Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na Feedage

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (50 – …
  ibrahim ibn jakub o Teraz można to ujawnić?
  ibrahim ibn jakub o W Nigerii trwają czystki etnic…
  revers o Nabici w butelkę
  Boydar o Wolne tematy (50 – …
  lewarek.pl o Czy Rosja chce zająć Pols…
  Boydar o Nabici w butelkę
  maasteer o Czy Rosja chce zająć Pols…
  Boydar o W Nigerii trwają czystki etnic…
  Ale dlaczego? o Bohater z Tham Luang
  Mareczeq o Czy Rosja chce zająć Pols…
  maasteer o Czy Rosja chce zająć Pols…
  Boydar o Nawijanie i pitolenie (2…
  Listwa o Wolne tematy (50 – …
  NICK o Wolne tematy (50 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 426 obserwujących.

Fałszowano wybory, to są już fakty…

Posted by Marucha w dniu 2011-10-10 (Poniedziałek)

Wprawdzie gajowy uważa, że i bez fałszowania wyborów, otumanione osły zrobiły by to, czego od nich oczekują sterujące demokracją hieny – ale poczytajmy…

Mówienie o fałszowaniu wyborów to podobno kolejna teoria spiskowa. A jednak okazuje się, że nie, bo to są już fakty. Wybory na masową skalę były fałszowane? Świadczy o tym 700 tys nieważnych głosów? Policja zatrzymała sprawcę, to czubek góry lodowej?

PAP pisze – „To najpoważniejszy incydent wyborczy” – o tym co wyprawiano w Skarżysku Kamiennej. Okazuje się bowiem, że tamtejsza Policja zatrzymała szefa komisji wyborczej, który dopisywał krzyżyki do kart. W ten sposób głosy stawały się nieważne. Ale czy tak nie było w całym kraju? Czy to nie powinno napawać niepokojem? A może to dobitny dowód i przykład na to jak sfałszowano te wybory w całym kraju?

Wczoraj podczas wieczoru wyborczego Nowego Ekranu Alef Stern zaprezentował jak sfałszować wybory, a dzisiaj jest medialna informacja. Stern stwierdził w rozmowie z nami – „Wybory było bardzo łatwo sfałszować, bo karty drukowane były na sprzęcie, jaki jest w posiadaniu wielu ludzi. Drukarka laserowa, papier to żaden problem, nawet zrobienie pieczątki komisji, szczególnie, że w tych wyborach głosowaliśmy przy użyciu pliku kartek spiętych zwykłym zszywaczem” – podkreśla były specjalista od marketingu politycznego.

Stern jednocześnie zauważa – „Karta do głosowania do Senatu to jeszcze mniejszy problem, jej podrobienie zajmuje 25 sekund. Tyle bowiem czasu zajmuje skanowanie i drukowanie karty, a żółty papier nie stanowi problemu” – że tak źle lub celowo fatalnie przygotowanego glosowania dawno nie widział. Na potwierdzenie tych słów Stern pokazuje nam kartę do glosowania wyniesioną przez niego z komisji obwodowej. W naszej obecności włącza skaner i drukarkę, a po chwili mamy kartę do głosowania.

Wtedy pisarz dodaje „w ferworze liczenia głosów członkowie komisji nie zauważą, czy pieczęć komisji jest autentyczna, czy wydrukowana najważniejsze to utrafić z odpowiedni odcieniem papieru”. Zaraz jednak dodaje, „ale w każdej hurtowni papierniczej nie będzie problemu odpowiedni znaleźć”. Jednocześnie przypomina, że „do tego do głosowania można było przygotować sie wcześniej zamawiając sobie „karty” do głosowania korespondencyjnego, bonie różniły sie one niczym od tych którymi głosowaliśmy wczoraj”.

Dlatego tak ważne jest by dziś pójść i udokumentować wyniki wyborów wywieszone w komisjach w których glosowaliśmy, a potem spokojnie czekać na publikacje danych cząstkowych przez PKW. Wtedy można je porównywać każda nieścisłość świadczyć będzie o fałszowaniu wyników. Pisarz apeluje: „nie dajmy sobie wmówić, że jeden głos sfałszowany lub przerobiony na nie ważny to znikoma szkodliwość czynu. Prawo mówi wyraźnie, że wybory są równe. To znaczy, że każdy głos liczy się tak samo. A zatem jeśli jakiś głos pozbawiono siły wyborczej czyniąc go nieważnym, to złamano tym samym zasadę równości głosowania i to jest powód do unieważnienia wyborów” mówi Stern. Przypomina również, że „zasada równości została także złamana poprzez stworzenie zamiast karty do glosowania – jak to zawsze bywało – książeczki, bo ta książeczka nie była już kartą do głosowania, a plikiem kartek”.

Przez to poszczególne listy i nazwiska kandydatów nie były na jednej karcie do głosowania tylko na poszczególnych stronach, a sam mechanizm przekładania kartek zakłócał tajność głosowania, bo wskazywał, że wyborca nie głosuje na pierwszą stronę, albo właśnie na nią głosuje. Co więcej książeczka do głosowania świetnie ułatwiała zrobienie głosu nieważnego – i tu Stern demonstruje jak dostawić krzyżyk w kratce udając liczenie głosów, kartki książeczki do głosowania spełniają w tej sytuacji doskonale role parawanu zasłaniającego prace wprawnej ręki „pisarza” i długopisu.

W tej sytuacji staje się jasne, ze wybory zostały sfałszowane? Wszystko na to wskazuje, ale uczynni dziennikarze salonowi znowu nie widzą problemu, bo niby co sie takiego stało? Przecież „wygraliśmy z mgłą smoleńską” jak powiedział Donald Tusk.

Dlaczego wygrało PO?

Alef Stern to tłumaczy prosto – „Do wyborów poszło mniej niż 50 % uprawnionych zatem różnica 10% pomiędzy PiS-em i PO to raptem 1 milion uprawnionych do głosowania, gdy prawie 700 tysięcy oddało głosy nieważne lub takie te głosy z jakiegoś powodu nieważnymi sie stały. Wygrana PO to psychologiczny mechanizm wyparcia nadchodzącej rzeczywistości. To jak walka z rakiem wiesz, że nadejdzie śmierć ale i tak kupujesz leki dajesz łapówki lekarzowi i liczysz na cud. Polacy dalej czekają na cud i myślą magicznie, że kryzys nas ominie” – stwierdza dobitnie pisarz..

Podkreśla jednocześnie – „Polacy wybrali przyszłość. I rozwaloną Polską budowę. Mają nadzieję. Nie chcą uwierzyć w nadchodzący kryzys, dlatego głosują na PO. Magicznie daje im to wiarę w nierosnące raty kredytów i szanse na spłacenie mieszkanie i samochodu. Nawet i za 25 lat. Za podstawowe utrzymanie płacą coraz więcej, inflacja zjadła im 15% dochodów. Kolejne zmiany kursów Euro i spekulacje na złotówce zabiorą im do 30% oszczędności. Te akurat ma niewielu” – używając bardzo obrazowych argumentów. Podsumowuje – „Spada spożycie mięsa, ryb, mleka (już dwa razy mniej, jak w PRL), BIEDĘ WIDAĆ Z KILOMETRA. A nawet z metrów stu” – kończy naszą rozmowę Alef Stern.

Fiatowiec

http://fiatowiec.nowyekran.pl

Komentarzy 38 to “Fałszowano wybory, to są już fakty…”

 1. Brat Dioskur said

  Wiadomo technika otwiera w kazdej dziedzinie prawie nieograniczone mozliwosci. Nie inaczej bylo tez z wyborami.W Holandii wprowadzono wiec elektroniczne maszyny do glosowania ,ktore dawaly wynik glosowania w calym kraju w minute po zamknieciu lokali wyborczych .Obsluga byla prosta i zrozumiala nawet dla prostego pastucha z tureckiej Anatolii az…kilku zapalencow informatykow zademonstrowalo jak mozna wykorzystujac fakt polaczenia maszyn z Centrala technika WI-FI….sfalszowac wyniki wyborow.!Konsternacja byla wielka a reakcja blyskawiczna.Tysiace maszyn poszlo na zlom!W zamian za to powrocono do tradycyjnych metod zakreslania krzyzyka,ale niezupelnie standardowo,bo mozna to bylo zrobic specjalnym ,wylozonym tylko na wybory, czerwonym olowkiem ,ktorego sklad jest tajemnica .Krzyzyki zakreslone dlugopisem sa wiec niewazne a „lewa” czerwona kredka od raza podpada w podczerwieni.Po zakonczeniu wyborow olowek jest od razu zabierany przez specjalna komisje i zamykany w opieczetowanym pudelku.W Polsce nikt tego nie
  wprowadzi ,bo jeszcze bojkotujaca wybory wiekszosc koglaby zwietrzyc rzeczywista mozliwosc wyrazenia swojego zdania ,zreszta olowki takie trzeba by pewnie trzymac na Antarktydzie i w ostatnim momencie wykladac w lokalach.

 2. POLAK said

  wyrznac te zydo-masonsie scierwa

 3. Radosław37 said

  Wczoraj po ogłoszeniu wyników oglądałem palikota i jego partyjną przysięgę (cała sala powtarzała) z wyciągnięta ręką i literą V. Tak się zastanawiam czy za tym ruchem nie stoi loża masońska.

 4. Boomcha said

  Wydrukuje sobie 100 kart i co z tego? Załóżmy, że je wniesie i wrzuci do urny i co? Ilość kart pobranych z PKW musi sie zgadzać z tymi które są w urnie + z niewykorzystanymi.

  Żeby numer z dorzuconymi do urny kartami wyszedł musieliby jednocześnie wynieść taka samą ilość kart z lokalu (z puli pobranej w PKW).

 5. Shakespear said

  Ciekawe jak przygotowują Polaków do przyszłych glosowań. „Wiadomości” teraz podały reportaż ze firma która robi sondaże dzięki swoim modelom komputerowym miała prognozę wyników które zgadzały się z realnymi do +- 1 %.

  Dla mnie jest to sygnał ze w przyszłości wyniki wyborów demokratycznych nie będzie można sfałszować bo jest firma która je „zweryfikuje” swoim świetnym programem 🙂 Hihiiii ….

  W ogóle po co wybory? Tyle kosztów i zachodu… Owa firma poda z góry wyniki. – admin

 6. Mirek said

  tak, program ma dwie opcje: wynik prawdziwy i wpisz wynik porządany

 7. jowram said

  W czwartek, 6 października 2011, ulicami Warszawy szli zwolennicy jednomandatowych okręgów wyborczych…

  VI Marsz o JOW – fotoreportaż

  http://www.jow.pl/blog/spes/vi-marsz-o-jow-fotoreportaz.html

 8. ARTUR said

  Siła i Honor .Od dawna było wiadomo jak skończą się wybory ,jakie będą żale głosujących ,podejrzenia o fałszerstwa ,a przecież wystarczyło pozostać w domu i żylibyśmy od dzisiaj jak Belgowie a moglibyśmy się rządzić sami nie zważając na Unię .Szkoda .

 9. 166 bojkot TVN said

  W tej chwili są fałszowane wybory. Najprawdopodobniej dlatego premier jeździ do Bula. Nie ma wyników z okręgu nr 1 w Warszawie, gdzie zbierane sa glosy z całego świata. Chyba mają chłopcy dużo roboty.

 10. jowram said

  Co z Tobą począć, Warszawo, Stolico Polski?

  Do elity młodej polskiej inteligencji nie dotarło jeszcze zrozumienie znaczenia naszego postulatu ustrojowego, nadal z uśmieszkiem lekceważenie przygląda się gromadzie tych, starszych już przeważnie, dziwaków, którzy domagają się, żeby mieli oni takie same prawa wyborcze, jakie mają studenci Wielkiej Brytanii, Kanady, USA, Australii, Francji czy Indii!
  http://prawica.net/opinie/27405

 11. Marucha said

  Re 4:
  Autentyczną kartę można po prostu podmienić fałszywą.

 12. Krzysztof Wiśniewski said

  Wow, no to teraz wszystko jasne, dlaczego prawicowa partia dostała aż tyle głosów. Po lekturze podejrzewam, że ktoś (pewnie zły człowiek, albo ludzie) sfałszował wybory. Dzięki za rozjaśnienie!

 13. wi42 said

  @10

  Czy tak duzo daja te prawa wyborcze studentom w innych krajach? Jaki wplyw oni maja na polityke? Prawie zaden.
  Nie jestem przeciwko zmianom, ale nie podzielam pogladu, ze gdzies tam na „magicznyn zachodzie” prawdziwa demokracja wyraza wole ludu, szczegolnie w sprawach ktore go bardzo dotycza.
  Gorsze jest natomiast to, ze elita polskiej inteligencji nie rozumie ostatniego trendu zmian w USA – „Occupy Wall Street”, poniewaz to jest powiew swiezego wiatru i nadzieja na nieco glebsze zmiany (jezeli nie zostanie to wlasciwie „ukierunkowane”).
  Dobry link – juz podawany, ale warto powtorzyc:

  https://marucha.wordpress.com/2011/10/07/kongresmen-dennis-kucinich-kreacja-pieniadza-przez-rzad-uratuje-ameryke-i-swiat/#comments

 14. Gos said

  Stern ze rodu „starszych i madrzejszych” wyjasnia polactfu jak fuszerowac wybory. Bedzie klangor.
  Czy on z PiS-u, bo chyba nie z PO : -)))

 15. RW said

  „To jak walka z rakiem wiesz, że nadejdzie śmierć ale i tak kupujesz leki dajesz łapówki lekarzowi i liczysz na cud.”

  dajesz łapówki lekarzowi>b/>
  To esencja zydowskiej mentalnosci.

  Winien jeszcze dodac:
  „Targujesz sie z Jahwe o date zgonu.”

  Dopuki nie beda dawac pokwitowania wyborcy ze oddal glos i na kogo, tak dlugo wybory beda falszowane bez wzgledu na system.

 16. Halina said

  W krajach Islamu i w Afryce – tam każdy, kto zagłosuje macza palec w trudno-zmywalnej farbce i idzie do domu. W Polsce też by to mogli wprowadzić. Byłoby mniej oszustw przy urnie. Byłoby trudniej oddawać głosy wielokrotnie w różnych lokalach wyborczych – byle tylko „nabić głosów” – powszechnie nie-lubianej PO.

 17. Krzysztof M said

  Ad. 13

  „prawdziwa demokracja”

  – Nie ma takiego zwierza, jak „prawdziwa demokracja”.
  Demokracja, to wybory powszechne. I nic ponadto. Lewacka swołocz wmówiła wam idiotyzmy, że demokracja może być dobra, zła, dojrzała, niedojrzała, itp.

 18. Krzysztof M said

  Ad. 7

  Tylko krowy wierzą w JOW-y.

 19. Rysio said

  Krzysztofie M – może jeszcze beda, z Ciebie ludzie.

  🙂

 20. Sendłicz said

  BZDURA.
  Jeśli ktoś dostawi krzyżyk to nie unieważnia to głosu. Głos jest WAŻNY i brany jest pod uwagę pierwszy w kolejności krzyżyk. Osoba sprawdzająca „kartę” musi dotrzeć tylko do pierwszego krzyżyka i na tę listę musi odnotować głos. Na kolejne strony może już w ogóle nie patrzeć.

 21. No i Gajowy ma 100% racji.

  Mamy tutaj do czynienia z rostrząsaniem czegoś co jest efektem wcześniejszego potrzaskania rozumu.
  No a przy okazji można to wykorzystać – oczywiście o ile zajdzie taka potrzeba – do podburzenia Polaków i wzniecenia burd ulicznych na tle wyborów, a oni mają już swych speców do rozkręcenia tego na dobre – byle tylko miał to kto zacząć, to resztę się już zrobi.
  No i przy okazji – jak to zawsze bywało – załatwi się na cacy tych co niewygodni.

 22. gość said

  „Sendłicz powiedział/a
  2011-10-10 (poniedziałek) @ 23:11:47

  „BZDURA.
  Jeśli ktoś dostawi krzyżyk to nie unieważnia to głosu. Głos jest WAŻNY i brany jest pod uwagę pierwszy w kolejności krzyżyk. Osoba sprawdzająca „kartę” musi dotrzeć tylko do pierwszego krzyżyka i na tę listę musi odnotować głos. Na kolejne strony może już w ogóle nie patrzeć.”

  Nie jest tak. Jeśli oddałeś kilka głosów tylko na jedną partię/itd. wtedy głos przechodzi na najwyższy numer na karcie/książeczce np. głosowanie na jednej stronie na nr np. 1, 5, 11, głos przechodzi na nr 1 pod warunkiem, że na żadnej innej stronie nie zakreślono innego głosu. Ja osobiście bym ten głos wykluczyła i unieważniła kartę głosowania. Starsi ludzie często się w tym matactwie gubili i stąd mamy tyle głosów „nie ważnych”

 23. gość said

  Niedomówienie: Nie tyle głosów „NIE WAŻNYCH” ile „WAŻNYCH” przez cudowne „książeczki”,w których zwykłemu obywatelowi trudno było się połapać.
  Ciekawe (swoją drogą) jak to wpłynie na moje wydatki 🙂

 24. MatkaPolka said

  Z netu
  http://bombardier.nowyekran.pl/post/29688,jasnowidze-jakies-cy-cos

  TRANSSEKSUALNA POSŁANKA.
  Nie ma w sejmie chłopów z jajcami, to posłem będzie baba z ch**em

  Sensacja w Krakowie. Palikota cyrk i małpa do knesesejmu się dostały!!! Takiej posłanki w historii polskiego parlamentu dotąd nie było!!!

  Ma to i tamto, może być atrakcją w knesesejmie, jak kiedyś niejaka dziwa i bladź sejmowa „hrabina” jak nasz p.Rezydent „hrabia” i „Komorowski” Potocka, która wszem i wobec powiedziała czym i jaką woń wydziela ze swych ust Nuselbaum vel Niesiołowski, wtedy jeszcze Myszkiewicz.
  Następna będzie koń, który nawet mówić nie musi, byleby ogonem głosował kiedy trzeba za wiadro owsa, małpa za banana, , koza za główkę kapusty, lub kaczogęś, jest taka krzyżówka, takie cóś!!, etc.

  Po raz pierwszy w historii polskiego parlamentu w Sejmie pojawi się transseksualna posłanka, CHŁOPOBABA lub BABOCHŁOP, cóś jak tante kretyna Tuska o imieniu Angela. Jest nią Anna Grodzka vel Jaś Grodzki, która / który startowała / ł z krakowskiej listy Ruchu Palikota. Ciekawe czy Palikot POdarował jej / jemu tego gumowego samograja, bo oryginał to Jasiowi pewnie obcięli, albo i nie tylko tej POtwór wywiercili otwór, a do otworu u potworu potrzebna zatyczka, gumowy rekwizyt jak znalazł się nadaje.

  Z kaszalota zrobiono kaszalotową PRL Bis II, Palmę pierwszeństwa i I – nkę dzierży nadal POłowica z ubeckiego łoża i dłuta, coraz marniej wyglądającego Bronka, p.Rezydenta, oj ciężka to rabota pilnowanie pałacowych żyrandoli, coś jak posada ciecia, jednak alkoholizm rujnuje organizm, albo go ktoś???

  POdtruwa jak Napoleona czy Bieruta, pewnie szpicel Karamba z krainy żydodojczy, poprawnie deszczowców niejaki Nowak -ski??Zdobyła ona 3,83 proc. głosów. Wynik Anny Grodzkiej okazał się lepszy od wyniku rzecznika prasowego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Tomasza Kality. W kampanii wyborczej Grodzka zapowiadała m.in. walkę o równe prawa osób transseksualnych i walkę z ksenofobią, homofobią, antysemityzmem oraz wszelkimi przejawami dyskryminacji.

  Na swoim blogu pisała: „zdecydowałam się na kandydowanie do Sejmu z list Ruchu Palikota w Krakowie, aby głos ludzi wykluczonych i dyskryminowanych w polskim systemie politycznym był słyszalny. [57-letnia Grodzka jest prezeską Fundacji Trans-Fuzja, która pomaga osobom transpłciowym. Sama przeszła, będąc już dojrzałym mężczyzną i ojcem dorosłego syna, operację zmiany płci w klinice w Bangkoku, o czym opowiada film dokumentalny „Trans-akcja”. Jak wielokrotnie mówiła w wywiadach Grodzka, mając 12-lat sama wybrała sobie imię Ania, jak na chłopca zachowywała się niestandardowo i chciała się bawić z dziewczynkami. Przez lata nie wiedziała jednak, że może zmienić płeć. Zdecydowała się na to po pięćdziesiątce. ].

  Namnożyło nam się tej jesieni palikotków. Całe szczęście, że ta trans – fuzja Grodzka jest bez „magazynku” na dzidziusia, co by to było gdyby tak „sypnęła” pięcioraczkami w okresie kadencji sejmowej. Grodzka, Biedroń, czy jeszcze inni kosmiczni posłowie wprowadzenie przez Palikota, będą jak splunięcie w rozdziawioną gębę durniów, którzy liczyli na zmiany i zagłosowali na pustą retorykę. Problem byłby wtedy, gdyby faktycznie Palikot miał w sejmie oparcie w sensownych posłach, podzielających jego poglądy.

  Natomiast menażeria ma to do siebie, że prędzej, czy później się znudzi. Właśnie tak sobie wyobrażają przyszłość agendy bolszewickiego korporacjonizmu. Zniszczyć rodzinę i normalne stosunki międzyludzkie. Wprowadzić „na salony” zniewieściałe chłopy i męskie baby. Feministki i inaczej kochające typy powinny prowadzić edukację seksualną w szkołach. Skłócić wszystkich. Tak zniekształcić normy społeczne, żeby nienormalne stało się normalne, a normalne nienormalne.
  Dialektyczny obłęd, wspierany seansami nienawiści takimi politrukami jak Lis, Olejnik, Żakowski, itd.

  Globalistyczna komuna Rockefellera zdobyła niesamowite wpływy w Polsce. Proszę zauważyć, że założyciel PO żyd Brandwein vel Olechowski, „były agent PRLowski,”(nie ma byłych agentem jest się do końca swych dni na tym ziemskim padole) to aktualny członek rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej. Żyd po mamełe / matce Palikot, założyciel „Ruchu Palikota,” należy do tej samej organizacji dla etnicznych Polaków miejsca tam nie ma, więc etnicznego Polaka tam nie uświadczysz, tam są tylko i wyłącznie żydzi, une.

  Żyd Brandwein vel Olechowski także jest członkiem Klubu Rzymskiego, agendą zajmującą się depopulacją. Klub rzymski zarządził Polsce w niedalekiej przyszłości nie więcej niż 15,000,000 milionów obywateli.

  Jeżeli tak dalej pójdzie [masowa emigracja, powszechna bieda, niski przyrost naturalny oraz „alternatywne związki”], to ta dyrektywa zostanie szybko i konsekwentnie zrealizowana.

  Terror poprawności politycznej nie pozwala na jakąkolwiek krytykę tych marksistowskich zwyrodnień. W Kanadzie, Australii, USA jest dokładnie tak samo. Obecny p[rezydent] niewiadomego pochodzenia, z bardzo mroczną przeszłością, jak jego karnacja, jest wychowankiem założyciela rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej Brzezińskiego. Córka Brzezińskiego, Mika, „gwiazda” sieci informacyjnej MSNBC, nie mogła wyjść z podziwu, kiedy ten nieznany żyd po mamełe i ojcu szamanie z Kenii pan senator został kandydatem na prezydenta. Jak wiadomo, p[rezydent] B.O. nie tylko demontuje państwo amerykańskie, ale zwalcza „homofobię” w wojsku i dąży do „równouprawnienia,” gdzie się da.

  Mimo tego, że jego „szanowna małżonka” wyrażała nieskrywaną pogardę dla białasów czyli białego człowieka, została „Pierwszą Damą” kraju, gdzie biali jeszcze stanowią większość.

  „… posłem będzie baba z ch**em …”

  Ciekawe, czy zdążyli dobudować w Sejmie toaletę dla nie(j)go. Przecież posłanki do damskiej go nie wpuszczą a posłowie do męskiej …? W spódnicy…?

 25. MatkaPolka said

  WYBORY PARLAMENTARNE TRZEBA UNIEWAŻNIĆ
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/29690,wybory-parlamentarne-trzeba-uniewaznic

  Nie można się już czarować i obrażać jedni na drugi, bo nadszedł czas mobilizacji. Nadszedł polski czas prawdy, bo są przesłanki ku temu aby wybory unieważnić. W tej sytuacji apeluję do wszystkich sił politycznych pokażmy, jak sfałszowano te wybory!

  Zachęcam do publikowania pod tym postem wszystkich nieprawidłowości oraz przestępstw do jakich dochodziło w trakcie wyborów parlamentarnych. Oczywiście nie możemy zapomnieć o tym jak potraktowano OLW Nowego Ekranu, JKM oraz komitety Anny Kalaty, Marka Króla i Romana Sklepowicza. Takich przypadków jest o wiele więcej zbierzmy to w jedną całość i napiszmy wspólny mocny wniosek podparty twardymi dowodami. Wybory zostały sfałszowane, bo te wyniki nijak się mają do rzeczywistości(TUTAJ). Proszę nie mówcie mi tylko, że PiS nie umie przegrać, bo ja z PiS nie mam nic wspólnego…
  Apeluję do wszystkich sił politycznych pokażmy, jak sfałszowano te wybory!
  1. Wyciekły kody pisali o tym dziennikarze Nowego Ekranu(TUTAJ).
  2. Tak fałszowano wybory pisał Adriano(Tutaj)
  3. Korwin-Mikke zawiadomił prokuratura o fałszowaniu wyborów(TUTAJ)
  4. Jerzy Przystawa: Odmówili rejestracji…!(TUTAJ)
  5. Orban?! to nie tu…(TUTAJ)
  6. Młodzież robiona w trąbę po raz kolejny(TUTAJ)
  7. Fałszowali wtedy mogli i teraz(TUTAJ)
  8. Czy wybory sfałszowano?(TUTAJ)
  9. Wybory obserwowali obserwatorzy OBWE(ale oni naiszą w soim raporcie koncowym tylko o fałszowaniu wyników sondazy? Tak wiem z przecieków tak będzie…) na wniosek Janusza Korwina Mikke(TUTAJ)
  10. SOS – cudowne narodzenie kart do głosowania(TUTAJ)
  11. Głosowanie w Kielcach(TUTAJ)
  12. Ale numer! Kolejne wybory w grudniu?(TUTAJ)

  SKĄD PALIKOT JUŻ W KWIETNIU WIEDZIAŁ, ŻE JEGO UGRUPOWANIE BĘDZIE MIAŁO WYSOKI WYNIK W WYBORACH?!
  http://niepoprawni.pl/blog/1230/skad-palikot-juz-w-kwietniu-wiedzial-ze-jego-ugrupowanie-bedzie-mialo-wysoki-wynik-w-wybor

  Wiosną 2011 r. w wywiadzie dla Polsat News Palikot był przekonany, że jego ugrupowanie będzie miało wysoki wynik w jesiennych wyborach, nawet do dziesięciu procent!!! Był bardzo pewny siebie i tego, co mówi, choć wtedy Ruch Palikota nie miał wcale poparcia!!!!! SKĄD ON WIEDZIAŁ TAKIE RZECZY!!!!?
  Ale to jeszcze nie jest koniec, wiosną 2011 r. w wywiadzie dla Polsat News Palikot był przekonany, że jego ugrupowanie będzie miało wysoki wynik w jesiennych wyborach, nawet do dziesięciu procent!!! Był bardzo pewny siebie i tego, co mówi, choć wtedy Ruch Palikota nie miał wcale poparcia!!!!! SKĄD ON WIEDZIAŁ TAKIE RZECZY!!!!?

  Ruch Palikota nie miał, i nie ma wysokiego poparcia, takie ugrupowanie nie ma racji bytu na scenie politycznej, i znikomy procent społeczeństwa ewentualnie mógł go poprzeć!
  NIE JEST MOŻLIWE, że Ruch Palikota dostał więcej głosów niż PSL, czy SLD!

  Oczywiście, że ten człowiek to żaden wizjoner, ale główny rozgrywający Donalda Tuska i Komorowskiego! Aby pomóc PO w objęciu władzy, ukartowano prowizoryczną kłótnię z PO, aby stworzyć nową partię przychylną PO! Palikot po prostu dużo wie, i czasami nieświadomie się wygada. Wysoki wynik Ruchu Palikota to efekt ustawionych wyborów, fałszowania głosów, a nie demokratycznych wyborów!

  Zauważcie, że PO i Palikot byli na 100 procent pewni wygranej w wyborach prezydenckich, i do sejmu! A wszystko zaczęło się od Smoleńska!

 26. MatkaPolka said

  Portal Racjonalnego Rządu Ludowego Polski
  ( http://www.racjonalnyrzad.pl )

  Odpowiednikiem ludzi w świecie zwierząt są pszczoły, osy, szerszenie…
  Ludzki umysł ma tendencję do specjalizowania się, doskonalenia, w preferowanym kierunku – zgodnie z tym, co odbieramy, o czym myślimy, co robimy – odpowiednio: degeneracji/rozwoju; destrukcji/konstruktywizmie.
  PS
  Czy można być zdrowym, szczęśliwym w chorym, nieszczęśliwym społeczeństwie…

  OCENIAJCIE WYŁĄCZNIE PO EFEKTACH (nie na podstawie zajmowanego stanowiska, wyglądzie, deklaracjach, intonacji głosu, msu, okolicznościach wypowiedzi; formie, treści wypowiedzi)…!

  Tak, jak są pożyteczne i szkodliwe programy (często się maskują, udają pożyteczne), tak są, analogicznie, pożyteczne, konstruktywne, pozytywne, oraz szkodliwe, destrukcyjne, negatywne, psychiki, umysły, a, w efekcie, ludzie.

  Tak, jak szkodliwe programy niosą szkody, tak, analogicznie, szkodliwi ludzie powodują straty. Więc należy, analogicznie do programów antywirusowych, barier przeciw szkodliwym programom, działaniom, stworzyć jednostkę diagnozująca, weryfikująca, ustalającą potencjał, by jak najskuteczniej ustalać, kto kim jest, chronić, rozwijać ludzi wartościowych, ograniczać szkodliwą działalność osobników szkodliwych, zniechęcać do destrukcji, mobilizować do pozytywnego rozwoju, wkładu, awansu, m.in. przydzielając odpowiedni status, wiążący się z odpowiednimi możliwościami, korzyściami, profitami/ograniczeniami, sankcjami, restrykcjami.

  Psychopatom, debilom; kanaliom (pdk) chodzi oto, by odnieść własny sukces reprodukcyjny (a nie o działanie w skali gatunku, a więc o pozytywną prokreację), przekazanie własnych genów, więc jeśli ktoś sprzyja temu celowi, to też może liczyć na wsparcie. A pozostali, stanowiący konkurencję, zagrożenie dla własnego sukcesu, muszą być niszczeni! A ponieważ oficjalne niszczenie powodowałoby sprzeciw, więc nazywa się je pomaganiem, ratowaniem, czynieniem dobra, itp, czyli – JAK WIDAĆ (…) – na odwrót…!

  Dotychczas rządzący, ich wspierający, z nimi współpracujący, kooperujący: właściciele i pracownicy mediów, fabrykanci, bankierzy – beneficjenci, prosperujący dzięki zastanej sytuacji: realizacji utopii – nie chcą, by oficjalnie przedstawiono o nich, spowodowanej przez nich sytuacji PRAWDĘ: wykazano ich niekompetencję, szkodliwość» okazać się pdk» być skompromitowani» obnażeni» tracić profitów, możliwości realizowania swoich potrzeb szkodzenia, niszczenia; pogrążania…!

  czytaj dalej….

 27. aga said

  a co to za gostek ten alef stern?

 28. aga said

  mamy nowego „żydzińskiego”:?

  http://rzymski-katolik.blogspot.com/2011/09/bp-jacek-jezierski-o-bractwie-sw-piusa.html

 29. aga said

  http://tksdk.blogspot.com/2011/09/pod-osona-preambuy.html

 30. Niedaleko said

  „Gorsze jest natomiast to, ze elita polskiej inteligencji nie rozumie ostatniego trendu zmian w USA – „Occupy Wall Street””
  Oni wiedza co sie gotuje. Ten bigos wcześniej czy później wykipi.

  Ale „druga strona” pracuje cały czas. Oto przykład w Kanadzie. Ci w maskach to policjanci-prowokatorzy

 31. ryziel said

  osobiscie rozmawialem z PKW w Warszawie jak unieważnić inne komitety, należało skreślić nazwiska zostawiając kratki puste.Czemu nie nadano takiego komunikatu.A wystarczyło tylko zrobić krzyżyk przy następnym komitecie i Tusk śmiał się całą gębą

 32. Shakespear said

  Ad. 31
  Czy jest miejsce gdzie te „reguły” glosowania i wypełnienia ankiet opisane w „czytelny” sposób ?

 33. Halina said

  Do@ 25 MatkaPolka Żydzi od lat fałszują wszystkie wybory w bardzo prosty sposób, ale NIE DO WYKRYCIA W LOKALU WYBORCZYM !!! Żydzi mają w numerach PESEL znaczek 729 – to z kodu kreskowego produktów z Izraela. Ci z nich, którzy nie znają się osobiście – rozpoznają się po tych ZNAKOWANYCH PESELACH. Po to zrobili POWSZECHNY SPIS LUDNOŚCI W CZERWCU TEGO ROKU – ŻEBY WYPYTAĆ LUDZI – KTO ZOSTAŁ W POLSCE, KTO WYJECHAŁ I GDZIE. Jak już mieli teren „rozpoznany” – mogli „na luzie” oszukiwać przez cały dzień, a nie tylko „na ostatnią chwilę” przed zamknięciem lokali wyborczych – jak to wielokrotnie bywało w poprzednich wyborach. ONI ODDAJĄ GŁOS WIELOKROTNIE ZA OSOBY NIEOBECNE W POLSCE (bo wyjechały na emigrację. Rozpoznają się po tych znakowanych PESELACH!!!!! Podpisują listy za nieobecnych. Te łotry celowo polikwidowały ławki w całej UE – żeby ludzie się nie znali i nie rozpoznawali nawzajem, zwłaszcza podczas wyborów. Spowodowali wyobcowanie się ludzi od otoczenia, żeby skuteczniej oszukiwać przy wyborach – a potem – żeby kraść pieniądze z polskiego budżetu.

  JEDYNYM SPOSOBEM SPRAWDZENIA TEGO STANU – BYŁOBY OBDZWONIENIE KILKU LIST WYBORCÓW I SPRAWDZENIE, CZY OSOBY PODPISANE NA LIŚCIE – CZY SĄ W POLSCE I CZY GŁOSOWAŁY.

  GDYBY PKW BYŁ W RĘKACH POLAKÓW – MOŻNA BY TO ZROBIĆ. JEDNAK W OBECNYM SKŁADZIE OSOBOWYM POLSKICH URZĘDÓW – CHAZAROM – NIE ZALEŻY NA WYKRYCIU OSZUSTW POPEŁNIONYCH PRZEZ INNYCH ICH WSPÓŁPLEMIEŃCÓW.

  NAWET EWIDENTNE OSZUSTWA SĄ PRZEZ TYCH LUDZI „ZAMIATANE POD DYWAN”. WYCISZANE. DLATEGO JEST W POLSCE TAKIE BAGNO W KAŻDEJ DZIEDZINIE. ONI SĄ JAK PIEKIELNI OKUPANCI NARODU POLSKIEGO. IM NA PRAWDZIE NIE ZALEŻY. BO TO JEST ICH „LUCIFER LIFE STYLE”.

 34. ryziel said

  Osobiscie dzwonilem do PKW Warszawy jak zabezpieczyć strony innych komitetow aby nie zrobić krzyżyka uniewżniająć glos trzeba przekreślić nazwiska zostawiająć kratki czyste .Czemu PKW nie oglosiło takiego Komuniikatu

 35. Na głosach nieważnych raczej się już nie pogra pod burdy uliczne i skorzestanie z ustawy o stanie wyjątkowym – jest za mało tych głosów nieważnych.
  Do sejmu:
  2011 – 4,5%
  2007 – 2,5%
  2005 – 3,6%
  Liczono na wiele więcej.

  Więc:
  http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/tusk-zdradza-jaki-bedzie-jego-rzad-to-racjonalne,1,4877666,aktualnosc.html

  dalsza gra na destabilizację
  lub psychologiczna podgatowka pod ogłoszenie nieważności wyborów
  – wówczas stary rząd pozostaje. Wszystko w zgodzie z konstytucją.
  A immunitety były i zaraz potem ich niet.

  Jedno jest pewne – Polacy nie mogą się dać podburzyć i wyjść na ulice.

 36. 166 bojkot TVN said

  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/13/tvn24-omylkowo-podala-prawdziwe-wyniki-wyborow/
  (…)
  Komentarz pod nagraniem:
  PO:32,8
  SLD:12,7
  PSL:8,4
  PJN:5,3
  RuchPal:4,2
  NowaPrawica:2,7
  PIS:35,9.
  To jest prawdziwy wynik, ta animacja wisiała ze 2 minuty, potem ją zdjęli bez żadnego komentarza. To było dzisiaj w czasie programu Morozowskiego.

 37. 166 bojkot TVN said

  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/30610,790-wyborcow-zlozylo-protest-wyborczy-do-sadu-najwyzszego

  W środę 19 października 2011 o godzinie 15.04 Nowy Ekran złożył do Sądu Najwyższego protest przeciwko ważności wyborów do Sejmu i Senatu RP przeprowadzonych w dniu 9.10.2011. Protest podpisało 790 wyborców.

  Protest wyborczy liczący 19 stron zawiera 11 poważnych i udokumentowanych zarzutów złamania Kodeksu Wyborczego przez PKW, Sąd Najwyższy i inne organy państwa. Protest został złożony przez 790 wyborców, którzy podpisali się na 109 kartach załączonych do protestu, oraz przez Pawła Pietkuna pełnomocnika wyborczego Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatelskich List Wyborczych Nowego Ekranu. Dokument, który wraz z załącznikami miał objętość segregatora, zawiera m.in. udokumentowany zarzut pozbawienia biernego prawa wyborczego kilkuset kandydatów do Sejmu i Senatu, którym OKW i PKW bezprawnie odmówiło rejestracji, oraz potwierdzony przez Sąd Najwyższy (w wygranym procesie przeciwko PKW przez Nowy Ekran) niekonstytucyjnego działania Państwowej Komisji Wyborczej, która mi.in. pozbawiła Komitet Wyborczy Nowej Prawicy – Janusza Korwin-Mikke, możliwości zarejestrowania Listy Ogólnopolskiej.
  (……..)

 38. 166 bojkot TVN said

  Ciekawe, co z protestami wyborczymi? Bo dziś jakby nigdy nic sejm odbył pierwsze posiedzenie. Bez 2 posłów-prokuratorów w stanie spoczynku z PiS.
  166 chyba przeoczyło podstawową rzecz: ogłoszenie ważności wyborów.Czy ktoś ogłosił ważność wyborów? Czy SN oddalił protesty Nowego Ekranu?
  Czy ten sejm obradował zgodnie z prawem?

  Tu ciekawostka jaki to sukces wyborczy osiągnął premier Tusk: http://niezalezna.pl/18633-kto-wygral-kto-przegral-te-wybory-cz-1

Sorry, the comment form is closed at this time.