Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Nieukiem Polska stoi
  Krystian Szeliga o Izolacja Zełenskiego
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rosz Haszana (żydowski nowy rok): czy Bóg wybaczy?

Posted by Marucha w dniu 2011-09-30 (Piątek)

Rosh Hashanah (Jewish New Year): Will God forgive?
http://www.veteranstoday.com/2011/09/28/rosh-hashanah-jewish-new-year-will-god-forgive/
Alan Hart 28.09.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Główny rabin, lord Sacks, Londyn

Rabinie, czy wierzy pan, że Bóg wybaczy żydom, jeśli nie przeproszą Palestyńczyków, a potem nie naprawią wyrządzonych im krzywd?

Na początku żydowskiego nowego roku, mam kilka pytań do głównego rabina, lorda Sacksa. Kieruję je szczególnie do niego, gdyż powiedział coś w nagranym przekazie przygotowującym do Nowego Roku, ale są to pytania, które można zadać rabinom w każdym miejscu.

Oto pełny tekst (dosyć krótki) wypowiedzi lorda Sacksa, można zobaczyć go na Youtube:

„Jest to dźwięk selichot (podobna do chóralnej modlitwa, która otwierała jego lordowską prezentację). Dźwięk mówiący przepraszam. Specjalne modlitwy odmawiane o tej porze roku, kiedy zbliżamy się do Rosz Haszana i Jom Kipur, żydowskiego nowego roku w dniu pojednania. I jest coś tak potężnego w umiejętności powiedzenia przepraszam.

„Tam, w świeckim społeczeństwie, żyjemy w pozbawionej pokuty kulturze. Kiedy ostatni raz słyszeliście, by polityk powiedział ‘przepraszam’. Czy, by rabin powiedział ‘zrobiłem błąd’. Czy, by uczony powiedział ‘pomyliłem się’.

„Ale ciągle robimy coś złego. I to znaczy być człowiekiem. Umiejętność powiedzenia, przepraszam, myliłem się, wybacz mi, jest ważna. Jest to moment uczciwości w życiu zachowującym pozory; próba wyglądania na nieomylnego. I mogę powiedzieć, przepraszam, do Boga, ponieważ wiem, że mi przebacza. Wiem to, ponieważ jest to taki rodzaj Boga. To dlatego dał nam Rosz Haszana i Jom Kipur. Więc spróbuj powiedzieć Bogu, przepraszam. To może ci pomóc, tak jak pomogło mnie, powiedzieć przepraszam, ludziom, których skrzywdziłem. Powiedzenie przepraszam to superglue w relacjach międzyludzkich.. To naprawia relacje, które inaczej byłyby tak złamane, że nie można by ich naprawić. Nie będzie wam przykro, kiedy powiecie: ‘Przepraszami, Szana toya’.

„Rosz Haszana, żydowski nowy rok, to rodzaj hejnału, wezwania do Dziesięciu Dni Pokuty, zakończonych Dniem Pojednania. Jom Kipur to najwyższy moment w żydowskich dziejach, dzień postu i modlitwy, introspekcji i samooceny. W żadnym innym momencie nie mamy tak mocnej świadomości stanięcia przed Bogiem, bycia znanym”.

Jeśli ten Goj (ja) dobrze rozumie ten przekaz, to główny rabin wzywa brytyjskich żydów (a tym samym wszystkich innych), do powiedzenia przepraszam, ludziom, których skrzywdzili, jak również Bogu. Jeśli tak jest, to mam 3 pytania:

1. Czy do osób skrzywdzonych przez żydów w imię syjonizmu, należą Palestyńczycy?

2. Jeśli odpowiedź jest „nie”, to dlaczego?

3. Jeśli odpowiedź jest „tak”, to dlaczego większość żydów nie umie powiedzieć przepraszam Palestyńczykom, za okropne krzywdy wyrządzone im w imię syjonizmu? (Okropne krzywdy zaczęły się w pierwszej fazie syjonistycznych czystek etnicznych w Palestynie).

Kiedy zastanawiałem się w mojej gojowskiej głowie nad możliwymi odpowiedziami na ostatnie pytanie, przypomniałem sobie wiele ujawniającą historię, co Gołda Meir powiedziała mi podczas ostatniej naszej rozmowy przed jej śmiercią.

Dotyczyło to tego, co się stało na początku pierwszego poranka (dzień drugi) wojny Jom Kippur, kiedy siły Sadata umacniały swoją władzę nad Kanałem Sueskim, które przekroczyły w ataku z zaskoczenia. Premier Meir zwołała posiedzenie gabinetu w jej małym i bardzo skromnym domu w Tel Awiwie. Minister obrony Dajan zaproponował, że IDF powinna „poddać” swoje pozostałe pozycje frontowe na kanale, w celu ratowania życia i wycofania się o 25 kilometrów. Do mnie Gołda powiedziała: „Powiedziałam Mosze, że w naszym języku nie było takiego słowa jak poddać się, a potem pobiegłam do tego małego pokoju, toalety, i zwymiotowałam„. (Pełna wersja tej historii, i wielu innych, jest w mojej książce ZIONISM: THE REAL ENEMY OF THE JEWS [Syjonizm prawdziwym wrogiem Żydów).

Czy to jest ten przypadek, kiedy w słownictwie syjonistów nie ma słowa ‘przepraszam’?

Według mnie, prawdziwym problemem jest to, że powiedzenie ‘przepraszam’ Palestyńczykom, wymagane jest od wszystkich izraelskich żydów, żeby uznać krzywdy wyrządzone Palestyńczykom w imieniu syjonizmu. A do tego z kolei potrzebni są wszyscy żydzi, nie tylko izraelscy, żeby naprawić krzywdy wyrządzone Palestyńczykom.

Być może bardziej na miejscu jest to, że powiedzenie ‘przepraszam’ Palestyńczykom, zmusiłoby do postawienia najważniejszych pytań o legalności i przestępczości syjonistycznego, podobnego do kolonializmu, przedsięwzięcia.

Moje ostatnie pytanie skieruję w tej chwili bezpośrednio do lorda Sacksa:

Rabinie, czy pan naprawdę wierzy w to, że Bóg wybaczy żydom, jeśli nie powiedzą ‘przepraszam’ Palestyńczykom, a potem nie naprawią krzywd wyrządzonych Palestyńczykom?

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

Komentarzy 10 do “Rosz Haszana (żydowski nowy rok): czy Bóg wybaczy?”

 1. Elzbieta Gawlas said

  Pani Olu Gordon, ktory artykul zechce Pani dla nas przetlumaczyc ?

  http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=5580

 2. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka pszeczytal i sie bardzo zdenerwowal:

  „Rabinie, czy wierzy pan, że Bóg wybaczy żydom, jeśli nie przeproszą Palestyńczyków, a potem nie naprawią wyrządzonych im krzywd?”
  A niby za co mamy pszepraszac? Pszeciesz my jestesmy narud wybrany i wszystkie narody nas pszepraszaja.

  Jak ktos nie chce nas pszeprosic to muwimy pan Benedykt z Watykan i pan Benedykt robi klatwe na tego co nie chce nas pszeprosic.

  Jak pan Benedykt sie nie poslucha to muwimy to pan Bertone, a pan Bertone muwi do pan Benedykt skacz, a wtedy pan Benedykt tylko sie pyta jak wysoko ma skakac.

 3. mgrabas said

  świat widziany oczyma palestyńskich dzieci

  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.258212907546434.67287.145021988865527&type=1

 4. sono said

  a tu znow kibice Legii z kapitalnym pomyslem.

  Brawa dla tych dzielnych, pomyslowych i zorganizowanych chlopakow.
  Fani tej israelskiej druzyny bezczelnie powiewaja swymi komunistyczno-satanistyczymi flagami i uchodzi im to na sucho. W kraju, ktory doswiadczyl bezposrednio czym sa zbrodnie komuny to najwyzsza obraza i potwarz. Ciekawe jakby Israel zaareagowal gdyby grupy Niemcow -fanow neofaszyzmu, zjechaly sie do Telavivu ze stosownymi flagami i bannerami.??

 5. GW said

  Podzielam wyjatkiem.

  Na boczku i z Bibuly (mna wstrzasnely slowa proste i dosadne), podzielam:

  Zacytujmy Stefana kardynała Wyszyńskiego:

  „Sutanna nie jest ubiorem w szeregu innych strojów, ale jest wyznaniem wiary przed ludźmi, jest odważnym świadectwem danym Chrystusowi, jest przyznaniem się do Kościoła. Kiedy raz przybrałem ten strój, muszę nie tylko pytać siebie, czy go noszę, ale w rachunku sumienia pytać – jeśli to miałoby się zdarzyć – dlaczego zdjąłem znak wiary i kapłaństwa. Czy z lęku? Ze słabości? Nie! Zdjęcie stroju duchownego to to samo, co usunięcie krzyża przydrożnego, aby już nie przypominał Boga. (…)

  PS
  Do K i.:

  Ne me faites plus noir que suis.

 6. Krzysztof M said

  „Rabinie, czy wierzy pan, że Bóg wybaczy żydom, jeśli nie przeproszą Palestyńczyków, a potem nie naprawią wyrządzonych im krzywd?”

  – To ja się skromnie ustawię w kolejce i poproszę o zadośćuczynienie za los mojego dziecka, które zrezygnowało właśnie z dziennych studiów, bo go na to nie stać. To znaczy mnie nie stać (tak samo jak na czynsz).

 7. Michał said

  Abstrahując od tematu – TVP Info właśnie emituje film Gas Land. Ciekawe czemu dopiero o tej porze, czyżby prime time na tvpi?

 8. Michał said

  „Właśnie” tj 00:20 czasu polskiego.

 9. jadnamy said

 10. Ola Gordon said

  @ 1 – p. Elżbieta Gawlas, chwilowo jeden, pozdrawiam

  Lucifer is the Secret God of Secular Society

  Lucyfer tajnym bogiem świeckiego społeczeństwa

  http://www.savethemales.ca/000237.html
  12.10.2003 tłumaczenie Ola Gordon

  David Livingstone, 37-letni montrealski historyk, napisał fantastyczną książkę, rzucającą nowe światło na współczesną cywilizację.
  W książce THE DYING GOD, THE HIDDEN HISTORY OF WESTERN CIVILISATION [Konający Bóg, ukryta historia zachodniej cywilizacji], Livingstone pokazuje, że współczesna cywilizacja świecka jest naprawdę wytworem tradycji okultystycznej, i można ją prześledzić do starożytnego Babilonu poprzez masonerię, różokrzyżowców, templariuszy, Platona i kabalistów.

  Zasadniczo, ta tradycja przyjęła Lucyfera jako symbol buntu ludzkości przeciwko Bogu. Ludzki rozum, apetyt i wolę czciła jako ostateczny standard dobra i prawdy.

  Wolność zwykle określała w terminach zniszczenia ładu moralnego i społecznego. Wolność znaczy rozpraszanie uwagi, a nie podnoszenie na duchu i inspirację.

  Prawdziwym celem okultyzmu jest upełnomocnienie [inspiracja] elity. Livingstone nie jest „religijny” i wyjaśnia:

  „Podstawową zasadą większości religii jest traktowanie innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. . . zasada sprawiedliwości. . . [przeciwnie] do okultysty. . . wabionego jego próżnością, żeby szukać rodzaju wiedzy, która odróżni go od innych, twierdząc, że jest to dla utrzymania elity”. (s. 222)

  Livingstone pokazuje jak ten okultystyczny dogmat, na przestrzeni historii, potajemnie przyjęły kluczowe elity, stał za rewolucjami: angielską (1649), francuską (1789) i rosyjską (1917), w których dokonano królobójstwa.

  Lucyfer jest „przynosicielem światła”. Okult zainspirował tzw. Oświecenie, które zdefiniowało nowoczesną kulturę. Francis Bacon był różokrzyżowcem. Diderot, Rousseau, Voltaire i Newton byli masonami. 50 z 56 sygnatariuszy amerykańskiej Deklaracji Niepodległości i większość amerykańskich prezydentów było masonami. Byli nimi również Stalin. Roosevelt i Churchill. Plan miasta Waszyngton zaprojektował mason w kształcie pentagramu, symbolu Lucyfrea.

  Rewolucja naukowa ma również korzenie w okultyzmie jako magii, czyli manipulacji przyrodą.

  Znaczenie przystępnej, dobrze udokumentowanej książki Livingstona jest olbrzymie. Dominująca część naszych przywódców potajemnie służy Lucyferowi, a ich złowieszczy i deprawujący wpływ widoczny jest wszędzie.

  Sekularyzm jest tak samo religią jak chrześcijaństwo. „Oddzielenie kościoła od państwa” jest podstępem do wprowadzenia Lucyfera jako boga nowoczesnego świata. Celem masońskiego sekularyzmu jest zniszczenie prawdziwych religii, takich jak chrześcijaństwa i islamu.

  Ludzie świeccy mogą zachować swoją moralność tylko jeśli słuchają sumienia, głosu Boga. Ale łatwiej mogą się zagubić, kiedy przestaną wierzyć w to, że dobro jest częścią prawdziwego ładu moralnego.

  Rozum oddzielony od absolutnej moralności (Boga), może zostać użyty do usprawiedliwiania wszystkiego, łącznie z chaosem i tyranią. Celem nowego porządku świata jest odwrócenie ludzkości od Bożego planu i oddanie nas w niewolę okrutnej satanistycznej elicie.

  Przeczytajmy co mówi Svali, uciekinierka z organizacji illuminati, super bogatej grupy lucyferian, planujących ustanowienie światowego państwa policyjnego:

  „Illuminati to grupa praktykująca formę wiary znaną jako „oświecenie”. Jest lucyferiańska, i swoich zwolenników uczą, że ich korzenie sięgają tajemniczych religii Babilonu, Egiptu i celtyckiego druidyzmu. Z każdej z nich przejęli to, co uważają za „najlepsze”, fundamentalne / założycielskie praktyki, i połączyli je w naukę mocno okultystyczną. Wiele grup na szczeblu lokalnym czci starożytnych bożków takich jak „El”, „Baal” i „Astarte:, jak również „Izydę i Ozyrysa” i „Seta”. . . nie wiem czy ci ludzie nauczają o i praktykują zło”.

  Historycy są opłacani za tłumienie prawdy. Ujawnia to książka Livingstona. W sprawiedliwym świecie, ten wspaniały historyk byłby celebrytą. Zamiast tego, utrzymuje się z produkcji mebli.

  Jak czczony jest Lucyfer

  Miliony ludzi nie oddają hołdu Lucyferowi podczas tygodniowych nabożeństw. Ubrani w czerwone szaty kapłani nie głoszą satanizmu z pulpitu. Lucyfer nie może ogłosić się otwarcie. On prowadzi niezadeklarowaną, tajną wojnę o nasze dusze.

  Słudzy Lucyfera zasiadają w okazałych biurach, jeżdżą limuzynami, i pokazują się w TV. Oni są naszymi przywódcami politycznymi i kulturowymi, wielu z nich to ambitni naiwniacy.

  Kazania Lucyfera znajdują się na licznych amerykańskich video muzycznych, grach video, programach TV i filmach.
  Na przykład KILL BILL Quentina Tarantino, był najbardziej dochodowym filmem tego weekendu w Ameryce. Film ten jest satanistycznym fetyszyzmem, przebranym za odważną, pomysłową rozrywkę. W pierwszej scenie, migawka, z krwawiącymi bliznami, przerażona, związana i przypuszczalnie naga kobieta, grana przez Umę Thurman, mówi „To twoje dziecko”, zanim w naszych uszach eksploduje strzał.

  Później, już w czasie teraźniejszym, scena przenosi się do sielankowego, podmiejskiego bungalow, z piaskownicą i huśtawką w ogródku przed nim. Mieszka tu młoda, czarna kobieta, z mężem i małą córeczką.

  Uma musi załatwić z nią porachunki. Drzwi otwiera czarna kobieta i obie toczą ze sobą męczącą i śmiertelną walkę. Ich pojedynek na rzeźnickie noże przerywa zatrzymanie się dużego, żółtego autobusu szkolnego, przywożącego 4-letnią córkę czarnej kobiety. Proszą dziewczynkę by zaczekała w swoim pokoju, do zakończenia morderczej walki.

  Ale deklarują chwilowe zawieszenie broni i idą do kuchni na kawę. „Nie zabiłabym cię na oczach córki”, mówi Uma. „Mogę nie mieć litości czy współczucia, ale mam rozsądek”. (sic)

  Pomimo rozejmu, czarna kobieta ma pistolet ukryty w pudełku po płatkach zbożowych, ale pudłuje. Wtedy Uma zadaje cios nożem w serce czarnej kobiety. Pojawia się dziecko, ale jest całkowicie bierne na widok jej zmarłej matki. Nie krzyczy ani nie ucieka, reaguje jakby ktoś zabił muchę.

  Ale dziecko może szukać rewanżu. „Mimo tego co myślisz, twoja matka wiedziała co ją czeka”, mówi do niej Ulma. „Ale jeśli będziesz chciała mi oddać kiedy dorośniesz, znajdziesz mnie”.

  Uma zostawia dziecko z ciałem matki. Przechodzi przez zarzucony zabawkami trawnik do swojego kolorowego SUVa.* Narrator, tonem orientalnego mędrca, mówi coś w rodzaju: „W sztukach walki nie możesz sobie pozwolić na żadne współczucie czy moralność. Żeby dokonać rewanżu, musisz być przygotowany na zabicie samego Boga, lub Buddę”.

  Czy może być coś bardziej bezpośredniego? To diabeł mówi nam, że możemy mieć wszystko co chcemy, i nic nas nie powstrzyma, zwłaszcza nie Bóg. Tak długo jak naszej głupocie towarzyszą aspiracje i styl.

  Ten chory, szokujący film, brutalizuje i degraduje. Przedstawia to co odrażające i obrzydliwe, jako normalne i naturalne. Jest to wściekły atak na nasze postrzeganie szczęścia i dobrego życia. Szydzi ze zdrowych i prawdziwych wartości.

  Jak długo Amerykanie będą tolerować satanistyczną indoktrynację?

  Szatański spisek odniesie sukces tylko dlatego, że ludzie nie mogą uwierzyć w to, że faktycznie istnieje coś tak kolosalnego i monstrualnego.

  Zakończenie

  Zachowanie ludzkie to proste pytanie: kim chcemy być, Bogiem czy Lucyferem? Jeśli staniemy się podobnymi do Boga (zaproszenie Jezusa i prawdziwych nauczycieli religii), świat będzie niebem, a nasze życie szczęściem. Jeśli wybierzemy Lucyfera, można sobie resztę wyobrazić.

  Świat to walka o nasze dusze. Ludzie propagujący przemoc i seks nie działają wyrywkowo na bazie „co się da sprzedać”. W swoich logach mają masońskie symbole. Najwięksi gracze realizują scenariusz zaprojektowany do zniewolenia ludzkości, ciała i duszy. Budują gigantyczne więzienie w oparciu o ich własne mentalne piekło. Jest to NWO, a my jesteśmy więźniami.

  Czy jeszcze ktoś ma pytanie, dlaczego David Livingstone swoją odkrywczą książkę zatytułował KONAJĄCY BÓG?

  * Sport Utility Vehicle (samochod sportowo-użytkowy o wysokim zawieszeniu – przyp. tłum.) http://www.forumsamochodowe.pl/co-to-sa-te-suv-y-vt1089.htm

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: