Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Prezydent Iranu wywołał skandal w ONZ

Posted by Marucha w dniu 2011-09-23 (Piątek)

„Trzeba położyć kres nadużyciom syjonistów”

Mahmud Ahmadineżad podczas konferencji ONZ dotyczącej rasizmu nazwał „rasistowskim” rząd Izraela i powiedział, że trzeba ” położyć kres nadużyciom syjonistów”. Po niecałych 10 minutach przemówienia z sali wyszło około 40 delegatów z krajów zachodnich, w tym przedstawiciele państw Unii Europejskiej.

Wysyłają emigrantów z Europy, Stanów Zjednoczonych po to, by ustanowić rasistowski rząd na terenie okupowanej Palestyny. Trzeba podjąć wysiłek, by położyć kres nadużyciom syjonistów i ich zwolenników, by zakończyć tę barbarzyńską politykę rasizmu i rozpocząć reformy – mówił prezydent Iranu.

Prezydent Iranu już wcześniej oskarżał Izrael o rasizm, wzywał do wymazania go z mapy i negował Holokaust. Dlatego część krajów postanowiła zbojkotować konferencję. Nie pojawili się na niej przedstawiciele Włoch, Niemiec, USA, Australii, Holandii i Polski. Izrael wezwał do kraju swojego ambasadora w Szwajcarii.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8008572.stm
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6518913,Konferencja_ws__rasizmu__Ahmadinezad_przemawia__ludzie.html
http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/8008657.stm

Za http://www.sfora.pl

Ahmadinedżad – Amerykanie sami dokonali zamachów z 11 września

Większość narodu amerykańskiego, a także ludzi w innych krajach podziela pogląd, że niektóre siły w rządzie USA zorganizowały te ataki, by ratować upadającą amerykańską gospodarkę i syjonistyczny reżim na Bliskim Wschodzie – oświadczył prezydent Iranu Mahmud Ahmadinedżad na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

– Ta wypowiedź jest niewybaczalna – odpowiedział wzburzony Obama. Obama powiedział o tym w wywiadzie dla perskojęzycznej BBC. Jego słowa przekazał Biały Dom.

Podczas czwartkowego wystąpienia na sesji plenarnej Zgromadzenia Ogólnego NZ w Nowym Jorku Ahmadineżad wyraził pogląd, że ataki terrorystyczne z 11 września 2001 roku inspirował sam Waszyngton, by ratować Izrael.

– Większość narodu amerykańskiego, a także ludzi w innych krajach podziela pogląd, że niektóre siły w rządzie USA zorganizowały te ataki, by ratować upadającą amerykańską gospodarkę i syjonistyczny reżim na Bliskim Wschodzie – oświadczył prezydent Iranu.

Obama oznajmił w BBC, że „ta wypowiedź jest niewybaczalna”. – Powiedział o tym na Manhattanie, tuż obok Strefy Zero, gdzie rodziny straciły swoich bliskich(…) Ludzie wszelkich wyznań i wszelkiego pochodzenia widzą w tych zamachach wielką tragedię całego pokolenia – przytoczył Biały Dom słowa Obamy.

Także sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun oświadczył w piątek, że „zdecydowanie potępia” wypowiedź irańskiego prezydenta.

Wcześniej w piątek szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton stanowczo odrzuciła spiskową teorię Ahmadineżada. – Oskarżenia prezydenta Iranu, jakoby USA były w jakikolwiek sposób odpowiedzialne za zamachy z 11 września 2001 roku albo jakoby sądziła tak większość amerykańskiego narodu, są oburzające i nie do przyjęcia – oświadczyła Ashton w komunikacie prasowym.

http://www.progressforpoland.com

Mamy takie przywidzenie, że nawet wyrazy najgłębszego oburzenia i najbardziej zdecydowane dementi niewiele już mogą pomóc rządom amerykańskim. Każdy myślący człowiek wie, że oficjalna wersja wypadków 9/11 tyle ma wspólnego z prawdą, co chrabia Komorowski z ortografią. A na temat lemingów szkoda sobie strzępić język. – admin.

Komentarzy 90 do “Prezydent Iranu wywołał skandal w ONZ”

 1. Kronikarz said

  Czy Iranowi potrzebna jest ta pyskowka w chwili obecnej – moze to jakas oslona – oby ?

 2. wet3 said

  Brawo dla prezydenta Iranu. Jego wersje niezbicie potwierdzila grupa zydow przebranych za Arabow obserwujacych z radoscia i nagrywajacych tragedie WTC z dachu domu w New Jersey. Do tego przypomniec trzeba machlojki na gieldach w przeddzien tragedii.

 3. peryskop said

  Ad 1
  Panie Kronikarzu, Iran nie nic do stracenia od czasu, gdy został zaliczony do „Osi Zła”.

  Bo nie mogą Persom zapomnieć odsunięcia Szacha, odzyskania kontroli nad ogromnymi złożami ropy, przywrócenia Islamu w rządzeniu tym ważnym krajem, okupacji ambasady USA, upokorzenia Ameryki po nieudanej próbie odbicia zakładników, oraz całkiem udanego rozwoju Iranu.

  Dodatkowo Persowie mają dużo dumy narodowej – poniekąd słusznie, bo ich przodkowie rozwinęli m.in. sztukę gry w szachy – bardzo przydatnej w gimnastykowaniu umysłu.

 4. aga said

  Tak jest Panie Kronikarzu; ciekawe komu takie prowokacyjne zachowania ze strony AhmadineDziada najlepiej teraz się przysłużą…

 5. sono said

  Prawda w oczy kole. Nawet lucyferianow. Nie w smak im jest ta prawda, ktora Ahmadinedzad prosto i zwiezle publicznie wygarnal, a o ktorej spora czesc swiata juz szepcze wstydliwie po katach. Brawa za odwage.

 6. GW said

  Czy ja moge w sposob znaczny przekazac moje poparcie i uznanie Panu Prezydentowi Iranu?

  Prosze o znak. Mam na mysli link email’owy, etc. Bardzo chce tegoz zalujac, ze nie mam tyle jaj, ni aparycji.
  Dziekuje z gory.

 7. Andrzej said

  Ukłon dla prezydenta Iranu, jednego z nielicznych uczciwych ludzi którzy nie są politycznymi kundlami z obrzezanymi mózgami przez syjonistyczne massmedia, czy też „elitami” które sprzedały duszę diabłu za przysłowiowe 30 srebrników!
  Czlowiek honoru, że „tak to tak”, a „nie to nie”!
  Człowiek skromny i jednocześnie odważny by przeciwstawić się Syjonistycznemu Złu i ogólnoświatowej Syjonistycznej Tyranii.
  Ameryka, jak sami żydzi szydzą z tego, jest w ich rękach i całe masy tego narodu są ich posłusznymi niewolnikami.
  Biedny naród! Widać zasługuje na to poniżanie pomimo niby swej potęgi militarnej, która jest pod całkowitą syjonistyczną kontrolą!
  Totalne ogłupienie a raczej zniewolenie umysłów!
  Persowie powinni być dumni ze swego prawego reprezentanta ich narodu na forum międzynarodowym, które jest pod całkowitą syjonistyczną kontrolą, od żłóbka poprzez edukację i lata niewolniczej harówy do grobowej deski, jedynie sługusy i zdrajcy mają się niby lepiej ale to do czasu!

 8. RomanK said

  Skanadal…powiedziec dziwce, ze jest dziwka!

 9. sono said

  a pani Ashton to ta housewife ,o wygladzie niewyksztalconej pokojowki, co to nawet porzadnej tea nie potrafi przyrzadzic, nie mowiac o tym, zeby cos z sensem powiedziec??
  Cala to Junijjna czereda wyglada jakby psu spod ogona wypadla.
  Von Rompuy wyglada jak zastraszony szczurek, co spod starej miotly cichaczem wylazl.
  Barosso przypomina mi wyfiokowanego portugalskiego zigolaka, ktory lubi sie zabawiac w nocnych klubach o mocno podejrzanej renomie ,a nasz wylizany Jurek Buzek, to moglby sie w koncu nauczyc wydukac poprawnie te pare zdan angielskiego. Wstyd rodzinie przynosi.

 10. DamboDambo said

  I po co Polska bawi się razem z iSRAelem w piaskownicy ??
  http://narodowcy.net/polska-odpowiada-na-klamstwo-oswiecimskie/2011/09/23/

 11. Kronikarz said

  Cala Plejada popiera go, bo i GW i Andrzej i Sono i – a to sukces !

