Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Józef Bizoń o Hakerzy włamują się do serweró…
  Wlodek o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
  Yagiel o Wolne tematy (7 – 2…
  lesnick o Wojenne szaleństwo
  ot co o Wolne tematy (7 – 2…
  Aaron Blumblemblaum o Zamiast łapać przestępców, prz…
  prostopopolsku o Jak koty nas widzą
  Wanderer o Ukraina zaostrza blokadę trans…
  Yagiel o Wolne tematy (7 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (7 – 2…
  Boydar o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Zbigniew Kozioł o Jak koty nas widzą
  Boydar o Jak koty nas widzą
  Boydar o Dr Milewski: Narracji Niedziel…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Sześć nowych odrażających rodzajów broni do poskramiania nieuzbrojonych obywateli

Posted by Marucha w dniu 2011-08-07 (Niedziela)

6 Creepy New Weapons Police and Military Use To Subdue Unarmed People
http://www.alternet.org/world/151864/6_creepy_new_weapons_the_police_and_military_use_to_subdue_unarmed_people/?page=entire
Rania Khalek – 30.07.2011, tłumaczenie / skrót Ola Gordon

1. Niewidoczny bolesny deszcz

Nazwa brzmi jak prosto z Gwiezdnych Wojen. ADS, czyli Active Denial System, działa jak mikrofalówka, emitując wiązkę promieni elektromagnetycznych, które parzy skórę wytwarzając temperaturę osiągającą 130 stopni.

 2. Laserowy oślepiacz

Personal Halting and Stimulation Response lub PHaSR, ogromny karabin laserowy, technologia współfinansowana przez Państwowy Instytut Sądowniczy (USA).

3. Taser na steroidach

Zwykłe tasery działają z odległości 6-7 m, ten do 30m. Wywołuje unieruchomienie neuro-mięśniowe, inaczej szok elektryczny.

4. Środek uspokajający do kontrolowania tłumów

Uspokajacze to środki chemiczne lub biologiczne o działaniu uspokajającym, nasennym lub o podobnych efektach psychoaktywnych. Zakazane zgodnie z Konwencją Broni Chemicznej (1997). Najbardziej popularne: gaz łzawiący (CS) i chloroacetofenon (CN).

5. Wrzeszczące mikrofale przeszywające czaszkę

Mob Excess Deterrent Using Silent Audio lub MEDUSA (tak, z mitologii greckiej), wiązka mikrofali wywołuje nieprzyjemne doznania słuchowe w czaszce, ogłusza i unieruchamia.

6. Syrena rozrywająca ucho


 Long Range Acoustic Device lub LRAD, wydaje dźwięk do 100 m. Oryginalnie używany przez farmerów do odstraszania ptaków. Może zniszczyć słuch. Działanie: płyn ropopochodny w cylindrze miesza się z powietrzem i następuje wysokiej intensywności detonacja. Zakres działania – do 50 m; z odległości 10 m może wywołać stałe uszkodzenie, lub nawet śmierć. Inaczej zwany Thunder Generator [generator grzmotów]

Zadawanie bólu w celu kontroli lub zmuszania ludzi do ustąpienia pomaga osiągnąć pożądane cele w zarządzaniu percepcją, a z drugiej strony chroni społeczeństwo przed brutalnością takich urządzeń.

Być może te mniej śmiertelne taktyki kontroli tłumu powodują mniej obrażeń. Ale takżepoważnie osłabiają naszą zdolność do przeprowadzania zmian politycznych. Władze mają coraz więcej kreatywnych sposobów zarządzania opozycją, w czasie, gdy konieczność zmiany przez powszechne żądanie ma kluczowe znaczenie dla przyszłości naszego społeczeństwa i naszej planety.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 6 do “Sześć nowych odrażających rodzajów broni do poskramiania nieuzbrojonych obywateli”

 1. Zbigniew Koziol said

  Mnie ostatnio zainteresował stan technicznego rozwoju laserów do wykorzystania w wojsku, chciałbym szerszą pracę napisać na ten temat, ale to nieco potrwa. Wbrew pozorom, w internecie można znaleźć dość dużo technicznych informacji. Temat laserów często omawiany jest wraz z innymi rodzajami niekonwecjonalnych broni czy sposobów odstraszania ludzi.

  Jeśli idzie o lasery, to istnieje tu wiele niejasności prawnych. Obecnie jeszcze lasery które mogłyby być w praktyce wykorzystane na szeroką skalę na polu walki nie istnieją. Ale to nie znaczy, że nie istnieją prototypy testowane na poligonach.
  Nie jest na przykład do końca jasne (albo informacje tego rodzaju są utajnione) jaki byłby efekt ostrzelania laserem dużej mocy ludzi: czy energia swiatla spowoduje wypalenie otworu w ciele, na druga strone, czy tez moze spowoduje wyparowanie i eksplozje tkanki ludzkiej. Istnieje jednak tendencja do interperetacji prawa w taki sposob, iz bron tego rodzaju powinna byc zabroniona w prawie miedzynarodowym. Ale nie bedzie zabroniona, jesli stosowana przeciw sprzetowi. A to oczywiscie oznacza, ze przeciez nikt z wojskowych nie bedzie sie mocno cackal z tym, jak ona bedzie uzywana w praktyce.

  Obecnie lasery sa juz uzywane (Afganistan) do powodowania eksplozji min i niewybuchow na odleglosc oraz do oslepiania, w Iraku, na punktach kontrolnych. Oczywiscie ze takie oslepianie bez ryzyka nie jest dla zdrowia.

  Jesli kto ma ochote, to tematy te sa opisane szerzej, po angielsku, troche bardziej naukowo, np. tutaj:

  Click to access berichtaltmann2.pdf

 2. Ptasznik z Trotylu said

  Broń jest ślepa i nie ma poglądów politycznych

 3. mocniejszy said

  Sensacyjny zwrot w sprawie śmierci Andrzeja Leppera:
  Jednak zabójstwo?
  Szczegóły na końcu uaktualnionego artykułu:
  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/08/05/tajemnicza-smierc-andrzeja-leppera/

 4. hasbarożerca said

  Une się boją, żeby w wyniku obecnego kryzysu, który wywołali, nie zrodził im się jakiś Hitler, tak jak podczas kryzysu, który wywołali na przełomie lat 20. i 30.

 5. Zbigniew Koziol said

  Panie Hasbarojeżca,

  Ja mam taką teorie, że aż sam o niej myśleć boję się. A tu Aga wokół, JO, Marucha, nie dają mi możliwości dojść do głosu.

 6. Zbigniew Koziol said

  No dobrze. To za przyczyna Boomchy. Choc Boomchy nie nie lubie. Ale kabaret!

  Posłuchałem wiele kabaretow. I żal ściska serce. Wtedy to jakoś funkcjonowało. Bylo z sensem. Chociaż taki Smoleński dostal ponoć zakaz wykonywania (wogólne bardzo tragiczne życie).

  Wtedy to jeszcze jakiś sens miało. A gdy patrze na YT na kabarety, to mnie raczej żygać się chcę a nie śmiać.

  Za oknami świta.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: