Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  robi za Syzyfa o Wolne tematy (40 – …
  maxi o Kadyrow ostrzega: dla Polski w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  Gość o Kadyrow ostrzega: dla Polski w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  I*** o Opłakane skutki dezinformacji
  I*** o Opłakane skutki dezinformacji
  Lily o Opłakane skutki dezinformacji
  kontra o Wolne tematy (40 – …
  abdualiwisimulacha o Opłakane skutki dezinformacji
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  Olo o Przed Ukraińcami ukrywana jest…
  Krzysztof M o Kartka z kalendarza, ciepło o…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 612 obserwujących.

Fragment posłowia książki prof. Zylbertowicza „Pociąg do Polski”

Posted by Marucha w dniu 2011-09-11 (Niedziela)

Przeglądając setki wycinków z wypowiedziami z ponad 10-ciu ostatnich lat, by przygotować ich wybór do niniejszej książki, zastanawiałem się, czy w tak szybko zmieniającym się świecie analizy sprzed dekady w ogóle mają szansę, by już kompletnie nie być tylko zapisem minionej epoki.

Tymczasem, po raz kolejny zobaczyłem, że patologie trzymają się mocno. Że uformowane w pierwszych latach naszej transformacji zasady gry interesów zmieniają się tylko nieznacznie. Że w istotnej części mediów i w głowach sporej części Polaków w najlepsze trwa praktykowanie odmowy wiedzy. Odmowy wiedzy o faktycznych mechanizmach na wpół-wolno-rynkowej gospodarki; o mechanizmach naszej na-wpół-demokracji; o tym, że część naszych elit zachowuje się tak, jakby bardziej ceniła lojalność wobec podmiotów zagranicznych niż wobec swego kraju. Odmowy wiedzy o tym, że dogadywanie się z nieformalnymi grupami interesów, mającymi oparcie w części środowiska służb tajnych, jest dla niektórych polityków warunkiem utrzymania władzy i spokoju. Odmowy wiedzy o tym, jakie rzeczywiste role w systemie władzy III RP pełni ta część środowisk peerelowskiej opozycji – dla wielu symbolizowana przez Gazetę Wyborczą – która powiązana była to z tradycją światowego ruchu komunistycznego, to z nomenklaturą PRL-u, to po prostu z komunistycznym aparatem bezpieczeństwa.

Fascynujące jest dostrzegać, jak te liczne odmowy wiedzy się ze sobą łączą i wspomagają wzajemnie – nicią przewodnią tego wszystkiego pozostają (niestety) tajne służby jako ważne ogniwo w łańcuchach procesów społecznych i związany z tym nieuczciwy lub pełen zagubienia stosunek znacznej części polskiej inteligencji do problemu lustracji.

To wszystko sprawy, które powinny być oczywistościami, na bazie których dopiero można prowadzić bardziej zaawansowane analizy polskiej współczesności. Tymczasem nadal jesteśmy w punkcie wyjścia. I – smutne to wielce – sporo moich analiz i spostrzeżeń z ostatnich dziesięciu lat się nie zestarzało.

Przecież to, iż ogromna część krytycznych – i naukowych, i publicystycznych – analiz polskiej rzeczywistości to diagnozy bez konsekwencji, czyli nie prowadzące do reform faktycznie rozwiązujących rozpoznane już problemy, przyczynia się do frustracji niebagatelnej części polskiego społeczeństwa. Przyczynia się do niewiary w nasz kraj, w sens aktywności obywatelskiej, w perspektywy życia w Polsce.

Próbował tę niewiarę przezwyciężyć Prezydent Lech Kaczyński. Wkroczył na najtrudniejsze pole – uruchomił m.in. projekt uporządkowania domeny tajnych służb. Wkroczył na pole, na które poprzedni prezydenci w ogóle nie ważyli się dokonywać eskapad. I nic dziwnego, Lech Kaczyński, czwarty Prezydent RP od 1989 r. – po Wojciechu Jaruzelskim, Lechu Wałęsie i Aleksandrze Kwaśniewskim – był pierwszym Prezydentem, którym nigdy nie był zarejestrowany jako tajny współpracownik komunistycznych tajnych służb. I w ogóle występował poważny deficyt haków, z pomocą których można było nim zza kulis kierować. Stąd potrzeba tak frontalnego ataku na niego.

Z punktu widzenia zjawiska diagnozy bez konsekwencji i po ponownej lekturze zamieszczonych w niniejszej książce analiz nie ulega dla mnie wątpliwości, że jesienią w 2007 roku wydarzyło się w Polsce coś niedobrego. Władzę objęły ugrupowania – Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Platforma Obywatelska – które jakość rządzenia cofnęły do okresu przed-Rywinowskiego. Coraz klarowniej widać, że rządy PO, to okres umacniania wielu niedobrych praktyk III RP.

Wśród źródeł trwałości zjawiska diagnozy bez konsekwencji leży i to, iż nawet mający dobre intencje konstruktorzy nowego ładu i politycy III RP, nie potrafili docenić siły i pasożytniczej sprawności podskórnej tkanki odziedziczonej po państwie policyjnym. Nie potrafili, bo – między innymi – zawiedliśmy my-przedstawiciele polskich nauk społecznych, z niewielką skutecznością badający ową tkankę. Nie potrafiliśmy dobrze powiązać zjawiska słabej aktywności obywatelskiej Polaków z faktem obecności w tkance społecznej codziennych przyzwoleń na patologie w państwie paraliżowanym przez nieformalne grupy interesów.

Nie zbadaliśmy należycie mechanizmów pozornego chaosu informacyjno-medialnego jako narzędzia oddziaływania na opinię publiczną. I – takie odnoszę wrażenie – pod wieloma względami pozostajemy w tyle za przenikliwością publicystycznych diagnoz takich eseistów, jak np. Rafał Ziemkiewicz, bez lektury prac którego trudno jest zrozumieć źródła siły kulturowego pola Michnikowszczyzny – w manewrowaniu nastrojami społecznymi, konstruowaniu norm niby-moralnych, estetycznych i uprawomocnianiu zachowań szkodliwych dla tradycji i spójności społecznej.

http://wpolityce.pl/

Gajowy pozostawia swym gościom ocenę zarówno PiS, jak i Lecha Kaczyńskiego i Rafała Ziemkiewicza.

Komentarzy 8 do “Fragment posłowia książki prof. Zylbertowicza „Pociąg do Polski””

 1. Boomcha said

 2. Błysk said

  Sądzę,że istotnie rola służb tajnych w życiu politycznym Polski jest starannie ukrywana i nie badana .Drugim ośrodkiem wladz są siły masońskie ,o których w praktyce tez prawie nic nie wiemy/od czasu do czasu ukaże się jakiś artykuł ,ale na temat masonerii za granicą/. Choć czasami trudno misie oprzeć wrażeniu czy te dwa ośrodki ze sobą walczą czy tez się przenikają. Odnoszę wrażenie że centrala służb tajnych jest de facto antypolska , czasami tylko odzywaja się średnie ,polskie szczeble. Co do Kaczyńskich , to niewątpliwie współpracowali z ukladem masońskim czego dowodem jest depesza gratulacyjna kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego do loży B,nei Brith. Sam prof. Zybertowicz tych wszystkich zawiłości zdaje się nie dostrzegać, dlatego jego wywody nie są przekonywujące.

 3. przemądrzałe bydlę said

  W Magdalence zawarto układ. Strony były dwie: tzw. Chamy (czyli komuniści etnicznie polscy, z najsilniejszym jądrem, czyli specsłużbami, zwłaszcza WSW) oraz tzw. Żydy (czyli diaspora żydowska, kontrolująca masonerię i mająca umocowania międzynarodowe). Wspólnie łupią Polskę i kontrolując przytłaczającą część mediów, robią to tak, że tylko kilka procent Polaków wie o co chodzi. Mają w swoich rękach państwo (m.in. służby, policję, wojsko) i te kilka procent Polaków (często w zaawansowanym wieku) to za mało, żeby ich obalić (a obalić ich można tylko zbrojnie). Przy czym trzeba brać pod uwagę, że przy próbie ich obalania, Żydzi wykorzystają swoje kontakty międzynarodowe i napuszczą na nas Niemców lub USA lub jakąś euroarmię (jeśli już będzie istniała) – oczywiście w ramach obrony „praw człowieka”, „wolności” itp. Krótko mówiąc, jesteśmy w głębokiej d***e. Ale to wiecznie nie będzie trwało – Pan Bóg się nad naszym narodem zlituje, ludzie się przebudzą i wybrniemy z tego bagna. Jestem o tym przekonany. Na razie udawało się układowi z Magdalenki utrzymywać władzę, bo – mimo zniszczenia gospodarki – życie w Polsce nadal było możliwe na pewnym poziomie dostatku. Ale to się wkrótce skończy. Do trzymania ludzi w ryzach nie wystarczą igrzyska, skoro nie ma chleba.

 4. RomanK said

  http://www.youtube.com/user/eMisjaTv/#p/a/u/0/eVDAGNFQZJU

  Obejrzyjcie to koniecznie!!!!!!!!!!!!

 5. Marek S said

  Profesora Zylbertowicza, podobnie jak prof. Andrzeja Nowaka z Krakowa (ten od czasopisma Arcany) i prof. Krasnodębskiego, wypromował JRN. Prof. Andrzej Nowak, to kontrolowana opozycja. Z tej wypowiedzi może wynikać że prof. Zylbertowicz, podobnie. O prof. Krasnodębskim nie jestem jeszcze przekonany.

  Wiem że JRN promował swego czasu Kurskiego, Kaczyńskich, i całą masę innych którzy później okazali się krypto. Mam pytanie:

  Czy kiedykolwiek JRN promował osobę która była Polakiem?

 6. aga said

  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/1718/wierzejski-nie-ma-dzis-w-polsce-prawicy-narodowej

 7. MatkaPolka said

  From: „Panslavista”
  Subject: OD…
  Date: 11 marca 2006 18:06

  Tekst z 2004 r, Dość stare ale ciagle aktualne
  Wprawdzie mowa o Kwaśniewskim i Rokicie , ale następne ekipy kontynuują to samo
  To jest
  Celowe i brutalne niszczenie Polski i Polaków wszelkimi możliwymi sposobami !!!

  W zasadzie to coś na kształt współczesnych „Protokołów Mędrców Syjonu” w odniesieniu do Polski

  http://newsgroups.derkeiler.com/Archive/Soc/soc.culture.polish/2006-03/msg01821.html

  Ta message została wykasowana jako niewlaściwa i juz jest nieosiągalna

  Do: POLACY I POLONIA
  Od: Slawomir BOROWY, Dr. Nauk Ekonomicznych Byly polski dyplomata, nastepnie
  oficer ONZ-owskiego Centrum d/s Transnarodowych Korporacji i uczestnik w
  dzialaniach równiez amerykanskiego FBI zapewniajacych przyjecie Polski do
  NATO.

  Dot.: „ŻYDZI W POLSCE PRZYGOTOWUJĄ EKSPANSJE I MOGĄ JA ZREALIZOWAĆ,
  GDYŻ POLACY TO STADO TĘPYCH BARANÓW” POD KONTROLA WSI, ABW I AW.

  Dzien: 07 czerwca 2004 roku; godz. 11:27 Stron: 6 SJB Nr.
  akt: 2046PLANKWAS.wpd

  1. „Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.”
  Tak powiedział ich przywódca Aaron SZECHTER znany, jako Adam MICHNIK, agent GRU i współwłaściciel i edytor Gazety Wyborczej w Polsce, występując w jarmułce podczas wywiadu w australijskiej telewizji. Potwierdził on, ze „Żydzi” rządza „w Polsce”, bo inaczej nie mogliby „przygotowywać… i zrealizować ekspansji… w Polsce”. W tym celu, oni nałożyli stan wojenny w Polsce, zorganizowali Okrągły Stół i opanowali wszystkie partie w Sejmie III Rzeczypospolitej. Dlatego, on zawarli i realizują sojusze wewnątrz każdej partii oraz miedzy partiami, aby osiągnąć ten cel. Ich etniczna elita doprowadziła do głębokiego kryzysu w Polsce. Jest on rezultatem pozornej demokracji, która sterują ich etniczni ziomkowie w służbach specjalnych. Jest to przedstawione w załączniku.

  2. „Żydzi w Polsce” opierają swoja władze na działalności WSI, ABW i AW, które zostały opanowane i sa kierowane przez ich ziomków etnicznych. Służby specjalne ustawiły i utrzymują na stanowiskach miedzy innymi Aleksandra SOLTZMANA znanego jako Kwaśniewski; Jolantę KOHN vel KONTY znana jako
  Kwaśniewska; Szymona BERMANA znanego jako Marek BOROWSKI; Dawida
  GOLDSTEINA znanego jako Włodzimierz CIMOSZEWICZ; Aarona BUCHOLTZA
  znanego jako Leszek BALCEROWICZ; Izaaka GOLDWICHTA znanego jako Jan
  Maria ROKITA; Rebeka SOMMER znana jako Izabella SIERAKOWSKA; Lech i
  Jaroslaw KALKSTEINOW znanych jako KACZYNSCY; Ludwik DORNBAUM znany jako
  DORN; Władysław ROTENSCHWANZ znany jako FRASYNIUK; Zyta GILOWSKA oraz ich
  innych ziomków etnicznych we wszystkich partiach, a zwłaszcza SdPL, PO, PiS
  i UW. Oni wszyscy realizują to, co Michnik ujawnił jak zacytowane powyżej.
  Potwierdzają to ich działania, które staja sie faktami nie do podważenia, i
  które Polacy odczuwają codziennie.

  3. „Żydzi w Polsce” wysprzedali większość państwowych przedsiębiorstw i
  banków za jedna dziesiątą wartości oraz łapówki dla siebie od początku lat
  dziewięćdziesiątych. Pod hasłami prywatyzacji i akcesji do Unii
  Europejskiej, oni rozdali inny państwowy majątek jak mniejsze państwowe
  zakłady, sklepy, apteki i nawet ziemie wśród krajowych swoich ziomków
  etnicznych oraz tych którzy byli przysłani przez Mossad z Izraela i innych
  krajów, i którzy dostali polskie obywatelstwo oraz państwowe mienie Polaków
  za darmo. Polskie ziemie po-PGR-owskie leżą odłogiem, aby oni mogli sprzedać
  swoim zagranicznym ziomkom za psie pieniądze. Polacy głodują, bo etniczni
  władcy zakazali uprawiania tej polskiej ziemi, która jest jeszcze państwową
  własnością. Polacy maja relatywnie mało posiadłości i tylko to, co zdolali
  uratowac, zalozyc i rozwinac. Wzmozona unijna konkurencja zagraza ich
  wlasnosci tego, co wypracowali. Codziennie, musza oni placic korupcyjny
  haracz zydowskim wladcom, którzy rzadza na wszystkich szczeblach. Dojenie
  Polaków jest istota tolerowania i rozszerzania korupcji. To wszystko dzieje
  sie pod ochrona etnicznych sluzb specjalnych, a zwlaszcza WSI, które
  zrujnowaly Polske dla finansowych korzysci ich etnicznych ziomków równiez z
  zagranicy.

  4. „Zydzi w Polsce” prowadzili i kontynuuja polityke grabiezy jej mienia
  dla ich bogacenia sie W tym celu, oni obnizaja ciagle poziom zycia Polaków,
  stwarzaja nadzieje oraz zadluzaja panstwo. Taka polityka jest juz w slepym
  zaulku. Malo co pozostalo do rozkradzenia, oprócz polskiej ziemi, która jest
  podstawa Narodu Polskiego. Dalsze zaciskanie pasa grozi wybuchem w
  spoleczenstwie. Rosnie jego przekonanie, ze etniczna elita rzadzi, aby
  oszukiwac i krasc, oraz aby jej wladza byla nadal przeciwko Polakom. Nie
  spelniaja sie jej obietnice otrzymania finansowej pomocy z Unii Europejskiej
  oraz masowego zatrudniania tam Polaków. Akcesyjne koncesje doprowadza do
  bankructwa setek tysiecy polskich srednich, malych firm oraz gospodarstw
  rolnych. Kredytorzy wymagaja coraz wiekszego oprocentowania od pozyczek
  udzielanych rzadzacej zlodziejskiej grupie etnicznej lub odmawiaja
  finansowania deficytu w ich budzecie.

  5. „Ekspansj[a] … Zydów w Polsce” nie ma teraz innej drogi jak
  miedzy innymi: (a) doprowadzic do masowych bankructw polskich rolników i
  wlascicieli malych, srednich firm; (b) umozliwic przejecie ich wlasnosci;
  (c) zagwarantowac zatrzymanie lub sprzedanie nowych lupow, a zwlaszcza
  polskiej ziemi; (d) pozbyc Polaków kontroli nad wiekszoscia mienia w Polsce;
  (e) umocnic zydowska wladze polityczna na wszystkich szczeblach; (f)
  zlikwidowac Polske jako panstwo i zrobic to w ramach Unii Europejskiej; (g)
  wprowadzic nadrzednosc unijnego prawa nad polskim prawem; (h) wyeliminowac
  jakiekolwiek polskie roszczenia do ich grabiezy panstwowego mienia w Polsce;
  (i) umozliwic uznawanie roszczen etnicznych ziomków domagajacych sie
  bezpodstawnie przyznawania im polskich wlasnosci; (j) zapewnic ich panowanie
  nad Polakami na zawsze.

  6. Co „Zydzi w Polsce” musza zrobic z milionami Polaków, którzy
  zostali ograbieni i zubozeni, i którzy sa bez pracy, bez zadnych dochodów
  na utrzymanie oraz bez mozliwosci i nadziei na poprawe bytu dla nich i ich
  dzieci? Sa dwa podstawowe rozwiazania. Etniczna elita oddaje wladze i
  wszystko to, co zagrabila. Ale, jej ziomkowie etniczni w sluzbach
  specjalnych, zwlaszcza WSI nie rzadzili i nie kradli po to, aby przestali
  byc panami w Polsce, i aby zostali z niczym, oraz aby poszli do wiezienia.
  Tak wiec, takie rozwiazanie jest nie do przyjecia dla nich. Niezaleznie od
  partyjnych podzialów, jedynym wyjsciem rzadzacej elity etnicznej jest
  sterroryzowanie i wyniszczenie Polaków do takiego stopnia, aby oni nie
  stanowili nigdy zagrozenia.

  7. Plan Kwasniewskiego i Rokity ma zapewnic dominacje jego etnicznych
  ziomków w Polsce na zawsze, niezaleznie od tego w jakich partiach sa teraz i
  jakie partie tworza obecnie oraz zamierzaja zalozyc w przyszlosci. Obecnie,
  realizacja tego planu sprowadza sie miedzy innymi do: (a) stworzenia rzadu
  Marka BELKI pod calkowita kontrola Kwasniewskiego; (b) zapewnienia warunków
  do przeprowadzenia specyficznych ataków terrorystycznych na Polaków przez
  jego sluzby specjalne, zwlaszcza WSI; (c) nalozenia stanu wyjatkowego, a
  wiec powtórki stanu wojennego w pewnym sensie; (d) dalszej penetracji oraz
  podporzadkowania opozycji; (e) uniemozliwienia jakiegokolwiek ruchu oporu;
  (f) zagwarantowania rozwoju i rzadów jego partii SLD i SdPL pod takimi lub
  innymi nazwami, zwlaszcza po ich prawdopodobnym polaczeniu sie w niedalekiej
  przyszlosci; (g) w miedzyczasie, oddania przejsciowo wladzy ziomkom
  etnicznym przede wszystkim w PO, a wiec powtórzenie scenariusza z Unia
  Wolnosci, z której w wiekszosci wywodza obecni przywódcy PO. Warunki, na
  jakich odbedzie sie okresowa zmiana wladzy, sa przedmiotem walki miedzy
  etnicznymi sitwami Kwasniewskiego i Rokity w sluzbach specjalnych, a
  zwlaszcza w WSI. Znajduje to wyraz w nowych skandalach i aferach
  korupcyjnych na duza skale, które pokazuja jak oni wszyscy dzialaja
  przeciwko Polakom.

  8. Specyficzne ataki terrorystyczne specjalnych sluzb etnicznych,
  zwlaszcza WSI ziomków etnicznych w Polsce sa juz w przygotowywaniu. Ich
  powiazania z terrorystami sa przedstawione w zalaczniku. Zostaly one odkryte
  i potwierdzone przez brytyjski wywiad MI-6 oraz amerykanska FBI, które nie
  chca dopuscic do skandalu w NATO. Dlatego, jest to zalatwiane inaczej, ale
  bez mozliwosci zapobiezenia temu, co etniczne ABW, AW i WSI moga zrobic w
  Polsce. Od strony prawnej, obecna etniczna elita uchwalila kilka miesiecy
  temu dodatkowe przepisy do ustawy o stanie wyjatkowym, które wzmacniaja jej
  wladze w razie potrzeby, i które Kwasniewski podpisal szybko i bez rozglosu.
  Zgodnie z jego planem, celem terrorystycznych ataków jest zdziesiatkowanie
  Polaków.
  cdn…

 8. MatkaPolka said

  9. Wyniszczenie Narodu Polski jest swiadoma i celowa polityka, która
  realizuja etniczne sluzby specjalne Kwasniewskiego i Rokity, a zwlaszcza
  WSI, jak nastepuje miedzy innymi.

  9.1 Bron biologiczna jest stosowana przez rzadzacych etnicznych ziomków,
  aby powodowac dalej dlugotrwale niedozywienia Polaków, którzy sa podatni na
  roznego rodzaju choroby, i którzy umieraja wczesniej. Niedozywione polskie
  matki rodza slabsze fizycznie i mniej zdolne polskie dzieci. Niedozywione
  polskie dzieci maja postepujacy niedorozwój fizyczny i umyslowy. Zdrowie
  Polaków jest stopniowo niszczone poprzez sprzedaz zywnosci, która zawiera
  róznego rodzaju chemiczne dodatki. Powoduja one wiele chorób jak na przyklad
  raka. Tak zostala juz spowodowana degeneracja zdrowotna calego pokolenia
  Polaków od momentu kiedy etniczni ziomkowie nalozyli stan wojenny i rzadza
  calkowicie w Polsce. W konsekwencji, polskie dzieci beda slabsze anizeli ich
  rodzice. To pogarsza sie z pokolenia na pokolenie.

  9.2 Bron bakteriologiczna ma byc zastosowana przez rzadzacych etnicznych
  ziomków, aby spowodowac masowe epidemie w Polsce. Nie beda one opanowane
  szybko, aby zwiekszyc smiertelnosc. Dlatego sluzba zdrowia jest niszczona
  celowo na podstawie swiadomie prowadzonej polityki kolejnych rzadów
  etnicznych w Polsce. Lekarze i pielegniarki nie sa oplacani na poziomie,
  który umozliwia im normalne zycie, chociaz pracuja znacznie ciezej anizeli
  etniczni Poslowie i Poslanki. Lekarze emigruja masowo. Nowe pielegniarki nie
  sa ksztalcone. Inni przechodza na emerytury. Drogi sprzet zbankrutowanych
  szpitali jest wysprzedawany za kilkanascie procent jego wartosci. Sluzba
  zdrowia bedzie bez kadr i zaplecza za 1-2 lata. W coraz wiekszym stopniu
  brakuje podstawowych lekarstw. Sa one coraz drozsze. Jest to rezultatem
  zlikwidowania ich polskiej produkcji lub/i wysprzedanie polskich zakladów
  farmaceutycznych, które byly konkurencyjne na swiatowych rynkach, i które
  produkowaly renomowane lekarstwa. Sluzba zdrowia ma byc ratowana na
  podstawie planu rzadu i Sejmu, które za kilkanascie tygodni nie beda
  sprawowac wladzy, i które nie beda ponosic zadnej odpowiedzialnosci za
  przyjete rozwiazania. Maja one uratowac ta czesc sluzby zdrowia, która
  chroni przede wszystkim zycie etnicznych ziomków i ich zamoznych wspólników.

  10. Tragiczne konsekwencje epidemii sa powszechnie znane w historii
  ludzkosci. Trwaly one dluzej jesli nie bylo sluzby zdrowia na odpowiednim
  poziomie. Zarazy i epidemie byly stosowane jako bron, aby zniszczyc plemiona
  i nawet cale narody, które odradzaly sie po kilku pokoleniach w najlepszej
  sytuacji. Zagraniczni ziomkowie elity rzadzacej w Polsce lansowali poglad,
  ze jest za duzo Polaków, i ze jej ludnosc powinna byc zmniejszona z 39
  milionów do 16-17 milionów. Nie mozna tego osiagnac inaczej jak poprzez
  prowadzenie systematycznej polityki niszczenia Narodu Polskiego i
  wprowadzenie masowych epidemii, aby slabsi fizycznie, biedni i srednio
  zamozni umierali masowo. Pierwszym krokiem w realizacji tego jest oslabianie
  odpornosci organizmów Polaków na choroby. Taki jest rezultat rozszerzajacego
  sie ubóstwa i niedozywienia, zwlaszcza dzieci biednych rodziców. Inne
  dzialania powoduja obnizanie jakosci masowo produkowanej zywnosci. W
  efekcie, obecnie 90 procent dzieci w wieku do 9 roku oraz 60 mlodziezy do 18
  roku nie ma niezbednego minimum wapna i witamy D w codziennym pozywieniu.
  Konsekwencjami sa krzywica i zrzeszotnienie kosci.

  11. Pokolenie karlowatych Polaków jest rezultatem polityki etnicznej
  elity. Organizmy niedozywionych Polakow maja niska odpornosc na choroby, a
  szczególnie wirusowe i bakteryjne. Latwo jest wiec spowodowac epidemie
  poprzez wprowadzenia wirusow, które beda szybko rozprzestrznialy sie.
  Jednoczesnie, etniczni ziomkowie maja zapewniane bardzo dogodne warunki, w
  tym finansowe do rozwoju ich rodzin jak równiez zagwarantowana dobra
  przyszlosc dla ich dzieci. Etniczni rzadcy prowadza anty-rodzinna polityke
  wobec Polaków. Majac bezrobotnych rodziców, setki tysiecy polskich dzieci
  chodzi glodnych do szkol gdzie nie dostaja oni cieplego posilku o
  przecietnej wartosci odzywczej. Rzady etnicznych ziomków zmniejszaja lub
  likwiduja panstwowe finansowanie wyzywienia polskich dzieci w szkolach z
  podatków Polaków. Niemowlaki biednych rodziców nie dostaja mleka. Biedni
  rodzice zbieraja suchy chleb jako jedyne pozywienie dla ich dzieci. Glodne
  dzieci nie moga rosnac prawidlowo, nie moga rozwijac sie umyslowo i nie moga
  uczyc sie dobrze. Sa one pozbawiane przyszlosci. Nie majac innego wyjscia,
  coraz wiecej polskich rodziców musi wysylac ich nastoletnie córki, aby byly
  prostytutkami równiez dla ziomków etnicznych, i aby w ten sposób zarobily na
  podstawowa zywnosc dla rodziny. Pol miliona innych dzieci wychowuje sie na
  ulicy poniewaz zaharowani rodzice nie maja czasu aby zajmowac sie nimi.

  12. Tragedia Narodu Polskiego jest obecnie rezultatem celowej
  dzialalnosci rzadów ziomków etnicznych od momentu nalozenia stanu wojennego.
  W latach osiemdziesiatych zrobili oni z Polski specyficzny obóz
  koncentracyjny z uzyciem sily, aby spenetrowac i opanowac Polaków od
  wewnatrz. Od poczatku lat dziewiecdziesiatych, kolejne rzady ziomków
  etnicznych niszcza Polaków pod przykrywka wprowadzania gospodarki
  wolnorynkowej i przystapienia do Unii Europejskiej. Uzywajac hasel pozornej
  demokracji w 21 wieku, etniczni ziomkowie zrobili z Polski jeden
  powiekszjacy sie koncentracyjny obóz, w którym zwieksza sie nedza, rosnie
  bezrobocie, uniemozliwia sie poprawe bytu, pogarsza sie zdrowie, poniza sie
  ludzka godnosc i przyspiesza sie smiertelnosci Polaków. Takiej tragedii nie
  bylo w ponad tysiacletniej historii Narodu Polski, nawet w okresie najazdu
  Nazistów podczas Drugiej Wojny Swiatowej jak jest obecnie za rzadów
  etnicznych ziomków w Polsce w NATO i Unii Europejskiej.

  13. AZydzi w Polsce przygotowuja ekspansje@ dalej, a wiec musza ograniczac
  nadal wplywy polityczne i stan posiadania Polaków. Wypowiedz Michnika
  swiadczy o istnieniu planu etnicznych ziomków, aby rozszerzac eksterminacje
  Polaków w Polsce. Inaczej nie ma ekspansji etnicznej mniejszosci w obecnych
  polskich warunkach. Potwierdza to kontynuacja ziomkowskiej polityki ciaglego
  zubozania Polaków. Bieda zawsze byla politycznym narzedziem niszczenia
  rzadzonych i trzymania ich w posluszenstwie. Realizacja tego planu wymaga,
  aby Kwasniewski i jego etniczni ziomkowie walczyli o kazdy miesiac
  sprawowania wladzy, i aby zapewnili przeprowadzenie nowych wyborów do Sejmu
  w taki sposób i w takim czasie, ze on i oni beda nadal rzadzic pod zmieniona
  koalicja nawet z obecnej pozornej opozycji. Etniczni ziomkowie w jej
  poszczególnych partiach, a zwlaszcza PO Rokity chca dojsc do wladzy jak
  najszybciej i korzystac z przywilejów rzadowego zlobu dla prywatnych
  korzysci jak poprzednio to robili za czasów koalicji AWS i UW, z których
  wywodzi sie PO. Oni kloca sie o termin przyspieszonych wyborów, ale nie
  przedstawiaja tego, co i jak chca innego zrobic za zgoda Polaków, z Polakami
  i dla Polaków.

  14. AZydzi w Polsce … moga ja [ekspansje] zrealizowac@ tylko
  poprzez rzady ich ziomków, którzy kieruja prawie wszystkimi partiami. Oni
  traktuja Polaków jako glupich, brudnych i niechlujnych APolaczków@, z
  którymi nie da sie nic zrobic, i dla których nie mozna i nie warto nic
  uczynic. Oni biczuja APolaczków@ ciagle zmieniajacymi sie zarzadzeniami, aby
  upokarzac, zastraszac i ponizac gdzie i jak mozliwie przez ich etniczne
  wladze na wszystkich szczeblach. Taka jest realizacja ich etnicznej
  polityki, aby sklócac oraz dzielic Polaków, i aby tak rzadzic Polakami, i
  aby Polak byl wrogiem dla Polaka, a nie bratem we wspólnym polskim interesie
  i w potrzebie. To zapewnia ich etniczna ekspansje kosztem Polaków jak
  pokazuja doswiadczenia od momentu nalozenia stanu wojennego w Polsce.

  15. APolacy to stado tepych baranów@ jest mottem „Zydów w Polsce”,
  niezaleznie od przynaleznosci partyjnej. Barany zamyka sie na ogrodzonej
  lace, aby karmily sie same, tak jak rzadzaca etniczna elita robi z Polakami
  w Unii Europejskiej, którzy nie maja miec wlasnego panstwa polskiego. Barany
  przegania sie z jednego na drugie miejsce, podobnie jak etniczni rzadcy
  likwiduja miejsca pracy Polaków. Barany pozostawia sie na pastwe losu i nie
  martwi sie o ich zdrowie, tak jak etniczne rzady degraduja sluzbe zdrowia w
  Polsce. Barany strzyze sie, aby miec welne, czyli tak jak etniczni wladcy
  bogaca sie, okradajac Polaków z panstwowej wlasnosci. Kiedy stado Baranów
  nie jest posluszne szczuje sie je psami, tak jak etniczna elita zarzuca
  Polaków jej róznymi przepisy, zakazami, nakazami oraz bezpodstawnymi
  oskarzeniami, w tym o anty-Semityzmie. Kiedy stado baranów staje na drodze,
  jest juz bezuzyteczne lub buntuje sie, to zabija sie je masowo, tak jak w
  odpowiednim momencie ma to byc zrobione z Polakami w specjalnych
  terrorystycznych atakach etnicznych WSI, ABW i AW, zgodnie z planem
  Kwasniewskiego i jego ziomków we wszystkich partiach. Po wyborach do Sejmu,
  ten sam plan ma byc realizowany przez Rokite i jego ludzi w sluzbach
  specjalnych pod rzadami PO. Wspólne etniczne interesy Kwasniewskiego, Rokity
  i innych w Polsce sa wazniejsze anizeli przejsciowa zmiana wladzy z jednej
  do drugiej kliki etnicznych ziomków.

  16. „Kto Kogo”, a wiec znana bolszewicka taktyka jest podstawa sojuszy
  elity rzadzacej od momentu nalozenia stanu wojennego, ze „Zydzi w Polsce
  przygotowuja ekspansje i moga ja zrealizowac, gdyz Polacy to stado
  tepych baranów.” Ujawnil to ich przywódca Adam Michnik, który jest
  wspóltwórca SdPL pod przewodnictwem Borowskiego. Jej czlonkowie sa nazywani
  „borówkami”, aby tak okreslac ich etniczne pochodzenia. Oni realizuja
  strategie Michnika. Dlatego, lansuja oni koncepcje kilkumiesiecznego rzadu
  apolitycznych fachowców lub rzadu zadaniowego, który ma rozwiazac pilne
  problemy, w tym przyjecie budzetu, ale bez uwzglednienia tego, co Polacy
  zadecyduja w wyborach. To jest lamanie podstaw demokracji. Jej zasady
  wymagaja przeprowadzenia szybko przyspieszonych wyborów, jesli nie ma
  roboczej wiekszosci w parlamencie, która zapewnia nie tylko wotum zaufania
  dla rzadu, ale przede wszystkim realizacje jego polityki.

  17. „Jeszcze Polska nie zginela, póki my zyjemy, co nam obca
  przemoc wziela, …. odbierzemy”. Nie bedzie latwo to osiagnac, ale nie ma
  innego wyjscia jak wziac wladze w polskie rece i dzialac zgodnie z polskim
  interesem. Jak zrobic to jest przedstawione w zalaczniku. Inaczej, Polska
  przestanie istniec. Polacy nie beda Narodem. Polacy nie beda miec wlasnej
  panstwowosci. Polacy beda podlegac nadrzednej wladzy Unii Europejskiej. Jej
  etniczni namiestnicy na Polske nie beda dbac o polskie interesy tak jak
  robili to dotychczas. Polacy nie beda glównymi wlascicielami ziemi i firm w
  ich bylym kraju. Polacy maja byc zdziesiatkowani, aby nigdy nie powstali tak
  jak Solidarnosc, i aby nigdy nie rozpoczeli zmiany porzadku swiatowego.
  Teraz chodzi o mozliwy i prawdopodobny rozpad Unii Europejskiej w
  przewidywalnej przyszlosci. Bedzie to miedzy innymi rezultatem wewnetrznego
  buntu przeciwko hegemonii najwiekszych unijnych krajów. Nie moga one spelnic
  tego, co obiecali, ale korzystaja na rozszerzeniu Unii Europejskiej przede
  wszystkim kosztem Polaków, bo Polska jest najwiekszym krajem, który
  przystapil. Ci z Polaków, którzy przetrwaja, beda parobkami w ich dawnym
  panstwie. Takie maja byc rezultaty „ekspansji … Zydów w Polsce”.

  18. Kazdy Polak oraz Polka w kraju i za granica powinni dojsc do
  wlasnych wniosków oraz dzialac zgodnie z wlasnym polskim sumieniem i
  przekonaniem. Podstawowe pytanie jest ciagle jak nastepuje:

  Jak „Zydzi w Polsce przygotowuja ekspansje i moga ja zrealizowac”, aby
  utrzymac ich etniczna wladze i zlodziejskie lupy inaczej anizeli przez
  specjalne wewnatrz krajowe ataki terrorystyczne z uzyciem broni biologicznej
  lub/i bakteriologicznej przez ich WSI, ABW i AW do wprowadzenia oraz
  rozszerzania zaraz oraz epidemii dla masowej zaglady Polaków jako „stad[a]
  tepych baranów”, którzy jednak maja swoja swiadomosc narodowa, poczucie
  polskiego patriotyzmu oraz wlasnej godnosci, i którzy nie pogodza sie i nie
  pogodzili sie nigdy z zyciem w ubóstwie oraz niewoli w ponad tysiacletniej
  historii Narodu Polskiego?

  Slawomir J. Borowy

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: