Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Niska frekwencja wyborcza w Polsce a organizacje międzynarodowe

Posted by Marucha w dniu 2011-09-21 (Środa)

Zamieszczam poniższy artykuł nie w celu dalszego podgrzewania coraz ostrzejszej walki słownej między zwolennikami bojkotu wyborów a tymi, którzy wciąż liczą, iż drogą głosowania można w Polsce coś zmienić. Nie chcę wypowiadać się na temat organizacji międzynarodowych (jakich?), które mogły by zareagować na niską frekwencję wyborczą w Polsce. Oczywiście, jakieś notki na ten temat ukazały by się prawdopodobnie w europejskich mediach, ale co do wpływowych organizacji międzynarodowych nie mam raczej złudzeń, iż ich celem nie jest bynajmniej dobro Polski, czy w ogóle szeroko pojęta uczciwość, lecz wprost przeciwnie. Wystarczy sprawdzić, na czyim garnuszku są.

Ponieważ zarówno głosowanie, jak i bojkot, zapewne nic w Polsce nie zmienią, gajowy uważa, że lepszy jest bojkot, gdyż przynajmniej nie upaprzemy sobie rąk współpracą z kanaliami. – admin.

W wyborach 2011 nie bierzemy udziału – niska frekwencja wyborcza może obudzi organizacje międzynarodowe, że coś złego dzieje się w Polsce… 

Każdy zwolennik Unii Europejskiej powinien iść do wyborów 2011 r i poprzeć jeden z komitetów wyborczych, które startują w tych wyborach, robiąc tym samym frekwencje. W konsekwencji wygranie wyborów przez jeden komitet wyborczy i utworzenie rządu daje mandat, że przy frekwencji powyżej 50% można powiedzieć, że są reprezentantem narodu. Gorzej gdy komitet wyborczy nie ma poparcia większości, to musi szukać wspólnika. Doświadczenia 20 lat rządów koalicyjnych pokazują, że jedni i drudzy zmieniają swoje programy wyborcze i w majestacie prawa od 1989 r wyprzedają majątek narodowy za bezcen i niszczą wszystko, co polskie, podporządkowując nas nowemu tworowi, Stanom Zjednoczonym Europy [Raczej Jewro-Kołchozowi – adminj].

My, narodowcy Polacy i katolicy, nie mamy swojego komitetu wyborczego, który mógłby w pierwszej turze uzyskać wynik poparcia 60%, aby samodzielnie zmienić politykę państwa, a wiec aby nasze marzenie o Suwerennym Państwie Polskim stało się rzeczywistością i aby Polska w Europie Ojczyzn mogła współpracować z innymi państwami, bez Izraela, który nie jest w Europie.

W wyborach 2011 nie bierzemy udziału – niska frekwencja wyborcza może obudzi organizacje międzynarodowe, że coś złego dzieje się w Polsce, że narodu polskiego nie reprezentuje ta banda żydokomunistyczna, która okupuje nasz kraj od 1945 r [Organizacje owe świetnie wiedzą, jak jest w Polsce i kto w niej rządzi – admin].

To, co obecnie dzieje się w komisji wyborczej, że jedne komitety się rejestruje, a inne nie, zakrawa na kpinę z wyborów.

Każdy z komitetów wyborczych ma swój stały elektorat; przy założeniu, że Polacy narodowcy nie biorą udziału w wyborach, dowiemy się faktycznie, kto popiera UE, Okrągły Stół i politykę prowadzoną przez rządy od 1989 r.

Wmawianie nam Polakom, że naszym obywatelskim obowiązkiem jest pójście do urny, jest błędem. W pełnej demokracji mamy możliwość nie pójścia do wyborów. Nie mamy komitetu wyborczego który miałby poparcie narodu w 60% i mógłby samodzielnie rządzić i zmienić bieg historii.

Dlatego tak ważne jest nie pójście do wyborów: pokaże nam ono, ilu jest zwolenników UE, a ilu suwerennego Państwa Polskiego.

Namawianie liderów LPR do poparcia PSL jest błędem, tak jak lidera PPN, a nawet śmierdzi prowokacją.

Polko, Polaku, Narodowcu, Katoliku, daj szanse zagłosować zwolennikom UE, a my szukajmy przywódcy i dobrych kandydatów na lepsze czasy. UE i jej euro idą w kierunku rozpadu, może i nam zaświeci słońce.

Z poważaniem
Narodowiec
Ryszard Zielinski
Poznań

http://www.aferyprawa.eu

Komentarzy 116 do “Niska frekwencja wyborcza w Polsce a organizacje międzynarodowe”

 1. Raynold said

  Głosowanie w tzw. demokracji to wybór pomiędzy dżumą a cholerą. Partie polityczne będące układami mafijnymi będącymi na usługach globalnych klanów robią wszystko by rządziły w majestacie coraz bardziej kulawego prawa. Tak więc jest medialna agitacja do tego by za wszelką cenę plebs, który jest przez nich tak niemiłosiernie wykorzystywany, dał im po raz kolejny mandat do dalszego łupienia i zadłużania kraju. A że plebs oglądając po kilka godzin dziennie szklane pudło, chłonie wszystko co tam powiedzą mafiozi i ich dziennikarskie k…, więc nie spodziewajmy się nagłego obudzenia.
  http://raynold.blog.onet.pl/Zadumanie,2,ID409868187,n

 2. mgrabas said

  temat stanowiska i polityki Polski wobec agresji Izraela na Palestynę powinien być podjęty jako jeden z wielu na ogólnopolskim referendum
  nie ma społecznego przyzwolenia na samowolę ludzi trzymających władzę w Polsce
  Polska jest zakładnikiem tych, w których rękach są wszystkie najważniejsze roidzaje władzy począwszy od ustawodawczej, sądowniczej, duchownej, środków masowej manipulacji aż po władzę wykonawczą wszystkich szczebli, która teraz coraz bardziej się centralizuje i niszczy wszelkie przejawy narodowego ducha i zdrowego społeczeństwa uderzając najbardziej w wartości chrzescijańskie i rodzinne

  to co możemy i powinniśmy w tym momencie zrobić dla Palestyny to poprzeć jej dążenie do suwerenności

  tu jest petycja, dzięki której można przyśpieszyć moment uznania przez ONZ państwowości dręczonej przez Izrael Palestyny już od wielu lat czekającej na swoją wolność i upragniony pokój…

  http://7777777blog.wordpress.com/2011/02/27/podstawowe-prawa/#comment-894

 3. GMN said

  Jeżeli wygra PO z PSL i SLD będziemy mieć w Polsce GMO!!! Jednak PIS jest przeciwko! Chociażby dlatego trzeba iść na wybory! Ten bojkot to jest jakaś wroga propaganda, której ulegają mogłoby się wydawać światli ludzie. Oczywiście nie chodzi o gloryfikowanie PIS-u, jednak trzeba głosować przynajmniej na mniejsze zło, a nie „po szkodzie” płakać nad rozlanym mlekiem!

 4. mgrabas said

  przecież już mamy GMO i zlikwidowano nam sklepy zielarskie, dzięki temu, że Polacy jak barany grzecznie chodzili na te ich wszystkie pseudowybory zamiast wymusić referenda i zmany w prawie i w sposobie funkcjonowania państwa

  Komorowski przedstawi własny projekt ustawy dopuszczający GMO, a „wybrany” kolejny parlament ten projekt przyklepnie, bo tak sobie życzą ci, którzy zakulisowo pociągają za sznurki

 5. Chutor said

  Ad 1 Raynold

  „ukladami mafijnymi”

  Podobne oceny sa na blogach amerykanskich odnosnie nadchodzacych wyborow w Ameryce.

  Przykladowo ponizszy artykul:

  http://www.rense.com/general94/unwa.htm

 6. JO said

  Bojkotuj wybory, osikaj je….. To Nowe a raczej stare stalinowskie PZPR wybory w zmutowanej formie i przeorganizowanym sposobie wyborow adekwatnym do liberalnego antyludzkiego globalno – komunistycznego swiata z jego „Postkomunistyczna – dzis liberalistyczna „elyta”.

  Swoje sily skieruj na ratowanie siebie i Rodziny. Stan sie Kontrewolucjonista. Pozbeadz sie tego co Tobie Uni narzucili – liberalno-modernistycznego spojrzenia na Zycie. Poglebiaj prawdziwa wiedze, ktora jest wylozona jak kawa na lawe przez Sw Magisterium KKatolickiego. Obrastaj w Cnoty Chrzescijanina tak jak to doswiadczali Nasi Przodkowie w Polsce.

  Wykop Miecz, ktory trzymal twoj pradziad do Wali z Unymi i gotu sie na wojne, bo Pan Jezus Przyniosl Wojne a nie pokuj w przeciwienstwie do Tego co Dzis Dziwisz i inni Chazarzy Tobie wbijaja w Glowe….

  Wojne wypowiedz najpierw samemu sobie. Sprobuj byc Katolikiem Tradycyjnym… nie jest latwo oprzec sie pokusom…ale tylko na poczatku :), bo w miare jak poznajesz Prawde, wiedze jak walczyc, pokonywanie trudu staje sie proste a wiedzac , ze mile Bogu – to i Tobie mile. Trudy walki z Unymi i pokusami sa odplacane laskami, ktore bedziesz widzial na samym Sobie ale i w Twojej Calej Rodzinie i bliskich w kolo bo bedziesz emanowac „sila dobra” – zmieniac srodowisko z ktorego uni beda Sper…da…lac, gdzie pieprz rosnie.

  „Tak, tak, nie nie”. Nie ma kompromisu. Jestes albo z albo przeciw. Jezeli tego nie rozumisz, to oznacza, ze jestes juz niemalze zwierzeciem tak jak Uni tego chca bys byl.

  Uni proponuja Tobie pogon za pieniedzmi, ulude wladzy, skrobanki, antykoncepcje, eutanazje, zlodziejstawo…smierc w rytm Metalowej Muzyki lub jakiejkolwiek tylko niekatolickiej…hip-hop…

  Twoi dziadowie wybrali dawno to co Uni chowaja przed Toba – Prosperite przez i w Panu Bogu – Zycie Wieczne a na ziemi Poko ludziom Dobrej Woli – czyli tym , ktorzy wybrali Tego, Kogo wybrali Nasi Ojcowie – Boga Trojce Jedyna, Pana Jezusa Krola i Krolowa Najsietrza Marie, ktorym sluzyli a zycie swe oddawali by uswiecac Dusze swoje , bliskich – Narodu.

  Uni zabrali Tobie wiedze o hierarchii. Ty nie potrafisz dzis oddac to co Matce i Ojcu sie nalezy , ucalowac ich w Rece..naprzyklad a coz pomyslec o Panu Bogu Holdowaniu. Uni nauczyli ciebie pic, pie..przyc i kupowac. Unmi Etos Rycerski Katolika od ciebie zabrali. Zamias miecza i Rozanca do reki Tobie wlozyli Rozowy balonik – kondona nadmuchanego i rysuja tecze drwiac z Boga Przymierza z Czlowiekiem.

  Jezeli jestec juz zwierzeciem – idz „glosowac”, uczesniczyc w teatrze uludy i glupoty, kompromisu – uleglosci-upadku-smierci.

  Jezeli masz jeszcze jaja i jajniki oraz odrobine pamieci ojcow – walcz, walcz do konca z idea tak, tak, nie nie. Biale, biale, czarne, czarne i szyku miecz.

 7. Błysk said

  Popieram Pana Zielińskiego. PIS nie występuje przeciwko Unii Europejskiej, nie daje programu likwidacji bezrobocia, budowy mieszkań, odsunięcia od władzy PZP{R-owców, służb tajnych i masonów / z którymi współdziała/ unarodowienia mediów i banków ; nie wysuwa haseł powszechnej lustracji majątkowej,co by pozwoliło rozliczyć złodziei nie wysuwa idei wznowienia państwowego monopolu spirytusowego, tytoniowego i gazowego , na potrzeby urzędników państwowych .Nadto Państwowa Komisja Wyborcza jest mianowana przez obecnego prezydenta ,co daje możliwość fałszerstw wyborczych/ patrz głos Stanisława Tymińskiego/..Dlatego PIS nie jest mniejszym złem ,ale wspierającym obecny reżym .Totęż spróbujmy bojkotu ,albo poprzez nie pójście do wyborów albo poprzez pójście i skreślenie wszystkich, po to by za nas nie zagłosowała komisja wyborcza.

 8. 166 bojkot TVN said

  Dla tych co jak kataryna powtarzają pierdooły o bojkocie wyborów:

  Na skutek zbrodniczego bojkotu wyborów w 2007 roku władzę w Polsce przejęła podstępem, przy zmasowanej kłamliwej kampanii wyborczej założona przez agentów PO. To jedna z wielu partii założonych przez tajne służby, ale po 4 latach ich rządów mamy co widać.
  Czy na skutek bojkotu
  – zmieniło się prawo wyborcze – nie! PO zmieniła sprzeczne z konstytucją na jeszcze bardziej sprzeczne z konstytucją, ale za to umożliwiające oszustwa wyborcze na dużo większą, bo światową skalę (głosowanie korespondencyjne, ambasador „wrzuca” głos do urny!)
  – „Europa” zobaczyła, że w Polsce dzieją się szwindle/ – Po co ma patrzeć, przecież ona tu ma poligon doświadczalny
  – czy coś się w Polsce poprawiło? Tak – nielicznym, tym co dorwali się do władzy, bo pierwsze co zrobili, to makabrycznie podnieśli podatki np. w Warszawie od dzierżawy wieczystej podatki (opłaty) wzrosły o 300%!!!!!, bo ponoć o tyle wzrosła urojona wartość nieruchomości, których i tak nikt nie sprzeda, bo ludzie gdzieś żyć muszą. Za to powstał niedziałający park fontann – o częstych awariach media w rękach rodaków HGW nie wspomniały ani razu.
  – rozrosła się administracja, czyli swoi dostali dobrze płatne posady za nic!
  – zniknęły z sejmu partie LPR i SO, dzięki którym do publicznej wiadomości docierały informacje o aferach
  – zniknęły transmisje z sejmu w PVP i PR, są tylko w internecie, ale na stronie Polskiego Radia nie ma o dziwo linku do Radia Parlament. W wielu rekonach Polski nie ma internetu, albo jest bardzo drogi, bo tylko przez komórki
  – objawił się tuż przed wyborami Wiesław Rozłucki, pierwszy prezes Giełdy Papierów Wartościowych, w okienku z Buzkiem i Sikorskim z PO, Rozłucki, o którym mówią i piszą: „Został doradcą banku inwestycyjnego Rothschild Polska„ to informacja dla tych co jeszcze chcą wybierać PO. (ciekawe, kogo Rothschild ma w innych partiach?)

  TAK REALNIE ZADZIAŁAŁ WASZ ŻYDOWSKI BOJKOT! I WIECIE, ŻE TAK SAMO ZADZIAŁA TYM RAZEM, DLATEGO TU PISZECIE SWOJE BZDURY

  NA KOGO GŁOSOWAĆ – 166 było uprzejme napisać już wcześniej https://marucha.wordpress.com/2011/09/18/pomozmy-knurowskiemu/#comment-113646 , ale ta prosta prawda jest tak powalająca, że nikt nie chciał z nia nawet dyskutować:


  Często pada tu pytanie na kogo głosować, skoro i tak wszyscy są podani na tacy po wcześniejszej selekcji przez przywódców partyjnych.
  Czyli już dużo wiemy: przywódcy partyjni, wszyscy, wybrali nam kandydatów na kandydatów troszeczkę głupszych od siebie i im posłusznych.
  No to trzeba teraz zobaczyć kim są ci przywódcy, każdy przecież już gdzieś tam rządził i wiadomo czego się po nich spodziewać.A więc możemy całkiem zasadnie dokonać pierwszej selekcji na podstawie dokonań, wykształcenia i cech przywódcy, czy jest uczciwy, czy kłamie jak z nut, i jakich ma bezpośrednich doradców i współpracowników.
  Druga selekcja jest trudniejsza, bo o kandydatach wiemy mało, nie znamy. Chyba, że w małych ośrodkach – tam łatwiej, bo łatwiej namierzyć kandydata w środowisku naturalnym. Można się dowiadywać od znajomych, uczniów, klientów, petentów, pracowników kandydata.
  Jeśli to jest trudne albo nie mamy czasu na takie studia, pozostaje niezawodny sposób: sposób Solejukowej z „Rancza”.
  Ci co oglądają ten świetny serial wiedzą, tym co nie widzieli wyjaśniam. Otóż wielodzietna Solejukowa zarobiła znaczną kwotę pieniędzy. To była jej pierwsza taka wielka gotówka. Miała problem gdzie ją schować. Kiedy już dała się namówić na założenie konta w banku, pojawił się problem który bank wybrać. Prosta i bardzo mądra kobieta nie chciała stracić tych ciężko zarobionych kilkudziesięciu tysięcy złotych w nieuczciwym banku, więc chciała się czegoś dowiedzieć o prezesach banków. Niestety nigdzie nie jest napisane, czy delikwent jest uczciwy, czy nie. Na to Solejukowa poprosiła dziecko, żeby jej pokazało chociaż zdjęcia tych ludzi. Na pytanie jak pozna który uczciwy, odpowiedziała, że zobaczy któremu DOBRZE Z OCZU PATRZY.
  Ten sposób jest na pewno dużo bardziej niezawodny niż pisane laurki i peany. Nie da się mieć uczciwego spojrzenia w nieuczciwym, albo lichwiarskim życiu. Najlepiej oglądać kandydata „na żywo”, czy to na spotkaniach, czy w telewizorze.

  Dlatego jeśli nie ma innej możliwości, TRZEBA zastosować kryterium Solejukowej, po to, by ludzie tacy jak pan Knurowski, albo każdy z nas, nie wpadali w pułapki lichwiarskiego prawa, żeby ograniczyć w sejmie ilość posłów o wilczym albo wampirzym spojrzeniu.

  Dla niekumatych idiotów, zwolenników bojkotu po polskiej – a nie żydowskiej stronie – trzeba wciąż pisać, że mała frekwencja nie ma żadnego znaczenia prawnego. W obecnym systemie wyborczym nie ma progu minimalnej frekwencji (a może jest tylko nikt o tym nie mówi? nie udało mi się tego progu znaleźć).
  Przypadek LPR i Samoobrony oraz ostatnio Węgier dowodzi, że zawsze można coś zmienić, a pisanie, że bojkotem przejmie się jakaś międzynarodowa organizacja to już bełkot mentalny, świadczący jak najgorzej o piszącym – Polacy mają prawo i OBOWIĄZEK SAMI STANOWIĆ SWOJE PRAWA.

 9. Inkwizytor said

  Racja Bełkotko, my Polacy mamy prawo sami stanowić swoje prawa więc odstosunkuj się od nas i wracaj do Israela a nie stręcz nam swoich żydów 🙂

 10. 166 bojkot TVN said

  8/Inkwizytor
  A KONKRETNIE to co zrobiłeś, żeby polskie prawa obowiązywały w Polsce? Wybojkociłeś je?

 11. JO said

  ad.7. Wegier nie ma co porownywac do Polski. My tak naprawde nie wiemy co dzieje sie na Wegrzech.

  Wiemy co dzieje sie w Polsce od 20 lat i dluzej. Wiemy , ze zmanipulowano Polakami i manipuluje sie Nami wciaz lamiac wszelkie prawa i wbrew naszej kulturze, wierze….

  Nas wciaga sie w „chocholi taniec” bez konca a raczej , ktorego koncem jest smierc.

  Nie ma szans na jakakolwiek wygrana, gdy Polacy w przewazajacej wiekrzosci nic nie rozumieja i nic nie wiedza co sie dzieje, nie mowiac o tym , ze nie wiedza co robic by sie uratowac.

  Namawianie do glosowania w tej sytuacji jest jak danie dziecku granat z zawleczka.

 12. bezpartyjny said

  Adminie, ma Pan 100% racji, jedyną słuszną opcją jest w tych wyborach bojkot. Z 166 Bojkotem TVN, GMN i im podobnymi niema co dyskutować. Ciekawy jestem (ale pewno się nie dowiem) jakie to oceny dostawali z matematyki i z logiki. A może cierpią na brak tzw. pamięci historycznej. Na szczęście na tym portalu większość wypowiada się logicznie i ta większość jest za bojkotem. Całkiem możliwe, że znaczącego bojkotu nie będzie, w końcu ludzie podlegają tresurze medialnej przez wiele dziesięcioleci ale też stadne zachowanie człowieka ubliża jego inteligencji, no i odwadze.

 13. 166 bojkot TVN said

  11/Bezpratyjny
  Pytasz – masz: 166 miało na studiach „5” z matematyki z logiką matematyczną.

  Bezpartyjny ma zdolność wyciągania praktycznych wniosków z „pamięci historycznej”? Czy tylko ma zdolność posiadania „pamięci historycznej”.
  166 jest uprzejme poinformować, że jest kilka lat świetlnych przed Bezpartyjnym, bo Bezpartyjny nie nadąża,
  To że większość wypowiada się za bojkotem trzeba rozpatrywać w kategoriach tragedii narodowej, że aż tylu ludzi daje się zmanipulować i oddać nawet te cząstkę minimalnego wyboru obcej nacji.
  Pytanie na inteligencję: co ostatnio „wybojkocileś”?

 14. Krzysztof M said

  Błędem jest oczekiwać, że wzięcie udziału w wyborach da jakieś wyraźne, pozytywne rezultaty. Błędem jest także oczekiwanie, że bojkot wyborów przyniesie coś pozytywnego.

  Dwa nasze błędy. A władza przybłędy.

 15. stary-stach said

  nie zgadzam się bo ludzi ichnich i służb jest ok 12 milionów w Polsce to bojkot jest bez sensu sami się wybiorą głosować np na ludzi Sendeckiego (Strzeżek , Sendecki, Wasiak ) itp a nie biadolić skuteczny bojkot już był i co to dało PO wygrało i wybory były jakie były a dukaczewski z bondarykiem zaklepali swoich. Całkowity bojkot (skuteczny da frekfencję 35-40% )bo służbowi pójdą, a jak nie to ich wpiszą to już było nie róbmy tych samych błędów nie słuchajmy hasbary

 16. JO said

  ad.13, ad.14. Bojkot wyborow nie ma na celu zmienienie wladzy – bo jak wykazaliscie Panowie – Uni sie wybiora sami.

  Bojkot wyborow ma na celu zmiane samych siebie i swojego najblizszego otoczenia. Ma na celu kontrewolucje – poszukiwanie Drogi, Prawdy, Zycie, poprzez ktore Polacy znajda droge na zwyciestwo. Zwyciestwo nalezy do Pana Boga – to pewne, my musimy walczyc. Bojkot to pierwszy krok w walce.

  Panowie wy nie rozumjiecie co oznacza bojkot i jakie konsekwencje pozytywne ma przyniesc.

 17. 166 bojkot TVN said

  Bezpratyjny
  nie odpowiada, więc pewnie chodzi o to, że ,b>ci, którzy bojkotują wybory w 2007 roku z pełną nieświadomością WYBOJKOTOWALI LIGĘ POLSKICH RODZIN I SAMOOBRONĘ.
  Podziękowań od PiS, PO, PLS i SLD/PZPR raczej się nie doczekacie. Dostaniecie za to większy haracz do zapłacenia na żydowskie pomysły i żydoubeckie emerytury.
  Lepiej bojkotujcie jedzenie, bo szkoda Was żywić.

 18. Zagrypiona said

  Ci ktorzy chca by organizacje tzw miedzynarodowe zareagowaly w Polsce na niska frekwencje to chyba maja na mysli taka reakcje: zaciagnac Polakow sila do urn wyborczych glosowac na popis. Bo innych reakcji po organizacjach tzw. miedzynarodowych sie nie spodziewam. Nie znam takich ktore by byly umoczone, mowiac metaforycznie.

  Co bysmy nie zrobili, bojkot czy nie, to wygraja ci co maja wygrac. Nie ma innej opcji. Tu trzeba innych srodkow. A na wybory to szkoda nog zeby isc (w zwiazku z powyzszym).

 19. JO said

  Bojkot wyborow to swiadome powiedzenie przede wszystkim sobie samemu NIE dla ukladu, nie dla Zydostwa.

  Po takim oswiadczeniu i postawie, kazdy kto tego dokona bedzie poszukiwal rozwiazania a ono jest w Kontrewolucji.

  Taki kontrrewolucjonista skieruje swoje nie przede wszystkim przeciwko ZydoJudaizmowi w KKatolickim. Powie NIE dla judeaistycznego Ksiedza.

  Taki Kontrewolucjonista pojdzie na Msze Trydencka i tam otrzyma Rozkazy co Robic – od samego Pana Boga.

  Tacy Kontrewolucjonisci polacza sie pod Sztandarem Sw KKatolickiego i bedac silni w Kosciele zrobia Kontrewolucje w Panstwie.

 20. JO said

  Reszta, ktora tego nie zrobi zgnije, zemze, zostanie zgwalcona i wyrzucona jak zuzyta szmata.

  O tych co tego nie zrobia nalezy sie otrzepywac jak od Zydow bo sa w istocie swojej Zydami .

 21. JO said

  Czarne albo biale. Tak lub nie. Za albo przeciw.

 22. JO said

  Zydzi uzywaja Durniow by byli opcja posrednia by macili , zagluszali. Durny jest w istocie Zydem, bo jest tym co nie chce sluchac Prawdy a slucha Falszu i poucza – glosi Falsz.

  Od Durniow trzeba sie otrzepywac jak od Zydow.

 23. Rysio said

  Ron Paul wins California straw poll..!!!

  Here are the numbers, in a pool of fewer than 900 votes that was predominantly party activists:

  Congressman Ron Paul (374, 44.9%)
  Governor Rick Perry (244, 29.3%)?
  Mitt Romney (74, 8.8%)
  Congresswoman Michele Bachmann (64, 7.7%)
  Jon Huntsman (17, 2.0%)
  Herman Cain (15, 1.8%)
  Newt Gingrich (14, 1.7%)
  Thad McCotter (7, 0.8%)
  Rick Santorum (7, 0.8%)
  Gary Johnson (2, 0.2%)
  Fred Karger (1, 0.1%)
  Write-ins (15, 1.8%)

  🙂

 24. Rysio said

  „…..Ponieważ zarówno głosowanie, jak i bojkot, zapewne nic w Polsce nie zmienią, gajowy uważa, że lepszy jest bojkot, gdyż przynajmniej nie upaprzemy sobie rąk współpracą z kanaliami. – admin…”

  Zdecydowanie najlepszy byłby bojkot z zapalonymi pochodniami.

  😉

 25. Rysio said

  re 7. Co to za parch ten – 166 bojkot TVN ?

  Sluchaj żydzie – a powiedz no mi na jakiego Polaka nie-żyda powinienem glosowac’ ?

 26. JO said

  ad.13. Wladzy nik nie ma nad nami tylko Pan Bog, jezeli sie nie zgodzimy.

  To , ze ktos okrzyknie sie Wladza, nie oznacza, ze faktycznie nia jest.

  Mowiac – nie glosuje – kazdy z nas moze zaczac sobie zdawac sprawe z tego, ze Uni nie maja i nigdy nie beda mic nad nami wladzy, jezeli my tego nie zaakceptujemy.

  Oni juz stosuja dyktature. A Dyktatura nie jest wkladza – to dyktat. Dyktatowi tez mozemy mowic – NIE.

  Mozemy zrobic to co zrobilismy za PRL – oddzielic sie od PRPR. Partia sobie Narod Sobie. I tak powinnismy robic.

  Tak, powinnismy tez zaczac walczyc. …walczyc czynnie – powinnismy wykonywac wyroki.

 27. 166 bojkot TVN said

  JO nie posiada polskich czcionek i śmie narzucać Polakom jakiś bojkot wyborów?

 28. bezpartyjny said

  @12 Bojkot. No to zostałem pogrążony zupełnie – 5 z matematyki no to nie wiem czy egzaminujący był w stanie pomroczności czy też była to WUML lub coś podobnego. Dodatkowo piszesz matematyka z logiką matematyczną. Ja pytałem o logikę filozoficzną bo to ona pozwala wyprowadzać prawidłowe sądy. Ale mniejsza o to. Przejdę do Twojego komentarza nr 7 i radę aby poznawać kandydatów po oczach. Ta porada świadczy niestety o nie najlepszej formie umysłowej radzącego. Mam nadzieję, że to chwilowy spadek. Ja nie śmiem porównywać się z poziomem Solejukowej. Jeżeli chodzi o Twoją przewagę nade mną (@ kom.12) to myślę, że jesteś zbyt skromny określając arbitralnie, że wyprzedzasz mnie o kilka lat świetlnych. Sądzę, że Twoje wyprzedzenie jest jeszcze dużo większe, tak duże, że już za życia nie będzie możliwy powrót na ziemię czyli do rzeczywistości. @16 – nie odpowiadałem bo po prostu mam jeszcze inne obowiązki i nie siedzę cały czas przy komputerze. Piszesz o 2007 roku, że wybory zostały wybojkotowane. Otóż to były ostatnie wybory w których była partia na którą należało głosować ale teraz już praktycznie nie istnieje . To było LPR. Jeżeli pytasz co wybojkotowałem. Otóż nic poza tym, że mogę być śmiało w opozycji do wszystkich 4 partii, które są w parlamencie i które w pełni zasługują na to aby je zwalczać. A moje pytanie, co TY wygłosowałeś ? Ciekawy jestem którą partię wybierałeś i na którego kandydata prezydenckiego głosowałeś. Otóż mam prawie 100% pewność, że był to PiS i Jarosław Kaczyński. Może zaprzeczysz ? A z żywieniem nas to jesteś bliżej Hitlera czy Stalina ? A może tych co blokują dostęp do Gazy ?

 29. bezpartyjny said

  Głosując na obecnie startujące partie popierasz także tych
  http://www.kampania-palestyna.pl/index.php/2010/06/26/video-ze-spotkania-w-krakowie-z-yonatanem-shapira-i-ewa-jasiewicz-22-czerwca/

 30. Brat Dioskur said

  A kabaret ze skeczem „Bojkot wyborow ” nie ma konca…
  Frekwencja jest ostatnim powodem dla ktorego nalezalo by zbojkotowac wybory bowiem zaistnial wypadek-precedens ,ktory byc moze jest indykacja koncowego rezultatu zblizajacych sie wyborow.Otoz PKW zignorowal wyrok Sadu Najwyzszego co rodzi automatycznie pytanie:”kto tu rzadzi?”Na (a nie „w”) Bialorusi monitorujace tamtejsze wybory specjalne ekipy OBWE nie stwierdzily zadnych powazniejszych incydentow a mimo zarzucono Lukaszence ich falszerstwo.W Polsce zas bedzie na odwrot i to przy calkowitej akceptacji ” organizacji miedzynarodowych” na ktore,ci ktorych nie sieja ,czyli naiwni- jeszcze licza!
  Bojkotujacy wiec oczekuja ,ze gdyby nawet bojkot sie udal ,co jest
  rownie mozliwe jak urodzenie dziecka przez biologicznego mezczyzne to skruszone tym aktem protestu dotychczas zawiadujace Polska szumowiny pokornie opuszcza swoje stolki przy walnym udziale „organizacji miedzynarodowych”.
  Nawyrazniej tuzom roznej masci zwacymi sie narodowcami owiele jet latwiej wylewac pomyje na glowe Giertycha (ktoremu buty moga sznurowac) zamiast w miare logicznie myslec.

 31. jj said

  „Ponieważ zarówno głosowanie, jak i bojkot, zapewne nic w Polsce nie zmienią, gajowy uważa, że lepszy jest bojkot, gdyż przynajmniej nie upaprzemy sobie rąk współpracą z kanaliami. – admin.”

  Podpisuję się oboma rękami. Od 10 lat o tym mówimy. Ile trzeba razy dostać po głowie aby zacząć myśleć????
  dr jerzy jaśkowski

 32. Brat Dioskur said

  Teraz z innej beczki. Byc moze jest jakas alternatywa dla ,przyznam szczerze dosc ryzykownej propozycji kierownictwa LPR , zeby postawic na PSL.Kilka dni temu jakis forumowicz wspomnial o wariancie „5-te miejsce”.Nie chce mi sie szukac jego wpisu ale sprowadza sie on do pewnika ,ze w PiS-e do 4 miejsca na listach wyborczych sa umieszczani „sami swoi”,a wiec tacy ,ktorzy przyczynili sie do rozgromienia LPR i SO.Propozycja owego forumowicza polega na glosowaniu na conajmniej 5-tego kandydata z list PiS-u.Pokrywa sie to z pewnym dokonanym przeze mnie odkryciem. Mianowicie jeden z czlonkow mojej rodziny ujawnil ,ze jakas nasza 25 woda po kisielu wyszla za maz za …”unego”,ktory startowal z 4-tego miejsca w ostatnich wyborach samorzadowych.Kombinacja wiec jest warta rozwazenia , w koncu nie ma sie nic do stracenia zwlaszcza w swietle tego ,ze PKW moze sobie bimbac z wyrokow SN!

 33. Idąc na wybory jednocześnie mówisz:
  TAK jestem za – w nowym wydaniu – „Rzeczypospolitą Obojga Narodów” lub co najmniej mówisz: może i tak być – mnie to obojętne. Dajesz jeszcze na to każdego roku [przez całą kadencję] kasę partiom ze swoich podatków – w myśl ustawy o finanoswaniu partii politycznych. Skuteczny bojkot to i bardzo duży ubytek kasy na ogłupianie Polaków przez partie.

 34. bezpartyjny said

  @32 To co piszesz Bracie to jest rozmywanie problemu będące jednak na korzyść „bandy czworga” (+Palikot , PJN i PP). Opowiadanie , że od 5 miejsca na listach PiS to już może uczciwi i my proponujący bojkot to ich właśnie wprowadzimy do sejmu to jest po prostu nie poważne. Raz twierdzicie Państwo optujący za głosowaniem, że bojkot będzie niewielki, drugi raz uważacie, że wpłyniemy na wybór „właściwych” ludzi praktycznie nic o nich nie wiedząc i nie stanowiąc znaczącej grupy w ogólnej masie głosujących.

 35. Na
  http://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni

  jest też coś o PSL-u [fajne chłopy – żywią i bronią, mniejsza już z tym, że tylko sibie].

  9 grudnia 2007 r.

  Na Placu Defilad w Warszawie ustawiono dużych rozmiarów menorę [świecznik] – tak, że trzeba było użyć podnośnika do zapalenia świateł na tej menorze.
  Internetowe wydanie gazety.pl na tą okoliczność donosi: „Miasto z rządem przy menorze”
  http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,4746542.html

  Świętowali tam: prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz [PO], wicepremier Waldemar Pawlak [PSL], ambasador Izraela Dawid Peleg. Pani prezydent wówczas mówiła, że warto wierzyć w cuda, których symbolem jest właśnie Chanuka.
  Potwierdzenie tegoż znajdujemy również w innym źródle informacji – http://www.kosciol.pl/article.php?story=20071215184446716

  – tam też dowiadujemy się, że Chanuka zapłonęła na Kremlu.
  Potwierdza to również portal społeczności żydowskiej jewish.org.pl „Chanuka z Chabadem przed Pałacem Kultury”.
  http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/wiadomopci-mainmenu-57/927-chanuka-z-chabadem-przed-pasacem-kultury.html
  _______________

  10 grudnia 2007 r.

  Wicemarszałek Sejmu Jarosław Kalinowski z PSL i rabin Shalom Stambler [rezydujący w Polsce – z żydowskiej międzynarodowej organizacji Chabad Lubavitch] zapalili w Sejmie RP chanukowe świece w świeczniku menory. Obecni przy tym byli polscy parlamentarzyści oraz ambasador Izraela w Polsce Davida Peleg, były ambasador Izraela w Polsce Szewacha Weiss.
  .
  No i Jarosław Kalinowski m.in. tam mówił:

  „to światło symbolizuje najbardziej uniwersalne wartości, tak naprawdę najważniejsze na dzisiaj, dla przyszłości całej ludzkości”

  – klip do obejrzenia i odsłuchania
  http://pardon.wrzuta.pl/film/2gNWsZHLPQb/pardon_tv_happy_chanuka.
  .
  Informację wraz ze zdjęciami z tego wydarzenia w Sejmie RP zamieszczona jest m.in. w artykule
  „W Sejmie i Pałacu Prezydenckim zapłonęły chanukowe świece”
  http://www.rp.pl/artykul/75805.html
  Stąd też niżej kilka bezpośrednich wejść do zdjęć [które warto obejrzeć] z tego wydarzenia w Sejmie RP.
  Na świeczniku menory w jej środku zamontowano orła.

  NR_1 NR_2 NR_3 .

  NR_1 – http://grafik.rp.pl/grafika2/75805,93932,9.jpg
  NR_2 – http://grafik.rp.pl/grafika2/75805,93936,9.jpg
  NR_3 – http://grafik.rp.pl/grafika2/75805,93931,9.jpg >

  Nie jest dla mnie jasnym kto w grudniu 2008 r. zapalał w Sejmie menorę [trudno to teraz odszukać].

 36. bezpartyjny said

  @30 Brat D. Co ma wspólnego bojkot z wylewaniem pomyj na R. Giertycha ? A tak nawiasem pomysł LPR z agitacją za głosowaniem na PSL jest nadzwyczaj chybiony a chyba R. Giertych też miał w tym udział.

 37. 166 bojkot TVN said

  28/Bezpartyjny
  No widzisz Pan, nie dogada się logika techniczna-matematyczna z logika filozoficzną-talmudyczną.

  Tak na prawdę to ludzie związani z techniką i matematyką tworzą współczesny świat białego człowieka. Świat filozoficzno-talmudyczny istnieje tylko w głowach filozofów i nie tylko nie tworzy niczego dobrego, ale ostatnio filozofowie i talmudyści są odpowiedzialni za największe zbrodnie XX i XXI wieku.
  W naszej przedwyborczej realności logika filozoficzna prowadzi do poronionego pomysłu bojkotu wyborów,
  Logika matematyczno-techniczna nakazuje iść za wszelką cenę do wyborów i wybrać co się da najlepszego ze złego. Taki jest stan polityczno-prawny.
  Nic nie poradzę, że jesteśmy zmuszeni wybierać polityków jak odpadki w śmietniku – te najmniej zgniłe. To pan Jaruzelski, Kwaśniewski, Wałęsa, Komorowski Tusk Pawlak, Kiszczak, oraz Michnik Geremek i Kuroń, z Brzezińskim, Glempem, a nawet naszym papieżem urządzili nam takie wybory. Sami koncesjonowani historycy, filozofowie z bożej łaski, tajni rabini.

 38. Brat Dioskur said

  re34.To jest czysta kalkulacja ,jak w brydzu.Zagrywam na jedyny uklad przy ktorym robie swoje.Jezeli zas uklad jest inny to padam.Jak sie to przeklada na wybory.Jezeli wiec uklad mi nie sprzyja ( od 5-tego miejsca na listach PiS-u niepewny element)to nie wazne czy zaglosuje ,czy tez wybory zbojkotuje -efekt bedzie ten sam: szumowiny utrzymaja sie przy wladzy.Przy oczywistym zalozeniu ,ze bojkot obejmie wylacznie elektorat LPR i SO ,bo reszta na wybory pojdzie,pozostanie mi wiec watpliwa satysfakcja,ze nie „kolaboruje” podczas ,gdy byc moze zaglosowanie na 5 -tego z PiS-u mogloby zmienic uklad wewnetrzny tej partii.Zapomina sie bowiem ,ze to tylko gora Pis-u jest skazona „korowskim ukaszeniem” natomiast doly ,a wiec ci na odleglych miejscach sa uczciwymi katolikami (zgoda- naiwni ,bo
  naiwni) niemniej o pogladach niepodleglosciowych.Kiedys dawno temu podano sklad PiS-u.Roilo sie tam wprost od roznych katolickich stowarzyszen i organizacji.Zepchnieci na aut przez Kaczorow i ich pretorianow dotad nie mogli oni dac znac o sobie.Jezeli wiec sa jeszcze jacys ucziwi kandydaci to tylko tam ,bo inne partie zostaly przez PKW wyciete i byc moze dojdzie do paradoksu ,kiedy kierownictwo PiS-u wprowadzajac ostra kontrole w lokalach wyborczych ,mimo woli przeszmugluje do Sejmu ,wprawdzie PiS-owcow ,ale nie tej marki o ktora im chodzilo.Gdyby jednak PKW ,czyli Wysokie Moce postawily na swoim i ustawily PiS na drugim miejscu w wyborczym finiszu to wtedy dojdzie do rzadow POSLaDka z PSL i zarowno nasze glosowanie jak i bojkot nie beda juz mialy zadnego znaczenia.
  P.S.Wszystko jednak na to wskazuje ,ze jednak precedens z tym olaniem przez PKW orzeczenia SN jest znakiem iz Uklad rzadzi zatem wygra POSLaDek a wtedy trzeba znalezc na niego rozge, czyli wzmocnic PSL.Byc moze tez systemem „od 5-tego w dol”.

 39. W partii rządzą ci co trzymają w partii kasę. Potem po wyborach jest dyscyplina partyjna i głosowania tak jak każą ci od trzymania kasy. Do tego po 20 latach filtrowania nawet mysz się nie prześliźnie na listy wyborcze układane przez guru partyjne.
  No i koniecznie trzeba brać wszystkie ulotki wyborcze – jak leci. Zachować je w domu, bo mogą się kiedyś przydać.

 40. bezpartyjny said

  @37 Bojkot. Przypomnę, że filozofami byli św. Augustyn, św. Tomasz z Akwinu i niedawno zmarły O. Krąpiec. Przypomnę również, że ludzi którzy ukończyli studia techniczne nazywano „inteligencją techniczną” lub półinteligentami. Wielcy politycy kończyli studia humanistyczne (historię,prawo, socjologię). I jeszcze jedno :”Logika filozoficzna analizuje wszelkie wypowiedzi pod kątem ich struktury, starając się je klasyfikować oraz znajdować ogólne zasady prawidłowych między nimi relacji. Celem logiki filozoficznej jest z jednej strony analizowanie i wyszukiwanie oczywistych błędów we wszelkich wypowiedziach, a z drugiej określanie zasad poprawnego formułowania tychże. Podstawowe zasady logiki filozoficznej sformułował Arystoteles. Następnie rozwijali ją między innymi Kartezjusz i Immanuel Kant. Czasem bywa też określana mianem Logika praktyczna i wykładana jest na poziomie magisterskim wielu uczelni humanistycznych. ” A tak nawiasem, ja ukończyłem studia dzienne magisterskie na Politechnice Krakowskiej wydział mechaniczny a Pan ?

 41. bezpartyjny said

  Po ukończeniu IV Liceum w Krakowie.

 42. Re. e
  Taaaaaaaaaaa – jeszcze im listę dać z dokładnymi adresami i z numerem noszonych w ramach tej petycji.

 43. Re: 2 – bo coś zjadło część..

  Taaaaaaaaaaa – jeszcze im listę dać z dokładnymi adresami i z numerem noszonych butów w ramach tej petycji.

 44. bezpartyjny said

  @38. Akurat na brydżu to trochę się znam i Pana porównania są dość mizerne. @39 zgadzam się z p. Bizoniem w 100%

 45. 166 bojkot TVN said

  40/ B-y
  „…ludzi którzy ukończyli studia techniczne nazywano „inteligencją techniczną” lub półinteligentami”
  Takie pier.doły i owszem pojawiły się ale dopiero po II wś, kiedy chodziło o to by najmądrzejszych ludzi zdeprecjonować. Przedwojenny inżynier, nauczyciel, lekarz, były to zawody o najwyższym statusie materialnym i moralnym. Ich posiadacze leżą pokotem w Katyniu, Miednoje, Charkowie i wszystkich innych miejscach kaźni Polaków na Wschodzie , Zachodzie i Południu. Ich miejsce zajęli „działacze” partyjni, partyjni filozofowie, inżynierskie prostytutki, które na zlecenie „waadzy” projektowały i robiły ciemne kuchnie i kible na korytarzach, mieszkania 16m2 w Warszawie i takie podobne wynalazki, rozsypujące się drogi i mosty.
  Tymczasem Polskę międzywojenną odbudowywali inżynierowie!
  Dzisiejszą Polskę budują inżynierowie, i na prawdę filozofowie nie są do tego zupełnie potrzebni, bo nawet nie potrafią zmienić koła.
  Japonię unowocześnili w zawrotnym tempie po II wś naukowcy-technicy i inżynierowie

  Ukończenie politechniki, nawet tego najbardziej pogardzanego przez humanistów wydziału mechanicznego, jak widać nie czyni z człowieka inżyniera (drugim podobnym przykładem jest mgr inż W Pawlak). Do tego trzeba sobie troszkę pogimnastykować mózg w codziennej ciężkiej inżynierskiej pracy. Dokładnie tak samo jak nie zostaje się lekarzem po ukończeniu studiów/kursów medycznych. Tylko trzeba łyknąć praktyki, sprawdzić czy wiedza, która nam sprzedali an uczelni ma zastosowanie w realu, poczuc zapachy chorych.
  Gdyby Bezpartyjny takiej praktyki łyknął, nie pisałby o bojkocie, bo bojkot nie ma sensu praktycznego, czyli technicznego.

 46. Uwaga said

  Uwaga!
  W trosce o zdrowie obywateli Ministerstwo Zdrowia otrzymało polecenie podjęcia akcji prewencyjnej.
  Celem uniknięcia pandemii wprowadzone będą przymusowe szczepienia przy urnach wyborczych przeciwko wyjątkowo złośliwej odmianie choroby zwanej „kaczą grypą”.
  Statystyki pokazują że już obecnie cierpi na nią czȩść społeczeństwa.
  By uniknąć pandemii planowana jest akcja Sanepid’u.
  „Głosujący będą musieli zawijać rękawy” mówi rzecznik rządu Premiera Tuska.

 47. Krzysztof M said

  Ad. 37

  „ostatnio filozofowie i talmudyści są odpowiedzialni za największe zbrodnie XX i XXI wieku.”

  – A nie, nie. To nie filozofowie, a pseudo-filozofowie. To ogromna różnica.

  Prawdziwa filozofia, to TOMIZM. Czyli filozofia św. Tomasza z Akwinu. Inne filozofie, to pseudo-filozofie.

 48. Krzysztof M said

  Pytanie do wszystkich:

  Co jest lepsze – SLD jako rozgrywający w Sejmie, czy w takiej samej roli PSL*?

  * – patrz: propozycja Zarządu LPR.

 49. 166 bojkot TVN said

  48/Krzystof M
  Obawiam się, że dla wielu to za trudne pytanie. Ale b.dobre. Na inteligencje wyborczą i bojkotową.

 50. Marucha said

  Re 40, 48:
  Tzw. „inteligencja humanistyczna” to (z pewnymi wyjątkami) ludzie niezdolni do opanowania ścisłego, naukowego sposobu myślenia – dlatego bierze się za dziedziny, w których można sobie pozwolić na własny „punkt widzenia”, własne „poglądy”, za gałęzie (pseudo)nauki, które są praktycznie nieweryfikowalne, gdzie każdy może gadać na dobrą sprawę to, co mu ślina na język przyniesie, byle opanował „fachowe słownictwo”.

  Znam inżynierów i matematyków, którzy piszą poezje, malują, rzeźbią, zajmują się historią itd.
  Nie znam żadnego humanisty,który potrafił by obliczać najprostsze różniczki czy całki.

 51. 166 bojkot TVN said

  Prof. Przystawa o wyborach – warto poczytać http://www.prawica.net/opinie/27161

 52. — Panie Bezpartyjny z 40 — Chce sie Pan z swymi studiami przeszmuglowac do grona polinteligencji , (to wedlug Panskiej gradacji z wpisu 40) . Nic z tych rzeczy . Ta filozofia , rodem z studiow technicznych nie przejdzie . Jak Pan dobrze dzieci wychowa i wyksztalci , to ONE dopiero tego zaszczytu dostapia , i tak dalej , jak Bozia pozwoli .

 53. Trzeba brać pod uwagę taki mały szczegół, jeśli już mowa o studiach z nauk ścisłych. Otóż siłą rzeczy samej było na takich studiach dużo, dużo mniej filozofii marksistowsko-leninowskiej, a i tak się ją olewało, bo się nie trzymała kupy. Stąd i stopień pokiereszowania mózgownicy dużo, dużo mniejszy niż na innych kierunkach studiów [chociaż i tu były pojedyncze wyjątki].
  Stąd i to co słusznie zauważył wyżej admin.
  A tak przy okazji, to wielcy filozofowie greccy byli jednocześnie matematykami, a w każdym bądź razie matematyka nie była im obca.
  Dawali podwaliny pod dzisiejszą technikę.

 54. — WYBORY — Gdyby cala prawicowa , opozycyjna czesc spoleczenstwa , zastosowala sie do rad autorytetow tej opcji , bylo by dokladnie tak jak bedzie , to znaczy , srednia frekwencja i wynik wyborow , satysfakcjonujacy UNY-ch . A bo to za przyczyna ze patriotyczna prawice w Polsce charakteryzuje i laczy to , ze sie pieknie rozni i dzieli . Troszke dywersja , prowokatorzy ale i cechy przydane , wrodzone powoduja ze namietnie sie kloci miedzy soba , tam , gdzie za wszelka cene , zgoda najwyzsza pownna byc .
  Ja nie wiedzac , czy mam racje , sklanialbym sie ku propozycjom Brata Dioskura z wpisu 38 . Cos konkretnego , to : Zmasowana agitacja 5-tego i 6-tego miejsca na listach wszystkich partii . To bylo by mieszanie w ich KORYTACH .
  Pozyczone to od UNY-ch . Zrodla ich sukcesow , to intryga , mieszanie i przyprawianie jadla w korytach gojow .

 55. 166 bojkot TVN said

  41/Bezpartyjny
  To IV liceum w Krakowie ma mnie powalić walkowerem?
  Pytanie kto i kiedy Waści uczył?
  Bo to zależy od rocznika. Wczesne powojenne roczniki miały szczęście załapać się na niedobitych polskich przedwojennych nauczycieli. W opracowaniach IPN można znaleźć jaki procent nauczycieli przeżyło wojnę. To mniej niż 50%. Hekatomba.
  Zastąpili ich nauczyciele po tzw SN, to taki odpowiednik przedwojennego nauczyciela jak Stefan Michnik został po kilku miesięcznym kursie odpowiednikiem sędziego. Żydostwo dzierżyło władzę wszędzie – nad ciałami i umysłami. Dusze mogły jeszcze szukać wsparcia w Kościele tuż po wojnie oczywiście, bo zaraz potem Luna Brystygierowa zrealizowała nie wiadomo czyją koncepcję „KSIĘŻY PATRIOTÓW”, która polegała na skierowaniu do seminariów duchownych i nowicjatów młodych zboczonych Żydów-frankistów o wyraźnych preferencjach homoseksualnych, albo biseksualnych. Jednym z takich okazów jest zapewne Tomasz Turowski (?) ów ambasador, jedyny człowiek na świecie który był na miejscu dwóch zbrodni: zamachu na papieża JP2 i zamachu w Smoleńsku.

  Zjawisko nagłego spadku poziomu nauczania dotyczyło szczególnie szkół w dużych miastach, gdzie obcych zdeprawowanych nauczycieli łatwo było wcisnąć do szkół. Tego zjawiska nie było w mniejszych powiatowych miastach, w których ludzie znali się.
  Efekt poziomu nauczania najłatwiej było zweryfikować na egzaminach wstępnych na studiach. technicznych. Gdyby IV liceum było jakimś wyjątkowym, to zajęło by kiedyś pierwsze miejsce w rankingu liceów.może by się pochwaliło. no cóż nie chwali się. Tymczasem 166 chodziło do takiego liceum, które było co najmniej raz najlepsze w Polsce, a zawsze w czołówce, i nie jest to liceum z Krakowa.
  Gdyby poziom szkół krakowskich, czy warszawskich był faktycznie taki wysoki, to na egzaminach wstępnych tzw. prowincjusze nie mieliby czego szukać. Tymczasem tzw miejscowi stanowili najwyżej 30% studiujących.
  Waści liceum założone zostało w czasach Franciszka Józefa, całkiem tak jak moje. W tym samym czasie w zaborze pruskim dzieci nie mogły w szkole ani rozmawiać, ani modlić się po polsku. Jak było w zaborze rosyjskim pisał bodajże Żeromski.
  Przy okazji napisał mi się ciekawy temat maturalny: porównanie systemu oświaty w poszczególnych zaborach na początku XX wieku i zmiany jakie zaszły po odzyskaniu niepodległości, a potem po II ś. Bardzo ciekawe jest porównanie ilości szkół podstawowych i średnich przed i po II św.
  Przecież o tym nikt nie uczy, nikt nie mówi, a szczególnie czy i kiedy trzeba było płacić za szkoły.

  Czy mgr inż. Bezpartyjny wykorzystuje swoje wykształcenie w praktyce? Skonstruował jakąś pożyteczną maszynę, czołg, karabin?
  JEŚLI NIE TO PO CO STUDIOWAŁ?

 56. To nie Polacy się kłócą, a uny udających Polaków – no udających jakąś tam prawicę; w myśl zasady: chcecie prawicę – macie prawicę, chcecie lewicę – macie lewicę, itd. ..
  Może by tak 5 i 6 zmienić na 15 i 16 miejsce pod wybieranie – co na to waszmość od kombinatoretoryki.
  Naocznie tu widać, że strach ma wielkie oczy – przed udanym bojkotem, bo co potem począć – jak się samim wybierzem?

 57. MatkaPolka said

  PRZEKUPKI UDAJĄCE „PARLAMENTARZYSTÓW” ZAMIAST NA BAZARZE „PYTLUJĄ”W z SBeczonych i SBckich MEDIACH
  http://www.aferyprawa.eu/Polityka/PRZEKUPKI-UDAJACE-PARLAMENTARZYSTOW-ZAMIAST-NA-BAZARZE-PYTLUJA-W-z-SBeczonych

  () Oto Jego Najwyższa i Totalnie Agenturalna Jołopowatość udająca „prezydenta” wypowiada się publicznie o ustawie GMO – „jest to bubel prawny, ale jeszcze nie wiem czy ją zawetuję” – Po tej wypowiedzi przysługujący mu tytuł JNiTAJ wydaje się zbyt mały jak na rozmiar jołopowatości „dostojnika”. Najwyższy „dostojnik” państwowy „zastanawia się czy zawetuje bubel prawny !”

  Jeszcze jest nikła nadzieja, że w październiku znajdzie się jakaś grupa, która spróbuje zatrzymać proces całkowitej degrengolady wszystkich dziedzin życia w państwie łącznie z najwyższymi stanowiskami – wręcz nakazem jest zastosowanie procesu ipeachmentu w tym przypadku. (..)

  Skupiłem się na JNiTAJ, ale tego typu jołopowatości w z SBeczonych mediach ukazało się co niemiara. Nie warto cytować wypowiadane przez sobowtóra JPNiAJ udającej „premiera” – P. Olszewskiego, którego organ mielący powietrze w gębie podobnie jak u JPNiAJ jest bez żadnej kontroli ze strony „szarej”, bo „z pustego i Salomon nie naleje”. (…)
  Operatorzy podłączeniowi nie zasypiają gruszek w popiele, świadczy o tym 10.04.2010 i kilkanaście śmierci w tych okolicach czasowych, jak też ostatnia Andrzeja Leppera.
  (…)
  Wracając do śmierci Andrzeja Leppera, to te służby dokonały egzekucji by Andrzej Lepper nie ujawnił ich roli w Jego osiągnięciach politycznych i cenie jaką miał zapłacić za ten sukces, ale nie zapłacił i nie chciał poddać się dalszemu szantażowi.

  Po niedzieli komentarz przedwyborczy i wniosek o uchwalenie zmiany ustawy „UMOŻLIWIAJĄCEJ ODWOŁANIE PRZEZ WYBORCÓW PARLAMENTARZYSTY W TRAKCIE PEŁNIENIA MANDATU ZA NIEWYWIĄZYWANIE SIĘ Z PRZEDWYBORCZYCH DEKLARACJI, a więc oszustwo wyborcze, ZMIANA „OPCJI POLITYCZNEJ” też oszustwo wyborców ITP..

  OD JOŁOPOWATOŚCI RZĄDU PLATFORMY NIE DA SIĘ W POLSCE ODPOCZĄĆ.
  http://www.aferyprawa.eu/Pol/OD-JOLOPOWATOSCI-RZADU-PLATFORMY-NIE-DA-SIE-W-POLSCE-ODPOCZAC-Marek-Chrapan

  ILE JEST ORGANIZACJI RZECZYWIŚCIE PATRIOTYCZNYCH W POLSCE ?
  aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=3358 http://www.

  Nie zaliczam do nich żadnej z klik pozostałych po bandyckim układzie z Magdalenki nieprzerwanie, uzurpatorsko „rządzących” w Polsce od 20 lat mimo, że część z nich tak się reklamuje (PiS, PSL).

  Często otrzymuję różnego rodzaju propozycje przystąpienia do nikomu nie znanych oprócz tych respondentów „organizacji”. I nawet nie czekając na jakąkolwiek moją odpowiedź próbują mnie odwieść od ukazywania faktycznej, mafijnej rzeczywistości stworzonej po roku 1989 i sposobów przeciwstawiania się panującemu „państwowemu” bandytyzmowi w wykonaniu „rządzących”, proponując przystąpienie do wcielanie w życie „swoich” programów, z których po scaleniu rzeczywiście można by było stworzyć sensowny program naprawy Państwa. Problem jednak w tym, że żaden najlepszy nawet program nie będzie realizowany bez posiadania władzy, a propozycje odzyskania władzy przy pomocy *kartki do głosowania* jest tak samo realna jak powrót *Samoobrony* do *rządów*.

  Mafijny układ z Magdalenki (GTW) NIE ODDA WŁADZY DROGĄ *KARTKI DO GŁOSOWANIA* żadnej opcji z po za tego układu, doskonale wiedzą, że sami wydaliby wyrok na siebie.
  (…)
  Nie raz opisywałem handel *głosami* (nawet 50 zł za głos) bezrobotnych, czy też nakazy *przedsiębiorców* do głosowania na określoną klikę w zamian za pracę przy bezrobociu rzeczywistym ok. 40-parę% (poniewierają się za granicą z powodu bezrobocia w Polsce i tak muszą być liczeni). To dlatego mamy tak skonstruowaną *ordynację wyborczą* że niezależnie od frekwencji w wyborach – np. 1/stutysięczna promila – gwarantuje ona *legalność* wyborów. „GTW” (SBcki „biznes”) doskonale wie że społeczeństwo wytresowane w komunie i przez ostatnie 20 lat zdaje sprawę że wybory te są fikcją i nie idzie do urn po za „krewnymi i znajomymi królika” oraz uczestnikami nakazowymi za pracę i 5o zł.

  To dlatego PiS przekazał „rządy” w 2007 roku dla PO – na polecenie GTW- wiedząc że otrzyma je z powrotem wg znanej zasady *policjanta złego i dobrego* (…)

  Cała *nasza* tzw. *demokracja* jest na pokaz, dla „legitymizacji” w oczach świata, w rzeczywistości typowo mafijny system – wystarczy prześledzić tylko parę programów TV

  np. E. Jaworowicz, „Uwaga”, „Telewizjer”, „Misja specjalna” – i nie trzeba wyjeżdżać w teren gdzie to widać na każdym kroku. Dla utrzymania tego systemu stworzonego bandyckim „prawem” mimo systematycznych deklaracji zmiany „prawa” w przedwyborczych deklaracjach wszystkich klik, tworzy się nowe stanowiska represji dla zwykłych ludzi pod obłudnymi hasłami „odpolitycznienia” jak ostatnio „rozdział prok. generalnego i min. „sprawiedliwości”. Czy to znaczy że prokurator nie ma swoich preferencji „politycznych” ustalających jego płacę, zakres obowiązków itd..itp.. ? – A może nie będzie respektował bandyckiego „prawa” ustanowionego i ustanawianego przez mafię z bandyckiego układu Magdalenkowego ?

  – DOŚĆ MYDLENIA OCZU !!!

  WYZWOLIĆ SIĘ Z POD PATOLOGICZNEGO, MAFIJNEGO SYSTEMU STWORZONEGO PRZEZ KOMUSZĄ SBcję DO SPÓŁKI JEJ KAPUSIAMI I ZWERBOWANYMI BEZIDEOWYMI, OGARNIĘTYMI RZĄDZĄ WŁADZY KONIUNKTURALISTAMI, MOŻEMY JEDYNIE ZBROJNYM ZRYWEM !!!

  Marek Chrapan

  SZYKOWAĆKAŁACHY !!! Marek Chrapan

  Marek Chrapan INNE ARTYKUŁY

  OD DAWNA WIEMY KTO „RZĄDZI” POLSKĄ

  „RZĄDZĄ”POLSKĄ – AGENTURA ? – JOŁOPY ? – A MOŻE JEDNO DRUGIMW POŁĄCZENIU !

  Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje…. Marek Chrapan

  BANDYCKA SCHIZOFRENIA „RZĄDZĄCA” POLSKĄ. Marek Chrapan

  Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? -Marek Chrapan

  SejmowąKomisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władząPOpaprańców

  Medialne „obrzezanie mózgów” społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze- tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy…

  POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY

 58. MatkaPolka said

  Procesorze. Tzw. Żydzi (bo Żydami nie są, to Przestępczość z Organizowana czyli PO) mają MYŚLENIE APRIORYCZNE tzn. coś zakładają ,że tak ma być i koniec. *Władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy*, albo kryminalna transformacja (prywatyzacja), czyli grabież mienia nie swojego, JEST DOKONANA i NIE DO ODWOŁANIA.

  Z całą pewnością tak nie jest.!!! Władze mogą stracić w demokratycznych, niesfałszowanych wyborach, kryminalną prywatyzacje można rozliczyć w świetle obowiązującego prawa, kradzież majątku narodowego i wywłaszczenie narodu można i trzeba cofnąć poprzez ponowną nacjonalizację i UWŁASZCZYĆ NARÓD tak jak to zakładano i obiecywano na początku przemian ustrojowych, po likwidacji *ŻydoKomuny* (zlikwidowano tzw. Komunę, a u żłoba zostali tzw. Żydzi tworząc przestępczy, mafijny UKŁAD)

  VERITAS ET LIBERTAS ULTRA OMNIS SUNTO! LICZY SIE TYLKO PRAWDA I WOLNOŚĆ!
  http://jozefbizon.wordpress.com/

  Przesyłam link, w którym zawarte sa skrupulatnie wybrane i logicznie skatalogowane ważne informacje, dokumenty i fakty, jakie w chaosie informacyjnym umykają naszej uwadze.

  Bez względu na to jak osobiście odbieracie autora, proszę nie kierujcie się subiektywnymi odczuciami, ale skoncentrujcie na merytorycznej zawartości jego benedyktyńskiej pracy!

  Praca ta, która w zasadzie powinna zostać wykonana przez duży zespól ludzi jest dziełem jednego człowieka, Polaka pana Jozefa Bizonia! Mam nadzieje, że docenicie Państwo wagę tego opracowania, które jest niezbędnie pomocne każdemu zaangażowanemu w życie polityczne bez względu na wasze własne odchylenia ideologiczne czy orientacje światopoglądowe.

  Proszę tez, żeby każdy z Państwa w miarę możliwości podzieli sie tym z innymi Polakami
  swoimi znajomymi. Niech Vademecum Światłego Polaka służy pomocą dla dobra naszej Ojczyzny!

  Warto zachować ad memoriam i przesłać innym.

  Dobre opracowanie pana Bizonia, ale nie uwzględnia roli czyli Służb Specjalnych, wojskowych tj. WSW/WSI i cywilnych (SB) oraz Służb Sądowych. SS + SS

  Służby Specjalne niepodzielnie kontrolują sytuacje w Polsce ( i nie tylko) i od początku kontrolują sytuacje od Strajków 1980 r. , po Stan Wojenny, Magdalenkę [ My (SS) dajemy wam (czyli Opozycji z naszego nadania) władzę Polityczną, a sami przejmujemy gospodarkę], transformację , i tak aż do dzisiaj.

  Wszystkie partie polityczne zostały utworzone przez i kontrolowane są przez WSW /WSI lub przez MSW. Szczególnie PO to partia wprost założona przez gen. Gromosława Czempińskiego
  Magdalenka i Okrągły Stół tj. tzw. opozycja Demokratyczna była z nadania i wskazania samego gen. Kiszczaka.
  Niektórzy, tak jak Lepper lub LechKacz (nawet zakładać swoje własne SS), próbowali zerwać się ze smyczy z wiadomym skutkiem.

  Służby Sądowe natomiast to JĄDRO SYSTEMU STALINOWSKIEGO tu nic nie drgnęło, po prostu kontynuacja pokoleniowa.

  KTO IM DAŁ TAKĄ WŁADZĘ, z czyjego nadania, komu podlegają, przed kim odpowiadają? Kto im dał prawo do zabijania i rozkradania? Jaki mają mandat społeczny i przyzwolenie? Sfałszowane wybory? Czyżby?
  A może studia na Wieczorowym Uniwersytecie Marksizmu Leninizmu (WUML)? A może praca *mojego Tate* w zbrodniczej UB/SB lub WSW/WSI w stopniu majora lub kapitana?. Może lektury Marksa i Engelsa lub też *Zdobycie Władzy* autorstwa niesławnego Jana Tomasza Grossa? ( Uncivil society: 1989 and the implosion of the communist establishment (znajdź na Google).

  W normalnym społeczeństwie SS + SS podlegają społeczeństwu i maja w stosunku do społeczeństwa SŁUŻEBNĄ ROLE ( jak sama nazwa wskazuje – służby mają slużyć), a tymczasem uzurpują sobie władzę nad społeczeństwem drogą terroru. Nie ma żadnych podstaw moralnych i prawnych, aby stan taki zaakceptować i uznać za normalny i obowiązujący.

  KOMUNISTYCZNE SŁUŻBY SPECJALNE A PRZEKSZTAŁCENIA SYSTEMOWE W POLSCE PO 1989 ROKU
  wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3192&Itemid=56

  SŁUŻBY SPECJALNE I PO PRZEJMUJĄ WŁADZĘ W POLSCE, ANALIZA
  aferyprawa.eu/Artykuly/Sluzby-specjalne-i-PO-przejmuja-wladze-w-Polsce-analiza-3426

  WSZYSCY LUDZIE BRONISŁAWA K.
  http://www.cogito.salon24.pl/175471,wszyscy-ludzie-bronislawa-k

  MATRIOSZKI – Aleksander Ścios
  bibula.com/?p=29494
  Tylko powszechnej manipulacji oraz tłumieniu przepływu rzetelnych informacji zawdzięczamy fakt, że większość Polaków wykazuje porażającą niewiedzę co do osoby Bronisława Komorowskiego, dostrzegając w nim cechy, których człowiek ten nigdy nie posiadał lub przypisując mu poglądy, jakich nigdy nie głosił. Z tego względu osoba obecnego prezydenta III RP stanowi wprost modelowy przykład postaci fikcyjnej – medialnej „matrioszki”, zbudowanej na podstawie fałszywych przekazów i błędnych ocen.

  Komorowski – kandydat postkomunistycznych służb WSI
  bibula.com/?p=22834

  Żołnierze WSI nie będą głosować czwórkami, ale Komorowski ma mój głos i środowiska WSI, bo kategorycznie był przeciwny likwidacji WSI. Otworzę szampana, gdy wygra – powiedział w wywiadzie dla „Polski. The Times” Marek Dukaczewski, były szef Wojskowych Służb Informacyjnych, szkolony przez GRU w Moskwie. Ta deklaracja nie dziwi – kandydat na prezydenta PO Bronisław Komorowski był związany z wojskowymi służbami specjalnymi od początku swojej publicznej działalności po 1989 r.

  TAJEMNICE RZĄDÓW TUSKA
  .bibula.com/?p=15767

 59. GW said

 60. Już wysoka frekwencja wyborcza jest zaplanowana przez różne instytucje badające opinię publiczną. Głosujcie na kogo chcecie, ale nie na partie obecnie przedstawicieli w sejmie. 4.03.2011 posłowie zagłosowali jednogłośnie na ustawę medialną w treści przywidującą cenzurę internetu.

  http://www.mojageneracja.pl/9287076/blog/2837849914e64e13d68a22/

 61. Krzysztof Zagozda said

 62. Zagrypiona said

  @ Pan Gajowy @ Bojkot…

  Przeraża mnie to co tu się dzisiaj na forum dzieje (odnośnie dyskusji humanisci/technicy). Nie chciałam się wtrącać, ale skoro nawet sam Pan Gajowy zabrał głos. Głos zresztą szufladkujący humanistów…

  Otóż, mam wykształcenie humanistyczne, nie pałam nienawiścią do tych co pokończyli uczelnie techniczne, politechniki itd. Z matematyki miałam 4 w liceum, ale zero uczuć względem tego przedmiotu. 🙂 Bardziej mnie interesowała biologia, chemia… Więc ja nie wiem skąd te generalizacje i wartościowanie. Z własnego podwórka z własnych rodzin? 😉 Zaraz tu padną oskarżenia, że jak humanista to pasożyt, nieuk, idiota. W domyśle psychopata (padło stwierdzenie w komentarzach: rabin ukryty).

  Cóż ciekawe gdyby nie było humanistów, to gdzieżbyście posyłali swoje dzieci do szkół. Kto by języka ich uczył. Więcej byłoby analfabetów kaleczących język, bez wiedzy o historii niż to ma miejsce teraz.

  Humaniści i naukowcy ściśli są tak samo potrzebni. Po co się o to spierać. Nie dziedzina wykształcenia decyduje o człowieku ale jego wychowanie i korzenie. Po czynach faktycznych należy oceniać. Zarówno naukę jak i filozofię można wykorzystać do dobrych jak i złych celów. Bo chyba nie próbujecie zasugerować, że zatrute szczepionki wymyślił humanista.

  PS.1
  W myśl logiki Bojkotu TVN, można by powiedzieć, ze na politechnikę idą sami dyslektycy i dysgrafowie co to zdania porządnie sklecić nie umieją. Milo? Chyba nie. Prawdziwie – też nie. Więc po co takie dyskusje durne? Od czego tu się tak naprawdę próbuje odwrócić uwagę?

  PS.2
  – dla Bojkotu: Jarosław Kaczyński studiował prawo i administrację (a więc nie bardzo kierunek ścisły techniczny), pewnie jakiś ukryty rabin z niego, w dodatku bez zdolności logicznego myślenia itd. 😉
  – dla Pana Gajowego: nauki chrześcijańskie nie należą do kanonu nauk ścisłych, duchowieństwo które się kształciło na uczelniach katolickich itd. jak najbardziej jest humanistami a nie inżynierami religii.

 63. JO said

  ad.57. Z Szatanem sie nie Rozmawia a od ludzi szatana sie stroni.

  Ta madrosc Sw magisterium ma swoja glebie. Mowi o tym, ze poprzez odseparowanie sie od Unych, ludzi zaczynaja byc wolni i „rozum im wraca”. Wowczas obrastaja w cony i sa niezwyciezeni.

  Uni , gdy sie sami wybiora beda sami sie topic bo Prawdziwi Polacy beda sie organizowac jak panstwo w Panstwie.

  Przykladem jest Bractwo Piusa X. Zyja w Polsce Ci Polacy zwiazani w kolo bractwa i co i daja sobie rade a niby zyja w tym oblesnym prawie. Ci Polacy sa Bogaci-Prosperujacy. Tym Polakom Rodza sie dzieci. Ci Polacy zdobywaja Wiedze a Dzieci Ich rosna na przywodcow.

  Ten maly przyklad niech wskaze co bedzie, gdy Polacy powiedza NIE dla Wyborow i skieruja sie w Jedna – Pana Boga Trojcy Jednej Strone!

  Wiara to nie slepe wierzenie w „bustwo”

  Wiara to „WIEDZA”, ktora jest Zyciem i to DOBRYM zyciem w Prospericie, sukcesie w Katolickim tego slowa Rozumieniu.

  Kto chce byc Wolny i w wolnej Polsce Zyc – to ma pod nosem wszystko. Tylko trzeba to wiedziec , poprosic, ciec wziasc i Brac garsciami.

  Gdy ktos raz skosztuje tego – nigdy od tego juz nie odstapi.

  A Zydzi, Uni…..sa tylko „jak lew ryczacy”…czyli atrapa lwa, mysza nic nie znaczaca.

 64. bezpartyjny said

  @56 Bojkot. Dlaczego nie ujawnia Pan, które to liceum i którą uczelnię (z jaką specjalnością) i w którym roku Pan ukończył. Chowa się Pan nie wiadomo dlaczego za podwójną gardę(a raczej można się domyślić dlaczego). Ja się odkrywam z pełną świadomością , że staję się celem łatwiejszego ataku i dalej informuje szanownego Pana, że liceum ukończyłem w r. 1954 a studia w 1960 (a więc prawie tuż po wojnie i uczyli mnie profesorowie przedwojenni krakowscy i z politechniki lwowskiej), że i owszem udało mi się m.in. skonstruować maszyny (mam 2 patenty ) które weszły wtedy do przemysłu (i to nie karabiny ani czołgi – bo dla kogo one wtedy były konstruowane, dla paktu warszawskiego ?). Ale dość tego. To są w końcu rzeczy mało ważne. Inżynierowie nie tylko budowali ale i często knocili na potęgę bo taki panował ustrój, bo prym wodzili ci, którzy zapisali się do partii. Nie chcę przez to powiedzieć, że byli to wszystko ludzie mniej zdolni. Absolutnie nie. Podobnie z humanistami. Byli bardzo zdolni i nie publikowani ze względu na swoje poglądy i inni, którzy wisieli na pasku kumitetów i wierchuszki i też nie koniecznie wszystko czynili złe. Ale kiedyż to w Polsce (a i w innych krajach) na przestrzeni wieków tak było wspaniale, a ludzi można podzielić w tonacji czarno-białej. Na koniec (z mojej strony) dyskusji nieco osobistej chcę jeszcze powiedzieć, że zgadzam się z klipem zamieszczonym przez p. Zagozdę (kom. 61) i myślę, że każdy powinien się z nim zapoznać. Pozdrawiam bo nie podejrzewam Pana o celowe wrogie działanie wobec Polaków katolików jakim jest mz namawianie do pójścia do wyborów. Uważam, że Polacy powinni być nastawienie do siebie przyjaźnie a nie wrogo i szukać platformy do porozumienia.

 65. 166 bojkot TVN said

  61/K Zagozda i inni bojkotnicy wyborczy
  Ułatwi Pan tym bojkotem wejście do sejmu największym szujom.
  Moje wpisy pozostają bez komentarzy, podobnie bez odpowiedzi pozostaje pytanie Krzysztofa M: Kogo pan Zagozda woli jako rozgrywającego w Sejmie i rządzie – SLD czy PSL?

  Nikt z bojkotujących nie dyskutuje nad najnowszą historią i praktyką, tzn wyborami 2007 kiedy podobnie propagowany w środowiskach polskich bojkot wybojkocił LPR i SO.

  Dziś można pozostawić poza Sejmem pana Tuska, Schetynę nawet Pawlaka i Kaczyńskiego, Kalisza, Napieralskiego, Iwińskiego, Niesiołowskiego – po prostu może ich nie być jeśli w masowym glosowaniu wybierze się INNYCH LUDZI. Na pewno można wyeliminować Nelly Rokitę, Julię Piterę i inne podobnej nacji i rozumu idiotki i idiotów.
  Tylko do tego trzeba ruszyć rozum, a potem 4 litery i pójść zagłosować. Jest to w Polsce minimalny wysiłek,
  Bojkot to zbrodnia przeciwko Polsce. I tyle!

 66. 166 bojkot TVN said

  64/Bezpartyjny
  166 nie ujawnia się bo takie założenie przyjęło od początku buszowania po Internecie, na podstawie podstawowej wiedzy o łatwości namierzenia. Dla ułatwienia podam tylko, że ma rodziców w podobnym wieku, wiec jest następnym pokoleniem.
  Reszta szczegółów pozostanie tajemnicą.
  Znając wiek Bezpartyjnego tym trudniej mi pojąć, że propaguje bojkot wyborów w interesie żydokomuny. Nie rozumiem tej logiki, tych argumentów szczególnie kiedy je przytacza inżynier – czyżby Pan nie rozumiał jak ten bojkot zadziała? Pan nie rozumie?

 67. jj said

  Panie PT 166 Bojkto TVN
  A może zamiast pisać dyrdymały, przygotuje Pan tabelkę w ktorej pokaże czym różni się pobyt w sejmie np. N. Rokity od D.Tuska

  Albo PSL od PO???

  Będzie to bardziej ciekawe aniżeli pisanie andronow agitatorskich. Zapomniał Pan,że te czasy już były i przynajmniej część ludzi juz sie udoporniła.
  Co prawda stare powiedzenie kłamstwo tysiąc razy powtarzane itd……. jest zawsze aktualne, ale…????

  A jeżeli przez osatnie 20 lat niczego się Pan nie nauczył to już tak i tak zostanie do śmierci.

  pozdrawiam
  jj

 68. krzysztofm said

  Ad. 51

  Nie będzie Przystawy w Sejmie – Dobrze.

 69. Rysio said

  166 Bojkto TVN – ja tez jestm bardzo zainteresowany
  lista, najmniejszych szuji w sejmie.

  Smialo parchu! Podaj nam liste najmniejszych szuji w sejmie.

 70. 166 bojkot TVN said

  68/Rysio!
  Sam sobie parchu znajdź wśród swoich, który parch najmniejszy

 71. 166 bojkot TVN said

  67/JJ
  Moje wpisy jak widać są za trudne do zrozumienia. Proszę wcześniej odpowiedzieć na zadane wyżej pytanie Krzysztofa M.
  Co pana nauczyło te ostatnie 20 lat, szczególnie te wybory w 2005 roku, kiedy do sejmu weszły LPR i SO? Nic? Już ma pan przygotowana trumnę , bo nic się nie da zrobić? Gdzie w moich wpisach jest agitka?
  Człowieku, czy nie wiesz w jakim stanie prawnym żyjemy? Czy ten wasz bezmyślny i nieodpowiedzialny bojkot coś załatwi?
  Polacy w zaborze austro-węgierskim wchodzili do parlamentu zaborcy. Nie pitolili głupot o bojkocie, tylko robili wszystko co w danej chwili było prawnie możliwe, żeby mieć wpływ na własny los.
  Doczekali się okoliczności kiedy zaszły oczekiwane zmiany.
  zamiast bojkotować wybory, trzeba chodzić na spotkania z kandydatami na posłów i wręcz się zapytać, jakiej jest narodowości, jaką wyznaje wiarę i system wartości, czy jest za legalizacja aborcji i związków homoseksualistów, czy wprowadzi JOW, czy całe życie był najemnym pracownikiem na etacie (niewolniczym), czy prowadził kiedykolwiek własny biznes (działalność gospodarczą, gospodarstwo?), czy ma rodzinę, czy pracował za granicą, kim są/byli jego rodzice. kim jest jego rodzeństwo, co robi, jakimi dziedzinami życia się zajmuje.
  Odmowa odpowiedzi na jakiekolwiek z pytań oznacza natychmiastową dyskwalifikację. Dopiero jak się sprawdzi wszystkich i nie znajdzie żadnego kandydata – można sobie bojkotować wybory. Tylko trzeba mieć świadomość, ze inni wybiorą nam najgorszych poborców podatkowych i ekonomów.
  To jest moja agitacja.

 72. 166 bojkot TVN said

  http://monsieurb.nowyekran.pl/post/27538,dymisja-w-brukseli

 73. Inkwizytor said

  Nie zwracajcie Panowie uwagi na Bełkotkę, jej zadaniem jest stręczyć żydowski PiS, taka jej rola i tylko tyle 🙂

 74. 166 bojkot TVN said

  72/Inkwizytor
  & all
  Nie zwracajcie państwo uwagi na Inkwizytora, to bez zdolności honorowej, miesza, żebyście nie szli do wyborów, i żeby gmina żydowska miała jak najwięcej swoich ludzi w polskim sejmie

 75. JO said

  ad.73. Panie Bojkot, ja bym nie byl jak Gajowy. Ja bym Pana stad wykosil na zawsze.

 76. 166 bojkot TVN said

  74/JO
  JO ma jak widać słabą zdolność obiektywnej oceny wpisów ….

 77. Rysio said

  A ja ciagle czekam abys’ mi podał na jakiego „Polaka” mam głosowac’.

 78. 166 bojkot TVN said

  76/Rysio
  Ty Rysio nie masz nawet polskich czcionek, a chcesz głosować na jakiegoś Polaka? Jesteś wyznawcą Żyda ekonoma Misesa! Po co ci wybierać Polaka? Nie fatyguj się

 79. Mirek said

  Nikt nie wspomniał że za miejsca na listach się płaci, za 1 ze 20 tys, (na WP pisali)
  czyż udział w wyborach to nie poniekąd jeszcze współudział w korupcji?

 80. RomanK said

  Pani Bojkotko..przy wszystkich niedomaganiach pana Rysia- jak brak czcionki , szostego palca u lewej nogi, barmytzvoh,. tallesu , zaswiadczenia o wspolpracy jako TW i innych brakach…… pyta zupelnie i trzezwo i rozsadnie o wskazanie list mniejszych szuj! Ja tez bym chcial je zobaczyc…

  Skoro nie rejestruja komitetow z takimi sobie zwyklymi gojami..bo sie im nie podoba i nie zarejestruja…. a szuje i owszem. czyli mam wybor zla i mniejszego zla…:-)))
  Zatem chialbym wiedziec ktore jest mniejsze.. Jak wykazuyje praktyka nie ma tam malej szuji , zeby nie urosla…ani tak ipasonej ,zeby sie nei mogla jeszcze dopasc… a jak wiem szuja nie ma narodowosci..

  Wie pan skad biora sie ruchy separatystyczne..Slazakow, Mazurow inni juz wkrotce ….to z tych wg pana wolnych wybiorow mniejszych szuj!
  Polska przestala istniec jako koherentne panstwo Polakow..a z Szujolandem cosmopolitycznych parchatych Srolkow …porzadni ludzie nie chca miec nic do czynienia!I nei chca na nich placic haraczy bo i nibvy dlaczego????Po co??? na co????
  im takie Xenokrtyczne Panstwo Pasorzytow Parchatych>

  Czytala pani pana JO???? niech pani postara sie zrozumiec co pani mowi….

 81. 166 bojkot TVN said

  78/Roman K
  To 166 ma myśleć i szukać za was dwóch – niedoczekanie.
  Nie chcesz, nie głosuj, ale przestań pie…lić o bojkocie, czyli narzucać innych popitolone żydowskie pomysły i to jeszcze zza wielkiej wody – antypodowi bohaterowie, usiłujący zdalnie sterować moimi pieniędzmi! Paszoł won!!

 82. Inkwizytor said

  Re: 73

  Bojkotko stręczycielko pisowska, Rysio nie ma polskich czcionek ale po polsku umie się wypowiadać a ty nie umiesz bo Polka napisze „bez honoru” a nie tak jak ty „bez zdolności honorowej” :))) Takie zabawne kaleczenie języka polskiego było i jest charakterystyczne dla pewnej mniejszości, dla której buduje się na warszawskim Muranowie Muzeum :)))

 83. JO said

  ad.79. Z Panem Romanem K mozna sie niezgadzac w wielu tematach ale Ten Pan nie przekracza granicy , ktora Pan przekroczyl wiele razy na tym Forum siebie obnazajac.

  To Pan powinien isc stad a nie Pan Roman K.

  Pan Roman K ma podejscie Katolika do lzewyborow bojkotujac je , nie biorac udzialu w klamstwe.

  Pan Lzewybory popiera, wiec trzeba sie od Pana Otrzepac…..bo Pan jestes Unym, Zydem , Glupim.

  Nie ma dwoch prawd. Prawda jest jedna. Ona jest w Sw Magisterium KK. Ono mowi wyraznie , ze ze zlem sie nie rozmawia, w falszu sie nie uczestniczy.

 84. Brat Dioskur said

  Re 44,
  „Akurat na brydżu to trochę się znam i Pana porównania są dość mizerne…”

  Z powyzszej repliki wnosze ,ze rzeczywiscie na brydzu zna sie Pan…TROCHE!
  Skoro ogolniaka konczyl pan w 54′ to w brydzu panowala wtedy epoka Culbertsona,a wiec swojego rodzaju brydzowy paleozoik.
  Zapewne zdajemy sobie oboje z tego sprawe ,ze zaden z nas swoich postaw nie zmieni ,Pan zostanie w domu a ja zaglosuje(PiS „od 5-tego” albo PSL).Rzecz jednak w tym ,ze dyskusje nasza sledza osoby stojace na rozdrozu decyzji i to wlasnie o nie toczymy nasz
  slowny pojedynek.Wierze w ich instynkt ,bowiem podpowiada on ,ze pozostanie w domu a wiec bierna postawa na pewno nie zagrozi Systemowi!Najwazniejszym celem zblizajacych sie wyborow jest powstrzymanie PO ,za wszelka wyobrazalna cene. Jezeli PO przyj dzie juz tylko na II miejscu to bedzie to czytelny znak

  dla örganizacji miedzynarodowych”,ze w Polsce dzieje sie cos zlego !

 85. 166 bojkot TVN said

  JO żyje na księżycu? Bo ma pojęcie o Polsce oderwane od rzeczywistości.

 86. bezpartyjny said

  @82 Brat Dioskur. I Ciebie Bracie zdradza brak klawiatury polskiej i posługiwanie się niemiecką (może chodzić np. o interesy niemieckie aby Polska była słaba i wtedy będzie można wziąć jak na tacy Śląsk i Pomorze). W brydża nie gram od kilku dziesięciu lat ale nie chodzi o konwencję, chodzi o to co napisałeś „Zagrywam na jedyny uklad przy ktorym robie swoje.Jeżeli zas uklad jest inny to padam.” To jest nie prawda, bo normalnie gra się na układ który daje największe (wg rozgrywającego) szanse na wzięcie największej ilości lew przy zminimalizowaniu przegranej. A w ogóle to co ma to do bojkotu.
  Jeżeli Pana nie przekonują argumenty tych osób , które są za bojkotem to nic nie poradzę. Na tym i z Panem podobnie jak z „Bełkotem” kończę ze swej strony dyskusję. Dalej to już by było „golono strzyżono”. Jeżeli Pan nie jest agentem prosze przyjąć ode mnie pozdrowienia.

 87. 166 bojkot TVN said

  84/Bezpartyjny
  Na emeryturze można wypisywać dowolne bełkoty i durnoty.. Gorzej byłoby teraz zarobić na siebie na rodzinę i na ZUS. Niech Pan spróbuje.

 88. JO said

  Niekatolicy nie rozumieja Opcji Romana K – bojkotu wyborow.

  Niekatolicy sa zaslepieni „gra” , uluda zyskow i strat. Nie rozumieja, ze procz strat materialnych Polski i Polakow uczestniczac w „Grze” Polska i Polacy beda tracic moralnie a co najwazniejsze DUCHOWA. Utrata ducha Polakow wiecej znaczy niz materialna strata.

  Dam przyklad. Polakow mlodych , ktorzy juz nigdy do Polski nie wroca – wyjechalo 4 miliony. Polki rodza dzici w Anglii 50 dziennie! Lub tez ginie 50 dziennie….

  W Polsce zostaje ten, kto jest swiadom swej polskosci. Polak to Katolik. W Bractwie Piusa X w Polsce Rodzny maja od 3 do 10 dzieci. Te rodziny nie wyjezdzaja – prosperuja w Polsce i beda Polakami.

  Ci co „graja” wyjezdzaja i przestaja byc Polakami. Ci co mowia Tak, tak, nie nie – wiedza kim sa i kim beda ich dzieci a maja wiele dzieci.

  Ci co wyjezdzaja 1 lub wcale i kulturowa – sie gubia…

 89. 166 bojkot TVN said

  Całkiem sensowa jest wiedza KOGO NIE WYBIERAĆ:
  1) SOCJOLOGÓW
  2) PRAWNIKÓW
  3) NAUCZYCIELI PONIŻEJ 50 ROKU ŻYCIA
  4) GOSPODYŃ DOMOWYCH PONIŻEJ 40 ROKU ŻYCIA
  5) DOTYCHCZASOWYCH POSŁÓW
  6) LUDZI, KTÓRZY CALE ŻYCIE PRACOWALI NA ETATACH BUDŻETOWYCH
  7) PSYCHOLOGÓW
  8) CHŁOPACZKÓW ŚLICZNYCH NA ZDJĘCIACH (GŁUPIE TO I SPRZEDAJNE)
  9) DZIEWCZYNEK ŚLICZNYCH NA ZDJĘCIACH (GŁUPIUTKIE, CHOĆ NIE ZAWSZE SPRZEDAJNE)
  10) SŁAWNYCH Z TELEWIZJI AKTORÓW, DZIENNIKARZY, SPORTOWCÓW I MUZYKÓW

 90. JO said

  Poza tym, jak z takim Odurnialym – bez wiedzy czlowiekiem, ktory nie wie co to Polska , Polak, Katolicyzm cokolwiek budowac, tworzyc.

  Czy nie znacie przyslowia – lepiej z madrym stracic niz z glupim zyskac?

  Bractwo i ludzie w kolo Bractwa czy Tradycjonalistow reprezentuja sile. Ludzie ci wiedza co chca i do czego daza i co najwazniejsze – otrzymuja to o co prosza bo dzalaja pod wplywem lask….

  Dzis w Polsce nie ma nie tylko na kogo glosowac i jak glosowac z powodu zbrodniczego systemu – zaklamanego – glosowania, ale i nie ma z kim isc do Urn.

  Mieszkancy Polski przestali miec Ducha Polskiego. Tego ducha nalezy odbudowac najpierw i to nie uczestniczac w „grze” gdzie ducha sie traci, jak we mszy posoborowej WIARE!

  Ducha Polskiego odbudowuje sie poprzez CZYNY – odseparowanie sie od Unych, sluchanie Sw Magisterum KKatolickiego.

  A jak Duch Polski bedzie w Nas – nie ma takiej sily , by ktos nas pokonal a sposob sie znajdzie na zwyciestwo…

 91. JO said

  ad.87. Panie Bojkot – powiem po dawnemu – Spierd – ..la… j Pan ze swoimi kretynskimi wpisami.

 92. 166 bojkot TVN said

  91/92/JO
  JO jest pewien, że owo magisterium zostało napisane przez jakiegoś Polaka? Takiego jak abp Dziwisz? A może bp Pieronek? A może JM Lustiger?, czy może abp Życiński? Wie JO kto jest autorem magisterium?

 93. Marucha said

  Mnie też irytują pewne poglądy 166 Bojkot TVN – ale nigdy bym się nie posunął do nazwania go hasbarą, agenturą czy parchem.
  Ludzie, co się z Wami dzieje?

 94. Inkwizytor said

  Panie JO, do kobiety to można troszkę delikatniej, ale ogólnie to popieram pana apel do Bełkotki 🙂

 95. Marucha said

  Re 62:
  Oczywiście, że humaniści też są potrzebni. Szkoda tylko, że ich tak mało, a zamiast nich rozpleniły się jakieś półinteligenty z dyplomami dziwnych „nauk”, których nazw nawet nie chce mi się zapamiętywać.
  W humanizmie łatwiej jest udawać znawcę, niż w naukach ścisłych, które są w sposób rygorystyczny weryfikowalne.

 96. Rysio said

  re 78. „..Jesteś wyznawcą Żyda ekonoma Misesa! Po co ci wybierać Polaka? Nie fatyguj się…”

  Jestem nie tylko wyznwaca, żyda Misesa ale takze inych żydow – Jana, Pawła, Marka i Mateusza.

  „Ty Rysio nie masz nawet polskich czcionek, a chcesz głosować na jakiegoś Polaka?..”

  A od kiedy to trzeba miec’ polskie czcionki aby głosowac’ na Polaka? Gdzie to zapisane?

  Chyba nie w twoim pustym łbie

  :))

  166 bojkot TVN – tak bardzo bym chciał zagłosowac’ na Polaka w tych nadchodzacych wyborach – ale wiedze tylko samych żydow.

  A ty do oddania głosu bardzo wszystkich namawiasz – bardzo prosze podaj kilka nazwisk prawdziwych Polakow na ktorych warto oddac’ głos.

 97. 166 bojkot TVN said

  93/Marucha
  Irytujące wpisy 166 maja jak widać nieprzewidziany walor: potrafią wydobyć ukrywaną słomę w butach, czy innych gumofilcach, tzn mózgach co poniektórych dyskutantów – sami obnażają swój prawdziwy charakter.

 98. Rysio said

  re 89.

  „…Całkiem sensowa jest wiedza KOGO NIE WYBIERAĆ:
  1) SOCJOLOGÓW
  2) PRAWNIKÓW
  3) NAUCZYCIELI PONIŻEJ 50 ROKU ŻYCIA
  4) GOSPODYŃ DOMOWYCH PONIŻEJ 40 ROKU ŻYCIA
  5) DOTYCHCZASOWYCH POSŁÓW
  6) LUDZI, KTÓRZY CALE ŻYCIE PRACOWALI NA ETATACH BUDŻETOWYCH
  7) PSYCHOLOGÓW
  8) CHŁOPACZKÓW ŚLICZNYCH NA ZDJĘCIACH (GŁUPIE TO I SPRZEDAJNE)
  9) DZIEWCZYNEK ŚLICZNYCH NA ZDJĘCIACH (GŁUPIUTKIE, CHOĆ NIE ZAWSZE SPRZEDAJNE)
  10) SŁAWNYCH Z TELEWIZJI AKTORÓW, DZIENNIKARZY, SPORTOWCÓW I MUZYKÓW..”

  166 Bojkot TVN – Rysio ma pytanie – dlaczego nie umiesciles na tej liscie żydow?

  You have got a point – admin

 99. Rysio said

  re 81. „…Nie chcesz, nie głosuj, ale przestań pie…lić o bojkocie, czyli narzucać innych popitolone żydowskie pomysły…”

  166 bojkot TVN – Czy możesz podac’ przykłady żydow kotrzy nawołuja do nie-głosowania bo ja takowych nie znam. 😦

 100. 166 bojkot TVN said

  98/Rysio
  Bo dopiero co wcześniej 166 napisało, żeby na spotkaniach wypytać się o narodowość!

 101. RomanK said

  Co sie dzieje panie Gajowy???
  Nic szczegolnego i nic czego sie nie mozna bylo spodziewac,,,,Polacy sie budza:-))) Niech pan poczeka , bo jeszcze sie nie zdazyli rozgladanac i zorientowac ,,,gdzie sie obudzili:-)))) ale zaraz zobacza wszyscy ci nieliczni co juz widza im pokaza,,szybko:-))))
  NO a potem zaczna sie pytania….i odpowiedz…moze zaskoczyc Europe:-))) i Swiat:-)))
  Przy pierwszym niewinnycm nie glosuje na parchow..zaczyna sie nerwowka:-)_)))

 102. Maciej said

  Polemika jak to polemika często nic z niej nie wynika !! I tutaj mamy elementarny przykład tego powiedzenia, co byście nie napisali i tak koncepcja Judeopolonii tworzy się na waszych oczach … Bojkot tylko dobrze przetrzyj swoje oczy nim zakreślisz coś z tego bogatego repertuaru partyjnego który nam zafundowano w tym roku !! Najlepiej czystym spirytusem !!

 103. jj said

  Bojkot wyborów da szansę mniejszościom wyborczym, małym partiom i to jest jedyny konkretny plus bojkotu. Może przez bojkot wejdą do parlamentu ekolodzy?
  Niestety narodowcy nie mają ani dobrej strategi ani lepszego pomysłu. Ja mam lepszy program dla ustroju demokracji bezpośredniej, ale nie mam jeszcze perspektyw zainicjować wytworzenia narzędzia, które by pokazało, że współdziałanie ludzi przez internet nie potrzebuje hierarchów politycznych. Hierarchia jest według mojego zdania dobra w kościele i w wojsku.
  Dlatego kibolu, chłopie, inżynierze, polityku pomyśl kto ci wmówił, że hierarchia to najważniejszy i jedyny system rządzenia. Zastanów się gdzie jest hierarchia potrzebna, a gdzie jest szkodliwa. Pomyśl samodzielnie! inaczej pozostaniesz do końca życia niewolnikiem i wykorzystywanym przez obcych biedakiem we własnym kraju!
  Krzysztof Puzyna
  Inicjatywa Demokracji Bezpośredniej
  http://www.iddd.de/idb.htm#ref

 104. Rysio said

  re 100. Bojkot – wypytać się o narodowość możesz ile chcesz – każdy żyd i tak ci powie że jest rdzennym czystym polakiem.

 105. 166 bojkot TVN said

  104/Rysio
  Jednak bezpośrednie zapytanie sprawia Żydom niesamowity kłopot, wiją się w konwulsjach, albo uciekają ze wzrokiem. Każdy jest w stanie wykryć kłamstwo. Pytania pomocnicze o rodzinę pogrążą każdego oszusta.

 106. 166 bojkot TVN said

  Tymczasem nowinka naukowa: http://wiadomosci.onet.pl/nauka/niesamowity-eksperyment-fizycy-zaskoczeni,1,4859188,wiadomosc.html

  Naukowcy jakimś sobie tylko wytłumaczonym sposobem załozyli teoretycznie, że prędkość światła jest największa, a tu kaszana – w dodatku doświadczalna – jakieś małe neutrino lata szybciej. Male neutrino zrobiło w Karola dużych, ba, wielkich naukowców.

  166 od dawna się zastanawiało dlaczego te 300 000 km/s ma być maksymalną prędkością?
  Druga szemraną wielkością jest „ZERO BEZWZGLĘDNE” Kelvina równe -273 st Celsjusza. Skąd taki Kelvin wymyślił to swoje zero, poniżej którego ma nic nie być? Przecież to jest sprzeczne z logiką. Czy są w przyrodzie skończone stany energetyczne? Jakoś trudno takie znaleźć.
  Dlatego uważam skalę Celsjusza za genialną na Ziemi, odniesioną do zmiany stanów skupienia najważniejszej ziemskiej substancji – wody.

 107. — Jak wyzej juz bylo wspomniane , dyskusje nasza sledza osoby ktore nie interesuja sie w okresie miedzy wyborczym zyciem politycznym . Ale w takiej chwili chcialyby w miare nie zmarnowac swojego glosu . Szukaja podpowiedzi , jezeli glosuje to na kogo . Oprocz plakatow co krok , ulotek do domu , reklam w radio i TV , spotkan z wyborcami , ksieza na kazaniach , Pan JO na blogu Pana Maruchy .
  Pan JO przekonuje , ze czynem Polaka – Katolika , jest sluchanie Swietego Magisterium Kosciola Katolickiego . Oznacza to mowiac najprosciej ze : — Panie Boze ja bede udawal ze Cie kocham , ze sie Ciebie boje , a Ty zrob za mnie wszystko co by moich wrogow unicestwilo . A ja Panem tego Swiata bym ostal . Tych tu na tym blogu , ktorzy mowia ze moze jednak inaczej trzeba , Pan JO z pomoca wulgarnego , nie katolickiego slownika z pod mostu , budki z piwem wyrzuca z nie swojego domu czyli Gajowki . Niech Pan jeszcze raz spojrzy , Pismo jakiej religii studiuje . Jezeli jest to Pismo co ja mysle , to uczy jeszcze ono ze mocno mieszac trzeba przeciwnikowi , by gdy cos tworzy , nigdy nie byl pewny co stworzy . Rzadzacym obecnie jest , jak najbardziej nie obojetna mozliwosc ze wybory wprawdzie wygraja ich partie , ale fotele zajma fizycznie inne osoby . Zmasowana agitacja za propozycja Pana Brata Dioskura byla by malym cos . I czyms podwazajacym pewnosc zasiedzialych obecnie bonzow . Stawianie honoru przeciw niegodziwosciom jest niecelowym .

 108. 166 bojkot TVN said

  Zanosi się na rozpierduchę wyborcza, wreszcie, chociaż też może chodzić o coś całkiem innego co już dawno 166 pisało, pewnie jako pierwsze – dociągnięcie tego zbrodniczego rządu do końca roku

  http://urbas.nowyekran.pl/post/27677,patrioci-lacza-sily-sztab-wolnych-wyborow

  Po raz pierwszy w historii Polski organizacje społeczne i polityczne o szerokim spektrum programowym rozpoczynają współpracą, której celem jest rozbicie skostniałego monopolu politycznego partii Okrągłego Stołu.

  W czwartek 22 września 2011 r. w siedzibie Nowego Ekranu spotkali się przedstawiciele:
  Komitetu Wyborczego Marka Króla,
  Komitetu Wyborczego OLW Nowy Ekran,
  Kongresu Nowej Prawicy,
  Prawicy Rzeczypospolitej,
  Ruchu Wolność i Godność,
  Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej,
  Stowarzyszenia na Rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych,
  Stowarzyszenia Pro Milito,
  Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej,
  Unii Polityki Realnej,
  Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego

  inaugurując posiedzenie sztabu, którego misją jest doprowadzenie do wyborów opartych o nie uprzywilejowujące partii Okrągłego Stołu nowe prawo wyborcze. Wskazano, że system wyborczy w Polsce jest obarczony grzechem pierworodnym kontraktowych wyborów do Sejmu w 1989 r. Siły Okrągłego Stołu zagwarantowały sobie faktyczny monopol w polskiej polityce poprzez wadliwe prawo wyborcze, czerpanie funduszy publicznych na własne potrzeby oraz kontrolę mediów zwłaszcza publicznych. Stanowi to naruszenia wolności wyboru i fundamentalnych zasad demokracji.

  W czasie posiedzenia sztabu rozważano aspekty prawne protestu przeciwko ważności wyborów oraz zarzutu niekonstytucyjności Kodeksu wyborczego. Dyskutowano o inicjatywie legislacyjnej nowego prawa wyborczego opartego o jednomandatowe okręgi wyborcze. Wśród istotnych elementów strategii wskazano na doprowadzenie do pokojowego protestu społecznego.

  Sztab uznał za konieczną współpracą opartą o zasadę autonomii każdej organizacji i dobrowolności udziału w przygotowywanych przedsięwzięciach. Połączenie sił do konkretnych zadań umożliwi osiągnięcie społecznej masy krytycznej umożliwiającej realizację misji. Utworzenie kanałów komunikacji może stanowić zaczyn wspólnych prac programowych. Różnice programowe nie stanowią zarzewia dezintegracji. Są wzajemnie szanowaną przez współpracujące organizacje wartością ułatwiającą znalezienie oryginalnych rozwiązań problemów Polski i Polaków.

  Jednogłośnie opowiedziano się za formułą otwartą dla każdej organizacji patriotycznej podzielającej misję sztabu. W szczególności przedstawiciele współpracujących organizacji będą zachęcać do współpracy inne znane im organizacje. Podkreślono, że od zarania inicjatywa jest niewrażliwa na rozgrywanie przez przeciwników politycznych kwestii agenturalności. Wypracowano konsensus, że sztab jest otwarty na współpracą z każdym, kto jest polskim patriotą, a weryfikacja ewentualnych zarzutów będzie oparta o zasadę poznacie po owocach.

  Sztab przyjął formułę cyklicznych spotkań konsekwentnie precyzujących poszczególne elementy strategii w formie działań taktyczno-operacyjnych.

 109. Rysio said

  re 105. Twoja odpowiedz dowodzi tylko dwoch rzeczy.

  1. Nigdy nie miales do czynienia z naprawde cwanymi żydami – i piszesz po prostu bzdury.

  2. Sam jestes żydem.

 110. Brat Dioskur said

  Re 86,
  Niestety nie moge honorowac propozycji zakonczenia dyskusji jako ze okraszona jest ona insynuacja jakobym dzialal na rzecz Niemiec.Achtung : tzw. umlaut,ktory wyskoczyl mi przez zwykle zeslizniecie sie palca jest rowniez uzywany przez …Turkow! Poslugiwanie sie polskimi znakami diakrytycznymi ma ta slaba strone ,ze trzeba ciagle uzywac Alta co nie wplywa na plynnosc i szybkosc wystukiwania na klawiaturze.Lepiej wiec nie szukac gwozdzi w wodach polodowcowych ….
  Niestety, dluga przerwa w grze w brydza jest rowniez widoczna w kolejnym Panskim komentarzu.Gramy na maxy ,z kontra ,koncowka nie ma pokrycia bilansowego!Jak polegniemy to piszemy „jajo”(ladujemy za burta zycia politycznego ,POSLaDek triumfuje) ,jak wygramy -mamay maxa(zachwialismy dotychczasowa rownowage).Nic sie nie da zminimalizowac bo sala gra czesciowke (banda czworga ma sady, prase i kase) my nie mamy nic(LPR i SO zneutralizowane), wiec musimy liczyc na cud ,czyli ten jedyny uklad ,ktory da nam wygrana.Probujemy wiec ten uklad wymyslic(glosowanie na PSL ,lub PiS „od 5-tego miejsca w dol”).Mozemy tez zwinac talie, schowac do pudelka i udac sie do baru na drinka (bojkot).
  Reasumujac :skoro wiec nie jestem niemieckim agentem a turecki jest zupelnie nieszkodliwy zatem moge z czystym sumieniem przyjac Panskie pozdrowienia i takowe tez w druga strone odeslac.

 111. Brat Dioskur said

  Re 107,
  „Rzadzacym obecnie jest , jak najbardziej nie obojetna mozliwosc ze wybory wprawdzie wygraja ich partie , ale fotele zajma fizycznie inne osoby ”

  Bardzo trafna uwaga!Wszyscy marzymy o JOW-ach a przeciez mamy w reku instrument bedacy ich namiastka.Ktos powie,ze listy sa ukladane przez szefow partii i laduja na nich najbardziej zaufani prezesa.To prawda a…jednak sa rowni i rowniejsi ,bo pierwsze miejsca czyms musza sie roznic od ostatnich.Typujac na tych z dolu mozna ukarac dotychczas sprawujacych wladze,ktorzy zapewne zostana znowu umieszczeni wysoko na listach wyborczych.Tak wiec jak sie nie ma co sie lubi(JOW) to sie lubi co sie ma!

 112. 166 bojkot TVN said

  109/RYSIO
  Piszesz bzdury.
  Zdarzyło się 166 mieć kontakt z Żydami, czasem z obopólnym interesem, czasem bez strat, czasem z dużymi stratami.
  166 nie jest Żydem, co każdy Polak wie, chociażby po wpisach.
  Napisał wcześniej Rysio, ze wierzy w Żydów i wymienił apostołów. Ale w Boga, to już Rysio nie wierzy? Tylko w samych Żydów, od apostołów do Misesa, Balcerowicza, i Sorosa jak mniemam.
  Ciekawe w co będzie Rysio wierzył, jak ci żyjący trafią na 134 lat do pierdla za malwersacje finansowe?

 113. Rysio said

  re 112 „…Ale w Boga, to już Rysio nie wierzy?…”

  Wierzy, wierzy.

  Nie wierzy tylko ze Bog jest Żydem.

 114. Inkwizytor said

  Żydem nie, tylko Żydówką 🙂

 115. Rysio said

  😉

 116. Krzysztof said

  Pomoc dydaktyczna dla użytecznych idiotów przed głosowaniem:
  http://video.google.pl/videoplay?docid=-3933870709331196363#

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: