzesza „rozsypała się” bez wiedzy kto ją zbudował i kto ją rozsypał.
  Czeka nas USA „rozsypały się” i to niebawem, bez wiedzy kto i jak tego dokonał a wcześniej jak je budowano.
  Sceptycyzm w stosunku do Henryka Pająka można sobie tłumaczyć brakiem wiedzy z zakresu przynajmniej tego co Pająk podje w bibliografii.
  Zbyt to wszystko poważne żebym autorowi tych stwierdzeń odpowiadał na pytanie dotyczące etymologii czegoś tam.

 34. Krzysztof E. Wojciechowicz said

  W długim artykule, (Friday, July 29th, 2011) ‘Oslo Terror Attacks: Zionism Rears Its Ugly Head Again’, Niall Bradley opisuje szczegółowo powiązania Breiviksa z Templariuszami, cytując urywki z jego Manifestu i dziennika.
  Z jego opisu mordercy Breiviksa wyziera chaotyczny obraz: gorącego chrześcijanina, bezkompromisowego konserwatysty, zapalonego syjonisty, obrońcy białej rasy, masona, wroga Islamu. Nie tylko człowiek z ulicy, lecz i komentatorzy gubią się w tym zawikłanym labiryncie, w którym wystarczy odciąć jedną nitkę syjonistyczną (najważniejszą), aby ukazać masom odrażającą sylwetkę chrzescijańskiego konserwatysty, mordującego ludzi w imię rasizmu.
  Mamy tu wszystkie atuty propagandy żydowskiej, która wpoiła masom odruchy warunkowe:
  chrześciajnin – prześladowca Żydów; konserwatysta – wróg wszelkiego postępu; rasista = antysemita.
  Nic dziwnego, że w tym zamęcie szary człowiek wybierze argumenty najgłośniej do niego docierające – a wiemy, kto ma monopol na najgłośniejszą tubę.
  W dodatku, historia i polityka są tak niesamowicie powikłane, że normalnemu człowiekowi trudno uwierzyć w ich łamańce. Rewolucję bolszewicką tworzyli Żydzi proletariusze wraz z żydowskimi bankierami; ci sami Żydzi potem bolszewizm obalili; Żydzi i ich media agitowali za rozszerzeniem imigracji ludów kolorowych do dawnych państw kolonialnych (Anglia, Francja, Belgia, etc); ci sami Żydzi ostrzegają teraz przed zislamowaniem Europy; w Ameryce Żydzi podżegali czarnych do rewolty; teraz Żydzi amerykańscy stworzyli front przeciw czarnym i kolorowym, w których upatrują zagrożenie Islamem. Żydzi tradycyjnie byli czołówką lewicy – obecnie stali się konserwatystami.
  W swoim własnym państwie, Żydzi są krańcowymi szowinistami i nacjonalistymi – na zewnątrz agitują za internacjonalizmem i mieszaniem ras.
  W Afryce Południowej, Żydzi, jako jedyni biali stanowli kadrę agitatorów i terrorystów zwalczających apartheid (obecny minister rządu ANC Ronni Kasrlis, pisze w swych wspomnieniach, że znalazłwszy się kiedyś w lokalu konspiracyjnym, zauważył nieznajomego białego, i ze zdumieniem przyjął wiadomość, że nie jest on Żydem). W tym samym czasie, Izrael współpracował z RPA w produkcji bomby atomowej, samolotów, czołgów i artylerii; podobna współpraca istniała w wywiadach obu państw.
  Wyjaśnienia tej zagadki podjął się przedwojenny korespondent zagraniczny londyńskiego Times’a, Douglas Reed. W swej świetnie napisanej książce ‘The Controversy of Zion’ dał wszechstronną analizę tego ruchu, jego genezę, działaność i skutki. Miarą jego dalekowzroczności może być następujące stwierdzenie, napisane ponad pół wieku temu:

  ‘ W dwudziestym wieku, tej potężnej sekcie niemal udało się doprowadzić Chrześcijaństwo i Islam do wzajemnej niszczycielskiej walki. Jeśli obecne pokolenie stanie się świadkiem takiego zderzenia, będzie ono niczym więcej, jak walką dwóch uniwersalnych religii w interesie zwycięstwa wiary ‘rasy panów’.

  Przetłumaczyłem tą książkę na język polski; nie wiem, czy ktokolwiek ją czyta – być może, zbyt obszerna jak na gust Intermautów, przywykłych do bardziej zwięzłych form.
  Do niej nawiązuje Niall Bradley w zakończeniu swojego artykułu:

  ‘Powinienem także wyjaśnić, co rozumiem przez ‘;Syjonizm’. Nie mam na myśli jedynie imperializmu państwa izraelskiego na Środkowym Wschodzie. Myślę tu raczej w kategoriach pokrywających się z opisem, jaki przedstawił Douglas Reed w książce ‘The Controversy of Zion’. Nie ma tu świata rządzonego przez Żydów – daleko od tego. Chodzi tu raczej o ideologię, tak atrakcyjną dla psychologicznych zboczeńców różnej maści, w każdym kraju i w każdej kulturze, ponieważ maskuje ona powierzchownie to, co siedzi w umysłach wszelkich tamtejszych Breiviksów – nienasycona żądza władzy i dominacji nad innymi; cechy tak obce humanizmowi.’

 35. Aussie said

  Ciekawe ze w Australii zadne media ani slowem nie pisnely ani o matce ani o kontaktach tego bandziora…

 36. TezPolonus said

  Dla Polaków nie znających angielskiego

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=8&t=12755

Sorry, the comment form is closed at this time.