Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Jasnowidz Krzysztof Jackowski – najnowsza prognoza dotycząca Polski i świata!

Posted by Marucha w dniu 2011-08-23 (wtorek)

Jasnowidz nie jest optymistą. Zgodnie z jego wizją świat czeka superkrach gospodarczy. Jako datę Krzysztof Jackowski wskazuje październik 2011 roku. Jego zdaniem kryzys będzie o wiele większy niż ten, który dotknął świat w 2008… Polskę czeka trudny czas – ostrzega Jackowski w krótkiej wypowiedzi dla czytelników portalu nautilus.org.pl

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 26 to “Jasnowidz Krzysztof Jackowski – najnowsza prognoza dotycząca Polski i świata!”

 1. Psychobserwator said

  czyż tego typu przepowiednie (o ile są przepowiedniami, wizjami, a nie bajkopisarstwem, jak horoskopy w gazetach) wg nauki katolickiej to nie jest wyraz złego ducha, który może zwodzić, kłamać?

 2. Sarmata said

  Kto słucha głosu p. Krzysztofa Jackowskiego a nie Głosu Boga zapisanego w Ewangeliach to sam sobie szkodzi i … już jest w głębokim kryzysie. To tyle w tym temacie, jak mawiał pewien szmaciarz Bolesław.

 3. ja28 said

  Marucha szanuj Siebie i gajówkę i nie zamieszczaj głupot inteligentnego cwaniaka, który podszywa się pod jasnowidza. Nie chce mi się szukać ale na YT są jego wizje gdzie w największym dołku wieszczył krach gospodarczy na rok 2009r. Stało się dokładnie odwrotnie, giełda poszybowała do góry.

 4. Kronikarz said

  Glupota z tym jasnowidzem, to fakt, ale Pan Gajowy puscil przeciez oczko !

 5. Wosiu said

  Sami jesteście głupki. Jackowski specjalizuje się w odnajdywaniu zwłok i ma tutaj niepodważalne wyniki. Wizje przyszłości to dla niego uboczna sprawa i zawsze zastrzega się, ze nie wszystko dokładnie się spełnia. Niemniej kryzys finansowy z roku 2008 przewidział trafnie rok wcześniej. Miał tez wizję „samolotu, dwóch samolotów, gdzieś na Ukrainie chyba” co miało się wiązać z jakąś tragedią… I co, nie sprawdziło się?

 6. Marucha said

  Z p. Jackowskim sprawa nie jest prosta.
  Ma wiele niepodważalnych sukcesów na swym koncie i, co ważniejsze, nie robi na tym żadnych kokosów.

  Oczywiście nie wiemy, czy stoi za tym szatan, czy Bóg.
  I w ogóle nie musimy w to wierzyć.
  Jednak w nawale różnych proroctw i proroków, reptilian i kosmitów, ten człowiek wydaje mi się najbardziej wiarygodny.

 7. jaszmija said

  – Baco będzie jutro pogoda?
  – E panie, bedzie… no chyba zeby lało…

 8. Franek1 said

  Re 1

  Panie Psychobserwator,
  Na ile mi wiadomo nauka katolicka w tym względzie przewiduje trzy możliwości: przepowiednie czy wizje mogą mieć charakter nadprzyrodzony, mogą pochodzić od szatana, ale mogą też być naturalną, rzadko spotykaną zdolnością człowieka.

  Bardzo podobnie ma się rzecz z cudami (Mojżesz czyni cuda, satanistyczni kapłani Faraona również; trzecia ewentualność mogłaby być np. taka: ktoś siłą woli zgina stalową łyżkę bez dotykania jej).

  Zanim Kościół wypowiada się o konkretnych przypadkach, przeprowadza bardzo wnikliwe badania.

  Miałem szczęście w zeszłym tysiącleciu wysłuchać konferencji świętej pamięci franciszkanina Ojca Klimuszko, który miał zdolność jasnowidzenia (nie pamiętam, czy także przewidywania czyjejś przyszłości). Ze zdumiewającą mocą podkreślał, że swój talent uważał za dar Boży, ale nie za coś nadprzyrodzonego. Wspominał o Stefanie Ossowieckim i o innych, którzy taki talent posiadali. Nadmienił, że niektórzy jasnowidzowie potrzebują zdjęcia osoby, o którą są pytani, albo przedmiotu przez tę osobę dotkniętego. Żartobliwie wspomniał o pewnym jasnowidzu z Bawarii, w którym zdolność jasnowidzenia aktywizowała się po wypiciu kufla piwa.

  Podkreślał, że jego wizje nie pojawiały się „na zawołanie”. Bywały dni, gdy nie wychodził z domu, bo męczyły go psychicznie wizje z sytuacji życiowych ludzi, których spotykał. Bywało jednak, że nie pojawiała mu się żadna wizja, związana z osobą, o którą go pytano. Wizje, jakie miewał, były ograniczone w przestrzeni, czasem wyraziste, czasem podobne do nieostrego zdjęcia; nigdy jednak nie umiał widzianego kadru przesunąć czy poszerzyć. Gdy przyszła do niego pewna matka poszukująca zaginionej córki, zobaczył polanę w lesie z przebiegającymi skrajem torami kolejowymi i ze stawem w środku oraz wystającą ze stawu rękę. Jaki to był las, skąd i dokąd prowadziły tory, nie umiał powiedzieć.

  Na podstawie mojej skromnej wiedzy o panu K. Jackowskim nie ośmieliłbym się odmówić mu naturalnego, aczkolwiek rzadkiego, daru jasnowidzenia.

 9. sono said

  To co pan Jackowski pedzial nie jest takie trudne do przewidzenia. Jest zle ,a bedzie jeszcze gorzej.
  Ludzic sie nie ma co, bo nie ma czym. Powiedzial on konkretnie o jesieni, ze sie znacznie pogorszy. A jeseien juz za pasem. Libia zdobyta, teraz kolej na Syrie, a potem co ? Iran??

 10. 999AQQ said

  Pan K.Jackowski mówił również o wybuchu wielkiej beki* /el.atom?/ ,że tego nie da się zatrzymać, bo to jest jakby zaplanowane*!!!

 11. WW said

  Wieść o Krzysztofie Jackowskim rozeszła się i istnieje dalej żywa. O istnieniu cech które nazywamy nadprzyrodzonymi powinniśmy zdawać sobie sprawę. Zwykły talent a często nie tak wcale zwykły jest uważany jako coś nadprzyrodzonego. Jeśli są to jakieś sprawy które maja aspekt pozytywny to widziane są tym bardziej jako coś nadprzyrodzonego. Sprawy „boskie” czy „diabelskie” zawsze widziane są w świetle nadprzyrodzonym i wiązane są z życiem religijnym.
  Nikt kto posiada jakiś talent nawet nie zauważa tego. Dla niego jest to coś prostego, naturalnego, nie widzi to jako coś co wyróżnia go spośród innych i czyni go lepszym. Tą nadprzyrodzoność zauważają inni.
  To co nazywamy głupotą też jest czymś nadprzyrodzonym. On sam tego nie zauważa, zauważają to inni.
  „Czarne” obrazy na temat ekonomii, szkicowane przez fachowców od gdzieś 20 lat a i więcej to nie był jakiś talent ani jasnowidzenie. To była wiedza profesjonalna, prawdziwa, słuszna, prowadząca do słusznych wniosków i następstw. Jest to dalej jak najbardziej prawdziwe i aktualne. Twierdzenie że było to błędne bo „przecież” market stale szedł w gorę i Dow Jones Industrial osiągnął poziom 14000. Nazywajcie sobie jak chcecie nie zauważanie tego że market szedł tak w gorę było wynikiem pompowania w niego sztucznego pieniądza który dawał wrażenie prosperity ale podwyższał poziom z którego to wszystko będzie musiało się zawalić a więc ogrom katastrofy który swoim poziomem przekracza zdolności przewidywania nawet jasnowidzów. Do tego wcale nie trzeba jasnowidzów. Do tego trzeba świadomości przynajmniej tego:
  ”Siła i cele” takich instytucji jak FED.(Federel Reserve System), jawnych planów Rockefellera i co mu jest potrzebne do wprowadzenia Nowego Porządku Świata,
  („Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko co potrzebujemy to odpowiedni wielki kryzys i wtedy narody zaakceptuj Nowy Porządek Świata”
  Dawid Rockefeller. 23 wrzesień 1994, United Nations Ambassadors’ dinner.), oraz
  „My Żydzi, my, niszczyciele, pozostaniemy niszczycielami na zawsze. Nic z tego co zrobicie nie zaspokoi naszych żądań. Będziemy zawsze niszczyć ponieważ my potrzebujemy świat dla nas samych, Boży świat, którego zbudowanie nie leży w waszej naturze”. (You Gentiles, by Jewish Author Maurice Samuels, p. 155)
  Powinno to w skrócie wystarczyć. Jeśli wizje jasnowidzów są bardziej przekonywujące to bardzo dobrze.

 12. sono said

  tutaj bardzo ciekway gosc Gerald Celente. Warto go posluchac bo mowi o tym co bedzie analizujac sytuacje polityczno-fianansowo-ekonomiczna na swiecie. Jego prognozy ( pesymistyczne) sie sprawdazaja co do joty.

 13. sono said

 14. RomanK said

  Bravo pan Jackowski…..
  prosze dlaczego w POlsce od zawsze madrzy ludzie, doskonale widzacy sprawy musieli udawac trefnisi, wrozbitow jasnowidzow..jak pan Jackowski….???? A w tym samym czasie glupki, trefnisie, polidiotki, szalbierze i zlodzieje pozuja na mendrcoff i menzofff opatrznosciowych????!!!!!!! sami zrobili ten i trudny do grania instrument sami graja na nim, partyture jaka sami napisali… a reszta musi tanczyc, jak im graja. bo inneh muzyki niema:-)))…Kto inny to widzi????
  Oczywiscie…..Tylko jasnowidz:-)
  Polska blado wypada .,.,.o wiele bladziej.panie Krzysztofie , wiem ze pan to wie, ale nie chce pan siac paniki i straszyc……tak blado-, jak blady jest glodujacy….
  Polska bedzie glodowac….z dwoch powodow- jeden glupota. druga apostazja….To widomy znak Kary Bozej, gdyz zawsze najpierw odbiera Bog rozum..a potym spuszcza kare.
  Ale czyz na co innego zasluguja ludzie- ktorzy 2×2 =4 , musza uslyszec od jasnowidza????, bo- normalnemu nie uwierza????
  Stad wiara w swoje rzady, sady i swady… Ukladu Magdalenskiego i….. gleboka , niezachwiana wiara, ze emmmpstremmmbzdremmmm:-)))))czyli Polak potrafi!

 15. RomanK said

  Pardon ucieklo wazne zdanie…Oczywsciei ma pan racje ze elity USA graja kryzysem….sami zrobili ten etc…

 16. z sieci II said

  Tu nie trzeba jasnowidza zeby zrozumiec sens tych wszystkich dzialan.
  Pokazał to Grzegorz Braun w swoim dokumencie „New Poland”
  NEW POLAND (2010)

 17. Bob said

  Kilka ciekawych wybiorkow:

  Polskę czeka trudny czas – ostrzega Jasnowidz Jackowski.
  Sami jesteście głupki. Jackowski specjalizuje się w odnajdywaniu zwłok i ma tutaj niepodważalne wyniki.” Chodzi codziennie z lopata na cmentarz. Oczywiście nie wiemy, czy stoi za tym szatan, czy Bóg. ale pan K.Jackowski mówił również o wybuchu wielkiej beki, a to co pan Jackowski pedzial nie jest takie trudne do przewidzenia

 18. Boomcha said

  Jeśli Admin ma ambicje, żeby Gajówka była forum katolickim to jak się ma do tego zamieszczanie tego typu „jasnowidzów”? Wiemy, że nie stoi za tym Bóg.

 19. WW said

  Przypuszczałem że będzie więcej komentarzy niż 17 (tego #18 nie liczę)ale są w tych siedemnastu bardzo cenne, między innymi dzięki Sono #12 i #13 oraz Z Sieci II, #16.
  Nie ujmując absolutnie nic Krzysztofowi Jackowskiemu, przypomnienie Grzegorza Brauna i wielu jego filmików na UTube to prawie jak „Protokóły” i „robota Carskiej Ochrany”. Pozostaje mi tylko podziękować za przypomnienie i rozprowadzać dalej.
  Wikipedia nie zareagowała na nazwisko Grzegorz Braun jak także na inne „niepoprawne politycznie nazwiska”, ale można się o nim i innych „niepoprawnych” dowiedzieć wpisując samo nazwisko w browser w linijkę gdzie wpisuje się URL.
  Przy okazji: w Amereyce a dokładniej w Washington DC, czyli tam gdzie Pentagon jakies 2 godz. temu (czas lokalny) teraz jak to pisze to pewnie juz 3 godz. temu było trzęsienie ziemi w skali 5.8 – 6.0 odczuwane także w Chicago.
  Trochę zamieszania.

 20. aga said

  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/1470/kult-przemyslawa-edgara-gosiewskiego-w-radiu-maryja

 21. Boomcha said

  @ Aga

  Konserwatyzml.pl t strona uprawiająca kult JF Libickiego i sierot po LPR. Pasuje?

 22. halszka said

  Obserwuje wypowiedzi p.Jackowskiego nie od dzis! Czy w tym co do nas dociera -pomylil sie?! Nie!!!!!!! tylko wszystkiego nie mowi (np. Lepper) ale nie dziwie sie -glowe ma jedna.

 23. — Pan Ja28 na 3-ce — poszybowanie w gore , rokiem 2009 , to dla dotkliwszego i okrutniejszego w skutkach upadku roku np. 2012 . Czy tak nie moze byc ?
  To znaczy , ci ktorych dolek dosiegnal np.w roku 1990 , zyjac skromniej , prymitywnie , umiejetniej zniosa niedogodnosci nawet duzego „dola” mozliwego w przewidywanej przyszlosci .

 24. Bob said

  Ad 19
  Przydal by sie choc okruch humoru wsrod tej otchlani depresji.
  # 17 jest zestawem wyrywkow wczesniejszych wpisow.

 25. Rysio said

  re 13. Gerald Celente i Trends Journal ?!

  Sono – jak sie przyznasz że po cichu czytasz Misesa to nawet Baptyste Ci wybacze,.

  😉

 26. Czy juz teraz widac, jak lichwiarskie zydostwo zamienilo jeden z najbogatszych krajow na swiecie jakie bylo USA w pospolity rynsztok finansowy,gospodarczy i mieszkaniowy?
  Lichwiarskie „szczury” sa juz gotowe wywolac III wojne swiatowa tylko dlatego, aby nikt (nie byl w stanie) upomniec sie o ukradziony majatek…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.