Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  zagłoba sum o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Grabara o Wolne tematy (38 – …
  Liwiusz o Tragedia Ukrainy
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Bezpartyjna o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  I to wszystko sergec… o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Majster o Czy III RP może napaść na…
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Liwiusz o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czas na zmiany – Polska nadal w „iluzji”

Posted by Marucha w dniu 2011-09-23 (Piątek)

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Polska upadnie w listopadzie, pogoda zacznie wariować, Europą wstrząśnie zamach – przepowiednia na listopad.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/krzysztof-jackowski-polska-upadnie-w-listopadzie_205653.html

Ja nie obśmiewam takiej hipotezy ,że lll wojna światowa może rozpocząc się np. w ciągu roku lub dwóch. Każdy kto śledzi sytuację na świecie widzi, że eskalacja konfliktów międzynarodowych, zamieszek, protestów – nasila się w stosunkowo  krótkim okresie czasu. Każdy dostrzega fale kryzysu ekonomicznego, każdy widzi sytuacje na Bliskim Wschodzie, teraz protesty w Nowym Jorku, każdy słyszy polityków jak np. Nigel Fargae mówiących między innymi o rozpadającej sie Uni Europejskiej. Mówienie o lll wojenie światowej jeszcze 10 lat temu to może było jakimś kuriozum. Natomiast w dniu dzisiejszym jest wystarczająco danych, aby takie hipotezy wysuwać. Pytanie do Pana Jackowiskiego jest tylko takie:  na ile rzeczywiście używa On swojej zdolności jasnowidzenia, a na ile wysuwa swoje wnioski na podstwie ”łączenia puzzli”?

Gerald Celente – prognostyk światowych trendów i zdarzeń
Apokalipsa 2011 jest nieunikniona!
(Wolny przekład z niemieckiego. W nawiasach komentarze tłumacza.)

Czytelnicy stron internetowych niemieckiego wydawnictwa Kopp Verlag przyzwyczali się już zapewne do niepokojących wiadomości, które wydawnictwo to rozpowszechnia. Jednak w porównaniu z tym co serwuje nam Gerald Celente – jeden z renomowanych prognostyków światowego rozwoju zdarzeń – w swoim najnowszym Newsletter „The Trends Journal”, wiadomości prezentowane przez wspomniane wyżej wydawnictwo mogą wydawać się jeszcze bardzo dobre.

Najnowsza prognoza Celente nosi w tłumaczeniu na język polski tytuł „Pierwsza Wielka Wojna XXI wieku – przygotujcie się na walkę o przetrwanie”. Przy tym Celente nie pisze w niej o Kongo albo jakimś innym odległym państwie, w którym mają miejsce militarne konflikty. On prognozuje ogólnoświatową (globalną) wojnę o przetrwanie – i to tuż przed drzwiami naszych mieszkań – jeszcze na rok 2011! Przy tym z całą pewnością jest on jedynym prognostykiem, który swoich czytelników zupełnie otwarcie nawołuje do zaopatrzenia się w broń.

Celente już od ponad 20. miesięcy prognozuje upadek USA i Europy – jednak do tej pory przewidywał go na rok 2012. Ostatnio skorygował swoje prognozy i ostrzega w nich przed wybuchem wspomnianej wyżej wojny jeszcze w roku 2011 – tak w USA jak i w Europie. Za podstawę swoich przewidywań przyjmuje: powrót kryzysu gospodarczego, który spowoduje wręcz nieopisanie wielkie imigracyjne ruchy olbrzymich rzesz ludzi, którzy za chlebem napłyną do nas z biednych państw.

Przy czytaniu kolejnych fragmentów prognozy Celente należy mieć stale przed oczyma fakt, że ich autor straciłby raz na zawsze opinię wiarygodnego prognostyka, gdyby nawet tylko mała część z tego co przepowiada się nie spełniła. Należy w tym miejscu również zauważyć, że Celente jest częstym gościem w najbardziej popularnych, cyklicznych audycjach amerykańskich stacji TV. Prowadzi on także instytut, który zajmuje się przewidywaniem i prognozowaniem światowych trendów gospodarczych i społecznych. Przyznasz drogi czytelniku, że jego dobrze prosperujący instytut zbankrutował by, gdyby Celente rozpowszechniał niedorzeczności. Jednak to, o czym zaraz przeczytasz zdaje się w pierwszym momencie być tak wielkim absurdem, że radzę Ci – zanim to uczynisz – wykonać głęboki oddech.

Wydarzenia, które stoją przed ludzkością rozpoczęły się wg Celente już dawno. Niepokoje w Azji czy w krajach islamskich aż po Amerykę Łacińską, „demokratyczne demonstracje” w Afryce Północnej i krajach arabskich – wszystko to zdaje się być zapowiedzią jakiegoś wielkiego, globalnego poruszenia, które nie zatrzyma się na naszych granicach. Celente ostrzega i nawołuje wszystkich obywateli rozwiniętych państw do przygotowania się do prawdziwej wojny (na śmierć i życie) – poprzez zaopatrzenie się w broń i zapasy żywności. Zaleca również opracowanie planów na wypadek konieczności ucieczki. Jest on – jak sam pisze – całkiem świadom tego, że będzie poczytywany za „szerzyciela niepokoju”, „pomyleńca” czy „pesymistę”. Jednak jednocześnie w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że jako jeden z niewielu jeszcze na miesiące przed wybuchem kryzysu gospodarczego w 2008 roku przewidział go w szczegółach. Urodzony w 1946 roku Celente, syn włoskiego emigranta, przepowiedział w minionych dziesięcioleciach wiele światowych zdarzeń. Spełniały się one być może parę miesięcy wcześniej czy później jak zapowiadał, jednak zawsze stawały się rzeczywistością. Dlatego właśnie słucha się go dziś na całym świecie z wielką uwagą.

Celente nazywa obietnice zachodnich rządów, które zapowiadają dziś tzw. „ożywienie gospodarcze” czystą propagandą. Jest dogłębnie przekonany, że wojny w których biorą udział państwa NATO, jak np. ta w Libii, służą tylko jednemu celowi: odwróceniu uwagi społeczeństw od panujących realiów życia. Wg jego opinii młodzież świata nie ma żadnych perspektyw i to, co np. dzieje się w takich krajach jak Tunezja, Egipt czy Libia, może przenieść się (jak zaraza) na inne kraje. Celente jest przekonany, że brak perspektyw dla młodych ludzi zjednoczy i połączy ich na całym świecie i wystąpią oni przeciwko tym wszystkim, którym wiedzie się (jeszcze) dobrze (patrz najnowsze wydarzenia w Anglii i Chile).

Przy tym rząd amerykańskiego prezydenta Obamy nie jest znowu taki szlachetny, jak by się mogło wydawać. Waszyngton wykorzysta wojnę w Libii, która będzie eskalować, do zminimalizowania chińskich wpływów w Afryce i sprowokuje do wojny w Syrii albo o Syrię, aby zmniejszyć tym samym wpływy Rosji na Bliskim Wschodzie. Wszystkie te wojny, poprzez które prezydent Obama chce odciągnąć uwagę amerykańskiego społeczeństwa od (niezwykle trudnej) sytuacji gospodarczej USA (niebotyczne zadłużenie państwa, obniżenie ratingu wiarygodności kredytowej, turbulencje na Wall Street), były już wcześniej zaplanowane i każda z nich bardzo szybko pociągnie za sobą kolejną.

Równolegle do tego zostaną w zglobalizowanym świecie zerwane łańcuchy zaopatrzenia w żywność. Ludzie, którzy np. w krajach eurpejskich uważają za rzecz normalną spożywanie hiszpańskiej sałaty czy tureckich ogórków przekonają się wkrótce, że polegali na imporcie warzyw, którego już więcej nie będzie. Wtedy właśnie rozpocznie się walka o pozostałe jeszcze zapasy żywności. Także imigranci, którzy napłyną za chlebem do USA czy Europy przywleką ze sobą społeczne niepokoje ze swoich krajów. Obok wiekiego kryzysu żywnościowego wybuchnie nienawiść do obcokrajowców i nacjonalizm i to w stopniu, jakiego sobie nie można nawet wyobrazić. Ogarną one sobą wszystkie warstwy społeczne, gdyż każdy w jednej chwili będzie chciał ratować siebie i swoją rodzinę (i dla realizacji tego celu będzie gotów na wszystko – prawo dżungli).

Najgorzej będzie w Unii Europejskiej. Bardzo szybko obywatele EU zorientują się jak bardzo byli okłamywani i oszukiwani. Ich pieniądze, oszczędności, ich zabezpieczenie finansowe na przyszłość – wszystko to jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki nagle zniknie (przestanie mieć jakąkolwiek wartość). Polisy ubezpieczeniowe, długoterminowe książeczki oszczędnościowe – wszystko to w jednym momencie stanie się jedynie kolorowym, bezwartościowym papierem. Bogatymi pozostaną jedynie niektórzy politycy Unii Europejskiej i ci, którzy innych okradli z pieniędzy (kapitaliści, spekulanci i złodzieje). Przetrwają także ci, którym udało się w czas wymienić pieniądze na metale szlachetne (złoto, srebro).

Wybuch gniewu społeczeństw europejskich wymknie się spod kontroli. Unia Europejska się rozpadnie. Wybuchną konflikty pomiędzy krajami europejskimi, z których każdy będzie czuł się wykorzystany przez drugi. Wybuchnie wiele lokalnych konfliktów w samym sercu Europy. Historyczne i tradycyjne już niechęci do innych narodowości (dotyczy to przede wszystkim krajów graniczących ze sobą, np. Polacy-Niemcy) w ciągu jednej nocy wybuchną na nowo i przerodzą się w gwałt i przemoc. Ponieważ Europa swoje armie z braku środków finansowych drastycznie zredukowała lub zaangażowała w działania z dala od kraju ich pochodzenia, nikt ani nic nie będzie już w stanie powstrzymać wybuchu wewnętrznych europejskich konfliktów. Do tego dojdą – wg Celente – rozruchy i konflikty z udziałem europejczyków, którzy znaleźli się za chlebem w innych europejskich krajach.

Gdy czyta się to co renomowany prognostyk przewiduje dla świata na nadchodzące miesiące (a nie lata), przeciera się z niedowierzaniem oczy.
Przyznasz drogi czytelniku, że gdyby prognozy te miały się nie nie spełnić, Celente wystawiłby się na pośmiewisko . A jeśli on ma rzeczywiście rację to co wtedy?

W swoim najnowszym Newsletter Celente nawołuje do wymiany posiadanych pieniędzy na metale szlachetne, do zaopatrzenia się w broń i w zapasy żywności. Przy tym rzeczą jeszcze ważniejszą jest psychiczne przygotowanie się na nadchodzące wydarzenia. Wg Celente, kto tego nie uczyni i z niniejszych prognoz się naśmiewa, ten dozna psychicznego załamania i nadchodzących wydarzeń z całą pewnością nie przeżyje.

Grozą napawa przede wszystkim to, że Celente nie przepowiada jednego czy dwóch konfliktów (wojen), ale wiele różnych, których już żaden człowiek nie jest w stanie powstrzymać, ponieważ przyczyny ich wybuchu będą bardzo zróżnicowane. A więc będą to konflikty pomiędzy różnymi warstwami społecznymi – wewnątrz tego samego kraju – biedni przeciwko bogatym, wystąpienia przeciwko rządom, które wciąż podnoszą podatki, gdyż same są już bankrutami, konflikty etniczne – wewnątrz tego samego kraju lub pomiędzy krajami sąsiadującymi ze sobą, wojny domowe, konflikty na tle religijnym, wojny terytorialne np. o rolnicze obszary użytkowe (słowem wojna globalna – wszystkich ze wszystkimi) – lista jest nieskończona. Celente prognozuje, że chodzi tu o totalny konflikt w którym cała posiadana broń zostanie przez każdą ze stron bez skrupułów użyta (globalizm gospodarczy i finansowy zrodzi globalną wojnę).

Celente jest przekonany, że za rozwojem przewidywanych zdarzeń kryje się (jak zawsze) czyjaś ręka, która wszystkim steruje. Przy tym nie chodzi tu o jakąś religijną władzę, ale o finansową oligarchię, spekulującą (jak zawsze) na wojnie (tym razem globalnej), która uczyni wszystko, aby wypadki potoczyły się tak, a nie inaczej. Oligarchia ta będzie czerpać korzyści z (galopujących) cen ropy, wysokich cen żywności, handlu bronią a przede wszystkim z pęknięcia finansowej bańki (finansowego kryzysu). Koniec końców tak czy inaczej zapłacą za to wszystko zwyczajni obywatele. Wielcy finansowi magnaci świata skasują tylko (jak zawsze) swoje i staną się jeszcze bogatsi.

Można mieć jedynie nadzieję, że tym razem te jakże gorzkie prognozy Celente na drugą połowę 2011 r. będą nietrafne.

Rozpowszechnij jak najszerzej!

http://www.pomagamysobie.pl/Apokalipsa_2011.pdf

Za http://grawitacja44.wordpress.com

Komentarzy 30 do “Czas na zmiany – Polska nadal w „iluzji””

 1. Rysio said

  http://www.trendsresearch.com/forecast.php

 2. Zenek said

  Wojna juz dawno trwa i to miedzy tymi ,ktorym bog mamon przyslonil oczy !

 3. Radosław37 said

  III przepowiednia fatimska się sprawdzi. Ludzie „odeszli” od Boga i nie szanują prawa, to musi się tak skończyć.

 4. Kapsel said

  Wszystko to prawda….wszystko zgodnie z planem.

 5. Rysio said

 6. KIBIC said

  W sporcie kryzysu nie widac…

  http://sport.onet.pl/wideo/polski-kasparow,10373180,2,klip.html#play

 7. Easy Rider said

  Zastanawiam się, czy ten siewca strachu nie jest czasem kanalią na usługach NWO i przepowiada to, co ONI mu podpowiedzą, aby wymusić określone zachowania na ludziach? Czy to się sprawdzi – to inna sprawa, ale coś musi się sprawdzić, aby „przepowiadacz” miał nadal wiarygodność. Nawet gdyby przyjąć współczynnik 10% na to, co mówi – i tak nie wygląda to ciekawie.

 8. 166 bojkot TVN said

  Kibice w Poznaniu nie poddają się wciskanym iluzjom.
  Oto jak przywitali premiera Tuska w tuskobusie:

 9. 166 bojkot TVN said

  Z OSTATNIEJ CHWILI:
  JAKIŚ MĘŻCZYZNA PODPALIŁ SIĘ PRZED KANCELARIĄ PREMIERA TUSKA!!!!
  ZOSTAŁ PRZEWIEZIONY DO SZPITALA, NIE WIADOMO Z JAKIEGO POWODU

 10. 166 bojkot TVN said

  …SIĘ PODPALIŁ

 11. Kapsel said

  Re 10
  Faktycznie ….jest taka wiadomość tutaj:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Mezczyzna-podpalil-sie-przed-kancelaria-Tuska,wid,13819252,wiadomosc.html?ticaid=1d134

  O godzinie 11.20 dostaliśmy telefoniczne zgłoszenie, że przed Łazienkami Królewskimi (przed Urzędem Rady Ministrów) płonie mężczyzna – poinformował Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej policji. Z kolei rzecznik pogotowia ratunkowego Marek Niemirski mówi wprost o samopodpaleniu – informuje tvnwarszawa.pl.

  Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Ma poparzone drogi oddechowe i dużą powierzchnię ciała. – To było samopodpalenie – uważa Niemirski.

  – To 49-letni mieszkaniec Warszawy – powiedział Kaczyński. Policjanci, strażacy oraz pogotowie ratunkowe po przyjeździe zastali poparzonego mężczyznę. Jak mówi Karczyński, najprawdopodobniej ludzie znajdujący się w pobliżu, pomogli go ugasić.

  Przy mężczyźnie nie znaleziono żadnych transparentów. Policja bada okoliczności wypadku, wyklucza udział osób trzecich w zdarzeniu. Obecnie trwa też przesłuchiwanie świadków zdarzenia, głównie kobiety, która wezwała policję.

  Stan poszkodowanego jest na tyle ciężki, że policja nie może go przesłuchać

  (msz)

 12. sono said

  Slucham od czasu do czasu Geralda Celeste i faktycznie, to co mowi sie po prostu sprawdza.
  Obecnie,na swiecie mamy rzady tzw Pathocracji ( psychopaci u wladzy). Sa tu ludzie w wiekszsoci do cna zdemoralizowani lub zastrasznei ktorzy zrobia wszystko ,aby sie utrzymac przy wladzy i jesc z koryta dla wybranych.
  W wiekszosc sa to patologiczni klamcy, zlodzieje, karierowicze, oportunisci, tchorze, manipulanci, i potworni egoisci.
  Jezeli nawet znajdzie sie wsrod nich ktos uczciwy i probujacy cos zmienic na lepsze, to reszta kohorty zajmie sie jego zniszczeniem. Dzialaja w stadzie i jak stado szczurow , bez milosierdzia, nie zniosa ,gdy ktos im bedzie probowal bruzdzic. Zagryzaja nie swoich bez zadnych oporow.
  http://pathocracy.wordpress.com/definition/

 13. Kronikarz said

  Tusk wydaje rozkaz Sikorskiemu.

 14. Brat Dioskur said

  Jacek „Termosik” wymyslil kiedys slogan:”nie palcie komitetow tylko je zakladajcie”.Jak wiec mozna by dokonczyc zdanie:”nie palcie siebie tylko…..” No co ma byc po tym „tylko”

 15. ” Ludzie, którzy np. w krajach eurpejskich uważają za rzecz normalną spożywanie hiszpańskiej sałaty czy tureckich ogórków przekonają się wkrótce, że polegali na imporcie warzyw, którego już więcej nie będzie. Wtedy właśnie rozpocznie się walka o pozostałe jeszcze zapasy żywności.”

  To nie lepiej posadzic u siebie zamiast czekac na salate z importu?
  Lekko debilne te argumenty..
  Jerzy Ulicki-Rek

 16. Rozpocznie się walka o sałatę i ogórki.

  „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni”
  – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

  „Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość”
  – Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. –
  na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.
  http://jozefbizon.wordpress.com

 17. sono said

  kapitalny artykul Michalkiewicza
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2199

 18. Trele morele Michalkiewicza – jak zwykle.
  „Polska – najlepszy przyjaciel Izraela w UE”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/14/polska-%e2%80%93-najlepszy-przyjaciel-izraela-w-ue

 19. Rysio said

  re 17. Sono – Kochanie ty moje – ulegasz urokowi Michałkiewicza tak samo łatwo jak urokowi tego cwaniaka baptysty.

  Kiedys’ wymieniłem z Michałkiewiczem kilka e-mailowych listow w ktorych pytałem go co sadzi o powszechnym niczym nie ograniczonym dostepie wszstkich bez wyjatku Polakow do broni palnej.

  I wiesz co?

  Michałkiewcz rżnął głupa.

 20. RomanK said

  MIchalkiewicz to taki Jasnowittz alarmista,,,ktory nawoluje do naprawy tamy…… trzy dni po powodzi:-)))))

 21. sono said

  ad 19 przed toba Rysiu to najlepiej „rzanc glupa” Brawa dla Michalkiewicza ze wyczail szybko.
  ad 18 Widac ze nie jarzy pan zupelnie o czym Michalkiewcz pisze , co nie przeszkadza panu bezpodstawnie Go krytykowac. Nie trawie tego. Co za glupota i ignorancja.

 22. iXgrek said

  panie Gajowy, dzieki za udostepnienie tego materialu. zastanawia mnie tylko jedna sprawa – kto przyszedl do kogo, Jackowski do super expresu czy odwrotnie. frapuje mnie to od momentu przeczytania artykulu na stronach se, wszyscy bowiem znamy „marke” tego …. hmmmm …. „czasopisma” (?)

 23. Kronikarz said

  22/ sluszna uwaga !

 24. Re: 21
  Fakt Pana braku rozeznania w rzeczywistości nie upoważnia Pana do takich twierdzeń – chyba, że rozeznanie Pan ma i wie o co chodzi i jest Pan z UPR lub od Korwisia.

  „Radio Maryja Stanisław Michalkiewicz a UPR
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/15/radio-maryja-stanislaw-michalkiewicz-a-upr

  „Kontrrewolucja 2010 w wydaniu kandydata Korwina Mikke”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/15/kontrrewolucja-2010-w-wydaniu-kandydata-korwina-mikke

  Resztę ‚sono’ doczyta sobie tu, to może będzie wiedział o co chodzi, jeżeli nie wiei
  http://jozefbizon.wordpress.com

  A tak w wielkim skrócie, to dodatkowo wyjaśnił Panu Pan Roman.

 25. Rysio said

  re 21. Ależ kochana Sono – ze mna, można sie zgadzac’ albo i nie ale przyznasz że Rysio zawsze pisze szczerze od serca – Ty zreszta, też.

  Lepjej za bardzo nie ufac’ nikomu kto chociaż w najmniejszym stopniu – mota.

 26. Marucha said

  Re 22:
  Po prostu nie wiem

 27. Darek T. said

  Na przestrzeni dziejów nie zmieniło się zbyt wiele…
  Poniżej film nakręcony w 1970 roku:

  Oraz cz. II:

 28. 166 bojkot TVN said

  Ktoś zrobił film dla Agi o J.Kaczyńskim
  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/kaczynski-o-stracie-brata-zapomniec-nie-jestem-w-s,1,4862382,aktualnosc.html

  W jednym z warszawskich kin pokazano film „Lider”, którego bohaterem jest Jarosław Kaczyński. O prezesie PiS mówią w nim np. prof. Jadwiga Staniszkis i Bronisław Wildstein. Sam Kaczyński opowiada m.in. o swoich uczuciach po stracie brata w katastrofie smoleńskiej.

  Ponad 20-minutowy film „Lider” będzie dodatkiem do książki Jarosława Kaczyńskiego pt. „Polska naszych marzeń”. Jak informowała PAP w piątek, ma ona ukazać się w połowie tygodnia. „Rzeczpospolita”, ustaliła, że wraz z premierą książki w całym kraju pojawią się billboardy ją promujące; lider PiS ma być na nich stylizowany na byłego prezydenta USA – George’a Busha.(….)

 29. http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=12298&start=150
  Jerzy Ulicki-Rek

 30. http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=12298&start=150#p33137
  Jerzy Ulicki-Rek

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: