Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (57 – …
  Voodoosch o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Wolne tematy (57 – …
  Peryskop o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Listwa o Wolne tematy (57 – …
  misieku o Wolne tematy (57 – …
  Enya o Amerykański liberalny komik kr…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Peryskop o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Piskorz o „Berlingowcy. Żołnierze tragic…
  Maverick o Wolne tematy (57 – …
  Piskorz o Wolne tematy (57 – …
  bryś o Amerykańscy naukowcy opracowal…
  Greg o Wolne tematy (57 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Zygmunt Wrzodak o Andrzeju Lepperze

Posted by Marucha w dniu 2011-08-07 (Niedziela)

Nie żyje Andrzej Lepper

Informacja którą otrzymałem od jednego z posłów o tragicznej śmierci Andrzeja Leppera wstrząsnęła mną. On facet twardziel, tyle przeszedł, odbierał tyle prymitywnych ciosów propagandy z strony mediów syjonistycznych na czele z Gazetą Polską i Wyborczą, że wydaje się coś nie wiarygodnego, żeby on, Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. On głęboko wierzący człowiek, ten który z różańcem się nie rozstawał, mógł popełnić samobójstwo, który nie zostawia żadnego listu pożegnalnego, któremu tak wielu ludzi wyrządziło wielką krzywdę???

Rozmyślam o wielu wersjach i o tej też, że praktycznie został sam, jego byli towarzysze partyjni i związkowi opuścili go, poszli na współpracę z ludżmi z organizacji internacjonalistycznej, jaką jest PiS. Obecnie prawie każdy z nich pcha się do mediów, aby przypomnieć o sobie i jednocześnie żałuje Leppera.

Właśnie taki jest nasz Naród nizinny, że łatwo przychodzi nam coś dobrego, ale uszanować tego nie potrafimy. Teraz lamentuje pani Begger, ta od kosza od brudnej bielizny w którą wkładali ją w TVN–nie po to by ośmieszać i kompromitować właśnie Leppera, a gdzie jest pokrętny karierowicz Filipek i jemu podobni, którym on Andrzej Lepper otworzył szeroko drzwi do karier politycznych, ale oni uszanować tego nie potrafili.

Osobnym rozdziałem jest obrzydliwa, parszywa menda polityczna, Ryszard Czarnecki, urodzony w Anglii w żydowskiej dzielnicy Londynu, znajomy Rudolfa Skowrońskiego (już 12 lat ścigany listem gończym). Ta kreatura polityczna lansuje się w mediach, ogłaszając się ekspertem od Leppera, ale ani słowem nie bąknie, że go zdradził, że rozbijał Samoobronę, że ośmieszał Leppera w mediach, że był koniem trojańskim w Samoobronie. Nie wspomni o swoim pryncypale, obrzydliwym kłamcu politycznym, obleśnym, nieudolnym, zakompleksionym syjoniście Kaczyńskim.

To ten miał za zadanie zniszczyć dwie partie LPR (przy pomocy Giertycha) oraz Samoobronę, te dwie partie były antysystemowe – czyli twardo staliśmy za interesami narodowymi. Oskarżenie Leppera, jakoby brał udział w ,,aferze gruntowej” oraz w ,,seks-aferze” było ciosem potężnym w Leppera.

Masoni wiedzą, że jak nie da się zniszczyć człowieka medialnie, podstępnie np. rozbijąc struktury, przejmując bliskich ludzi, uruchamiając służby specjalne wewnętrzne i zewnętrzne – to skuteczną metodą walki z takim silnym człowiekiem jest oskarżenie w sprawach obyczajowych, najlepiej to gwałciciel i tak oskarżyli Andrzeja Leppera. Do takich zadań osoby zawsze można znaleźć bez problemu.

Jeżeli takie metody nie dają rezultatu, to kolejny etap to skrytobójcze morderstwo.

Proszę zauważyć, że wszystko to miało miejsce wokół Andrzeja Leppera. Kim się posłużyli ,,ludzie z cienia” by zlikwidować politycznie Andrzeja Leppera, Jarosławem Kaczyńskim, a ta pospolita menda społeczna Czarnecki próbuje medialnie odwrócić uwagę ludzi od roli jaką odegrał w zniszczeniu Leppera – Kaczyński. Podobną drogę przeszedłem ja, ciągły atak medialny na mnie w takich mediach jak Wprost, Gazeta Wyborcza – G. Polska, Polsat, TVP, TVN i inne. Dostawałem straszliwe anonimy o rychłym moim zejściu, moich dzieci itd. To nie pomagało, zabili w rytualny sposób mojego rzecznika prasowego Andrzeja Krzepkowskiego, tak by wystraszyć ówczesną narodową Solidarność Ursusa. Gdybym nie zmienił wtedy swojego postępowania, zapewne mnie też by nie było wśród was. Do dzisiaj nie ma winnego morderstwa.

Dla Andrzeja Leppera nie istniał immunitet parlamentarny, ponieważ był według Kaczyńskiego warchołem i wszystkie sprawy na początku przegrywał, to bardzo dużo zabierało czasu na bronienie się przed sądem. On, gdy przestał być posłem, jeździł od sądu do sądu, od prokuratury do prokuratury, to wszystko było zaplanowane przez mafię, tę wewnętrzną i tę zewnętrzną, tak by męczyć człowieka, by nie miał czasu na politykę – i gdzie był wtedy Czarnecki i inni jego bliscy współpracownicy, którzy tak ochoczo lansują się na tragedii Leppera!!!

Podobny scenariusz zastosowali wobec mnie, ja od czterech lat mam ciągłe sprawy cywilne związane z moją działalnością publiczną w sejmie. Dwie przegrane z sześciu spraw cywilnych z Eureko i Podkulski z Podkarpacia, doprowadziły mnie praktycznie do ruiny finansowej. Też mnie zdradzili niby moi przyjaciele z Ursusa, którzy sprzedali się Bochniarzowej i doprowadzili do likwidacji Ursusa, za który ludzie oddawali życie.

Podobnie jak i A. Leppera z tym, że on miał jeszcze trzy sprawy karne. W taki skuteczny sposób wyłącza się ludzi z polityki, a winduje się tych co okazali się zdrajcami jak Giertych, który zmienia wille jak rękawiczki, lansowany jest w mediach, robią z tego tłumoka wielką gwiazdę medialną, ale on u wroga w Gazecie Wyborczej odciął się od poglądów swojego dziadka i Romana Dmowskiego.

Pokazuję obraz działania ,,ludzi z cienia”, którzy są wynajęci do osłony dla tych, co pracują w jawnych instytucjach rządowych do służenia dla mafii międzynarodowej, dla rządów syjonistycznych, których nadrzędnych działaniem jest okradanie mas ludzkich. Ta brudna mafia światowa żyje jak pasożyt, mają globalne media syjonistyczne, które uprawiają politykę opartą na obrzydliwym kłamstwie, tak by była wygodna dla świata lichwiarskiego zainstalowanego w Nowym Yorku.

Dlatego tacy ludzie jak Andrzej Lepper są im bardzo nie wygodni, należy według nich likwidować ich, czy to w sposób fizyczny, czy to w sposób psychiczny, to nie ma znaczenia. Do takich zadań mają takie kreatury polityczne jak Kaczyński, który dla rządów światowych zrobi wszystko, niech nikt nie myśli, że on jest większym patriotą od PO, oni tylko nim grają, czego dał wielokrotnie dowód ich poddaństwa akceptując tzw. ,,Traktat Lizboński”,  z którego woli staliśmy się niewolnikami jakiś rządów euro-pejskich, wysłał wojska polskie na wojnę o ropę do Iraku i Afganistanu, wyprzedawał majątek narodowy itd.

Nie ma różnicy między i byłą UW a PiS, są tylko pozory, koncepcje dla Polski mają identyczne. Kaczyński, który brudnymi rozklepanym kapciorami pcha się do rządzenia Polską w porównaniu do Leppera jest malutkim, zakompleksionym człowiekiem. On, A. Lepper, ma trójkę dzieci, dorobił się wielkiego gospodarstwa, umie jeździć na rowerze, obsługiwać komputer, uprawia sport, umie się przeżegnać, a Kaczyński??? A. Lepper był najlepszym Ministrem Rolnictwa w ostatnim 20-leciu, ale co z tego, został zaszczuty medialnie, potępiony przez ludzi z wymiaru sprawiedliwości. Myślę, że śp. Andrzej Lepper zostanie w naszej polskiej choć nieudolnej pamięci na zawsze i przede wszystkim w naszych modlitwach.

Apeluję, abyśmy byli w ostatniej drodze w dniu pogrzebu z śp. Andrzejem Lepperem, bądźmy na pogrzebie, weżmy biało – czerwone flagi. Piszmy maile do Komorowskiego, aby odznaczył pośmiertnie śp. Andrzeja Leppera Orderem Orła Białego.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie,,,,
Skierniewice 07-08-2011 rok
Zygmunt Wrzodak

http://wiernipolsce.wordpress.com

Komentarze 52 do “Zygmunt Wrzodak o Andrzeju Lepperze”

 1. Kronikarz said

  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

 2. wi42 said

  Andrzeju – spoczywaj w spokoju – pamiec o Tobie nie zaginie

  Panie Zygmuncie – dzieki za refleksje

 3. adam said

  Oto piekny przyklad tego co mozna robic aby ratowac Polske :
  WPS- Wierni Polsce Suwerennej
  http://wiernipolsce.wordpress.com/

  WPS uczestniczył dzisiaj w spotkaniu Komitetu Wyborczego Polska Patriotyczna. Wystąpiliśmy z inicjatywą połączenia działań z Samoobroną . Szczegóły naszej propozycji podamy jutro, gdyż najpierw chcemy poznać stanowisko władz Samoobrony( niestety trwa, z tego co wiemy, rywalizacja o przywództwo). Liczymy zatem bardziej na rozsądek członków Samoobrony niż władz – w stanie wewnętrznej rywalizacji.

  Czy pan Marucha tez przewiduje jakies kroki aby wesprzec Samoobrone ?
  http://wiernipolsce.wordpress.com/

 4. Józef said

  Dzięki dla Pana Wrzodaka za ten odważny tekst.

 5. Andrzej said

  Panie Andrzeju, bardzo mądrze i trafnie ocenił Pan atmosferę nienawiści międzynarodówki syjonistycznej i polskich zdrajców (katolików?) którzy sprzedają duszę diabłu za 30 srebrników! w której działał Andrzej Lepper. Posoborowy Kościół zachowuje się podobnie i to nas jeszcze dobija!
  Polacy powinni wyrzucić ze swoich domów TV/Radio czy powszwchnie dostępne ogłupiające media i zacząć się samodzielnie dokształcać używając swojego rozumu! W końcu jesteśmy „wolni”?
  Refleksja do Rotszyldowskiego świata lichwiarskiego zainstalowanego w Nowym Jorku u boku skolonizowanego „posłusznego” światowego policjanta i tyrana to kropką nad „i”.
  Nic się nie zmieni dopóki każdy Polak uczciwie nie zrobi rachunku sumienia i nie powróci do korzeni naszej Ojczyzny-Cywilizacji Łacińskiej z Kościołem Tradycyjnym w sercu swoim i jego nauką! Nie łudżmy się że mamy jakieś „wybory”! To walka na „być albo nie być”! Pomyślmy o naszych dzieciach i następnych pokoleniach! Pomyślmy o nas samych i…..wieczności!
  Pokój Twojej duszy!
  Ave Maryja…..
  Panie Andrzeju L.

 6. bezpartyjny said

  Dobry artykuł, jednak z pewną skazą we fragmencie dotyczącym R. Giertycha. Wszystkie zarzuty stawiane temu politykowi są po prostu niepoważne i wysuwane, myślę, z zazdrości i kompleksu niższości. Jakkolwiek zasługi p. Wrzodaka jako solidarnościowca i narodowca są niewątpliwie duże to jednak popełniał on błędy chociażby prowadząc w LPR rozbijacką robotę z Pękiem ku uciesze mendiów. (wystąpili z LPR i krytykowali na forum publicznym jej szefa a dzięki LPR weszli do parlamentu europejskiego jako posłowie). Określenie inteligentnego, wykształconego R. Giertycha słowem „tłumok” to już szczyty prymitywizmu. Niestety.

 7. Andrzej said

  Bardzo przepraszam za pomyłkę w imionach na początku mojego wpisu pod #5
  Byłem pod dużym wrażenim.

  Panie Zygmuncie, bardzo mądrze i trafnie ocenił Pan atmosferę nienawiści międzynarodówki syjonistycznej i polskich zdrajców (katolików?) którzy sprzedają duszę diabłu za 30 srebrników! w której działał Andrzej Lepper. Posoborowy Kościół zachowuje się podobnie i to nas jeszcze dobija!
  Polacy powinni wyrzucić ze swoich domów TV/Radio czy powszwchnie dostępne ogłupiające media i zacząć się samodzielnie dokształcać używając swojego rozumu! W końcu jesteśmy „wolni”?
  Refleksja do Rotszyldowskiego świata lichwiarskiego zainstalowanego w Nowym Jorku u boku skolonizowanego „posłusznego” światowego policjanta i tyrana to kropką nad „i”.
  Nic się nie zmieni dopóki każdy Polak uczciwie nie zrobi rachunku sumienia i nie powróci do korzeni naszej Ojczyzny-Cywilizacji Łacińskiej z Kościołem Tradycyjnym w sercu swoim i jego nauką! Nie łudżmy się że mamy jakieś „wybory”! To walka na „być albo nie być”! Pomyślmy o naszych dzieciach i następnych pokoleniach! Pomyślmy o nas samych i…..wieczności!
  Pokój Twojej duszy!
  Ave Maryja…..
  Panie Andrzeju L.

 8. Ptasznik z Trotylu said

  Ad 6. Staram się jak najszybciej zapomnieć o tym że istniał w polityce polskiej Pan Roman Giertych (po jego najnowszych „występach”).
  Z człowiekiem tym Polacy wiązali duże nadzieje.
  Tym bardziej przykro.

 9. Andrej said

  Zgadzam się z bezpartyjnym, rzeczywiście pełna zgoda z tym co napisał Wrzodak za wyjątkiem watku dotyczącego Romana Giertycha, to Wrzodak prowadził rozbijacką robote w LPR, przed wyborami w 2005 startował z innej listy a gdy się zorientował , że nie ma szansy jako syn marnotrawny powrocil na listy LPR, LPR w 2005 uzyskała ponad 8% glosów , nie kto inny jak Wrzodak z Pękiem juz na drugi dzien zaatakowali Giertycha za słaby wynik wyborczy, a żydomedia na czele z G…..m Wyborczym i Onetem i innymi wypuscili plotke , że Giertych nie dostał się do parlamentu , co okazało się nieprawdą, mało tego Giertych uzyskał po Tusku i Kaczyńskim trzeci wynik , wiecej głosow niż Lepper nie mowiąc o Pawlaku , ktory niewiele brakowało aby nie dostał sie do parlamentu .Zarzut , ze zmienia wille to naprawde chyba tylko zazdrosc, Giertych prowadzi Kancelarie prawną , ktora zapewne daje wiekszy dochod niz posłowanie, nie jest bezrobotny, to tylko jeden znany przypadek kiedy to za podróż żony wicepremier i minister Giertych oplacil lot, a nie jak pozostali, których żony latają na koszt podatnika.

 10. Andrej said

  Ptasznik z Tyrolu, najwyższa pora aby to wszystko co napiszą i powiedzą w Żydomediach czytać pomiedzy wierszami.

 11. Ptasznik z Trotylu said

  Ad 10. Od dawna nie korzystam z Żydomediów. Pan Roman Giertych dobrze zaczął ale źle skończył.

 12. wet3 said

  Dobre wypowiedzi Wrzodaka. Popsul to wszystko troche ostatnim zdaniem. Powinien dobrze wiedziec, ze kazdy szanujacy sie czlowiek nie powinien przyjmowac zadnych odznaczen od antypolskich zdrajcow – slugusow jewropejsatego NWO.

 13. Miroslaw Berbard D said

  Niestety to co Pan Wrzodak pisze to prawda z ktora trudno dyskutowac. Prawda jest tez ze patryjotyzm i idea narodowa umarla pare lat temu w narodzie co widac ile glosow dostaja partie narodowe. Ludzie jako wiekszosc tego nie chca i zawsze pojda za glosem Michnikow, Warszawskich Wojewodzkich i innych tego typu zaklamanych swin. Niestety podzila na PIS i PO w zupelnosci wystarczy naszemu spoleczenstwu. A dopoki tych mlodych wyksztalconych stac na kredyty to beda niezlomna armia POPIS. Innym wystarczy ze na stole sa papierosy i wodka. To wszyustko czego ludzie w Polsce potrzebuja. Pewien Anglik (swego czasu udzielajacy sie w froncie narodowym) powiedzial mi ze w angli przelkna wszystko dopoki biednych stac na abonament TV i telefon komorkowy oraz piwo w barze. Taka jest jakosc spoleczenstw. Oni by nawet nie musieli Lepera sprzatnac bo przeciez pare lat temu wykonczyli go medialnie i politycznie ale widocznie bylo im za malo.

 14. Miroslaw Berbard D said

  ad 6) On pisze tylko o tym jak sie ten ow inteligentny czlowiek zaprzedal. O wyparciu sie dmowskiego na lamach GW sam czytalem. Obecnie Pan Roman pomaga Sikorskiemu vel Aplebaum scigac polskich patryjotow jako prawnik. Moze slowo tlumok nie pasuje ale swinia napewno.

 15. out said

  http://www.propolonia.pl/blog-read2.php?bid=33&pid=1404

  Wrzodak o zabójstwie Andrzeja Krzepkowskiego – powalony na podłogę i zasztyletowany wielokrotnie uderzeniami z tyłu w kręgosłup.

 16. bezpartyjny said

  @14 Miroslaw Berbard D. Gratuluje wspaniałego źródła informacji tj GW. Ja od kilkunastu lat nie biorę do ręki GW a gdybym brał to na tym portalu na pewno bym się nie chwalił. Oczywiście R. Giertych nie uchronił się od drobnych mz błędów ale nijak one się mają w stosunku do jego osiągnięć.

 17. RomanK said

  Pan Jozef…
  ad 4////.panie ..panski wpis- to obelga dla pana Zygmunta!…nie wiem, czy pan zrozumie,, watpie,,ale tak jest!

  Przepros pan za niebywala bezczelnosc i chamstwo- najpodlejszego gatunku!

  Pan Zygmunt jest Czlowiekiem! I jako taki jest uczciwy ,odwazny.pryncypialny- taki sie urodzil , takim byl cale zycie i takim jest!
  To co mysli , to mowi i podpisuje swoim nazwiskiem i imieniem z podaniem adressu i telefonu!
  Zachwyty gnid wzdychajaccyh zpoza winkla… nie sprawiaja mu zadnej przyjemnosci..ale budza niesmak!

  Panie Ptaszniku… w swietle powyzszego..ma pan zludzenia co do wielbicieli i lizodupow kazdego- kto odwazniejszy od nich samych????

  Milosci do idoli..i wyimaginowanych bohaterow:-))))) i stanow orgazmu mysli, pochodzacych z niczego czyli z wlasnych glow..i faktu, ze moga napisac i podpisac….. ksyweczka:-))) oczywiscie….dla pewnosci:-))))

  Oto nasza Polska Forumowiczofffffa Neosarmacka Sparchlona:-))) Brak mozliwosci odroznienia pojecia matrona od… kurwiszona.

 18. Ptasznik z Trotylu said

  Ad 16 Rzeczywiście , Panie Bezpartyjny. bardzo dużym osiągnieciem Pana Romana Giertycha było zrobienie z LPR liczacej się siły politycznej i tego mu nikt nie odbiera.
  Tak samo nie można zlekceważyć totalnej klapy tej partii, co też zawdzięczamy Panu Romanowi.
  Szkoda, bo z LPRem wielu Polaków wiązało duże nadzieje.
  No tak ale klapa może się zdarzyć każdemu politykowi i każdej partii.
  Natomiast zupełnie dyskwalifikujące są usługi świadczone osobom niegodnym i w niegodnej sprawie. Polak i patriota tak nie postępuje.

 19. bezpartyjny said

  @14 Miroslaw Berbard D. Albo Pan nie rozumie albo Pan kłamie.
  1/ Jakichże to R. Giertych polskich patriotów ściga ?. Czy może chodzi o Palikota ? A o kogo? R. Giertych nie jest prokuratorem tylko adwokatem a więc ma prawo (a czasami może mieć obowiązek jeżeli mi wiadomo) bronić osoby o której niewinności nie jest przekonany. Przestępcy miewają obrońców z urzędu (np zbrodniarze hitlerowscy w Poczdamie). 2/Apllebaum to nazwisko żony Sikorskiego, zresztą żydówki. Sam Sikorski na listach górali z Syjonu nie występuje. Oczywiście wolałbym aby nie było bliższych związków p. Giertycha z tym panem. Zbliżenie (pozorne) do PO wynika z pomysłu aby zlikwidować PiS nawet kosztem wzmocnienia PO i aby otworzyć miejsce dla nowej partii narodowo katolickiej, niekoniecznie LPR.
  3/ „Wyparcie” się Dmowskiego (po którym nosi imię) to nic innego jak stwierdzenie, że nie wszystko co powiedział (czy napisał) śp. Dmowski jest słuszne zwłaszcza w obecnych realiach politycznych.
  4/ Z tą „świnią” to radziłbym uważać. Poza tym to określenie było używane przez naszych wypróbowanych „przyjaciół” m.in. w czasie okupacji w stosunku do Polaków (polnische Swein) i było dla nas jakby zarezerwowane. Czy może używa Pan tego określenia z racji jakiegoś pokrewieństwa z tą nacją ?

 20. bezpartyjny said

  @17 Ptasznik z Trotylu. Proszę mnie uświadomić komu p. R. Giertych tak niegodnie świadczył usługi i w jakich sprawach ? Będę naprawdę wdzięczny.

 21. bezpartyjny said

  @17 Ptasznik z Trotylu. Bardzo bym był wdzięczny, gdyby Pan uświadomił mnie szczegółowiej o tych usługach świadczonych osobom niegodnym i w niegodnej sprawie przez p. R. Giertycha. Naprawdę.

 22. RomanK said

  Panowie…LPR to twor pana Zygmunta Wrzodaka…powstal w Ursusie i na bazie Ursusa..
  Za co Giertychowie podziekowai panu Zggmuntowi organizujac putch…w LPR.. kiedy zazadal rozliczenia z wyborow sromotnie przegranych przez Macieja, a co do ktorych wielu mowilo ze jest tylko niepotrzebnym wysilkiem LPR bez mozliwosci wygrania…
  Zwolali w tajemnicy swoich poplecznikow i usuneli pana Zygmunta z LPRu:-)_)))i ptem kazdego kto nie padal przed nimi na kolana i nei przysiegal wiernosci panu:-)))
  Reszta byla juz tylko zjazdem na d…e przy pomocy zlotego spadochronu w postaci kancelarii , spraw nadawanych przez Uklad i blogoslawiaonych przez Kurie….sami curiae amicus:-))))

 23. Andrej said

  Własnie powinni go w 2005 roku wywalić przed wyborami jak postanowił startować z innej listy a nie litować się i ponownie przyjąć go na liste wyborczą LPR.

 24. wybory said

  Zobaczcie na onet.pl w sondazach jak ludzie maja dosc juz tego wszystkiego.
  Najwiecej glosow jest na „inne ugrupowania” czyli Samoobrona az 63% .
  Zobaczcie ze celowo pominieto Samoobrone ale ludzie wiedza ze „inne ugrupowanie” to zemsta za Leppera.
  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/wybory-w-tym-roku-az-dwukrotnie-drozsze,1,4816072,aktualnosc.html

  Jak mowilem wczesniej, idzmy tym glosem i glosujmy za Samoobrona !! to chyba nalezy sie zamordowanemu wicepremierowi Lepperowi.

 25. efka said

  O kant potłuc sondaże gdzie nie są wymienione wszystkie ugrupowania legalnie działające w Polsce.

 26. Wojwit said

  Wklejam ze strony:
  http://kryptonimprawda.wordpress.com/2011/08/06/mozliwe-konsekwencje-smierci-lidera-samoobrony/
  zupełnie odmienne opinie na temat Samoobrony i Andrzeja Leppera.

  „Możliwe konsekwencje śmierci Lidera Samoobrony

  Posted by kryptonimprawda w dniu Sierpień 6, 2011

  1. miało to na celu wyperswadowanie posłuszności wśród pozostałych szabas gojów i zobrazowanie im potęgi żydomasonerii.

  2. syjonistyczno-żydowske okupacyjne siły chciały w ten sposób ogłupić Gojów Polskich i wytworzyć w nich poczucie powinności względem Samoobrony, aby ci co nie są obeznani w temacie posłusznie poszli do wyborów zagłosować na samoobronę.

  3. Siły władające Polską chcą wywołać kontrolowaną rewolucję, takowe zamieszki mogą dojść do skutku po tym jak kreatorzy naszej rzeczywistości opublikują jakieś kontrowersje odnośnie „Leppera” i jego śmierci.

  Informuję wszystkich gojów, że obecnie w Polsce wszystkie partie, mniejsze czy większe ugrupowania są zażydzone i infiltrowane przez masonerię – włącznie z Samoobroną, która posłusznie przez cały okres swojego istnienia wykonywała polecenia Żydów. A te partie, które są w miarę przyzwoite zagłusza się i przez brak pieniędzy nawet nie zaistnieją na billboardach…”

  To gwoli uczynienia zadość i tym, którzy mają w tej kwestii inne poglądy, bowiem „audiatur et altera pars”.

 27. feliks said

  @Wojwit,Ptasznik z Tyrolu ,Roman K
  Dajcie sobie spokój z wypisywaniem bzdur na temat p.Giertycha, przeczytajcie sobie referat wygłoszony przez p.Kaczynskiego w znanej loży zydowskiej i bedziecie wiedzieli kto i na czyje polecenie rozwalał LPR i Samoobronę, nie wciskajcie kitu i to prymitywnego

 28. JO said

  Dziekuje za Slowa Prawdy Panie Wrzodak.

  Co do Giertycha to sa sluszne uwagi – Giertych zdradzil.

 29. JO said

  Teraz to Samobrona w wiekrzym stopniu bedzie Unych – jak Solidarnosc po przejeciu przez KOR.

 30. JO said

  ad.12. Sluszna uwaga. Te ostatnie zdanie moze byc mowa Unych…jestem z Wami (?)

 31. wybory said

  Oj boja sie Samoobrony,boja widac jak Onet.pl manipuluje sondazami. Pytaja sie na kogo bedziemy glosowac i oczywiscie po zabojstwie lidera tej parti nie podali nie spytali sie o Samoobrone tylko spytali o „inne ugrupowanie” oczywiscie ze chodzi tu o Samoobrone i okazuje sie ze Samoobrona juz teraz ma najwiecej glosow bo 63%.
  Wiec widac wyraznie ze boja sie jak ognia Samoobrony i musimy jej pomoc i wesprzec aby pokonac ten ukad.

  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/wybory-w-tym-roku-az-dwukrotnie-drozsze,1,4816072,aktualnosc.html

 32. xxxxxx said

  Po pierwsze chce powiedzieć ,że żal mi pana Andrzeja i mam nadzieje ,że znajdzie teraz spokój tam po drugiej stronie . Ale z wypowiedziom i refleksją pana Zygmunt Wrzodak jestem oburzona . Jak pan może mówić tak o parti polskiej ,która chce aby w Polsce było dobrze ,aby w Polsce ludziom dobrze się żyło w Polsce . Jak pan może pisać ,że Kaczyniski pcha się do władzy co ?I
  On tylko chce ,aby było dobrze nam w Polsce bo on widzi tak jak niektórzy ,że w Polsce odkąd władze przyjęła ta brudna platforma to się dzieje źle . Na przykład sprawa katastrofy Smoleńskiej wiekrzośc uważa ,że to był zamach Po na prezydenta tylko aby dość do władzy po trupach . Za rządów Po nie dowiemy się prawdy i to PO i Rosja ma krew na rekach i to Po pcha się do władzy po trupach . A Lepper też nie był świętym . To co przeczytałam w Naszym dzienniku i w Gazecie polskiej ,że Lepper miał tajne dokumenty i kto to wie czy nie zatarł z mafią i tak właśnie skoniczył . To tyle i żal mi pana i ludzi ,którzy mówią ,że ma pan racje bo gówno pan wie i pisze pan bzdury !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  P>SA i proszę nie obrażać Jarosława Kaczyńskiego bo ja nie wiem co on panu zrobił !!!

  Oj naiwny, naiwny, naiwny, jak dziecko we mgle… – admin

 33. Wojwit said

  @Feliks
  Czep się płotu, chłopie, jeśli już tak źle widzisz. A gdzie to i kiedy pisałem coś o Giertychu? Jak znajdziesz – opublikuj. Zresztą – to adwokat i pewnie nie potrzebuje takiego adwokata, który myli tych, o których pisze. Poza tym (bo poczułem się wywołany do tablicy), Roman Giertych zmylił szlak i teraz wędruje na manowce. Jeśli kogoś zwiedzie – pociągnie za sobą.

 34. Marucha said

  Osobom, które nie wiedzą, lub udają, że nie wiedzą czym para się Roman Giertych, polecam choćby:
  https://marucha.wordpress.com/2011/05/03/szef-msz-walczy-z-chamstwem-w-sieci-pozywa-za-wpisy/

  Zarazem uświadamiam, że rola, jakiej się podjął Roman Giertych absolutnie nie została mu narzucona, jak to ma miejsce w przypadku funkcji obrońcy z urzędu.

 35. Krzysztof M said

  Ad. 28

  „Teraz to Samobrona w wiekrzym stopniu bedzie Unych – jak Solidarnosc po przejeciu przez KOR.”

  – Jednak KOR do przejęcia Solidarności potrzebował stanu wojennego.

 36. Krzysztof M said

  Ad. 24

  „Zobaczcie na onet.pl w sondazach jak ludzie maja dosc juz tego wszystkiego.
  Najwiecej glosow jest na „inne ugrupowania” czyli Samoobrona az 63% .”

  – :-)) A jedyny skutek będzie taki, że onet się uwiarygodni w oczach lemingów. 🙂 A potem powrócą stare śpiewki. Ale uwiarygodnienie zostanie. 🙂

 37. Krzysztof M said

  Ad. 34

  Ciekawym tylko, jakich to realnych szkód narobił Giertych…

  „Cokolwiek czynisz, czyń rozważnie. I patrz końca.”

 38. bezpartyjny said

  @34 Panie Marucha, sam pan dał swój dopisek w tym linku: „Roman Giertych chcąc przypodobać się unym doprowadzi do tego, że będzie przez swoich znienawidzony, a przez unych po prostu traktowany z pogardą. O ile nie jest to znów jakiś „fakt prasowy”, z których G*** Wyborcza słynie. – admin.” a więc nie jest pan pewny czy R. Giertych pomagał Sikorskiemu to po pierwsze a po drugie chodziło o chamskie wpisy a to należy ukrócić obojętnie o kogo chodzi.
  A może się mylę ?

 39. Marucha said

  Re 38:
  Niestety, fakt ten został od tamtej pory potwierdzony poza wszelkimi wątpliwościami.

  Poza tym słynna wypowiedź R. Giertycha o tym, że „nie przyjął by Dmowskiego” – Dmowskiego, człowieka, któremu nie byłby godzien d…y podcierać – wystarczyła mi aż nadto.
  Skreślony.

 40. bezpartyjny said

  @39 Polecam przeczytać wywiad R. Giertycha na ten temat a wtedy może to wyjaśni sprawę. Przykro, że jest to z GW, która tak samo lubię jak pan ale gdzie niby ma się wypowiadać ? W ND, RM, TV Trwam a może na internecie i przeczyta go 100 no może 1000 osób ? Ja w każdym razie uznaje argumenty podane przez Giertycha i mu muszę przyznać rację. Trochę także czytałem pisma R. Dmowskiego i przyznam, że nie wszystkim mogę się zgodzić. Oczywiście zasługi Dmowskiego dla Polski są olbrzymie, to nie podlega dyskusji. W artykule tym R. Giertych mówi, że lubi żydów, no może to była niefortunna wypowiedź ale przecież mamy miłować bliźnich a nawet wrogów, nieprawdaż? A poza tym trzeba pamiętać, że R.G. jest politykiem i nie chciałby skończyć jak śp. A. Lepper.

 41. bezpartyjny said

  Przepraszam, zapomniałem podać link: http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3484547.html

 42. tinasunia said

  Kapitan schodzi z tonącego statku ostatni. Roman Giertych był pierwszym, który z tonącego LPR-u uciekł.
  Dopóki LPR miało kasę z budżetu, to przywódcą był Roman Giertych. Po przegranych wyborach, kiedy zabrakło finansowania partii z budżetu, przywódca „olał” wszystkich swoich członków, zrezygnował z funkcji przewodniczącego i wrócił do kancelarii adwokackiej.
  Mam pytanie: ilu pozostałych członków LPR-u mogło tak zrobić?
  Od tej pory Roman Giertych stracił resztki wszelkiego zaufania. Jarosław Kaczyński nie musiał niszczyć LPR-u. Zniszczył go sam przywódca.
  Czy tak samo postąpił Andrzej Lepper? Nie. Jego trzeba było zniszczyć i to zrobiono.
  Dlatego pytanie końcowe: co zrobić aby odzyskać Polskę? Może pan Zygmunt Wrzodak przejmie Samoobronę? Warto byłoby mu w tym pomóc.

 43. Marucha said

  Re 40:
  Nie tyle mam za złe Giertychowi, że się udziela w G*** Wyborczej, ile że od dłuższego czasu usiłuje podkreślać, że absolutnie nie jest żadnym antysemitą, a nawet „lubi Żydów”.
  A ta wypowiedź zrobiła z niego zwykłą k…:
  „Moim zdaniem antysemityzm Dmowskiego brał się z politycznego cynizmu. Dmowski nie lubił Żydów, zresztą w odróżnieniu ode mnie, bo ja Żydów lubię.

  No i niech spada do swoich Żydów, których lubi (za co?) – a którzy mają go za gówno rzadkie, bo żadne jego umizgi do nich nie dały i nie dadzą żadnego efektu.

 44. monitorpolski said

  Panie Zbigniewie, piękny tekst – odważny, od serca, pełen gorzkiej prawdy. Jeśli będę mógł to przyjadę na pogrzeb Wielkiego Polaka Andrzeja Leppera. Powinniśmy tym draniom dać nauczkę i wykorzystać do maksimum pamięć o ś.p. Andrzeju Lepperze – ustanowić order Patrioty – order im. Andrzeja Leppera. I dekorować nim najbardziej wartościowych Polaków. Mam już nawet pierwszego kandydata – Kazimierza Świtonia.
  Pozostaje jednak problem, o którym Pan nie pisze – ustawa o nasiennictwie.Obawiam się, że śmierć ś.p. Andrzeja Leppera mogła mieć coś z tym wspólnego. Jest to śmiertelnie poważna sprawa, o której mało kto mówi – temat jest tabu. Akceptacja GMO w Polsce oznaczać bowiem będzie śmierć naszego narodu w 2-3 pokoleniach. Nie mylę się – śmierć – z bezpłodności. GMO, podobnie jak promieniowanie, sterylizuje. Co robić z tym fantem? PiS i duża część SLD jest przeciw – czyżby to był ich chwyt wyborczy? A może jednak wiedza?

 45. feliks said

  @42 TinaSunia
  Banialuki, to jest partia polityczna a nie statek, cywilizowaną praktyką jest dymisja przywódcy partii po przegranych wyborach, a skąd ta pewność .ze opuścił? No i przecież p.Giertych miał propozycję od „wodzunia” podzielenia (rozdrapania)Samoobrony i co przyjął propozycję?a mógł „przetrwać”.
  @43 Marucha
  jakieś pomieszanie z poplątaniem, a co ma mówić że jest antysemitą i nienawidzi Żydów, wstąpił do UD czy też PO ,wspominany tu ś.p. Lepper wielokrotnie podkreśłał tępienie antysemityzmu w swoich szeregach. może by jednak kolega Marucha podał źródło tej wypowiedzi o Dmowskim chętnie się zapoznam. Co do cynizmu w polityce, to i Dmowskiemu zarzucano cyniczne podejscie do katolicyzmu i jego dość późnej koncepcji oparcia ruchu narodowego na polskim katolicyźmie.Nie obchodzą mnie takie „gadki szmatki” w polityce, ważne co można zrobić w danych realiach. akurat p.Giertych i LPR nie zawiódł mojego zaufania w głosowaniach i incjatywach ustawodawczych.Pan Wrzodak winnien pozostac związkowcem a nie politykiem, ta jego „pryncypailność” nic nie dała , no i jak koleżanka TinaSunia szczebiocze to on był jednym z pierwszych szczurów opuszczajacych statek.Dzisiaj p.Giertych popełnił wypowiedź w znienawidzonej TVN całkiem” wporzo”! Ma powody by walczyć z chamstwem w sieci (nawet na tym forum) i nie tylko.
  @wojwit
  przepraszam za pomyłkę

 46. wet3 said

  @ Feliks
  Poloz sie Felus, bos ty jest pijany, poloz sie Felku, bos ty niewyspany ….

 47. Marucha said

  Re 45:
  Panie Feliksie Szanowny,
  Albo Roman Giertych skłamał o tym, że lubi Żydów, albo powiedział prawdę.

  W pierwszym przypadku – to dupa na kaczych nogach z niego, a nie polityk. Zraził do siebie swych potencjalnych zwolenników, a wśród Żydów i tak nie ubyło mu wrogów. MÓGŁ PO PROSTU NIC NIE MÓWIĆ. Ominąć temat.
  W drugim przypadku…. no cóż, mam to komentować?

  Poza tym dobrze Pan wie, że „walka z chamstwem w sieci”, pod którą podłączył się Roman Giertych, to w rzeczywistości walka z „antysemityzmem”, czyli narzucanie cenzury.

  Na temat przywódcy, który z partii mającej ok. 20% poparcia zrobił plankton polityczny, też nie ma sensu komentować.

  Aha, oto link do wywiadu z RG:
  http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3484547.html

 48. Miet said

  Re 47
  Ja tak szybko Romana Giertycha bym nie skreslal.
  Przyznaje p. Feliksowi duzo racji w tym co napisal.
  Przeczytalem jeszcze raz ten wywiad z Giertychem przeprowadzony przez GwnoWyb. i widze dokladnie, ze ten dziennikarz za wszelka cene chcial podprowadzic Giertycha pod antysemityzm i nacjonalizm.
  Giertych sie nie dal i wyszedl z tego bardzo madrze.
  Powiedzenie, ze nie przyjaby Dmowskiego do swych szeregow, ktore to powiedzenie tutaj powtarzane jest na okraglo i podawane przez wielu jako niewybaczalny blamaz, jest tylko czescia wypowiedzi wyrwana z kontekstu. Prosze przeczytac te jego wypowiedz w pelni i zauwazyc co powiedzial na temat samego pytania jakie mu zadano.
  Powiedzenie, ze lubi Zydow??? A ktory polityk powiedzialby inaczej. We wspolczesnym swiecie tzw. zachodnim okreslenia swojego stosunku do Zydow uniknac nie potrafia nawet najwieksze tuzy.
  Kazdy prezydent USraela zaczyna swoja kadencje od podkreslenia dozgonnej przyjazni z narodem Izraela a przed wybraniem jest dobrze przeswietlony i deklaracje odpowiednie musi zlozyc.
  To tylko dowodzi jaka nacja dysponuje wielkim szmalem i glowicami nuklearnymi.
  Gdy Polacy oddali sie we wladanie obcej agenturze i teraz nie posiadaja doslownie nic, to ktory polityk polski przeciwstawi sie tej sile – chocby slownie – ja takiego nie widze.
  A taki polityk, ktory milczy, nie jest widoczny i nic nie zdziala.
  Jeszcze raz tylko podkresle, ze byla pewna szansa dla Polski, gdyby madrze zawarte zostaly pewne uklady z Rosja zanim Kraj zostal rozgrabiony.
  Teraz jest juz za pozno ale dobrze, ze jeszcze pewni ludzie cos tam chca zadzialac i Romana Giertycha nie skreslam.
  Moim politykiem, w ktorym pokladalem jakies nadzieje, ktory moglby jeszcze troche przynajmniej zamieszac w tym gangsterskim ukladzie, byl Andrzj Lepper – SWIEC PANIE NAD JEGO DUSZA.

 49. tinasunia said

  @45 Felix,
  Co prawda ładnie odpowiedział Panu Wet3 w poście 46, a jak Panu przypowiastka o kapitanie schodzącym ze statku jako ostatni, przypomnę inną, o szczurach,które pierwsze uciekają z tonącego okrętu.
  Roman Giertych rozłożył LPR jeszcze przed wyborami 2005. Olał listy wyborcze utworzone przez lokalnych działaczy i umieścił na nich swoich pupili. Rozwalił tym samym lokalne struktury pozostawiając rozgoryczonych działaczy.
  Potem już tylko było z górki. A jak sanki się wywróciły, to Romuś uciekł w kancelarię adwokacką olewając tym razem nawet swoich pupili.
  Jak to dla Felixa są to banialuki, to niech sobie z tym żyje.

 50. Błysk said

  Lepper de facto nie miał żadnego programu :najpierw był przeciw Unii Europejskiej , potem za. Oczywiście szkoda człowieka,jęśli to był mord , bo można założyć że mordercy z dawnej bezpieki nadal działaja /Tu przypominam sobie pewne dożynki kościelne pod Warszawa ,gdzie jeden z kombatantów opowiedział mi o śp. Wasilewskim ,NSZ-owcu, który w roku 1945 rozbił obóz NKWD w Rembertowie ,a którego bezpieka powiesiła w jego własnym mieszkaniu/.Dlatego nie apelowałbym do Komorowskiego ,by go odznaczył.Jestem zdania,że porządnemu Polakowi nie wolno brać żadnych odznaczeń od Komorowskiego. Co do Romana Giertycha , to było to wielkie nieszczęście dla Polski. Jegomość stosujący wszelkie chwyty /pisało się o jego pochodzeniu/ , bez etyki ,udzielający wywiadu i Die Welt ,gdzie opowiedział się by Polska była lotniskowcem USA i dla GW /potem zresztą zakazał wywiadów dla GW/, prześladujący Mariana Brudzyńskiego , który mu zarzuca ,że sfałszował kilkadziesiąt podpisów /Giertych/ ,by wyłudzić pieniądze od Skarbu Państwa niby dla LPR-u ,a faktycznie dla siebie, uczestniczący z żydami w obchodach w Jedwabnem, współpracujący z CIA , uzależniający jakikolwiek awans w LPR od złożenia mu wiernopoddańczej przysięgi.,fałszujący rejestrację LPRu… To jest zupełne dno.A jego zwolennicy w rodzaju Feliksa czy Bezpartyjnego to ludzie albo kompletnie głupi albo podli.

 51. Wojwit said

  @Błysk
  Czemu zakłada Pan, że mordercy ś.+p. Andrzeja Leppera muszą wywodzić się z dawnej bezpieki? Czyżby dzielnych funkcjonariuszy w tej nowej/”najstarszej”, w wielu trzyliterowych agencjach, nie było?

 52. Błysk said

  Pan Wojwit.Jeśli to był mord, to się z Panem zgadzam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: