Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (22 – …
  Boydar o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Białoruska TV: Kto zabił Leppera?

Posted by Marucha w dniu 2011-08-08 (Poniedziałek)

Pierwszy program białoruskiej telewizji podaje w wątpliwość samobójstwo Andrzeja Leppera. W niedzielnym wydaniu programu analitycznego „W centrum uwagi” pytano wprost, komu przeszkadzał lider Samoobrony i kto go zabił.

Jury Prakopau – dziennikarz prowadzący program powiedział, że Lepper umarł w „zagadkowych okolicznościach”, a policja dawała – jak to określił – „jakieś dziwne oświadczenia” w sprawie jego śmierci.

Zwrócił uwagę, że gdy popełnił samobójstwo znany białoruski dziennikarz Aleh Biabienin, to żądano, aby Białoruś przeprowadziła śledztwo z udziałem międzynarodowych ekspertów. Jego zdaniem, teraz „jest moralne prawo żądać od Polski i Europy przejrzystego śledztwa w sprawie śmierci Leppera.”  „On był nie tylko znaczącym polskim politykiem, ale też szczerym i bliskim przyjacielem Białorusi” – powiedział Prakopau.

W programie Białoruskiej Telewizji wystąpił Mieczysław Łysy – wiceprzewodniczący Związku Polaków na Białorusi, uznawanego przez władze w Mińsku. Z wypowiedzi Łysego wynika, że spotkał się z Lepperem w Mińsku tydzień przed jego śmiercią.

Mieczysław Łysy mówił również, że rozmawiał z Lepperem przez telefon w czwartek około godz. 22.00, a więc na niewiele godzin przed jego śmiercią. Twierdzi, że zadał liderowi Samoobrony pytanie, jak się mają jego sprawy. „On odpowiedział, że jest wszystko w porządku”. Mieczysław Łysy powiedział też, że umówił się z Lepperem, iż ten zadzwoni w piątek, ale tego dnia przez telefon dowiedział się, że Andrzej Lepper już nie żyje.

IAR/Kresy.pl

http://www.kresy.pl

Komentarzy 15 do “Białoruska TV: Kto zabił Leppera?”

 1. Kronikarz said

  Świetnie !

  Obrobią dupy polskim żydkom za zawracanie im dupy kilka tygodni temu – nich sie Sikorski-Appfelbaum teraz wypowie, no prosze.

 2. wybory said

  Dlatego caly czas nawoluje abysmy zjednoczyli sie wszyscy wokol Samoobrony, abysmy ja teraz poparli i wsparli poszli zaglosowac tylko na Samoobrone a wtedy gdy Samoobrona zdobedzie wiekszosc w sejmie bedzie mozna wszystko wyjasnic i rozliczyc.

  Kochani – innej drogi nie ma, idzmy tylka ta droga a moze sie duzo zmienic i wtedy dowiemy sie kto to wszystko zaplanowal i zrealizowal.

 3. Kapsel said

  Wczoraj wysłałem do znajomych z Białorusi ,podziękowanie za taką postawę….z odpowiednim załącznikiem.

 4. zagrypiona said

  @2

  Popieram. Ale wszystkiego to sie juz nie wyjasni, bo wuadziunia nie przeprowadzila odpowiednio w odpowiednim czasie badan toksykologicznych itd. a pewnie tez pozacierali jakies inne slady. Wiec tak optymistycznie bym do tego nie podchodzila…

 5. czytelnik said

  „Wybory” piszesz „zjednoczmy sie” – gdzie ?
  W rozbitej partii „Samoobrona”,czy ty wiesz co piszesz ???
  Teraz istnieje mozliwosc stworzenia na bazie i w rejestrze
  NOWEJ ORGANIZACJI NARODOWEJ i WSZYSCY W NIEJ SIE ZJEDNOCZYC !
  Taka juz jest ale przez rok czasu nie wiele jeszcze zrobila.
  Zagladnij na strone :
  http://ppatriotyczna.pl
  Ta powstala Partia Patriotyczna (mysle ,ze polska),jest,dziala
  od tamtego roku,jest zarejestrowana .
  Do niej winni sie teraz
  garnac WSZYSCY POLACY i niektorzy juz to czynia,nawiazuja kontakty
  jak chocby WPS.
  To musi byc cos nowego,ORGANIZACJA SKUPIAJACA WSZYSTKICH POLAKOW
  PATRIOTOW ze wszystkich srodowisk miast i wsi,szybko i sprawnie dzialajac wspolnymi silami – RATOWAC POLSKE i POLAKOW !!!

 6. Kronikarz said

  Jezeli bedzie wolny wstep do tej PP to zydki ja przehwyca a moze juz to zrobily.

 7. Kronikarz said

  ? dlaczego wpisy nie przechodza ?

 8. No tak. A może ktoś mi tu wytłumaczy dlaczego wszystkie blogi trzymaja sztamę z monitorem polskim, na którym jawnie, a nawet wręcz agresywnie nawołuje sie do głosowania za PIS. Wypowiadałam się tam i dostałam bana chyba dożywotniego za to, że pisałam z uporem maniaka co myślę. Pisałam na temat Kościoła Katolickiego, że jest mocno przesiąknięty masonerią i zinfiltrowany od dawna. Pisałam, ze PIS to taka sama marionetka jak PO, a może jeszcze gorsza. A tam panuje zakaz, żelazny zakaz, żeby było jasne, mówienia cokolwiek złego na Kościół Katolicki oraz na PIS, a wręcz nawołuje się do popierania PIS-u. Ja nawet nie wiem, czy ta medialna nagonka na PIS nie jest mocno wyreżyserowana, właśnie po to, aby owieczki same wystawiły Pisowców na piedestał i miały wrażenie, że dostały to co chciały. Teraz kręci się kłamstwo dookoła, a Ci, którzy te kłamstwa nakręcają, to mistrzowie manipulacji i potrafią zręcznie manipulować opinią publiczną oraz nastrojami społecznymi. Dlaczego więc naganne jest na tamtym blogu mieć własne zdanie i dlaczego ludzie myślący inaczej niż tam jest zalecone, są banowani i nazywani agentami? Pytam, bo wielu znanych blogerów, w tym Marucha wpuszczają wpisy Marka Podleckiego, a mało tego wypowiadają się u niego na blogu, mimo, że tak drastycznie różnią się poglądami. Tymczasem ja zostałam za identyczne poglądy nazwana agentką. O co tu chodzi? Dla mnie to jest co najmniej bardzo podejrzane wszystko. Kto więc mówi prawdę, a kto sieje kłamstwa?

  Mało tego, ktoś, kto jest osobą znaną w sieci i cenioną ( z szacunku do tej osoby nie wymienię nazwiska), poinformował mnie, że udzielający się na blogu Marka Podleckiego Zenobiusz jest agentem. Dodam, że ta osoba zna osobiście i dobrze zarówno właściciela Monitora, jak i Zenobiusza. Tymczasem na pytanie dlaczego zostałam zbanowana,. Pan Podlecki odpowiedział mi, że kieruje się zdaniem Zenobiusza, bo mu ufa bezgranicznie. Czy czujecie tego pokrętnego blusa? Czy ktoś kto myśli logicznie, widzi w tym choć odrobinę logiki? Bo ja się jej dopatrzeć nie umiem. Kto jest kim i o co tu chodzi?

 9. Marucha said

  Re 8:
  Wydaje mi się, że opinie prezentowane w blogach są odzwierciedleniem opinii panujących w społeczeństwie.
  A społeczeństwo wierzy, iż PiS to partia patriotyczna i katolicko-narodowa. I żadne fakty go nie przekonają.

  Mogę jednak dodać, iż gajówka – mimo, iż w PiS-ie znajduje się parę przyzwoitych osób – nigdy z PiS-em nie sympatyzowała, a wręcz przeciwnie.

 10. Marucha said

  Re 7:
  Vide https://marucha.wordpress.com/cenzura/

 11. Ad.2. daj spokój z tą samo-broną.

 12. revers said

  Przewerbowane sluzyby …

 13. revers said

 14. revers said

  glowny podejrzany mordka Radosajan Sikorki

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/bialoruski-dziennikarz-ws-leppera-podejrzanym-staj,1,4817383,wiadomosc.html

 15. Post mortem

  Być może pogrzeb Andrzeja Leppera jest czymś więcej, niż pożegnaniem niekonwencjonalnego polityka.

  Być może jest to symboliczne pożegnanie tradycyjnej wsi polskiej, pożegnanie matecznika narodu polskiego oraz podpory naszej państwowości i podpory prawdziwego Kościoła – stanu chłopskiego.

  Został on zniszczony na fali industrializacyjnych i postindustrializacyjnych przemian, zapoczątkowanych na dobre po drugiej wojnie światowej. Nie dały one narodowi polskiemu nic, oprócz przemieszczenia większości ludności ze wsi do miast, z systemu prawie-autarkii do systemu całkowitej zależności od sztucznej gospodarki socjalistycznej (typu komunistycznego i „wolnorynkowego”), sterowanej zdalnie z Moskwy, Brukseli, Waszyngtonu i Bóg wie skąd jeszcze. Nie dały nic, oprócz zamienienia ludzi względnie wolnych, jakimi byli polscy chłopi, w żałosnych i bezbronnych najemników-niewolników, którymi są dzisiejsi pracownicy w miastach.

  Opór przeciwko temu odgórnie zaprojektowanemu i realizowanemu procesowi był uprawniony i słuszny, ale beznadziejny. Andrzej Lepper był wielkim bohaterem tego RUCHU OPORU polskiej wsi, polskiej prowincji, animatorem narodowego protestu przeciwko zarzynaniu („całkowitemu przekształcaniu”) dawnej prawdziwej Polski – lecz jego walka skazana była z góry na przegraną, a tamtej prawdziwej Polski już nie ma, nastąpiły niekorzystne, trudnoodwracalne zmiany.

  Czy musimy się z tym pogodzić? Czy możemy z tym walczyć? I jak?

  Żeby Polska była znów Polską.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: