Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Joannus o Izolacja Zełenskiego
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Józef Bizoń o Izolacja Zełenskiego
  Leo o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tymczasowa Rada Narodowa [NTC] fabrykuje historię o masowych grobach – chwyt nachalnej propagandy

Posted by Marucha w dniu 2011-09-29 (Czwartek)

NTC concocts mass grave story in brazen propaganda ploy
http://empirestrikesblack.com/2011/09/libya-bbc-concocts-mass-grave-story-in-brazen-propaganda-piece/#update1
Martin Iqbal – 25.09.2011, tłumaczenie Ola Gordon

W oszałamiającym pokazie nieuczciwości, BBC podała, powołując się na brak dowodów na poparcie tej sprawy, że na terenach należących do więzienia Abu Salim w Trypolisie, znaleziono masowy grób zawierający ponad 1.200 ciał. BBC próbuje połączyć to ;znalezisko’ z równie wymyśloną ‘masakrą w więzieniu Abu Salim’, jak sama twierdzi, że są to ciała więźniów, rzekomo zabitych w 1996 roku.

W biuletynie napisanym dzisiaj po konferencji prasowej NTC, BBC pisze w nagłówku: „Więcej niż 1.200 ciał znalezionych w masowym grobie w Trypolisie”. Kategorycznie, absolutnie, jednoznacznie, jest to kłamstwo, nie znaleziono 1.200 ciał. Nie znaleziono ani jednego ciała. W rzeczywistości, nie dokonano żadnej ekskawacji, i nie odkryto nic poza ‘kilkoma fragmentami kości, mówi NTC.

Biuletyn BBC mówi czytelnikowi:

NTC mówi, że masowy grób, rzekomo zawierający do 1.279 ciał, znaleziono w libijskiej stolicy. Uważa się, że są to szczątki po więźniach zabitych przez służby bezpieczeństwa w więzieniu Abu Salim w 1996 roku. […] Wkrótce ma się rozpocząć ekskawacja. […] W górnej warstwie ziemi znaleziono kilka kości i kawałków garderoby.

Tekst i film tutaj: http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-15055109

Chociaż niewybrana, nielegalna rada terroru, znana jako NTC, twierdzi, że znaleziono tylko ‘kilka fragmentów kości’, BBC w swoim umyślnie wprowadzającym w błąd tytule twierdzi, że znaleziono 1.200 ciał.

Nawet to słabe kłamstwo BBC ujawnia kruchość propagandy o ‘masakrze w Abu Salim’, ponieważ odnosi się do dowodowej podstawy zdarzenia:

Kilku naocznych świadków mówiło o fakcie, że w celach więziennych zabijano granatami i strzelano po proteście. Urzędnicy nowego rządu mówią, że będą potrzebować pomocy zagranicznych śledczych, żeby dokładnie ustalić co się tam wydarzyło.

Raport BBC cytuje świadectwo pewnego ‘Sami Assadi’, który twierdzi, że w zdarzeniu tym stracił dwóch braci:

Mam mieszane uczucia, naprawdę. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że rewolucja się udała, ale kiedy stoję tutaj, pamiętam, że moi bracia, i wielu, wielu przyjaciół, zabito tylko dlatego, że nie lubili Muammara Kadafiego.

Cytowanie tego świadectwa jest ewidentną próbą przekrętu i zniekształcania rzeczywistości na miejscu. BBC sugeruje, że ‘rewolucja’ zakończyła się sukcesem. W rzeczywistości ‘rebelianci’ i obcy żołnierze i siły specjalne dowodzące im, nawet nie zdobyli Trypolisu, oprócz niezliczonych innych miejsc, które są nadal w posiadaniu libijskiego ruchu oporu. Są to Bani Walid i Sirte – miejsca będące teraz obiektami blokady NATO, próbującej głodzić sprzeciwiających się aż do uległości, w połączeniu z kampanią śmiertelnych bombardowań.

Swoją próbą wprowadzania w błąd opinii publicznej, w tym jedno-stronicowym raporcie, BBC nawet udaje się zaprzeczać samej sobie. Świadectwo przedstawione powyżej sugeruje, że domniemane ofiary ‘masakry Abu Salim’ zostały zabite, ponieważ ‘nie lubili Kadafiego’, kiedy BBC sama twierdzi we wcześniejszych doniesieniach, że zostali zabici za protest przeciwko warunkom więziennym.

Z pewnością ta propaganda ‘masowego grobu’ wypadnie z wiadomości, bez wycofania się kłamców z NTC czy lokajów mediów, którzy przehandlowali coś, co okazuje się być całkowitym kłamstwem. ‘Abu Salim’ jest wydarzeniem wymyślonym przez finansowaną przez globalistów-syjonistów Human Rights Watch, jako atut w wojnie propagandowej przeciwko Libii. Jest to wydarzenie, na które nie ma dowodów materialnych, a raport HRW nt. tego wydarzenia opiera się na zeznaniach jednej osoby, która obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Śmiesznie, HRW nawet przyznaje, że sama nie może sprawdzić nawet jednego szczegółu zawartego w twierdzeniu tego człowieka.

*                        *                     *

Tripoli, Libya (CNN) – Libijski rząd tymczasowy zdementował twierdzenie, że w notorycznym więzieniu znaleziono masowy grób, mówiąc dziennikarzom w poniedziałek, że niektóre ze znalezionych kości były zbyt duże, aby były ludzkimi.

„Na tej konkretnej mogile przeprowadzono pewne badania, i nie ustalono jeszcze wniosków”, powiedział Ben Noor Jamal, wysoki rangą urzędnik z Ministerstwa Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Ben Noor powiedział, że miejsce, o którym mówi się, za więzieniem Abu Salim w Trypolisie” może być czymś innym”, ponieważ znalezione tu kości są większe od normalnych ludzkich szczątków.

http://edition.cnn.com/2011/09/25/world/africa/libya-mass-grave/

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarze 3 do “Tymczasowa Rada Narodowa [NTC] fabrykuje historię o masowych grobach – chwyt nachalnej propagandy”

 1. navajo88 said

  Panie Gajowy ! , a czego waśpan oczekujesz od dzisiejszej prasy ????? prawdy ???????? ha wolne żarty panie Gajowy .Dzisiaj wszystkie media kłamią jak najęte ,dzisiaj w prasie i innych tygodnikach przeczytasz pan tylko o tym jak kobieta ma sobie poderwać męża lub kochanka ,jak się modnie ubrać ,a tak zwana prasa drugiego obiegu pisze w gruńcie żeczy to samo .Dzisiaj liczą się tylko pierdoły i gadżety i nic po zatym !!!!,wystarczy z\ samego rana włączyć tv info pl i wszystko wiadomo kto i gdzie co zrobił TAKA JEST PRAWDA !!!!!!,choćby dzisiaj na naszym dzienniku i wyborczej że FBI zatrzymało podejżanego o szykowanie zamachów na Pentagon i biały dom za pomocą zdalnie sterowanych samolotów ,oraz przy okazji podali że zatrzymany należał do alkaidy !!!!!! .Panie gajowy jak to przeczytałem ,ale tylko nagłówek to tak się obśmiałem jak pijany mops .W dzisiejszej pracie panuje jeden obraz świata przemoc ,sex jak zarobić kasę i się nie na robić i wiele innych rzeczy .
  Nawet Chiny uległy tej całej modzie ,ostatnio jak oglądałem na CTTV 9 to całe wariactwo związane z otwarciem pierwszego sklepu Ipada w Schanghaju to ręce mi opadły i nawet nie zadawałem sobie pytania w rodzaju dokąd zmierza ten nasz wspaniały świat .Kto ma rozum i wyczucie sytuacji to doskonale wie w jakim kierunku to wszystko zmierza .Kończę waśpanie panie szanowny bo chyba zaczynam robić się nudny ,życzę powodzenia J.M.H

  Nie chodzi o to, czego oczekuję od współczesnych mediów, ale o zwykłe dokumentowanie ich kłamstw i łajdactw – admin

 2. Krzysztof M said

  Wcześniej znaleźli broń chemiczną w Iraku, dziś groby w Libii… Strach pomyśleć, co znajdą w Polsce… 🙂

  I tak się zastanawiam, czy kłamstwo w mediach nie powinno być karane śmiercią…

 3. Kronikarz said

  Medialny Pasztet
  zrobiony jak pasztet z sarny+wrobla
  Proporcjonalnie
  z podania wiadomosci + ze zdementowania jej
  Pasztet dla Mas
  zrobiony – jak Pasztet z sarny+wrobla – z podania wiadomosci w srodkach masowego przekazu i ze zdementowania jej
  przy pelnym Szacunku dla Wolnosci Slowa

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: