Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Wolne tematy (39 – …
  Sebastian o McNamara’s Misfits: wojs…
  Sebastian o Zwi Migdal: Żydowska mafia spr…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Anarchistyczne bydło z Niemiec pomoże swym kolegom z Polski

Posted by Marucha w dniu 2011-10-15 (Sobota)

Jak czytamy na stronach niemieckich bojówek anarchistycznych, grupy lewackich ekstremistów zza Odry skrzykują się, by 11 listopada atakować warszawski Marsz Niepodległości. Niemcy piszą m.in: „Naszą serią newsów chcielibyśmy zwrócić uwagę na ów problem i wezwać do wspierania naszych polskich towarzyszy w Warszawie 11 XI 2011″.

Przypomnijmy – Marsz Niepodległości, inicjatywa zorganizowana przez młodych narodowców, po raz pierwszy przeszedł ulicami stolicy 11 listopada ubiegłego roku. Pomimo trwającej przez ponad miesiąc nagonki prowadzonej przez media, zwłaszcza przez należące do koncernu „Agora” Metro i Gazetę Wyborczą, wzięło w nim udział od 3 do 6 tysięcy osób. Marsz atakowany był jako „faszystowski” i „neonazistowski”. Anarchiści, lewackie bojówki i organizacje homoseksualne podjęły kilka nieudanych prób zablokowania Marszu, podczas których doszło do zamieszek i zatrzymania kilkuset lewaków. Kilkudziesięciu, w tym „pierwszemu pederaście RP”, a obecnie posłowi z ramienia Ruchu Palikota, Robertowi Biedroniowi, postawiono zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy. Marsz zakończył się sukcesem – w tym roku organizatorzy spodziewają się nawet ponad 10 000 uczestników.

Jak widać, anarchiści znad Wisły i Odry doszli do wniosku, że sami nie poradzą sobie z polskim patriotyzmem, dążeniem do niepodległości i narodową dumą. Niemieccy towarzysze śpieszą im więc na pomoc…

Tłumaczenie:
Akcja informacyjna: Naziści w Polsce
Napisała: Lewica Antyfaszystowska Berlin

Prawicowokonserwatywny rząd i kościół katolicki od lat utrzymują w Polsce klimat rasistowski, antysemicki i homofobiczny. Jest to idealna pożywka dla sceny prawicowej, jaka łączy całe spektrum od konserwatywnych nacjonalistów i huliganów począwszy, aż po klasycznych neinazistów. Ta brunatna mieszanina maszeruje rokrocznie w Warszawie z okazji „święta narodowego” 11.listopada. Jak dotąd towarzyszyła im asysta policji i byli tolerowani przez ludność. Antyfaszystowska samoobrona pozostawała bezsilna – aż do zeszłego roku. Zainspirowana demonstracjami w Dreźnia, polska scena antyfaszystowskaodważyła się po raz pierwszy na następujący scenariusz: Ukuto szeroki, przekrojowy sojusz różnych organizacjiby zakończyć pochody neonazistów…

Akcja informacyjna Siempre Antifascista & Lewicy Antyfaszystowskiej Berlin

Nationalismus, Antisemitismus, Homophobie – Die Rechte in Polen
Nacjonalizm, Antysemityzm, Homofobia – Faszyzci w polsce
Infoabend | Di. 18.10. | 19:30 | Festsaal Kreuzberg

Naziaufmarsch blockieren! am 11.11. in Warschau
Marsz faszystów blokowac! 11.11. w Warszawie

RW

http://narodowcy.net/

Komentarzy 57 do “Anarchistyczne bydło z Niemiec pomoże swym kolegom z Polski”

 1. lopek said

  Czyżby historia maiała zatoczyć koło – z tym, że pogrobowcy Hitlera i Stalina dojdą do władzy pod sztandarem antyfaszystów!

 2. Zagrypiona said

  @1

  Pogrobowcy hitlera i stalina sa u wladzy, tylko ci psychopaci zmadrzeli ze nie mozna tak otwarcie i jawnie, wiec wszystko robia po cichu i kamufluja w ladne opakowanka zeby sie lud nie burzyl.

  A ci cali antyfaszysci to tylko prowokacja wiadomo czyja, macic, nasylac jednych na drugich, byle tylko nikt nie zwracal uwagi na ich wlasne grzechy i zbrodnie. Zaloze sie ze posrod tych anarchistow to jakis element bedzie + wlasnie bezowi i tym podobni.

  Dziwie sie narodowi niemieckiemu, temu prawdziwemu ze pozwala na takie rzeczy, zeby jakies jednostki w ich imieniu 11.11 na Polske jakies ataki robily – nic sie nie nauczyli po tym co im hitlerek zrobil? Wciaz daja sie wodzic za nos jakims tam niewiadomo skad. Albo narodu niemieckiego juz nie ma albo aspartam mozgi powyzeral im na dobre. Albo trzecia opcja, Niemcy to popieraja i podoba im sie lewacka akcja. Jak tak to reakcja na tego typu wroga akcje obcego panstwa (albo wlasciwie panstw) na Polske powinna byc tylko jedna.

 3. czukcza said

  hmm…Niemcy to zdaje się odwieczny wróg Polaków -czyli ,nic nowego
  …ale być może się mylę; jestem tylko skromnym poganiaczem renów.

 4. CZY BĘDZIE PROROSYJSKA DEMONSTRACJA 11 LISTOPADA W WARSZAWIE?

  „Palikot, Rosja, Marsz Niepodległości

  12.10.2011
  (…)
  Obecnie państwa Zachodu, nawet te najzdrowsze finansowo (jak Niemcy) same się zmusiły do przykręcenia śruby obywatelom i firmom realnej gospodarki, aby tylko ratować sponsorów ze świata instytucji finansowych, które są prawdziwym rządem zarówno w Ameryce, jak i w Europie. Istotne jest, kto i do czego wykorzysta niezadowolenie coraz większych mas ludności. W polskim kontekście pytanie to zadaję od kilku lat. Brzmi ono: – Kto będzie nowym Lepperem?

  Tucholski uważa, że będzie nim Janusz Palikot. Niewątpliwie takie jest zadanie „inteligentnego Palikota”, co zresztą na tym portalu sugerowałem latem 2010 roku. (…)

  Czy jednak Palikot – zaprogramowany na ratowanie podległości Polski wobec Berlina i Brukseli – zdoła wiarygodnie zmienić front, kiedy Unia zbankrutuje? Bardzo wątpię. Jego hipotetyczne zależności sprawiają, że – kiedy nawet Berlin powie „Genug” – Palikot pozostanie wiernym sługą dotychczasowego systemu. Piszę o sytuacji, która obecnie nie jest nawet publicznie rozważana, ale znając dobrze Niemców jestem pewny na 100 procent, że wariant demontażu Unii jest poważną opcją na stole strategów niemieckiej polityki. Powiedzą: – Dość finansowania darmozjadów, skoro nam to już nic nie daje! Wówczas naturalny byłby powrót do Mitteleuropy, do czego zresztą Niemcy się już przygotowali wypychając niemal zupełnie Rosjan z ich pozycji na tym obszarze. Tak, tak… Nie słuchajcie bajania o kondominium. Rosjanie naprawdę są wściekli, bo dali się podejść i oddali swoją strefę wpływów. Mają tu oczywiście swoje aktywa, mają udziały w strategicznych biznesach, ale jest to znacznie mniej, niż by chcieli mieć przy swoich wciąż ogromnych zasobach kapitału. MIĘDZY NIEMCAMI A ROSJĄ OD TRZYSTU LAT TRWA HASSLIEBE, NIENAWIŚCIOMIŁOŚĆ, której streszczeniem jest współpraca i wojna Stalina z Hitlerem. Nie muszę chyba wskazywać, jaki kierunek polskiej myśli politycznej od ponad stu lat wskazuje na tę podstawową okoliczność warunkującą polski los.

  I stąd wniosek na dziś, a dokładniej mówiąc na 11 listopada. SPOTKAJMY SIĘ POD POMNIKIEM WIZJONERA STRATEGII POLSKIEJ, ROMANA DMOWSKIEGO, KTÓRY Z UPOREM UCZYŁ RODAKÓW GRY Z POTĘŻNYMI ZABORCAMI, A PÓŹNIEJ – Z POTĘŻNYMI SĄSIADAMI. Krótko mówiąc – spotkajmy się w warszawskim Marszu Niepodległości licząc na to, że służby porządkowe i policja zapewnią nam godny przemarsz ulicami stolicy.

  Marcin Masny” (konserwatyzm.pl)

  PROPONUJĘ zabrać ze sobą flagi: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6e/Pan-Slavic_flag.svg/800px-Pan-Slavic_flag.svg.png
  Jest to flaga Słowiańszczyzny, zatwierdzona na zjeździe pansłowiańskim w Pradze w 1848 roku.

  Zob. także:
  Słowiańszczyzna i Rosja http://polski.blog.ru/126388051.html Славянщизна и Россия

 5. Cegiełka na rzecz Marszu Niepodległości

  13.10.2011

  13 października br. Zarząd Główny Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny Podhale przekazał jednorazowo na rzecz „Marszu Niepodległości” część funduszy z puli comiesięcznych składek członkowskich.

  Jesteśmy przekonani, że każda przekazana kwota lub praca stanowi ważną cegiełkę w budowaniu niezależnej narodowej kontrkultury i animacji nacjonalistycznej. Tym samym zachęcamy wszystkich do symbolicznych opłat na poczet kosztów organizacyjnych „Marszu Niepodległości” organizowanego w Warszawie, 11 listopada 2011 r.

  Fundacja Inicjatyw Polskich

  Ul. Wiejska 7/1 00-480 Warszawa

  Nr rachunku: 03 1020 1097 0000 7702 0151 9875

  W tytule proszę koniecznie wpisać: Darowizna – Marsz Niepodległości

  Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

  11 tysięcy na 11.11.11! WALKA TRWA!

  Zarząd Główny Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalny Podhale

  Źródło: http://www.onrpodhale.boo.pl

  Za: http://konserwatyzm.pl/artykul/2143/oboz-narodowo-radykalny-podhale

 6. angel said

  Prosze to zapamietac :
  Walesa to ten ,ktory nabral starych i naiwnych na zydowskie plewy .
  Palikot to filozof,ktory mlodych bierze na swoje „lepy” !

  Obaj mieli i maja postawione cele przez mocodawcow z tych samych rodow .

  Inteligencja Walesy byla i jest widoczna ,Palikota dopiero jest odslaniana.

  Walesie sie udalo ,Palikot „przerznie”,poniewaz to czlowiek niestaly nawet w uczuciach.

  Mlodzi !
  Pamietajcie,ze plyny ,jadlo i prochy szkodza ,na koniec pozostanie szara rzeczywistosc gdy wasi starzy zemra.

 7. Marsz Niepodległości:

  marszniepodleglosci.pl

 8. angel said

  To sztuczna rezyseria majaca okreslone cele.
  Sztuczne tez jej tlumienie.
  Uwaga na propagatorow !

 9. Boomcha said

  Tak z ciekawości. Kto z tych co się tu codziennie kiwają, pod ścinaną płaczu u Maruchy, był rok temu na marszu a kto będzie w tym roku?

 10. angel said

  Nie bredz !
  Marucha nie ma sciany placzu.
  Marucha ma las ,do ktorego kazdy (jak narazie) wejsc moze.
  Gdy Panstwowe Lasy Polskie przepadna ,bedzie w nich juz tylko zgnilizna wszelkiego drzewa jak w amerykanskich lasach prywatnych,zakupionych kiedys przez bogatych za grosze,wyeksploatowanych, a dzis wystawione na sprzedaz z zyskiem lecz kupcow brak – kto kupi umierajacy las ?

  Drzewa umieraja stojac,starzy ludzie w lozku,bywa,ze w domach osamotnionej starosci !.

 11. Inkwizytor said

  Re: 9

  Ty parchu będziesz z pewnością na Marszu po stronie Antifi razem z koleżankami z Dyskopolo 🙂

 12. lopek said

  Re2:
  Cytat”Pogrobowcy hitlera i stalina sa u wladzy, tylko ci psychopaci zmadrzeli ze nie mozna tak otwarcie i jawnie, wiec wszystko robia po cichu i kamufluja w ladne opakowanka zeby sie lud nie burzyl.”
  Pełna zgoda – ja niejasno się wyraziłem. Owi antyfaszyści mogą sprawić, że pogrobowcy Stalina i Hitlera, nie będą już dbać o pozory.

 13. Marucha said

  Re 11:
  Panie Inkwizytorze…

 14. Inkwizytor said

  Re: 13

  Przepraszam, Panie Marucha, ale insynuacje Boomchy są chamskie. Ja wiem, że Panu jako Gospodarzowi nie wypada gonić takie Boomche

 15. Boomcha said

  @ U(L)tramonta_1916_niaku

  Rozkorzeniłeś raz-dwa o co chodzi z tym całym katolicyzmem i sam Watykan drży jak tylko logujesz się do sieci, a kiedy w końcu uda Ci się rozwikłać historię klubu z Łazienkowskiej? Kiedy powstałą warszawska Legia?

  Allah akbar!

  ps
  @ Marucha

  Tak, tak. Niech trzyma fason, wciągnie brzuch i pozuje na kogoś kim nie jest, nigdy nie był i nigdy nie będzie Dobrze, ze go Pan przywołał do porządku.

 16. angel said

  Sluszna uwaga wlasciciela strony ,szkoda,ze zatrzymana w wielokropku .

  POLACY !
  Badzmy do konca kulturalni i powsciagliwi .

  Ci,ktorzy nie wytrzymuja ,niech na moment wstana od komputera,popatrza w niebo lub na cos zielonego wokol siebie i zakrzykna :

  SWIAT JEST PIEKNY,TYLKO LUDZIE SA ZLI !

  Potem prosze ponownie zasiasc i napisac chocby to :

  ” Kochaj blizniego ,nie czyn zlego ani do tego nie namawiaj !”

 17. Serwer DNS TP S.A. , lub przeglądarka Google Chrome blokują dostęp do strony http://narodowcy.net/anarchisci-wzywaja-niemcow-na-pomoc/2011/10/14/ , ale udało mi się blokadę ominąć. Cenzura internetu?

  Nie wiem, u mnie działa – admin

 18. Albo błąd w hiperłączu na blogu Gajowego, bo podany przez ze mnie adres działa.

 19. Kronikarz said

  9/ „Tak z ciekawości.”
  Takie to slodziutkie, takie polityczne, takie parchate, jak by to Inkwizytor powiedzial, a czy Katerinki Pan to widzial ?

 20. Boomcha said

  @ U(L)tra_1916_monta_966_niaku (14)

  >ale insynuacje (…) są chamskie

  Poczytaj swoje komentarze klaunie

  Allah akbar!

 21. kawador said

  @

  „Gdy Panstwowe Lasy Polskie przepadna ,bedzie w nich juz tylko zgnilizna wszelkiego drzewa jak w amerykanskich lasach prywatnych,zakupionych kiedys przez bogatych za grosze,wyeksploatowanych, a dzis wystawione na sprzedaz z zyskiem lecz kupcow brak – kto kupi umierajacy las ?”

  Jakich prywatnych lasach w USA?

  W Stanach Zjednoczonych funkcjonują w pełni obowiązujące ramy prawne dotyczące zrównoważonej gospodarki leśnej. Odpowiedzialność za regulacje prawne jest rozdzielona pomiędzy jednostki na wszystkich szczeblach: federalnym, stanowym, a także w niektórych przypadkach na szczeblu lokalnym czy municypalnym. Rząd federalny nakłada ogólne ustawodawstwo dotyczące ochrony środowiska na wszystkie obszary leśne. Ustawa o Gatunkach Zagrożonych z 1972 r. (The Endangered Species Act) chroni te gatunki. Ustawa o Czystych Wodach z 1972 r. (Clean Water Act) nakładała na stany, w których produkowane jest drewno, wymóg rozwoju i wprowadzenia „Najlepszych praktyk zarządzania” (Best Management Practices – BMPs) procesami leśnymi w celu zminimalizowania zanieczyszczania wody. Stany posiadają własne agencje rządowe odpowiedzialne za administrację leśną, a ich rola i możliwości zależą od polityki leśnej danego stanu. Niektóre stany wprowadziły wyczerpujące Ustawy o leśnictwie (Forest Practices Acts), nakładając obowiązek stosowania norm leśnictwa obowiązujących w stanie na wszystkich obszarach leśnych. Inne stany polegają na nieobowiązkowych programach, proponując ulgi podatkowe, podział kosztów oraz doradztwo w celu zachęty do dobrowolnego stosowania norm wyznaczonych przez rząd. Bardziej szczegółowa dyskusja na temat ram prawnych dotyczących gospodarki leśnej w USA zamieszczona jest w artykule:

  Click to access US_forests_model_for_world.pdf

  Jeszcze raz się pytam – JAKIE PRYWATNE LASY W USA? Tam gniją lasy państwowe, zarządzane przez państwo, a będące formalnie w posiadaniu podmiotów prywatnych.

 22. Ad 19 „Takie to slodziutkie, takie polityczne, takie parchate, jak by to Inkwizytor powiedzial, a czy Katerinki Pan to widzial ?”

  A do mnie to o co Pan się czepia? Nie podoba się Panu, że nawołuję do powołania Chrystusa na króla Polski? Czy o co chodzi? A może o to, że nie podoba mi się wyniesienie na ołtarze Jana Pawła II, bo jak na razie, w tym dzisiejszym temacie się nie wypowiadałam? Ma Pan jakieś lepsze rozwiązanie, bo ja nie widzę. Manifestacje nie, bo moga być prowokacją, od strony duchowej nie, bo nie wiadomo dlaczego I wszystko jest na nie. To może coś na tak Pan zaproponuje., COŚ CO WSZYSCY ZAAKCEPTUJĄ.

  A najlepiej jak każdy będzie działał zgodnie z własnym sumieniem, używając do tego intuicji, a jak mu się propozycje nie podobają, to niech spokojnie i racjonalnie wyjaśni punkt po punkcie wyraźnie, dlaczego jest przeciw.

  Atakowanie ludzi bez żadnego powodu, ani bez żadnego argumentu jest mocno podejrzane. Krótko więc i na temat, o co Panu chodzi? Może latwiej wtedy będzie zorientować się kto jest kim.

 23. Kudlaty said

  ad 16
  ” Nie mniemajcie,ze przyszedlem pokoj zsylac na ziemie.
  Nie przyszedlem zsylac pokoju,ale miecz.
  Przyszedlem bowiem oddzielic czlowieka od ojca swego i corke od matki swojej i synowa od swiekry swojej.
  I beda nieprzyjaciolmi czlowieka domownicy jego.”

  (Mt.X,34-36)

 24. wet3 said

  Do tej pory najlepiej z tym barachlem radza sobie chyba Serbowie.

 25. Chutor said

  Co za okazja!

  Polscy mlodzi narodowcy powinni zaprosic na Marsz narodowcow z calej Europy!

 26. Aleksy said

  11.11.11.
  Szykuje się chyba duża prowokacja …!?

  p.s.
  nie wszystko jest strawne dla gości gajówki, co jest w tym tekście, ale nie należy tego bagatelizować.

  cytat:

  „…Tymczasem rozpoczął się nam czas, który we Francji zaznaczył się aferą Dreyfusa i demonstracjami zwolenników Kościoła. U nas nie będzie Dreyfusa, bo okoliczności są inne, może być za to prowokacja krwawa – na co nieniejszym zwracam uwagę. Ktoś wczoraj napisał o tym, że organizacje lewicowe wzywają na pomoc przyjaciół z Niemiec, by razem stawić czoła marszowi faszystów, który odbędzie się tradycyjnie 11.11.11. Piękna data, łatwa do zapamiętania. Podobnie jak 10 kwietnia roku dziesiątego. Marsz faszystów to oczywiście marsz niepodległości. U nas chodzi bowiem o to, by pozbawić państwo polskie wszelkich atrybutów narodowych, by zrobić je od nowa, tak jak w początkach XX wieku od nowa zrobiona naród francuski. By wyłączyć poza nawias dyskusji wszelką narrację patriotyczną. Jeśli do takiej prowokacji dojdzie rząd będzie miał powód do ograniczenia bądź likwidacji opozycji, bratnie demokracje do interwencji w ciemnogrodzie. Niemcy będą mogli spokojnie pisać o polskich obozach śmierci i polskim antysemityzmie, a być może także odłączyć Szczecin. Wszystko dla dobra jego mieszkańców, bo wtedy od razu zaczną tam budować gazoport służący do wywozu gazu łupkowego z Polski, przez co wzrośnie zatrudnienie i miasto będzie prosperować. Co ugrają Rosjanie? Pewnie wyłączność na wydobycie tego gazu. A być może coś jeszcze. Zmieni się od razu programy szkolne, tak by nie było w nich szkodliwych, antysemickich treści …

  Tak się nie musi stać, ale bezwład opozycji po wyborach, przesunięcie terminu zaprzysiężenia rządu, odległa inauguracja nowego parlamentu, bezczelność Palikota i szybkość z jaką Oni zabierają się do działania wskazuje na to, że jednak się stanie. Dziś uczniowie szkoły im. Kuronia poszli demonstrować w Aleje Ujazdowskie. Po co? Trudno zgadnąć, może żeby zrobić próbę przed 11.11.11? Nie wiem. Wiem jednak, że nie wolno dać się sprowokować. Pamiętajcie, że w maju 1968 roku niemieckiego studenta zabił przebrany za policjanta agent Stasi. Od tego wszystko się zaczęło. Myślę, że 11.11.11. albo trzeba zostać w domach, albo każdemu komuniście napotkanemu na ulicy wręczać biało-czerwony goździk. Może to coś pomoże. Nie mam pojęcia.

  ————————-

  całość tutaj ..

  http://coryllus.salon24.pl/354490,czy-bedziemy-mieli-swojego-dreyfusa

 27. Joanna said

  Nie na temat ale do poprzedniego wpisu. Panie Gajowy nie wiem gdzie Pan mieszka i nie zamierzam tego dociekać. Moje przypuszczenia opieram wyłącznie na niezakwestionowanych przez Pana tutaj opiniach. Moja propozycja wakacji jest aktualna. Hotel jest nad jeziorem, a właściciel ma rowery, bo urządza wycieczki rowerowe na Litwę-:))

 28. tutaj said

  Uwaga do pana Gajowego. Warto by poruszyć temat nowego ruchu światowego zwanego „porozumieniem 15 października” i odbywającymi się na całym świecie i w Polsce „marszami oburzonych”. (patrz: http://15pazdziernika.pl/)
  U nas salon wymyslił Palikota i jest przynajmniej o jeden ruch do przodu, gotowy przejąć (i otumianić) niezadowolonych w przypadku natężenia się kryzysu (lokalnego i światowego).
  Czy to przypadkiem nie analogia? nowy ruch – „samoistny społeczny protest”, ….. czy to nie jest próba uprzedzenia wydarzeń i skanalizowania nieuniknionych, prawdziwych naturalnych protestów ? (Na które szczerze przyznaję liczyłem obserwując rozwój wypadków na świecie)
  Kolejny szatański (przyznac trzeba genialny) plan wymyślony przez unych. – to moja diagnoza proszę o oceny.

 29. tutaj said

  http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1ACAW_PLPL403&q=MARSZ+OBURZONYCH&btnG=Szukaj+w+Google&oq=MARSZ+OBURZONYCH&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=0l0l0l1557l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0

  Idea ze wszech miar słuszna tylko u nas w Polsce…nie jest to naturalny ruch społeczny. 40% (z 49%) popierajacych PO przecierz nie chce zmian, chce spokoju i stabilności itd. To u nas nie ma szans. A już zupełnie nie łapię, co na marszu w Warszawie robili: poseł Kalisz i posłanka Wanda Nowicka z ruchu Palikota. Ruch ten lansuje red. Żakowski i radio TOK FM. Pomózcie Państwo toto rozgryźć.

 30. hetek said

  @ 27 – i chyba przejmuje, bo ZOO Palikota, z Biedroniem i Nowicką na czele, bierze czynny udział w „oburzeniu”.

 31. hetek said

  @ 28 … w właśnie – jeszcze Kalisz pod oburzonych się podczepił.

 32. Boomcha said

  @ Chutor (25)

  >Polscy mlodzi narodowcy powinni zaprosic na Marsz narodowcow z calej Europy!

  Właśnie tak antypolska propaganda by to chciała „sformatować”, ze to jacyś „narodowcy” czytaj faszyści i antysemici itd. Nie. To jest po prostu święto dla wszystkich Polaków. Manifestacja patriotyzmu i miłości do Ojczyzny.

 33. Marcin said

  Przyjadą, dostaną wpierd…l i pojadą!

 34. Joanna said

  A już nie będę się usprawiedliwiała, że nie na temat. W internecie jest film na temat alkoholizmu w Rosji. Proszę posłuchać sobie pogodnej narracji, Ja to obejrzałam w ubiegłym roku i jakoś nie daje mi to spokoju. Co na to Inkwizytor

 35. Ad. 31.
  Panie Boumchacha – Zapomniał Pan o Izraelu
  W świetle nowej „Rzeczypospolitej Obojga Narodów”, to mamy dwie różne grupy tych narodowców. Trzeba więc teraz dokładnie dookreślać o których narodowców chodzi.
  No i jedni narodowcy mówią, że to ich święto z miłości do Ojczyzny, a i drudzy narodowcy mówią to samo i jak potrzeba to są nawet Polakami, bo wbite to mają w dowód osobisty lub w paszport. No i razem będą walczyć „O naszą i waszą wolność” – zgodnie z życzeniem prezydenta Lecha Kaczyńskiego wyrażonym w 2006 r. w Yad Vashem.

 36. Zagrypiona said

  @ 28, 29, 30

  Ten cały marsz oburzonych to jest część większego ruchu zwanego ’15october’, wystarczy sprawdzić whois tej stronki: 15october.net by wiedzieć z czym i z kim mamy do czynienia. I kto to wszystko sponsoruje. To samo, jak ktoś nie wierzy, można zrobić z ruchem occupywallstreet, chociaż słyszałam ze info whois jest tam po blokowane by się rozentuzjazmowane sheeplesy niepokapowaly co i kto tu miesza. Oni po prostu szykują grunt pod coś znowu, jakieś rozruchy chcą zrobić u siebie i w Europie. Już im się znudziło tak wszystko kamuflować pewnie szukają zapalnika żeby moc tak jawnie i otwarcie sobie do ludzi postrzelać. 😉 Albo po prostu chodzi tylko o kanalizacje niezadowolenia, jeśli tak, to można powiedzieć ze psychopaci się boja. I to z każdą chwila coraz bardziej. Jest to w sumie coś pozytywnego dla nas, ale co taki wkurzony psychopata, wystraszony o swój byt może zrobić, to już inna historia.

  A tak poza tym, to jak coś jest nagłaśniane w mediach wiadomo czyich i nie jest nazywane faszystami/antysemitami, to z góry wiadomo o co chodzi. Że maja błogosławieństwo tym przeciw którym oficjalnie występują.

 37. Marucha said

  Re 26:
  Panie Aleksy, spokojnie, wszystko jest bardzo strawne dla gości gajówki, bo na te same tematy stale tu pisujemy i dyskutujemy.

 38. A teraz coś o Biedroniu z wikipedi – i jak się tam przerabia fakty na opowieści.
  za http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Biedro%C5%84

  „W dniu 21 sierpnia 2003 Dorota Ekes, działaczka Stowarzyszenia Rodzin Polskich, publicznie oświadczyła w wywiadzie udzielonym Naszemu Dziennikowi, że homoseksualizm jest chorobą, a homoseksualiści powinni być odsunięci od wykonywania zawodu nauczyciela. Biedroń określił tę wypowiedź jako oddającą faszystowsko-nacjonalistyczno-katolicki charakter nagonki na środowisko homoseksualistów. Ekes wytoczyła Biedroniowi proces sądowy za określenie jej wypowiedzi faszystowską. Sąd Rejonowy w Elblągu skazał Biedronia w trybie nakazowym na karę grzywny uznając, że znieważył on osoby wyznania rzymskokatolickiego utożsamiając je z faszystami. Jednocześnie odrzucono wcześniejszy pozew Biedronia[1] przeciw Dorocie Ekes za jej wypowiedź o osobach homoseksualnych[2][3]. Wyrok tego sądu został uchylony przez sąd drugiej instancji, który orzekł, iż te słowa Biedronia nie były obraźliwe dla katolików[4].”

  A faktycznie to było tak:

  1. działaczka Stowarzyszenia „Rodzina Polska” – a nie Rodzin Polskich,

  2. Biedroń wytoczył sprawę karną [z oskarżenia prywatnego] Pani Dorocie Ekes, a nie Dorota Ekes Biedroniowi, – i ciągał po sądach Dorotę Ekes przez 6 lat aż w końcu sprawa uległa przedawnieniu.
  http://www.rodzinapolska.pl/dok.php?art=matkapodsad/archiwum/2003/256_1.htm
  W pierwszej instancji Biedroń przegrał, ale się on odwołał i Sąd Okręgowy zwrócił sprawę do ponownego rozpoznania – aż się przedawniło. Pełnomocnikiem Biedronia był adwokat Senyszyn – mąż posłanki Senyszyn z SLD.

  3. Faktyczna wypowiedź Doroty Ekes jest tu:
  http://www.rodzinapolska.pl/dok.php?art=matkapodsad/archiwum/2005/510_1.htm

  „Dorota Ekes, pełnomocnik ds. wychowania Stowarzyszenia Rodzina Polska, w sierpniu 2003 r. publicznie wyraziła pogląd, iż „homoseksualizm jest przewrotem poglądów i zagrożeniem dla zdrowej rodziny” oraz że „jeśli ktoś jest dotknięty taką chorobą, to z góry powinien mieć świadomość zakazu wykonywania pewnych czynności, tym bardziej gdy jest to funkcja nauczyciela, który wychowuje i kształtuje sumienia naszych dzieci, a także w pewnym sensie poglądy społeczne”. Ekes skomentowała w ten sposób propozycję nowelizacji Karty Nauczyciela, wprowadzającą zasadę zakazującą pełnienia funkcji nauczyciela przez osoby, które publicznie wyrażają poglądy homoseksualne i krytykują instytucję małżeństwa jako związek mężczyzny i kobiety.”

  4. Na korytarzu sądowym – po wyjściu z posiedzenia pojednawczego Biedroń powiedział, „że słowa Pani Ekes w pełni oddają faszystowsko-nacjonalistyczno-katolicki charakter nagonki na środowisko homoseksualne”
  Byłem w Elblągu na tym posiedzeniu i byłem świadkiem tej wypowiedzi Biedronia.
  Tuż przed upływem 1 roku od chwili wypowiedzenia tych słów przez Biedronia złożyłem zawiadomienie do prokuratury w Elblągu o popełnieniu przez Biedronia przestępstwa.
  Zrobiłem to tuż przed upływem przedawnienia karalności licząc, że ktoś z tamtego terenu ruszy swój kufer [co się jednak nie zdarzyło], bo było to bardzo głośne w tamtych lokalnych mediach.

  Nawet Gaz_Wyb. to potwierdziła pisząc:
  „Proces o obrazę katolików przez Roberta Biedronia”
  http://wyborcza.pl/1,75478,3112993.html
  „Wypowiedź ?homoseksualizm jest chorobą i zagrożeniem dla rodziny? oddaje w pełni faszystowsko-nacjonalistyczno-katolicki charakter nagonki na środowisko homoseksualistów – powiedział Robert Biedroń, prezes Kampanii przeciw Homofobii. Teraz odpowiada za obrazę katolików
  Wczoraj przed Sądem Rejonowym w Elblągu rozpoczął się jego proces.

  Doniesienie przeciw niemu złożył do prokuratury Józef Bizoń [czyli tu piszący], działacz stowarzyszenia Rodzina Polska. Wypowiedź Biedronia była reakcją na artykuł działaczki Rodziny Doroty Ekes w „Naszym Dzienniku”. Napisała, że homoseksualizm jest chorobą i zagrożeniem dla rodziny. Biedroń złożył na nią doniesienie – do tej samej zresztą prokuratury. Ale ta sprawą znieważenia homoseksualistów zająć się nie chciała”

  http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34308,3246933.html
  „Robert Biedroń nazwał działania i wypowiedzi niektórych działaczy Rodziny Polskiej „faszystowsko-nacjonalistyczno-katolicką nagonką na homoseksualistów”. Po tej wypowiedzi szef podkarpackiej Rodziny Polskiej Józef Bizoń złożył zawiadomienie do prokuratury.”

  Po złożeniu doniesienia na Biedronia Prokuratura w Elblągu sporządziła akt oskarżenia, a Sąd Karny skazał go wyrokiem nakazowym z art. 257 par. 1 kk – od którego Biedroń się odwołał.

  „Robert Biedroń, szef Ogólnopolskiej Kampanii Przeciw Homofobii, wystosował sprzeciw wobec wyroku nakazowego, który wydał na niego elbląski sąd za obrazę katolików
  Pismo przygotowali prawnicy i przedstawiciele Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Za znieważenie osób wyznania rzymskokatolickiego sąd nakazał Biedroniowi zapłacić 600 złotych grzywny. Według prawników, oskarżony wypowiadając słowa o „faszystowsko-nacjonalistyczno-katolickiej nagonce” korzystał z wolności słowa, którą gwarantuje konstytucja i nie zamierzał nikogo obrażać.”
  http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34308,2861847.html
  http://gejowo.pl/index.php?pid=3&n_id=5276&n_offset=3405
  http://www.innastrona.pl/newsy/2601/robert-biedron-zaskarzy-wyrok-sadu-w-elblagu/

  W procesie karnym występowałem w charakterze oskarżyciela posiłkowego [działanie prokuratora na procesie sprowadzało się tylko do jego obecności na sali sądowej], a do obrony Biedronia rzucono wszelkie możliwe posiłki – łącznie z mediami przekręcającymi m.in. wypowiedzi czy zeznania Doroty Ekes.
  http://www.hfhrpol.waw.pl/precedens/aktualnosci/wolnosc-slowa-a-zniewazenie-osob-wyznania-katolickiego.html
  Wiło się to całe towarzystwo jak piskorze – wybroniono Biedronia w pierwszej instancji metodą na biegłego.

  Obecność mediów sprzyjających Biedroniowi oraz dobra jego „obstawa” dodawała mu w sądzie animuszu – to też pozwolił on sobie powtórkę obrazy katolików w trakcie toczącego się o to samo procesu karnego przeciwko niemu
  – C:\BIEDROŃ ELBLĄG\Druga wojna o słowa – Dziennik Elbląski – Dziennik Elbląski.mht

  Dlaczego o tym tutaj piszę?
  Ano dlatego, że RM, ND i TV TRWAM w tym procesie karnym [z mego zgłoszenia dokonania przestępstwa – a mogli to i oni zrobić mieli na to rok czasu, a i mógli to zrobić posłowie PiS, LPR i inni] przeciwko Robertowi Biedroniowi siedzieli cicho – zero wsparcia, a i taki kwiatek się zdarzył, że w odpowiedzi na zapytanie sądu odnośnie TV TRWAM [które w sądzie było i było przy tym jak padały słowa objęte doniesieniem] – że niby ich nie było, nie widzieli, nie słyszeli …

  Wychodziło więc na to, że tylko ja i P. Dorota Eekes oraz paru jeszcze naszych świadków poczuło się obrażonych wypowiedzią Biedronia:

  „„Słowa działaczki Rodziny Polskiej oddają w pełni faszystowsko-nacjonalistyczno-katolicki charakter nagonki na nasze środowisko”.

  Po umorzeniu sprawy w 1-wszej instancji prokuratura odstąpiła od apelacji, a ja jako oskarżyciel posiłkowy mogłem prowadzić sprawę dalej [składać apelację], ale n już na własny koszt i ryzyko. W tych warunkach odstąpiłem od składania apelacji – bo skoro inni, którzy nie powinni, mieli wszystko w nosie i siedzieli cicho ….

  Teraz za to siedzenie cicho mają Biedronia w parlamencie – a wcale nie było przesądzone co do ostatecznego rozstrzygnięcia sprawy, gdyby cicho nie siedzieli, dali wsparcie medialne [a i jakiś grosz zorganizowali na dojazdy z Rzeszowa do Elbląga na rozprawy /jeździłem za własne pieniądze/ i na prowadzenie apelacji].
  USOPAŁY płaczące nad Polską też jakoś nie pomyślały i nie dały ani jednego dolara – tak na wsparcie obrony zaatakowanej Pani Doroty Ekes, ani na solidne przyciśnięcie do muru p. Biedronia.
  Za sprawę wzięła się osoba niekoncesjonowana [czyli ja], to i tak pomagali … aż teraz mają Roberta Biedronia w Sejmie.

  Teraz macie to: http://jozefbizon.wordpress.com
  też wykonane przez osobę niekoncesjonowaną, to też tego nie rozprowadzajcie i w ten prosty sposób w następnym rozdaniu kart będziecie mieli Palikota u steru władzy – no i po drodze stracicie na amen Polskę dla Polaków.

 39. angel said

  „Kawador” !
  Wybierz sie na spacery po „amerykanskich lasach” i aniolow nie pouczaj,bowiem oni lasy nie tylko amerykanskie dobrze znaja, w nich tez sie poruszaja,bywa,ze zyja.
  To prosba.

 40. kawador said

  @38

  Ale ja nie twierdzę, że te lasy nie są wyniszczone. Ja tylko twierdzę, że one nie są prywatne. Służba zdrowia w USa też nie jest prywatna. Kiedyś szpitale były nastawione na zysk, dzisiaj to państwowo-korporacyjna łączka do wypasania się dla urzędasów i menadżerów, przeregulowana i skartelizowana. Polecam tekst Redricka Longa:

  http://mises.pl/blog/2011/04/20/long-jak-panstwo-rozwiazalo-kryzys-sluzby-zdrowia/

 41. angel said

  Aniolowie dziekuja za wszelkie informacje i teksty ale w swym dzialaniu kieruja sie wytcznymi BOGA JEDYNEGO.

  Bozkowie ziemscy,krolowie mamony nas nie interesuja,choc i do nich za kulisy zagladamy.

  Co do amerykanskiej sluzby zdrowia (temat na wiele dni i nocy) zasygnalizuje ,ze biednemu nie daja umrzec pod warunkiem,ze miejska kasa nie jest pusta.
  Doba w szpitalu kosztuje ,zeba tez nie wyrwiesz za darmo,wizyta u specjalisty nawet gdy posiadasz ubezpieczenie nie jest w cale tania przy emeryturze 500 do tysiaca dolarow a co dopiero gdy ta emerytura jest mniejsza.

  Prosze pytac o praktyki z zycia amerykanskiego,chetnie amerykanscy aniolowie na to odpowiedza.

 42. kawador said

  @40

  „Co do amerykanskiej sluzby zdrowia (temat na wiele dni i nocy) zasygnalizuje ,ze biednemu nie daja umrzec pod warunkiem,ze miejska kasa nie jest pusta.”

  Czyli pod warunkiem, że jest co ukraść (rozdać)? A tu figa z makiem – okazuje się, że wszystko już ukradli, i nie można leczyć biednych? A to ci dopiero heca.

  Amerykańska służba zdrowia to rzeczywiście temat na wiele godzin dyskusji – niestety większość dyskusji to jazda na jałowym biegu. Z błędnej diagnozy przyczyn zawsze dedukuje się złe rozwiązania.

 43. angel said

  Kazda dyskusja nieprzerywana i na odpowiednim poziomie ,nie taka jaka ostatnio dostrzegana jest w „lzemediach”, gdzie „pyszczacy” dziennikarzyna postawiony na piedestal wchodzi w pol zadania zaproszonemu nie dajac dokonczyc mysli,czesto slowa czy zdania ,moze byc dyskusja (ta rzeczowa,nieprzerywana) BUDUJACA !

  Malo tego DYSKUSJA moze byc drogowskazem, co nalezy czynic aby „nie toczyc kamienia Syzyfa”.

  Jalowe dyskusje moga sie odbywac na „kolorowych jarmarkach” przy pianiu kogucikow ale w takiej dyskusji zaden madry czlowiek nie wezmie udzialu ,jedynie „zydowski handlarz” (wielu „polakow” przemienilo sie w „zydow”).

  A ilu takich mamy na dyskusyjnych forach w sieci net i co tam sie walkuje ?
  Az chce sie powiedziec i zarymowac ,ze w niej biora udzial pospolite …uje !

 44. Chutor said

  Ad 35 Jozef Bizon

  Slusznie Panie Bizonie. Zbyt wielu ludzi to widzi. Trzymanie tych faktow dla siebie nie wystarcza i niczego to nie zmieni.
  Jest wiele sposobow by temu polozyc kres.
  Jednym z nich to ozywianie malych kolezenskich grup; w takich grupach jej czlonkowie moga sie upewnic o swoich spostrzezeniach. Rowniez moga dawac ochrone polskim patriotom bo tych koczownicy najbardziej atakuja.
  Widac to nawet na blogach.

 45. Błysk said

  Byłem w zeszłym roku na tym Marszu i nie dostrzegłem haseł narodowych , za to jak mi się wydaje , manipulację zaprzysiężonych „długiego Romka” .Z „narodowcow” przemawiał pod pomnikiem Dmowskiego – Janusz Korwin Mikke.

 46. Korwin Mikke – owszem wylazł wówczas na ulice i udzielał wywiadów ichnim mediom, a nie, że przemawiał pod Pomnikiem Domowskiego w imieniu polskich narodowców. To WPS [ci wierni …] przyprawiali zaraz taką gębę polskim narodowcom.

 47. Marucha said

  Re 34:
  No cóż, 70 lat żydobolszewizmu zrobiło swoje i nie da się tego odrobić w krótkim czasie.
  Stwierdzenie to odnosi się zresztą nie tylko do Rosjan. Wystarczyło zaledwie kilkanaście (!) lat tresury i większość reprezentantów naszego mądrego i szlachetnego narodu zaczęła uznawać pedalstwo za normę a uczucie patriotyzmu za obciach.

 48. Kronikarz said

  Gajowy,

  Zjadlo mi tekst pewnie dlatego, zem uzyl teoretycznie brzydkiego slowa. To zgoda. Teoretycznie brzydkie. Ale w kontekscie, bylo ono uzyte dla stylu i tresci. Kur… te maszyny. Moze na szczescie, ze one sensu nie rozumieja. Nigdy nie beda rozumialy.

  Pozdrawiam

  * wiara, co do tego tematu, to przy okazji powiem, ze bede musial jakos wrocic do kwestii wierzacy/niewierzacy, bo Pan rozumie dobrze o co chodzi, rozumie to Angel no i KTO JESZCZE, bo inni przygnieceni sa etykietka slowna – nie wiem jak mam z tego wyjsc, bo czuje, ze ludzie sie tu na mnie za to bocza jako na okrutnego bezboznika – ilu wsrod nich jest tak poboznych w gruncie rzeczy jak ja, ilu, ciekawe – nie lepiej jest klamac albo „krakac jak i ony”?

  Angel, co Pani na ten temat mysli 😉 jak widze Pani wpisy, to sie zdrowszy czuje !

 49. 166 bojkot TVN said

  http://www.prawica.net/opinie/27477

 50. Błysk said

  Panie Bizoń .Pan wszystko wie. A ja widziałem JKM ,tuż po pochodzie i on za zgoda organizatorów Marszu przemawiał, podobnie jak i Zawisza. Zgłosił się do głosu Przemysław Górny,senior narodowców ,sądzony przez komunę w 1961r, ale mu nie udzielono głosu .Jak ocenić takie postępowanie niby narodowego zgromadzenia ?

 51. Krzysztof Zagozda said

  Pan Błysk ma rację. JKM był rzeczywistym gospodarzem ubiegłorocznego MN, a Pan Górny zabrał głos „już po obiedzie”. Już wkrótce będę publicznie apelował do organizatorów MN – przyznających się przecież do przynależności do obozu narodowego – o właściwe rozłożenie akcentów.

 52. JKM – ale nie w imieniu …

 53. Kronikarz said

  JKM pozal sie Boze jakala i kretacz nawet w tonie glosu kretacz JKM

 54. Pan Gajowy udziela stwarza tutaj możliwość publicznego wypowiadania się [pisania] różnym ludziom [odpowiednik dania mikrofonu]. Czy to oznacza, że każdy z nas tutaj piszących pisze w imieniu Pana Gajowego?
  Jak się ktoś bardzo mocno uprze [a na upór nie ma rady ni lekarstwa] to będzie twierdził, że tak.

 55. angel said

  W odpowiedzi i do przemyslen :
  Warto zwracac uwage na tych co zawsze na ustach (raczej z ust ich to wychodzi) maja – BOG,HONOR,OJCZYZNA .

  Rowniez na tych co niby to sa bardzo religijni ale czy tak do konca nimi sa to po czynach poznac mozna .

  Pada czesto slowo „bezboznik” pod ktore podpiac mozna wielu,nawet i osobe duchowna, co to o Bogu glosi slowa ale faktycznie Boga w sercu ma ???

  Czlowiek o ktorym powiedziec mozna – „ten ma Boga w sercu” to ten nie tylko „cichy i pokornego serca” ,co to nikomu krzywdy nie czyni ale i ten ,ktory w obronie PRAWDY i SPRAWIEDLIWOSCI potrafi (mowiac potocznie i dosc wulgarnie) w „pysk dac „.

  Faktycznie w obronie prawdy i sprawiedliwosci nie powinnismy miec skrupulow ,a tym bardziej strachu !
  Co to nie znamy przypowiesci o Jezusie co to kupcow w swiatyni szurem lal ?

  A jak jest w rzeczywistosci ,dajmy na to chocby na forach dyskusyjnych.
  Przyjdzie jakas „gleda/gnida” (etatowa lub przypadkowa) i jest w stanie z dyskusji zrobic zwykly bazarek,z ktorego wyjdzie taki mentlik,ze pies z kotem nie moze sie polapac !

  Mowa o narodowcach,wiecach,przemowienaich,marszach ,wszelkich wystapieniach i co ?
  Jak jest kazdy widzi .
  Czy MY POLACY w koncu nauczymy sie MOWIC,PISAC,WYSTEPOWAC,DZIALAC tak jak na Polakow przystalo, czy bedziemy caly czas sie „jakac” i udawac,ze kazdy z nas jest najmadrzejszy,najdzielniejszy i tylko „JA” majacy racje ???

  Piszecie o Palikocie i jego dzialaniu ale czy nie widzicie ,ze to kolejna „walesajaca sie podroba „,ktora w zalozeniach ma zastapic tych ZESZMELCOWANYCH ???

  Malo tego,to tepota i prostota jak przyrzad do sikania nad ranem !

  A JKM ,kim jest i co reprezentuje ,jaka mu role daja zawsze do spelnienia ?

  Na pohybel wszystkim dotychczasowym PARTIOM !!!

  Kto jeszcze sie na to daje nabierac naprawde jest glupi .

  Owszem ,jest wielu madrych Polakow i Polek ale dlaczego WY SIE NIE ZORGANIZUJECIE W JEDNO WIELKIE UGRUPOWANIE ?

  Panowie – Jozefy,Pawly,Bohdany,Dariusze az po autentyczne poetki Lusie i inni PATRIOCI nie zorganizujecie sie – CO JEST NA PRZESZKODZIE ?
  Przeciez WY W POLSCE ZYJECIE a nie na emigracji !
  Ci na emigracji moga WAS tylko wesprzec ale nie geba czy pisaniem ale niech wyciagna cos ze swego sejfu i rzuca NA NARODOWA SKLADKE , pod warunkiem,ze to bedzie na dobre cele a nie na grilla .
  NA POLSKIE CELE,NA POLSKIE SRODKI NARODOWEGO RAZENIA,NA AMUNICJE PRAWDY ,ktora to „amunicja” lotrom trzeba raz na zawsze zamknac pyski niepolskie..
  Mieszancom i obcym trzeba natychmaist wskazac EXIT i to z wlasnych ugrupowan .
  Nie zrobil tego Lepper i przeplacil zyciem,zwrocie oczy na swych doradcow, podeslanych wam pomagierow i organizatorow ,oni sa swietnie przygotowani do wszystkiego ,jak trzeba podsuna wam chocby dziwki partyjne i inne ,znajdzie sie alfons , wodeczka/winko,piwsko poplynie strugami ,muzyka bedzie grac a koniec „kariery” na cmentarzu.

  TAM GDZIE SPRAWY NARODOWE ,TAM TRZEZWOSC,ROZUM i ROZWAGA !!!

  Tam gdzie diabelskie granie i spiew ,tam twoj kres.

 56. Brat Dioskur said

  Ci nastepcy SS,rowniez jak oni uwielbiajacy czarny kolor stanowia juz powazne zgrozenie porzadku publicznego w Berlinie.Prasa niemiecka doniosla,ze w Kreuzbergu,dzielnicy Berlina opanowanej przez tzw. autonomow ,czyli lewackie bydlo ,zaczyna powstawac nowa RAF.Na pewno zjawia sie w Wszawie ,bo polska policja tak biegla w blokowaniu pochodow kibicow na pewno nie bedzie im sprawiac przeszkod.Wracajac do Berlina,bandy te regularnie podpalaja na ulicach drogie samochody ,wykazujac tym samym swoja rzekomo proletriacka solidarnosc.Jedynym na nich sposobem byloby zamkniecie ich w obozach koncentracyjnych ,ale na taki wariant poprawnosciowy Zachod nie wyrazi zgody.Przed dwoma laty wybrali sie do Moskwy zeby wspierac pochod pedalow ,ale dostali wycisk i wielu z nich wrocilo do Reichu z posiniaczonymi mordami.Niemeickie media zajeczaly wtedy jednym glosem o barbarzynstwie na ulicach Moskwy…

 57. Rysio said

  http://www.theburningplatform.com/?p=23205

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: