Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Józef Bizoń o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Irmina Blad o O paranoi giedroyciowych i bar…
  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kim są bankierzy, którzy skorzystali na norweskich atakach?

Posted by Marucha w dniu 2011-08-03 (Środa)

Who Are The Bankers That Benefit From The Norway Terror Attacks?
http://deadlinelive.info/2011/07/26/deadline-live-exclusive-who-are-the-bankers-that-benefit-from-the-norway-terror-attacks/
Mario Andrade – 26.07.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Dlaczego norweskie ataki maja więcej wspólnego z międzynarodowymi bankami i fiaskiem podatku węglowego, niż z oszalałym rasistą. . .

Niedawne ataki w Norwegii złamały serca kochającej pokój społeczności, którą do chwili obecnej uważano za wzór do naśladowania. Pomimo, że mają socjalistyczny rząd, Norwegowie miłują swoją suwerenność i niezależność. Niektórzy mówią, że standard życia jest jednym z najlepszych na świecie. Być może dlatego, że ich rząd nadal reprezentuje ich interesy. W dwu referendach dokonali wyboru, by nie stać się częścią UE, gdyż znają swoją historię, byli pod dominacją obcych rządów w przeszłości, i teraz nie chcą powrotu starych problemów.

Jednym z podejrzanych o ataki był szaleniec Anders Behring Breivik. Był synem pielęgniarki i norweskiego dyplomaty, który wcześniej pracował w ambasadzie w Londynie. Media donoszą, że Breivik był islamofobem przeciwnym imigracji i zwolennikiem PPP/PC [Partii Rozwoju / Obywatelskiej]. Partię tę policja UE / Europol, razem z innymi europejskimi partiami politycznymi, nazwała ‘organizacją ekstremistyczną’. Mimo tego określenia, PP nadal osiąga polityczne momentum  i nadal wygrywa wybory. Dziwne, prawda?

Wczoraj rzekomy terrorysta Breivik miał swój dzień w sądzie, a kiedy wspomniał, że miał wspólników w atakach, sędzia uciszył go i nakazał do 4 tygodni izolacji przed procesem. Dlaczego? Czy naród norweski ma prawo wiedzieć, kto pomógł temu szaleńcowi w przeprowadzeniu ataków? Jest oczywiste, że miał pomoc; ataki musiały wymagać jakiegoś poziomu zaawansowania i profesjonalnego planowania. Ale zamiast koncentrować się na Breiviku, bo możemy nigdy nie poznać całej prawdy o nim, zbadajmy, kto skorzysta na tych strasznych atakach.

W zeszłym roku, podczas szczytu klimatycznego, Cancun Global Change Summit, rząd Norwegii, na czele z premierem Jensem Stoltenbergiem, liderem Partii Pracy, zgodzili się na udział w pilotażowym programie podatku węglowego, zatwierdzonym przez ONZ i George’a Sorosa. Program nosi nazwę REDD, który jest skrótem od ‘Redukcja emisji z wylesiania i degradacji lasów’. Zgodnie z tym programem, Norwegia miała przekazać kwotę od $ 250 mln do $500 mln, od norweskich podatników, rządowi Gujany w Ameryce Południowej, w celu promowania programów ochrony lasów deszczowych. Pieniądze miały być zebrane przez Bank Światowy, a następnie przekazane przez Inter-Amerykański Bank Rozwoju (IABD), by w końcu dotrzeć do rządu Gujany.

Ale, zamiast wykorzystać pieniądze na ‘ocalanie drzew’ w amerykańskim lesie deszczowym, rząd gujański i IABD zdecydowali by wykorzystać je na budowę tamy wodno-elektrycznej, zwanej Projektem Wodospadu Amalia. Po otrzymaniu pieniędzy, rząd gujański dał kontrakt firmie zwanej Synergy Holdings Inc., której szefuje ciemny typ o nazwisku Makeshwar Motilall, aka Fip lub Flip

Niedługo po tym lokalne media gujańskie oskarżyły Motilalla o oszustwo. Odkryły również, że biuro Holdings Synergy to stary, opuszczony budynek. Fip zaczął wybierać pieniądze ze słoika i nie pokazał, na co je wydawał. Zniknęło $5 mln. Skandal w Gujanie. Norweska Partia Postępu, która była przeciwko temu projektowi od początku, rozpoczęła starania o zaprzestanie finansowania go. Napisali list otwarty, krytykując projekt i Partię Pracy, a fakt, że ujawnili oszustwo w podatku węglowym, naprawdę pomógł im zdobyć władzę polityczną.

Rząd Gujany wycofał się i zapowiedział, że dał kontrakt innej firmie o nazwie Sithe Global, która należy do Blackstone Group, kontrolowanej przez rodzinę Rotszyldów. Umowę z Fipem zredukowano jedynie do budowy drogi prowadzącej do tamy. Ale norweska Partia Postępu nadal nie była przekonana.

Następnie, w tajemniczych okolicznościach, Flip Motilall próbował popełnić „samobójstwo” w Palm Beach na Florydzie, w lipcu 2010 roku. Przewieziono go do kliniki na leczenie psychiatryczne. Kilka miesięcy później wrócił do Gujany i jego pojazd flipped (odwrócił się – gra słów nie zamierzona) i spadł z 13 m urwiska, ale Flipowi udało się przeżyć! To tak jak w przypadku karalucha, który nie chce zdechnąć!

Ogólnie rzecz biorąc, program pilotażowy podatku węglowego zakończył się niepowodzeniem i kompromitacją rządu norweskiego, międzynarodowych banków, jak i wykonawców rządowych uczestniczących w tym oszustwie.

Zapomnijmy o pieniądzach, oni mają wszystkie pieniądze świata. To miał być ich program pilotażowy i nie powiódł się! W efekcie Partia Postępu stała się przeszkodą nr 1 dla promotorów podatku węglowego. Policja UE (Europol) zaczęła uważać ich za terrorystów. Do ich strony na Facebooku włamano się na początku tego miesiąca. I nagle, w ostatni piątek, terrorysta (który okazuje się być zwolennikiem Partii Postępu), o nazwisku Anders Behring Breivik, bombarduje budynek rządowy i zabija grupę socjalistycznych dzieci na wyspie.

Rozpuszczono światowe media i oskarżają one zwolenników Partii Postępu o ekstremizm, rasizm, islamofobię, a nawet terroryzm. Wykorzystując propagandę medialną jako narzędzie, te ataki terrorystyczne skutecznie zneutralizowały Partię Postępu i jej zwolenników – tych którzy ‘negują’ zmiany klimatyczne, tych którzy są przeciwni nielegalnej imigracji, wyższym podatkom i miejscom pracy za granicą. W oczach świata, ci ludzie są teraz terrorystami za zgadzanie się z Andersem Behringiem Breivikiem. Więc teraz nie będą mieli żadnego politycznego wpływu na to, by sprzeciwiać się programom podatku węglowego.

Komentarzy 5 do “Kim są bankierzy, którzy skorzystali na norweskich atakach?”

 1. peryskop said

  Nareszcie mleko się rozlało!
  I powychodziły szydła ze starych worków.

  Bo kłamstwo założycielskie zawsze trzeba tuszować kolejnymi kłamstwami, a całość w końcu zbrodnią.

  PS.
  Kłopoty z PPP/C People’s Progress Party/Civic – Ludowa Partia Postępu / Obywatelska
  przetłumaczona też przez pomyłkę jako Partia Rozwoju / Obywatelska

 2. Marcin said

  Ciekawe kiedy Brevik „popełni samobójstwo”?

 3. Rysio said

  Lista samobójstw za Klintona

  http://www.everwonder.com/david/suspicious.html

  PS. Ciekawe czy jest na internecie lista najbardziej podejrzanych smobojstw w XXI wieku?

 4. JO said

  U nas, by skompromitowac partie, to sie zalatwia poprzez podstawienie prostytutek tak jak dla Leppera…..gra zalezy od mentalnosci spoleczenstwa jak widac….

 5. Ptasznik z Trotylu said

  Norweski rząd prosił Rosję o pomoc
  http://czerwonykiel.nowyekran.pl/post/22814,raport-fsb-kgb-nt-zamachu-w-oslo

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: