Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
  Crestone o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  trzy z dwoma o Zagraniczne korporacje sprowad…
  errorous o Wolne tematy (39 – …
  bez loginu o Siedem grzechów głównych …
  Maciek o Wolne tematy (39 – …
  CIA o Zagraniczne korporacje sprowad…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  revers o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nadzieja umiera ostatnia. Wojska Kaddafiego odparły atak na stolicę.

Posted by Marucha w dniu 2011-08-23 (Wtorek)

Źródło: www.3rm.info/14397-nadezhda-umiraet-poslednej-vojska-kaddafi-otbili.html
Tłum. z jęz. ros. RX

W nocy z 22 na 23 sierpnia Armia Libijska pod dowództwem Muammara Kaddafiego wyparła ze stolicy natowskich rebeliantów. Dokonano tego pomimo nieprzerwanych nalotów bombowych na miasto, zwłaszcza na śródmieście.

Według doniesień z Trypolisu przywódca kraju, pomimo ciężkich bojów na całym obszarze stolicy, nie opuścił jej. Dzisiaj syn Kaddafiego obwiózł dziennikarzy po ulicach Trypolisu. Uzyskanie wiarygodnych informacji o zachodzących wydarzeniach i uzyskanie pełnego obrazu sytuacji na dzisiaj jest bardzo trudne. Większość zagranicznych dziennikarzy przebywa w chronionym przez wojska rządowe hotelu Rixos.

Opuszczenie go jest bardzo ryzykowne. Tymczasem parę godzin wcześniej w tymże hotelu pojawił się syn Kaddafiego Seif al-Islam. W przeddzień buntownicy twierdzili, a Międzynarodowy Trybunał Karny potwierdził, że znajduje się on w niewoli i nawet obiecano przekazać go Międzynarodowemu Trybunałowi w Hadze. Syn Kaddafiego przybył z uśmiechem na twarzy w otoczeniu dziesiątków zwolenników i przeprowadził rozmowę z reporterami, oświadczając, że nigdy nie był aresztowany. Seif al-Islam Kaddafi powiedział: ”Zachód dysponuje potężną techniką wojenną i prowadzi wojnę informacyjną, rozsyła SMS-y, blokuje nasze przekazy telewizyjne, wykorzystuje internet, stosuje różne sztuczki, jak na filmach, żeby posiać strach i zamieszanie. Ale ja tutaj jestem, żeby rozproszyć plotki. Widzicie, że obywatele libijscy gotowi są do obrony miasta. Pojedźcie ze mną a pokażę wam jak sprawy mają się w Trypolisie naprawdę.”

Poprzedniego dnia buntownicy oświadczyli, że kontrolują 95% obszaru stolicy. Seif al-Islam obwiózł grupę dziennikarzy po ulicach miasta. Okazało się, że są pełne nie buntowników ale uzbrojonych zwolenników Muammara Kaddafiego. Jak opowiedział korespondent BBC, al-Islam pewnie odpowiedział na pytanie o swojego ojca : „Muammar Kaddafi żyje, jest zdrowy, przebywa w Trypolisie i kontroluje sytuację. Jeszcze jeden syn Kaddafiego, Muhammad, jakoby wzięty do niewoli, jest na wolności.”

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 11 do “Nadzieja umiera ostatnia. Wojska Kaddafiego odparły atak na stolicę.”

 1. 166 bojkot TVN said

  Teraz na pasku TVP-Info leci o tym, że powstańcy zajęli pałac Kadafiego. inna wiadomość: Kadafii wygłosił orędzie w którym informuje, ze opuszczenie pałacu jest częścią taktyki.

  Że też wojska NATO nie wkroczyły do Polski w 1981 roku w grudniu, albo w 1982 roku w styczniu, na wiosnę, albo w jesienie, albo w którymś następnym roku, kiedy dyktator Wojciech Jaruzelski krwawo tłumił demokratyczną opozycję, a potem nie tylko nie wycofał się ze swojej siedziby, odebranej po wojnie prawowitym właścicielom, nie został osadzony do tej pory, nie został skazany na śmierć, ale został I demokratycznym prezydentem!
  I jako sekretarz PZPR, jako władca absolutny w czasie ogłoszonego przez siebie stanu wojennego i jako I prezydent nie tylko nie przyczynił się do rozwoju Polski, ale był jednym z głównych grabarzy naszej gospodarki, za co pobiera do tej pory wielką emeryturę i olbrzymie profity w postaci nieprawdopodobnie drogiego leczenia onkologicznego.
  Ofiary generała Jaruzelskiego właśnie składają się na jego leczenie. Hańba!

  A polskie media podniecają się jakimś Kadafim, któremu do pięt nie dorastają.

  Wy dziennikarskie durnie!
  Ile długu ma Libia a ile Polska?
  Ilu bezdomnych ma Libia, ilu Polska?
  Ile dzieci w Libii jest niedożywionych, a ile w Polsce?
  Jakie interesy polskie , polskich obywateli zostały pogwałcone przez rząd Kadafiego?
  Jakie interesy polskie reprezentują tzw „powstańcy’?

 2. navajo88 said

  Zgadza się Bojkot !!!! ta cała tak zwana wolna prasa to jest wszystko gówno warte dzienikarstwo i tyle a co do sytuacji w Libi to jeszcze nie jedno nas zaskoczy !!!!!
  J.M.H

 3. sheeple said

  Bez wątpienia najlepsza wiadomość tego dnia

 4. Boryna said

  To nie śa żadni dziennikarze , to są męty na usługach globalistów.

 5. RomanK said

  Wag the dog…to stary juz film, w ktrorym pokazano ta technike,,prowadzenia wojny w TelAvizji…

  Porownanie do Libii Polski jest niefortunne…tu juz nei ma ani czego bronic ani komu… to co w Libii zalatwiaja najemniocy i miejscowe bandziory w Polsce zalatwili przy pomocy miejscowych zlodzieji i obcych pieniedzy…
  Teraz idzcie na nioch glosowac, zeby bylo ze to legalni i z legitymacja do wladzy polscy politycy:-)))

  Dziennikarze to takie jawne prostytutki z licenja…cichodajki t te co robia to samo tylko bez licencji i wiedzy mezow:-)))

 6. Krzysztof M said

  Ad. 1

  Ostatnią naiwnością byłoby oczekiwać od sponsorów KOR-u, żeby grali przeciwko KOR-owi. 🙂 USA nie mogło w Polsce interweniować. Byłoby to zaproszenie do wojny złożone Rosji. 🙂

  Jaruzel zatrzymał KOR w marszu po władzę. No to dobrze zrobił, czy źle? 🙂

 7. Kapsel said

  Jeszcze godzinę a dokładnie o godz.6 00 -tej jadąc autem polskie radio p1 zapodało wiadomości…reżim upadł…demokraci zdobyli Trypolis ale nie znaleziono Kadafiego…teraz go szukają.Na temat trzęsienia ziem ani słowa.

 8. Krzysztof said

  Zastanawia mnie brak jakichkolwiek działań innych krajów arabskich, które mogłyby wesprzeć Libijczyków. Nie oszukujmy się. Kraj otoczony żelaznym pierścieniem wcześniej, czy później padnie, tak jak to uczynił Irak, a bezczelni lucyferianie w swoich zimnych kalkulacjach nie zakładają rozliczenia się z tej rzezi.
  Możemy w tej sytuacji spojrzeć na siebie i zastanowić się, dlaczego my nie reagujemy na tę internacjonalistyczną zbrodnię.
  Cisza pod ich ambasadami, oraz pod budynkami polskojęzycznego reżimu mówi nam o tym, że zostaliśmy skutecznie wyprani z chrześcijańskiej cechy pomocy bliźniemu w potrzebie, a niewielkie okrzyki na tutejszym i innych portalach są tłumione przez służalczą machinę propagandową wspartą przez użytecznych idiotów.

 9. revers said

  Dwubiegowosc dzialan NATOwskich psychopatokratow wskazuje na ciezka szhizofrenie, gdy na Londynskich przedmiesciach mialy miejsca niedawno pladrowania sklepow, mieszkan to byl to bandytyzm negatywny, gdy to samo robi sie w centrum Tripolis, z museuw , kawater rzadowych wynoszone sa dzierla sztuki, drogie przedmioty to jest to bohaterstwo pozytywne.

  Takze gajowka jest ciezko skazona moralnoscia i prawem Kaina.

 10. Marucha said

  Re 8:
  Kto ma niby reagować na zbrodnię dokonywaną na Libii?
  Lemingi, które nie reagują, gdy im samym srają do kaszy?

 11. revers said

  … trwa juz 3000 lat, ad9…. bedzie dalej trwalo do konca lemmingowego swiata

  http://www.veteranstoday.com/2011/08/23/3000-year-old-psycological-operation-still-working-today/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: