Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Byliśmy przeciw powstaniu
  Boydar o Faza fermentacji
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (53 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  JerzyS o Szumowski dla money.pl:…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  gnago o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  PanSmetek o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  tak na koniec o Wolne tematy (53 – …
  NC o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Białoruski dziennikarz: ws. Leppera podejrzanym staje się Sikorski

Posted by Marucha w dniu 2011-08-10 (Środa)

Białoruskie media bardzo dużo uwagi poświęcają śmierci Andrzeja Leppera, który wiele razy gościł u naszych wschodnich sąsiadów, a ostatnio mówił, że Polska nie powinna się mieszać w wewnętrzne sprawy tego kraju. Wadim Hihin, redaktor naczelny prołukaszenkowskiego magazynu „Biełaruskaja Dumka” w rozmowie z „Super Expressem” mówi, że w sprawie śmierci Leppera „podejrzanym staje się Radek Sikorski”.

Hahin uważa, że wiele przesłanek każe się zastanowić, czy Andrzej Lepper rzeczywiście popełnił samobójstwo. Według dziennikarza ktoś mógł mieć interes, aby zabić Leppera.

– Andrzej Lepper dążył do rozwoju stosunków gospodarczych między Białorusią a Polską. (…) Myślę, że miał politycznych wrogów, którzy nie byli zainteresowani rozwojem współpracy gospodarczej i dobrosąsiedzkich między naszymi krajami – mówi w rozmowie z „Super Expressem”.

Kto według dziennikarza byłby takim wrogiem politycznym?

– Mówię m.in. o Radku Sikorskim, który buduje swoją karierę na rozgrywaniu kwestii białoruskiej i histerii wokół wewnętrznych spraw naszego kraju. Ktoś taki staje się podejrzany – powiedział.

Jak dodaje, może nazwać Sikorskiego „błaznem czy amerykańskim pieskiem, ale o tym, czy zabił Leppera może zdecydować tylko niezależne śledztwo”.

Więcej w dzisiejszym „Super Expressie”.

http://wiadomosci.onet.pl

Komentarzy 27 to “Białoruski dziennikarz: ws. Leppera podejrzanym staje się Sikorski”

 1. Kapsel said

  To że od wielu lat na czele MSZ stoi zawsze przebieraniec albo spokrewniony…najlepiej świadczy o tym kto tak naprawdę nami rządzi.

 2. Boryna said

  ad. 1 A kto rządzi oświatą, finansami?

 3. czytelnik said

  Sikorski ?
  No coz , bedzie musial odejsc na z gory zaplanowane stanowisko .
  Media oficjalne juz o tym przebakuja.

  Zawsze bowiazuje zasada :
  „Murzyn zrobil swoje,teraz moze odejsc”.

  Nie wszyscy sa zdolni do okreslonych celow.
  Mistrzowie tez popelniaja bledy !

 4. ryziel said

  koncepcja Sikorskiego i jego kamratów nie jest głupia

 5. revers said

  Radosyan ma jedna koncpecje, great israel via NWO

 6. Joe said

  Po dokladnej analizie wypowiedzi osobistego kierowcy i przyjaciela sp.A.Leppera
  (byl on ostatnia osoba widzaca sie z nim).Jestem przekonany w 99% ze bylo to morderstwo na zamowienie.A kto za tym stoi?Pewnie ci sami co w przypadkach poprzednich…Jaroszewiczow, i dlugiej listy pozostalych.

 7. maciek said

 8. Kapsel said

  Re 2
  w rzeczy samej…okropnie długa lista !!!

 9. zachmurzony said

  @6.
  „A kto za tym stoi?”

  Zaraz po tragedii, jeszcze zanim jakikolwiek policjant zabrał głos, media powiedziały jasno, że to samobójstwo. Masz jeszcze wątpliwości o co tu chodzi?

 10. revers said

  Wcześniej te same media powiedzialy przekazem, że watahę należy, zagonić, zaszczuć, wyrżnąć.

  Cały czas trwa akcja dezyinformacji, przez stwarzanie odmiennego portretu psychologicznego od typowego samobójcy z depresją, raz podając finansowe
  problemy, raz ze rodzinne.jako główny powód samodestrukcji.

 11. Boomcha said

  Męczeństwo Andrzeja Leppera, Stanisław Michalkiewicz, 9 sierpnia 2011

  „Śmierć Andrzeja Leppera wskutek powieszenia na sznurze od treningowego worka bokserskiego w warszawskim biurze Samoobrony, wywołała spory rezonans nie tylko w naszym nieszczęśliwym kraju, ale również w niektórych państwach ościennych, a nawet odległych. Rzecznik prokuratury, pan Dariusz Ślepokura stwierdził wprawdzie, że do śmierci Andrzeja Leppera nie przyczyniły się „osoby trzecie”, ale warto zwrócić uwagę, że nic nie powiedział, to znaczy – ani nie wykluczył, ani nie potwierdził ewentualnego udziału osób drugich. A ponieważ osób drugich może być tak samo sporo jak trzecich, to wszystko skłania do podejrzeń, iż przyczyną śmierci Andrzeja Leppera, podobnie zresztą, jak wszystkiego, co ostatnio dzieje się w naszym nieszczęśliwym kraju, mógł być „błąd pilota”. (…)”
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2152

  ————————————
  „Zwariowałam” był debiutem literackim znanej dziennikarki telewizyjnej, autorki m.in. programu „Widziałam”, Marii Wiernikowskiej. Na stronach książki prowadziła ona dziennikarskie śledztwo, któremu początek dał niewyemitowany dotychczas reportaż z Klewek.

 12. czerwonykiel said

  Sikorski to dobry kolega Aleksandra Makowskiego który jeździł wspólnie z Rudolfem Skowrońskim do Iraku. Rudolf Skowroński InterCommerce – Afera w Klewkach = Lepper
  zapraszam na mój blog
  http://czerwonykiel.wordpress.com/

 13. Joker said

  (… Usunięto na prośbę autora komentarza …)

 14. Joker said

  Proszę o usunięcie mego postu powyżej.
  Błąd techniczny, sorki

 15. Joker said

  Co to za burek żydowski atakujący A.Leppera?

 16. Boomcha said

  @ 15

  Żyd Jerzy Diatłowicki

 17. czytelnik said

  Niebo plakalo na pogrzebie i Lech Walesa tez jako dobry chrzescijanin.

 18. Wojwit said

  Na pewno szczerze łzy lał…

 19. Chłopek Roztropek z Podlasia said

  Panie Gajowy,
  tutoj se możecie poogladać białoruską TV:
  http://russkoetv.de/media/b_tv/index.html
  Dzisioj godali co 2 bialoruskie czynowniki nie dostali wizy na pogrzyb Leppera – swojom drogom to ni ma na to usprawiedliwienia. Białorusy wypomnieli, że na pogrzyb arcybiskupa Swiontka, kto z Polski chciol to jechoł no i że po Smolensku to dawali wszytkim wizy biezpłatnie na przejazd – nosz (nie)rzond ni mo za grosz honoru. U nos na Podlasiu (choć jo pochodze z gór) som wszyscy za dobrosomiedzkimi relacjami z Biołorusiom. Niych bedzie, że reżim, aly łon swoj honor mo, a nasi niy majom żodnego honoru, a z sąiadami trza żyć.

 20. Chłopek Roztropek z Podlasia said

  Teroz dowiedziołem siy, że jinteria ło tym pisała:

  Białoruska TV skrytykowała Polskę w relacji z pogrzebu Leppera

  Białoruska telewizja państwowa relacjonując dzisiaj pogrzeb Andrzeja Leppera skrytykowała śledztwo w sprawie jego śmierci i oskarżyła Polskę, że zachowała się niehumanitarnie, odmawiając wiz wjazdowych dwóm członkom białoruskiej delegacji rządowej.

  „Jeśli pogrzeb głównego polskiego opozycjonisty władze zorganizowały na najwyższym poziomie, to nie można tego powiedzieć o przebiegu śledztwa w sprawie zagadkowej śmierci polityka. Współpracownicy Leppera nie popierają oficjalnej wersji mówiącej o samobójstwie” – mówił reporter relacjonujący uroczystości pogrzebowe szefa Samoobrony.

  Szef białoruskiego Związku Pisarzy Mikałaj Czarhiniec, jeden z dwóch białoruskich delegatów, którzy nie otrzymali wizy wjazdowej do Polski, ocenił tę odmowę jako „elementarne chamstwo”.
  „Nie dać możliwości pożegnania się z człowiekiem – to po prostu dzikość (…), to co najmniej nie po ludzku” – powiedział deputowany do parlamentu Michaił Orda, drugi delegat, który nie otrzymał wizy. Obaj znajdują się na liście osób objętych sankcjami wizowymi Unii Europejskiej.

  „Jeśli dla oficjalnej Warszawy odejście Leppera nie jest nieszczęściem ludzkim, lecz pretekstem do intryg, to jej przedstawicielom można szczerze współczuć” – ocenił komentator telewizji.

  Powiedział, że „niedługo przed śmiercią Lepper był na Białorusi. Spotkał się z prawie wszystkimi kolegami i przyjaciółmi, jakby się żegnał, jakby wiedział, że może nie dożyć do wyborów w październiku”.

  Spikerka TV oznajmiła, że „Lepper mógł odegrać wielką rolę w zbliżających się wyborach parlamentarnych (w Polsce), łącznie ze zwycięstwem”.

  Ambasador Białorusi w Warszawie Wiktar Hajsionak mówił podczas uroczystości pogrzebowych, że Lepper „uczciwie, szczerze i otwarcie popierał działania władz” Białorusi. „Nie wszystkim i nie wszędzie się to podobało” – zauważył dyplomata.

  W obszernym materiale w głównym wydaniu wiadomości poinformowano, że na grobie Leppera złożono wieniec od prezydenta Białorusi Alaksandra Łukaszenki.

  Szef Samoobrony został pochowany w Krupach (Zachodniopomorskie), niedaleko Zielnowa, w którym mieszkał. Pogrzeb miał charakter państwowy. Lepper został pochowany przy asyście wojskowej, oddano salwę honorową.

 21. obserwator said

  @16. Lepper znakomicie załatwił tego chama Diatłowickiego, prawdziwego eksperta od rolnictwa i antysemityzmu.

 22. jak zabito A.Leppera? said

  Egzekucje przez wywoływanie ataku serca i nowotwór

  W 1975 r., podczas przesłuchań Komisji Kościelnej, wyszła na jaw tajna broń do dokonywania egzekucji. CIA odkryła truciznę, która wywoływała natychmiastowy atak serca. Truciznę tę można zamrozić np. w formie strzałki i z dużą prędkością wystrzelić z pistoletu. Pistolet ten mógł wystrzelić lodowaty pocisk z taką prędkością, że strzałka przechodziła przez ubranie osobnika i pozostawiała tylko maleńkie zaczerwienienie na skórze. Kiedy trucizna rozpuściła się w organizmie i została wchłonięta do krwi, następował atak serca! Wyprodukowano ją tak, żeby była niewykrywalna podczas nowoczesnej autopsji.

  Czy można dać komuś nowotwór? Jeśli rak u zwierząt można wywołać poprzez wstrzyknięcie im wirusów i bakterii raka, z pewnością możliwe jest to samo w przypadku człowieka! W 1931 r. Cornelius Rhoads, patolog z Instytutu Badań Medycznych Rockefellera, osobom badanym w Puerto Rico, celowo wstrzykuje komórki nowotworowe, 13 z nich umiera. Chociaż później portorykański lekarz ujawnia, że Rhoads celowo ukrył pewne szczegóły swojego eksperymentu, i sam Rhoads zeznaje na piśmie, że według niego wszystkich Portorykańczyków powinno się zabić, później organizuje placówki zajmujące się nową bronią biologiczną w Fort Detrick, Maryland (stąd pochodzą wirusy HIV/AIDS, ptasiej grypy i świńskiej grypy – wirus A-H1N1), w Utah i Panamie, i zostaje mianowany do amerykańskiej Komisji Energii Atomowej, gdzie rozpoczyna serię eksperymentów narażających na promieniowanie amerykańskich żołnierzy i cywilnych pacjentów szpitali.

  Odpowiedź na pytanie – czy można dać komuś nowotwór – brzmi – tak. Po prawie 80 latach badań, obecnie jest sposób na wywołanie prawdziwego ataku serca i danie zdrowej osobie raka. Obu wykorzystywano jako metodę egzekucji. Tylko naprawdę doświadczony patolog, który dokładnie wie czego szukać w autopsji, może rozróżnić wywołany atak serca, lub rak przez egzekucję, od naturalnego powodu zgonu.

  Czy śmierć z powodu zawału serca, pękniętego tętniaka, czy udaru krwotocznego jest „powodem naturalnym”? Nie, skoro agencje rządowe znalazły sposób wpływania na częstość akcji serca, ciśnienie krwi, lub dylatację naczyń krwionośnych. Badania neurologiczne wykazały, że mózg ma określone częstotliwości dla każdego dobrowolnego ruchu o nazwie zestawy przygotowawcze. Przez strzał w klatkę piersiową wiązki mikrofali, zawierającej sygnały ELF wysyłane przez serce, ten organ można wprowadzić w chaos, tzw. atak serca. W ten sposób liderzy partii politycznych wysokiego szczebla, podatni na ataki serca, mogą być zabijani, zanim spowodują jakieś kłopoty.

  Jack Ruby zmarł na raka na kilka tygodni zanim sąd apelacyjny odrzucił oskarżenie go o morderstwo, i nakazał mu stanąć przed sądem poza Dallas, w ten sposób pozwolił mu na swobodne wypowiedzi, jeśli miał na nie potrzebę. Jack Ruby wahał się w kwestii zabicia Lee Harvey Oswalda, aby uniemożliwić mu wypowiedzieć się, więc nie ma powodu, by podejrzewać, że więcej uwagi poświęcono by Jackowi Ruby’emu, gdyby stanowił zagrożenie dla ludzi w rządzie USA, którzy spiskowali zabójstwo prezydenta Stanów Zjednoczonych – Johna F. Kennedy’ego.

  Matt Simmons, ekspert w dziedzinie ropy, został zamordowany za wyrażenie opinii, że rząd Obamy ukrywał sprawę wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej. Bankier inwestycyjny Matt Simmons, który zmarł nagle, bardzo dobrze znał tę dziedzinę przemysłu i był prezydenckim doradcą, który stał się znany kiedy napisał, że zasoby Arabii Saudyjskiej się kończą, a światowa produkcja ropy osiągnęła szczyt. Simmmons (67), zmarł w swoim domu wypoczynkowym w Maine. Autopsja dokonana przez lekarza stanowego wywnioskowała w poniedziałek, że zmarł na skutek przypadkowego utonięcia, „spowodowany przez atak serca”.

  Jego z 2005 r. najlepiej sprzedająca się książka, „Twilight in the Desert: The Coming Saudi Oil Shock and the World Economy” („Zmierzch na pustyni: nadchodzący szok dla Arabii Saudyjskiej i gospodarka światowa”), zdobyła mu wielu czytelników. Książka twierdzi, że Arabia Saudyjska znacznie zawyżyła wielkość zasobów ropy naftowej, oraz świat stoi na krawędzi poważnego niedoboru ropy, kiedy największe pola naftowe wyczerpują się. To odkrycie wspiera Iran. Iran wie, że zasoby ropy na Bliskim Wschodzie szybko wysychają i dlatego obecnie koncentruje się na budowie reaktorów jądrowych. Gdy zabraknie ropy, Iran będzie jedynym krajem na Bliskim Wschodzie, który będzie samowystarczalny w zakresie energii. Wszystkie inne kraje Bliskiego Wschodu, łącznie z Arabią Saudyjską, staną się ubogimi państwami Trzeciego Świata.

  Były prezydent Jugosławii, Slobodan Miloszewicz, został również zamordowany. Znaleziono go w areszcie haskiego trybunału. Miloszewicz został oskarżony o zbrodnie wojenne i przeciwko ludzkości, z powodu jego rzekomej roli w wojnach w Bośni, Chorwacji i Kosowie w latach 1990. Oskarżono go również o ludobójstwo w wojnie bośniackiej w latach 1992-95, w której zginęło 100.000 osób.

  W przeddzień śmierci, Miloszewicz napisał list, w którym stwierdził, że w areszcie był podtruwany. Autopsja potwierdziła to twierdzenie, gdyż ciało Miloszeiwcza zawierało środek, który tak działał, że jego zwykłe lekarstwo na nadciśnienie i chorobę serca było nieskuteczne, wywołując atak serca, który doprowadził do zgonu.

  Były agent MI6, Richard Tomlinson, powiedział dziennikarzom, że w 1992 r. widział dokumenty mówiące o egzekucji Miloszewicza poprzez zainscenizowanie wypadku samochodowego, kiedy kierowca zostanie oślepiony błyskiem światła, a zdalnie sterowana dysfunkcja hamulców może spowodować wypadek. Tę samą technikę wykorzystano w rzeczywistości w zamordowaniu księżnej Diany.

  Jeśli Miloszewicz został zamordowany, to kto byłby za to odpowiedzialny? NATO. Dlaczego NATO? Ponieważ, choć ICTY (lub Trybunał Haski) prezentuje się światu jako organ ONZ, to urzędnicy NATO sami wypowiadali się jasno, publicznie, że naprawdę należy do NATO. To NATO mianuje oskarżycieli i sędziów, którzy odrzucili ściganie wszelkich zbrodni wojennych przeciwko NATO. Z tego wynika, że Slobodan Miloszewicz, będąc więźniem w Scheveningen kiedy zmarł, był więźniem NATO. To ono miało i motyw i okazję do zamordowania go.

  W marcu 2002 r. Miloszewicz przedstawił kontrolowanemu przez NATO Trybunałowi dokumenty, świadczące o tym, że zarówno amerykański rząd, jak i NATO, udzielały finansowego i militarnego wsparcia al-Kaidzie, żeby pomóc Armii Wyzwolenia Kosowa, w wojnie przeciwko Serbii. To nie podobało się Pentagonowi i Białemu Domowi, które wtedy próbowały sprzedawać wojnę z terrorem i przygotowywał się do usprawiedliwienia inwazji na Irak.

  W procesie Miloszewicza o zbrodnie wojenne, NATO zarzuciła, że Serbowie dokonali masakry albańskich cywilów w kosowarskim mieście Racak. Dowody przedstawione w sądzie wykazały, że zarzuty NATO są oszustwem. Jest to szczególnie żenujące, gdyż oskarżenia o masakrę w Racak były pretekstem dla NATO do bombardowania Serbów 24 marca 1999 r. (naloty dywanowe dokonane przez amerykańskie lotnictwo – autoryzowane przez prezydenta Billa i Hillary Clinton). potem NATO stwierdziła, że Serbowie rzekomo zamordowali 100.000 albańskich cywilów. Ale śledczy kryminalni NATO stwierdzili, że nie znaleźli nawet jednego ciała albańskiego cywila zamordowanego przez siły Miloszewicza. Niemożliwość znalezienia żadnych ciał doprowadziła do tego, że NATO absurdalnie oskarżyła Serbów o umyślne ukrywanie ludobójstwa, przewiezienie wielu tysięcy ciał w autach-chłodniach głęboko do Serbii (podczas gdy Bill Clinton organizował tam naloty dywanowe), bez pozostawienia żadnych śladów. Ale Trybunał wykazał, że te oskarżenia są również kłamliwe.

  Miloszewicz wygłosił kilka przemówień, w których powiedział o tym, jak grupa pozostających w cieniu internacjonalistów wywołała chaos na Bałkanach, jako następny krok w drodze do „nowego porządku świata”.

  W przemówieniu wygłoszonym w serbskim Kongresie w lutym 2000 r., Miloszewicz oświadczył: „Mała Serbia i jej naród pokazały, że opór jest możliwy. Zastosowany w szerszym zakresie, został zorganizowany przede wszystkim jako moralny i polityczny bunt przeciw tyranii, hegemonii, monopolizmowi, generującym nienawiść, strach i nowe formy przemocy, oraz zemstę na czempionach wolności wśród państw i narodów, taki opór powstrzymałby eskalację nowoczesnej inkwizycji. Bomby uranowe, manipulacje komputerowe, uzależnieni od narkotyków młodzi zabójcy i przekupieni lub szantażowani krajowi bandyci, awansowani na sojuszników nowego porządku świata, są to instrumenty inkwizycji, które swoim okrucieństwem i cynizmem przekroczyły wszystkie dotychczasowe formy mściwej przemocy, popełnionej przeciwko ludzkości w przeszłości”.

  Dowody łączące Miloszewicza z ludobójstwem w Srebrenicy, w którym zginęło 7000 muzułmanów, uznano za fałszywe. Faktycznie, Srebrenica była ‘bezpieczną strefą ONZ’, ale tak jak w Rwandzie, siły pokojowe ONZ umyślnie wycofały się i pozwoliły na masakrę, a potem obwiniły za nią Miloszewicza. Ujawnienie przez Miloszewicza udziału ONZ w masakrze w Srebrenicy było następnym powodem, dlaczego transkrypcje Trybunału redagowała i cenzurowała NATO, i kolejną przyczyną dokonania mordu na nim przez NATO, kiedy był pod jej nadzorem.

  NATO-wski Trybunał w Hadze był tylko nielegalnym sądem, którego jedynym celem było przekonanie zwykłych ludzi na całym świecie, że zniszczenie Jugosławii przez NATO było usprawiedliwione. Ponieważ NATO nie udało się wykazać tego przed własnym sądem (całkowity brak dowodów uczynił to trudne), faktycznie był silny motyw dla NATO by zamordować Miloszewicza – żeby uniemożliwić jego uniewinnienie. W ten sposób NATO może nadal twierdzić, że Miloszewicz był winien, i nikt nie zacznie zaglądać do sterty dowodów, pokazujących, że to przywódcy NATO (zwłaszcza amerykański prezydent Bill Clinton) popełniali zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości i ludobójstwo w Jugosławii.

  Tak wiele osób zmarło na skutek nowotworów w wygodnym czasie w historii, że nadszedł czas by postawić pytanie „kto dokonuje egzekucji na ludziach, dając im raka, albo wywołując rozległy atak serca”? Kto je nakazywał i dlaczego?

  Pan Charles Senseney, wynalazca broni dla CIA w Fort Detrick, Maryland, złożył zeznania przed Senacką Komisją Wywiadu, we wrześniu 1975 r., opisał zrobioną przez niego zatrutą strzałkę w parasolu. Powiedział, że zawsze używano jej w tłumach, kiedy otwierając parasol, wystrzeliwano strzałkę by nie zwracać uwagi. Ponieważ była to cicha akcja, nikt w tłumie nie słyszał strzału, a morderca mógł tylko złożyć parasol i przechadzać się w tłumie. Film nagrany podczas zabójstwa Johna F. Kennedy’ego pokazuje jak użyto parasola w Dealey Plaza. Film nakręcony 22 listopada 1963 r. pokazuje, że pierwszy strzał tego dnia wydawał się mieć paraliżujący skutek na Kennedym. Zacisnął pięści, a jego głowa, ramiona i ręce wydawały się sztywnieć. Autopsja wykazała, że w karku miał małą ranę, ale nie wykryła żadnego dowodu na przejście pocisku przez jego szyję, i nigdy nie znaleziono pocisku, który pasowałby do tak małej rany.

  Charles Senseney zeznał, że wydział operacji specjalnych w Fort Detrick otrzymywał zadania od CIA sporządzania egzotycznej broni. Jedną z nich był ręczny rewolwer na strzałki, który wystrzeliwał zatruty pocisk w psa obronnego i eliminował go z akcji na kilka godzin. CIA zamówiła około 50 sztuk tej broni i używała ich w operacjach. Senseney powiedział, że strzałki, być może, były używane do mordowania osób, oraz nie mógł wykluczyć, że CIA to robiła.

  Specjalny rodzaj trucizny opracowany dla CIA wywołuje atak serca i nie pozostawia żadnego śladu działania z zewnątrz, chyba że autopsja jest prowadzona pod kątem sprawdzenia tej konkretnej trucizny. CIA ujawniła tę truciznę w różnych przypadkach na początku lat 1970. Podczas przesłuchania w Kongresie, CIA nawet ujawniła broń, z której wystrzeliwała strzałki, wywołujące atak serca. Strzałka z tej tajnej broni CIA przenika odzież i pozostawia tylko małą czerwoną kropkę na skórze. W momencie penetracji śmiertelnej strzałki, człowiek przeznaczony na egzekucję może czuć się tak, jakby ukąsił go komar, albo może nie czuć nic.

  Zatruta strzałka całkowicie rozkłada się po wejściu do celu. Śmiertelna trucizna następnie szybko przenika do krwiobiegu, powodując zawał serca. Trucizna szybko się rozpuszcza, tak, że jest bardzo mało prawdopodobne, by sekcja zwłok wykryła, że atak serca nastąpił na skutek niczego innego niż z przyczyn naturalnych. Były agent CIA ujawnił, że strzałki wykonywano w postaci zamrożonej płynnej trucizny. Powiedział, że strzałka rozpuszcza się w ciele i tylko zostawia bardzo małe czerwone kropki na wejściu – taki sam typ małej rany wejściowej, którą stwierdzono podczas sekcji zwłok Johna F. Kennedy’ego.

  Dokonywane od ponad 50 lat zamachy przeprowadzano tak zręcznie, by pozostawić wrażenie, że ofiary umierały z przyczyn naturalnych. Szczegóły niektórych z technik wykorzystywanych w tym celu ujawniono w 1961 r., kiedy profesjonalny zabójca KGB, Bogdan Staszinskij, zbiegł na Zachód i wyjawił, że udało się przeprowadzić dwie takie misje. W 1957 roku zabił ukraińskiego pisarza na uchodźstwie w Monachium, Lwa Rebeta, z pistoletu na parową truciznę, która doprowadziła do śmierci ofiary na atak serca. W 1959 roku, tego samego typu broni użyto na ukraińskim przywódcy emigranckim, Stepanie Banderze, choć śmierci Bandery nigdy w pełni nie zaakceptowano jako zgonu z przyczyn naturalnych.

  Wśród świadków, ważnych ludzi i spiskowców, którzy mogliby zostać wyeliminowani przez wywołany zawał serca i raka, są: Jack Ruby (zmarł na udar mózgu z powodu nierozpoznanej postaci agresywnego raka, zaledwie kilka tygodni po tym, kiedy zgodził się zeznawać przed Kongresem o zamachu na JFK), Clay Shaw, J. Edgar Hoover, Earlene Roberts (gospodyni Oswalda), Marilyn Monroe, Slobodan Miloszewicz, Kenneth Lay (były prezes Enronu – największy finansowy sponsor politycznej kampanii George’a W. Busha i Dicka Cheneya), Matt Simmons, Mark Pittman (dziennikarz, który przewidział kryzys finansowy i ujawnił działania Federalnej Rezerwy. Pittman walczył, aby otworzyć Rezerwę Federalną na większą kontrolę), Elizabeth Edwards (nagle rozpoznano raka, podczas gdy jej mąż prowadził kampanię przeciwko Barackowi Obamie i Hillary Clinton na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podczas przemówienia w czasie kampanii przed Radą Stosunków Międzynarodowych w maju 2007 r., Edwards nazwał wojnę z terroryzmem sloganem, który wymyślono z powodów politycznych, oraz że to nie był plan uczynienia USA bezpiecznymi. Posunął się dalej i porównał go do naklejki na zderzaku, oraz, że szkodził amerykańskim sojuszom i pozycji na świecie), można wpisywać tutaj nazwiska każdej osoby politycznie otwartej, ujawniającej coś, lub świadka, który zmarł niespodziewanie na atak serca, lub który szybko zmarł na nieuleczalny nowotwór.

  Tłumaczenie i skrót: Ola Gordon
  http://wolnemedia.net/polityka/egzekucje-przez-wywolywanie-ataku-serca-i-nowotwor/

 23. Boomcha said

 24. Anna said

  Podobne zdania: ” To była wina pilotów” i „To było samobójstwo” Bez komentarza!

 25. uważna said

  Jak się diametralnie różnią strona budynku od ulicy i ta od podwórka. Wielki ruch i zupełny spokój. Ok. 10-11 na zapleczu zero ludzi, cisza, stoi para samochodów. Jeśli WTEDY było podobnie, to kto zaprzeczy, że dałoby się swobodnie, udając robotników, wejść od strony podwórka za pomocą słynnego rusztowania albo w jakiś inny ”niekonwencjonalny” sposób? Tamten artykulik o truciznach, powodujących zawał, też czytalam. Tak, jeśli tuż po zawale osoba taka zostanie powieszona, wygląd twarzy będzie się zgadzał, uduszenie się też jako przyczynę śmierci można na wstępie stwierdzić, więc piszemy ”samobójstwo” i koniec. To, że dopiero dalsze badania wykryją zawał, będzie tylko jednym z wielu innych niewygodnych szczegółów, wprost mówiących o zbrodni, które mają być jak najszybciej zdementowane. Większość i tak wie, ale zachowuje milczenie. Myślę, że po wyborach ta epidemia strachu nieco przygaśnie. Rutkowski klepie jak najęty o samobójswie, chociaż świetnie orientuje się w temacie. Powszechne udawanie. A sprawa jasna jak słońce.

 26. uważna said

  Znalezione: 8-9 godz. po dokonaniu się
  zawału – obszar martwicy jest
  nieco jaśniejszy i suchszy od
  otoczenia. W przypadkach, w
  których zgon nastąpił przed
  upływem tego czasu zawału nie
  można rozpoznać na sekcji.

 27. uważna said

  a to z Wikipedii: brew rozpowszechnionemu
  poglądowi, nie można w sposób
  pewny stwierdzić na stole
  sekcyjnym świeżo dokonanego
  zawału mięśnia sercowego. Aby
  potwierdzić zawał serca u zmarłej
  osoby, osoba taka musi żyć od
  chwili dokonania zawału co
  najmniej kilka godzin, aby w jej
  sercu można było stwierdzić
  dyskretne cechy martwicy
  widoczne morfologicznie.
  Problem wykrywania wczesnych
  zawałów serca jest ważnym
  zagadnieniem w medycynie
  sądowej. Dla stwierdzenia bardzo
  wczesnych zawałów stosuje się
  metody immunochemiczne i
  histochemiczne (np. zwiększenie
  fuksynofilii uszkodzonych włókien
  mięśniowych) pozwalające
  wykazać zmianę aktywności
  enzymów mięśniowych w
  ogniskach zawału, ale są to
  metody mało pewne, zwłaszcza
  gdy zwłoki zmarłego nie zostały
  poddane sekcji krótko po zgonie.

Sorry, the comment form is closed at this time.