Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  JerzyS o Szumowski dla money.pl:…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  gnago o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  PanSmetek o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  tak na koniec o Wolne tematy (53 – …
  NC o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
  revers o Wolne tematy (53 – …
  kot targalskiego o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

Podejrzane źródło informacji: Sorcha Faal

Posted by Marucha w dniu 2011-10-17 (Poniedziałek)

Warto jednak przyjrzeć się temu źródłu, gdyż często okazuje się, że to właśnie stamtąd pochodzą najbardziej sensacyjne wieści.

Na swojej stronie www.whatdoesitmean.com codziennie publikuje bardzo wiele artykułów i informacji z różnych stron świata. Bardzo często idą one pod prąd opiniom prezentowanym przez inne alternatywne media. Istotnym elementem światopoglądu „Sorcha Faal” jest silna krytyka chrześcijaństwa, które ma być „najbardziej szkodliwym kultem śmierci jaki istniał w historii ludzkości”. Każda z pozostałych teorii dotyczących tego czym są „Sorcha Faal” jest równie niejasna. Wszelkie próby kontaktu i prośby o przesłanie curriculum vitae bądź o wywiad zakończone były fiaskiem.

Według jednej z teorii dotyczącej tego kim jest „Sorcha”, wskazuje się, że jest to pseudonim Davida Bootha, programisty komputerowego, który miał rzekomo współpracować z CIA (program kontrwywiadu). Sam Booth twierdzi, że pochodzi w prostej linii od Johna Wilkesa Bootha, zabójcy Abrahama Lincolna. Jednak również sam Booth pozostaje postacią bardzo tajemniczą i niewiele więcej o nim wiadomo. O wiele bardziej tajemniczą hipotezą jest ta, wskazująca, że „Sorcha Faal” jest anagramem „As of Rachal” termin ezoteryczny, który prowadzi do rytów starożytnego Babilonu. „Siostry”, do których tak często Sorcha nawiązuje zdają się być siostrami rytu, który zdaje się być satanistycznym.

Według Steve’a Beckowa ciężko stwierdzić co jest prawdą a co nie. (http://stevebeckow.com/2011/09/sorcha-faal-continues-to-fool-the-unwary) Te różnorakie opinie dotyczące Sorcha Faal sprawiają, że wielu badaczy swierdza, że za całą działalnością „Faal” muszą stać służby specjalne. Szczególnie łatwo wydaje się nasuwać skojarzenie z rosyjskim wywiadem, gdyż w swoim komunikatach bardzo często powołuje się właśnie na to źródło. W jednym z komentarzy „Sorcha Faal” przyznali, że posiadają powiązania z Rosyjską Akademią Nauk (Russian Academy of Sciences). Bardzo prawdopodobnym jest, że strona http://www.whatdoesitmean.com powiązana jest z rosyjskimi służbami, a jej głównym zadaniem jest odpowiednie sterowanie informacjami. W przypadku internetu i rosnących w siłę mediów alternatywnych możliwosć zaistnienia jako jedno z ich źródeł informacji daje ogromne możliwości manipulacji opinią publiczną, także tą bardziej krytyczną na wiadomości płynące z mediów głównego nurtu. [To, co Sorcha Faal przyznaje, nie ma żadnego znaczenia – admin] 

Cechą charakterystyczną komunikatów „Sorcha Faal” jest ich wyjątkowy pesymizm, w zasadzie sugerujący, że chociaż globalny spisek istnieje to nic się z nim nie da zrobić i ludzkość tą bitwę przegrała. Taki typ informacji jest szczególnie cenny, gdyż informuje czytelnika o danym zdarzeniu, ale w praktyce pokazuje, że i tak stoi on na z góry przegranych pozycjach. To nie skłania człowieka do buntu.

Jeśli weźmiemy pod uwagę hipotezę o działaniu służb wywiadowczych to musimy pamiętać, że wcale nie muszą być to służby rosyjskie. Szpiegostwo to rzemiosło wyjątkowo twórcze a dezinformacja jest tu bronią szczególnie cenną. Dlatego też, równie dobrze za „Sorcha Faal” mogą stać służby USA bądź Izraela chcąc tym samym skompromitować opozycjonistów.

http://newworldorder.com.pl/

Komentarze 3 to “Podejrzane źródło informacji: Sorcha Faal”

 1. angel said

  Kazde zatrute zrodlo przynosi smierc !

  W obecnej cywilizacji smierci truja juz wszystkim !!!

 2. efka said

  Zanim nastąpi koniec w/g Biblii będzie tylko gorzej. Nie ma co się spodziewać poprawy. Trzeba się skupić na tym co najistotniejsze, na uświadomieniu wszystkim, że naszym celem tutaj jest osiągnięcie zbawienia, a droga do tego wiedzie tylko jedna.

 3. zolnierz said

  Ty „jefka” napisz nam soldatom jak to zbawienie osiagnac kiedy wszystko juz na tym swiecie jest „jewrejskie” i wielbic nada Izrael ???

Sorry, the comment form is closed at this time.