Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Pat Buchanan przeciwko Finland…
  Listwa o Znaczenie wojny w XXI wie…
  bryś o Co właściwie napisał Mora…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Maverick o Co właściwie napisał Mora…
  Maverick o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Co właściwie napisał Mora…
  UZA o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  zorard o Kreml nigdy się nie naucz…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Policjant, który zatrzymał radujących się z wydarzeń 9-11 Żydów – ujawnia szczegóły

Posted by Marucha w dniu 2011-09-27 (Wtorek)

Niezależny tygodnik wydawany w Waszyngtonie – American Free Press (AFP) –  przeprowadził unikalny i sensacyjny wywiad z policjantem, który we wrześniu 2001 roku dokonał aresztowania pięciu izraelskich Żydów podejrzanych o terroryzm, a bardziej znanych z wiwatowania, tańczenia i wyrażania radości podczas oglądania i filmowania zaatakowanych budynków World Trade Center.

Sierżant Scott DeCarlo z policji stanu New Jersey nigdy do tej pory nie wypowiadał się publicznie na ten temat, a udzielając wywiadu gazecie AFP zastrzegł, że jest to jego pierwsza i ostatnia wypowiedź dla mediów.

Jak po wydarzeniach 9-11 informowały media, w tym i mainstreamowy New York Times:  “grupa pięciu mężczyzn ustawiła swoje kamery skierowane na budynki World Trade Center zanim doszło do ataku”, czyli zanim w budynek WTC-1 wbił się pierwszy z samolotów, a gdy atak już nastąpił, pięciu Żydów – bo wszyscy oni okazali się izraelskimi Żydami-agentami wywiadu Mossad – gratulowali sobie nawzajem, tańczyli, wyrażali radość z destrukcji budynków i obfotografowywali się na tle palących się wieżowców.

Zachowanie się mężczyzn w tym tragicznym dla Ameryki i dla wielu amerykańskich rodzin dniu wzbudziło wielkie zdziwienie obserwatorów i zbulwersowani tym widokiem ludzie rozdzwonili się, zawiadamiając policję. Jeden ze świadków wydarzenia opisuje grupę Żydów, którzy ulokowali swoje kamery w parku stanowym w Jersey City – skąd idealnie widać dolny Manhattan:  “Wyglądało na to, że byli oni całkowicie pochłonięci tym, co robią. Wyglądało na to, że będąc w parku Liberty State Park wiedzieli oni, co się wydarzy.”

Zawiadomiona policja poinformowała swoje radiowozy o “białym minivanie marki Chevrolet, rocznik 2000″, należącym do firmy przeprowadzkowej Urban Moving Systems (która to firma okazała się specjalną placówką zorganizowaną przez Mossad; całe wyposażenie firmy zostało po zatrzymaniu Żydów porzucone). Biuro FBI zażądało zatrzymania samochodu. Niestety, już w fazie opisu poszukiwanych doszło do przekłamania będącego efektem socjotechnicznej manipulacji medialnej dokonywanej latami na amerykańskich widzach: sprawcy określani byli przez dzwoniących na policję jako “mężczyźni o urodzie bliskowschodniej”, a najczęściej jako “Palestyńczycy”, bo tylko takie skojarzenie z domniemanym określeniem “terrorysta” pojawiło się w umysłach zmanipulowanych przez syjonistyczne media obserwatorów. Ku zaskoczeniu policjantów zatrzymujących samochód, cała piątka była Żydami.

Zanim jednak do zatrzymania doszło, sierżant Scott DeCarlo opisuje rozwój wydarzeń. Mówi on, że w tym dniu, już w trakcie katastrofy na Manhattanie, miał za zadanie monitorowanie ruchu samochodowego na autostradzie stanu New Jersey, aby nie dopuszczać do wjazdu samochodów do miasta. “Otrzymaliśmy sygnał BOLO, co oznacza “Be On the Look Out“, czyli “rozglądaj się za poszukiwanym samochodem”, a chodziło o “vana, co do którego było podejrzenie, że przewozi materiały wybuchowe”. Informacja mówiła, że samochód ten “był w drodze, aby zdetonować most George Washington Bridge”.

“Gdy podejrzany van pojawił się” – relacjonuje DeCarlo – “szarpnąłem [swojego kolegę za ramię] sierżanta i powiedziałem: “Człowieku, to jest nasz [poszukiwany przez nas] van! Co prawda numer rejestracyjny niezupełnie zgadzał się z przekazanym nam, ale pomyłka dotyczyła jedynie jednej cyfry. I powiedziałem: ‘To musi być ten, podobieństwo jest zbyt duże’”.

DeCarlo kontynuuje wspomnienia mówiąc: “Van zjeżdżał z New Jersey Turnpike, aby dostać się na drogę Numer 3 (Route 3), lecz natężenie ruchu było tak duże, że samochody poruszały się z prędkością2 mil na godzinę. Podeszliśmy zatem pieszo i stanęliśmy przed vanem, wyciągnęliśmy broń i zatrzymaliśmy go.”

Wszyscy z jadących vanem mężczyzn odmówili opuszczenia samochodu, zatem DeCarl zastosował przymus fizyczny. “Rozkazaliśmy opuszczenie vana, lecz oni nie słuchali” – mówi DeCarl – “zatem zakuliśmy ich w kajdanki tak szybko, jak tylko byliśmy w stanie.”

Na pytanie dziennikarza, dlaczego Izraelczycy odmówili wyjścia z samochodu, DeCarlo nie potrafił odpowiedzieć, jednak przypuszcza, że zatrzymani byli przerażeni. “Czy kiedykolwiek miałeś przyłożony pistolet do głowy?” – wyjaśnia zachowanie zatrzymanych DeCarlo.

Po zatrzymaniu samochodu i wyciągnięciu pasażerów z samochodu – wspomina policjant – “Jeden z nich, ten który był gadatliwy, zaczął mówić: ‘Nie jesteśmy waszymi wrogami, jesteśmy waszymi przyjaciółmi. Nasi wrogowie są waszymi wrogami’. W tym momencie powiedzieli, że są z Izraela i bez przerwy powtarzali, że: ‘Słuchaj, jesteśmy po waszej stronie’.”

Zatrzymanych Żydów DeCarlo wraz z policyjną grupą posiłkową zawiózł do komisariatu stanowego, gdzie umieszczono ich w celach stadionu Meadowlands Stadium. “To był ostatni raz, gdy ich widziałem” – mówi DeCarlo.

Żydów przejęło FBI i po 10-tygodniowym przetrzymywaniu cofnięto postawione wobec nich główne zarzuty. Pod zarzutem jedynie przekroczenia okresu wizy wjazdowej deportowano ich z powrotem do Izraela. Do tej pory nie zostały wyjaśnione okoliczności i podstawy zwolnienia podejrzanych.

Cała piątka Żydów po powrocie do Izraela wystąpiła w telewizji opowiadając, że w Stanach Zjednoczonych byli, aby “dokumentować wydarzenie”.

Warto również dodać, że o mających nastąpić atakach na budynki WTC wiedzieli przed wydarzeniami pracownicy izraelskiej firmy Odigo, której amerykańska siedziba mieściła się kilka przecznic od budynków World Trade Center. Na co najmniej dwie godziny przed, wymieniali pomiędzy sobą informację poprzez tzw. sieć natychmiastowej komunikacji (Instant Messages), informującą przed rozbiciem się pierwszego samolotu o mających nastąpić zamachach. Główne biuro Odigo, Inc. znajduje się na przedmieściach Tel Avivu, w Herzliyya, gdzie mieści się słynny i wpływowy ośrodek tzw. studiów nad terroryzmem o nazwie Institute for Counterterrorism – ICT. Informacja o ostrzeżeniu, jakie otrzymali nowojorscy pracownicy izraelskiej firmy Odigo na dwie godziny przed wbiciem się pierwszego samolotu w wieżę WTC-1, potwierdzona została przez szefa firmy, Micha Macover, i opublikowana w izraelskim piśmie Haaretz.

Wiele innych firm izraelskich działających w Stanach Zjednoczonych prowadzi szpiegowską działalność. Jedną z ważniejszych jest firma Comverse Technology, Inc. (CMVT), będąca siostrzaną izraelską firmą Amdocs. Firmy te zajmują się zaawansowanymi technologiami komputerowymi. W 1997 roku pracownicy firmy Comverse przyłapani zostali na podsłuchiwaniu, mającej uchodzić za super-bezpieczną, telefonicznej sieci Białego Domu. Niezależni dziennikarze, powołując się na z trudem zdobywane fragmenty rządowych raportów i na wypowiedzi niektórych rządowych przedstawicieli, ustalili powiązania pracowników firm izraelskich Comverse, Amdocs i Odigo z wydarzeniami 11 września 2001 roku.

Firma Amdocs jest mało znanym lecz potężnym i niemal monopolistycznym potentatem na rynku amerykańskim w dziedzinie kompletnego tzw. Billing System, czyli prowadzenia ewidencji wszystkich rozmów telefonicznych sieci lądowej, satelitarnej i komórkowej. Każda rozmowa telefoniczna zainicjowana z terenu USA przechodzi przez system firmy Amdocs, w której rejestruje się dane dotyczące połączenia. Firma Amdocs działa w ponad 130 krajach świata, w tym i w Polsce.

*Tygodnik American Free Press jest wydawanym w Waszyngtonie periodykiem, piszącym z pozycji libertariańskich, skupiającym się na zagadnieniach dotyczących niebezpieczeństwa dla wolności słowa. Z tego względu zajmuje się tematyką m.in. organizacji żydowskich, globalizacją, od wielu lat prowadzi raporty dotyczące kolejnych spotkań Klubu Bilderberga, Komisji Trójstronnej i innych organizacji planujących wprowadzenie Nowego Porządku Światowego. Na łamach pisma pisali m.in. Joseph Sobran, Paul Craig Roberts i Ron Paul. Pismo określane jest przez organizacje żydowskie, w tym “Ligę Przeciwko Zniesławieniu” (Anti Defamation League) bezpodstawnie jako “antysemickie”, co dla goszczących na łamach tak znamienitych polityków, przysparza im jedynie zaszczytu.

LM

Opracowanie: Bibuła – na podstawie American Free Press
Za: http://palestyna.wordpress.com

Komentarzy 9 do “Policjant, który zatrzymał radujących się z wydarzeń 9-11 Żydów – ujawnia szczegóły”

 1. aga said

  Panie Dworecky i Panie Kozioł polecam Panom to kazanie ks. Natanka z 26 wrzesnia 2011 ;
  Jest silny i piękny wątek Rosji w jak najbardziej pozytywnym sensie:)

  http://www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv

 2. hans said

  od dawna wiadomo że za tymi zamachami stoii kłamliwe żydostwo znalezli sobie jakiegos biladena i mydlą ludziom oczy 11 wrzesnia do pracy w WTC nie przyszło 3 tys żydów dlaczego amerykanie jescze nie obudzili się z tego co serwują im pejsy w telewizji

 3. Brat Dioskur said

  Nie wiem ,gdzie to wstawic ,ale bezczelnosc Turkow przerasta juz wszelkie wyobrazenia.Mianowicie ich sluzby specjalne poslugujac sie Facebookiem i akcja wywiadowcza ustalily nazwiska 148 izraelskich komandosow ,ktorzy brali udzial w akcji zatrzymania konwoju wiozacego( a jakze!) bron do Gazy.Teraz turecki prokurator mialby wypisac miedzynarodowy nakaz aresztowania wspomnianych zolnierzy co implikuje ,ze zostaliby oni aresztowani w momencie opuszczenia terytoruim Izraela.Mamy jednak nieplonna nadzieje,ze rzad Polski nie bedzie repektowal tego haniebnego
  przypadku „terroryzmu w swietle prawa” i udzieli niezwlocznej gosciny wszystkim wspomnanym osobom.

 4. Kapsel said

  Re 1
  Pamiętam jak ks.Piotr pierwszy raz powiedział …..Uroczystość Boga Ojca.
  Zaraz po tym w pierwszą najbliższą niedzielę, o.Krzysztof Stępowski w Warszawie sprawował Mszę Św. Trydencką w tej intencji…aby wszyscy ludzie poznali Prawdziwe Oblicze Boga Ojca….

 5. Kapsel said

  Musiałem przerwać a więc cd. 4

  Dlaczego byłem zaskoczony.? Dlatego że ja ze swoją intencją czekałem ok. 3 m-ce….i to mnie bardzo mocno uradowało…ks.Piotr mówi…o.Krzysztof słyszy….być może to tylko zbieg okoliczności ale jeśli nawet…. to bardzo miły.

 6. Miet said

  ad1.
  Pani Ago, ja tez jestem zainteresowany – pod jakim dokladnie adresem jest to kazanie?
  Szukalem tam i nie potrafilem znalezc nic z 26 wrzesnia.

 7. peryskop said

  Re 1 i 6

  kazanie ks. Natanka z 26 wrzesnia 2011

 8. aga said

  ad.Miet
  Na tej głównej stronie ks. Natanka

  http://www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv

  pod ekranikiem jest na czerwonym tle

  Z ostatniej chwili!!!

  Msza Sw. z 26 września.

 9. Brat Dioskur said

  Wysluchawszy z wielka uwaga i aprobata kazania ks.Natanka w jednej kwestii pozwole sobie miec odmienne zdanie.Mianowicie ksiadz wychodzi z zalozenia ,ze gdyby Napoleon porozumial sie zRosja i zostal za Odra to jego potomkowie do dzisiaj zasiadali by na cesarskim tronie Francji.Istnialo jednak lepsze dla niego rozwiazanie:odtworzenie Rzeczypospolitej!Juz jej namiastka jaka bylo Ks.Wwarszawskie postawilo na nogi silna armie,a gdyby tak panstwo odzyskalo terytoria sprzed I Rozbioru to pod bronia staneloby pol milion zolnierza.Zwazywszy na fakt ,ze 30 tys.armia Kr.Kongresowego pobila 100 tys. armie gen.Dybicza to nie byloby w Europie sily zdolnej przeciwstawic sie Rzeczypospolitej.Prusy wymazaloby sie z mapy Europy a Rosje zmusilo do wyprawy na
  Konstantynopol.Niestety Bonaparte wybral sie na moskiewska awanture bez zapewnienia sobie polskiego zaplecza i 130 lat pozniej niemieccy generalowie wzdychali tylko na mysl,ze na froncie wschodnim zabraklo 100 polskich dywizji…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: