Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  cep o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Andrzej o O paranoi giedroyciowych i bar…
  lesnick o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Nowa wroga żydowska elita

Posted by Marucha w dniu 2011-09-14 (Środa)

The New Jewish Hostile Elite
http://www.realzionistnews.com/?p=655
11.09.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Wywiad brata Nathanaela Kapnera [BNK] z dr Kevinem MacDonaldem [KMD]

W swoich kilku książkach, dr MacDonald zarysowuje plan zniszczenia kultury białych chrześcijan.

BNK: Czy w Ameryce zmniejsza się wpływ WASPów? [WASP = White Anglo-Saxon Protestant – Biały AngloSaski Protestant – przyp. tłum.]

KMD: Z pewnością tak . . . to poważny spadek. Ilustruje go ostatni artykuł Stephena Walta z izraelskiego lobby. Sprzeciwia się on białej chrześcijańskiej koncepcji w zachodnim społeczeństwie, a zadeklarował go słowami: „idea obrony jakiegoś świętego pojęcia ‘chrześcijańskiego Zachodu’, rzekomo oblężonego przez obcą kulturę”. Stawką jest to, że intelektualiści WASP, tacy jak Walt, doskonale wkupili się w wywoływanie przez Żydów poczucia winy w zachodniej cywilizacji, która wyrosła z kontekstu białego chrześcijaństwa.

BNK: Czy elitę WASPów zastąpiła inna elita?

KMD: Tak, żydowska elita przejęła wszystkie główne najważniejsze punkty amerykańskiego społeczeństwa: naukę, sądy i politykę. Szczególnie irytuje mnie to, że Żydzi nurzają nam w tym twarze. Na przykład, Robert Frank w Wall Street Journal w artykule That Dying Star – The American WASP [Umierająca gwiazda – amerykański WASP], jest pełen żydowskiego triumfalizmu i pogardy dla WASPów. Jest jeszcze Philip Weiss, ten ‘oświecony Żyd’ z Mondoweiss, który w ostatnim artykule „WASP Society Is Disintegrating” [Rozpadające się społeczeństwo WASPów], wywyższa „żydowski świat” chwaląc się, że on do niego należy, zastępując „świat WASPów” tą samą spójnością rasy, kultury i pieniądza.

BNK: W jaki sposób Frank uzasadnia wypieranie przez żydostwo elity WASPów?

KMD: Jako powód żydowskiej dominacji, podaje zanik więzi rodzinnych WASPów i wzrost merytokracji. Jest to ulubiony aspekt żydowskiej auto-koncepcji – idei, że Żydzi zastąpili WASPów dlatego, że są mądrzejsi i pracowici.
Ale to prowadzi do największej ironii: mianowana do Sądu Najwyższego Elena Kagan, wyjątkowo nie posiada kwalifikacji w kwestii zwykłych standardów: praktyki sądowniczej, publikacji naukowych, doświadczenia na sali sądowej. Przeciwnie, wszystkie dowody pokazują, że to mianowanie Kagan zawdzięcza żydowskim powiązaniom etnicznym.
Koniec WASPów

BNK: Czy nowa elita żydowska jest poprawą w stosunku do elity WASPów?

KMD: Nie. Powiedzmy to tak. Jedną z charakterystycznych wad WASPów jest ich wiara w to, że inne narody są takie jak oni, wobec czego ci którzy ich zastępują będą podtrzymywać te same ideały. . . takie jak podejmowanie decyzji w oparciu o zasady, a nie interes własny.

BNK: Czy Żydzi nie działają w oparciu o zasady?

KMD: To, na czym opiera się podejmowanie decyzji przez Żydów jest w często stawianym sobie przez nich pytaniu: „Czy to dobre dla Żydów?” Silne utożsamianie rasowe, tak wybujałe wśród żydostwa, jest dokładnym przeciwieństwem zasady.

BNK: Kiedy Żydzi zaczęli kwestionować społeczeństwo WASPów?

KMD: Według teorii Philipa Weissa, rozpoczęło się to ruchem antywojennym w latach 1960. Na przykład w Columbii, studenci żydowscy, wielu z nich jest liderami radykalnych grup lewicowych, „Studenci za demokracją”, donieśli na profesorów, którzy swoje dochody zasilali pracując dla kontrahentów w dziedzinie obrony. I ubolewali nad administracją Columbii za „ociekanie gojowskością”. Tak więc, tam był aspekt społeczny kwestionowania gojowskiej władzy, tu nie chodziło tylko o władzę.

BNK: Co o tym myślisz?

KMD: Że tu chodziło o likwidację kultury białej elity gojowskiej. To było jasne i proste wypieranie rasowe, dekapitujące amerykańskie społeczeństwo i zastępowanie jej żydowską elitą.
Wroga elita

BNK: Jak mógłbyś opisać nowa elitę żydowską?

KMD: To wroga elita, wroga wobec tradycyjnego narodu i kulturze Ameryki, na sposób, który był zupełnie obcy dla WASPów, którzy reprezentowali duży procent populacji. Społeczeństwo chodziło do kościoła, oni też. Społeczeństwo służyło w armii, oni też. Społeczeństwo organizowało skromniejsze wesela, a elita wykwintne, ale wszyscy używali tego samego dystyngowanego słownictwa, ale żaden z nich nie wyrażał własnych myśli.

BNK: W twojej pracy o cywilizacji zachodniej, opisujesz żydowską wrogość wobec wartości chrześcijańskich. Czy taka jest postawa nowej elity naszego narodu?

KMD: Żydowska elita obawia się tej Ameryki, która poważnie podchodzi do chrześcijaństwa. Na przykład Rick Perry. Z Perrym Żydzi mają z prawdziwy problem, ponieważ on jawi się jako poważny chrześcijanin. Jego ostatnie zgromadzenie modlitewne wywołało wśród Żydów strach i odrazę. To dlatego oni wolą Romneya. . . on trzyma swoją religię na boku.

Wszystko sprowadza się do jednego. Dzisiejsza żydowska elita nienawidzi narodu którym rządzi.

Komentarzy 20 do “Nowa wroga żydowska elita”

 1. Boomcha said

  „(…) W świetle powyższego wzajemna sympatia i przyciąganie się – wedle tajemnej zasady duchowych powinowactw – pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Izraelem jest czymś naturalnym i zrozumiałym. Wszakże protestantyzm w ogóle jest rejudaizacją chrześcijaństwa, a purytanizm jest nią w takim stopniu, że można wątpić czy jest jeszcze chrześcijański; w każdym razie cywilizacyjnie należy do cywilizacji żydowskiej. Już w epoce Szekspira trzymających się całkowicie sformalizowanej i bezdusznej etyki, „skrupulatnych” (precise) purytanów nazywano „Żydami Nowego Testamentu”. Meksykański myśliciel katolicki i przywódca synarchizmu – Salvador Abascal nazywał Stany Zjednoczone krajem „żydowsko-jankeskim” (judío-yankee). Żyd – ateista, poeta Heine, wyrażał to dosadniej, a nawet cynicznie, lecz nie bez racji, mówiąc, że anglosaski protestantyzm to „żydostwo, które żre wieprzowinę”. Oś „Waszyngton – Tel-Aviv” ma zatem – niezależnie od niepokoju, jaki wzbudza to u prawdziwych amerykańskich patriotów, a zarazem katolików, takich jak Patrick J. Buchanan, przerażonych ideologiczno-politycznym szaleństwem „amerykańskich likudników” – głębokie podstawy cywilizacyjne. Tylko co to ma wspólnego z „cywilizacją chrześcijańską”? I z powołaniem Polski, jako antemurale christianitatis – nie mówiąc już, bardziej „przyziemnie”, o jej interesach?”

  http://www.legitymizm.org/usa-izrael

 2. revers said

  to koszernosc 70% Bildenberga

  http://rafzen.wordpress.com/2011/09/13/brytyjczycy-ujawniaja-tajny-rzad-swiatowy/

 3. Kronikarz said

  ! przebrzydle

  – „mianowana do Sądu Najwyższego Elena Kagan” – czy to ta skoligacona z hersztem Stalina Kaganowiczem°?
  – „„Studenci za demokracją”, donosili na profesorów […] i ubolewali nad administracją Columbii za „ociekanie gojowskością”.”
  – „Wszystko sprowadza się do jednego°: dzisiejsza żydowska elita nienawidzi narodu którym rządzi.”

  http://lublin.naszemiasto.pl/tag/ty-zydowo-umcs.html – TO JAK w LUBLINIE°:

  „W środę studenci judaistyki Instytutu Kulturoznawstwa UMCS złożyli skargę do dziekana na zachowanie swej wykładowczyni prof. Barbary Jedynak.”

  po lewej – BERIA …STALIN… KAGANowicz – po prawej

  Kaganowicz = ANALFABETA

  KAGAN = bez „kwalifikacji wg zwykłych standardów°: praktyki sądowniczej, publikacji naukowych, doświadczenia na sali sądowej”

  Robactwo !

 4. Euzebiusz said

  http://netureikartapl.republika.pl/vi.html

 5. Brat Dioskur said

  Stwierdzenie ,ze Hollywood jest jest jednym ze skuteczniejszych narzedzi zwalczania bialej cywilizacji nie bedzie odkryciem Ameryki ,niemniej jednak uznalem za konieczne podzielic sie kilkoma refleksjami ,ktore nasunely mi sie po ogladnieciu kilku filmow z cyklu „Safari”,zamieszczonych na specjalnej plytce DVD.Tytuly siegaly lat 60-tych do czasow wspolczesnych wlacznie.”Daktari”,”Mogambo”, „Skarby krola Salomona”czy „Out of Africa” to niektore z nich.Charateryzuje je pewna wspolna cecha,mianowicie stosunek tubylcow do bialego czlowieka. Im film starszy tym sposob odnoszenia sie i „body language” kazdego Murzyna w kontakcie z bialym sa bardziej przesycone szacunkiem ,zeby nie powiedziec- unizona podlegloscia.W obrazach najnowszych ,takich jak najmlodsza wersja Tarzana czarni sa wrecz aroganccy i nawet goruja nad bialymi cietoscia jezyka nie mowiac juz o swobodnym wrecz luzackim sposobie zachowania.Po prostu nie licza sie z bialym czlowiekiem z ktorego nawet pokpiwaja.
  Ciekawym zjawiskiem jest tez dokladanie we wiekszosci reklama czarnych albo mieszanych twarzy.Przy kazdej okazji daje sie znac bialemu czlowiekowi ,ze oprocz niego ,niemniej wazniejszy jest czlowiek kolorowy.Dochodzi do absurdow,gdzie w filmach oosoby z wysokim IQ ,informatyczni eksperci grani sa przez Murzynow,nawet kiedy ich wyraz twarzy nie grzeszyinteligencja,vide Terminator2.Ostatnio ternd ten wkracza i do naszego kraju .Niedawno w jednym z programow TV w ktorych dorosly dyskutuje z grupa przedszkolakow ,rzecz na pewno zabawna,kamera
  nachalnie wracala doo jedynej kolorowej osoby zasiadajacej na widowni a zapewne jej dziecko usadzono w centralnym punkcie , tuz obok prowadzacej program osoby.Tresura wiec trwa w najlepsze a jej cel jest nietrudny do odszyfrowania.Przygotowac publike na wiekszy naplyw kolorowych.Jak juz przy kolorach to wlasnie policja w Anglii zlikwiedowala oboz pod Londynem oswabadzajac zamknietych w nich …niewolnikow.Nie byloby w tym nic dziwnego ,bo takie rzeczy zdarzaly sie i we Wloszech gdyby nie specyfika slownictwa jakiego w zwiazku z tym zdarzeniem uzyly wszystkie zachodnie media.otoz nadzorcami i wlascicielami tych niewolnikow byli Cyganie,dziwnym przypadkiem zapomniano uzyc slowa…Romowie!Chcialo by sie zanucic… „co mi przypomina ,co mi przypomina widok znajomy ten? ” Ano to ,ze wojne rozpetali nazisci a holocaust przeprowadzili…Polacy.Slowo „Niemiec” zarezerwowane jest na inne ,lepsze -okazje.

 6. Realista said

  Americans Deserve Better Than This From The Jews

  http://vidrebel.wordpress.com/2011/08/14/americans-deserve-better-than-this-from-the-jews/

 7. RomanKafel said

  Veritas et Libertas ultra omnis sunto!
  2011-09-14 18:21:43

  Drodzy Panstwo!

  Przesylam link, w ktorym zawarte sa skrupulatnie wybrane i logicznie skatalogowane wazne
  informacje, dokumenty i fakty- jakie w chaosie informacyjnym umykaja naszej uwadze.

  Bez wzgledu na to- jak osobiscie odbieracie Autora, prosze nie kierujcie sie
  subietywnymi odczuciami, ale skoncentrujcie na merytorycznej zawartosci Jego
  Benedyktynskiej Pracy!

  Praca ta, ktora w zasadzie powinna zostac wykonana przez duzy zespol ludzi jest dzielem
  Jednego Czlowieka, Polaka…pana Jozefa Bizonia!
  Ktoremu za to szczere- Bog Zaplac! musi wystarczyc za zaplate!

  Mam nadzieje- ze docenicie Panstwo wage tego opracowania, ktore jest niezbednie pomocne
  kazdemu zaangazowanemu w zycie polityczne- bez wzgledu na wasze wlasne odchylenia
  ideologiczne czy orientacje swiatopogladowe.

  Prosze tez, zeby kazdy z Panstwa w miare mozliwosci podzielil sie tym z innymi Polakami,
  swoimi znajomymi- czy ludzmi ,ktorych uwazacie za wlasciwych ,zeby to Archiwum –
  Vademecum Swiatlego Polaka – moglo sluzyc im pomoca dla dobra naszej Ojczyzny! Gdyz tylko
  i wylacznie- jak glosi stara rzymska maxyma:
  Veritas et Libertas ultra omnis sunto! Liczy sie tylko Prawda i Wolnosc!

  Roman Kafel Dallas dnia 14 wrzesnia 2011

  Prosze zaznajomcie sie z trescia zawarta pod tym linkiem:

  http://jozefbizon.wordpress.com/

 8. Smok said

  @Brat Dioskur (3)

  „Jak juz przy kolorach to wlasnie policja w Anglii zlikwiedowala oboz pod Londynem oswabadzajac zamknietych w nich …niewolnikow.Nie byloby w tym nic dziwnego ,bo takie rzeczy zdarzaly sie i we Wloszech gdyby nie specyfika slownictwa jakiego w zwiazku z tym zdarzeniem uzyly wszystkie zachodnie media.otoz nadzorcami i wlascicielami tych niewolnikow byli Cyganie,dziwnym przypadkiem zapomniano uzyc slowa…Romowie!”

  pierdolicie Hipolicie! wydazenie w UK nie mialo nic wspolnego z Cyganami (Romami).

  tu masz tytul jednego z artykulow: „Slaves freed from travellers camp”. brytyjscy travellers, ktorych nazywa sie rowniez gypsy to nie Cyganie (Romowie) a Irlandczycy (Irish gypsies). 100% biali!

  http://en.wikipedia.org/wiki/Irish_Traveller

  reszta wpisu ok.

 9. sono said

 10. aga said

  Watykan przekazał lefebrystom -” preambułę doktrynalną” ??? !!! …
  Środa, 14 września (16:28)
  -Watykan przekazał -lefebrystom -dokument określany jako… -” preambuła doktrynalna”, którego -przyjęcie przez nich -otworzyłoby dopiero drogę do „pojednania”… Zabiegi o powrót -schizmatycznego bractwa do Kościoła podejmowane są od początku pontyfikatu Benedykta XVI.

  Przekazaniem dokumentu zakończyło się spotkanie, w którym uczestniczyli w Watykanie między innymi prefekt Kongregacji Nauki Wiary kardynał William Levada i przełożony lefebrystów biskup Bernard Fellay.

  Rozmowy te poprzedziło osiem spotkań przedstawicieli Watykanu i Bractwa świętego Piusa X, do których doszło od października 2009 do kwietnia 2011 roku. Wcześniej, w geście dobrej woli, w grudniu 2008 roku papież Benedykt XVI zdjął ekskomunikę z czterech biskupów lefebrystów, co wywołało falę polemik, gdy okazało się, że jeden z nich to negacjonista…

  Celem prowadzonych przez obie strony rozmów doktrynalnych jest zakończenie sporów na tym tle i przezwyciężenie różnic, przede wszystkim w kwestii oceny nauczania Soboru Watykańskiego II, zwłaszcza ekumenizmu. Lefebryści są przeciwni nauczaniu Soboru na temat dialogu ekumenicznego.

  W wydanym w środę komunikacie podkreślono : „Uwzględniając niepokoje i postulaty przedstawione przez Bractwo Kapłańskie świętego Piusa X co do poszanowania i integralności wiary katolickiej w obliczu hermeneutyki zerwania Soboru Watykańskiego II z tradycją (…) Kongregacja Nauki Wiary uważa za podstawę pełnego pojednania ze Stolicą Apostolską akceptację preambuły doktrynalnej przekazanej podczas spotkania”.

  Zawiera ona -wyjaśnił Watykan – „zasady doktrynalne i kryteria -interpretacji doktryny katolickiej, niezbędne, aby zapewnić -wierność nauczaniu Kościoła”.

  W komunikacie położono nacisk na to, że otwarte pozostają do uprawnionej dyskusji „studium i wyjaśnienie teologiczne poszczególnych wyrażeń czy sformułowań zawartych w dokumentach soborowych i dalszym nauczaniu”.

  O pewnym zbliżeniu stanowisk może zaś świadczyć to, że – jak wynika z watykańskiego oświadczenia – dyskutowano także o przyszłym statusie lefebrystów „po ewentualnym i oczekiwanym pojednaniu”.

  Rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi oświadczył, że najbardziej prawdopodobne jest przyznanie bractwu statusu prałatury personalnej; takiego, jaki ma – ” Opus Dei”.

  komentarz internauty:

  Jak oni mają czelność -interpretować -Dogmaty, by były zgodne z ich -posoborowym nauczaniem, -indoktrynacją -modern-masońsko-ekumeniackiego -neo -kościoła !!! …
  -Dogmatów -nigdy się -nie powinno -interpretować (-zmieniać i -dopasowywać), lecz -tylko i -wyłącznie -przyjmować lub -odrzucać !!! … zgodnie z -Chrystusowym… : ” Niech wasze -TAK, będzie -TAK, a -NIE, będzie -NIE, a co więcej, -ponad to, ( np. -posoborowe -interpretacje -Świętych -Dogmatów…), od -szatana pochodzi…” !!! … Współczuję -Bractwu Św. -Piusa X… Mam nadzieję, że -nie ustąpią, bo w przeciwnym razie stracę doń szacunek…

 11. Realista said

  re 5

  Pan Roman Kafel,

  Zajrzalem pod ten link, ale w momencie jak doszedlem do Wojtyly i jego nominacji na papieza to szybko wylaczylem ta strone. Gloryfikacja antychrysta jest po prostu nie do strawienia.

  Najwyzszy czas aby o Wojtyle mowilo sie jako o antypapiezu ktorym byl.

 12. Realista said

  re 7

  SSPX przeksztalca sie powoli w tube II Soboru.

 13. revers said

  doczekal sie syjon, floty wolnosciwej z asekuraca F16 ze zmienionym systemem identyfikacji IFF

  http://www.altair.com.pl/start-6823

 14. sono said

  16-18 wrzesnia 1982 wojska israelskie, wspolnie a lebanskimi phalangistami, popelnily ogromna zbrodnie/maskare na niewinnej ludnosci Palestynskiej w obozach Sabra i Shatila ,dla uchodzcow w Libanie.
  Zamordowany w wyjatkowo okrutny i perfdny sposob ok 3500 tysiac osob, wiekszosc kobiety i dzieci.
  Winnych tej zbrodni NIE ukarano. Swiat nie obchodzi hucznie rocznic tej wyjatkowo krwaej zbrodnii.
  Faszystowski Israel jest witanyh na salonach z otwartymk ramionami przez lucyferianskich, swiatowych przywodcow.
  http://sabbah.biz/mt/archives/2006/09/15/sabra/

 15. sono said

 16. Piotrx said

  Re 8:

  ” ale w momencie jak doszedlem do Wojtyly i jego nominacji na papieza to szybko wylaczylem ta strone. Gloryfikacja antychrysta jest po prostu nie do strawienia.”

  Ja tego tak nie odbieram. Nie sądzę by Józef Bizoń gloryfikował poczyniania JPII , a wręcz przeciwnie sądząc po treści jego strony. A pokazanie nominacji K.Wojtyły na papieża to raczej tylko ukazanie pewnej chronologii wydarzeń i pewnego ciągu przyczynowo skutkowego. Mimo wszelkich poważnych zastrzeżeń co do poczynań JPII nie jest uzasadnione nazywanie go antychrystem.

 17. Kapsel said

  Re 5
  Dziękuje za ten link..znakomita praca.

 18. Kapsel said

  Re 13
  Mimo wszelkich poważnych zastrzeżeń co do poczynań JPII nie jest uzasadnione nazywanie go antychrystem.
  Tez jestem tego zdania.

  przed chwilą podawałem link do sekretu z La Salette ze strony Bractwa…i jeśli to tekst wiarygodny a myślę że tak bo do Bractwa mam zaufanie to wynika z tego że

  ….Wikariusz mojego Syna będzie musiał wiele wycierpieć, bo przez pewien czas Kościół poddany będzie wielkim prześladowaniom; będzie to czas ciemności – Kościół będzie przechodził straszliwy kryzys….
  …Ojciec Święty będzie bardzo cierpiał. Będę z nim aż do dopełnienia się jego ofiary. Źli będą wielokrotnie nastawać na jego życie; nie będą oni w stanie skrócić jego dni, ale ani on, ani jego następca nie zobaczą tryumfu Bożego Kościoła……

  ……Stanie się w tym czasie, że narodzi się Antychryst z hebrajskiej zakonnicy, fałszywej dziewicy, która będzie w łączności ze starodawnym wężem – panem nieczystości. Jego ojcem będzie biskup…

  ….Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta….

  http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/30

  Z tego jasno wynika że Papież nigdy nie będzie Antychrystem……to Antychryst na skutek upadku wiary ma zająć miejsce Papieża.

  Nie chcę się powtarzać ale nie tak dawno podawałem proroctwa św.K.Emmerich i ona też wskazuje na otoczenie Papieża jako zdrajców a nie na niego samego.

 19. Marucha said

  Re 12:
  Pana twierdzenie jest absolutnie bezpodstawne i ma zero związku z rzeczywistością.

 20. Z GRYPA 666 said

  10 kłamstw mediów o Izraelu

  tłumaczyła Ola Gordon

  Michel Collon, belgijski dziennikarz i autor, w książce „Israel, let’s talk about it” (Porozmawiajmy o Izraelu), spoliczkował europejskie media za dekady „okłamywania” społeczeństwa we wsparciu Izraela. Collon wylicza „10 wielkich kłamstw” rozpowszechnianych przez zachodnie media dla „usprawiedliwienia istnienia i działalności Izraela„:

  1 Izrael ustanowiono w reakcji na masakrę Żydów w II wojnie światowej. Jest to zupełnie niedorzeczne. Faktycznie Izrael jest głównym planem przyjętym na I Kongresie Syjonistycznym w Bazylei w 1897 r., kiedy nacjonalistyczni Żydzi zdecydowali o okupacji Palestyny.

  2 Usprawiedliwienie ustanowienia i legalizacji Izraela jest to, ze Żydzi powracający na ziemię „przodków” skąd wypędzono ich w 70 AD. To jest bajka. Rozmawiałem ze słynnym izraelskim historykiem Szlomo Sand oraz z innymi historykami i oni wszyscy twierdzą, że nie było żadnego „exodusu”, wobec czego „powrót” nie ma znaczenia. Naród mieszkający w Palestynie nigdy nie opuścił swojej ziemi w czasach starożytnych. Faktycznie potomkowie Żydów mieszkających w Palestynie są ludem obecnie żyjącym w Palestynie. Ci którzy twierdzą, że chcą wrócić na te ziemie pochodzą ze wschodniej i zachodniej Europy i północnej Afryki. Sand mówi, że nie istnieje naród żydowski. Żydzi nie mają ani wspólnej historii, ani języka, ani kultury. Jedyną wspólną dla nich rzeczą jest religia, a religia nie tworzy narodu.

  3 Kiedy żydowscy imigranci okupowali Palestynę, była ona pusta i niezamieszkała. Ale są dokumenty i dowody na to, że w XIX w. produkty rolne z Palestyny eksportowano do różnych krajów, w tym do Francji.

  4 Niektórzy mówią, że Palestyńczycy opuścili swoje ziemie z własnej woli. To następne kłamstwo, w które uwierzono, łącznie ze mną. Tak było do chwili kiedy izraelscy historycy tacy jak Benny Morris i Ilan Pappe powiedzieli, że Palestyńczyków usunięto i wypędzono z ich terenów przy użyciu siły i terroru.

  5 Mówi się, że obecny Izrael jest jedyną demokracją na Bliskim Wschodzie i powinien być chroniony, jest „rządem prawa.” Według mnie nie tylko nie jest rządem prawa, lecz jedynym rządem, którego terytorium i granice nie są określone. Wszystkie kraje świata mają konstytucje określające granice, ale to nie dotyczy Izraela. Izrael to projekt ekspansji nie mający granic, którego prawo jest w 100% rasistowskie, i zgodnie z tym prawem Izrael jest krajem dla Żydów, a jego nie-żydowscy obywatele nie są uważani za ludzi. Takie prawo jest sprzeczne z demokracją.

  6 Mówi się, że USA próbuje chronić demokrację na Bliskim Wschodzie chroniąc Izrael. Ale wiemy, że amerykańska pomoc finansowa dla Izraela wynosi 3 mld USD rocznie. Te pieniądze używane są na bombardowanie sąsiednich krajów Izraela. Ale Amerykę nie obchodzi ustanowienie demokracji na Bliskim Wschodzie, lecz chce nieprzerwanych dostaw ropy.

  7 Media mówią, że USA chce porozumienia między Izraelem i Palestyną. To bzdura i kłamstwo. Były szef polityki zagranicznej UE Javier Solana powiedział Izraelowi, że „jesteście XXI wiekiem UE.” Europejski przemysł zbrojeniowy współpracuje z izraelskim i wspiera go finansowo. Ale kiedy Palestyńczycy wybrali swój rząd, Europa nie uznała go i dała Izraelowi zielone światło do ataku na Strefę Gazy.

  8 Kiedy mówi się o tych faktach i historii Izraela i Palestyny, kiedy ktoś ujawnia zainteresowanie USA w tej sytuacji, nazywają go antysemitą by zmusić go do milczenia. Ale powinniśmy powiedzieć, że kiedy krytykujemy Izrael, to nie jest rasizm ani antysemityzm. Krytykujemy rząd, który nie wierzy w równość Żydów, chrześcijan i muzułmanów, i w ten sposób niszczy pokój miedzy wyznawcami innych religii.

  9 Media mówią, że Palestyńczycy wywołują przemoc i terroryzm. My mówimy, że izraelska okupacja to przemoc, taktyka która okradła Palestyńczyków z ziemi i domów jest przemocą.

  10 Problem o którym często się mówi, że nie ma żadnego sposobu na rozwiązanie tego problemu, oraz że nie ma rozwiązania z powodu nienawiści i żalu spowodowanego przez Izrael i jego sojuszników.

  Ale jest rozwiązanie. Jedyną rzeczą która może zatrzymać ten proces jest nacisk opinii publicznej na sojuszników Izraela w USA, Europie i innych częściach świata, nacisk opinii publicznej na media które nie chcą mówić prawdy o Izraelu; i wykorzystanie Internetu lub każdych innych środków komunikacji by zamieszczać prawdziwe wiadomości o Palestynie.

  †††††††††††††††††††††††††

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: