Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
  Józef Bizoń o Rosyjski archeomodernizm
  prostopopolsku o Schiller na liście Ukraiń…
  Piotr B. o Schiller na liście Ukraiń…
  bryś o Turbina wkracza na scenę
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Rządzące Polską szumowiny chcą nas zastraszyć

Posted by Marucha w dniu 2011-08-05 (Piątek)

Nie sądzę, aby śp. Andrzeja Leppera zamordowano dlatego, iż stanowił polityczne niebezpieczeństwo dla rządzącej Polską łobuzerii. Nie stanowił go. Był niewybieralny wobec faktu istnienia ogromnego negatywnego elektoratu.

Być może posiadane przez niego informacje mogły stać się groźne dla rządzących, ale i w to nie za bardzo wierzę. Nie ma bowiem tak nikczemnego czynu ani takiej zbrodni, która mogłaby ich definitywnie skompromitować w oczach lemingów, jakie prawem kaduka zajęły miejsce narodu polskiego. Więc rządzący nie musieli się bać żadnych takich informacji – tak samo, jak Kwaśniewski mógł spokojnie olewać przedostawanie się do publicznej wiadomości faktów o jego pijaństwie w miejscach pamięci narodowej.

Andrzeja Leppera zabito dlatego, aby bezczelnie, z żydowskim tupetem, charchnąć Polakom gęstą flegmą w twarze.

Patrzcie! Zlikwidowaliśmy na waszych oczach jednego z niewielu autentycznie polskich polityków. I wy wiecie, że to my go zabiliśmy, bo nawet tacy arcydurnie i tumany, jak wy, możecie się tego domyśleć.
I co nam zrobicie?
Gówno.
Ale my wam – i owszem.

Gajowy Marucha

Komentarzy 40 do “Rządzące Polską szumowiny chcą nas zastraszyć”

 1. Marcin said

  A dla Romka Giertych co szykują? Atak serca, spaprany wyrostek czy zabójstwo na tle rabunkowym?

 2. sono said

  Wychodzi przy okazji szydlo z worka co niekotrych chrzescijansko-posoborowych syjonistow typu,
  pan T. Terlikowski, naczelny Frondy, ktory juz oglosil wyrok w sprawie i nakazal modlitwe i milczenie,
  „Oby w tej ostatniej walce, jaką odbywał Andrzej Lepper, w walce z pokusą samobójstwa, w ostatnim momencie zwyciężył ten, który jest Miłosierdziem. Oby Andrzej Lepper zdążył uratować swoją duszę, zawierzając się Bogu”
  ..
  Smrodem zaczyna od Frondy jechac na kilometr.
  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/terlikowski:_tajemnica_smierci_14716

 3. Marucha said

  Re 2:
  Smród jedzie od Terlikowskiego, natomiast wciąż na Frondzie udziela się sporo przyzwoitych osób – być może dlatego, że nie ma gdzie indziej.

 4. sono said

  Dlatego tez tam zagladam od czasu do czasu. Ale od pana Terlikowskiego to juz smierdzi czosnkiem na km.
  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/04/01/tomasz-terlikowski-o-proizraelskiej-partii-grze-o-wyborcow/

 5. wybory said

  Obudzcie sie wreszcie, nie widzicie tego ze Samoobrona jest najwiekszym zagrozeniem obecnego ukladu trzymajacego wladze ??!!
  Nie wolno bojkotowac tylko isc i jeszcze raz isc na wybory i glosowac tylko na Samoobrone !!!!
  Wszystkie portale internetowe propolskie powinny juz teraz zjednoczyc sie i nawolywac wszystkich do pojscia na wybory i ODDAC GLOS TYLKO NA SAMOOBRONE !!!!
  To jest bardzo wazne jesli chcemy aby Polska byla w rekach Polakow .
  Nie sluchajcie zadnych prowokatorow i agentow wysmiewajacych Samoobrone i tych ktorzy nawoluja do bojkotu.
  TO LEPPER POWINIEN BYC POCHOWANY NA WAWELU !!!
  Ten czlowiek bronil nas Poloakow i Polski .

 6. — Na ta chwile , niestety , i ze -gowno- — to prawda ,
  i ze – i owszem – — tez prawda .
  Ale wierze , ze kara na toto , tez przyjdzie .

 7. Marucha said

  Re 4: Ten artykuł (z 1.04.2011) warto zacytować:

  Tomasz Terlikowski o proizraelskiej partii grze o wyborców
  1 Kwiecień 2011 Autor: mocniejszy

  Niedawno w radiu TOK FM redaktor naczelny portalu Fronda mówił, między innymi, o potrzebie ścisłej współpracy z państwem Izrael i z Żydami, a także o grze proizraelskich polityków w Polsce o głosy wyborców, którzy „dostają absolutnej fobii na sam dźwięk słowa Żyd”:

  „Ja powiem w ten sposób. Jeśli PiS chce być wierny linii Lecha Kaczyńskiego w polityce zagranicznej, no to Lech Kaczyński mówiąc zupełnie wprost, i za to był wielokrotnie, nota bene także przez środowisko Radia Maryja, przez część tego środowiska krytykowany, był wielkim adwokatem stosunków Polski z Izraelem. Uważał, że to jest jeden z istotniejszych elementów naszej polityki zagranicznej i był wielkim adwokatem budowania pojednania polsko-żydowskiego w stopniu o wiele wyższym niż jego poprzednicy.
  (…)
  Jeśli (PiS) chce być wierny, to oczywiście powinien wyciągnąć konsekwencje wobec osób, które zachowały się niegodnie. I to jest jakby dość oczywiste z perspektywy moralnej. Natomiast mamy perspektywę polityczną, na którą składają się dwa elementy.
  (…)
  Paradoksalnie, jak bym powiedział, jest jeszcze, żeby było jeszcze bardziej skomplikowanie, to jest także niewierność programowi własnej partii (PiS). Bo jak się spojrzeć na ten program, to ja powtórzę jeszcze raz, on jest proizraelski, on jest za układaniem stosunków z Żydami. Ale wracamy do tego, o czym Pan powiedział na początku, są no niestety pewne obiektywne okoliczności. I nawet jeśli, no nie nawet jeśli, bo Jarosław Kaczyński ma akurat w tej kwestii dokładnie takie same poglądy jak jego brat. Więc Jarosław Kaczyński coś mówi i jego rzecznik, który też ma, podejrzewam, poglądy zbliżone do Jarosława Kaczyńskiego, ma świadomość, że musi wykonać tą wrzutkę, niestety, ja podkreślam cały czas, tu niestety wykonać tą wrzutkę, żeby nie stracić jakiejś części wyborców, którzy niestety, jak się czyta portale różne bardzo na prawo, to niestety z jakichś powodów wcale niepartyjnych, bo bardzo często te partie nie mają nic w swoich programach antysemickiego, dostają absolutnej fobii na sam dźwięk słowa Żyd. Fobii, która jest absolutnie w Polsce niezrozumiała i jest absolutnie niezrozumiała także z punktu widzenia każdego konserwatyzmu w XXI wieku, czy każdej doktryny narodowej. Europejczycy akurat w tej chwili, w interesie prawicy europejskiej jest ścisła współpraca z państwem Izrael i z Żydami, choćby z przyczyn geopolitycznych”.

  http://www.tok.fm/TOKFM/0,89511.html

  Czy proizraelska partia nie brzydzi się głosów od wyborców, którzy jakoby „dostają absolutnej fobii na sam dźwięk słowa Żyd”? A jak poznać wyborców, o których głosy trzeba zabiegać z wewnętrznym obrzydzeniem? Jak poznać antysemitów? Od tego są specjalne definicje antysemityzmu i łatwiej pod nie podpaść, niż się to powszechnie wydaje.

  Pisałem o tym 29 marca właśnie na portalu Fronda na moim blogu w tekście „Czy przebaczanie jest antysemityzmem?” Tekst został po dwóch dniach skasowany, a moje konto zablokowane (czasowo).

  Widocznie rozważania o definiowaniu antysemityzmu też są antysemityzmem…

 8. Radix said

  Komando SS [Stronnictwa Starozakonnych] w działaniu. Sikorski wiedział, co mówi, gdy mówił o Breivikach – swoich towarzyszach w Polsce.

 9. sono said

  Poki ten zaczadzony narod nie odetnie medialanej lze-pepowiny , poty nie ma co liczyc ze sie ze swego zaczdzenia obudzi.
  Trucizna, jaka sacza sobie dobrowolnie do serc i dusz za pomoca roznych klamliwych Polsatow, TVN i tem podobnych czyni trwale i slabo odwracalne spustoszenia.
  Ale ten narod nie odetnie tej pepowiny ,bo jest juz uzalezniony od niej.
  I nawet sam przed soba sie nie przyzna jak bardzo.

 10. sono said

  Na powaznie. Powinnio byc obowiazkeim kazdego patritycznego Polaka wywalenie gowna zwanego telewizorem z domu, albo ograniczenie jego ogladanosci wylacznie do pracowice wybranych filmiow na DVD lub video.
  Nie ogladam telewizorni od okolo 6 lat i byla to jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu. Kasy tez sporo zaoszczedzilam. Starcza na porzadne wakacje dla calej rodziny.

  http://rebelya.pl/discussion/14911/jak-wyrugowac-tv-z-domu/#Item_0

 11. hsm said

  Nie w temacie…

  Nasunęło mi się na myśl że w tej całej wojnie w Libii to nie chodzi o kadafiego czy złoto tylko o WODĘ.

  Dlaczego ?

  1. Libia przeszła by z wydobycia i eksportu ropy i gazu do eksportu wody pitnej.
  http://www.geopolityka.org/index.php/libia-2011/956-infrastruktura-wielkiej-sztucznej-rzeki-zbombardowana-przez-nato

  2. Nowy pomysł na pomnożenie bogactw, handel wodą.
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/glowny_ekonomista_citi,p585217884

  3. W stanach już są rejony gdzie nie ma wody pitnej tylko trzeba ją sprowadzać. Dlaczego ? ponieważ zanieczyszczono ją podczas wydobywania gazu łupkowego

  HSM

 12. sono said

  Bardzo dobry film o tajemniczych zgonach znancyh osob w Polsce po 1980. warty rozpowszechnienia

 13. wiemTroche said

  Klewki…nie dopadli Leppera wtedy to zrobili to teraz.Pojdzie do nieba chlopina.
  No to na Samoobrone!

 14. NA SAMOOBRONE !!!!!!

  http://www.samoobrona.org.pl/pages/00.Start/

 15. mike said

  Parafrazując słowa znanego satyryka „a na drzewach zamiast liści będą wisieć opozycjoniści!!!”

 16. revers said

 17. mocniejszy said

  Jeśli się Samoobrona nie rozpadnie, to gdyby naród pokazał oligarchii gest Kozakiewicza głosując masowo na Samoobronę – zrobiłoby się w polityce bardziej wartko i może by nurt tą stajnię sejmową Augiasza trochę przeczyścił… Chociaż bez Andrzeja Leppera to nie będzie już to samo.

 18. mocniejszy said

  Odnośnie 1.:

  Dla Romka szykują wielką karierę, bo się nawrócił na NWO i razem z tate ciągnie do NWO cały LPR.

 19. z sieci said

  Andrzej Lepper nie żyje | jasnowidz o jego śmierci!

 20. Krzysztof M said

  Wczoraj na drogach w Polsce samobójstwo popełniło 14 osób. W Afganistanie co chwila śmiercią samobójczą ginie żołnierz sił NATO… itd.

 21. Z monitorapolskiego said

  Annah. 6 Sierpień

  „Osoby gorliwie wierzące nigdy nie popełniają samobójstwa, statystyka”

  To prawda, nawet nie znając niezłomności charakteru Leppera, to w tym przedziale wiekowym tego się raczej nie robi, ale nie można wykluczyć, że był pod wpływem jakiś substancji psychogennych, czy fal wpływających na świadomość.

  KRZYZ NA SMIERC ANDRZEJA LEPPERA 05-08-2011 DZIWNE RUSZTOWANIE NA TYLACH GMACHU AL.

  05 sierpnia 2011, godziny wieczorne.
  11min:17s filmu
  „Jesteśmy przed siedziba Samoobrony, w ktorej znaleziono martwego Andrzeja Leppera, bylego marszalka sejmu, micepremiera rzadu i ministra rolnictwa. Ustawiamy tam Krzyz, a potem jestesmy zaalarmowani przez Adama Czeczetkowicza informacja, ze na tylach domu, akurat na wysokosci okien Samooborny ktos ustawil podejrzane rusztowanie. Dziwna rzecz. Na tyłach gmachu Jerozolimskie 30, w którym Andrzej Lepper zakończył życie rzeczywiście stoi rusztowanie. Sięga ponad dach. Ale odnawiana jest jedynie dolna część elewacji do drugiego piętra. Rusztowanie stoi akurat tam, gdzie siedziba Samoobrony. Pewna pani, która tam pracuje powiedziała, że rusztowanie stoi od jakichś trzech tygodni. Dlaczego jest takie wysokie? Czy po tym rusztowaniu ktoś mógł zejść z dachu do biura Leppera i zrobić mu krzywdę, a potem nie niepokojony wejść z powrotem na dach i niezauważony odejść?

 22. Stanisław said

  Nie samobójstwo lecz polityczne morderstwo – taka myśl nachodzi po mnie po tym jak dowiedziałem się o śmierci Andrzeja Leppera. Tu podobnie jak w przypadku „katastrofy Smoleńskiej” media już wiedziały kto był winien, czy też jak na bieżącym przykładzie – popełnił samobójstwo.
  Świętej pamięci Andrzej Lepper był politykiem innym niż cała reszta, można się o tym dowiedzieć z wywiadu jaki na YouTube zamieszczono z polskim jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim.

  Każdy z nas, kto choć trochę interesował się polityką i czasami oglądał w Medium Musowego Nakazu wystąpienia transmitowane z Sejmu, mógł zobaczyć iż Andrzej nie cackał się w owijanie w bawełnę swoich wypowiedzi, tylko walił prosto z mostu to co leżało mu na sercu.

  Można przypuszczać że gdyby nie tragiczna śmierć – morderstwo polityczne – w nadchodzących wyborach partia Samoobrona mogła narobić niezłego zamieszania. Być może tego bali się prowadzący polską scenę polityczną i dokonali kasacji problemu.

  Przecież już nie raz od tak zwanej ugody w Magdalence – czytaj obrady okrągłego stołu – giną w naszym kraju ludzie niewygodni. Jedni zostają porwani i zamordowani, innych zabijają gangsterzy, po czym w dziwnych okolicznościach popełniają samobójstwo – z czyjąś dyskretną pomocą, jeszcze inni giną w zbiorowych katastrofach lotniczych . Dużo by wyliczać takich dziwnych zejść z tego świata. Każdy z nas, kto tylko ma dojście do Internetu, a nie wchodzi wyłącznie na pro systemowe strony, może dowiedzieć się ciekawych rzeczy i spokojnie wyciągnąć wnioski.

 23. Sprawy niezwykłe said

  W Iranie i w Rosji gina specjalisci zajmujacy sie energia nuklearna a w Polsce gina patrioci.
  Jedni i drudzy znienawidzeni przez nacje handlowa.

 24. APA said

  „Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo !”

  Smierc Andrzeja Leppera przyniesie Polsce ZWYCIESTWO nad jej odwiecznymi wrogami !
  Poniosl smierc czlowiek,ktory cale swe zycie WALCZYL O DOBRO CZLOWIEKA i to nie pojdzie na marne.
  Nie wnikajac w okolicznosci Jego smierci jedno jest pewne – gdy ginie dobry czlowiek swiat sie zmienia dla innych zyjacych.
  W ten sposob Bog daje ludziom znaki i rusza ich z posad tego swiata !

  Obecnie gdy powstanie madre przywodztwo partyjno-narodowe SAMOOBRONY ma szanse poprowadzenie POLAKOW tam gdzie ich miejsce, w rzadzeniu i samostanowieniu o sobie.

  ZAGLOSUJCIE NA SAMOOBRONE – OBRONE POLSKI i POLAKOW.
  Smierc Andrzeja Leppera tego wymaga i niech nie pojdzie na marne.

  POLACY !

  GLOSEM NA SAMOOBRONNE UCZCIJCIE PO NIM PAMIEC !

  Obetrzyjcie lzy placzace i PO ZWYCIESTWO NAD WROGIEM !!!

  Dal nam przyklad ANDRZEJ LEPPER JAK ZWYCIEZAC MAMY !

  POWSTAN POLSKO SKRUSZ KAJDANY !!!

  Tobie ANDRZEJU WIECZNE ODPOCZYWANIE – RACZ MU DAC PANIE,
  NIECH ODPOCZYWA w POKOJU,a NAM POLAKOM DAJ SILE
  DO SAMOOBRONY i ZWYCIESTWA !

  Niniejszym rzucamy WYZWANIE :

  POWSTAN ! – RUCHU WYZWOLENIA NARODOWEGO POLSKI
  im.ANDRZEJA LEPPERA !

  APA
  Emigranci polscy z USA

 25. gozdek said

  Film „Skazani na egzekucję-tajemnicze zgony”
  „Po 1989 roku w Polsce miala miejsce cala seria dziwnych zgonow wysokich urzednikow panstwowych. Czy zgineli przypadkowo czy tez zostali zamordowani bo byli zagrozeniem dla interesow pewnych grup wplywow badz stanowili niebezpieczenstwo dla interesow obcych agentur w Polsce ?”

  cz1. http://www.youtube.com/watch?v=zQKLKY0Wpmk
  całość, jeden plik : http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=932906778

  najnowsze filmy

  Pozdro.

 26. bezpartyjny said

  Szanowny Panie Marucha, w tym poście trafia Pan w sedno. Może jeszcze należałoby dodać, że przy okazji splunięcia nam w twarz jest jeszcze zastraszenie, prowokacja do wewnętrznych zamieszek, może do cenzury internetu a może także sprawdzenie jak daleko jeszcze mogą się posunąć.

 27. tinasunia said

  A ja obawiam się o „Starucha”, którego kilka dni wcześniej aresztowano w Warszawie. Oby tylko nie popełnił samobójstwa w celi.
  „Staruch” to charyzmatyczny przywódca kibiców Legii, siły której można się obawiać. Lepper, to też charyzmatyczny przywódca nadal posiadający struktury w całym kraju. Nawet jeśli został stworzony przez służby, to im się urwał.
  Czyżby coś wisiało w powietrzu, że trzeba neutralizować charyzmatycznych przywódców, którzy mogliby stanąć na czele niezadowolonych.
  A jeśli ktoś ma coś przeciw „Staruchowi” to niech posłucha jego wywiadu, udzielonego jakiś czas temu. Młody, niegłupi człowiek z charyzmą. Dlatego kibiców określa się jako kiboli a śmierć Leppera nazywa się samobójstwem.

 28. Syriusz said

  Krotko – Zydy go zamordowaly.
  Kiedy obudzi sie Narod Polski?

 29. revers said

  brakuje jeszcze w relacjach łżemedii, wyjątkowości rusztowania na tyłach budynku siedziby samoobrony. Gdy remontuje się fasade do wysokości parteru, buduje się rusztowanai na wysokośc dachu. Stąd sprawca, sprawcy, pomageży od mokrej, wisielczej roboty mogli wejść od dachu niezauważenii.

 30. Syriusz said

  Moj kolega dwukrotnie odwiedzal Polske wraz z rodzina.
  Dwukrotnie zostal okradziony w pociagu ze wszystkiego.
  Drugim razem szczegolnie czuwal aby nie usnac ale nie pomoglo.
  Podobno zlodzieje puszczaja jakis gaz i po nim wszyscy pasazerowie w przedziale usypiaja. A ze spiochem mozna juz wszystko zrobic. Nie tylko okrasc ale i np. powiesic na klamce od przedzialu.
  Nie wykluczam, ze i Leppera mogli uspac wdmuchujac gaz przez rurke z rusztowania. A potem juz wszystko bardzo latwe. Sladow gazu usypiajacego ponoc zadnych. I delikwenta mozna powiesic a ze weekend to sluzby kryminalne tez maja odpoczywac a nie pracowac.
  W poniedzialek przytakna, ze nic nie wskazuje na pomoc trzecich osob no bo jak, kiedy nie ma sladow. Bo skad maja byc skoro gaz juz dawno wywietrzal. Nie bylem w Polsce 25 lat i chyba nie pojade jeszcze dlugo.
  Nie tesknie za krajem, w ktorym rzadza polityczni bandyci. A watacha jeszcze nie dorznieta.
  Z pozdrowieniem

 31. Marucha said

  Re 27:
  Zupełna racja.
  Na dobrą sprawę: NIKT, kto cokolwiek znaczy na scenie politycznej Polski, lub kto jest w jakiś sposób widzialny, a jest przeciwnikiem obecnych rządów, nie może spać spokojnie.

 32. revers said

  ad.30 w poniedzialek? juz dzisiaj prokura, leniwa policja oglasza wsiem i owym ze to bylo samobojstwo bez udzialu osob trzecich. jak perfekcyjnie sie zaplanuje i wykona wyrok, nie potrzeba juz sledztwa, bo wynik sledztwa jest znany przed oficjalnym wszczeciem w dniu roboczym nastepenego tygodnia.

  Dziwne ze przez 6 godzin nikt nie zwrocil uwagi na brak zywego szefa w biurze.

 33. Chutor said

  Ad 32 Revers

  „leniwa policja”

  Gdy zabojca norweski nabieral rozglosu policja w Norwegii rowniez byla leniwa. Ale cos sie zmienia. Wdlug blogu Profesora Pogonowskiego
  policja norweska ujawnila fakt, ze przestepca dokonal operacji nosa 11 lat temu. To, ze ktos poddal sie operacji plastycznej samo w sobie jest banalne ale ze policja ten fakt nie zataila daje duzo do myslenia.

 34. Gustaf said

  Re 31
  Na dobrą sprawę KAŻDY kto wdepnie w polską (i nie tylko) politykę, kogo wypchną na widok merdia ,a nie będzie ślepo posłuszny, skończy podobnie.

  Powyższe dotyczy zresztą każdego goja, każdego Polaka, każdego Żyda o ile nie jest powiązany z właściwą opcją służb, KAŻDEGO , kto stoi na drodze do NWOI

 35. wwr said

 36. Kapsel said

  Nie tak dawno przybliżyłem osobę ks.infułata Jana Pęzioła..A oto co znalazłem w sieci :

  ….Po rekolekcjach na plebanii ksiądz Pęzioł siada przy stole. Ostatnio ma takie dziwne myśli. Jakby coś się miało stać. Ksiądz nie jest prorokiem i nie chce nim być. Chodzi raczej o zdarzenie ważne dla Polski i Polaków. – Mam w głowie konkretny dzień – mówi ksiądz Pęzioł. – Matki Boskiej Zielnej. Piętnastego sierpnia. Między dziesiątą rano a południem. Prawdopodobnie jakiś znak. Nic złego się wtedy nie stanie. Będziemy się tylko musieli wobec tego znaku określić. Czekam na ten dzień, nie wiedząc, co będzie. A może tylko mi się zdaje. Poczekam. Zobaczę….

  http://www.newsweek.pl/artykuly/wydanie/0/-pogromcy-upadlych-aniolow,55855,1

 37. revers said

  MSZ Bialorusi wyraza zaniepokojenie w sprawie smierci AL ( opozjoconisty w RP ktorym nic nie grozi w porownaniu do dyktatury bialorruskiej ) i liczy na stosowne wyjasnienia

  http://cyklista.wordpress.com/2011/08/06/bialoruski-msz-wydal-oswiadczenie-w-sprawie-dziwnej-smierci-leppera/

 38. czytelnik said

  Warto zainteresowac sie choroba syna A.Leppera,czy aby „polska”
  sluzba zdrowia nie maczala w tym swe raczki i leczyla wg.zasad
  „medycznej mafii swiata” , czyli leczyc ale nie wyleczyc do konca
  dojac rodzine pacjenta !.
  W calym pzresladowaniu rodziny Lepperow uwidacznia sie czyjas zemsta.
  Czy aby to nie „oko za oko,zab za zab”.
  Czlowieka do stanow depresyjnych mozna roznymi drogami prowadzic,
  przeciez to jedyny syn Andrzeja Leppera przy zyciu.
  Wyglada na to ze zemsta dokonana zostanie do konca .

 39. Ptasznik z Trotylu said

  Ad 1
  Proszę nie wspominać osoby pana Romana Giertycha.
  Pan Giertych znalazł już sobie nowych przyjaciół.

 40. Krzysztof M said

  Ad. 39

  „Cokolwiek czynisz, czyń rozważnie i patrz końca.”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: