Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata

Posted by Marucha w dniu 2011-09-21 (Środa)

Źródło: http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsmanipulacje.htm

Elity światowe, pod pretekstem schładzania klimatu, wprowadziły program depopulacji ludności świata, rozłożony na co najmniej kilka najbliższych lat. Rozprzestrzenianie związków siarczkowych w atmosferze, tworzących tzw. chemtrails, ma powodować powolną transformację komórek człowieka, powodując tym samym swoistą „pandemię raka”, chorób wieńcowych i innych chorób, wynikających z osłabienia, czy wręcz wyniszczenia układu immunologicznego człowieka.

Istnieją dowody aby wykazać powyższe, w postaci odpowiednich dokumentów i oświadczeń, oraz przeprowadzonych badań naukowych (patrz niżej).

Temu celowi właśnie ma służyć, propagowany już od lat (lecz z gruntu fałszywy) pogląd, iż z powodu nadwyżki gazów cieplarnianych nasz klimat się ociepla. Tzw. chemtrails, czyli smugi chemiczne. które maja niby za zadanie ochłodzić nasz klimat, obserwujemy już kilka lat, a natężenie rozpryskiwania ich po niebie systematycznie rośnie.

Pomimo niezliczonej ilości oficjalnych dokumentów i dowodów, nie wszyscy jeszcze wierzą w to zjawisko. Niech niedowiarki przeczytają uważnie ten artykuł i przejrzą zawarte w nim odnośniki do materiałów źródłowych.

Już niedługo nie będzie miało znaczenia kto w co wierzy, ponieważ miliony ludzi będzie umierać w bólach, wpierw jednak oddając cały swój dorobek przemysłowi farmaceutycznemu, w którym te same elity światowe mają swoje udziały.

Portal Onet oraz portal „Służba Zdrowia” (sic!), stojąc jak zawsze na straży wszystkich ważnych dla Polaków niusów, opublikowały ostatnio artykuł o „odważnym projekcie schłodzenia Ziemi” (link).

Cóż za ulga. Przecież Al Gore, podróżując swoim prywatnym Boeingiem 737 po świecie (ile to będzie zużytego paliwa?), już od lat próbuje nas przekonać swoją prezentacją zrobioną w PowerPoint, że z naszej własnej winy planeta Ziemia niemiłosiernie się grzeje.

Nieważne jest też to, że potężna część naukowców konsekwentnie zaprzecza tej teorii (przykład: link). Nieważne jest także to, że wykryto aferę z fałszowaniem danych, użytych do „stworzenia” tej teorii (link i link). Ważne jest tylko to, że z jakichś powodów politycy w to wierzą, a co za tym idzie, przynajmniej oficjalnie twierdzą, iż trzeba ratować naszą planetę, podnosząc już istniejące podatki oraz tworząc dziesiątki nowych.

Przecież to nasza wina i to my powinniśmy za to płacić. Taki pogląd (oficjalny), jest ze wszech miar sprawiedliwy, nieprawdaż?

Ziemię trzeba więc za wszelką cenę schłodzić i wg. autorów artykułu, który zamieściły ww. portale, temu celowi właśnie ma służyć całkowicie nowy projekt, nad którym angielscy naukowcy pracują od 2008 roku (sic!). Projekt ten nazywa się „SPICE” (Stratospheric Particle Injection for Climate Engineering) i jest podobno całkowicie nowatorski….

Sprawdźmy więc czy to prawda i czy aby na pewno tylko o schłodzenie ziemi tutaj chodzi.

W ww. artykule jest napisane „Polega on (Projekt SPICE – przyp. red.) na umieszczeniu w stratosferze cząsteczek związków siarkowych, które spowodują odbicie części promieniowania słonecznego z powrotem w przestrzeń kosmiczną. Skład cząsteczek ma naśladować naturalne aerozole wyrzucane w czasie wybuchu wulkanicznego na Ziemi”.

Po pierwsze, związki siarkowe wchłaniają energię słoneczną i rozpraszają światło (link), lecz na pewno nie odbijają go z powrotem w przestrzeń kosmiczną.

Czyli mamy już pierwsze kłamstwo.

Po drugie, prace nad projektami naśladowania efektów wybuchów wulkanów, są prowadzone już od początku lat 90-tych, a nie od 2008 roku, jak podaje Onet. Sam napisałem artykuł o tym już w 2006 roku, czyli na 2 lata przed rzekomym rozpoczęciem prac nad tym projektem w Wielkiej Brytanii (link). Jak to jest możliwe ?

Okazuje się więc że raptem w jednym zdaniu zawarto już dwa bezczelne kłamstwa.

Aby dodatkowo potwierdzić powyższe, jak już informowaliśmy w naszych poprzednich artykułach (wraz z podaniem źródeł), w sekcji 27 raportu „Komitetu ds. Nauki i Technologii” Parlamentu Brytyjskiego czytamy, iż „procesy tworzenia sztucznych chmur i inne technologie, używane w celu wpływania na środowisko, podlegają międzynarodowym uregulowaniom.”

Ten sam raport wskazuje na fakt, iż na sesji ONZ w Rio de Janeiro, w 1992 roku, potwierdzono że „technologia tworzenia chmur jest już w częstym użyciu” (link). Raport ten jest w wersji PDF do ściągnięcia (link).

Większość z nas już wie, że projekt rozpylania cząsteczek siarki pomieszanej z innymi chemikaliami jest już od kilku lat realizowany na całym świecie. Jedyne nowatorstwo ww. projektu SPICE miałoby zatem polegać na użyciu do tego celu balonów i ciągłym wpompowywaniu do nich, na wysokość 20 km, czyli wyżej niż dotychczas (7-11 km), milionów ton cząsteczek, aby je następnie na tej wysokości rozpylać w atmosferze.

Może być tak, że dotychczas realizowany projekt rozpylania na niższych wysokościach okazał się mało wydajny i rozpylanie tych samych cząstek w jeszcze wyższych partiach atmosfery okazało się niezbędne. Tego akurat jeszcze nie wiemy, ale to by tłumaczyło fakt powstania projektu SPICE.

Tak samo dobrze, projekt SPICE może okazać się zwykłą dywersją, mającą na celu zamieszanie w głowach zwykłym obywatelom, przy jednoczesnym stworzeniu niezłego wytłumaczenia na wypadek wciąż rosnącej ilości pytań zadawanych przez obywateli oficjalnym instancjom.

A co w takim razie z ostatnią rezolucją ONZ zakazującą prowadzenia działań w zakresie inżynierii klimatycznej? (link) Wydaje się, jakby ona nikogo nie obchodziła…

Można by się dziwić, po co to wszystko, jeśli okazuje się, że związki siarki nie odbijają promieni słonecznych, a wręcz je pochłaniają…

Poszperaliśmy więc trochę i popytaliśmy gdzie się da. Odpowiedzi, jakie uzyskaliśmy, zmroziły nam krew w żyłach. Otóż okazuje się, że zwiększone stężenie pomieszanych cząstek siarki i metali w atmosferze (które docelowo opadają powoli na ziemię), drastycznie wpływa na transformację komórek biologicznych ludzi i zwierząt, stopniowo je niszcząc i doprowadzając do masowego przemieniania się ich w komórki rakowe. Powołujemy się tutaj na badania AACR (American Association of Cancer Research – link).

Innymi słowy, okazuje się, że długotrwałe wystawianie nas na zwiększone stężenie mieszanek siarczkowych, spowoduje gigantyczny wzrost zachorowań na raka, na całym świecie !

Kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że projekt rozpylania tych cząsteczek w praktyce trwa już kilka lat, oraz kiedy przyjrzymy się wciąż rosnącym statystykom zachorowań na raka, wszystko staje się jasne. A przecież jest to dopiero początek…

Przypomnijmy sobie tylko sam rezultat badań znacznego wpływu zwiększania ilości nasycenia powietrza „obcymi” cząsteczkami na wzrost śmiertelności u ludzi (związek śmiertelności z widocznością), co samo w sobie powinno już być powodem alarmu dla nas wszystkich.

Cała ta sytuacja wydaje się całkowicie surrealistyczna.

Lansowana jest teoria o ociepleniu klimatu, która po kilku latach okazuje się bazować na zafałszowanych danych. Nie przeszkadza to szacownemu komitetowi w Szwecji [w Norwegii – przyp. gajowego] przyznać pokojową Nagrodę Nobla Al Gore’owi, razem z IPCC, który de facto nie ma żadnego umocowania prawnego, będąc jedynie konferencją polityków z różnych krajów. Ani fakt fałszowania danych, ani też protesty uczonych z wielu krajów, nie wydają się przeszkadzać politykom w realizowaniu przez nich polityki opodatkowywania społeczeństw (czytaj: ograbiania z pieniędzy) oraz kontynuacji projektu schładzania klimatu (czytaj depopulacji ludności świata).

Wygląda na to, że przyznawanie pokojowej Nagrody Nobla w trybie tylko i wyłącznie przypuszczającym (brak jednoznacznych dowodów i faktów na poparcie tego typu decyzji) stało się normą. Decyzja o przyznaniu pokojowej Nagrody Nobla Barackowi Obamie została podjęta jeszcze zanim objął on swój urząd Prezydenta USA, tylko na podstawie jego pokojowych oświadczeń, co nie przeszkodziło mu kontynuować prowadzenie działań wojennych w Iraku i w Afganistanie, doprowadzając w praktyce do ich eskalacji, oraz wszcząć nowa wojnę w Libii.

Przypomina mi to jedną z opowiastek śp. Ojca Anthony De Mello, którą przeczytałem w jego książce pt. „Śpiew Ptaka”. Opisuje ona sytuacje tak absurdalną, iż wydawało by się, że w naszym codziennym życiu podobnych nie przeżywamy. Jednak powyżej opisana historia udowodniła mi coś wręcz przeciwnego.

Oto ta opowiastka:

Uznawszy pewnego człowieka za zmarłego,
przyjaciele ponieśli go, aby go pogrzebać.
Kiedy trumna już miała zostać złożona do grobu, człowiek ożył,
nie wiadomo jak i zaczął walić w pokrywę trumny.

Otwarto trumnę i człowiek się podniósł
– Co robicie ? – zapytał zebranych
– Jestem żywy. Nie umarłem.

Jego słowa przyjęto z milczącym niedowierzaniem.
Wreszcie jeden z żałobników powiedział:
– Przyjacielu, tak lekarz, jak i kapłani, poświadczyli, że umarłeś. A więc umarłeś.

Po czym na nowo zamknięto wieko trumny i pogrzebano go należycie.

W takim to właśnie świecie aktualnie żyjemy…

Nie zapominajmy przy tym, że bardziej lub mniej świadomie, ale nasz rząd także bierze w tym procederze czynny udział. To od naszej determinacji zależy, czy wywrzemy na naszych politykach odpowiednią presję, aby temat ten stał się podmiotem otwartej, publicznej dyskusji, prowadzącej do podjęcia odpowiednich decyzji.

Tu chodzi o nasze zdrowie i życie, jak i zdrowie i życie naszych bliskich.

Chemtrails – Kto nas truje i dlaczego:
http://www.youtube.com/watch?v=nZJbEU96DO4

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 66 do “Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata”

 1. Marcin said

  Ale truciciele de facto trują też samych siebie i swoje rodziny! Czy mają jakieś antidotum na to rozpylane świństwo w atmosferze? Przed tym też można się chronić i jeść rzeczy eliminujące szkodliwe substancje z organizmu!

 2. Zenek na dyzurze said

  Marcin !
  Nie badz naiwny !
  „Une” co innego jedza i pija !!!
  Te z najwyzszej gory ,nawet klimatyzatory maja inne .
  Limuzyny wioza ich bezposrednio do podziemnych parkingow .
  Te co na ziemi tez sa przewidziani do piachu ale to przeciez nie rekiny .
  Dziw bierze,ze lotnicy pilotujacy te samoloty nie dbaja o swoje potomstwo.
  Moze by tak z jeden „zanurkowal” w centrum rekinow ?

 3. Marcin said

  Ad 2
  Co innego czyli co? Szklarnie w bunkrach mają, obory, rzeźnie?

 4. Syriusz said

  W polnocno-zachodniej Tasmanii trawa jest zielona przez rowno 12 miesiecy w roku. Tam zwierzeta jedza czysta ekologiczna trawe a ich mieso jest podawane na wszystkich rzadowych stolach w Australii jak rowniez jest eksportowane. Tam zwierzetom nie potrzebne sa zadne leki ani hormony do prawidlowego i zdrowego rozwoju. A ja pytam sie w jakim celu jest importowana wolowina z hormonami z USA skoro Au eksporuje setki tysiecy ton czystej wolowiny. Od nas z QLD nawet Rosja kupuje zacielone krowy i bardzo dobrze placi za nie. Mysle o sprzedazy mojej farmy i przeniesienie sie na Tasmanie. Tutaj juz kilka razy widzialem te Chemtrails, ktore utrzymywaly sie w powietrzu prawie caly dzien. To bylo rok temu a w tym roku jeszcze nie widzialem ich. Nad moja farma przelatuja samoloty Polnoc – Poludnie i mimo, ze leca wysoko to slysze ich i wypatruje prze lornetke do kogo naleza. Te z Chemtrails nie byly oznaczone a widzialem je moze z 5 razy ale lecialy wyzej i nie bylo nic slychac. Po smudze mozna bylo poznac, ze to samolot je pozostawia.

 5. Kapsel said

  Re 4
  Rozpylanie chemtrails widziałem na własne oczy trzy razy…raz zdążyłem pokazać to swojej rodzinie….ale w tym roku rzeczywiście jeszcze nic nie zauważyłem.

 6. 166 bojkot TVN said

  5/
  Kapsel
  W tym roku nie trzeba dodatkowo rozpylać – od marca Fukushima wyrabia nory za wszystkich

 7. Kapsel said

  Re 6
  A to jest bardzo prawdopodobne i sensowne.

 8. Kapsel said

 9. Kapsel said

  Czy Dr H. Caldicott z powyższego komentarza jest wiarygodną osobą ?
  Czy to co mówi można uznać za prawdziwe ?

  Osobom które znają się na rzeczy i odpowiedzą na moje pytania:
  Z góry bardzo dziękuję.

 10. Chutor said

  Scieki na niebie

  Deszcz pada. Woda sie wzbiera. Powstaja kaluze, strumienie i rzeki hucza. Po burzy powietrze jest czystsze lecz na ziemi wzrasta rozgardiasz. Woda zalala miejsca czyniac szkody. Plynie sobie kierujac sie slepa natura.
  Na szczescie zbudowano scieki. W nich woda plynie prosto i tam gdzie powinna.
  Przy sciekach blota, wylewow, kaluz i robactwa nie uswiadczysz.
  Nie tylko woda ale i czas plynie. Ostatecznie nastaly chwile by ocenic dobroczynnos sciekow i dzikiej natury. Przy sciekach robactwo wyginelo i wraz z nim inne formy zycia. Tam gdzie przyroda krolowala zycie przetrwalo.
  Lesny strumien w swej bezplanowosci, pelen zakretow i przeszkod podtrzymuje w sposob doskonaly ronorodnosc gatunku. Prosty doskonaly sciek zabija flore i faune.
  Chmury na niebie te deszczowe i inne jakoby bezplanowo unosza sie nad ziemia. Jednakze, jak woda na ziemi tak i one nad ziemia sa bezksztaltne. Ten bezksztalt ma swoja konieczna zalete, ich formy sa dopasowane do potrzeb zycia na ziemi.
  Proste chmury na niebie wspieraja zycie pod nimi jak scieki czynia to na ziemi.
  O zachodzie slonca chemtrails tak samo upiekszaja niebo jak podmiejskie scieki na dole.

 11. stary-stach said

  to prawda ostatnio mniej tego świństwa w powietrzu choć trują dalej ale mniej dużo niż jeszcze 2 lata temu. Może wojna w Libii zabrała im dużą część samolotów i gotówki albo chemii

 12. efka said

  Widziałam jak powstawały, jak samolot leciał i powstawała za nim trwała smuga, a potem on leciał dalej a smuga nie powstawała. Poleciałam po lornetkę i tak było. To nie warunki atmosferyczne były winne powstania takiej smugi jak kondensacyjna to sztuczne działanie człowieka za sterem samolotu. Na stronie Janusza Zagórskiego http://januszzagorski.pl/2011/08/16/ostateczna-odpowiedz-mon-na-nasz-list-otwarty-w-sprawie-chemtrails/comment-page-2/#comment-4428 wiele na ten temat można przeczytać lecz czy możemy coś z tym zrobić jako jednostki – nie wiem.

 13. Bolek said

  Daily Express to szmata na poziomie Faktu.
  Dobrze ze niektorzy mysla (Ad: 1, 3, 6).
  Na Tasmanii? Zaspiewajcie sobie: ” W lasku tasmanii..”

 14. 777 said

  U nas latają. Ostatnio robią trójkąty i kratki. POjawiły się też zygzaczki.

  Chyba rok temu czytałam rozmowę z polskim pilotem, który rozpylał jakąś substancję. Jemu i mechanikom powiedziano, że kontakt z tym powoduje bezpłodność. Może uda mi się ją odnaleźć.

  Ucichła sprawa dziury ozonowej, wczoraj czytałam o jakichś nowych „wyrwach” w atmosferze.

 15. Walkiria said

  Od jakiegos czasu Gajowka przybiera coraz bardziej surrealistyczny wymiar.
  Albo pojawiaja sie, na czolowych stronach, gnioty anonimowego paczkujacego „felietonisty” ktory okazuje sie zwyklym chamem z pretensja do slawy i ktory wobec watpliwosci trzezwiejszych czytaczy obrzuca ich blotem lub proponuje randke na „rozmowy” za budka z piwem, albo sa zeznania swiadkow cudow lub przepowiednie jasnowidzacych i prorokow.

  Poniewaz niektore z tych sensacji bija rekordy „dyskusji” chcialbym zapytac gospodarza co jest dla niego wazniejsze, renoma blogu czy licznik odwiedzin i komentarzy?

 16. Kronikarz said

  15/Walkiria – Veritas, Telimena50 tez odwazyli sie o tym mowic.

 17. Marucha said

  Re 15:
  Nie podzielam Pani poglądów na felietonistę.
  A w ogóle to najważniejsza jest dla mnie możność swobodnej wymiany poglądów – z wyjątkiem jawnie antypolskich i antykatolickich.
  O frekwencję nie dbam zbytnio. Nigdy np. nie reklamowałem gajówki na innych stronach. Ludzie jakoś sami się o niej dowiedzieli.

 18. Kazek said

  Ad12. Może silnik samolotu zmienił bieg???

 19. tina said

  Ad:Walkiria.Radze opuscic Gajowke -ja bym tak postapila gdyby mi ten blog nie pasowal.Osobiscie czesto zagladam do Gajowki P.Maruchy,jest tu tyle ciekawych felietonow,nowin ze swiata i nie tylko.Po co Bog dal nam rozum?..chyba po to by moc myslec,bo nad nie ktorymi artykulami trzeba sie zastanowic,a dopiero po tym ewentualnie puscic w obieg swoj komentarz-lub nie.

 20. sono said

  ad Walkiria
  Nie podoba sie to zaloz swoj blog lub po prostu nie czytaj. Jest mnostwo innych website, do wyboru do koloru. Nikt. nikogo tu na sile nie trzyma. To w koncu pan Marucha decyduje co i dlaczego umieszcza.
  Z tego co wiem. to z jakims tam sukcesem, chociaz nie mysle, ze celem pana Maruchy jest komercyjny sukces blogu.
  Najlepiej to narzekac i zrzedzic. I to jeszcze anonimowo. To to niestety kazdy potrafi.

 21. z bloga zenobiusza said

  To najnowsze emaile wiadomości od prof Marii Majewskiej SYTUACJA JEST BARDZO GROŹNA !

  ROZPOWSZECHNIAJCIE TE INFORMACJE !!!

  ***
  http://davidicke.pl/forum/uwaga-nowelizacja-ustawy-o-szczepieniach-t8214.html?sid=c0dca167af173a6d26bdce8dcfa8d7e0#p108548

  Od: Maria Majewska
  Data: 20 września 2011 14:59
  Temat: nowelizacja ustawy o szczepieniach

  Szanowni Państwo, Z przykrością donoszę, ze jednak nasze nadzieje na liberalizacje ustawy o szczepieniach były płonne. Wczoraj dostałam informacje o planowanych poprawkach do tej ustawy. Jeszcze nie przeanalizowałam szczegółów, ale ogólnie wygląda, ze nie zmieniono terminu”obowiązkowe” ; – na; ”zalecane” , co sugerował nowy rzecznik GIS. Teraz tylko przybywający do Polski turyści czy politycy (np. Bill Gates, królowa Elżbieta ) nie będą zgarniani na lotniskach i przymusowo szczepieni. Zmieniła się więc tylko kosmetyka i dotyczy ona głownie obywateli zagranicznych, a polskie społeczeństwo nadal będzie traktowane instrumentalnie metodami totalitarnymi (dla zysków koncernów farmaceutycznych i i lobbystów). Nadal będzie pozbawione podstawowych praw człowieka, wiec każdy rodzic w pojedynkę musi walczyć z systemem o życie i zdrowie swego dziecka. Kartele farmaceutyczne i lobbysci wygrali te batalie. Nasz rzad widać uznał, że Polakom nie przysługują takie same prawa, co obywatelom krajów zachodnich.

  http://orka.sejm.gov.pl/Druki6ka.nsf/wgdruku/4625

  Pozdrawiam DM

  Od: Maria Majewska
  Data: 21 września 2011 0:33
  Temat: Szczepionki DTaP nie chronią przed krztuścem

  Szczepionki DTaP nie chronią przed krztuścem , albo chronią bardzo krótko (zaledwie przez dwa lata) – pokazuje amerykańskie badanie. Większość osób, które zapadają dziś na krztusiec jest w pełni zaszczepiona. To pokazuje, że nie warto się szczepić przeciw tej chorobie, chyba lepiej i bezpieczniej ją raz przechorować w dziecinstwie, szybko wyleczyć antybiotykiem i uzyskać w ten sposób odporność na całe życie. Ale od fanatyków szczepionkowych należy oczekiwać czegoś innego –raczej będą wymuszać coroczne szczepienia dzieci tymi bardzo toksycznymi i nieskutecznymi szczepionkami, aż do ich trwałego kalectwa lub śmierci. Szczepionki DTP są wśród najbardziej toksycznych i śmiercionośnych ze wszystkich. Ponieważ dziś handel szczepionkami przynosi kartelom farmaceutycznym zyski 30 miliardów $ rocznie i producenci szczepionek planują, ze w 2016 ma przynieść 52 miliardy $, trzeba się spodziewać coraz bardziej agresywnych ataków szczepionkowców na wszystkich ludzi.

  http://www.post-gazette.com/pg/11263/1176014-114-0.stm#ixzz1YVNXOsuIhttp://therefusers.com/refusers-newsroom/pertussis-vaccine-failure-and-the-failure-of-pseudo-scientific-vaccination-policy/

  Od: Maria Majewska
  Data: 20 września 2011 14:11
  Temat: Zgony poszczepienne vs. od chorób zakaźnych

  Szanowni Państwo, Lobbyści szczepionkowi straszą w mediach, że w UE bardzo wzrosła zachorowalność na „niezwykle groźne” choroby zakaźne, ponieważ wielu rodziców odmawia szczepienia swych dzieci. Zestawmy więc dane dotyczące zgonów z powodu tych chorób oraz zgonów w wyniku powikłań poszczepiennych. Badanie opublikowane w „Human and Experimental Toxicology”; wykazuje wzrost umieralności niemowląt korelujący ze wzrostem liczby szczepień.

  http://het.sagepub.com/content/early/2011/05/04/0960327111407644

  Można też samemu zrobić własne analizy, żeby się przekonać , iż kraj szczepiący najwięcej (USA) ma największą umieralność niemowląt z krajów rozwiniętych (7 na 1000 zdrowych urodzeń), a kraje szczepiące najmniej (Skandynawia, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Japonia ),mają najniższą umieralność – ok. lub poniżej 3 na 1000 urodzeń. Dane o zachorowalności na odrę czy krztusiec w rożnych krajach UE można znaleźć na stronie Euvac.net.

  http://euvac.net/graphics/euvac/index.html

  Z tych danych wynika, ze w r. 2010 na krztusiec zachorowało w UE 15749 osób, z czego 3 zmarły. Około 82 % osób, które zachorowały było zaszczepionych, co dowodzi, że szczepionki DTP/DTaP są mało skuteczne. Zestawmy te liczby z liczbami zgonów po szczepionkach DTP/DTaP. Mamy tu tylko publicznie dostępne dane amerykańskie z bazy VAERS. Wg. nich w USA w 2010 r. zarejestrowano 14 zgonów po szczepionkach zawierających DTP/DTaP, co znaczy, że realnych zgonów było tam od 140 do 1400 (bo wg. FDA rejestruje się tylko od 1 do 10% wszystkich przypadków). Ekstrapolacja tych danych na populację UE da nam liczby od 233 do 2330 zgonów po szczepionkach DTP/DTaP w 2010 r. (przy założeniu podobnego stopnia wyszczepienia). I to są liczby, które trzeba ze sobą porównywać – 3 zgony w roku wskutek krztuśca, a co najmniej 233 zgony po szczepionkach DTP/DTaP. Na odrę w 2010 zachorowało w UE 30367, a zmarło 21 osób (z czego 18 zmarło w Bułgarii). Po szczepionkach MMR w USA w tym roku zarejestrowano 16 zgonów, co znaczy realnych zgonów było prawdopodobnie od 160 do 1600, a po ekstrapolacji tych liczb na populację UE byłoby to od 266 do 2660 zgonów po MMR. A więc z powodu odry zmarło w UE w 2010 r. 21 osób, a po szczepionkach MMR mogło umrzeć ponad 266. Tylko w ten sposób należy porównywać dane dotyczące umieralności z powodu chorób zakaźnych i szczepień. Z tych zestawień jasno wynika, że umieralność poszczepienna uprzednio zdrowych dzieci jest znacznie większa niż umieralność z powodu chorób zakaźnych, przeciw którym się je szczepi. Wybór rodziców sprowadza się więc do tego – czy chcą ryzykować poszczepienną śmierć bądź kalectwo swego zdrowego dziecka, czy pogodzą się z niewielkim ryzykiem, że ich dziecko może zachorować. Ważny do odnotowania jest fakt, że w krajach rozwiniętych praktycznie nikt nie umiera dziś z powodu dziecięcych chorób zakaźnych, choć tysiące dzieci nadal na nie chorują. Choroby zakaźne wieku dziecięcego uważane są dziś za stosunkowo łagodne i łatwe do wyleczenia, lecz szczepionkowe lobby dla zysków nadal czyni z nich straszaka. Gdyby szczepienia były całkowicie bezpieczne, nie byłoby tych dylematów, ale ponieważ nie są, to wybór w tej sprawie musi należeć wyłącznie do rodziców.

  Pozdrawiam DM

  Od: Maria Majewska
  Data: 20 września 2011 17:27
  Temat: Powikłania poszczepienne, NMR i DTP

  > Do danych o zgonach po szczepionkach MMR i DTP/DTaP należy dodać dane o ciężkich, okaleczających powikłaniach poszczepiennych. Otóz w bazie VAERS w USA zarejestrowano w 2010 r.: 329 przypadków takich powikłań po MMR i 430 po DTP/DTaP, co w przeliczeniu na realne liczby (10 do 100 razy większe) wynosi od 3290 do 32 900 po MMR i od 4300 do 43 000 po DTP. Ekstrapolacja tych liczb na populacje UE daje od 5483 do 54 830 ciężkich powikłań po MMR i od 7166 do 71 660 takich powikłań po DTP tylko w jednym roku 2010. Z całą pewnością w tych liczbach znajdują się przypadki encefalopatii poszczepiennej , zwanej autyzmem.

 22. To mi się delikatnie nie trzyma kupy.
  1. Jeśli „władcy świata” rozpylają w powietrzu niebezpieczne środki powodujące raka to gdzie w takim razie znajdują się oni sami? Jak zamierzają ochronić przed skutkami takich chemikaliów swoje rodziny oraz odpowidnią ilość sług, by zapewnić sobie egzystencję? Opowiadania o Tasmanii można włożyć między bajki – żeby uzyskać konkretny efekt depopulacyjny musieliby tym sprajować praktycznie całość zamieszkałego lądu – nie ma siły, przy takiej skali prędzej czy później stosowne środki znalazłyby się w atmosferze wszędzie przeniesione przez wiatry itp. Albo więc jest gorzej niż myślimy – na przykład „oni” już dawno mieszkają w stacjach kosmicznych na orbicie (był taki gostek z USA, co publikował w necie robione swoim domowej roboty teleskopem zdjęcia tajemniczych ogromnych maszyn na orbicie Ziemi – czy to hoax czy nie – nie wiadomo) – albo to jednak nie prawda.
  2. Wydaje się niemożliwe by przedsięwzięcie na taką skalę dawało się utrzymać w całkowitej tajemnicy bez ewidentnych wpadek. Żeby „chemtrails” pojawiały się nad większością zamieszkałego lądu dzień w dzień potrzeba setek jak nie tysięcy samolotów, trzeba do nich dostarczyć setki ton paliwa – jak i samego rozpylanego czynnika, który gdzieś przedtem trzeba wytworzyć i jakoś przewieźć. Przy takiej skali wydaje się niemożliwe żeby ktoś nie popełnił jakiegoś błedu, żeby jakiś z „rozpylaczy” nie zepsuł się w sposób zmuszający go do lądowania na zwykłym lotnisku itp. itd.

 23. peryskop said

  Re: 8 i 9 Kapsel: Czy Dr H. Caldicott z powyższego komentarza jest wiarygodną osobą ? Czy to co mówi można uznać za prawdziwe ?

  Ta Australijka dała się poznać jako dość dobrze poinformowana, uczciwa, konsekwentna i odważna kobieta.

  Re: 15 Przecież czuć z daleka, że „Walkiria” to nowe szaty Obserwatora vel Poliszynel, vel Polak Mały, vel ….
  Pozbierał się i wrócił robić swoje.

 24. osoba prywatna said

  Re15
  Na pania czekaja artykuly na onecie. W koncu te strone tez musi ktos czytac.

  PS
  Panie Gajowy milego wypoczynku w naszych (jeszcze) gorach i lasach.

 25. Kapsel said

  Re 22
  To w takim razie nie jest za ciekawie.
  Może warto w taki razie przypomnieć też i Dr, Wan Scot :

 26. osoba prywatna said

  Jeszcze w tym temacie.

  Skoro Wszechświat powstał przez przypadek, to dlaczego nie mógłby się utworzyć na niebie pentagram?

  Posted by astromaria w dniu 19/05/2011

  Przez „czysty przypadek” i „z powodu zwiększonego ruchu lotniczego” nad Polską ludzie mieszkający na południe od Gorzowa Wielkopolskiego, wczoraj
  punktualnie o 21:00 (tam to dopiero jest szalony ruch lotniczy, nieprawdaż?) mogli obserwować pentagram na niebie.

  Na całe szczęście w nieszczęściu, jako osoba co-nieco obeznana z symboliką używaną zupełnie bezprawnie przez Iluminati mam dobrą wiadomość – ten pentagram nie jest „diabelski”. Ten diabelski ma rogi jak diabeł, a ten jest „ludzki”, bo „stoi” na dwóch nogach. Proszę więc nie wpadać w panikę, to nie diabeł zostawił tę wiadomość, tylko piloci wykonujący rozkaz rozpylania chemii nad naszym krajem. Może chcieli (o, naiwni!), żeby ludzie wreszcie zobaczyli co się dzieje? Niestety, oprócz Freenaty, która nadesłała to zdjęcie chyba niewielu to dostrzegło.

  Śpijcie dalej, miłych snów!

  http://astromaria.wordpress.com/2011/05/19/skoro-wszechswiat-powstal-przez-przypadek-to-dlaczego-nie-moglby-sie-utworzyc-na-niebie-pentagram/

 27. Walkiria said

  Ad: 17
  Nie chodzi mi o poglądy, tylko cele blogu i rezultaty wynikające z publikacji.
  Teorie, spekulacje czy tanie sensacje nie są rzetelną informacją.
  Np: rusofobię można szerzyć na różne sposoby.
  Albo nieustannie bredzić o razwiedce, jak robi to niejaki Stasio od Michałków, albo smarować teorie o żydowskiej kontroli Rosji, świata czy pochodzeniu ich obecnych przywódców………….
  Każda metoda jest dobra jeśli jest odpowiednio dopasowana do poglądów odbiorców i tak długo skuteczna jak długo durnie w nią wierzą.
  Proszę się nad tym zastanowić.

  Ad: 19, 20, 23
  Pisałam do gospodarza. Dobre rady proszę zachować na własny użytek lub dawać je wtedy gdy poproszą i nie kompromitować się głupimi komentarzami jak poniższy bo wstyd:
  „Najlepiej to narzekac i zrzedzic. I to jeszcze anonimowo. To to niestety kazdy potrafi.”
  Podpisał(a): Sono.

  Ad: 21
  To jest pisanina dla takich co złapic i trzymają się każdej kupy.

 28. Maciej said

  Kolejnym elementem tej układanki staje się jedzenie którym się nas karmi, ekonomia zmusza przeciętnego człowieka by żywił się w w sklepach sieciowych, jakość tamtejszych produktów żywnościowych pochodzących w większości z produkcji masowej także może generować nowotwory. Geniusz tego polega na tym, że ludzie sami tam chodzą masowo kupować, trując się tym samym, czynnik ekonomiczny jest decydujący, nie potrzeba capo z bronią by zmuszła ludzi by się truć. Lud się truje a na rynku pojawiają się co raz to nowe sumplementy diety, jest problem jest rozwiązanie. Jeśli kogoś zastrzelę pójdę siedzieć, jeśli kogoś narażę na działanie środków które zwiększają zachorowalność na raka w perspektywie lat kilkunastu zarobie mnóstwo pieniędzy. Do tego dochodzą wszechobecne środki chemiczne oraz jak się co raz częściej okazuje leki które zamiast leczyć generują inne schorzenia. Kartel chemiczno – farmaceutyczny także odgrywa bardzo ważną rolę w rządzie światowym jako jeden z jego składowych części. Kiedy dołożyć do tego chemię na niebie to cała teoria nabiera rumieńców …

 29. Telimena50 said

  Ad.15
  Faktycznie, Gajowka sie zmienila od pewnego czasu, mysle, ze jakos tak 3-4 miesiace temu dyskusje staly sie jalowe, niektore artykuly o tak niskim onetowym poziomie, ze nie mozna tego doczytac do konca. Byl nawet okres , gdy pan Gajowy wklejal jedynie posty z Bibuly. Poznikali gdzies blyskotliwi polscy dyskutanci, pewnie zagladaja tu i z westchnieniem wspominaja nie tak odlegle czasy wyjatkowosci Gajowki , ale rzadko mozna cos inteligentnie skomentowac. Dzielne niedobitki pozostaly i czasem probuja jazglotliwej tluszczy podac jakis edukacyjny kawalek, ale ginie on niezauwazony , bo rozwrzeszczana gawiedz ma zagluszyc kazda wartosciowa opinie. Wydaje sie , ze trzeba bedzie pozegnac Gajowego, ktory broni profilu swojego bloga, udajac , ze nic sie nie dzieje, tymczasem miernota ma zabawe i poczucie waznosci wlasnej misji rozpedzania dawnych gajowkowiczow.
  Nawet Gajowy zrejterowal, lowi ryby, zbiera grzyby i od czasu do czasu cos skrobnie, od niechcenia.

 30. sono said

  ad Wallkiria
  Pisala pani na publiczym forum, a wiec zostaje poddana pani publicznej opinii.
  Nie chce pani ,to nie pisze pani swych. pozal sie Boze, komentarzy.
  That’s how it works, droga pani Walkirio.

 31. 166 bojkot TVN said

  27/Maciej
  Bezmyślna ekonomia może jest za kupowaniem w sklepach sieciowych.
  Normalna ekonomia każdego zdrowego na umyśle człowiek pcha na bazarek, rynek, targ, do znajomej budy, gdzie jest świeże jedzenie prosto od rolników, masaży, ogrodników.
  Dzięki kupowaniu zdrowej i świeżej żywności można zaoszczędzić każdego miesiąca kilkaset złotych nie wydanych na lekarza, na lekarstwa i zwolnienie lekarskie.

 32. Chutor said

  Ad 4 Syriusz

  Od czasu do czasu jem surowa tasmanska wolowine
  (uprzednio zamrozona); ciagoty do diety paleontologicznej.

 33. chemtrail said

  Ad 21

  „Czasem trzeba wybrać tzw mniejsze zło”- i to jest bajka dla: naukowych prostytutek wymyślających te metody, polityków , wojskowych etc -je akceptujących i pilotów, wykonawców, pomocników ich rodzin etc.

  Kto wie kim są tak naprawdę ci, którzy „nadają tą bajkę” i czy takie rzeczy wogóle im szkodzą ?
  Kim oni naprawdę są ? To jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 34. chemtrail said

  Najlepszą formą obrony przed tym szajsem wydają się być ćwiczenia ruchowe, fizyczny wysiłek podczas których ciało oczyszcza się przynajmniej na poziomie fizjologicznym z części tych toksyn. Gimnastyka, tai chi, joga etc – wszystko czym można to wypocić i wzmocnić system immunologiczny.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 35. Maciej said

  odp: 29

  Bojkot oświecaj sąsiadów, przechodniów spotkanych na ulicy, kierowców z którymi czekasz w korkach, ludzi w kolejce w której stoisz, bliskich i przyjaciół ale niestety nie mnie …

 36. peryskop said

  Re 26

  Ponieważ „Walkiria” pofolgowała sobie w słowach, jak to ma w zwyczaju, niedoinformowanych Gości Gajówki zapraszam do poczytania w jaki sposób „Obserwator” vel „Walkiria” vel „Poliszynel” itd został pod poprzednimi nickami namierzony i zdekonspirowany w #668 na:

  https://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/

 37. Kronikarz said

  Walkiria vel Obserwator vel vel vel jest wiec powaznie chore albo bedzie ogromnie bogate.

 38. Marucha said

  Re 29:
  Zastanawiam się, jakiego to wkładu w dyskusję dokonała p. Telimena aby podnieść jej poziom, ale nie mogę sobie nic szczególnego przypomnieć.
  Ucieszę Panią.
  Obecność w gajówce nie jest obowiązkowa i może Pani stąd odejść bez absolutnie żadnych konsekwencji, a nawet rozpowiadać naokoło wszystkim znajomym, iż absolutnie nie warto tu przychodzić.

 39. Darek T. said

  Pamiętacie? : http://www.youtube.com/watch?v=NDWp0e4G9BQ

  Myślę że powinniśmy to co jakiś czas oglądać. Treść jest niezwykle wymowna…

 40. Marucha said

  Re 27:
  Vide mój komentarz nr. 38 dla Pani Telimeny.

 41. Darek T. said

  A w uzupełnieniu – http://tinyurl.com/3jywp4v
  Lektura obowiązkowa dla „komentatorów z WSI24 vel Onet.

 42. Telimena50 said

  38 zgadzam sie z Panem w zupelnosci – przez jakis czas agitowalam do poznania panskiego bloga, ale ostatnio stalam sie ostrozna. Jesli nie mam nic nowego do powiedzenia, to milcze, wdzieczna jestem natomiast dyskutantom dobrze poinformowanym, podajacym zrodla swoich informacji, znajacym konkretne zagadnienie – takich ludzi mial Pan wielu, tacy ludzie imponuja swoja wiedza i inspiruja do poszukiwan. Pan rowniez jest imponujaca postacia, ale mam wrazenie, ze poddal sie Pan okolicznosciom.
  Oczywiscie, ze sama zdecyduje, czy warto tu zagladac, ale narazie nikomu tego miejsca nie bede polecac, musi sie oczyscic z wrzaskliwej chlastry, ktora Pan wpuszcza i nie monitoruje.

  Dla Pani „monitorowanie hałastry” będzie czymś mile widzianym – dla innych zaś będzie pretekstem do wrzasków na Internecie, że „gajowy to zamordysta i cenzuruje wolne, polskie słowo”.
  Sama Pani widzi, iż stare przysłowie o tym, co miał wszystkim dogodzić, ale się jeszcze nie narodził, jest wciąż aktualne.
  Co do polecania gajówki znajomym – wcale się nie obrażę, jeśli zacznie ją Pani wszystkim gorąco odradzać.
  Admin

 43. peryskop said

  Re 42 Telimena50

  Jeśli chodząc po blogach napotka Pani Gerwazego G., który też potrafił zaimponować swoją wiedzą i inspirować do poszukiwań – to proszę go pozdrowić.

 44. BArtek said

  http://www.sovereignindependent.com/?p=27065
  Irlandia tworzy koalicje walki z chemtrails

 45. Karol said

  http://aircrap.org/

  http://weatherwars.info/
  Jest jeszcze gorzej niz nam by sie moglo wydawac

 46. niereligijna said

  a tu mozecie poogladac skutki uboczne chemtrails na terenie usa to zdjecia ktore sama zrobilam
  dwa linki do tych samych zdjec, jedne jako slideshow , drugie mozna obejrzec wybiorczo we wlasnym tempie i wybranym rozmiarze…

  http://agatka.picturepush.com/album/157517/p-Picture-Box.html

  http://agatka.nl.picturepush.com/slideshow?alid=157517

  B. dobre – admin

 47. Ad 2 „Dziw bierze,że lotnicy pilotujacy te samoloty nie dbają o swoje potomstwo.
  Może by tak z jeden „zanurkował” w centrum rekinów ?”

  O potomstwo?Oni nawet o siebie nie dbają, co dopiero o potomstwie mówić. Ale z tym nurkowaniem w centrum rekinów, to doskonały pomysł.

  Zastanawia mnie dlaczego ten temat nie został nagłośniony w takiej skali jak żywność GMO? Czasami odnoszę wrażenie, że nie wszyscy politycy ogarniają co tak naprawdę się dzieje. Garstka uprzywilejowanych, którzy najbardziej zasłużyli się dla systemu, wie co jest grane i naturalnie ma na to z pewnością zabezpieczenie, a reszta jest tak zajęta uprawianiem polityki i pięciem się po szczeblach politycznej kariery, że w niebo nawet nie patrzy i nawet nie potknie się o prawdę.

  A dla tych, którzy zadają sobie jakże nurtujące, a jednocześnie dziecinne pytanie czy Ci, którzy to produkują dosłownie i w przenośni, nie truja się również? Odpowiem tak: Spójrzcie na starego Rockefellera. On ma w tej chwili już nawet 95 lat. Fakt jest brzydki, bo co można wymagać od turecko-mongolsko-tatarskiej rasy, czyli chazarskiego pomiota. Faktem jest też, że facjata jest zwierciadłem duszy, a z tą ostatnią nie jest U NIEGO najlepiej. Jednak sójrzcie na jego skórę na twarzy, bez jednej zmarszczki. Czy tak wygląda starzec 95 letni?

  Czy myślicie, że nazistowscy fachowcy od farmaceutyki i medycyny, nie mają antidotum dla rekinów właśnie. Pionki ich nie interesują, bo dla nich ludzie znaczą tyle co rośliny, czy zwierzęta. Nie będzie ten, to będzie inny.

 48. LaReine ...n'est pas? said

  Tak Gajowka Gajowego Maruchy podupadla bo gospodarz juz nie gospodarzy jak dawniej.

  Trzodka dorosla i Gajowego przerosla.
  Zostaly niedobitki co nie zdatne sa do bitki.
  Orly odlecialy a wrobelki pozostaly.
  Ciagle zmiany nie na lepsze
  Przywojuja nas o dreszcze!
  Gajowy Gajowy nie wyjezdzaj juz na lowy.
  Przywroc godnos i honor Gajowce
  Trollow juz nie bedzie tu wcale
  Wszystko powroci w nowej chwale!

 49. Kapsel said

  Dla tych którzy jeszcze tego nie oglądali
  Nie Rozmawiaj o Pogodzie 1 / 27

 50. Kronikarz said

  42/Pani Telimeno50, w zupelnosci zgoda i nalezy agitowac, jesli na 100 a nie na 50, Telimeno, sie zgadzamy. Zgoda tez, ze ostroznosc jest matka wszystkich cnot i jesli nie mam nic nowego do powiedzenia, to milcze, gdyz madry wie, co mowi i zna tajniki stylistyki oraz imponuje swoja wiedza inspirujaca do tworczych poszukiwan. Ach, jest Pani imponujaca i gdyby Pani walca, poloneza, tango rowniez ze mna zatanczyc zechciala. Taaaka postac, jestem pod wrazeniem, ze raczyla Pani wbrew okolicznosciom zdecydowac sie tu zagladnac.

 51. „JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ…”

  Walkiria (15, 27):
  „…pojawiaja sie, na czolowych stronach, gnioty anonimowego paczkujacego „felietonisty” ktory okazuje sie zwyklym chamem z pretensja do slawy i ktory wobec watpliwosci trzezwiejszych czytaczy obrzuca ich blotem lub proponuje randke na „rozmowy” za budka z piwem”

  „Np: rusofobię można szerzyć na różne sposoby. Albo nieustannie bredzić o razwiedce, jak robi to niejaki Stasio od Michałków, albo smarować teorie o żydowskiej kontroli Rosji, świata czy pochodzeniu ich obecnych przywódców… Każda metoda jest dobra jeśli jest odpowiednio dopasowana do poglądów odbiorców i tak długo skuteczna jak długo durnie w nią wierzą.”

  „…CO BY KAŻDEMU DOGODZIŁ”

  Marucha (17, 38):
  „Nie podzielam Pani poglądów na felietonistę.”

  „Ucieszę Panią. Obecność w gajówce nie jest obowiązkowa i może Pani stąd odejść”

  O co Panu chodzi, Panie Gajowy? O wyciszenie przeciwników Marka S? – No to po co Pan deklaruje, że najważniejsza jest dla Pana „możność swobodnej wymiany poglądów” (17)?

  Czytał Pan zapewne ten zestaw wypowiedzi swego ulubionego „felietonisty”:

  https://marucha.wordpress.com/2011/08/21/teza-antyteza-synteza-jako-metoda-dzialania-zydow-i-obecnej-rozgrywki-z-rosja/#comment-111888
  https://marucha.wordpress.com/2011/08/21/teza-antyteza-synteza-jako-metoda-dzialania-zydow-i-obecnej-rozgrywki-z-rosja/#comment-111891

  WALKIRIA MA, NIESTETY, RACJĘ. Czemu tak trudno Panu Gajowemu przyznać się w tej sprawie do błędu?

  A czy podziela Pan może takie poglądy owego „felietonisty”:

  („Pułapka na Rosję”, Marek S, 668): „Dość jasno więc widać że Polski.blog.ru jest nie tylko hasbarą, lecz wytrenowanym agentem mającym za zadanie niszczenie autentycznego ruchu narodowego poprzez niszczenie osób wybijających się, i przejmowanie przywództwa. Robi to poprzez przesadne afiszowanie się słowiańskością, Unią Słowiańską, i hiper-narodowością.”

  Przecież to stek bzdur i pomówień. Dlaczego Pan to toleruje i (jak widać z wymiany zdań powyżej) ochrania?
  Gdzie jest szacunek dla mnie jako Pańskiego gościa, który stara się traktować Pana poważnie i dawać swój merytoryczny wkład w dyskusję? Czy ja też mam stąd odejść?

  Proszę o odpowiedź.

 52. WOLNY POLAK: „CHOĆ MAŁY, LECZ Z PRAWDY – ZAPRZECZYĆ IM WOLNY”

  (Panu Gajowemu do sztambucha)

  Szli krzycząc: „Polska! Polska! – wtem
  jednego razu
  Chcąc krzyczeć zapomnieli na ustach
  wyrazu;
  Pewni jednak, że Pan Bóg do synów
  się przyzna,
  Szli dalej krzycząc: „Boże! ojczyzna!
  ojczyzna.”
  Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się
  krzaka,
  Spojrzał na te krzyczące i zapytał:
  „Jaka?”

  A drugi szedł i wołał w niebo wznosząc
  dłonie:
  „Panie, daj niech się czuję w ludzi
  milijonie
  Jedno z niemi ukochać, jedno uczuć
  zdolny,
  SAM CHOĆ MAŁY, LECZ Z PRAWDY –
  ZAPRZECZYĆ IM WOLNY.”
  Wtem Bóg nad Mojżeszowym pokazał
  się krzakiem
  I rzekł: „Chcesz ty, jak widzę, być
  DAWNYM POLAKIEM”.

  (J. Słowacki)

 53. Syriusz said

  ad 32 Chutor

  Czy ogladasz program na SBS w czwartki o 7:30pm?
  Wlasnie nadaja druga czesc o tym farmerze co przeniosl sie z Melbeurne na Tasmanie i tam farmeruje zgodnie z natura. Co tydzien nowy odcinek o naprawde ciekawych rzeczach. Ja tez farmeruje zgodnie z natura ale w QLD
  Pozdrawiam

 54. aga said

  masoński.blog.ru do raportu:”szukajcie katolika”

  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_28.html

 55. osoba prywatna said

  W sprawie smug chemicznych zlozona zostala petycja do szefa MON. Czy byla na nia odpowiedz ? Watpie. Owczesny Minister Obrony – psychiatra Klich nie pelni juz tej funkcji.
  Ze wzgledu na wrodzony uraz glowy zlozyl dymisje.

  http://www.petycjeonline.pl/petycja/list-otwarty-do-szefa-mon-w-sprawie-chemtrails/208/dc3df86893f414961f12c665c6f0d88b

  Wrocław 30 stycznia 2011 roku
  List otwarty do
  Ministra Obrony Narodowej RP
  w sprawie trwałych smug, pozostawianych przez samoloty,
  latające w polskiej przestrzeni powietrznej.

  Szanowny Panie Ministrze!

  Od kilku lat, na naszym niebie obserwujemy, na terenie całej Polski, powstawanie swoistych „sztucznych chmur”. Pojawiają się one w wyniku tego, że wiele samolotów zostawia za sobą smugi, które stopniowo się rozszerzają i rozrzedzają, tworząc na niebie, przez wiele godzin, intensywną zawiesinę, w dużym stopniu zasłaniającą słońce. Czasami, całe obszary nad naszymi miastami, pokryte są tego typu „sztucznymi chmurami”. Skala tego zjawiska jest tak duża, że w zasadzie wielu ludzi uważa, że bez ich wiedzy i jakiegokolwiek umocowania prawnego, dochodzi do modyfikowania pogody. Jak bowiem ocenić działania, zaburzające wygląd naszego nieba, ukształtowany tysiące lat temu? Zjawisko to ma miejsce również w wielu innych krajach świata.

  My, polscy obywatele, zwracamy się do Pana, jako osoby reprezentującej konstytucyjny organ władzy Rzeczpospolitej Polskiej, w którego gestii jest ostateczna odpowiedzialność za ruch powietrzny w naszym kraju, o udzielenie nam odpowiedzi na następujące, zasadnicze dla nas pytania:

  – Co jest powodem zostawiania, przez dużą część latających w naszej przestrzeni powietrznej samolotów śladów, które na wiele godzin zmieniają obraz nieboskłonu?
  – Czy tych oblotów dokonują polskie, czy zagraniczne samoloty?
  – Czy powodem powstawania tych trwałych smug jest jakiś rodzaj paliwa? Jeżeli tak, to jaki jest jego skład i jakie atesty dopuszczają jego używanie?
  – Czy prowadzono badania, na temat wpływu tego rodzaju oparów, utrzymujących się w powietrzu, na stan środowiska naturalnego i zdrowia ludzi?
  – Czy może Pan podać podstawę prawną, do tak dalekiej ingerencji w środowisko naturalne w naszym kraju?

  Jeżeli te ślady i „sztuczne chmury” nie są wynikiem stosowania jakiegoś rodzaju paliwa, to w takim razie czy nie są one efektem spryskiwania naszego nieba jakimś rodzajem środków chemicznych? Jeśli tak, to co to są za środki i czemu ma służyć ta gigantyczna akcja i jaka miałaby być podstawa prawna tego typu działania?

  Szanowny Panie Ministrze!

  Bez względu na to, co jest powodem powstawania, w przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej, tego typu „sztucznej zawiesiny”, niniejszym domagamy się natychmiastowego przerwania tej sprzecznej, według nas, z prawem praktyki. Jednocześnie domagamy się całkowitego ujawnienia prawdy w tej sprawie i zapowiadamy ewentualne podjęcie kroków prawnych, związanych z pociągnięciem do odpowiedzialności osób, winnych tego skandalicznego procederu.

 56. peryskop said

  Proszę zwrócić uwagę, że po 14 głosach powiązanych z ważkim problemem chemtrails „velPoliszynel” pod przykrywką „velWalkiria” wyjeżdża w komentarzu #15 ni z gruszki ni z pietruszki z „gniotami anonimowego paczkujacego ‘felietonisty’ ”. A z dalszego potoku zarzutów wynika, że dotyczą one nie autora bieżącego felietonu, tj GlobalnejŚwiadomości, ale nie wymienionego tu Marka S.

  Przyłapany na gorącym „velWalkiria” #27 swój atak rozszerza na „niejakiego Stasia od Michałków”, bo widocznie każdy dzień bez oplucia także tego redaktora „velAndrzej” uważa za stracony.

  Takie postępowanie świadczy o charakterze oraz o prawdziwych a ukrywanych intencjach „velPoliszynela”, „velWalkirii” itd. Przecież jako autor swego czasu poczytnych artykułów dotyczących m.in. smug chemicznych, zamiast odnieść się merytorycznie do tego zagadnienia z korzyścią poznawczą dla pozostałych uczestników dyskusji, usiłuje znów poniżać i zawstydzać Pana Maruchę za rzekome zaniżanie poziomu, a tym samym stara się wywołać u Gości Gajówki wrażenie, że czytając publikowane artykuły i opinie tracą czas.

  I kolejny wniosek: nie jest tak źle jeśli zdekonspirowana trzyosobowa hasbara musi dwoić się, troić, przepoczwarzać, i rymowanki klecić, żeby wywoływać u nas złudzenie mnogości i pozory zdrowo-rozsądkowo-krytycznego „pluralizmu”. W znacznej mierze dzięki opracowaniom Marka S. te wysiłki zostały udaremnione i dlatego jego felietony będą poniewierane i wyśmiewane, Gajowy będzie przywoływany do posłuszeństwa, a czytelnicy będą przyrównywani do „katolickiego szamba” zgodnie z realizowaną doktryną „Katole, morda w kubeł!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Katole-morda%20w-kubel,wid,13737006,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1d11c

 57. Marucha said

  Re 51:
  Czy bodaj słówkiem zająknąłem się o tym, że powinien Pan odejść?
  Nie.
  Więc niech Pan dalej pisze. Mnie Pana wypowiedzi interesują.

 58. sono said

  Panie Marucha. Pan wie co czynic i jak dotad czyni pan to bardzo dobrze.
  Nie powiem super, bo sie nie chce podlizywac.
  Niech pan sie kieruje swoimi wlasnym zalozeniami ,swoja wizja, ideaami, a nie wypowiedziami jakis tam Telimen czy Walkirii, ( o ktorych to chyba tylko licho wie, kim oni (one) sa? ).
  To jest pana okret i PAN JEST KAPITANEM.
  Jezeli ktos ma ochote „kapitanic”, to niech zaklada swoj wlasny blog ( okret) i niech tam sie rzadzi.
  Pan wszystkich i tak nie zadowoli, a przejmowac sie opinia byle majtka nie ma sensu. Inaczej okret ugrzenie na mieliznie. Robi pan kawal dobrej roboty, a maruderami, gegeaczami i frustratami nie ma sie co przejmowac. Te typy tak maja.

 59. chemtrail said

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 60. chemtrail said

  Najlepszy i najbardziej aktualny dokument na temat oprysków:

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 61. chemtrail said

  Ad 47

  Pracownicy zaangażowani w program są zapewne przekonani że RATUJĄ świat, robią to dla dobra ludzkości. Co za problem wyprowadzić w pole kilka / kilkanaście tysięcy osób potrzebnych do realizowania programu ( to przeważnie odmóżdżeni, posłuszni wojskowi, „naukowcy”, politycy )

  To jest najpoważniejszy temat jaki nam serwują une bo można żyć bez wielu rzeczy, można olać pieniądze, nie jeść, albo jeść mniej etc tec
  Ale nie da się nie oddychać !!!

  A oni weszli na naszą najbardziej podstawową FUNKCJĘ ŻYCIOWĄ – próbują kontrolować czym MY ODDYCHAMY !

  Jak rok temu pisałem sporo o opryskach w Gajówce mniej więcej połowa gości w tym stałych bywalców Gajówki wyśmiewała się z tego. Trzeba być chyba ślepcem żeby nie zauważać co się dzieje na niebie i w aptekach. Nawet oficjalne media unych onety i inne powoli oswajają gojów z tematem na razie w formie sensacyjnych publikacji – ale to znaczy że zaczęła się faza nr 2 ukrywania prawdy – czyli jej WYŚMIEWANIE ( dotychczas była ignorowana)

  Najważniejszą rzeczą jest teraz propagowanie ANTIDOTUM,OCHRONY przed tym zbrodniczym procederem.
  Składają sie na to:

  1. Odpowiednie odżywianie sie pod kontem neutralizacji tych trucizn, suplementacja o tym mówi m innymi Dr Wan Scot

  2. Ćwiczenia fizyczne wzmacniające system immunologiczny ( ułatwiają pozbywanie się toksyn) : gimnastyka, joga , tai chi etc

  3. Kontrowersyjny aczkolwiek wart osobistej eksploracji temat CHEMBUSTERÓW – rozpraszaczy chmur, poprzez działanie z orgonem, techniki opisywane przez zabitego przez rząd USA Wilhelma Reicha – badacza orgonu ( wszystkie jego publikacje gdzie pojawiaq sie słowo orgon – zostały SPALONE, ZNISZCZONE i ZAKAZANE w USA w latach 50 ). Taki CHEMBUSTER ponoć rozprasza i neutralizuje negatywne aspekty oprysków w promieniu kilkudziesięciu kilometrów- trzeba by to stestować i stawiać w całej Polsce, a może i na świecie 🙂

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 62. chemtrail said

  Jak GMO i opryski sa powiązane:

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 63. Diana said

  Ad. 62

  Wszyscy powinni obejrzeć ten film.

  Jak można doprowadzić rodziców do kontrolowanego zabijania własnych dzieci ?
  Dotyczy to również dorosłych.

  A jednak można !

  Podawanie trucizn w leczeniu AIDS, skażonej żywności, obowiązkowe szczepienia.

  Ludobójstwo poprzez powszechne przyzwolenie społeczne, zmuszanie rodziców orzeczeniami sądów do podawania dzieciom AZT.

  Niepotrzebne są wojny.

  To jest właśnie depopulacja ! ! !

  Lucyferiańska w pomyśle.

 64. Diana said

  Ad.2

  Przepraszam, nie dodałam, że chodzi mi o następny film, załączony przez Chamitrail, pt. „AIDS – naukowe oszustwo”.

  Pierwszy film również b.dobry.
  Pozdrawiam.

 65. Kronikarz said

  Niezależne Zrzeszenie Akademickie

  Na temat GOWNA

  Inne spojrzenie na te akcje

 66. ABC said

  Dziwna smuga na niebie 19.XII.2011 Rybnik:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: