Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
  Piskorz o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Henryk Pająk wymierza następny cios machinie fałszu

Posted by Marucha w dniu 2011-08-14 (Niedziela)

Henryk Pająk przed kapliczką wystawioną przed własnym domem

Henryk Pająk – od 1990 roku pisarz polityczny, skazany na milczącą banicję przez Chazarów okupujących PRL-bis. Zmowa mediów „od Rydzyka do Michnika” wobec jego dzieł skazanych na „zamilczenie na śmierć” jest realizowana z imponującą konsekwencją.

Demaskują bowiem zdradę polskojęzycznej żydobolszewii zadekretowaną przy „okrągłym żłobie” i realizowaną przez 20 lat PRL-bis czyli „Trzeciej RP”. Wykazuje, że wszystkie pookrągłostołowe nierządy i kne-sejmy stanowią sztafetowy ciąg rabunku majątku narodowego, niszczenia suwerenności politycznej, finansowej i gospodarczej, tej resztki Polski, którą nam przyznano w Jałcie i Poczdamie, jako teren przyszłej Judeopolonii.

Pięć prokuratorskich dochodzeń pod zarzutem „antysemityzmu i nawoływania do nienawiści rasowej” stało się kanwą jego autobiograficznej książki „Dyktatura nietykalnych”.

Większość księgarzy boi się dotykać jego książek, a czytelnikom odpowiadają, że „nie otrzymujemy ich z wydawnictwa Retro”. Odważniejsi sprzedają je spod lady znajomym, zaufanym czytelnikom. I tak zabetonowano Pająka jako pisarza „kontrowersyjnego” czyli wyklętego. Jeszcze żywego, ale już pogrzebanego.

Wydał w „Trzeciej PRL” około 30 książek i wydaje nadal. Jak nam powiedział, tamte trzydzieści książek powinny na dobrą sprawę, mieć jeden niezmienny tytuł, rozpisywany na kolejne tomy: „Chazarska dzicz panem świata”. Dwutomowa książka o tym konkretnym tytule ukaże się na przełomie 2011/2012. Pierwszy tom obejmie zagładę Rosji carskiej przez jej chazarską dzicz na czele z „Leninami-Blankami i Trockimi-Bronsztejnami”, rytualny mord na dynastii Romanowów, przerażające zbrodnie ludobójstwa na narodzie rosyjskim i polskim, wszystko to pod nadzorem i za pieniądze Międzynarodówki Finansowej. W drugim tomie znajdziemy powojenny terror bermano-bierutowski, mordowanie niedobitków elity narodowej, zdławienie pierwszej „Solidarności”, „okrągły żłób” i piąty rozbiór Polski przez polskojęzyczną agenturę międzynarodowego żydzizmu.

Pisarz z wnukiem na podwórzu swego domu

W dorobku Henryka Pająka jest dział tematyczny dotyczący zagłady Kościoła Katolickiego przez żydomasońskie krety ryjące pod fundamentami Stolicy Piotrowej, czyli seria książek o tytułach: „Nowotwory Watykanu”„Bestie końca czasu”,„On i oni” i dwutomowe najnowsze dzieło „Lękajcie się”, traktujące o inwazji mrocznych, lucyferiańskich sił żydomasońskich Chazarów na Kościół Katolicki przy pomocy rewolucyjnego II Soboru Watykańskiego i takich wodzów rewolucji, jak Montini – „PawełVI”, Wojtyła – „Jan Paweł II” i Ratzinger – „Benedykt XVI”.

Polskojęzyczny „Episkopat”, zdaniem autora, jest tylko ekspozyturą żydomasonerii. Zdradził i zdradza katolicki naród polski z przerażającym cynizmem, m.in. zapędzał nas do szatańskiego eurołagru słowami „Jana Pawła II” i czołowych hierarchów. Nigdy dotąd nie byliśmy tak samotni, tak „zdradzeni o świcie” przez tych, których poprzednicy byli dla nas od tysiąca lat ostoją duchową i patriotyczną, mówi Henryk Pająk.

Ale wszystko rozstrzygnie się w Rosji, niech dobry Bóg ma w opiece ten udręczony naród – ponuro stwierdza nasz rozmówca.

(Rozmowa przeprowadzona przez dwóch czytelników książek autora dnia 10.08.2011 r. w domu autora).

Ty będziesz następny

P.S.

Nakład jedynej pracy w Polsce dotyczącej żydomasońskiego spisku w Kościele Katolickim i apokaliptycznego oszustwa zapowiedzianego przez Jezusa Chrystusa, dwutomowe dzieło Henryka Pająka „Lękajcie się”, jest już niestety na wyczerpaniu. Osobom zainteresowanym największym uwiedzeniem w historii świata sygnalizujemy fakt, że wkrótce materiały w języku polskim dotyczące tej tragedii będą w kraju niedostępne po wyczerpaniu nakładu wzmiankowanej pracy.

Zamówienia można składać telefonicznie w Wydawnictwie Retro pod numerem: 81-50 30 616.

Komentarze 33 do “Henryk Pająk wymierza następny cios machinie fałszu”

 1. Marucha said

  Jakiś czas temu jeden z gości gajówki miał rozmawiać z p. Pająkiem przez telefon i zadać mu kilka pytań. Tenże gość opierdolił mnie, jak burą sukę – za to, iż zaproponowane przeze mnie pytania miały być obraźliwe dla p. Pająka. Nie wiem, co się stało od tamtej pory, a chciałbym wiedzieć.

 2. czerwonykiel said

  bardzo ciekawe wystąpienie Henryka Pająka znajduje się na YT(trwa 2 godz 40 min) – polecam
  http://czerwonykiel.wordpress.com/2011/08/14/co-ukrywa-janusz-maksymiuk/

 3. Siggi said

  Przeczytałem kilka książek Henryka Pająka,a dwie mam własne;Rządy zbirów i Ponura prawda o Piłsudskim.Moja technika czytania to do 5 str dziennie,bo czytanie”ciurkiem” nic nie daje.Czytam wolno i myślę o tym.o czym czytam.Masa faktów, danych ,sprawny język(autor – filolog ) sprawia,że rodzi się pytanie skąd tak wyczerpujące źródła,którymi się posługuje.Nie neguję wiarygodności analiz,ocen autora. Czytanie książek H.Pająka – to nie stracony czas.Warto…

 4. Stolnik said

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl

  30.07.2011, przekaz nr 575

  Jezus Chrystus:
  Już niebawem rozpocznie się na całym świecie ostatnia faza działania sług demona – masonerii. Zaplanowali oni kolejną, masową eksterminację ludzkości prawie wszystkich ludzi na planecie. Będą chcieli uderzyć najpierw w Polskę. Obecny rząd tak łatwo nie zechce oddać raz zdobytej władzy. Obmyślili działanie, mające na celu wyniszczenie całego Narodu Polskiego. Polska masoneria rozpoczęła skoordynowane działanie wielofazowe. Posiadają w swojej władzy finanse, media oraz rząd. Zechcą rozpocząć działanie, mające na celu likwidację jak największej liczby prawdziwych patriotów.
  Do współpracy z nimi dość chętnie przystąpiła tzw. masoneria kościelna. Większość biskupów i kardynałów oraz wielu księży, przeszła świadomie do obozu wroga. Czynią wszystko, aby zniechęcić ludzi oraz dobrych kapłanów do modlitwy i ofiar w intencji ratowania Ojczyzny.
  Kochane dzieci światłości, nie mając prawie żadnego oparcia w kapłanach i biskupach, a ci źli działają destrukcyjnie na cały Kościół, musicie się sami organizować oraz działać przy dobrych kapłanach i biskupach, tych, którzy jeszcze chcą modlić się i działać.
  Jeżeli nie zdołacie poderwać się do gorącej narodowej modlitwy i ofiary, to za kilka do kilkunastu miesięcy, rozpocznie się rzeź Polaków przez Rosję. Czy naprawdę chcecie, aby z waszego Narodu pozostała jedynie garstka wiernych Mi? Jedynym ratunkiem jest ogłoszenie Mnie Królem Polski i rozpoczęcie respektowania Bożego prawa. Oficjalnie będzie to możliwe dopiero po beatyfikacji Rózi Celakówny.
  Wrogowie Polski dobrze wiedzą i czynią wszystko, aby nie pozwolić na jakikolwiek ruch z tej strony. Wiem dobrze, że zwykli ludzie, dobry, wierny lud chce Mnie Intronizować na Króla Polski. Zmuszony jestem do tego, gdy rozpocznie się planowa eksterminacja Polaków, przy jej końcu użyć sił przyrody, aby obronić tych z was, którzy będą Mnie czcili, jak na to zasługuję. Nie zdołają kaci pozbawić życia tych z was, których przeznaczyłem do działania.
  Nie wszystko jednak jest jeszcze stracone, bo dopóki się jeszcze nie zdarzyło, może być zmienione. Jeżeli ujrzę szczerą, gorącą modlitwę i pokutę wielu polskich serc, to uczynię cud o wiele większy, aniżeli na Węgrzech. Potrzeba stałej modlitwy i ofiary minimum piętnastu milionów Polaków.
  Teraz, w tym czasie dopuściłem do was oczyszczenie deszczami…

 5. sono said

  „W 1976 roku dostąpiłem przywileju przyłączenia się do pielgrzymki, której celem była Kaplica Najświętszej Maryi Panny z Gwadelupy w pobliżu stolicy Meksyku. W tamtym okresie nadal uczęszczano do „starej bazyliki”, a jednocześnie wznoszono zręby nowoczesnej i (w mojej opinii) dość paskudnej „nowej bazyliki”.

  Pierwszy widok tilma przechowywanego w starożytnym otoczeniu tego historycznego kościoła naprawdę wzbudzał respekt. Dziewica z Gwadelupy prosiła, aby ku jej czci zbudowany został kościół. Wzniesiono go na niezbyt odległym wzgórzu Tepeyac. Aby jak najlepiej uhonorować Matkę Bożą i Matkę Indian amerykańskich, zbudowano cudowną bazylikę, gdzie ulokowano święty tilma, na którym w cudowny sposób odciśnięty został wizerunek Maryi. Bazylika ta stała się znakiem triumfu Krzyża nad pogaństwem w Meksyku, triumfu ugruntowanego jeszcze bardziej przez kult do Najświętszej Maryi Panny wyznawany przez mieszkańców tych okolic.

  Podczas tej pielgrzymki dowiedziałem się, że „stara bazylika” ma zostać opuszczona jak tylko „nowa bazylika” zostanie zbudowana. Były ku temu praktyczne powody. Geologiczne warunki stolicy Meksyku nie pozwalają, aby wielkie budynki mogły przetrwać zbyt długi okres czasu. Rzeczywiście, większość starych budowli zapadła się w ziemię. Skutki tego procesu były łatwo dostrzegalne na budynku „starej bazyliki”.

  Kilka lat po otwarciu „nowej bazyliki”, stara budowla została odnowiona i przemianowana na Bazylikę Narodową. Nie mam pojęcia, dlaczego nie można było tego zrobić bez budowania nowoczesnego gmachu. To, co mam zamiar dalej opisać jest smutnym komentarzem do historii tej pięknej świątyni wzniesionej dla oddawania czci Bogu i uhonorowania Najświętszej Maryi Dziewicy, Virgen de Guadalupe.

  4 października 2004 roku, Narodowa Bazylika stała się kolejnym z szeregu wielkich katolickich kościołów skalanych przez pogańskie praktyki. Na wzór wydarzeń w Asyżu i Fatimie, Narodowa Bazylika stała się miejscem potwornego ekumenicznego zdarzenia: 14-sty dalajlama, Tenzin Gyatso, złożył wizytę w Meksyku. W obecności modernistycznego kardynała Norberto Rivera oraz dziesięciu innych liderów różnych religii, przeprowadzono tam modlitewne nabożeństwo w intencji „pokoju i jedności”, w którym uczestniczyło ponad 1000 ludzi. W 40 minutowej przemowie, dalajlama pouczał zgromadzonych, między innymi o cnotach prowadzenia moralnego życia oraz sposobach radzenia sobie z problemami podeszłego wieku. Ludzie tłumnie cisnęli się by usłyszeć przesłanie tego „boga wśród ludzi”, tak jak gdyby nigdy wcześniej nie słyszeli takich „duchowych prawd”. http://www.ultramontes.pl/poganstwo_w_neokosciele.htm

 6. sono said

  TATUAŻE

  Noszenie tatuażu jest znakiem odradzania się pogańskiego
  rytualistycznego symbolizmu

  KS. KEVIN VAILLANCOURT

  Redaktor The Catholic Voice

  Chociaż wzmianka o tatuażach w The Catholic Voice może wydać się odejściem od tematyki zazwyczaj poruszanej na łamach pisma, to jednak wydaje się koniecznym by spojrzeć co nauczanie Kościoła mówi o „sztuce ciała”.

  W dzisiejszej dobie katolicy nie tylko są poddani presji przyjęcia światowych standardów w tej dziedzinie, lecz co więcej niektórzy z nich (nawet służący do ołtarza) padli ofiarą mody noszenia tatuaży.

  Coś o tym trzeba powiedzieć. Chociaż tatuowanie się ma wcale długą historię, istnieje ruch, moda „głównego nurtu” na pokrywanie ciała półtrwałymi większymi lub mniejszymi obrazkami różnego rodzaju.

  Dawniej spotykane przeważnie pośród pogańskich szczepów [we wszystkich stronach] świata, tatuaże przywędrowały z ukrytych zakątków dżungli na ciała marynarzy i/lub motocyklowych oraz ulicznych gangów jako symbole ich „męskości”.

  Tatuaż oznaczał (i nadal oznacza) zamanifestowanie osobistej separacji od jednej normy społecznych obyczajów a faworyzowanie innej – obyczajów, uważanych przez „resztęświata” za mniej cywilizowaną i stosowną.

  W ostatnich czasach, tatuaże stały się buntowniczym sposobem „samoekspresji”. Śmiali młodzieńcy popisują się nimi, używając „sztuki ciała” za swój „znak” przynależności do ruchów kontrkultury aby odrzucić dawno ustalone cywilizowane wartości moralności i przyzwoitości. ”
  http://www.ultramontes.pl/tatuaze.htm

 7. aga said

  http://www.apokalipsa.info.pl/index_020.htm

 8. Boomcha said

  – Przyjechałam do Anglii, bo wydawało mi się, że to wspaniały kraj, pełen miłych i dobrych ludzi, że jest to społeczeństwo pełne dam i dżentelmenów. A tak nie jest, to chore społeczeństwo – powiedziała w wywiadzie dla brytyjskiego tabloidu Monika Kończyk.

  – Skoczyłam z okna mieszkania, ratując własne życie, po tym jak grupa bandytów i złodziei podpaliła budynek, nie dbając o czyjekolwiek bezpieczeństwo. Byli jak chciwe i egoistyczne zwierzęta, myśleli tylko o sobie – dodała Monika Kończyk.

  – Nie mogę uwierzyć w takie zachowanie Anglików. Nie tego oczekiwałam, przyjeżdżając tu – powiedziała tabloidowi Kończyk.

  32-letnia kobieta przyjechała do Londynu, licząc na lepszą pracę niż w Polsce, gdzie zostawiła męża i dziecko.

  – Nigdy nie widziałam nic podobnego w Polsce. Polacy ciężko pracują i szanują cudzą własność. Wierzą, że na życie zarabia się pracą a nie kradzieżą. Jeśli chcesz mieć ładne ubrania czy nowy telewizor, to nie rozbijasz sklepowych okien, tylko pracujesz i zarabiasz na te rzeczy, a potem za nie płacisz – powiedziała Polka.

  http://www.rp.pl/artykul/699283,701803-Anglia–to-chore-spoleczenstwo.html

 9. revers said

 10. revers said

 11. PILNE said

  PILNE !!!

  http://www.samoobrona.org.pl/pages/00.Start/

 12. z sieci said

  Material do analizy przed spokojna noca i kolorowymi snami:
  http://www.sekretyameryki.com/?p=6589

  Nibiru/Marduk „Special Report” Russian version (english sub)

 13. sono said

  Elektroniczny tatuaż ESZ jest jak druga skóra, jego grubość jest mniejsza niż średnica włosa. Nie wymaga kleju, bo do skóry przylega sam. To układy scalone, które mogą diagnozować choroby, a nawet sterować urządzeniami elektronicznymi. Ten nowatorski wynalazek jest dziełem naukowców z Uniwersytetu Illinois.
  – Naszym celem było opracowanie elektroniki, którą będzie można zintegrować ze skórą w taki sposób, by była ona fizjologicznie i mechanicznie nieodczuwalna dla użytkownika. To technologia, która zaciera granice pomiędzy cyberświatem a biologią. Zrobiliśmy coś, co jest praktycznie niezauważalne dla noszącego – mówi magazynowi „Science” John Rogers, profesor z University of Illinois.
  Tatuaż przyklejony do skóry ma służyć przede wszystkim do monitorowania funkcji organizmu (fot. materiały prasowe)

  Tatuaż cieńszy od włosa

  Rogers wraz z inżynierem Yonggangiem Huangiem z Norhtwestern University przez 6 lat pracował nad tym nowatorskim wynalazkiem. Poprzednie generacje urządzeń elektronicznych nie były przystosowane do mechaniki skóry, która jest wyjątkowo miękka, ale jej powierzchnia jest dość twarda.

  Jego „tatuaże” są elastyczne, lekkie i miękkie w dotyku. Można je wyginać i rozciągać, a nawet zamoczyć. Ich grubość jest mniejsza niż średnica włosa. Do nałożenia plastrów nie trzeba kleju. Przylegają same, na podobnej zasadzie co sztuczne tatuaże dla dzieci. Pozostają na miejscu przez dobę. A cała elektronika jest zintegrowana na tworzywie sztucznym podobnym do tego, jakie jest używane w zmywalnych tatuażach.

  Wynalazcy twierdzą, że ten mini komputer przyklejony do skóry ma służyć przede wszystkim do monitorowania funkcji organizmu – mózgu, serca i mięśni, może diagnozować choroby, a nawet sterować urządzeniami elektronicznymi, np. osoby sparaliżowane mogą sterować protezami.
  W jednym tatuażu udało się umieścić miniaturowe czujniki, anteny radiowe i diody LED (fot. materiały prasowe)

  ESZ to dużo wygodniejsza dla pacjenta alternatywa od standardowej aparatury do EKG czy EEG. – Poza tym te czujniki mogą zupełnie zmienić jakość opieki medycznej tam, gdzie rozmiar aparatury ma znaczenie. Można je przykleić noworodkom albo przypiąć do skóry osoby cierpiącej na bezdech senny – mówi Rogers.

  Autorzy elektronicznego tatuażu podają też inny przykład: jeśli chcemy zrozumieć działanie mózgu w naturalnym środowisku, to tradycyjna aparatura się nie nadaje. Najlepiej byłoby rejestrować takie sygnały w sposób niewidoczny dla pacjenta.
  http://www.tvn24.pl/-1,1713972,0,1,te-tatuaze-beda-ratowac-zycie,wiadomosc.html

  Tatuaż zasilany przez słońce

  Co jeszcze może nam dać taki plasterek? Dzięki niemu możliwe będzie monitorowanie tych obszarów ciała, które były dotychczas trudno dostępne, np. gardła. Pozwoli to np. na monitoring pracy mięśni podczas mówienia. Już teraz udało się z 90-proc. dokładnością odczytywać niewypowiedziane słowa i przesyłać je do syntezatora mowy.

  Jak pisze „Science”, w prototypach w jednym tatuażu udało się umieścić miniaturowe czujniki, anteny radiowe i diody LED. Całość działa dzięki miniaturowemu panelowi słonecznemu, który również jest umieszczony w tatuażu.

  Firma mc10 założona przez prof. Johna Rogersa przygotowuje pierwsze tego typu urządzenia do wprowadzenia na rynek. Ich kolejne wersje mają tworzyć bezprzewodowy system czujników, m.in. wykorzystujący sieć Wi-Fi.

  – Te tatuaże będą ratować ludzkie życie – zapowiada wynalazca

 14. sono said

  Jacques Blutoir CommentTime1 dzień temu zmieniony
  Terlik peedział w Rzepie:

  „Nie bez znaczenia dla popularności ks. Natanka jest również sytuacja w Krakowie, skrajne upolitycznienie tamtejszej kurii, powiązania z PO najbliższych współpracowników i rodziny samego kard. Stanisława Dziwisza, a także metody, jakimi próbowano załatwić sprawę niepokornego księdza z Grzechyni”. http://www.rp.pl/artykul/9157,700583-Ks–Natanek-z-Grzechyni—Tomasz-Terlikowski.html

  Wdowa po Janie Pawle odgryzła się osobiście, a nie przez rzecznika (normalnie UDERZ W STÓŁ):

  „Słowa redaktora są głęboko krzywdzące i ideologizują rolę Kościoła. Wydaje się, że opierają się na wypowiedziach i blogach ludzi, którzy są uprzedzeni, a może nawet niezrównoważeni. To oni chcą narzucić opinii publicznej swoje osobiste i szkodliwe opinie, a jeśli jednocześnie mienią się ludźmi Kościoła to wzywam ich do poważnej refleksji” http://fronda.pl/news/czytaj/tytu /kard._dziwisz:_oskarzenie_o_upolitycznienie_kurii_krakowskiej_niedorzeczne_i_krzywdzace_14844

  A Terlik na skutek szoku powyższym zdziwił się jeszcze raz przejeżdżając się po Relikwii II klasy tymi słowy:

  „Tajemnicą poliszynela są także informacje o tym, że pewna część nominacji proboszczowskich miała wprost polityczny charakter. Politycy PO sugerowali bowiem, z kim niechętnie by współpracowali”. http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/terlikowski:_szokujace_slowa_kardynala_dziwisza_14845

  Swoją drogą gdy śp. TW Filozof tupnął nogą, to red. Terlikowski zmiękł. Co się stało, że gdy tupie kard. Dziwisz, to red. Terlikowski hardzieje
  http://rebelya.pl/discussion/32962/niezrownowazony-terlikowski-wmurwil-dziwisza-kardynala-dziwisza/#Item_0

 15. sono said

  a tu pan Terlikowski, redaktur Frondy, sie mocno skarzy ,ze GWana nazwala Fronde antysemicka.
  Pan Terlikowski ostro i gewto sie tlumaczy, ze to nieprawda bo;
  „Ale „Frondę” można obrażać bezkarnie. Można jej zarzucać antysemityzm (choć to absurd – bo wystarczy poczytać teksty jej ludzi, także moje, by wiedzieć, że jesteśmy jedną z bardziej proizraelskich i filosemickich stron w internecie, szczególnie konserwatywnym), nienawiść do obcych, można z niej robić czyste zło nowoczesnego świata. I niestety nie jest to działanie, które nie przynosi skutków. Całkiem niedawno jedna z aktorek odmówiła autoryzacji wywiadu dla wydawnictwa, tłumacząc, że z antysemitami nie rozmawia…”
  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/jak_gazeta_wyborcza_robi_z_portalu_fronda.pl_antysemitow_14856

 16. Z zezem said

  @1
  Znam ksazki H. Paja. Mam wrazenie ,ze to „zawor bezbieczenstwa”.
  Opinia ,ze szybciej pisze niz mysli ,wydaje sie byc prawdziwa.H.Pajak jest przydatny.
  Calkowite zaufanie mam do sp. P. Ratajczaka,K.Konkolewskiego i kilku innych

  Spodziewalem sie takiej ,a wlasciwie zadnej odpowiedzi na postawione przez Pana pytania

  Odpowiedzi oczekiwalo wielu bywalcow gajowki.
  Irytuje mnie rowniez,notoryczna zmiana tematu,stosowana przez ludzi podsawionych

  Pozdrawiam serdecznie.

 17. Rysio said

  re15. Gdzies’ mi sie obiło o uszy, że H.Pajak, to były Moczarowiec.

  Czy ktos’ może ma jakies dane na ten temat?

 18. Re. 1, 16

  Informacje autobiograficzne:

  „Z kanalią mi nie po drodze” (12.04.2008): http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=360&Itemid=56

  „Z półgłówkiem mi nie po drodze” (20.04.2008): http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=410

 19. Marucha said

  Re 16:
  Trudno jest czasami odróżnić ludzi podstawionych, zmieniających celowo temat, od osób robiących to, gdyż nie bardzo wiedzą, gdzie wpisać swe przemyślenia. Ale fakt ten daje sporo do myślenia.

  Wracając do pytań, jakie nieopatrznie usiłowałem postawić p. Pająkowi… Oczywiście nie znam jego reakcji, a jedynie to, co zrelacjonowała osoba pośrednicząca między gajówką, a p. Pająkiem.

  Zakładając, iż p. Pająk tak zareagował, jak to zostało opisane, muszę stwierdzić ze smutkiem, iż jego (do tej pory b. duża) wiarygodność w moich oczach zmalała. Czytelników, koniec końców płacących za książki (a mam ich kilkanaście), nie wolno traktować jak śmieci.

  Powyższe, powtarzam, opieram na założeniu, iż istotnie p. Pająk zareagował tak, jak to było zrelacjonowane. A oto cytat:

  Chciałbym wszystkich zainteresowanych tematem wywiadu z Henrykiem Pająkiem lekko zasmucić, ponieważ pan Henryk został zniechęcony przez pytania ,które wydumał Gajowy. Nie jestem bez winy, ponieważ banał i absurd dwóch z trzech pytań oberwał dno logiki. Pytania ocierały się o brak wiedzy z zakresu czytania, ze zrozumiem faktów i tez zawartych w książce. Chciałem sumiennie podejść do sprawy i tutaj przegrałem, zostałem potraktowany z przymrużeniem oka, co najgorsza w czyimś imieniu i przez kogoś kto mnie uformował na dumnego Polaka, gdyby nie moje pytania ratunkowe to wyszedł bym na kompletnego idiotę. Wynikiem tego może być fakt, że albo Marucha nie miał w rękach książki Ostatni transport, albo zadowolił się tylko okładką w poznaniu jej treści. Odpowiedzi na pytania będę miał w piątek i niestety raczej już nie w formie audio tylko pisemnej, tytułem tego, że na banały w życiu szkoda czasu tak jak i na doinformowywanie o rzeczach zawartych w szerokiej bibliografii pana Henryka Pająka oraz na tłumaczenie rzeczy oczywistych. Tendencyjność pytań Maruchy daje do myślenia, szybko zostałem wybity z torów brnięcia w bezpodstawne tezy, które zaprezentował admin , odpowiedzi pokryły się z moim tokiem myślenia pewnie ze względu na to, że potrafię czytać i słuchać. Mogę wszystkich zapewnić, że chciałem podejść jak najrzetelniej do sprawy i nadal tak podchodzę, więcej informacji będę miał w piątek. (…)

  Do tej pory nie wiem, ani na czym polegała „tendencyjność” moich pytań, ani co „dała do myślenia” autorowi powyższego.
  Oto moje pytania do H. Pająka:
  1. Dlaczego wycieczkę sayanów nazwał „drugim transportem do Katynia” i czy to nie ubliża prawdziwym ofiarom Katynia z czasów wojny.
  2. Skąd nagle takie zaufanie do Macierewicza i „Gazety Polskiej”.
  3. Dlaczego zaczął uważać, że Katyń to zbrodnia „rosyjska”.
  Pytania mają być pytaniami, a nie kadzeniem.

 20. Piotrx said

  Ostatnio ukazała się kolejna książka

  H.Pająka „Dwa pogrzeby jeden wstyd”

  cyt z opisu wydawcy:

  „Czyż nie jest wstydem i degradacją narodowego panteonu na Wawelu, umieszczenie tam trumien Józefa Piłsudskiego i Lecha Kaczyńskiego? Na to pytanie udziela odpowiedzi treść tego opracowania.
  Mason J. Piłsudski /Rycerz Kadosz/, agent austriacki i niemiecki, który na początku pierwszej wojny światowej próbował wywołać powstanie w zaborze rosyjskim, wspierać Austrię i Niemcy, nie liczył się z oczywistością klęski, z kolejną bezsensowną daniną krwi polskiej.
  Przegrywający Niemcy przywieźli go w salonce do Warszawy i pomogli przejąć władzę, jako gwarantowi ich interesów w Wielkopolsce, Prusach Wschodnich i na Śląsku.
  Potem mason Piłsudski za pieniądze masonerii brytyjskiej wywołał krwawą wojnę domową w maju 1926 roku; zbrodniczy pucz przeciwko demokratycznie wybranemu Sejmowi i prezydentowi. Była to zbrodnia stanu. Po śmierci spotkała go za to nagroda w postaci pochówku na Wawelu, wymuszonego przez jego masońską mafię.
  Lech Kaczyński był agenturalnym zwolennikiem rozbioru Polski w ramach Unii „Jewropejskiej”, co zatwierdził swoim podpisem pod aktem rozbiorowym.
  Lech Kaczyński na żądanie rabinów przerwał ekshumację w mogile Żydów w Jedwabnem, tym samym na zawsze zatwierdzając kłamstwo o rzekomym polskim mordzie na tamtejszych Żydach.
  W obydwa tych występkach przeciwko interesowi narodu polskiego, prezydent L. Kaczyński kierował się interesem żydowskiego terroryzmu, ekspansjonizmu, zatem zdradził Polskę jako ówczesny Prokurator Generalny RP i potem jako prezydent. I za to spoczął na Wawelu.

  W proteście przeciwko temu pohańbieniu powstała ta książka (opis wydawcy).”

  P.S.

  Tak się zastanawiam ale chyba H.Pająk musi mieć wielu współpracowników przy pisaniu książek, zebranie takiej ilości tak trudno dostepnych materiałów i to nieraz z publikacji w innych językach przez jednego człowieka jest chyba niemożiwe.

 21. Maciej said

  odp:1

  Jeśli admin poda swój aktualny adres emailowy to zaspokoje jego ciekawość w wolnej chwili.

 22. Marucha said

  Re 21:
  Mój adres jest na zakładce „O Marusze”: https://marucha.wordpress.com/about/

 23. aga said

  ad.19

  1. Dlaczego wycieczkę sayanów nazwał „drugim transportem do Katynia” i czy to nie ubliża prawdziwym ofiarom Katynia z czasów wojny.
  2. Skąd nagle takie zaufanie do Macierewicza i „Gazety Polskiej”.
  3. Dlaczego zaczął uważać, że Katyń to zbrodnia „rosyjska”.
  Pytania mają być pytaniami, a nie kadzeniem.

  Panie Marucha
  takie pytania moglby postawić tylko ktoś kto nie czytal książek HPajak. A przecież Pan chyba zna jego tworczość?

  HPająk był pierwszym pisarzem,ktory dobitnie opisal udzial żydow w mordzie katyńskim; w książce „Rosja we krwi i ropie” umieści listę tych zbójow strzelających do Polakow w lesie katyńskim.
  (Kakolewski nawet się o tym fakcie nie zająknął.,panie z zezem.)
  Ale czy Rosjanioe odebrali od zydobolszewikow swoje państwo? czy zerwali ciąglość Rsoji z pańswtem żydobolszewickim?NIE. podobnie jak Polacy od ’45 a nawet od żydomasońskiego zamachu 1926 r nie odzyskali swojego państwa.
  Więc nie dziwmy się,że chociażby ze względow semantycznych czy stylistycznych Jak HP mowi się i o naszej Judepolonii -Polska i o Zydobolszewii lubawitczerow -Rosja.
  co do macierewicza żaden inny pisarz nie pisze o tym bandycie tak jasno i klarownie jak HP.Podobnie jak o żydo-masońskich korzeniach GazPol.

 24. Marucha said

  Re 23:
  Ponieważ znam książki p. Pajaka, nie mogłem uwierzyć w nagłe zmiany jego poglądów. To prawda, że kiedyś pisał prawdę o Macierewiczu i GaPol, a także o roli Żydów w Katyniu.
  Po ww zmianie poglądów p. Pająka (zwłaszcza na władze Rosji) nie wiem, czy nie zmienił poglądów także w innych sprawach. Coś za bardzo wychwalał „dochodzenie” w sprawie katastrofy prowadzone przez właśnie Macierewicza i redaktorów GaPol.
  Mogę mieć wątpliwości? Mogę.

 25. obserwator said

  Szanowałem i ceniłem Pająka, ale za jego żydopropagandę w sprawie Smoleńska, za przerabianie przez niego Kalksteina na męczennika za sprawę polską i za oczywiste kłamstwa, jakoby Rosjanie odpowiedzialni byli za Katyń przestał być dla mnie H. Pająk pisarzem wiarygodnym. A stał się hasbarowcem.
  Pisałem o tym tutaj:
  https://marucha.wordpress.com/2011/07/17/przestancie-pluc-na-putina/

 26. feliks said

  @25 obserwator
  zgadzam się , teraz kolejna wolta(„Dwa pogrzeby jeden wstyd”) , nie zostawia na p.Kaczyńskim suchej nitki .Odnośnie Kąkolewskiego to warszawskie wróble ćwierkały o jego „kłopotach’ z archiwum IPN co spowodowało ponoć jego relegowanie z „Naszej Polski” ale nie czytam tego to nie dam głowy.Kolega Piotrex ma rację, od znajomego p.Pająka wiem ,że posiada on grupę researcherów m.innymi w USA

 27. aga said

  ad. 25
  HPajak nigdzie „nie uprawia żydopropagandy w sprawie Smoleńska”
  ani „nie robi męczennika z Lecha Kaczyńskiego”
  i jako jeden z nielicznych wyraźnie podkreśłał sprawstwo żydowskie w Zydobolszewii. Wszystkiego za Rosjan zrobić nie może….
  W jednym zdaniu umieścił pan obserwator3 klamstwa a zatem hasbarowcem to zapewne jest pan i to z nadania tych najgroźniejszyc,bo lubawicherow.

  p.s.
  Na Rosję zmienil również poglądy admin stopsyjonizmowi,ktorego teksty kiedyś często , teraz rzadko Pan gajowy tutaj umieszczał czyli nic tylko stopsyjonimzowi. też hasbara;)

 28. aga said

  ad.20

  „Tak się zastanawiam ale chyba H.Pająk musi mieć wielu współpracowników przy pisaniu książek, zebranie takiej ilości tak trudno dostepnych materiałów i to nieraz z publikacji w innych językach przez jednego człowieka jest chyba niemożiwe.”

  Tak Panie Piotrze X i w związku z tymi obszernymi materiałami – chociażby n.t. Rosji – zmienił swój pogląd. Bo tylko hasbara albo przysłowiowa krowa by ich nie zmienila…

  Poza tym pod nr telefonu umieszczony na odwrocie książek wydawnictwa Retro każdy może zadzwonić a jak Pan gajowy zadzwoni i przedstawi się jako gajowy Marucha, gwarantuję ,że otrzyma odpowiedzi na swoje pytania .

 29. Piotrx said

  Re 25:
  „ale za jego żydopropagandę w sprawie Smoleńska, za przerabianie przez niego Kalksteina na męczennika za sprawę polską i za oczywiste kłamstwa, jakoby Rosjanie odpowiedzialni byli za Katyń”

  Panie Obserwator mam proste pytanie
  czy przeczytał Pan oraz inni choć raz książkę „Ostatni transport do Katynia”?
  A jeśli tak to w którym dokładnie miejscu (na której stronie) H.P. pisze w ten sposób jak Pan podaje??? Może coś przeoczyłem ale mnie nie udało się tego znaleźć .

  Nie jestem Duchem św. i nie wiem jakie intencje przyswiecają H.P. piszącego swoje książki, czy robi to z własnej inicjatywy czy nie, czy pełni rolę owego „wentyla bezpieczeństwa ” – tego nie wiem. Ale podaje w „Ostatnim transporcie” konkretne fakty i zarzuty wobec rządzących obecnie w Rosji i to pochodzące też od wielu rosyjskich patriotów. Wiec sam sobie tego chyba nie wymyślił – a jesli ktoś znalazł dowody na jakieś fałsze z jego strony prosze je podać.

  Nie twierdzę, że H.P. jest nieomylny i że nie może się mylić w swoich ocenach czy wnioskach, ale osoby krytykujące powinny odnosić się do konkretnych faktów przedstawionych przez autora w tej książce a nie serwować ogólniki w rodzaju: „żydopropaganda”, „oczywiste kłamstwa” – proszę podać konkretnie jakie i gdzie (z podaniem strony). Wtedy możemy sobie podyskutować i ocenić czy to faktycznie kłamstwa czyteż nie.

  Krotka informacja na temat tresci ksiazki od jej wydawcy /znajduje sie na jednej ze stron tej książki/ . Zwracam uwagę że zarówno okreslenia „Rosjanie” jak i „Polacy” wzięte są w cudzysłow. Nie widzę tu też gloryfikacji L.Kaczyńskiego.
  ******************************
  „Ostatni transport do Katynia 10.042010″
  To był zamach, a nie „katastrofa”. Stały za tym siły specjalne Rosji, ale władza w Rosji znajduje się nadal w rękach żydowskich, a Putin i Miedwiediew są jedynie „matrioszkami”, podobnie jak promoskiewska agentura firmowana przez obecnego prezydenta B. Komorowskiego i premiera D. Tuska. Obie strony utworzyły front przeciwko prezydentowi L. Kaczyńskiemu i jego formacji politycznej, reprezentującym amerykański syjonizm. Obie strony zgodnie zacierały dowody zbrodni: „Rosjanie” niszcząc fizyczne dowody, „Polacy” blokując śledztwo na gruncie polskim.
  To zamach „sił trzecich”, międzynarodowych, które z premedytacją „skasowały” prezydenta L. Kaczyńskiego i osoby towarzyszące mu do Katynia. Usunięto przeszkodę w strategicznym sojuszu Rosja – Niemcy.
  *********************************************

  Re 26:
  Panie Feliksie proszę po raz kolejny o zaprzestanie tytułowania mnie „kolegą” , ja Pana nie znam i nie jestem Pańskim kolegą.

 30. Maciej said

  Odp:22
  Czy admin otrzymał list ?

 31. Marucha said

  Re 30:
  Tak, otrzymałem, nie wiem czy się do niego ustosunkować publicznie, czy prywatnie…

 32. Maciej said

  Odp: 31 Niech Marucha sam zdecyduje, byleby nie wciągać w to osób które sobie tego nie życzą. Tak jak ja to nieszczęśliwie zrobiłem. Na pewno winne są wyjaśnienia osobą które czekały również na ten wywiad.

 33. janof888 said

  Po napisaniu swojej książki „Lękajcie się”, Henryk Pająk przestał być dla mnie jakimkolwiek autorytetem, a stał się starym człowiekiem, który lata ciężkiej pracy przypłacił chorobą umysłową i paranoicznym wyzywaniem Benedykta XVI od apostatów – papieża, który jest większym tradycjonalistą i tępicielem relatywizmu, niż poprzednicy!

Sorry, the comment form is closed at this time.