 12. Anow said

  Ad 11, Panie Kronikarzu,

  Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad, w tym momencie, gdy w ONZ wygarnął kawę na ławę, zachował się jak należy, jak chłop z jajami, jak mąż stanu, jak skała, która niepomna lawiny, stoi na swoim stanowisku!!!

  I za to mu chwała, że może do bardzo nielicznej widowni, ale dotrze to, co powiedział.
  Ktoś musi wygarnąć prawdę publicznie, od czasu do czasu, nie stosować wciąż mimikry w imię obowiązującej poprawności politycznej!

  Inna rzecz, czy polityka tego prezydenta w kwestii szariatu, czy w ogóle państwa muzułmańskiego jest do poparcia, czy nie (raczej nie, gdyż dla nas to byłoby to poważne zagrożenie, gdyby muzułmanie zaczęli wyrzynać katolików, w imię ichniego boga, bo jesteśmy niewiernymi Allachowi?).

  Oczywiście lucyferianie go będą atakować, krytykować, bez względu na to, czy coś powiedział, czy zmilczał, zawsze jest winnym, gdyż obecnie to „target”, czyli cel propagandy!

 13. Maciej said

  Koncepcja III wś wydaje się realizować … To jej nie śmiały początek …

 14. sono said

  ad 13 Panie Macieju, ta koncepcja jest juz smialo realizowana od paru ladnych lat.
  Pan to dopiero zauwazyl??

 15. Kronikarz said

  Mozna cos wiecej o http:// narodowcy .net/ bo zaczalem szukac no i mam :
  http://miastowroclaw.pl/index.php?option=com_comprofiler&task=userProfile&user=71

 16. Anow said

  Ad 13, Panie Macieju,

  Gdy nadejdzie moment, w którym lucyferianie zadecydują o rozpoczęciu III WŚ, zawsze znajdzie się po temu pretekst.

  Nie obwiniajmy gościa za to, że jest odpowiedzialny za wywołanie międzynarodowego konfliktu, tylko dlatego, że powiedział kawałek prawdy?

  Na tej samej zasadzie załoga radiostacji w Gliwicach jest odpowiedzialna za wybuch II WŚ, nieprawdaż?

 17. sono said

  panie Macieju ,
  radio Erewan podalo oficjalnie , ze wojen juz nie bedzie, ale bedzie taka walka o pokoj, ze kamien na kamieniu nie zostanie.

 18. revers said

  teczowo wlosy intruz na sali obrad ONZ tylko potwierdza „cyrk” tego organu oraz nwo.
  http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/8008657.stm

 19. Anow said

  ad 17,
  Pani Sono,

  Cytuje Pani redaktora St. Michalkiewicza, wstyd nie podać źródła!

  Świeci Pani odbitym blaskiem, tapeta odpada, silikon się kruszy… ?

 20. sono said

  a niech pan se poszuka jak pan taki ciekawy.

 21. Maciej said

  Tylko że III wś póki co pełza kraj po kraju naród po narodzie społeczność po społeczności, a w swojej finalnej koncepcji ma miażdżyć to po czym pełza …

 22. sono said

  No coz ,nasza cywilizacja zbliza sie ku schylkowi. Skladamy rocznie miliony abortowanych dzieci w holdzie Molochowi, olewamy podstawowe przykaznia i nakazy moralne. Niech pan zobaczy na ju tubie ile ma wejsc taka kretynka Doda czy Lady Gaga, a ile ktos kto akurat mowi z sensem??
  Obecnie wszystko jest na sprzedaz. Cialo, dusza, Bog,honor, ojczyzna, odpowiedzialnosc, przywiazanie, patriotyzm. Ludzie kupcza tym ile sie da i chetnie sie tego pozbywaja za pare swiecidelek. Sw Telewizor sie stal dla wielu glowna wyrocznia i miejscem kultu.
  Niektorzy dziennie nawet paranscie godzin mu poswiecaja. I miejsce znaczace w mieszkaniu. Eee ,duzo by o tym pisac. Mamy to do czego dazylismy i teraz sie trzesiemy bo nam sie to nie podoba.

 23. Kronikarz said

  Anow 12/

  W sumie, to tak jest jak Pan mowi, bo „bez względu na to, czy coś powiedział, czy zmilczał, zawsze jest winnym”, to prezydent Iranu bedzie szkalowany. Zatem, korzystniej jest dlan sprzymierzencow w ten sposob zdobywac.
  A oprocz tego, w obecnej sytuacji, jest oczywiste, ze ueSRAelowcy zostana tak czy owak zepchnieci na bardzo niewygodna pozycje°: – bo jesli dadza veto – a dadza – to sie naraza na celej Planeci°; – a gdyby nawet uznali panstwo Palestyne – hipoteza – to byliby tez smieszni.

  Przy okazji, ciekawa sytuacja w mediach we Francji°: tak w radio panstwowym jak i w tv panstowej bardzo wiele mowiono dzis o tragicznej egzystencji Palestynczykow°; ba, nawet dosc pozytywnie momentami mowiono o Hamasie°; a caly czas tylko o Palestynie°; w radio wypowiadal sie jakis lewicowy Israelczyk, ktory niby to przychylny Palestynczykom, ale kombinowal takie wywody jedak, ze w konczu jego gadanie stalo sie groteskowe i dziennikarz musial go podtrzymywac, bo radio kompromitowal°; innymi slowy, zydzi zapominaja jezyka w gebie i, przyciskani do muru, glupieja.

  N.B.: Od kilku lat we francuskich mediach mainstremowych jest coraz mniej i mniej o Palestynie – w przeciwienstwie do tego, co bywalo – media sa tu calkowicie opanowane przez roznego rodzaju sefaradow, chazarow i czort wie jakich jeszcze starszych i madrzejszych, jak by powiedzial SM.

  !!! co oni teraz wymysla ???

 24. Anow said

  Ad 20,
  Pani Sono,

  Umiesz Pani szczekać, nie ma wątpliwości?

  A gdzie prawda?

  Kradniesz frazy, kradniesz pomysły, poza tym z Schopenhauerem jesteś Pani za pan brat, ale nie z nami takie numery!

  A tak za szmatę się wziąć, kuchnie wysprzątać, pomyć gary, może skarpetki mężowskie pocerować?
  Dać za dużo czasu kobiecie? Oj niedobrze, niedobrze!

 25. 166 bojkot TVN said

  24/Anow
  Widocznie na czas na pisanie, bo ma męża impotenta :))))))

 26. Kronikarz said

  19 & 20 Anow,

  To juz nawet nie smieszne, wie Pan, bo ta Toto monopolizujac przestrzen zakloca wymiane mysli.

 27. Maciej said

  Miast się obrażać, starczy retoryka i intelektu kapitał … Tutaj nam to potrzebne …

 28. Kronikarz said

  Anow,

  Ta baba NIEUK robi rozboj !

  Szopenhauera sztuczki nam tu serwuje a podstaw pisania ANI BE ANI ME, ta rzeczywista kundlica.

 29. sono said

  spadaj kronikarzy hasbaro jedna. Duzo ci musza placic. Chyba ze ty tak z dobroci serduszka swego?
  Panie Anow. Szczekac to moze pana zona szczeka.Nie wiem kto by tam z panem wytrzymal.
  Pewnie sie musiala szczkac nauczyc przy takim ewenemencie jak pan.
  A to ze pan kawalow o radiu Erewan nie slyszal, to zanczy ze pan chyba w ziemiance juz zamieszkal i swiata juz nie widuje. Co za tepak.

 30. sono said

  A kronikarz to przyslowiowy chamidlo do entej potegi, jakich nie malo, niestety na tej ziemi chodzi

 31. Kronikarz said

  ISTNY KUNDEL, bo prosze:

  „Obecnie wszystko jest na sprzedaz. Cialo, dusza, Bog,honor, ojczyzna, odpowiedzialnosc, przywiazanie, patriotyzm. Ludzie kupcza tym ile sie da i chetnie sie tego pozbywaja za pare swiecidelek. Sw Telewizor sie stal dla wielu glowna wyrocznia i miejscem kultu.
  Niektorzy dziennie nawet paranscie godzin mu poswiecaja. I miejsce znaczace w mieszkaniu. Eee ,duzo by o tym pisac. Mamy to do czego dazylismy i teraz sie trzesiemy bo nam sie to nie podoba.”

  CZY to nie pojmuje, ze jest KUNDLEM.

  Panie Anow, – Jak glupiemu udowodnic, ze jest glupi ?

  To jak z wariatem.

  Taki przyklad: Psychoanalityk zabronil babie jesc wolowine i dziczyzne. Sporzadzili dokladna i dluga liste zwierzat. Po jakims czasie przychodzi baba do gabinetu, wielce uradowana. „- Jadlam znakomita pieczen, znakomita pieczen …z gazeli rudoczelnej!”, chwali sie.

 32. sono said

  Wracaj o koryta, tam twoje w pelni zasluzone miejsce. Towarzystwo tez doborowe.

 33. sono said

  sorry ,wracaj do koryta, chrumkaczu. Chrum , chrum. 🙂

 34. 166 bojkot TVN said

  Jako człowiek o płci utajonej pokładam się ze śmiechu, do czego to prowadzi znajomość realnej płci w wirtualnej dyskusji. Och te hormony, szaleją po nocach. Kiedy baba coś napisze głupiego, to od razu idiotka, Ale żeby się tak zastanowić którą głową facet myśli o tej porze, to jej nie wpadnie do głowy. Może miałaby mniejsze pretensje i więcej wyrozumiałości dla starszych panów, po wieczornym drinku. Ot dorwali babę wirtualną, to i po.. tego hm by trochę….

 35. Kronikarz said

  24/ o tak !

  Jak ten Karol Stein, co kiedys wszystkich nas skompromitowal broniac w imieniu Polakow, na zywo, masakry w Szabra i Szatila.

  Brzmialo to jakos tak:

  „Spadajcie glupole, to jednynie klamstwa sa. Duzo wam z tego przyjdzie. Chyba zetak z dobroci serduszka waszego tych bandziorow bronicie? Pani Dupont, szczekasz kobito to moze pania moz zaszczeka. Nie wiem kto by tam z pania wytrzymal. Pewnie sie musiala szczkac nauczyc przy takim ewenemencie jak pan. A to ze pan kawalow o radiu idiotow nie slyszal, to zanczy ze pan chyba w ziemiance juz zamieszkal i swiata juz nie widuje. Co za tepaki w tym kraju.”

  Tak Karol Stein do Francuzow pomagajacych Solidarosci, tak zrobil w imieniu Polakow w 1982 roku – a wszystko dlatego, ze Francuzi poinformowali nasza grupe o tym wydarzeniu. Tak mowil K Stein ze Szczecina twierdzac, ze ON to to NIE, zycie w Israelu mu sie nie podoba.

 36. sono said

  Pan marucha pewnie znowu mnie objedzie, ze wdaje sie w niepotrzebne „dyskusje” z tlumokami i mendami gajowkowymi. Jak widac i gajowka ma swa szara, patologczna sfere. Taka watahe pieskow bezpanskich ,wiecznie gotowa do ujadania i podgryzania piet.

 37. sono said

  ad 35 ale gledzenie babci w bambosz.
  Moze pan sie do AA powinien jednak zapisac. Tam pomoga na rozne takie uzaleznienia od plynow wyskokowych.

 38. sono said

  a tu bardzo ciekawy artykul z bibuly.
  Oczywiscie @Kronikarzowi, z pejsami umoczonymi w piwie, nie bedzie sie to podobalo.
  „Policjant, który zatrzymał radujących się z wydarzeń 9-11 Żydów – ujawnia szczegóły ”

  http://www.bibula.com/?p=44195

 39. sono said

  a tu piosenka ladnie podsumowujaca cala ta pitiful „dyskusje”

 40. W swojej pracy „Syjonistyczne powiązania” (The Zionist connections) dr Lilienthal, który w syjonizmie widzi ogromne zagrożenie dla narodu żydowskiego i całego świata tłumaczy, jak to się dzieje, że;

  „…W momentach krytycznych stosunków pomiędzy USA, światem arabskim, a Izraelem, zawsze znajduje się ktoś, kto decyduje się powiedzieć społeczeństwu amerykańskiemu prawdę. I zawsze zostaje – jak przewodnik wilczego stada – precyzyjnie odstrzelony, jego pióro złamane, głos zdławiony i otoczony dokładną próżnią…”

  Ciekawe spostrzeżenia artykułuje Sir Arthur Keith w ” A new theory of Human Evolution”,pisząc:

  ” …postępowanie Żydów jest regulowane przy pomocy „podwójnego kodu moralnego”, ich zachowanie w stosunku do innych Żydów bazuje na przyjaźni, w stosunku do innych na wrogości. Posługiwanie się podwójnym kodem moralnym jest cechą rasy ewolującej.”

  Potwierdza to z rozbrajająca szczeroscią dr. Nahum Goldman w swej książce „The Jewish Paradox”, gdzie wyjaśnia na czym polega ów paradoks:

  „…jesteśmy w tym samym czasie najbardziej separatystycznymi i najbardziej uniwersalistycznymi ludźmi na świecie.” Otóż i cala tajemnica !

  Separatyzm dla „Nas”- Uniwersalizm dla „Reszty”

  Nacjonalizm dla „Nas”- Internacjonalizm dla „Reszty”

  Ład i stabilizacja dla „Nas”- Rewolucja dla „Reszty”

  Oto jeszcze jedna wersja „świńskiej doktryny” z orwellowskiego „Folwarku Zwierzęcego”: ” Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze”. Do podwójnego kodu moralnego należy dodać „dwoistość myślenia” (doublethink), pozwalającą na utrzymywaniu dwóch sprzecznych ze sobą pojęć w tej samej świadomości i używanie ich w zależności od okoliczności. Fenomen zaobserwowany, przeanalizowany i świetnie opisany przez Orwella w „1984”.

  Nie ma tu miejsca na omówienie innych zjawisk brzemiennych w skutkach. Powiązania syjonistów z faszystami, jak i komunistami, światowego systemu finansowego wpędzającego narody w uzależnienie kredytowe od Lichwokracji. Roli mass mediow w sterowaniu świadomością narodów i społeczeństw i wymuszanie żądanych zachowań przy ich pomocy etc, etc , etc…

 41. Anow said

  Pani Sono,
  Pani 166 Bojkot coś tam,

  Słuchajcie niewiasty, bo drugi raz nie będę powtarzał!

  Wam razem wszakże bardzo po drodze, wedle grobli stawek, czyli:
  wiódł sklepy kulawego, po drodze im było?

  Wy niewiasty publikujecie wiele, niektóre linki, na które się powołujecie, są naprawdę dobre, co powoduje u naiwnego czytelnika zamęt myślowy, czyli jakby mężczyzna zobaczył skąpo ubraną panienkę, wtedy jego myśli są rozbiegane, nie wie, gdzie droga do domu? Można prowokować ubiorem, można też linkami?

  Za robienie zamętu na tym forum, za szczekanie na każdego, który ośmieli się skomentować wasze posty, będziecie się smażyć w piekle!

  Pamiętacie niewiasty, co Jezus powiedział? Lepiej abyście sobie kamień młyński przywiązali do szyi i skoczyli w odmęt, niż abyście jednego niewinnego sprowadzili na drogę zatracenia… .

  Robicie na tym forum więcej szkody, niż pożytku!
  Zamęt, brak jakiejkolwiek dyskusji, tylko frontalny atak na wszystko, co się rusza, to wasze środowisko i metoda działania.

  Panie Gajowy, bódźże Pan jak Prezydent Iranu i nazwij rzeczy po imieniu!

  Inna rzecz: psy szczękają, a karawana idzie dalej.

 42. 166 bojkot TVN said

  41/Anow – przerost formy nad treścią = grafomania

 43. sono said

  ad 41 Kolejny „nawiedzony”, ktory sobie „wody ognistej” dzisiaj nie zalowal.
  Spasuje pan juz na dzisiaj. Jutro tez jest dzien i okazja na pewno sie znajdzie.

  Ad 40 Katerina. Dobry cytat. Podwojna moralnosc, podwojne dzialania.
  Inne standardy dla gojow, inne dla wybrancow.
  Oczywisce gojow ma obowiazywac bezwzgledne i slepe posluszenstwo wobec wybrancow.

 44. Kronikarz said

  Anow 41/

  Pieprzy banaly dalej 43/ powtarzajac za innymi cos tam.
  Zupelnie trafnie Pan mowi – rzuca duza iloscia mierzwy, wiec naiwny nabierze sie.
  Ciekawe, ze Gajowy puszcza to plazem – ciekawe dlaczego – moze dlatego, ze zablokowana bedzie sie taka przepoczwarzac ?

 45. Udalo mi sie odnalezc tekst ,ktory czytalem lat temu wiele w owczesnych ‚Wiadomosciach Polskich”, ukazujacych sie w Sydney. Kopie gazety zgubilem w czasie kilku przeprowadzek, ale szczescie dopisalo i znalazlem ja w internetowej bibliotece. Polecam wszystkim Polakom:

  „ZYDOWSKA INSTRUKCJA BIERUTA”

  Jest to tlumaczenie z jezyka rosyjskiego instrukcji, Boleslawa Bieruta (żyd – prawdziwe nazwisko Rotenschwanz), pierwszego powojennego prezydenta PRL – Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Bierut to przedwojenny agent NKWD.

  Ad rem

  1. W gmachu ambasady nie należy przyjmować żadnych informatorów terenowych rekrutujących się z krajowców. Spotkanie z tymi ludźmi organizują nasze służby specjalne w miejscach publicznych. Informacje przyjmuje ambasada za pośrednictwem naszych służb specjalnych.

  2. Należy szczególnie zadbać o to, aby nie było żadnych kontaktów pomiędzy naszym wojskiem a ludnością cywilną kraju. Niedopuszczalne jest składanie wizyt w domach krajowców przez naszą kadrę oficerską, ani nawiązywanie kontaktów przez naszych żołnierzy szeregowych z miejscowymi kobietami, ludnością lub żołnierzami krajowców.

  3. Przyspieszyć likwidację krajowców związanych z KPP, PPS, Walterowców, KZMP AK i BCh i innych ugrupowań, które powstały bez naszej inspiracji. Wykorzystać w tym celu fakt istnienia zbrojnej opozycji.

  4. Dopilnować, aby do wszystkich akcji bojowych w pierwszej kolejności kierować żołnierzy, którzy przed wstąpieniem do Armii Kościuszkowskiej przebywali na naszym terytorium. Doprowadzić do ich całkowitej likwidacji.

  5. Przyśpieszyć zjednoczenie wszystkich partii w jedną organizację i dopilnować, aby wszystkie kluczowe stanowiska obsadzone były przez ludzi zatwierdzonych przez nasze służby specjalne.

  6. Doprowadzić do połączenia całego ruchu młodzieżowego w jedną organizację, a stanowiska od szczebla powiatowego wzwyż obsadzić przez ludzi zatwierdzonych przez nasze służby specjalne. Do czasu zjednoczenia zlikwidować znanych przywódców harcerstwa.

  7. Spowodować i dopilnować, aby delegaci wyznaczeni na zjazdy partyjne nie zachowali mandatów na okres kadencji wybranych przez siebie władz partyjnych. W żadnym wypadku delegaci nie mogą zwoływać posiedzeń międzyzakładowych. W razie konieczności zwołania takiego posiedzenia należy wyeliminować ludzi, którzy wykazali się aktywnością w wysuwaniu koncepcji postulatów. Na każdy następny zjazd wybierać nowych kandydatów (ruchowo), tylko wytypowanych przez nasze służby specjalne.

  8. Należy zwrócić baczną uwagę na ludzi wyróżniających się zmysłem organizacyjnym, umiejących sobie jednać popularność. Ludzi takich należy pozyskać, a w razie odmowy nie dopuszczać do wyższych stanowisk.

  9. Doprowadzić do tego, aby pracownicy na stanowiskach państwowych (z wyjątkiem służb ścigania i pracowników przemysłu wydobywczego) otrzymywali niskie pobory. Dotyczy to w szczególności służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, oświaty i kierowników różnych szczebli.

  10. Do wszystkich organów władzy i większości zakładów pracy wprowadzić ludzi współpracujących z naszymi służbami specjalnymi (bez wiedzy władz krajowych).

  11. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby prasa krajowców nie podawała sumarycznych ilości rodzajów towarów wysyłanych do naszego kraju. Nie można też również nazwać to handlem. Należy dopilnować, aby prasa krajowa podkreślała ilość towarów wysyłanych przez nas do krajowców, ale wspominała, że to w ramach wymiany handlowej.

  12. Wpłynąć na władze krajowców, aby nabywcy ziemi, parceli i gruntów nie otrzymywali aktów własności, a jedynie akty nadania.

  13. Ukierunkować politykę w stosunku do rolnictwa indywidualnego tak, aby prowadzenie gospodarstw stało się nieopłacalne, a wydajność jak najmniejsza. W następnej kolejności przystąpić do kolektywizacji wsi. W razie wystąpienia silniejszej opozycji należy zmniejszyć dostawy środków produkcji dla wsi i zwiększyć powinność wobec państwa. Jeżeli to nie pomoże, spowodować, aby rolnictwo nie dawało pełnego pokrycia potrzeb żywnościowych kraju i oprzeć wyżywienie na imporcie.

  14. Spowodować, aby wszystkie zarządzenia i akty prawne, gospodarcze, organizacyjne (z wyjątkiem wojskowych) nie były precyzyjne.

  15. Spowodować, aby dla każdej sprawy powoływano kilka komisji, urzędów, instytucji społecznych, ale żadna z nich nie powinna mieć prawa podejmowania ostatecznej decyzji bez konsultacji z pozostałymi (nie dotyczy przemysłu wydobywczego).

  16. Samorządy w zakładach pracy nie mogą mieć żadnego wpływu na kierunek działania przedsiębiorstw. Mogą się zajmować jedynie sposobem wykonywania zleconych zadań.

  17. Związki zawodowe nie mogą mieć możliwości sprzeciwu wobec poleceń dyrekcji. Obciążyć związki inną pracą, jak organizowanie wczasów, zaopatrzenia, działalności rozrywkowej i oświatowej, wycieczki oraz rozprowadzanie atrakcyjnych towarów, potwierdzanie opinii i decyzji władz politycznych.

  18. Należy spowodować, aby awansowano tylko tych pracowników i kierowników, którzy wzorowo wykonują przydzielone im zadania i nie wykazują skłonności do analizowania spraw wychodzących poza te działania.

  19. Krajowcom na stanowiskach partyjnych, państwowych i gospodarczych należy stworzyć warunki do działań, które będą kompromitować ich w oczach podwładnych i zamykać im powrót do środowisk, z których pochodzą.

  20. Kadrze oficerskiej rekrutującej się z krajowców można powierzać odpowiednie stanowiska pod warunkiem, że są tam już nasze służby specjalne.

  21. Otoczyć szczególnym nadzorem ilości amunicji do wszystkich rodzajów broni, z każdego arsenału akcyjnego i ćwiczeń w ostrym strzelaniu prowadzić swoiste rozliczenia.

  22. Objąć szczególnym nadzorem wszelkie laboratoria i instytucje naukowo-badawcze.

  23. Należy zwrócić szczególną uwagę na ruch racjonalizatorski i wynalazczy, rozwijać go i popierać, ale wszystkie odkrycia dokładnie rejestrować i zapisem przekazywać do centrali. Dopuszczać do realizacji tylko te wynalazki, które przydatne są w przemyśle wydobywczym, wstępnej obróbki i określone w specjalnej instrukcji. Nie mogą być realizowane te odkrycia, które mogłyby doprowadzić do wzrostu produkcji kosztem ograniczenia wydobycia surowców lub zaniechania zalecanych działań. W wypadku głośnych odkryć spowodować ich sprzedanie za granicę. Nie dopuszczać do publikacji zawierających wartości i opisy wynalazków.

  24. Spowodować zakłócenia w punktualności transportów (z wyjątkiem transportu określonego w instrukcji NK 552-46).

  25. Inspirować zwoływanie narad środowiskowych i problemowych, zbierać stawiane tam wnioski i propozycje, rejestrować wnioskodawców, a realizować linię określoną w instrukcjach.

  26. Spopularyzować wywiady z ludźmi pracy na aktualne tematy produkcyjne, w których zawarta jest krytyka przeszłości lub lokalnego bałaganu, ale nie doprowadzać do likwidacji przyczyn krytykowanych zjawisk.

  27. Wystąpienia publiczne władz krajowców mogą zawierać akcenty narodowe i historyczne, ale nie mogą prowadzić do zjednoczenia ducha narodu.

  28. Zwrócić baczną uwagę, czy w odbudowywanych i nowych większych miastach i osiedlach nie budowano ujęć wodnych niezależnych od głównej sieci wodociągowej. Stare ujęcia wodne i studnie uliczne systematycznie likwidować.

  29. Przy odbudowie i rozbudowie przemysłu dopilnować, aby ścieki przemysłowe spływały do rzek mogących stanowić rezerwaty wody pitnej.

  30. Mieszkania w nowych osiedlach i odbudowywanych miastach nie mogą zawierać dodatkowych pomieszczeń pozwalających na hodowlę inwentarza lub gromadzenie żywności na dłużej i w większych ilościach.

  31. Spowodować, aby prywatne przedsiębiorstwa i rzemieślnicy otrzymywali surowce i urządzenia nie pozwalające na produkcję artykułów dobrej jakości, a ceny tych produktów powinny być wyższe od podobnych wytwarzanych przez państwo.

  32. Doprowadzić do maksymalnej rozbudowy administracji biurowej wszystkich stopni. Można dopuszczać krytykę działalności administracyjnej, ale nie wolno pozwolić na jej zmniejszenie ani sprawną pracę.

  33. Należy dopilnować wszystkich planów produkcyjnych w przemysłach wydobywczych i w działach określonych odpowiednimi instrukcjami i nie wolno dopuścić do wykonania zaopatrzenia rynku krajowego.

  34. Szczególnej obserwacji poddać Kościół i tak ukierunkować działalność oświatowo-wychowawczą, aby wzbudzić powszechny wstręt do tej instytucji. Objąć baczną uwagą i kontrolą kościelne drukarnie, biblioteki, archiwa, kazania, kolędowania, treści nauk religijnych oraz obrzędy pogrzebowe.

  35. W szkolnictwie podstawowym, zawodowym, a w szczególności w szkołach średnich i wyższych doprowadzić do usunięcia nauczycieli cieszących się powszechnym autorytetem i uznaniem. Na ich miejsce wprowadzić ludzi mianowanych. Doprowadzić do zerwania korelacji między przedmiotami, do ograniczenia wydawania materiałów źródłowych, do usunięcia ze szkół średnich łaciny, greki, filozofii ogólnej, logiki i genetyki. W historii nie można podawać, co który władca chciał zrobić lub zrobił dla kraju, trzeba natomiast ukazywać tyranię królów oraz walki uciemiężonego ludu.

  W szkolnictwie zawodowym doprowadzić do wąskich specjalizacji.

  36. Inspirować organizowanie imprez państwowych związanych z walką krajowców z zaborcami (z wyjątkiem zaboru rosyjskiego), szczególnie z Niemcami i walki o socjalizm.

  37. W publikacjach krajowych nie dopuszczać opracowań traktujących o krajowcach przebywających w naszym państwie do rewolucji i w czasie II wojny światowej.

  38. W razie powstania organizacji popierającej sojusz z naszym państwem, ale zmierzającej do kontroli działalności gospodarczej oficjalnych władz kraju, należy natychmiast podjąć działalność (niezależnie od władz kraju) obciążając te organizacje tendencjami nacjonalistycznymi i szowinistycznymi. Formy działalności: burzenie naszych pomników i cmentarzy, publikowanie ulotek wyszydzających nasz naród, naszą kulturę, sens zawartych układów. Do prac propagandowych angażować krajowców i wykorzystywać istniejącą nienawiść do nas.

  39. Zadbać o budowę i rozbudowę mostów, dróg i licznych połączeń, aby w razie konieczności interwencji wojskowej można było szybko i z każdej strony dotrzeć do punktu oporu lub koncentracji sił opozycji.

  40. Pilnować, aby aresztowano przeciwników politycznych. Rozpracować przeciwników z autorytetem wśród krajowców. Likwidować w drodze tzw. zajść sytuacyjnych przypadkowych, zanim staną się głośnymi lub aresztować ich wcześniej za wykroczenia kryminalne.

  41. Nie dopuszczać do rehabilitacji osób skazanych w procesach politycznych. W razie konieczności rehabilitacji można ją przeprowadzić tylko pod warunkiem, że sprawa będzie uznana za pomyłkę sądową, bez wszczynania dochodzenia i stawiania przed sądem winnych pomyłki (sędziów, świadków, oskarżycieli, informatorów).

  42. Nie wolno stawiać przed sądem ludzi na stanowiskach kierowniczych obsadzonych przez partię, którzy swą działalnością spowodowali straty lub wywołali niezadowolenie podwładnych. W sytuacjach drastycznych należy ich odwołać ze stanowiska i przenieść do innych miejscowości na stanowiska równorzędne lub wyższe. W skrajnych sytuacjach ulokować na stanowiskach niekierowniczych i traktować jako rezerwę kadrową do późniejszej wymiany.

  43. Ogłaszać publicznie procesy ludzi ze stanowisk kierowniczych (wojsko, ministerstwa, główne zarządy, szkolnictwo) oskarżonych o działalność przeciwko ludowi, przeciwko socjalizmowi, przeciwko industrializacji. Będzie to mobilizować czujność mas pracujących.

  44. Dbać o wymianę ludzi na stanowiskach roboczych przez dopuszczenie do tych funkcji ludzi z awansów, mających najniższe kwalifikacje.

  45. Spowodować napływ do szkół wyższych ludzi pochodzących z najniższych grup społecznych, którzy nie wykazują zainteresowań zawodowych, a tylko chęć zdobycia dyplomu.

  Scisle tajne Moskwa, 2.VI.1947r. K.AA/OC 113

  INSTRUKCJA NK/003/47

  Ponawiam pytanie:

  Czy aktualnie rządzący nami postępują wg zasad tej instrukcji ???

  A jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK?

  O czym to świadczy???

  P.P.P.

  http://polskawalczaca.blogspot.com/2007_08_01_archive.html

 46. Kronikarz said

  Anow/

  Wypowiedzi tego Bojka666 sa calkowicie niejasne a tu masz : „przerost formy nad treścią” – palnie.

 47. sono Nie daj się prowokować. Szkoda Twoich nerwów. Niech sobie piszą co chcą, w końcu im się znudzi, albo zasną.

 48. Kronikarz said

  Katerina404

  Ogromne DZIEKI za ten tekst #45 – gdzies to juz czytalem na papierze. Dawno.

 49. Kronikarz said

  Katerina404 – to swietnie, wezmiesz ja na lekcje ortografii.

 50. Anow said

  Ad. 47, Katerina404,

  Widzę, że Pani jest zafascynowana Sono, (pewnie „Bojkot 166 coś tam” również jest Pani faworytem?), gdyż ona dobrze się zakonspirowała, publikuje dużo dobrych linków. Obie wspomniane niewiasty czynią tutaj zamęt zawzięcie, piszą z aktywnością przechrzty, co to sam sobie chce udowodnić swoje racje.

  My (m.in. z Kronikarzem), którzy czytamy wszystko, co na tym forum się publikuje, możemy powiedzieć więcej na temat profilu danego użytkownika.

  Niech Pani szanowna zauważy, że na moje argumenty (może przekorne, może trochę satyryczne), obydwie niewiasty zareagowały jak… propaganda z lat 70. i 80. nakazywała:
  to bachanalia!, czyli zarzuca mi się bycie pod wpływem alkoholu? Grafomania?
  Argumenty bardzo poważne, ale bez dowodów, zupełnie jakbym ponownie czytał „Kraj Rad”, czy „Trybunę Ludu”!

  Życzyłbym sobie, aby większość Polaków pisała moim stylem, raczej niewskazującym na to, że autor jest pod wpływem jakiegoś dopingu.

  Niechże ktoś stanie w mojej obronie: czy mój styl jest pijacki, cokolwiek by to znaczyło?

  A że piszę późno w nocy wynika stąd, że w dzień pracuję, nie mam możliwości publikować 20-40 postów dziennie, jak w/w niewiasty!

  Gdy Bojkot-Sono nie ma argumentu, wyzywa interlokutora od takich, czy owakich?

  Nie dajmy się nabrać na plewy, my stare wróble?

  Powoli dochodzę do wniosku: niema sensu pisać na forum, kto to czyta?
  Już Kopernik powiedział: gorszy pieniądz wypiera lepszy.

  Czyli na forach również dominujące głosy to nędza myślowa, bełkot, zamęt i badziewie.
  Nawet nie ma z kim się pokłócić, pospierać, powymieniać argumentami?

  Marzę o tym, aby mnie ktoś logicznie sponiewierał, wytknął mi niewłaściwe myślenie, jakieś błędy w rozumowaniu, uczulił inne aspekty danej sprawy, które może w porywie szybkiego pisania umknęły mojej uwadze?

  A tutaj co: albo cisza, albo zarzucają mi się pijaństwo?

  Oj niewiasty, niewiasty: z waszego powodu wielu mężczyzn zaczyna pić, i to ostro, bo nie ma z wami o czym pogadać, jakby chcieć przekonać betonowa ścianę do tańca!

 51. RomanK said

  Co powiedzial Prez Iranu”

 52. RomanK said

 53. misiek said

  @50 Anow

  Katerine to samiec:

  Post#45
  „Udalo mi sie odnalezc tekst ,ktory czytalem….”

  Wyluzuj „chlopie” bo z nimi nie wygrasz.
  One, „une” sa oplacane……
  pzdr

 54. misiek said

  Ad 53.
  Kilku innym tez w „eksplozji” emocji puszcza plec. Jo to dla Ciebie (przez duze „C” , przez zwykla kulture, krorej Tobie brak) Radze uwazac. Pelny matrix…..

 55. Z zezem said

  Zapyziale cioty z chronicznym problemem MEND,zakompleksione,plytkie,poirytowane z powodu ich nabytych dolegliwosci,cierpiace na mocna DIARRHOEA,totalnie zasmrodzily GAJOWKE.
  Siedza w tych swoich smrodach i ogladaja dokonanego ZNISZCZENIA przez zafajdany PERYSKOP.

  Takie czasy.

  Ps. Gajowy wracaj !!!!

 56. Rysio said

  24.
  „….A tak za szmatę się wziąć, kuchnie wysprzątać, pomyć gary, może skarpetki mężowskie pocerować?
  Dać za dużo czasu kobiecie? Oj niedobrze, niedobrze!…”

  Widzisz kochana Sono – nie tylko Rysio Ci to mowi..

  🙂

 57. Rysio said

  re 25. Bojkot tobie też by korona z głowy nie spadła gdybys, zamiast co 2-go wpisu wymył talerze i gary.

 58. Kronikarz said

  Anow
  Pisze Pan jezykiem ludzkim – pozowle sobie Pana zacytowac, tylko jeden fragment – do automatow i ” zblazują się wieprze”°:

  „Nawet nie ma z kim się pokłócić, pospierać, powymieniać argumentami?
  Marzę o tym, aby mnie ktoś logicznie sponiewierał, wytknął mi niewłaściwe myślenie, jakieś błędy w rozumowaniu, uczulił inne aspekty danej sprawy, które może w porywie szybkiego pisania umknęły mojej uwadze?
  A tutaj co: albo cisza, albo zarzucają mi się pijaństwo?
  Oj niewiasty, niewiasty: z waszego powodu wielu mężczyzn zaczyna pić, i to ostro, bo nie ma z wami o czym pogadać, jakby chcieć przekonać betonowa ścianę do tańca!”

  Ale, widzi Pan,

  „Według włoskiego pisarza i artysty malarza “największy problem w rzucaniu pereł przed wieprze nie tkwi w tym, że zniszczą się perły, ale bardziej w fakcie, że zblazują się wieprze”.”
  http://www.cafebabel.pl/article/21838/pery-przed-wieprze.html
  http://www.polszczyzna.fora.pl/frazeologizmy-biblijne,17/rzucac-perly-przed-wieprze-widziec-zdzblo-w-cudzym-oku,153.html

 59. Do Pani Anow Owszem sono czasami przesadza ze swoimi wycieczkami osobbistymi, a ja nie widzę żadnego pijackiego stylu pisania jeśli chodzi o Pani wypowiedzi, ale znam sono z innych blogów i wiem, że po prostu jest osobą bardzo emocjonalną, co wynika zapewne z sytuacji w jakiej się znajdujemy, która dla niej jest okropnie jak widać stersująca. Każdy reaguje inaczej. Jednak wydaje mi się, że dziewczyna ma dobre intencje i nie można jej posądzać o jakieś podstępne działanie czy nieczyste intencje. Czasami poniosą ją nerwy. A w momencie, kiedy każdy ją atakuje, a panowie popędzają ją do garów, to wtedy wkracza agresja. Dlatego wydaje mi się, że aby nie zaśmiecać blogu gospodarza, dobrze jest czasami przemilczeć czyjeś uwagi w celu naprowadzenie dyskusji na bardziej merytoryczne tory.

 60. Kronikarz said

  59/ musi tak duzo gadac, bo glupio gada ?

 61. Do Misiek Cytuję Twoje słowa: @50 Anow Katerine to samiec: Post#45
  „Udalo mi sie odnalezc tekst ,ktory czytalem….”

  Udało Ci się odnaleźć tekst, który czytałeś, tylko nie zauważyłeś, że jest on nie moim tekstem, a na końcu znajduje się link do strony, z której ten tekst zaczerpnęłam. I to pisze mężczyzna. Zanim dokonasz odkrycia, sprawdź, czy aby dobrze odkryłeś, bo wtedy szerzysz kłamstwa może i nieświadomie. Trzeba z uwagą śledzić co się czyta i nie wypowiadać pochopnie o innych użytkownikach swoich opinii.

  Jestem od urodzenia kobietą i jak na razie zmiana płci nie wchodzi w grę. Gdybym podjęła takowy zamiar, to z Tobą pierwszym się tą informacją podzielę.

 62. sono said

  Katerian Misiek, Z zezem, Kronikarz, Anow i apru innych podobnych, to albo byli agenci UB/SB na emertyturze, nudzacy sie i z przywyczajenia robiacy to co potrafia najlepej, albo oplacani agenci hasbary, albo typowe warcholy ,ktorzy rozwalaja blogi wszczynaniem prostackich awantur, pijackimi zaczepkami, a potem udajaca obrazonycyh ,jak ktos im nosa utrze, biegna z wrzaskiem chowac sie pod kiecke admina, udajac przy tym nieiwniatko.. Zanm takich, to wyjatkowo wredne, paskudne, obmierzle typy.
  Szkoda czasu na dyskusje z nimi, bo czlowiek sie tylko blotem pobrudzi. A i po co to komu?

 63. sono said

  ad 62 To bylo pisane do Kateriny jako uwaga/ostrzezenie 🙂

 64. Kronikarz said

  #62 Sono !

  OD SERCA DO SONO

  Szanowna Pani,

  W imieniu moim oraz okrutnie przez Pania poskromionych i poturbowanych wspolbraci, mam zaszczyt podziekowac Pani za dobro robota na Gajowce jak tez prosic o natychmiastowe zaprzestanie nieudacznych twierdzen.

  Dziekujac Pani za wiele dla nas dobrej roboty, usilnie prosze tez o zaprzestanie traktowania nas gorzej bydla i zaprzestanie ciglego wpisywania nieudacznych madrosci oraz o wlozenie autentycznego wysilku w czytanie rowniez.

  Proporcje wpisywania w stosunku do myslenia nalezaloby ustawic na 25 : 75 a nie, jak obecnie, 85 : 15 i bedzie pokoj jak Samarii.

  Z powazaniem ( – )

  b) SONO – miedzy innymi – agentka bezpieki

  Stara baba co nie umie sie niczym zajac, nudzi sie, robi to tu bo jest moze zaplaca, agentka hasbarzyca, nieuk, sprosna warcholica, blogerka obserwatora, prostaczka, awanturniczka, stara pijaczka, histeryczka, latarnica, latawica, obrazalska, sraczkownica, wrzaskliwa, podlizywaczka, adminaratorka, nieiwniatko, wredna, ropucha, paskudna, obmierzla typica,

  c) ORAZ Katerian Misiek, Z zezem, Kronikarz, Anow i apru innych podobnych, to albo byli agenci UB/SB na emertyturze, nudzacy sie i z przywyczajenia robiacy to co potrafia najlepej, albo oplacani agenci hasbary, albo typowe warcholy ,ktorzy rozwalaja blogi wszczynaniem prostackich awantur, pijackimi zaczepkami, a potem udajaca obrazonycyh ,jak ktos im nosa utrze, biegna z wrzaskiem chowac sie pod kiecke admina, udajac przy tym nieiwniatko.. Zanm takich, to wyjatkowo wredne, paskudne, obmierzle typy Szkoda czasu na dyskusje z nimi, bo czlowiek sie tylko blotem pobrudzi. A i po co to komu?

  d) Jest Pani CNOTLIWA

  A prawdziwa cnota krytyk sie nie boi, prawda – zatem dochodzac do 25% zostanie Pani, Pani Sono, obdarzona krytyka.

  Raczki caluje 😉

 65. Kronikarz said

  Anow – no widzi Pan, 63, NAWET rece opadaja !

 66. RomanK said

  Ujjjjj wejjj co za pinkny Rajwach:-))))
  Jak sze pienknie kuci..to zaponom cochozi:-))) Une po to sze ulengly i po to tu som!

 67. SE said

  W oficjalnej prasie coraz bardziej otwarcie. Warto spojrzec.
  Pytanie czy Obama to pierwszy zydowski prezio Hameryki”?
  http://english.aljazeera.net/indepth/opinion/2011/09/201192216365733499.html

 68. peryskop said

  Re 66 i poprzednie

  Panie Romanie K – dziękuję za video-cytaty prezydenta Ahmedinejada, bo jego zazwyczaj przekręcają, a ludzie w tak robione chucpy wierzą.

  Także dzięki za wyręczenie w słusznej uwadze komu dali się podpuścić Gajówkowicze, ażeby zrobić jałowy a przykry rejwach. No komu?

  Mam wrażenie, że część winy spada na Sono i Bojkot przez ukrywanie swoich płci. To niby dodało im obojgu nieco anonimowości i
  tajemniczości, ale co jakiś czas wywołuje podejrzenia i eskalowane zarzuty – być może nieprawdziwe, ale uzasadnione sytuacyjnie.

  Panie Anow – nawet Pan dał się ściągnąć do parteru – do tego stopnia, żeby zwątpić w swój godny pozazdroszczenia styl pisania?

  A z całego zamieszania skorzystał nasz coraz starszy znajomy vel i wszedł tu ponownie tym razem z zezem ale ze starym bulgotem.

 69. Nie wiem kim jest tu ten kronikarz, ale zaczyna mnie osobiście tykać, więc muszę się odezwać. Pogubił się Pan trochę chyba.

  To tak ad 64. Zacytuję może c) ORAZ Katerian Misiek, Z zezem, Kronikarz, Anow i apru innych podobnych, to albo byli agenci UB/SB na emertyturze, nudzacy sie i z przywyczajenia robiacy to co potrafia najlepej, albo oplacani agenci hasbary, albo typowe warcholy ,ktorzy rozwalaja blogi wszczynaniem prostackich awantur, pijackimi zaczepkami, a potem udajaca obrazonycyh ,jak ktos im nosa utrze, biegna z wrzaskiem chowac sie pod kiecke admina, udajac przy tym nieiwniatko.. Zanm takich, to wyjatkowo wredne, paskudne, obmierzle typy Szkoda czasu na dyskusje z nimi, bo czlowiek sie tylko blotem pobrudzi. A i po co to komu?

  Tu jest jakiś Katerian misiek wymieniony, a ponieważ nie odnalazłam na forum nikogo o takim nicku, to mniemam, że chyba przekręcił i to znacznie mój nick, który jest katerina404, obym się myliła. Po drugie z rozpędu, sam pisząc ten post jako kronikarz, siebie również wymienił jako agenta bezpieki. Czyżby przez nieuwagę?

  Bardzo proszę o wyjaśnienie, co Pan miał na myśli pisząc ten post. Po pierwsze znowu zaśmieca Pan blog uczciwego człowieka wypisując inwektywy na wiele osób, a po drugie dlaczego Pan sam o sobie piszę, że jest agentem bezpieki lub innym agentem hasbary?

  Ja nie wiem co się tu wyrabia. Może Pan się jakoś z tych inwektyw, nawet w stosunku do swojej osoby wytłumaczyć?

 70. Człowiek wchodzi na blog, chce poczytać jakieś ciekawe informacje, bo wielu ludzi ma sporo do powiedzenia, a tu otwiera i czyta jakieś osobiste wycieczki, oskarżenia i tym podobne i musi w gąszczu takiej czczej paplanin,y szukać wartościowej treści. Panie Kronikarz nazywa Pan innych agentami bezpieki i używa innych obraźliwych określeń. To dobrze o Panu nie świadczy. Niech Pan pisze jakie są Pana poglądy, dostarcza ciekawych materiałów, a nie bawi się w kotka i myszkę. Bo to nie jest zabawne i naprawdę źle świadczy o Panu. Żeby kogoś oskarżac o tak poważne sprawy, trzeba naprawdę mieć niezbite dowody. Na razie wobec takiego stawiania sprawy, to ja w tej chwili Pana o to podejrzewam. I mam żelazne podstawy, aby tak sądzić, bo wymienil Pan mnie, a to dla mnie wystarczający dowód.

 71. Kronikarz said

  #69 & #70

  Katerina404 – odpowiadam raczej syntetycznie majace nadzieje, ze dojdzie Pani w tym ladu !

  * Przyjmuje uwagi #69 & #70 – rozumiem niezadowolenie – dziekuje za przedstawienie ich – wyjasniam w sprawe°:

  – nie robilem zadnych „wycieczek” ani pod adresem Szanownej Pani Katerina404 ani, oczywiscie, wobec soebie°;
  – zadnych wycieczek czy uwag, podkreslam, procz tej z #49, gdzie wyrazilem ukontentowanie, iz zajmie sie Pani owa Sono°;
  – co do moich wpisow pozytwnych, ktorych jest tu wszedzie po trochu, nie bede sie dla przyzwoitosci chalil ani pradal°;
  – odpowiedz na Pani PYTANIA znajduje sie GOTOWA w #62 + #63 + #64 = prosze porownac tresc wpisow i bedzie JASNE°;
  – Nawet wpis moj w #60 jest li tylko ironia pod adresem Sono, a nie Katerina404 – bo brala Pani Sono pod opieke, wiec…°;

  * Co do tej Sono, to prosze zauwazyc, ze inni tez maja tego podmiotu dosyc ze wspomne tylko 50/Anow czy 60/Peryskop;

  * Prosze zauwazyc, ze owa Sono funkcjonuje tu na przemian albo w ostrej biegunce pismackiej albo wrednych wstawek°;
  * Sono, ach Sono – mozna znalezc cuchnace stosy jej biegunkowej produkcji oraz prosby ludzi, by poszla to robic na strone°;
  * Na daremno wszystkie prosby = nie chce tu targac dla Katerina404 owych stowow ani cytowac Anow, Peryskop, Rysio…
  * Jest tez sprawa paletajacych sie vel vel val Obserwator Telimena50, Walkiria, Poliszynel, Andrzejx – cf. „Pulapka na Rosje”…

  Pytanie – co rozumiec przez „Do Pani Anow Owszem sono czasami przesadza ze swoimi wycieczkami osobbistymi” #59°?

  Komplement do Pani Katerina404 a) za ciekawe wpisy oraz b) za jasno stawiane sprawy, jak chocby tu.

  Cytat podkreslam°: #62 – Sono powiedziała 2011-09-24 (sobota) @ 12:14:36
  „Katerian Misiek, Z zezem, Kronikarz, Anow i apru innych podobnych, to albo byli agenci UB/SB na emertyturze, nudzacy sie i z przywyczajenia robiacy to co potrafia najlepej, albo oplacani agenci hasbary, albo typowe warcholy ,ktorzy rozwalaja blogi wszczynaniem prostackich awantur, pijackimi zaczepkami, a potem udajaca obrazonycyh ,jak ktos im nosa utrze, biegna z wrzaskiem chowac sie pod kiecke admina, udajac przy tym nieiwniatko.. Zanm takich, to wyjatkowo wredne, paskudne, obmierzle typy.”
  „Szkoda czasu na dyskusje z nimi, bo czlowiek sie tylko blotem pobrudzi. A i po co to komu?”

  Wascka Katerina404 widzi juz pewnie obraz opierdliwych potyczek z trojlowata a wredna Sono na tle smetnych vel-velowcow.

  Konkluzja°:
  – nigdy twierdzilem o zadnej agenturze Kateriny404 ani tez Kronikarza tym bardziej-
  – zwracam Wasce nie odebrany przez mnie honor –
  – stwierdzam, ze pytania, uwagi, zaniepokojenie zarzuty w #69 & #70 wynikaja z nieuwaznego Pani czytania wpisow.

  Uf, ale traktat – licze na to, ze zapanuje juz powszechny pokoj – pozdrawiam 😉

 72. Dzięki za te słowa Panie Kronikarz i myślę, że sprawa jest między nami wyjaśniona i nie ma między nami żadnych nieporozumień. Od tej chwili możemy sobie spokojnie wymieniać poglądy i wspólnymi siłami dochodzić do prawdy. Pozdrawiam i zwracam honor.

  Co do sono, to myślę, że nie trzeba jej tak atakować. W końcu treści, które tu sprzedaje, nie są jakoś rażąco sprzeczne z naszymi poglądami. Jedyne co powinna poprawić to sposób prowadzenia konwersacji, bo jest zbyt porywcza. Widziałam, że Pan gajowy, próbował trochę poskramniać jej temperament, a ja jestem zawsze za poszanowaniem godnosci każdego człowieka. Lepiej nie marnować czasu na zbędne polemiki, które do sprawy duzo nam nie wniosą, a tylko napędzają nas w kierunku złej energii. I to miałam na myśli broniąc sono, aby uspokoić burzliwy tok dyskusji.

 73. Kronikarz said

  72/ Katerina404
  Wiec dobrze, moge sie tylko cieszyc – za literowki przepraszam – wracajac do ciakawych wpisow tu mianowice: https://marucha.wordpress.com/2011/09/23/odbyly-sie-oficjalne-rozmowy-katolicko-pedalskie/#comment-114849
  http://newworldorder.com.pl/film,Historia-swiata-w-10-minut,500

 74. peryskop said

  Zawsze miło jest widzieć jak kulturalne osoby potrafią rozwiać wzajemne podejrzenia i niepotrzebne inwektywy.

  Doprawdy mamy znacznie poważniejsze zagrożenia.

 75. sono said

  ad Katreina 404
  Jestes fajna, rozsadna babka i wiesz o co w trawie piszczy. Nie daj sie nabierac @Kronikarzowi na jego przydlugie, metne wynurzenia, ale oczywisce zrobisz jak zechcesz.
  Nie pasuje mi ten gosciu i tyle. Nic ciekawego nie wnosi, a jak juz sie przyczepi do kogos/czegos , to za Chiny Ludowe odczepic sie nie moze. Nie znosze takich typkow i nie bede juz reagowac na jego niskie zaczepki i zlosliwosci. Dla mnie to typowa zrzeda/mena i po prostu szkoda czasu na wszelka dyskusje z nim.
  To tyle gwoli wyjasnienia:)

 76. Re: Katerina404
  Masz tu odpowiedź na tę twoją stosowaną taktykę – to nie ja, to on tak mówi, ale ja to powtarzam. No i jest tam też pytanie do Katerina404.

  https://marucha.wordpress.com/2011/09/24/polska-odpowiada-na-klamstwo-oswiecimskie/#comment-114872

 77. Kronikarz said

  74/ Peryskop

  Jakos tak wyszlo, ze wykidajlem bywalem i wobec Obserwatora juz na samym poczatku sporow i innych i teraz, ale to inna kategoria.
  Mysle, ze Katerina404 slusznie podkresla zasade utrzymywania spokoju, ale istnieja pewne granice cierpliwosci. Ponadto, czy przyhamowanie niektorych zachowan nie stanowi jakiejs formy milosierdzia°? Nie strzelac jednak z armaty do wrobla, ale na manerwrach Wrobel, Wron, Warhol… eee tam, byleby dobre intencje oraz dobry humor, prawda°?

  Coraz wiecej krytycznych glosow podnosi w sprawie maltretowania Palestynczykow – ciekawe, co dalej – ci ludzie postepuja coraz bardziej skutecznie, bo rozsadnie i nawet tlumy zachowuja sie tam inteligentnie.
  Zlosc mnie bierze czesto patrzac na nierozumnych Polakow – czy Polakow – bo wobec rzeczywistych rozbojnikow sa oni tez zagrozeniem.

  Wybory. Jedni za bojkotem. Drudzy za… No za czym, nawet na tym forum°?
  A narodowcow jak nie widac tak nie widac.

 78. peryskop said

  77

  Panie Kronikarzu, nasz chleb powszedni stał się twardszy niż zwykle.

  Więc po co go jeszcze bardziej komplikować? A w porywach wręcz zatruwać?

  Przecież Pan nie należy do tych – mam taką nadzieję – którzy potrzebują dodatkowo mącić.

  Czy nie wystarczą kłopoty jakie zezem przynosi nam – niby dla naszego dobra – velvel z plecakiem nicków dość już mocno sfatygowanych?

  A jak pomyślę o bezpłciowości Sono i Bojkot, to przychodzi mi myśl – może niesłusznie? – że tajny zawsze chce być bardziej tajny niż trzeba.

  Może wreszcie to zrozumieją?

 79. Z zezem said

 80. peryskop said

  Re 79

  Dziękujemy za podesłaną podobiznę Poliszynela ukazującą w całej okazałości jego „wielką” tajemnicę!

  W razie dalszego zanikania radzimy wymienić okular na mocniejszy. Albo obiektyw.

  Wtedy znów powróci dobry humor.

  A czy możemy poprosić o podobną fotę Telimeny50 ?

 81. Ad 76 Do pana Bizonia Dziękuje z info. Przeczytałam a jakże i nawet się odniosłam do tego. https://marucha.wordpress.com/2011/09/24/polska-odpowiada-na-klamstwo-oswiecimskie/#comment-114939

 82. sono said

  pare disturbing scen z wczorajszych protestow w NYC. Pozyteczni idioci , czyli tzw sluzby bezpieczenstwa dzialajace dla NWO , jak zwykle bojowo wykonuja swoja zadanie brutalnej pacyfikacji pokojowych protestow.

 83. sono Na miłość Boska, uspokój się, wycisz i przestań wszystkich atakować. Lubię Ciebie, ale naprawdę siejesz niepootrzebny zamęt miedy ludźmi. Każdy ma prawo mieć swoje poglądy. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku i każdy dochodzi w innym tempie do pewnych prawd. Po to powstały takie blogi, abyśmy wzajemnie się od siebie uczyli i wymieniali informacje. Jak się zaczniemy zagryzać między sobą, to do niczego dobrego to nie doprowadzi. Dobrze wiesz, że lucyferianom właśnie o to chodzi, aby nas skłócić. Sama o tym piszesz, a poźniej zachowujesz się tak, jakbyś im pomagała, a nie szkodziła.

  Jak masz inne poglądy i pełną świadomość, że racja lezy po Twojej stronie, to racjonalnie i na spokojnie staraj się delikatnie zasugerować innym swój punkt widzenia, a nie od razu przystępujesz do ataku. Później dochodzi do nieciekawych sytuacji, że już nikt nikomu nie ufa. Czy o to Ci chodzi?

 84. sono said

  ale o co ci chodzi?? Nie rozumiem. mam sie sprzymierzac z idiotami, hasbara??Jak cchesz to poklep ich po pleckach i diz z nimi na piwko. Ja nie mama na to najmniejszej ochoty. Bez odbioru.

 85. Rysio said

  Popatrzcie na te tysia,ce protestantek.

  Ta siatka to pewnie po to aby te głupie baby sobie krzywdy nie zrobiły.

  Jeszecze raz sprawdza sie porzekadło że baba ma tylko o jeden zwoj mozgu wiecej od kury.

 86. niereligijna said

  rysio chyba kobiet nie lubisz albo masz kompleks i starasz sie go jakos ukryc

 87. N78 said

  „Jeszecze raz sprawdza sie porzekadło że baba ma tylko o jeden zwoj mozgu wiecej od kury.”

  Baby masz chamski ryju w nosie, wiec sie wysmarkaj w rekaw, bo chustki nie masz.
  Takie dyzurne cwoki jak rysio robia z gajowki Gnojowke, bo to ich srodowisko.

 88. sono said

  Rysia, co rekawy wlasne obsmarkuje jeszcze,ale sie do tego nie przyzna, najlepiej jest IGNOROWAC.
  Polecam.

 89. sono said

  a tu krotkie video ukazuajce moment jak lucyfeianie, obrazeni, ze im ktos smial prawde publicznie wywalic w oblesne, klamliwe i sprzedajne geby, solidarnie wychodza na znak protestu.

 90. Guła said

  Za definicję s(z)kandalu należy się panu, mecenasie, kawa po kapitańsku.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: