Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W. Brytania: nieproszeni goście z Rumunii

Posted by Marucha w dniu 2011-08-18 (Czwartek)

Niemiłą niespodziankę przeżyła pewna Brytyjka, która po powrocie z weekendowej wizyty u rodziców do swego londyńskiego domu zastała w nim romską rodzinę z Rumunii i usłyszała, że… nie żyje. Incydent opisuje w środę dziennik „Daily Mail”. [Na pewno „romską”, a nie „sinti”? A może po prostu cygańską? – admin]

Gdy 55-letnia Julia High spytała dzikich lokatorów – pięcioro dorosłych i troje dzieci – co robią w jej domu, usłyszała, że wynajęli go od syna właścicielki, która niestety zmarła. Pokazali nawet „umowę najmu”.

„Przecież żyję, nie jestem mężatką i nie mam syna” – podkreśliła w rozmowie z mediami wstrząśnięta High, do której dom należy od 30 lat.

Dom był splądrowany i zdewastowany, nieproszeni goście wystroili się w ubrania z szafy pani High, popijali jej wino, opróżnili lodówkę.

Już następnego dnia Julia High, pracownica służby imigracyjnej, uzyskała sądowy nakaz eksmisji i policja uwolniła ją od dzikich lokatorów. Na razie zamieszkała u przyjaciół, ponieważ dom wymaga napraw.

„Daily Mail” pisze, że po eksmisji romska rodzina przeniosła się dwie przecznice dalej i zamieszkała w pustym domu, należącym do pewnego lekarza, który kupił go w marcu, ale jeszcze się nie wprowadził, zamierzając najpierw przeprowadzić remont.

http://kurierwilenski.lt

Litujemy się nad biednymi „romami” (a może „sinti”?), którzy niedość, że spędzili weekend w zdewastowanym domu, to jeszcze zostali z niego przemocą usunięci. I to mimo licznych marszów przeciwko przemocy, jakie są w całej Europie organizowane przez durniów dobrej woli. – admin

Komentarzy 9 to “W. Brytania: nieproszeni goście z Rumunii”

 1. Euzebiusz said

  Marucha ty nienawistny katolu. Pozujesz na myślącego, a dajesz się manipulować jak dziecko. Ochłoń z tej nienawiści.

 2. Boryna said

  Powinni zamieszkać królowej Elżbiety , przeciż tam jest tyle miejsca,że można nawet pailic w salonach ogniska i grile.

 3. Boryna said

  Powinni zamieszkać królowej Elżbiety , przecież tam jest tyle miejsca, że można nawet palic w salonach ogniska i grile. Mniejszości nade wszystko.

 4. Nieproszeni goście z Meksyku:

  „Kontrole na granicy… uciekających z USA imigrantów

  11.08.2011

  Południowe stany utrudniają życie imigrantom do tego stopnia, że ci wsiadają do autobusów i wracają do Meksyku. Do momentu, gdy nie spotka ich niespodzianka – kontrola straży granicznej. Popularne miejsca wjazdu do Meksyku w San Diego, El Paso czy Nogales nie stanowią już łatwej furtki do domu dla imigrantów.

  Amerykanie wypowiedzieli wojnę nielegalnym imigrantom, ale jednocześnie wyjazd z USA jest obecnie dużo bardziej skomplikowany niż kiedyś – imigranci obawiają się licznych kontroli, prób wyperswadowania im przeprawy przez granicę, napiętnowania i aresztowań.

  Strażnicy tłumaczą kontrole autobusów, samochodów czy pieszych potrzebą powstrzymania przepływu broni i narkotyków do Meksyku. Często jednak podczas zatrzymania okazuje się, że pechowy imigrant przebywał w USA nielegalnie co skutkuje m. in. pobraniem odcisków palców i poważnymi karami w przypadku ponownego przekroczenia granicy z USA. A imigrantom z przestępstwami na koncie grozi aresztowanie i deportacja.”

  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5085&Itemid=56

  Jakże to pięknie brzmi: „UCIEKAJĄCY Z USA PODEJMIE PRACĘ…”

 5. Zbyszek said

  A skad wiadomo ,ze to byli Cyaganie a nie Zydzi ?

 6. GierSon said

  To się w głowie nie mieści.

 7. wet3 said

  @ 4
  W American Free Press (z 8 sierpnia 2011) wyczytalem wlasnie, ze w USA, obok 7 mln. legalnych meksykanskich imigratnow, mieszka nielegalnie 25 mln. Meksykanczykow – nie liczac ich dzieci …
  PS – Wcale sie nie dziwie „mapie”, ktora kiedys widzialem w jednej z amerykanskich gazet. Okreslala ona USA jako „United States of Mexico”.

 8. Wojwit said

  @Euzebiusz
  Ty rób lepiej dalej nóżką te swoje tup tup, bo to ci wychodzi przezabawnie (przynajmniej na kabaretowej scenie). Nie bierz się za to, co ci nie wychodzi… Choćby za myślenie.

 9. JOWialny said

  Re1
  ” Marucha ty nienawistny katolu”

  Euzebiusz ,zakłamany żydolu !Pamiętaj,ze to twój przodek skopany i spluty gdzieś na tak uwielbianym przez ciebie zachodzie całowałl wyłogi kontusza przodka Maruchy w podzięce za nocleg udzielony w dworskiej stodole!Jesteś tu na „duldungu” rabie.

Sorry, the comment form is closed at this time.