Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

WHO ostrzega: Mamy nową, groźną, światową pandemię!

Posted by Marucha w dniu 2011-09-23 (Piątek)

Dnia 14 września br. świat ponownie obiegła straszliwa wieść:

„Mamy nową pandemię!”

Jak zwykle tym, kto nadał to zatrważające ostrzeżenie, była WHO (Światowa Organizacja Zdrowia). Oto co czytamy w komunikacie Reutersa (link):

LONDYN, 14 września (Reuters) – Odporne na leki formy gruźlicy (TB) rozprzestrzeniają się w zastraszającym tempie w Europie i zabiją tysiące ludzi, chyba że władze powstrzymają pandemię, ogłosiła w środę Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

„Dane są przerażające” powiedziała na konferencji prasowej w Londynie Lucica Ditiu, sekretarz wykonawczy Partnerstwa Stop TB. „To jest bardzo dramatyczna sytuacja.” – dodała.

„Gruźlica zabija rocznie około 1,7 mln osób. Zakażenie wywołane jest przez bakterię Mycobacterium tuberculosis, niszczy tkanki płucne. Bakterie te łatwo rozprzestrzeniają się w powietrzu i mogą być wdychane przez innych.”

„Jest już 440.000 pacjentów gruźlicy typu (MDR-TB) oraz (XDR-TB), czyli odpornej na leki i choroba ta rozprzestrzenia się szybko po całym świecie, w tym w Europie.”

Innymi słowy, WHO twierdzi, iż właśnie teraz mamy pandemię, bardzo niebezpiecznej, odpornej na leki gruźlicy, gdzie Europa jest jednym z aktualnie najbardziej zagrożonych regionów !

Czy i tym razem WHO próbuje wykreować panikę, aby zmusić świat do szczepień ? Aby zarazić się gruźlicą, wystarczy być w zasięgu kilku metrów od chorego, a ten wystarczy że sobie kaszlnie. Odpowiednia kampania, podająca zastraszające liczby chorych i ofiar śmiertelnych, na pewno skłoniłaby spora część wystraszonego, a raczej zastraszonego w międzyczasie społeczeństwa, do poddania się „nowym rygorom” medycznym, czyli zaproponowanym testom na obecność wirusa i ew. szczepionkom.

Na pewno już niedługo, koncerny farmaceutyczne, tak samo jak w przypadku świńskiej grypy, opracują jakąś nową szczepionkę, której nie będzie niestety czasu przetestować, a która będzie „jedynym ratunkiem” dla zarażonej ludzkości.

Może być i tak, że tym razem zagrożenie jest jak najbardziej realne i na pewno w jakimś stopniu jest, ale…

Tym co mnie niepokoi, jest artykuł dziennika AlJazeera, z 20 lipca tego roku, w którym ostrzega ona przed niebezpiecznymi dla zdrowia i wadliwymi jeśli chodzi o wyniki, testami na obecność gruźlicy.

„To jest wielomilionowy biznes” – pisze AlJazeera, mając na myśli produkcję i sprzedaż takich testów przez koncerny farmaceutyczne (link).

„Większość z tych wadliwych testów została wyprodukowana w Europie i Ameryce Północnej, w krajach takich jak: Francja, Włochy, Niemcy, Holandia i USA. Zostały one wyprodukowane przez te kraje i sprzedane do wielu krajów, głównie trzeciego świata, pomimo braku niezbędnej atestacji.” – dodaje dziennik.

„Zycie pacjentów było w niebezpieczeństwie”. „Testy te, mam na myśli wszystkie 18 odmian dostępnych na rynku, muszą zostać natychmiast wszędzie wycofane” – stwierdził w wywiadzie dla Aljazeery Mario Raviglione, Dyrektor organizacji – Stop TB department, podlegającej WHO.

To wszystko działo się raptem 2 miesiące temu. Co się zmieniło od tamtego czasu ? Nic !

Już wtedy podawano tą samą liczbę ofiar gruźlicy na świecie, lecz WHO nie ostrzegało wtedy jeszcze o światowej pandemii gruźlicy, choć artykuły na ten temat były publikowane w różnych dziennikach i czasopismach, co najmniej przez ostatnie 3 lata !

W „Disabled World” (link) opublikowano artykuł na temat pandemii gruźlicy odpornej na aktualnie dostępne lekarstwa (także z data lipcowa br.), w którym przedstawia się informacje niczym nie różniące się od tych, które aktualnie prezentuje WHO. Skąd taka opieszałość tej organizacji, która jest przecież odpowiedzialna za nasze bezpieczeństwo zdrowotne ?

Opieszałość ta, wydała się nam tym bardziej dziwna, kiedy przeczytaliśmy artykuł, opublikowany w CNN Health (link) 3 lata temu (sic!), w którym autorka – Patrice Poltzer, opisuje dokładnie ten sam problem, czyli rozprzestrzeniającą się epidemię bakterii gruźlicy, odpornych na lekarstwa (te same rodzaje wirusa).

Co takiego sprawiło, ze WHO zdecydowało się dopiero teraz ogłosić pandemię ? Dlaczego nie ostrzegali ludzi wcześniej ? Dlaczego już 3 lata temu nie podjęto odpowiednich działań zapobiegawczych ?

Chyba że, korporacje farmaceutyczne dogadały się w ostatnich 2 miesiącach z WHO, dorabiając niezbędne testy i teraz będą je chciały sprzedać nam – Europejczykom, zapewniając że są zmodyfikowane i bezpieczne. Bądź co bądź, dziesiątki czy setki milionów, zainwestowane w produkcję tych testów, nie mogą się zmarnować…

Na przykładzie powyższej historii widać już, ze koncerny te nie maja skrupułów narażać życie tysięcy ludzi, po prostu dla zysków.

Kto się da tym razem nabrać ? Wszystko będzie zależeć od stopnia agresywności kampanii, jaką WHO i lokalne władze, będą w najbliższym czasie przypuszczalnie przeprowadzać (?).

Skąd takie przypuszczenie ?

Otóż, w wyżej wymienionym ostrzeżeniu WHO, kladzie się duży nacisk na fakt, iż to właśnie Europa wydaje się być aktualnie najbardziej zagrożona pandemią gruźlicy, odpornej na lekarstwa. Logicznym następstwem takiego komunikatu, będzie zwiększona kampania władz zdrowotnych i koncernów farmaceutycznych, tym razem pod protektoratem WHO.

Dobrze by było skorzystać z okazji i przypomnieć władzom WHO, iż jak dotychczas zapomnieli poinformować opinię publiczną o wynikach śledztwa, związanego z aferą szczepionkową (ujawnioną pod koniec „pandemii” świńskiej grypy). Śledztwo to trwa już ponad 1,5 roku i powinny być już znane, jakieś jego rezultaty. Niestety, od kiedy świat obiegła informacja, że śledztwo zostało wszczęte, wszelki słuch o jego postępach zaginął.

http://www.globalnaswiadomosc.com/

Komentarzy 19 do “WHO ostrzega: Mamy nową, groźną, światową pandemię!”

 1. Krzysztof M said

  Medialne brednie.

  Skutek będzie taki, że społeczeństwa podzielą się na ludzi myślących i bezmyślnych. I ta przepaść będzie się pogłębiać.

 2. Zenek said

  Jeszcze jeden strach dla „goim”.
  Kiedy ta szarancza przestanie sie bac i innych straszyc juz wszystkim czym sie da ?
  Im wszedzie za ciasno i niebezpiecznie.
  Niech ich w koncu szlag trafi !!!

 3. Zdzisław said

  Mam pytania do specjalistów.
  Czy za pomocą tzw. „testów” na obecność gruźlicy można zainfekować człowieka śmiercionośnym wirusem?
  Jeżeli rzeczywiście jest problem z gruźlicą, w co bardzo wątpię, to czy nie prościej byłoby wrócić do praktykowanych dawniej prześwietleń?

 4. sono said

  WHO jest organizacja dzialajaca dla lucyferianow i jezeli znowu cos wymyslaja to na pewno nie ma to „dobra ludzkosci” na celu , a wrecz odwrotnie. „Swinska grypa” im padla, to szukaja innej, „strasliwej”, choroby na ktorej moga zarobic i przy okazji wykonczyc troche zbednego luda.
  Ciekwe dlaczego rzady panstw calej Europy i paru innych panstw NIE SA rozliczane z miliardow dolarow, ktore utopily w blocie zakupujac szczpionki przeciw „sfinskiej grypie”. Jakos o tym sie nie mowi? A wszystkie kraje jak jeden maz zakupily milionowe ilosci tych scypionek, ktore teraz pewnie leza w wysipisku na smieci. Za samo to powinny poleciec glowy wiekszosci obecnych zlodzieji, malwersantow, karierowiczow i psychopatow zwanych tez politykami nas reprezentujacymi.

 5. Słoneczna said

  @ Krzysztof M : „Skutek będzie taki, że społeczeństwa podzielą się na ludzi myślących i bezmyślnych”.

  Ludzie dzielą się na dwie grupy – mądrych i pacjentów.
  Józef Słonecki
  Więcej na :http://www.bioslone.pl/

 6. Trzeba przeciez jakos sprzedac to co sie wyprodukowalo do walki ze swinska grypa:)
  Czekam teraz na „swinska gruzlice”:)
  Jerzy Ulicki-Rek

 7. J said

  Wiadomo, ze strasza ale….moze byc gorzej niz sie spodziewamy. Mianowicie sfelerowane testy czyli dawne poczciwe proby tuberkulinowe nie tylko beda szkodzic zdrowiu ale takze beda pokazywac falszywe wyniki zeby nas w ten sposob zmusic do zakupu szczepionki (pewno wczesniej przymusza wszystkie panstwa do zakupu) i zaszczepienia sie jeszcze grozniejszymi specjalnie spreparowanymi szczepionkami przeciw tzw.gruzlicy.
  i w tych szczepionkach moga byc na przyklad molekuly rakotworcze, posluszenstwa czy inne swinstwa produkowane w militarnych laboratoriach starszych i madrzejszych.

  Tak apropos nie zapomne tej martwej ciszy jaka zapadla po oficjalnej wypowiedzi jakiejs afrykanskiej noblistki pokojowej, ze szczepionki przeciw polio dla dzieci afrykanskich byly skazone wirusem AIDS. Antysemici twierdza, ze szczepionki byly wyprodukowane w Izraelu.
  Pozniej Izrael nawet zaczal przepraszac za te omylke ale bardzo slabym glosikiem, bardzo krotko i bez odszkodowan dla biedakow.

 8. sono said

  ad panie Jerzy .
  To swinstwo juz dawno lezy w rynsztoku.
  Teraz beda produkowac, rozprowadzac i moze przymuszac ludzi, aby brali nowe swinstwo.

 9. Anow said

  W usa sieć marketów Walgreens reklamuje się: damy 10% rabatu za zakupy, jak zaszczepisz się przeciw grypie, oczywiście plącąc za szczepionkę?

  Producenci medykamentów robią bokami, terminy ważności badziewia zbliżają się do końca, magazyny pełne, a goim się nie kwapią do konsumpcji?

  W każdym szpitalu tak samo: masowe zachęcanie do szczepień, nawet jak pacjent przyszedł z bólem nogi, czy innego członka.

  Myślenie to rarytas, nie każdy człowiek jest do tego gotowy. Jest to również nasz obowiązek, aby do myślenia zachęcać innych, rozprzestrzeniać „dobrą nowinę”, czyli informować jeden drugiego.

  Biadolenie nad tym, jak „głupi są ludzie” i masowo wierzą propagandzie, jest zupełnym nieporozumieniem i niewłaściwym zachowaniem.

  Raczej trzeba zapytać: ilu ludziom pomogłeś zrozumieć, o co chodzi w tym zagmatwanym świecie? Ilu ludziom wyprostowałeś ścieżkę życia, aby się nie plątali w koło, jak pies, co to ugania się za własnym ogonem?

 10. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka bardzo prosi wszystkie ludzie na tym forum aby poszli sie szczepic bo beda byc bardzo chore na gruzlice.

 11. peryskop said

  „… przypomnieć władzom WHO, iż jak dotychczas zapomnieli poinformować opinię publiczną o wynikach śledztwa, związanego z aferą szczepionkową…”

  A to nie był błąd pilota?

  Re 9

  Rozwinąłbym myśl Pana Anow, że jednak pomimo trwania zapalonych szczepionkowców w naiwnym przekonaniu że jednak trzeba – stopniowo coraz więcej ludzi nabiera większego dystansu do tego typu akcji dezinformacyjnych, zastraszających i wyniszczających zdrowie oraz portfele. Postęp jest powolny ale zauważalny – choćby po ilości niewyszczepionych szczepionek.

  Kłopot polega na szczerych chęciach, aby jak najlepiej zadbać o swoje zdrowie i swoich najbliższych – i właśnie w tej szczerości siedzi iście szatański omam.

  PS. Trochę się niepokoję nieobecnością tu w tak ważnym temacie velWalkirii i jego innych wcieleń wirtualnych.

 12. peryskop. Nie bardzo wiem na ile cała kampania antyszczepionkowa odbiła się echem w narodzie. Z tego co widzę na forach i blogach, świadomość jest duża, ale pozostali? Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Ponieważ une strasznie przyspieszają ostatnio ze swoimi szeroko zakrojonymi planami, sądzę, że orientują się, że świadomosć wśród narodów swiata rośnie i zastanawia mnie ich bezczelność, że z taką powagą i lekkością serwują ludziom kolejne kłamstwa. No chyba, że wypuścili jakąś broń bioologiczną.

  Ja to mam takie swoje powiedzenie :„Że też człowiek moze jak nieczłowiek”. I ciagle nie mogę zrozumieć mentalności tych bestii, ich morlanej degradacji, zepsucia, braku empatii, ale tez braku wstydu, już nawet nie przed ludźmi, ale przed sobą samym. Czy oni mogą spokojnie spać? Czy mogą spokojnie patrzeć się w lustro, bez wstrętu do siebie samego? Czy to już są takie potwory, że zatraciły w sobie resztki, nie tyle człowieczeństwa, co nawet zezwierzęcenia, gdyż zwierzęta mają w sobie więcej miłości niż te bydlaki.

 13. peryskop said

  Re 12

  Swiadomość ludzi stopniowo rośnie dzięki przebudzaniu się, ale także przez wyrafinowaną politykę informowania nas o różnych planowanych i realizowanych okropnościach w celu zastraszenia i odebrania nadziei na ratunek.

  W opublikowanym tu w Gajówce artykule za: William Carr „Pionki w grze” http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm znalazłem ciekawy fragment listu Alberta Pike’a z 1889 roku z zaleceniami dla illuminatów:

  „…O ile jestem zorientowany studia nad konspiracją lucyferiańską w świetle wiedzy zawartej w Piśmie Świętym, przekonały mnie, że uwiązanie szatana i zapanowanie nad szatańskimi siłami na tej ziemi może nastąpić znacznie szybciej, jeżeli CAŁA PRAWDA dotycząca istnienia trwającej konspiracji lucyferiańskiej będzie znana tak szybko jak to możliwe WSZYSTKIM ludziom ze WSZYSTKICH krajów…”

  Czy teraz jasne?

  To tłumaczy stopniowe ujawnianie skrywanych dotąd spraw, jak również rytuał zapowiadania z wyprzedzeniem ważnych aranżacji jak 9/11 czy Utoya, a także postawę Alexa Jonesa i Davida

 14. peryskop said

  … i Davida Icke.

 15. Wiesz co nie zrozumiałam tego co napisałeś. Bo tak trochę wynika z kontekstu w jakim to ująłeś, ze Albert Picke miał dobre intencje, a z jego innych wypowiedzi świadczy, ze jego intencje były złe

 16. Kronikarz said

  Pataki, to ptaki ja roznosza, bo sa szybsze od swin.

 17. Krzysztof M said

  Macie pandemię? To przykre. Bo my nie mamy.

 18. peryskop said

  Re 15

  Re 15

  Katerina404 – to proszę przeczytaj raz jeszcze przytoczone tu słowa Alberta Pike’a ze zrozumieniem.

  Ja go nie gloryfikuję, ale cytuję aby wytłumaczyć Tobie i wielu osobom, dziwiącym się teraz, że coś jest nie tak jeśli tak sekretne plany są ujawniane. A te sekrety są ujawniane, bo spiskowcy już dawno uznali, że są tak mocni, że mogą swoje plany stopniowo ujawniać i tym samym:

  1) wzbudzić przerażenie u niektórych i utratę wszelkich nadziei na ratunek;

  2) wzbudzić niewiarę wśród sceptyków, którzy całkiem spontanicznie będą rozpowszechniać kpiny z „teorii spiskowych”.

  Taka strategia, jak może już zaczniesz dostrzegać, ma uzasadnienie psychologiczne, choć na pierwszy rzut oka wygląda na błąd, lub zdradę.

 19. sono said

  Peryskop gadasz glupoty.
  Czy uwazasz ze jezeli komus chalupa plonie , to mu lepiej o tym nie mowic , bo „wzbudzi tu u niego przerazenie i utrate wszelkich nadziei na ratunek”. ??
  Najlepiej niech sie uwedzi w ogniu, bo nie daj Boze, powiadomienie go moze jeszcze doprowadzic do tego ,ze zwieje z plonacej chalupy i sie jeszcze uratuje??
  Lepiej niech umrze w ignorancji i bez przerazenia??

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: