Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Kwiat polskiej młodzieży” wsiada do pociągu, czyli jak się jedzie na Woodstock

Posted by Marucha w dniu 2011-08-06 (Sobota)

„Pociąg rusza z Poznania. 300 m za stacją, jak było do przewidzenia, totalnie naćpany i spity kwiat polskiej młodzieży wychylając się z pociągu pokrzyczeć sobie spotyka na swej drodze znak kolejowy…”. Tak wygląda droga na Woodstock?

Woodstockowy pociąg, fot. epoznan.pl

W Kostrzynie nad Odrą właśnie zaczyna się 17. Przystanek Woodstock. Zanim jednak fani ostrego grania będą mogli delektować się zimnym piwkiem i gorącą muzą, na festiwal trzeba jakoś dojechać. A to nie zawsze jest takie proste i bezpieczne.

Kilka razy doszło już do tragicznych wypadków, w których ginęli młodzi niedoszli woodstockowicze. Jerzy Owsiak zawsze przed Przystankiem apeluje o bezpieczną podróż. – Nie róbcie głupot w tych pociągach! Nie mam po co otwierać tych drzwi! Wypadek, który zdarzy się 300 kilometrów od Kostrzyna, idzie od razu na nasze konto – mówił kilka dni temu w rozmowie z „Super Expressem”.

Uczestnicy festiwalu, przynajmniej niektórzy, zdają się nie robi sobie nic z tych apeli. Lokalny poznański portal opisuje podróż pomiędzy Warszawą Wschodnią a Kostrzynem, która o mało co nie zakończyła się tragedią.

– 2 sierpnia. Warszawa Wschodnia. Dzicz, stado tratując się wzajemnie wpada z wrzaskiem do 8 wagonów, w których siedzą zwykli normalni ludzie niczego nie przeczuwający… Po chwili CI zwykli ludzie, którzy mieli nadzieję na spokojną i bezpieczną podróż do Poznania uciekają w popłochu z tego pociągu wynosząc bagaże i nawet dzieci przez okno… – relacjonuje jeden z pasażerów feralnego pociągu.

– Z okien leci wszystko co mają pod ręką – i to zarówno w czasie jazdy jak i na stacjach. Setki butelek (po wszystkim co ma % – przodują najtańsze wina) celowanych oczywiście w coś na czym może ona się rozbić, wtedy jest większa radocha. Puszek niezliczona ilość, firanki, papier toaletowy z WC, różne inne przedmioty, które znalazły się pod rękami tej wspaniałej młodzieży. Po pół godzinie jazdy cały pociąg już jest zalany zarówno moczem jak i innymi płynami, pozostałościami posiłków sprzed kilku dni, popisany, zdewastowany – dodaje chłopak.

W tym samym pociągu doszło do wypadku, który tragicznie mógł skończyć się dla 18-latka jadącego na Woodstock. – Pociąg rusza z Poznania. 300 m za stacją, jak było do przewidzenia, totalnie naćpany i spity kwiat polskiej młodzieży wychylając się z pociągu pokrzyczeć sobie spotyka na swej drodze znak kolejowy… Pociąg staje, delikwent traci przytomność, zalewa się krwią i zalewa nią cały wagon. Wkrótce przyjeżdża policja (na powitanie lecą m.in. „zawsze i wszędzie policja j… będzie”), przyjeżdża pogotowie (tłum krzyczy „Ruszcie d..!”). Reanimacja trwa, a w tym czasie młodzież krzyczy na cały głos: „K.. wstawaj nie udawaj!!”. Dalej trwają procedury m.in prokurator, pociąg stoi prawie 3 godziny, a wspaniała młodzież wręcz roznosi pociąg – relacjonuje informator portalu epoznan.pl.

Policja nie potwierdza, by w czasie akcji młodzież zachowywała się w opisany wyżej sposób. – Rozmawiałem z policjantami biorącymi udział w akcji i nie słyszałem od nich takich doniesień – mówi podinsp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Z kolei Tomasz Andrzejewski, rzecznik Przewozów Regionalnych przeprasza wszystkich pasażerów za utrudnienia. – Bardzo przepraszam wszystkich pasażerów, którzy jadą tymi pociągami niekoniecznie na Przystanek Woodstock, ale my nie mamy wyjścia. Musimy dowieźć 400 tysięcy osób na festiwal – konstatuje.

Dojechać bezpiecznie do Kostrzyna to jednak dopiero połowa sukcesu. Woodstockowiczów (i pozostałych pasażerów PKP) czeka jeszcze powrót w niedzielę. Chciałoby się rzec – szerokiej drogi!

maja/ezpoznan.pl
http://fronda.pl

Proponujemy, aby Wielka Orkiestra Owsiackiej Chucpy następny raz zagrała na potrzeby PKP – admin.

Komentarzy 20 to “„Kwiat polskiej młodzieży” wsiada do pociągu, czyli jak się jedzie na Woodstock”

 1. 777 said

  Ja proponuję, aby następnym razem PKP podstawiała specjalne wagony bydlęce dla tego kwiatu.

 2. zagrypiona said

  Brak slow na to co sie dzieje. Mnie w takich momentach zawsze zastanawia o rodzicow tych mlodych ludzi \. Kim musieli byc i jakie wartosci kultywowac zeby wychowac taki pomiot. Takie bydlo ktore w mysl zle pojetej rozrywki chla, cpa i dewastuje mienie publiczne. To bydlo to tylko skutek, ktorego przyczyna sa wlasnie rodzice. I mnie to bardzo ciekawi kto to taki? Urzednik, aptekarz, lekarz? Polityk? Nauczyciel? I generalnie, mimo pelnoletnosci tego bydla, wlasnie ci co je splodzili powinni byc obciazeni kosztami, bo nie potrafili odpowiednio wychowac. A nie ze jak zwykle podatnik… Podatki sie placi by budowac i rozwijac a nie naprawiac szkody po cwiercinteligentach ktorzy raczej powinni zycie wiesc na pustyni niz w cywilizowanym miejscu ktorego realia najzwyczajniej przerastaja,

  Co trzeba we lbie miec, zeby w ten sposob sie zachowywac? Nigdy nie pojme. No i tu nie chodzi tylko o woodstock, wandalizm sie szerzy przy byle okazji, wystarczy spojrzec jak elementy architektury miejskiej sa poniszczone.

 3. Marucha said

  Mnie w ogóle dziwi, dlaczego PKP podstawia specjalne wagony dla woodstokowiczów. Niech zapłacą za nie prywatne telewizje.

 4. Krzysztof said

  @ zagrypiona.
  Jest to efekt tzn. bezstresowego wychowania i ukształtowania młodzieży przez szeroko lansowany program obecnych polskojęzycznych uzurpatorów, mający na celu rzeczywiste, a nie literackie czy tez medialne potwierdzenie w praktyce zapisków w protokółach mędrców Syjonu i Talmudzie, a przedstawiających gojów jako bydło. Dlatego wśród naćpanego stada bydlątek zauważymy zapewne wzorem lat ubiegłych wybitne ałtorytety wspierające ten program nadając mu rangę priorytetowego.

 5. APA said

  Owsiaku i inny prowadzacy mlode pokolenia na zgube !

  Wsiadz do pociagu i jedz z tym CZLOWIECZYM BYDLEM,moze wtedy zrozumiesz pojecie czlowieczenstwa !

  Wszelkie wladze zezwalajce na publiczne kompromitacje czlowieka podajcie sie natychmiast do dymisji,bo nie potraficie zapanowac nie tyle nad ludzmi i nimi kierowac co nad ludzkim bydlem !

  Funkcjonariuszu,policjancie tobie placa za utzrymnanie porzadku i ladu publicznego . Jezeli nie potrafisz tego porzadku utrzymac idz do pracy w kamieniolomach !

  Kolejarzu i przewozniku wozac bydlo stosuj do tego odpowiedni tabor i ustalaj trasy aby ludziom to nieprzeszkadzalo i NIE SMIERDZIALO !

  Ty Prezydencie i Ty Premierze kraju w ktorym nastepuje DEMORALIZACJA MLODZIEZY nie zaslugujesz nawet na 24-ro godzinne stanie na czele takiego panstwa !!!

 6. sono said

  Co za idiotyzm niektorych komentujacych. Taaaak, Zydzi upili i nacpali nasz „piekny kwiat mlodziezy” polskiej i wyslali na Woodstock?? Z tym pieknym, polskim kwiatem mlodziezy mialam do czynienia na jednym zbiorowym wyjezdzie w Hameryce. Wstyd i Hanba.
  Jezeli ludize SAMI nie wezma odpowiedzialnosci za SWOJE zachowanie, czyny, to zwalaanie na kogos tego na pewno nie poprawi. Chyba, ze ktos sie uwaza za kompletnie bezwolnego, nie majacego wolnej woli lub zupelnej kontroli nad swoimi wyborami idiote, lub… niewolnika.

 7. osoba prywatna said

  Jakaty debil w dzieciecych okularach. Dawajta i spadajta.

  Z rodowodu Jerzego Owsiaka

  dywersant, oszust, ateista, renegat, syn ubeka, degenerat polskiej młodzieży, propagator ruchu Hare Kryszna, piewca wszelkich patologii, anarchii, narkomanii i rozwiązłości, spec od anarchizmu i deprawacji …”róbta co chceta”

  Róbta co chceta…
  Nie liczta się z innymi, hałasujta
  Urządzajta parady techno
  Pijta, palta, ćpajta
  Plujta, wymiotujta, startujta w wyborach
  Obiecujta złote góry i gruszki na wierzbie
  Oszukujta, korumpujta, bierzta łapówki
  Bądźta pewni siebie, oklaskujta
  Kupujta co chceta i kogo chceta
  Nadążajta za modą, bądźta biznesłumen
  Lubta hity i bestsellery, ścigajta się
  Pozujta, udawajta, wywyższajta się
  Wymandrzajta się, przechwalajta, szarżujta
  Poniżajta, bijta, wymuszajta
  Kopta leżącego, znęcajta się
  Kłóćta się, ubliżajta, wyśmiewajta
  Idźta po trupach, awansujta
  Zarabiajta, zarabiajta, zarabiajta
  Piszta po murach, śmiećta, niszczta przyrodę
  Zalewajka sąsiadów, wyrzucajta przez okno
  Podglądajta, plotkujta, obgadujta
  Mówta co chceta, bluźnięta, kłamca
  Wróżta, czarujta, wierzta w horoskopy
  Mówta bzdury, bełkoczta, przeklinajta
  Nie słuchajta i nie szanujta innych
  Nie dotrzymujta słowa, nie ustępujta
  Nie myjta się, zakładajta seksszopy
  Oglądajta pornosy i książeczki czekowe
  Nie czytajta książek, nie uczta się
  Wyrzucajta z pracy, redukujta, transformujta
  Nie spłacajta długów, prywatyzujta
  Umarzjta z powodu znikomej szkodliwości albo przedawnienia
  Pouczajta, strofujta, europeizujta
  Piszta głupoty, ceńta się, dawajta zły przykład
  Podkładajta śmiech pod filmy, nadawajta reklamy
  Oglądajta telewizję, czytajta gazetki, nie myślta
  Głupiejta, głupiejta, głupiejta
  Miejta bogów cudzych, bierzta imię nadaremno
  Nie święćta, nie czcijta
  Zabijajta, cudzołużta, kradnijta
  Mówta fałszywe świadectwo
  Pożądajta żony i każdej rzeczy

  Wychowujta dzieci na swój obraz i podobieństwo.
  Amen.

  Wojciech Rudziński : A Owsiński to złodziej i krętacz. Wiem o tym bo kiedyś pracowałem w firmie komputerowej która dostarczła mu system do ksiegowości i miałem wgląd w tworzenie historycznych rozliczeń przez jego kreatywnych ksiegowych…

  Ot, caly Pan Kreciola.

 8. 777 said

  Może niszczenie mienia publiczne by się zakończyło gdyby sprawcy byli SZYBKO skazywani na prace społeczne, jak np. w USA, albo wysokie grzywny, pokrywające wysokość szkody. Rzeczywistość w POlsce jest jednak inna i my zapłacimy w cenie biletów. Rozkład w każdej dziedzinie!

 9. ciulzpo said

  @ zapyziona
  że tak zapytam gdzie armia sowiecka swoją sperme zostawiła?
  To efekt po kałmukach

 10. @ Już nigdy Biskup Filozof nie wytarza się w błocie z kwiatem młodzieży polskiej na Woodstocku bowiem odszedł był do Domu Ojca – Wielkiego Architekta.

 11. Radosław37 said

  „@ Już nigdy Biskup Filozof nie wytarza się w błocie z kwiatem młodzieży polskiej na Woodstocku bowiem odszedł był do Domu Ojca – Wielkiego Architekta.” – Dobre uśmiałem się do łez.

 12. Kapsel said

  Re 10 i 11
  o tym tutaj
  http://www.tvn24.pl/12690,1692363,0,1,abp-zycinski-badzcie-jak-roze,wiadomosc.html

  a mnie zainteresował pastorał arc.Życińskiego…..jego jeszcze nie następca ale administrator ..bp.Cisło posługuje się tutaj przy bierzmowaniu też jakimś „dziwolągiem”.Bp.Cisło to ten od modlitw w Jedwabnem.
  http://goscniedzielny.wiara.pl/zalaczniki/2007/08/23/1187880137/1187880152.pdf

  czy Lublin ma być „tą stolicą ???

  i jeszcze jedno…jak ma się osoba bp.Cisło do p.E.Sendeckiego……

  SENDECKI PROSI NIE ATAKOWAC ABP LUBLINA MIECZYSŁAWA CISŁO
  Pilna sprawa i niezmiernie delikatna. Bardzo proszę Naszego Gospodarza i wszystkich mądrych Polaków, czytujacych FSM (forum Stanisława Michalkiewicza – think-tank polskiej prawicy) o nieatakowanie do czasu wyboru nowego arcybiskupa Lublina obecnego administratora tej archidiecezji – JE Księdza Biskupa Mieczysława Cisło. Przypomnę, że Ksiądz Mieczysław Cisło obecnie, po śmierci Arcybiskupa Życińskiego pełni ten trudny obowiązek i że jest to mój rodak, pochodzący z Krasnobrodu. Jest etnicznym Polakiem pochodzącym ze srodowiska rolniczego skupionego przy sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej, a Jego urodzeniu towarzyszył cud – wskazanie przez Opatrzność, że pragnie się Nim posłużyć do Swoich Bożych Celów….
  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=22099

  w myśl takich publikacji
  Biskup Mieczysław Cisło ( szpicel SB o kryptonimie „Rzymianin”) odbył przebłagalną modlitwę za popełnioną przez Niemców zbrodnię w Jedwabnem. Po raz kolejny okazuje się, że tajni współpracownicy bezpieki są szczególnie przydatni dla Salonu uparcie lansującego absurdalną tezę o naszej odpowiedzialności za Holocaust. Ksiądz Cisło został zwerbowany przez IV KW MO w Lublinie w 1975 r. i był za swoje zasługi między innymi w inwigilacji papieża hojnie nagradzany,
  http://adamkuz.blog.onet.pl/2,ID430702735,index.html

  Co Państwo na ten temat sądzicie???

 13. TomUSA said

  Kwiat polskiej młodzieży? Dobry żart, przecież to kwiat polskiej hołoty, lumpenproletariatu, ewentualnie młodocianych durni!! Kwiat polskiej młodzieży został na pobojowiskach II Wojny Światowej, pod Monte Cassino, w Katyniu, na Wołyniu, w obozach śmierci na Kołymie, robiąc miejsce w/w. Bylem w Polsce przez dwa miesiące ostatnio. Gdybym za każde usłyszane slowo k***a dostawał złotówkę, wyjechałbym milionerem!! Kwiat młodzieży polskiej ha, ha, ha!

 14. lanc3 said

  lewactwo się bawi,towarzystwo antify,pedałów i ćpunów.

 15. Lusatius said

  A za parędziesiąt lat rządzić nami będzie właśnie ta obecna „młodzież z Woodstocków”. Zaś Kwiat Polskiej Młodzieży (ten prawdziwy) zginie w odmętach konformistycznego, szarego społeczeństwa i nigdy do niczego nie dojdzie.

  Aż odechciewa się snuć jakiekolwiek plany na przyszłość z taką świadomością…

  Ale, nawiasem powiem, że od paru lat strasznie nęci mnie ciekawość na te Woodstocki. Co prawda, ani razu jeszcze mnie tam nie przyciągnęła, zawsze kończyło się na czysto teoretycznych planach. Jednak chciałbym raz zobaczyć to zjawisko z bliska („Syndrom Niewiernego Tomasza”, wiem… Ale zawsze lepiej się wypowiadać na jakiś temat, jeżeli się go zasmakowało, czyż nie?), tak z czystej ciekawości. Jednak nie od dziś wiadomo, że ciekawość to nic dobrego – pierwszy stopień do piekła.

 16. Najpierw Owsiak wmawia „rubta, co chceta”, a potem apeluje o bezpieczną podróż-paranoja.

 17. […] „wyzwolona z szarych komorek” mlodziez jedzie na „Przystanek Woodstock”. Tekst znalazlem u „Gajowego Maruchy” – zaiste to co sie dzieje w czasie takiej podrozy to „sam cymes”. Jesli podaje […]

 18. loo said

  Bez przesady, że to jakiś syjonistyczny spisek. Byłem na woodstock w Żarach lata temu, głównie biedota tam zjeżdzała, samochody jeszcze nie były aż tak dostępne jak teraz. Dojazd pociągiem to mały pikuś, powrót jest gorszy. Ogólnie to młodzi piją jak się bawią (dyskoteka/grill/wagary/wycieczka/zielona szkoła/itp). Takie są realia zabawy. W ludziach na woodstock nie było prawie wcale agresji i to było ciekawe, przypadki znikome żeby to gdzieś zobaczyć. Najpopularniejsze trunki to wino i piwo bo to biedacy tam zjezdzają w większości. Był bunt, ideały, walka z korporacjami, fascynacje muzyczne, mnóstwo uściśniętych dłoni, wymiana pogladów. Wandalizm też widziałem, głupota jest wszędzie.

 19. g said

  JAK DOBRZE, ŻE TEN (JAK DLA WAS) „BYDLĘCY KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY” MOŻE ZAWSZE LICZYĆ NA WASZĄ BEZNADZIEJNĄ I NIE MAJĄCĄ ŻADNYCH PODSTAW KRYTYKĄ, KTÓRA DO NICZEGO NIE DOPROWADZI! ŻYCZĘ WAM, ŻEBYŚCIE KIEDYŚ ZACZĘLI DZIAŁAĆ INACZEJ NIŻ POPRZEZ PISANIE BZDUR .

 20. 166 bojkot TVN said

  19/G
  Napisz coś konkretnego, relację ze swojego pobytu na „przystanku”, jak ten pobyt wpłynął na Twoją osobowość, czego nowego się nauczyłeś, kogo mądrego poznałeś, ile Cię ten pobyt kosztował, jakie tam były warunki, jak dojechałeś i jak wróciłeś, jaka jest Twoja ocena artystów, organizatorów …
  Konkrety poproszę, a nie wrzask i pouczanie, żeby działać, bo nie masz pojęcia kto tu pisze i co zdziałał w życiu, zanim napisał swój pierwszy tekst w sieci.

Sorry, the comment form is closed at this time.