Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Świat według Żydów

Posted by Marucha w dniu 2011-10-01 (Sobota)

Poniższy artykuł nadesłał p. Kronikarz – dziękujemy. Admin.

Motto …mamy oczywiście prawo, a nawet obowiązek, nasz świat, naszą cywilizację, nasze państwo i nasze narodowe tradycje przed tą cywilizacyjną inwazją bronić. O tym jednak będzie można myśleć dopiero wtedy, kiedy będziemy mieli więcej polskich dziennikarzy i polskich mediów; i kiedy otworzywszy oczy wybierzemy więcej polskich polityków. Bo tylko oni zmienić mogą utrwalającą przestępczy układ konstytucję…

Świat według Żydów

Kilkanaście lat temu poznałem starego polskiego Żyda z Ozorkowa. Żonę i dzieci stracił w Oświęcimiu, a sam przeżył Dachau. Bał się jednak pojechać do Polski, „bo tam taki antysemityzm”. Wcześniejszy konsul (który, jak opowiadał: „był u Andersa, ale już w Anglii zrobił się Polakiem”) radził mu wprawdzie, żeby jechał, a tylko czapki nie nakładał, ale on się bał mimo wszystko, „bo imię mnie zdradzi”. A do Niemiec jechać się pan nie boi? – zapytałem wówczas i dodałem, że Żydzi do Polski przecież wracają. „A tak, proszę pana – on mi na to – ja słyszałem, że do Łodzi wróciło ostatnio cztery tysiące Żydów i wszyscy dostali pierwszorzędne państwowe posady”. Mówił też, że organizacja żydowska w Polsce liczy osiemset tysięcy członków i opowiadał, że w miejscowej gminie jest towarzystwo skupiające Żydów ortodoksyjnych i inne dla Żydów niewierzących, po czym dodał: „ja należę do obu”.

W ogóle życie nauczyło go pragmatyzmu. Nosił jarmułkę, „bo by mi tyle nie pomagali”, ale w dni żydowskiego postu podrzucałem mu po kryjomu świeżą szynkę. Chciał mieć przyjaciółkę Polkę, ale miał Niemkę, bo „jak bym wziął Polkę, to by mi wcale nie pomagali”. Po działaniach wojennych został mu odłamek w wątrobie, o którym powiadał, że „to nie boli, ale dobrze, że tam jest, bo Niemcy za to płacą”. I pozostawał przy obywatelstwie amerykańskim, bo by stracił kawałek amerykańskiej emerytury, którą stamtąd dostawał. Liczył ponadto na pomoc Światowego Kongresu Żydów, który otrzymał od Szwajcarów miliard osiemset milionów franków dla ofiar holokaustu. Dostawał też nieco i z innego źródła i wyznawał szczerze: „czy pan wie co to znaczy dostawać na starość pieniądze, których się nie zarobiło?” Miał łzy w oczach, kiedy daliśmy mu kiedyś upominek. Wzruszył się też, kiedy odwiedziliśmy go w szpitalu. Przestał wtedy rozmawiać z innymi i zaczął mówić z nami po polsku. „To wszystko Żydy” – powiedział, wskazując głową na zajęte rozmową siedem osób stojących wokół niego. Chyba lgnął do polskiego ciepła. Mawiał: „żyj i daj żyć innym”. Umarł w dwa lata po przejęciu pieniędzy przez ŚKŻ. Cierpiał na niestrawność i do końca nie było pieniędzy na zmianę zniszczonych protez zębowych. Lubiłem go. Byłem na jego żydowskim pogrzebie i odwiedzam czasem jego grób na żydowskim cmentarzu.

Czym innym jest jednak sympatia do pojedynczego człowieka, a czym innym ocena poglądów i dążeń określonej zbiorowości, zmierzającej do zawłaszczenia kieszeni i umysłów narodu gospodarza. A takie właśnie odnoszę wrażenie, bo kiedy teraz doszła do władzy ulubiona opcja polityczna koszernych (jak je określił Rywin) mediów, to przestępcy wychodzą na wolność, ich demaskatorzy okazują się prowokatorami i żigolakami, a najlogiczniejsze nawet wnioski zyskują sprzyjającą rządzącym interpretację. Kiedy wcześniej wybory wygrał PiS przed PO i rozważał koalicję z PSL, to koszerne media i wszelkie autorytety trąbiły, że wyborcy przecież chcą koalicji PiS-PO. Teraz natomiast, kiedy wygrało PO przed PiS, dowiedzieliśmy się, że wyborcy nie chcą koalicji PO-PiS (co zresztą osobiście uważałbym za nieszczęście), a tylko PO-PSL. Redaktorzy, komentatorzy i autorytety nie biorą w ogóle pod uwagę, że każda większościowa koalicja (w tym i ta wcześniejsza PiS-u z „Samoobroną” i LPR) jest zgodna z wolą wyborców. W sprawie Barbary Blidy okazuje się (podobnie jak i z pytaniem o szpiegostwo Oleksego), że jeżeli, na przykład, w drodze do miejsca przestępstwa radiowóz policyjny ulegnie wypadkowi, to przestępstwem nie można się już zajmować, a badać należy tylko przyczyny wypadku radiowozu. Złodziejstwa prywatyzacyjne „swoich” znalazły się pod ochroną mediów, prawa i immunitetów (z europarlamentarnymi włącznie), a niezlustrowani dziennikarze, politycy i nowa ekipa niezlustrowanych przedstawicieli „wymiaru sprawiedliwości” orzeka o agenturalności innych i zaniewidziała na pasożytnictwo wszelkiego rodzaju pośredników, spółek i kompanii utworzonych najwyraźniej po to tylko, żeby okradać zarówno Skarb Państwa, jak i całe grupy zawodowe z górnikami, kolejarzami i służbą zdrowia na czele. W sprawie tarczy tłumaczy się teraz, niczym naiwnej dziewicy, że najskuteczniejszą ochroną przed notorycznym gwałcicielem jest – za przeproszeniem – chodzenie bez majtek.

Radek Sikorski, o którym prasa kiedyś donosiła, jak to bohatersko walczył razem z Afgańczykami przeciwko KGB i sowieckim okupantom w Afganistanie, teraz strzelanie do Afgańczyków uważa za słuszne i rozpromieniony jedzie rozmawiać z tymi KGB-owcami, tym razem o polskim bezpieczeństwie. Prawie pewne, że z pomocą koszernych mediów zostanie w przyszłości Prezydentem RP. Spełnia potrzebne warunki. Jest ożeniony z Żydówką i akceptując, sprzeczne z naszą cywilizacją, określanie pochodzenia dzieci po matce, wiąże ich przyszłość z powodzeniem narodu żydowskiego. A jak już się zużyje, to przy okazji kolejnego przesilenia zostanie rzucony tłumom na pożarcie, jako wszystkiemu osobiście winny. Pośród innych widocznych obecnie zmian z nor wyłażą i podnoszą głowy wszelkie zdemaskowane agenturalne szczury i w koszernej telewizji zaczynają znowu uczenie wywodzić i moralizować. Architekci wprowadzający nowy porządek świata przyzwyczajają nas, że nie ma już społeczeństwa polskiego, a tylko obywatelskie i nie ma cywilizacji chrześcijańskiej, a tylko judeochrześcijańska. Po oswojeniu nas ze zwyczajem typowaniu europejskich komisarzy przez tajne gremium sonduje się już powołanie w tym samym trybie zespołu „mędrców”, celem ustanowienia europejskiego sanhedrynu. Nawet stylizowany czerwony krzyż na karetkach pogotowia zamieniono na stylizowaną gwiazdę Dawida. Pełzająca judaizacja świata trwa.

I w zasadzie nie powinniśmy się temu wszystkiemu dziwić, bo judaizm utrzymuje, że Pan Bóg stworzył świat dla Żydów i że już Adam był obrzezany (wiem co mówię). Słyszałem już otwartą wypowiedź, że Żydzi są predestynowani do rządzenia światem, bo Pan Bóg obdarzył ich wyższą inteligencją, a gdzieniegdzie spotkać się już można nawet ze stwierdzeniem, że Pan Bóg też jest Żydem, bo przecież Syn Boży Jezus nim był. U słuchających takich wieści zrodzić się więc może pytanie, czy wypowiadający te opinie aby na pewno wierzą w naszego Pana Boga, czy też może w swojej wyobraźni stworzyli własnego. Wyrażone w judaizmie przedstawienie świata ziemskiego przenosi się oczywiście i na życie codzienne. Przykładem tego jest syjonizm, który w Encyklopedii Powszechnej PWN z 1976 roku był „.. nacjonalistyczną ideologią żydowską, ukształtowaną w XX w. na gruncie wyrosłej z religii judaistycznej koncepcji `narodu wybranego`”. Zmierzał on „do utworzenia państwa żydowskiego w Palestynie ..” i „do zahamowania procesów asymilacyjnych mniejszości żydowskiej w poszczególnych krajach, przez wpajanie im przeświadczenia, iż stanowią nierozłączną część jednego` światowego narodu żydowskiego`, którego centralnym ośrodkiem jest państwo Izrael, za losy którego ponoszą odpowiedzialność”. Dalej można tam przeczytać, że „współcześnie celem ruchu syjonistycznego jest utrzymanie i umocnienie `światowego narodu żydowskiego`”, co „ma oznaczać, że Żydzi w Izraelu i Żydzi w diasporze stanowią jeden naród, którego prawdziwą ojczyzną i duchowym ośrodkiem jest Izrael, a obowiązkiem wszystkich Żydów, niezależnie od miejsca pobytu i obywatelstwa, powinna być wierność wobec narodu żydowskiego i państwa Izrael ..” O równoczesnej wierności wobec narodu i państwa gospodarza przeczytać tam nie można. „.. Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło w XI 1975 r. rezolucję, która określiła, że syjonizm jest jedną z form rasizmu i dyskryminacji rasowej.” Kilkanaście lat później zarzuty te zostały przez ONZ wycofane. W Słowniku Wyrazów Obcych PWN z 1995 r. można jednak przeczytać, że stojący na gruncie judaizmu syjonizm jest w dalszym ciągu „ideologią państwową” Izraela, a Encyklopedia Popularna PWN z 1999 r. dodaje, że będący korzeniami syjonizmu „judaizm stanowi państwową religię Izraela”. Judaizm jest więc „religią państwową Izraela” i wyłączną „religią Żydów” równocześnie, a stojący na nim syjonizm jest zatem wciąż państwową „ideologią i politycznym ruchem żydowskim”. Najzabawniejsze, a może raczej najbardziej przewrotne jest przy tym, że to Żydzi nam zarzucają nacjonalizm.

Ta podwójna lojalność wobec kraju gospodarza i wobec Izraela byłaby zapewne w wielu przypadkach możliwa, gdyby nie ścisła zależność od judaizmu i jego religijnych nakazów. Skoro bowiem Bóg stworzył świat dla Żydów i prawo religijne, a tym samym i ideologia syjonistyczna, wymaga ich specjalnego traktowania, to kogo ma mianować ministrem Żyd-premier? Kogo ma mianować dyrektorami departamentów Żyd-minister? Kogo mianować dyrektorami państwowych spółek? Kogo ma oskarżyć, a kogo nie, Żyd-prokurator? Kogo ma ukarać, a kogo nie, Żyd-sędzia? Czyją sprawę powinni oni umorzyć bądź przedawnić? Czyich racji, choćby kosztem prawdy, ma bronić Żyd-polityk, Żyd-„autorytet” czy Żyd-dziennikarz? Komu ma przyznać mieszkanie czy zapomogę Żyd-urzędnik? Komu ma dać kredyt i z kim pójść na ugodę spłaty, a z kim nie, Żyd-bankowiec? W kim będzie widział Polaka Żyd-dyplomata? Co może, a co musi zawetować Żyd-Prezydent. Itp. itd. Ta świadomie rozgraniczana podwójna miara i podwójna moralność przenosi się też i na wielu nie-syjonistów i Żydów zupełnie niewierzących. Znałem na przykład byłą stewardessę, która miała stryjka w KC i zeszła na Zachodzie z pokładu w stanie wojennym, by upijać się później regularnie i opowiadać w knajpach (jako Polka!) że „Solidarność” miała przygotowane listy proskrypcyjne, poczynając od 4-letniego wnuczka, a kończąc na 70-cioletniej babci. W chwilach szczerości pokazywała ludziom siniaki i żaliła się, że w 400-tysięcznym mieście nie ma już chyba lokalu, z którego by jej (jako Polki!) nie wyrzucili. Albo zaprzyjaźniony z Kwaśniewskimi dziennikarz, który kradł na Zachodzie w sklepach, a złapany pokazywał legitymację polskiego dziennikarza i tłumaczył, że to (Polak!) „przez roztargnienie” ukradł. Wyznał też kiedyś, że „Chruszczow w krótkim czasie zniszczył to wszystko, co Stalin przez tyle lat budował”. Znam też jednego, który w polonijnej organizacji, nie ukrywając swojej proweniencji, wnioskował kiedyś o udzielenie mi nagany za upublicznienie czynionych potajemnie starań o wyeliminowanie ze statutu punktu mówiącego o charakterze niepodległościowym towarzystwa założonego przez polskich kombatantów. Czy też byłego milicjanta, który po odwiedzinach w Kraju opowiadał, jak to koledzy mu gratulowali, że i Polaków i Szwajcarów w…ykiwał (pozwalam sobie jego wulgaryzm tym słowem zastąpić). Że poprzestanę tylko na kilku moich osobistych spostrzeżeniach.

Jeśli nam „dialog” czy „pojednanie” na zasadzie uznania, że Pan Bóg stworzył świat dla Żydów i wynikające z tego przyjęcie przez nas statusu podludzi nie odpowiada, to mamy oczywiście prawo, a nawet obowiązek, nasz świat, naszą cywilizację, nasze państwo i nasze narodowe tradycje przed tą cywilizacyjną inwazją bronić. O tym jednak będzie można myśleć dopiero wtedy, kiedy będziemy mieli więcej polskich dziennikarzy i polskich mediów; i kiedy otworzywszy oczy wybierzemy więcej polskich polityków. Bo tylko oni zmienić mogą utrwalającą przestępczy układ konstytucję i rozbić – negujące podstawowe założenia demokracji – korporacje, które dopiero po zlustrowaniu ich pod kątem agenturalności i nepotyzmu otworzyć mogą drogę dla polskich prawników i polskich urzędników. Jeśli, po ratyfikowaniu „traktatu reformującego”, nie są to marzenia ściętej głowy.

Andrzej Kolatorski, Zurich, 03.03.2008 r.

Komentarzy 17 do “Świat według Żydów”

 1. aga said

  http://pl.gloria.tv/?media=188543

 2. aga said

  http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/talmud.htm

 3. aga said

  http://pl.gloria.tv/?media=180287

 4. mgrabas said

  nie daję wiary żadnym opiniom, o kimkolwiek!
  zbyt wiele doświadczyłem krzywdy z powodu cudzych opinii o mnie mających zawsze jeden podły cel: zniszczenie, by dzięki temu coś „zyskać”
  tylko ludzie powierzchownie podchodzący do życia posiłkują się cudzymi opiniami o innych, zamiast podejmowania osobistego trudu spotkań z drugim człowiekiem

 5. Ten artykuł nie jest słuszny ani dobry. My, naród wybrany, mamy lojalność względem tylko jednego – pieniędzy. I ja bardzo proszę szanowne autorstwo co by nie pisało różne niedorzeczności o podwójna lojalność.
  Się kłaniam najuprzejmiej.

 6. aga said

  Tutaj tez mamy świat w/g żydo-masonów. Coś potwornego i niebywałego ,jak potraktowano Benedykta XVI !!!

  http://pl.gloria.tv/?media=199947

 7. mgrabas said

  a czy nie zastanawia nikogo to jak potraktowano Jezusa?
  i jak to możliwe, że ludzie wierzą kazdemu, tylko nie Bogu?

 8. tralala said

  ad 6
  Bylo juz wytlumaczenie na tym portalu, ze biskupi niewitajacy sie to „swita” papieza.
  Jest tez wytlumaczenie na gloria tv pl.

 9. Kronikarz said

  Aga
  Swietne Pani materialy podala.

 10. Marucha said

  Re 8:
  No właśnie…

 11. z sieci II said

  Autorytety polskiej młodzieży

 12. Shdlwn said

  Polecam.

 13. humusxxl said

  Świetny artykuł, czas na zmiany……

 14. lake of fire said

  Zobaczmy teraz jak wygląda niebo żydów, do którego wzdychają i na które całe życie pracują. Przede wszystkim zapytajmy się żyda chasyda, to jest żyda pobożnego, kto się znajduje w niebie żydowskim? On zaraz odpowie, że tam są wszyscy, których żyd kochał za życia, a nie ma nikogo, kim się żyd brzydził i kogo nienawidził w swym życiu. A więc w niebie żydowskim nie ma Pana Jezusa, ani Matki Bożej, ani św. Józefa, ani żadnych świętych, których czczą Chrześcijanie. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim nie ma tych ludzi, którzy za życia kochali Pana Jezusa i Najświętszą Pannę Maryję. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim nie ma tych ludzi, którzy słuchali Kościoła, wierzyli Ewangelii i przyjmowali Sakramenty św. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim nie ma żadnego, który żył i umierał w miłości Krzyża Chrystusowego. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim nie ma nikogo, kto żył pobożnie, nosząc Szkaplerz i odmawiając Różaniec. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim nie ma żadnego z tych, którzy słuchali Kościoła i chodzili na Mszę św., kazania, katechizm i inne nabożeństwa. A więc jest to piekło.
  W końcu w niebie żydowskim nie ma nikogo z tych ludzi, którzy, żyjąc pobożnie i trzeźwie, znaczyli się często znakiem Krzyża św. i zginali kolana swoje przed Ukrzyżowanym. A więc jest to piekło.
  Wiemy więc kogo nie ma w niebie żydowskim. Teraz przypatrzmy się, czym jest napełnione niebo żydowskie.
  Najprzód są tam wszyscy żydzi, którzy całe życie gardzili Chrystusem, Najświętszą Panną Maryją, Krzyżem i nie chcieli się nawrócić. A więc to jest piekło.
  W niebie żydowskim są wszyscy miłośnicy i przyjaciele żydów, którzy ich naśladowali we wszystkich nieprawościach, a o Pana Jezusa i Ewangelię wcale nie dbali; oni słuchali żydów i wiernie im służyli. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim są ci, którzy na Przykazania Boże wcale nie zważali, ale za to na każde skinienie żyda byli gotowi. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim są ci, którzy Kościoła, Mszy św. ani Sakramentów nie cierpieli, za to szynki i pijaństwo bardzo lubili. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim są ci, którzy do cnót Bożych, Różańca, katechizmu czuli wstręt wielki, ale za to za przekleństwem i wszelkimi złościami przepadali. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim są ci, którzy sługi Boże nienawidzili, za to sługi diabelskie, żydy, całym sercem ukochali. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim są ci, którzy nie chcieli nosić Szkaplerza św., ale raczej sami obdarci z łaski Bożej i nadzy, drugich do nędzy moralnej i materialnej przywodzili. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim są ci wszyscy którzy obrazów świętych Pańskich nie znosili, ale za to wszelkie obrazy piekielne i czartowskie wielce cenili. A więc jest to piekło.
  W niebie żydowskim są ci, którzy nie chcieli uklęknąć i oddać pokłonu Panu Jezusowi utajonemu w Najświętszym Sakramencie, za to kłaniali się i upadali przed tymi, których serce było mieszkaniem czartów. A więc jest to piekło.
  Widać więc z tego jasno, że niebo żydowskie, do którego wszyscy żydzi niewierni idą po śmierci, i dokąd prowadzą wszystkich ludzi, nie jest nic innego, tylko najgłębsze ogniem siarczystym gorejące piekło.
  Niebo, w którym nie ma Jezusa, ani Matki Bożej, ani świętych Apostołów, Męczenników i Wyznawców, tylko duchy i ludzie nienawidzący Jezusa, Boga naszego i wszystkiego co Chrystusowe, to jest po prostu piekło.

 15. Miroslaw Bernard D said

  ad 8) No ale Ci witajacy tez to robia jakby sie z kmiotem witali.

 16. medium said

  @Shdlwn (komentarz nr 12),
  Deklaracja jest OK, prawie, że do końca.
  Od tego momentu: http://www.youtube.com/watch?v=8UO1_n8paD8&feature=player_embedded#t=587s niestety nie do przyjęcia…

 17. Guła said

  http://www.tvn24.pl/15218,1,inny_punkt_widzenia.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: