Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Barbara Chojnacka o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  revers o Czterech pancernych i Ukr…
  Barbara Chojnacka o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Szczepan Zbigniewski o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  revers o Mamy nominację na supermo…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  maksj o Wolne tematy (09 – …
  matołek o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (09 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Żydowska Liga (ADL) potepila Andrzeja Leppera. Dostep do 1 artykulu 2,46 zl

Posted by Marucha w dniu 2011-08-17 (Środa)

lepper/gazeta-lepper.jpg

Żydowska Liga przeciw Zniesławieniom (ADL) potępiła wczoraj Andrzeja Leppera za przyjęcie honorowego tytułu profesora Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie. Dostęp do 1 artykułu 2,46 zł.

Andrzej Lepper został znaleziony martwy.

„To oburzające, że wicepremier RP, kraju członka Unii Europejskiej, akceptuje kolejny tytuł od instytucji, która promuje antysemityzm. Lepper potwierdza swoje członkostwo w klubie bigotów, do którego należy m.in. znany rasista i antysemita David Duke, negujący Holocaust były przywódca Ku-Klux-Klanu, a dziś wykładowca MAZP” – napisał w oświadczeniu Abraham Foxman, szef ADL, jednej z najważniejszych żydowskich organizacji w USA walczącej z przejawami antysemityzmu na świecie, doniosła Gazeta Wyborcza w artykule, za dostęp do którego Polak musi zapłacić 2, 46 zł. [mp3]

To istotnie oburzające, że Polak musi płacić gazecie żyda Michnika (nazwisko ojca: Szechter) za dostęp do informacji o tym, co Liga Antydefamacyjna uznaje za antysemityzm. Takie jednostronne opinie i laurki powinno się przecież rozpowszechniać za darmo, rozsyłać balonami na cały świat w internecie, jak za Gomułki wyrzucano z helikoptera nad Czeladzią ulotki informujące o tym, że przez miasteczko przejedzie  kolarski Wyścig Pokoju, za którym z nyski zamykającej peleton czyjaś ręka wyrzucać będzie przez uchylone, tylne drzwi szczodrze na ciemną, bordową cegłę ul. Będzińskiej, położoną jeszcze za Bieruta przez moją mamę, białe ulotki firmy holenderskiej wprowadzającej na polski rynek opakowania z pulpy na jajka, żeby nie trzaskały się w transporcie, bo tego wtedy jeszcze w Polsce nie znano i zbieraliśmy te ulotki jak metalowy złom i puste flaszki, każdą rzecz mogącą dać parę złotych na skupie, czytaliśmy i zaśmiewaliśmy się do łez nie tylko często, gęsto wymienianym w tekście słowem pulpa, które było dla nas nowością nie znaną jeszcze, lecz bliską uchu przez skojarzenie z pupą, w którą brało się pasy za byle co, ale całą treścią tych ulotek informujących podobnie jak dzisiaj spam w skrzynkach pocztowych rozbawia dezinformując połamanym językiem: jestem Diana, murzyn bomba, mieć spadek, 25o mln dolarów, chcesz zarobić, daj konto i podała twoja adresa domowa, nazwa imiono.

Jajek nie kupowało się wówczas aż tyle, żeby trzeba je było specjalnie pakować i to aż po dziesięć sztuk. Prześwietlało się w sklepie każde, czy nie jest zepsute, na lampie stojącej na ladzie i niosło ostrożnie do domu na wierzchu koszyka, czy w siatce na zakupy. Stąd utarło się nawet powiedzenie, że ze słowem żyd trzeba ostrożnie jak z jajkiem. Czasem pękło jednak po drodze jakieś i uwalniał się smród, który w rodzinach polskich górników i robotników miejscowej fabryczki fajansu łazienkowego wywoływał szczerą wymianę poglądów:  – Trzeba było prześwietlić,  wypominał mąż obudzony z ciężkiego snu na żelaznym łóżku po zasłużonej pracy. – Prześwietłała, tłumaczyła się żona. – Trzeba było patrzeć i uważać, jak prześwietla. – Patrzyłam i nic nie widziałam, pójdę odnieść. Kobieta wracała się z rozbitym zbukiem do sklepu.

Wyścig Pokoju wymyślili Bierut i Gottwald, żeby skanalizować w swoich krajach nacjonalizm. Wyznaczeni do tego kolarze tłukli się pompkami po łbach, a rozpowszechniało się przez ORMO-wców plotkę, że to Polak, Królak przyrżnął Ruskiemu. Ubowcy rozlewali olej na drogę w Czechosłowacji, a zrzucano winę na Pepików. Zamykano w NRD główny wjazd na stadion, żeby w końcu wszyscy nie umieli wjechać i żeby wszyscy wpadli na ogradzającą stadion siatkę, a wygrał jakiś Duńczyk z końca peletonu. Takie hucpy dawniej robiło się, żeby zintegrować dwunarodowe społeczeństwo ludowej Rzeczypospolitej, trzynarodową republikę Czechosłowacji i zarządzaną przez żydowskich komunistów NRD.

Historyk Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach wspomina po latach fakty z historii Wyścigu Pokoju, nie mówi jednak prawdy o roli skomunizowanych żydów w kształtowaniu świadomości Polaków lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i tak dalej aż do obecnego czasu, bo Instytut nie po to został powołany po Magdalence, żeby ujawniać Polakom pochodzenie narodowe braci Kaczyńskich, Giertycha, Leppera, czy Wałęsy, które stanowi zasadniczą więź łączącą tych wszystkich ludzi na świeczniku w dziele zniewolenia Narodu Polskiego.

Andrzej Lepper nie żyje i Naród Polski ma prawo do poznania całej prawdy o wszystkich okolicznościach jego życia politycznego i śmierci. Także prawdy o jego rzeczywistych oraz pozornych wrogach, którzy nominacjami na antysemitów promowali Leppera i Romana Giertycha na najwyższe szczyty władzy w żydowskim Popeerelu.

Naród Polski ma prawo do poznania haniebnej przeszłości ludzi sprawujących w Polsce władzę zarówno przed Magdalenką jak i po Magdalence, gdzie Leppera jeszcze nie zaprosili, a tylko dlatego, że nie był im jeszcze potrzebny, bo wystarczali Wałęsa i Michnik do przepicia brudzia z Kiszczakiem i z Jaruzelskim i przejęcia władzy od słaniającego się na nogach reżimu.

Liga Antydefamacyjna w Ameryce i były szef Ligi Rodzin Polskich w Polsce wykonują dzisiaj to samo zadanie, co Wyścig Pokoju: ścigają antysemitów. Z tym, że nie robią tego honorowo, po amatorsku, w czynie społecznym, lecz zawodowo, za pieniądze. Za ściganie wyrywających się do przodu każą sobie płacić.

Mamy Ustawę o dostępie do informacji publicznej i dlatego Naród Polski ma prawo chcieć się dowiedzieć, czy Radek Sikorski płaci Giertychowi ze swoich prywatnych pieniędzy, czy też filosemickie hobby Radka Sikorskiego finansowane jest przez rząd Rzeczypospolitej? Członka Unii Europejskiej, z funduszy Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszwie, jak finansowane jest utrzymywanie prywatnego pałacu Sikorskiego, w którym przyjmuje on swoich zagranicznych kolegów, członków oficjalnych delegacji  innych państw, którzy nie korzystają z nieznanych względów z usług hotelu rządowego.

Wspominając dawne czasy nie sposób powstrzymać się od rozrzewnienia: Och, były, były czasy, w których tak wspaniale nas ogłupiano! Tyle pozytywnych emocji w sercach wywoływały głosy radiowych sprawozdawców; taki Ciszewski, np.  jak on potrafił jednego żyda na żużlu przeciwstawić drugiemu, że Polacy daliby sobie głowę, a nie tylko rękę odciąć za tego… Szczakiel mu było, czy Plech. A kto to tam dzisiaj z naszych na żużlu? Golob, a nie Golem z polskiej wsi, z LZS-u?  [Czy autor tutaj nie wjeżdża na bandę? Żydzi – żużlowcy? Może jeszcze Królak był Żydem? – admin]

Każdy naród musi mieć przecież zawsze swoich przewodników, za którymi idzie i kibucuje.

Radek Sikorski robi jeszcze wciąż za Ministra Spraw Zagranicznych po to, żeby nie widzieć, co teraz robi Merkel ze Sarkozym, a oni robią w tej Unii, do której wciągnęli na chama Polskę, jedno Ministerstwo Gospodarki dla obu tych państw. Unijne Ministerstwo, którego nie ma nawet w Traktacie Lizbońskim podpisanym przez Lecha Kaczyńskiego, który za ten jeden choćby tylko podpis musi być wyrzucony z krypty katolickiej katedry na królewskim na Wawelu.

A jak już tylko zostanie ujawniony ten odczyt amerykańskiego komputera, w który był przecież wyposażony prezydencki tupolew i Amerykanie już to odczytali w obecności polskich i rosyjskich przedstawicieli… Jak Naród Polski szczery i katolicki w większej części dowie się prawdy, do której Komisja Millera nie zbliżyła się ze strachu przed tabu plemiennym, to wtedy i Papież pożałuje powołania ks. Stanisława Dziwisza przez Jana Pawła II do Watykanu i odesłania go przez siebie w zaszczytach do Krakowa, bo przyjdzie płacz na wszystkich i zgrzytanie zębów.

Nie będzie Centrum Jana Pawła II dla masonów i nie będzie biskup Krakowa atakował w kazaniach wolności katolickich dziennikarzy na blogach. Bo nie dorósł papuciowy papieża do tego, żeby się z Prawdą głoszoną przez doktora habilitowanego katolickiej teologii mierzyć. Praktyka w antykamerze to ciągle jeszcze za mało, żeby najbliżsi  krewni biskupa Dziwisza mogli zrobić karierę polityczną w żydowskiej Platformie Obywatelskiej!  Tego by jeszcze brakowało: posłanka Dziwisz z PO! Co za bezczelność.

Jan Kochanowski z Czarnolasu na Kielecczyźnie (I love Kielce) nie podrzucał wszak Polakom żadnych antysemickich treści pisząc: ” Niechaj to narodowie, wżydy postronni znają, iż Polacy nie gęsi i swój język mają”. On propagował Język Narodu.

Językiem giętkim zatem o tyle o ile, o dowolnej porze odpowiada się tu zaledwie jak w żydowskim geszefcie na: git szabes, do wszystkiego, do którego Polakowi umożliwiono dostęp do alkoholu 24 h/ dobę a Radek Sikorski może być informowany przez adwokata Romana Giertycha, byłego szefa Ligi Rodzin Polskich cały czas o wszystkim, co tylko Liga żydowska uzna za antysemityzm.

Z Panem Bogiem
Stan David Ligoń

Bibliografia:

http://fronda.pl/

Komentarze 74 do “Żydowska Liga (ADL) potepila Andrzeja Leppera. Dostep do 1 artykulu 2,46 zl”

 1. Waldek said

  Szanowny Panie Gajowy,pozwoliłem sobie wykorzystać fragment Pana genialnego artykułu ( z wskazaniem żródła )
  w filmiku który nakręciłem na pogrzebie śp.Andrzeja Leppera,a który wstawiłem na You Tube http://www.youtube.com/watch?v=ErylM28eylk

 2. Radix said

  Niestety, przypisywanie słów pewnego protestanta z Nagłowic poecie z Czarnolasu, nie bardzo służy wiarygodności innych, być może prawdziwych, konstatacji Autora.

 3. Franek1 said

  Tak nawiasem: to nie Jan Kochanowski, lecz Mikołaj Rej napisał „A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają” („Zwierzyniec”).

 4. Franek1 said

  Re: 2

  Uprzedził mnie Pan, Panie Radix, i nie jest mi z tgo powodu przykro. Wręcz przeciwnie!

 5. Marucha said

  Artykuł nie jest jakoś super wiarygodny w szczegółach, ale jego ogólna wymowa jest całkiem w porządku.
  (Wpadka z Rejem/Kochanowskim jest tragiczna)

 6. certy said

  Trzeba płacić za te rewelacje dlatego że papierowego wydania Wyborczej prawie nikt już nie kupuje.

 7. Zbyszek said

  A co icki maja do Leppera ,przeciez nie od nich sie wywodzil ,co najwyzej z rodow tych co prze zawieruche wojenna maszerowali.
  Jak ta plaga robactwa rozplenia sie w Poslce !

 8. Sarmata said

  Fakty które mówią same za siebie.
  1.Brak potwierdzonej godziny zgonu.
  2.Brak listu pożegnalnego.
  3.Brak jakikolwiek oznak załamania.Przeciwnie plany praca wyjazdy spotkania.
  4.Rusztowanie do okna choć remont był do parteru.
  5.Nieotwierane nigdy okno jest otwarte.
  6.Pedantyczny Lepper pozostawił bałagan.
  7.Stop klatka nie odpowiada godzinie zgonu.
  8.Czas „samobójstwa” rano zaprzecza ogólnym standardom takich czynów.
  9.Choroba Syna „zatruł się” ciekawi fakt że tylko ON.
  10.Prześladowania prawniczki córki Leppera.
  11.siniaki na nogach
  12.Sekcja po trzech dniach(w innych przypadkach zaraz)
  13.Opinie ludzi znających i współpracujących(wszystkie wykluczają samobójstwo)
  14.Medialna dezinformacja bez śledztwa o „samobójstwie”
  15.Dezinformacja o przyczynach(kłopoty rodzinne,kłopoty finansowe,jak autorytet podpięto jeszcze prostytutkę)Każda z tych tez upadła.
  16.Wprowadzenie cenzury w wielu portalach. Opinie 80% respondentów Faktu głosuje za morderstwem politycznym.
  17.Stanowczy sprzeciw MZW by sekcję prowadzili niezależni eksperci np:OBWE
  18.Potwierdzona obawa o życie(brak ochrony).
  19.Tajemnicze „zgony” w otoczeniu współpracowników Leppera.
  20.Konkretna wiedza o korupcji i działaniach kryminalnych rządzących sitw(Klewki,pytania w Sejmie).
  21.Powszechne nabożeństwa w Kościołach w intencji domniemanego”samobójcy”.Choć doktryna kościoła jest tu znana.Znaczy to jedno hierarchowie nie wierzą w samobójstwo.Skądś tę wiedzę mają.
  22.Czemu Lepper nie przekazał choremu synowi wątroby? Skoro zamierzał popełnić samobójstwo,ten organ jest najlepszym wariantem by ocalić mu życie.Lepper dokonywał cudów by uratować życie swojego dziecka.I choć z tego powodu samobójstwo nie jest możliwe
  23.Ten rodzaj „samobójstwa”jest hańbiący.Czy Lepper dał by ten rodzaj satysfakcji?Z względów religijnych rodzinnych oraz rzesz wyborców.To jest całkowicie wykluczone.
  24.Dodano nowy wątek alkocholizm(Lepper się zamykał i pił trzy dni).Wiarygodny jak wszystko w GW.Kierowca natomiast twierdzi że od roku alkoholu nie spożywał. Najlepiej jak zwykle poinformowani są ci którzy muszą pisać na zlecenie.
  25.Czołowi kryminalistycy.Zadają zasadnicze pytanie. Czemu służyło wpuszczenie wielu osób do pomieszczeń w których zginął Lepper?Dlaczego nie pobrano wymazów ,próbek krwi,nie zjęto śladów ze skóry,zapachów ito natychmiast.Nikt rozsądny nie ma wątpliwości DLACZEGO.

  Wczoraj zamordowano Andrzeja Leppera. Zastanów się nad tym co mogą uczynić tobie i twojej rodzinie.

 9. Marucha said

  Re 7:
  Icki mają wszystko do wszystkich i wtrącają się do wszystkiego – począwszy od encyklik papieskich, poprzez mianowania kardynałów, programy nauczania polskiej historii, wystawy sztuki, skończywszy na zmuszaniu producentów skuterów do poddania się procedurze zatwierdzania koszerności.

 10. Orka said

  Czy pan Marucha jest pewien , że to była wpadka ? Ja to odczytałam jako coś zamierzonego , w rodzaju „Jakiego koloru były szelki pana Sienkiewicza kiedy pisał „Pana Tadeusza” ? A tak a propo”s , koniecznie oglądnijcie „Zniesławienie” , jeśli jeszcze ktoś nie oglądał …

 11. Kapsel said

  ….Obecny na uroczystości dyrektor Ligi Przeciw Zniesławianiu, Abraham Foxman, podziękował metropolicie za postawę anonimowego księdza, który w czasie okupacji ochrzcił go, ocalając z Zagłady. Rodzina Foxmanów pochodziła z Baranowicz. Uciekając przed nazistami, powierzyli niemowlę gosposi, Polce Bronisławie Kurpi, która ochrzciła go jako własnego syna i wychowywała do 1946 r……

  a teraz ta łajza spłaca dług wdzięczności.

  http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/wiadomopci-mainmenu-57/3275-nagroda-adl-dla-kard-dziwisza.html

 12. Marucha said

  Re 10:
  Nie mam powodu, aby sądzić inaczej.

 13. sono said

  a tu bardzo ciekawy wpis pana Terlikowskiego z Frodny. Jak widac posoborowszczaki z kurii PO-wksiej znaczy sie Krakowskiej juz zaczynaja frontalny atak na pana Terlikowskiego za obraze majestatu…..kapciowego.
  „Jestem ignorantem, fanatykiem, kłamcą – tyle wyczytałem z tekstu ojca Tomasza Dostatniego w najnowszej „Gazecie Wyborczej”. I pewnie bym się nawet zdenerwował, gdyby nie jeden drobiazg. Z tekstu dominikanina wynika całkowicie jednoznacznie, że nawet jeśli ja jestem zacietrzewionym fanatykiem, to on niestety nie umie czytać ze zrozumieniem… A przynajmniej, żeby ułatwić sobie polemikę, to udaje, że nie potrafi tego robić.

  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/terlikowski:_zawiniona_nieumiejetnosc_czytania_ze_zrozumieniem_o._dostatniego_14909

  Polemika ojca Dostatniego jest w całości dość zabawna. Dominikanin wzywa mnie, bym podał nazwiska osób, które wspierały kandydatów PO w kurii krakowskiej. A jeśli nie podam, to określa mnie kłamcą. Ależ drogi ojcze, z ogromną przyjemnością podam to nazwisko. Otóż osobą taką jest sam kardynał Stanisław Dziwisz. To on objął patronatem rekolekcje dla posłów PO (i tylko dla nich); on przyjmował przed samą ciszą wyborczą w świetle kamer Donalda Tuska i zapewniał, że Hanna Gronkiewicz-Waltz była uwielbiana przez Jana Pawła II (tak się złożyło, że przypomniał ksiądz kardynał sobie o tym, dokładnie w czasie wyborów na prezydenta Warszawy). Ksiądz kardynał również odprawiał ostatnią procesję Bożego Ciała w otoczeniu polityków PO.

  Jeszce jakieś nazwiska? Rozumiem, że nazwisko Raś też coś niecoś ojcu Dostatniemu mówi. I że słyszał, jak poseł wędrował sobie po krakowskich parafiach i namawiał proboszczów do głosowania na PO. I że proboszczowie przyjmowali go obawiając się wpływów jego brata w kurii. A nazwisko ks. Sowy, który hula po mediach i otwarcie wspiera PO, bez najmniejszej reakcji ze strony kurii, też coś ojcu mówi?

  Dobra starczy tych dowodów. Już samo udawania, że się nie wie, o czym pisałem, dowodzi nie tyle ignorancji zawinionej, ile zwykłej ślepoty, albo zwyczajnego kłamstwa. Ojciec Dostatni oczywiście to wszystko wie, ale przyznanie się do tej wiedzy wymuszałoby przyznanie, że Terlikowski nie jest zacietrzewionym fanatykiem, tylko pisze o sprawach, o których większość wie, ale nie ma ochoty o nich mówić, bo po co narażać się kardynałowi…

  Zabawnie brzmią też zarzuty o ignorancję w sprawie Lutra. Gdyby ojciec Dostatni spróbował przeczytać mój tekst ze zrozumieniem, to zwróciłby uwagę, że pisałem o słusznych zarzutach wielu reformatorów i o różną ich reakcję na decyzje Kościoła. Część podporządkowywała się i w efekcie zostawała świętymi, a część – mając rację, ale nie zachowując posłuszeństwa – doprowadzała do schizmy. Taka była sytuacja także Lutra. A w opinii takiej utwierdza mnie, nie najgorsza znajomość historii reformacji czy pism Lutra. Rozumiem jednak, że ojciec Dostatni zna jakąś odmienną historię Lutra, w której ten ostatni nie był nieposłuszny i nie doprowadził (fakt, nie bez winy, papistów) do wielkiego podziału w łonie chrześcijaństwa…

  I wreszcie kwestia ostatnia. Nie bardzo rozumiem, dlaczego napisanie kilku słów o uwikłaniach politycznych kurii krakowskiej ma dowodzić braku umiejętności spojrzenia na nauczanie społeczne Kościoła i wiele kwestii religijnych, z którymi się nie zgadzam, inaczej niż oczami zacietrzewionego fanatyka. Zastanawiam się bowiem, od kiedy nienajsensowniejsze decyzje polityczne (tak je oceniam, ale rozumiem, że ktoś może uważać inaczej) kurialistów czy samego księdza kardynała zaliczają się do nauczania społecznego Kościoła czy do kwestii religijnych. Ja nigdy bym w ten sposób nie pomyślał, ale rozumiem, że dla ojca Dostatniego popieranie PO jest już sprawą społecznej nauki Kościoła… Moje podejście jest jednak inne. I mam wrażenie, że jednak nieco bardziej katolicki

  Tomasz P. Terlikowski

 14. sono said

  Co pan Ojciec Dostatni robi piszac w GW-anej???
  Kto mu za to i dlaczego placi???
  Czemu nie wyraza w GW-anej np. sprzeciwu wobec aborcji czy wobec promocji homoseksualizmu i ich zboczonych pomyslow??
  Czemu atakuje na lamach GWanej czlowieka/katolika, ktory jawno i otwarcie wyraza sprzeciw wobec powyzszych patologii??
  Dlaczego ten Ojciec Dostatni manipuluje i klamie zarzucajac innym klamstwa i oszczerstwa wbrew powszechnej i udowodnionej wiedzy o powiazaniach kapciowego/Rasia/Sowy (hu, hu) z partia PO????
  Kim jest ojciec Dostatni??

 15. sono said

  swoja droga dominikanei powinii chyba oficjalnie zmienic nazwe na GWnianokanie, lub psieszczekanie??

 16. Kapsel said

  a kim jest Sono że gloryfikuje Fronde i jej redaktora naczelnego?

  Tomasz Terlikowski:Wielokrotnie pisałem na ten temat. W przypadku większości ostatnich wojen Izraela pisałem otwarcie, że nie rozumiem ani postawy większości wyznań chrześcijańskich, które zazwyczaj zajmują się potępianiem Izraela, ani nie rozumiem postawy większości intelektualistów. Nawet ta ostatnia historia z „Flotyllą Wolności” wynikła z tego, że Izrael się po prostu bronił. I jest to klasyczny przykład wojny sprawiedliwej. Co nie oznacza, że każde działanie Izraela jest słuszne.

  http://fzp.salon24.pl/280017,wywiad-z-tomaszem-p-terlikowskim

  …..za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze lud się podli……
  przysłowia ludowe ,mądrością narodu.

 17. sono said

  Ci sami domminkanie ktorzy wspolpracowali i wspolpracuja z Palikotem . M.in. zorganizowali mu huczne zareczyny u siebie po tym ,jak zostawil swoja pierwsza, prawowita zone.
  Mysle ,ze mozna ich nazwac, bez przesady, aktywnie dzialajaca V kolumna rozwalajaca KK od srodka.

  Prawda o Platformie: Żona Palikota: Nie mogę tknąć jego wina
  28 Mar 2009 … Janusz Palikot chyba nie lubi, kiedy rozmawia pani z dziennikarzami. …. w
  przeciwieństwie do mojego męża, który zorganizował huczne zaręczyny u
  dominikanów. … Kilka miesięcy po spotkaniu nastąpił przyspieszony ślub, …

  prawdaoplatformie.blogspot.com/…/zona-palikota-nie-moge-tknac-jego-wina.html – Cached – Similar

 18. sono said

  ad 16 Panie sono nie jest idiotoka jak co poniektrzy.
  Pani sono patrzy na cale zdjecie, nie tylko na jego fragment.
  A co pan Kapsel zrobil publicznie w obronie dzieci nienarodzonych, rodzin, lub przeciw homosiom??
  Niech pan Kapsel mi szczegolowo wypunktuje swoje osiagniecia w chociazby tych sprawach ,
  to potem pogadamy???
  Podejrzewam ze pan Kapesel oprocz pyszczenia sie , ujadania, oszczerstw i manipulowania, niewiele sie spoleczenie i publicznie udziela (l)?

 19. Kapsel said

  218
  ale ja wcale nie nazwałem Sono tak jak ona sama to o sobie sugeruje.I proszę nie uciekać w taki bełkot a odpowiedzieć mi na zadane pytanie.
  Dlaczego ???….ono gloryfikuje człowieka który na spotkaniu z Żydami tak powiedział:
  ……historia z „Flotyllą Wolności” wynikła z tego, że Izrael się po prostu bronił. I jest to klasyczny przykład wojny sprawiedliwej. …
  Jeżeli sono popiera takich ludzi to ja dalej nie mam ochoty na rozmowe…bo się takimi ludżmi po prostu brzydzę.

 20. Kapsel said

  @18
  i jeszcze jedno…ja mam się Komu spowiadać.

 21. sono said

  ad Kapsel Ja sie brzyde takimi indywiduuami, takim polactfem jak Kapsel. Nie zna mnie, moich pogladow a propos syjonizmu czy Israela a bedzie rzucal ubeckim tekstem ” a kim jest pani sono ze…”
  To taka typowa manipulanacka zagrywka czekistow majaca z gory zdyskredytowac osobe seugerujac jest cus tam.
  Tak sie akurat sklada panie pozyteczny idiot ze nie jestem pro-Israel i pro-syjonizm co dawalam wyraz nie raz na tym blogu. Nie podzielam pogladow pana Terlika w tej sprawie ale szanuje go za to co zrobil i robi w obronie nienarodzonych, rodziny, wartosci katoilckich itd. Gosciu wystepuje publicznie , naraza swoj kark na rozen impertynecje ze strony lewactwa ( i jak widac tez ze strony KK) a taki pan Kapsel kotry prawdopodobnie g.no w zyciu zrobil aby publicznie bronic wartosci chrzescijanskich, bedzie jemu wypominal fakt ze jest pro-israelski i na tym sie skupial i za to go sadzil i od czci osadzal.
  Bo kim jest pan Kapsel????
  Nie doslyszalam??
  Co on takiego wielkiego w swym zyciu zrobil??
  AAaaaa.NIC. aa, to rozumiem.

 22. sono said

  Polipid3 napisał/a: Wednesday, 17 August 2011, 14:08

  „W obronie kard. Dziwisza, którego bratanica startuje z listy PO i jego sekretarza Rasia, którego bratem jest lider PO w małopolsce Ireneusz Raś stanął, … ,oczywiście bezinteresowny obrońca, ks. Sowa, którego bratem jest Marek Sowa, marszałek Małopolski z ramienia PO”

  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/terlikowski:_zawiniona_nieumiejetnosc_czytania_ze_zrozumieniem_o._dostatniego_14909/strona/2

 23. Chutor said

  Zydzi, ktorych Polska potrzebuje

  „… i zarządzaną przez żydowskich komunistów NRD.”

  Wspolczesny kapitalizm bez slowa inwestycje to tak jak bank bez pieniedzy;to sa niemal synomimy.
  Czy moga byc investycje, ktore nie kojarza sie z gospodarka lecz ich efekty sa przerozne, trwalsze, gdzie czlowiek jest glownym odbiorca tych darow.
  Mowa o investycji w rodzine. Artykul sugeruje, ze w Niemczech Wschodnich tym zajmowali sie zydowscy zydowcy komunisci przed 1989r.

  Kilka faktow, nie wszyskie, ale wystarczajace by wiedziec nieco o prorodzinnej polityce w NRD.

  – platny urlop macierzynski zaczynal sie 6 tygodni przed urodzeniem dziecka i 20 po jego urodzeniu
  – platna opieka nad dzieckiem do wieku jednego rokum, wysokosc pienieznych dotacji rownych 70 – 90% netto zarobkow.
  – platna opieka nad chorym dzieckiem w wieku do lat 14 przez 40(tak) dni rocznie.
  – platny jeden dzien miesiecznie na sprzatanie domu itd.
  To jest pewnie olimpijska tajemnica dlaczego Wschodnie Niemcy byli swego czasu potega. sportowa.
  Tak wzrastajacy czlowiek jest zdrowy fizycznie i psychicznie. Czy ekonomisci pieja hymny, ze to jest najwiekszym skarbem narodowym?

  http://foothill.fhda.edu/unification/woman.html

 24. Marucha said

  Re 23:
  Ekonomiści już dawno poumierali.
  Teraz mamy dziwki do wynajęcia przez banksterów.

 25. Marucha said

  Re 21:
  Pani Sono, czy nie za gwałtownie? Po co te obelgi i insynuacje? Czy nie wystarczy napisać, że się Pani nie zgadza, a poglądy oponenta/tki są dla Pani przebrzydłe niczym śledź utytłany w czekoladzie?

 26. Kronikarz said

  Rej pomylony z Kochanowskim,

  To iście podobna zagrywka jak ten Pseudonim Pana Stan’a David’a Ligoń’ia
  – no bo może to jest jego własne nazwisko, a jeśli pseudonim, to po co taAaki –
  który jest tu alchemikiem słowa niczym Brzechwa, Lechoń, Słonimski, Tuwim.

  Czy ktoś ten majstersztyk rozumie ?

 27. Gerwazy Gagucki said

  EKONOMIA

  Pan Gerwazy nic nie rozumie z nauk ekonomicznych, poza tym, że nie należy budować domu na ruchomych piaskach. A także nie wypada zrywać ogórków u sąsiada, które on w trudzie uprawia. I jeszcze mija się z celem pożyczanie od siebie własnych pieniędzy na wysoki procent, oddawany w całości banksterskim pośrednikom.

  Bo to jest jak jazda po autostradzie, z której nie możesz zjechać, bo ci wysiadła pompa sprzęgła.
  Dlatego, Głupku, nie ciesz się, że pozwolono Ci przejechać się autostradą. Przestałeś widzieć krajobrazy swojej ojczystej ziemi – wpatrzony tylko w szary beton. Stałeś się tylko mechanizmem, częścią bez pamięci, surowcem wtórnym.

  Także dlatego moje serce bije dla Sarmacji!

 28. Kronikarz said

  AD 26/-

  A cóż to znowu za BIBLIOGRAFIA pod tym artykułem ?
  Chodzi tu o drwiny, o manipulanctwo czy o podpis dla kogos ?

  Dla KOGO, pytam !

 29. Kronikarz said

  AD 26/ & 28/- „bibliografia” czy dodatkowo do majstersztyku puszczone oczko :

  Z Panem Bogiem
  Stan David Ligoń

  Bibliografia:

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,3893561.html Honorowy słowiański profesor Lepper
  Dr Wacław Dubiański jest historykiem, pracuje w referacie naukowym oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach.
  http://www.spreaker.com/page#!/show/andrzej_lepper_zostal_znaleziony_martwy
  http://sowa.quicksnake.net/Masonry/Zydowska-Liga-ADL-potepila-Andrzeja-Leppera-Dostep-do-1-artykulu-2-46-zl

  http://fronda.pl/

  SOS

  Bo nie rozumiem.

 30. Kapsel said

  re 21
  Nie podzielam pogladow pana Terlika w tej sprawie ale szanuje go za to co zrobil i robi w obronie nienarodzonych, rodziny, wartosci katoilckich itd. Gosciu wystepuje publicznie , naraza swoj kark na rozen impertynecje ze strony lewactwa ( i jak widac tez ze strony KK)

  a jak to się ma do nauki p.Marka S…..wystarczy uważnie przeczytać Skowyt Psa Poety aby wiedzieć że tacy ludzie i im podobni wtopili się w nasze społeczeństwo,uwiarygadniają się po to aby w decydującym momencie zrobić swoje.To takie streszczenie nauki p.Marka S.
  Jeśli ten „szczegół” z działalności p.Terlikowskiego jest nie ważny a wszystko pozostałe to chwała….to czy się Sono podoba czy nie mówienie o zbrodni i nazywanie tego wojną sprawiedliwą aż nadto nie pozostawia do życzenia.I jak zwykle jest to w stylu…jestem za a nawet i przeciw…bo dodaje że jednak nie ze wszystkim sie zgadza….
  cyt…..historia z „Flotyllą Wolności” wynikła z tego, że Izrael się po prostu bronił. I jest to klasyczny przykład wojny sprawiedliwej. Co nie oznacza, że każde działanie Izraela jest słuszne…..
  Jeśli skrzywdziłem p.Terlikowskiego to za ten grzech sam odpowiem…a jeśli się nie mylę i ostrzegam ludzi???

  Wszyscy którzy nie są jednakowi w takich sprawach o których w Gajówce trąbi cały czas..ci wszyscy są niewiarygodni.To jest cecha po której unych można rozszyfrować.Nie są stali w swoich poglądach a w sprawach decydujących oleją nas .I niech Sono nie ocenia całej fotografii tylko właśnie ten fragmencik bo …diabeł tkwi w szczegółach.

  Bo kim jest pan Kapsel????….jest zdecydowanym ludożercą…
  Co on takiego wielkiego w swym życiu zrobi ??….zjadłem kilka cudzych dzieci na śniadanie..
  taki pan Kapsel kotry prawdopodobnie g.no w zyciu zrobil ..robię to codziennie bo mam zdrowy żołądek
  Nie doslyszalam??…..i jak na razie Sono nie usłyszy.
  Bez odbioru.

 31. Kronikarz said

  Kapsel 30/- …Sono to Sono = moze kiedys zrozumiem, co mówi – bo pisze jak mówi.

  ALE Kapsel ? !

  CO i PO CO i KOMU Kapsel udowodnić usiłuje w 30/- pytam.

  Gajowy to rozumie ?

 32. Marucha said

  Re 30:
  Myślę, że sporo rozumiem.

 33. Kapsel said

  re 32
  ….)))))

 34. Mordka Rosenzweig said

  „Andrzej Lepper nie żyje i Naród Polski ma prawo do poznania całej prawdy o wszystkich okolicznościach jego życia politycznego i śmierci.”

  Ja pan Mordka nie rozumie dlaczego Polaki nie chcialy szukac prawdy, kiedy antysemici zamordowali nasz najukochanszy pan Gieremek, ktury byl jadnym z twurcuw naszej wspanialej nopwoczesnej Polszy.

 35. Kronikarz said

  Pan Mordka tez przyjdzie protestować, prawda…, bo zniszczą Ickom koszerna mace !

 36. […] Comment! Żydowska Liga (ADL) potepila Andrzeja Leppera. Dostep do 1 artykulu 2,46 zl […]

 37. sono said

  Panie Marucha, ja ty pisze o tzw pozytecznych idiotach, ktorych na tym blogu sporo. Czy wszyscy, ktorzy sa anty-israelscy czy antysyjonistami sa warci wspierania tylko przez ten sam fakt??
  Sporo z nich jest zatwardzialych lewakow i komunistow ….no ale sa przeciwko Israelowi, to niektorym wystarcza aby wylewac dziecko razem z kapiela. A globalisci sie ciesza, bo zamiast sie wspierac, ludzie skacza sobie nawajem do gardla i sami sobie petle szykuja przez wlasna zawisc,ignorancje glupote i nienawisc.
  Pan Kapsel jest tego klasycznym przyklad ,a reszta hordy mu wtorujaca dopelnia obrazek.

 38. Gerwazy Gagucki said

  PANIE KAPSEL

  Pan Gerwazy stara się słuchać. Niech Pan nadaje! Z tego tygla może coś się narodzi!

 39. Franek1 said

  Co do poruszonej wyżej polemiki między Dostatnim a Terlikowskim.

  Dostatni przeciw Terlikowskiemu, Terlikowski przeciwko Dostatniemu – to dla mnie nie zasługujące na poważniejszą uwagę rodzinne przekomarzania się. Podobnie jak między PO a PiS-em.

  Muszę jednak wyznać, że sam kiedyś bardzo długo (zbyt długo!) wierzyłem na przykład w opozycyjność między Żydami a Chamami (puławianie – natolińczycy). A były to – tak myślę dzisiaj – „rodzinne” rozgrywki w tej samej żydokomunistycznej partii, sterowane przez „Starszych i Mądrzejszych spoza Kraju.

 40. Marucha said

  Re 37:
  Jakoś nie rozpoznaję p. Kapsla w powyższym opisie… nie wiem, może nieuważnie czytam.
  Nie lubię Terlikowskiego, ale za to, że p. Kapsel docenia pewne aspekty jego pisania, nie waliłbym go od razu pałą w głowę.

 41. Kapsel said

  re 37
  o tzw pozytecznych idiotach,Pan Kapsel jest tego klasycznym przyklad

  to szczera prawda Pani Sono….wszystko co zarobię oddaję mojej żonie.
  Serdecznie pozdrawiam.

 42. Gerwazy Gagucki said

  PANIE FRANEK PIERWSZY

  I tutaj bym się nie zgodził. Pan siejesz chyba zamęt.
  Wielokrotnie starałem się ten temat poruszyć, ale bez widocznych skutków.

  Między Żydami i Chamami była, wedle mnie, autentyczna walka.
  Naturalnie można też przyjąć, że to tylko zagrywka była na użytek patriotycznych durniów.
  Rzecz wymaga wciąż zbadania.
  Jednakże narodowi komuniści byli ponad wszelką wątpliwość, I oni właśnie przeszkadzali dotkliwie.
  Narodowy komunista to jest ten, z którym mogę się czubić, ale nigdy by mi nie przyszło do łba, ażeby go unicestwić.

  I takie jest nasze chrześcijańskie Miłosierdzie.

 43. Piotrx said

  Wato obejrzeć materiał
  „Od komunikacji do manipulacji” w 9 częściach .

  Pochodzi on z płyty DVD jaka była załączona do książki Pawła Znyka pod tym zamym tytułem – kiedyś ksiazka ta była do kupienia, nie wiem czy jest nadal.
  Są tam min. archiwalne fragmenty z otrzymania przez ś.p. Andrzeja Leppera tytułu honorowego na tej uczelni w Kijowie , jak tez jego bardzo rzeczowe wypowiedzi. Pokazana jest też nagonka i proba zdyskredytowania tego faktu przez TVN i koszerny duet Sekielski-Morozowski w programie „Teraz MY”

 44. Kapsel said

  re 40
  p. Kapsel docenia pewne aspekty jego pisania,
  a niby skąd taki wniosek jeśli wolno zapytać?

  Wprost przeciwnie p.Gajowy.Ten pan jest u mnie spalony i choćby pisał najbardziej wzruszające artykuły to ja już mu nie uwierzę.
  To moja oponentka….. docenia pewne aspekty jego pisania,

 45. Gerwazy Gagucki said

  PANIE PIOTRZEX

  Ten duet jest, ale już tak cienki, że nie wypada go omawiać.
  Dwóch Chazarów w komplecie, a więc jeden Piast łatwowierny to za mało.

  Ja bym raczej zapytał, co robią na głowach jeszcze polskich żołnierzy te niebieskie naleśniki podczas pogrzebu Andrzeja Leppera.
  Taki naleśnik to hańba dla polskiego żołnierza!
  Może to do nich dotrze!
  Pozdrawiam.

 46. Lolek said

  Panie Sarmata , calkowicie sie zgadzam z pana tezami , Wypunktowal pan prawidlowo. Nikt zdrowo myslacy nie uwierzy w samobojstwo . Podstawiajac mu prostytutke go nie zlamano i sadami to sie go pozbyto wieszajac. Hanba dla rzadzacych WStyd tak podstepnie postepowac .POlsko wstydz sie jakie masz ELITY>>>>a polacy to gesi….nie rozumieja kto ich w konia caly czas robi.

 47. Franek1 said

  Panie Gerwazy,

  Chociaż nie widzę, na czym w moim wpisie opiera Pan swoje podejrzenie, że sieję zamęt (zapewniam, że daleki jestem od takiego zamiaru!), to szczerze Panu powiem, że ja z tym, co Pan napisał zupełnie się zgadzam. No, może poza wzmianką o unicestwianiu, której za bardzo nie pojmuję, bo nie sądzę, żeby „abstrahować od czegoś” znaczyło „unicestwić to coś”.

  Co prawda nie było mi dane w życiu spotkać jakiegoś narodowego komunisty, znam jednak wielu Polaków, którzy byli w partii i zrobili wiele dla Polaków, także na szczeblu państwowym.

  W mojej wypowiedzi abstrahowałem od partyjnych i wskazywałem na strukturę, na partię i nad-partię.
  Może nieporozumienie między nami leży w walce autentycznej albo wyreżyserowanej? Powiem zatem tak (niech mi Pan łaskawie wybaczy banalność tego, co powiem): gladiatorzy walczyli ze sobą jak najbardziej autentycznie na bij zabij, o życie. Do wyboru jednak mieli tylko: zabić, albo dać się zabić. Nie oni ustalali jednak reguły walki i nie oni reżyserowali igrzyska, lecz ktoś inny. Tylko na scenie teatralnej walka jest udana, gdy jest doskonale udawana.

  Z poważaniem

 48. Marucha said

  Re 44:
  Może się pomyliłem.

 49. Kapsel said

  re 38
  dlaczego nie ufam p.Terlikowskiemu?

  Izrael ma prawo do obrony swojego terytorium i obywateli.
  Izrael nie broni się a atakuje.

  w połączeniu z uczuciami, jakie wywołuje w człowieku obejrzenie i emocjonalne przeżycie dramatu Holokaustu, budzi to świadomość konieczności obrony tego, co udało się zbudować, odzyskać. Obrony prawa do własnego istnienia, które zostało podważone przez hitlerowskie Niemcy, a którego w tym czasie, nikt (trzeba to powiedzieć jasno – nikt, to znaczy także amerykańscy Żydzi) specjalnie głośno nie bronił….
  a skąd w Yad Vashem tyle nazwisk? a ile zapomnianych a ile rozstrzelanych za obronę Żydów.!!!!

  militarne nauczki, jakie zbyt bojowym wrogom zafundowała żydowska armia w kolejnych wojnach
  Według tego pana akcje militarne Izraela …to nauczki

  Prawdy o tej skomplikowanej sytuacji Izraela nie powinny przesłaniać wstrząsające zdjęcia czy informacje napływające ze Strefy Gazy. Bo choć niewinne ofiary trzeba opłakiwać, to nie sposób zapomnieć, że przynajmniej część z nich to ubrani w cywilne ubrania terroryści, a inni zginęli dlatego,że Hamas traktował ich jak żywe tarcze mające chronić liderów organizacji,
  Bez komentarza.
  http://terlikowski.salon24.pl/50151,lekcja-holokaustu

 50. RO-ro said

  Zly tytul . Zydowska Liga nie potepila Leppera tylko sie przyczynila do jego smierci.A kto wie czy nie finansowala?

 51. Kapsel said

  cd
  Terlikowski potępia antysemityzm

  Antysemityzm jest w obecnej sytuacji geopolitycznej skrajną głupotą.
  Tolerowanie go jest zatem najprostszą drogą do wykluczenia politycznego, i to na arenie międzynarodowej. (…)
  Otóż z perspektywy polskiego patrioty, państwowca, nie sposób nie dostrzegać ogromnego wpływu, jaki na naszą kulturę, nasz sposób myślenia wywarli polscy Żydzi. Bez nich, bez ich wkładu Polska byłaby inna, uboższa, niepełna……
  Komentarz zbyteczny.
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/84/terlikowski-potepia-antysemityzm

  Red. Terlikowski pochwalił Jarosława za wyciągniecie konsekwencji wobec posłów PiS-u, którzy nie wykazali czekistowskiej czujności i nie zareagowali na ( cytuje red. Terlikowskiego ) “psychiatryczny antysemityzm” Kazimierza Świtonia.
  Tymczasem nie słyszałem, żeby ktokolwiek specjalnie rugał polskich parlamentarzystów na ich ospałość i brak reakcji na “psychiatryczny antypolonizm” Grossa itp. No ale są jak widać narody bardziej i mniej wartościowe. A zadaniem tych ostatnich jest poświęcać się bezinteresownie ( albo i na własna zgubę ) na rzecz tych pierwszych.
  ttp://macgregor.nowyekran.pl/post/9550,red-terlikowski-i-postepy-tresury

 52. Z monitorapolskiego said

  OlO 17 Sierpień powiedzial

  Zagadkowa śmierć A. Leppera w opinii czytelników

  http://www.globalnaswiadomosc.com/smiercaleppera.htm

 53. sono said

  zdjecia Foxmana z ADL z kardynalo/kapciowym Dziwiszem. Co za milosc?

 54. Kapsel said

  cd.
  to już na zakończenie.
  Redaktor Terlikowski poczuł się obrażony sugestią gazety wyborczej że Fronda jest antysemicka. Poczuł się, bo jak sam stwierdził że Fronda jest „jedną z bardziej proizraelskich i filosemickich stron w internecie”.
  http://rebelya.pl/discussion/32999/redaktor-terlikowski-poczul-sie-obrazony-sugestia-gazety-wyborczej-ze-fronda-jest-antysemicka/

 55. Można i tak said

  Środa 17.08.2011, 20:18

  Akcja Mossadu. Tak wywołują bezpłodność

  http://www.sfora.pl/Akcja-Mossadu-Tak-wywoluja-bezplodnosc-a35092

 56. sono said

  ad 54
  Ruchy gejowskie sa w duzej mierze anty-israelskie i antysyjonistyczne, podobnie sporo feministek.
  Tez je bedziesz z tego wzgledu popieral??? Pan Norman Finkelstein ktorego bardzo cenie i szanuje okresla sie jako kominista i ateista. A jest zdecydowanie anty-israelski.
  Patrz na calosc dorobku danej osoby, bo inczej wygryziesz wszystkich dookola i zostaniesz sam.
  Sam z wrogami.
  „ludzie dobrej woli ,laczcie sie”

 57. Marucha said

  Re 56:
  Ruchy gejowskie sa w duzej mierze anty-israelskie i antysyjonistyczne, podobnie sporo feministek

  A skąd Pani to wytrzasnęła???

 58. Kapsel said

  re 56
  Patrz na calosc dorobku danej osoby

  Patrz na to co mówi w kwestiach zasadniczych…….a reszta to zgodnie z zasadą…”walka prawdą”.

  Ruchy gejowskie sa w duzej mierze anty-israelskie i antysyjonistyczne, podobnie sporo feministek.

  diabeł nie jedno ma imię

 59. Marucha said

  Ruchy pederastyczne i lesbijskie są wręcz wspierane przez Żydów.

 60. Kapsel said

  Trzech homosiów zastanawia się jaki jest najbardziej podniecający sport:
  Pierwszy mówi: Zapasy, dwóch spoconych mężczyzn przewraca się po macie, ściskają się, przepychają…
  Drugi: Eeeee, najlepiej jest na basenie, grupa rozebranych mężczyzn, prawie nago, pływają w wodzie, ocierają się o siebie…
  Trzeci na to: ..najbardziej podniecający sport to piłka nożna!!!
  ???
  Wyobraźcie sobie, biegniesz z piłką prosto to bramki, coraz bliżej, sam na sam z bramkarzem, kiwasz go i… przed sama bramka walisz 10 m w górę!!! A tu 100 tys. ludzi krzyczy: Ch…j Ci w dupę!!!
  A ty kładziesz się wypięty i marzysz…marzysz…

  p.Gajowego bardzo proszę o wykasowanie w czasie wg.uznania.

 61. takiego wała said

  Terlikowski się naraża? Broniąc żydokracji ma ją całą za sobą. Komu się naraża? Tym biednym niezorientowanym wykorzystywanym przez żydokrację do rozkładu gojowskich społeczeństw na lesbo-gejowsko-coś tam coś tam?

  Lol. Terlikowski. A jak on zyskałby posłuch wśród Polaków, gdyby nie walczył z aborcją? Oleli by go. A tak robi się z izraelskiego propagandzisty obrońcę polskich dzieci. A po co on tak walczy z niezorientowanymi? Chorych ludzi wybrał sobie na przeciwników. Z chorymi na niezorientowanie nie ma co debatować, bo są na umyśle nie ten tego i nic do nich raczej po złości nie dotrze.

  Terlikowski miesza obronę życia dzieci z jakimiś przekomarzankami ze świrniętymi tęczowcami co chceta robiącymi. Miesz świętą sprawę z czepianiem się wiejskich głupków.

  Terlikowski po prostu robi Polaków w ch_uja a Sono mu w tym pomaga. Bon dziorno i auwiderzejn :))

  Na chwałę rózgi żelaznej do pasania narodów…
  w rękach tych Żydów co pono wedle sono nie od globalizmu…

 62. sono said

  ad 57
  ja wiem co mowie panie Marucha
  Tu pare przykladow
  http://en.wikipedia.org/wiki/Queers_Against_Israeli_Apartheid

  Click to access gladstone.pdf

 63. sono said

  61 Wulgaryzm i chamstwa @ Takiego Wala i @Kapsel mowi samo za siebie.
  Szkoda klawiatury.
  A panu ,panie Marucha radze, zeby pan troche szerzej oczy otworzyl.
  Swiat nie jest tylko bialy lub czarny. Wiekszosc to rozne odcienie szarosci.

 64. takiego wała said

  Nie ma to jak kulturalne aj waj ą ę udawanie, że globalizm nie jest żydowski.

 65. Marucha said

  Re 63:
  Gdyby nie dostrzeganie tych odcieni szarości, pani Sono, to w gajówce już z połowa osób była by zabanowana…
  (Są jednak takie obszary, gdzie panuje tylko czerń i biel)

 66. sono said

  a co pan powie na srodowisko Gejow i lesbijek wystepujace przeciw syjonistom i Israelowi???

 67. Marucha said

  Re 66:
  Raczej wybryk natury.
  Środowisko sodomitów jest popierane i sponsorowane przez lucyferian.

 68. sono said

  wybrek czy nie wybryk, ale sa przeciw.
  Czy to czyni z nich rownych gosci???

 69. revers said

 70. Krzysztof M said

  Ad. 48

  „dlaczego nie ufam p.Terlikowskiemu?”

  – Bo kamienował bpa Wielgusa!

 71. Krzysztof M said

  Ad. 59

  „Ruchy pederastyczne i lesbijskie są wręcz wspierane przez Żydów.”

  – (dr Próchniewicz) stwierdziła, że ruch gejowski to jeden z najbogatszych lobbingowych ruchów świata, finansowany przez Disneya i Mastercard.

  http://www.homiki.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2832

 72. Kapsel said

  Re 70
  A teraz jest najpierwszy patriota i najświętszy tradycjonalista.

 73. revers said

  jeszcze im mało, a TelAviv będzie wymieniał sie z Warszawą tajnymi danymi dotycżącymi obroności, bezoieczeństwa kraju

  Byle suwerenności, bezpieczeństwa jak najmniej w przyszłości rezerwaty dla tubylców.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polska-wymieni-sie-tajnymi-danymi-z-izraelem,1,4824774,wiadomosc.html

 74. Rysio said

  re 74. Nelson – nie wstydź się!

  Śmiało – pisz po polsku.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: