Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o Zwi Migdal: Żydowska mafia spr…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Lily o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wszystko o 9/11

Posted by Marucha w dniu 2011-10-19 (Środa)

Ta informacja powinna była ukazać się miesiąc temu. Niestety, admin podczas swych wędrówek po górach nie posiadał odpowiednich narzędzi do jej opublikowania. Mimo wszystko wciąż jest i długo jeszcze będzie aktualna.
To nie jest reklama. Admin zamieszcza ją po znajomości :-).

Najnowsza oferta OFICYNY AURORA.

Komplet 4 książek na temat wydarzeń, jakie miały miejsce 11 września 2001 roku w USA.

Jedyne rzetelne opracowanie tego dramatu na polskim rynku! Autorem książek jest Sławomir M. Kozak, kontroler ruchu lotniczego, instruktor i egzaminator lotniczy. Współpracuje z organizacjami dążącymi do wyjaśnienia prawdy o wydarzeniach 11 września 2001 roku, jak Citizen Investigation Team, Patriots Question 9/11, 911 Truth Organization, Muslim-Christian-Jewish Alliance for 9/11 Truth oraz Pilots For 911 Truth Organization.

Ta ostatnia zrzesza amerykańskich pilotów wojskowych i cywilnych, z których wielu latało samolotami, „uprowadzonymi” rzekomo we wrześniu 2001 roku przez islamskich terrorystów. Znali też oni „uprowadzone” załogi. Sławomir M. Kozak, jako jedyny Polak, jest od kilku już lat, członkiem tej organizacji. Wraz z książkami Czytelnik otrzyma też 4 filmy dokumentalne, jakie na temat zamachów wyprodukowała organizacja Pilots For 911 Truth. Wszystkie mają polskie napisy.

Cena zestawu (wraz z kosztami wysyłki), to tylko 150 PLN! Oszczędność to 30 PLN i brak dodatkowych kosztów za kilka przesyłek pocztowych.

„Sławomir M. Kozak tym dokumentalnym kwartetem na zawsze „skazał się” na bycie pisarzem „kontrowersyjnym”, „fanatykiem spiskowych teorii”, a w praktyce czytelniczej – pisarzem „drugiego obiegu”. Ten jego „podziemny” status, jako pisarza, jakże jest bliski mojemu! Obaj jedziemy na tym samym, rozklekotanym wehikule zmasakrowanej historii czasów najnowszych.”

Henryk Pająk

ZAMÓWIENIA:
Oficyna „Aurora”
http://www.oficyna-aurora.pl
oficyna_aurora@o2.pl
tel: (22) 398 18 62
fax: (22) 398 18 63

Film polskiego reżysera opowiadający o 9/11.

11 września przypada okrągła rocznica zamachów w Nowym Jorku. W niedzielę 11 września Kino Wisła zdecydowało się pokazać film „Pryzmat zbrodni” w reżyserii polskiego reżysera tworzącego w USA, Jarka Kupścia.

Kontrowersyjny, otwierający wiele pytań film to pierwsza fabuła powstała na podstawie wydarzeń 11 września 2001 roku.

Ten film OFICYNA AURORA reklamuje już od kilku lat.

Zobacz:
http://kultura.wp.pl/title,Film-na-podstawie-wydarzen-11-wrzesnia-2001-roku,wid,13757333,wiadomosc.html?ticaid=1cfe0

Komentarzy 14 do “Wszystko o 9/11”

 1. Brus_Zły_Lis said

  bardzo ciekawy tekst dzięki
  http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/wybrancy-zielonego-narodu-cz-2.html

 2. suprnova said

  troszke humoru 🙂

 3. Pyrek said

 4. Maciej said

  Tyle książek do kupienie, tyle do przeczytania … a na świecie kryzys ekonomiczny … 🙂

 5. Wielki Zbig przemówił said

  Zbiegniew Brzeziński o kryzysie

 6. gSheeple said

  Co prawda, nie związane z tematem ale bliższe nam, Polakom :
  http://konflikty.wp.pl/title,Rosyjski-historyk-ujawnia-nazwiska-mordercow-z-Katynia,wid,13910919,wiadomosc.html

 7. katerina404 said

  Ad 5 Faktycznie przemówił mój „ulubieniec”. Jak świat długi i szeroki, nie ma na całej ziemi bardziej zakłamanego, wrednego i psychicznie chorego człowieka. Ciekawe dlaczego tacy tak długo żyją?

 8. katerina404 said

  Zbigniew Brzeziński, który czterdzieści lat temu pisał książki o ściśle kontrolowanym społeczeństwie przyszłości, w którym populacja będzie ujarzmiona przez technokratyczne elity, pojawił się wczoraj w MSNBC Morning Joe aby przewidywać, że wkrótce w Ameryce wybuchną niepokoje społeczne organizowane przez klasę średnią pozbawioną wpływu na wydarzenia polityczne.

  „Nie chcę być prorokiem zagłady – i nie sądzę, abyśmy się do niej zbliżali – ale myślę, że przesuwamy się w kierunku intensyfikacji społecznych konfliktów, wrogości społecznej, niektórych form radykalizmu i wzrostu przekonania, że to nie jest sprawiedliwe społeczeństwo”, powiedział Brzeziński, dodając, że niepokoje społeczne rozpoczną się gdy niższa klasa średnia zostanie dotknięta przez gospodarcze reperkusje i wzrost bezrobocia.

  Były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego przewiduje „bardzo poważne międzynarodowe niepokoje” będące rezultatem zmagań z głębokim kryzysem finansowym w Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii, będących trzema tradycyjnymi filarami globalnej gospodarki.

  Brzeziński jest przy tym całkowicie obłudny mówiąc, że odczuwa zaniepokojenie związane z „różnicami” i „sprawiedliwym społeczeństwem”, podczas gdy bogaci się bogacą a klasa średnia staje się coraz biedniejsza. Jest całkowicie obłudny biorąc pod uwagę fakt, że cztery dekady temu napisał książki praktycznie opowiadające się za system, w którym wąskie grupy elit będą bezwzględnie kontrolować i dominować nad resztą ludzkości.

  Jednak nie jest to pierwszy raz kiedy Brzeziński wyraża obawy, związane z rosnącą wściekłością spowodowaną pozbawieniem obywateli wpływu na wydarzenia polityczne, gospodarcze i społeczne, co może zagrozić istniejącej strukturze władzy.

  Podczas przemówienia dla CFR w Montrealu w zeszłym roku, Brzeziński, regularny uczestnik elitarnych spotkań Grupy Bilderberg, ostrzegł przed „globalnym politycznym przebudzeniem”, obejmującym głównie młodych ludzi w krajach rozwijających się, które grozi obaleniem istniejącego porządku międzynarodowego

  „Po raz pierwszy w historii, niemal cała ludzkość jest politycznie aktywna, politycznie świadoma i świadomie współdziałająca… Globalny polityczny aktywizm jest zdeterminowany przez wzrost dążeń do osobistej godności, poszanowania różnorodności kulturowej i możliwości ekonomicznych w świecie boleśnie naznaczonym przez wspomnienia wielowiekowej kolonialnej i imperialnej dominacji” powiedział Brzeziński.

  Ponieważ taki ruch stanowi zagrożenie dla monopolu władzy uprzywilejowanych środowisk, do których należy Brzeziński, można jedynie stwierdzić, że była to forma potępienia takiego stanu rzeczy. Jako jeden z głównych architektów „istniejącej globalnej hierarchii”, do której również odnosił się w przemówieniu, Brzeziński sam może czuć się zagrożony, jeśli elity stracą możliwość kontrolowania światowych zdarzeń co podkreślił w wywiadzie dla MSNBC.

  „Ludzkość jest obecnie politycznie rozbudzona i podekscytowana”, powiedział Brzeziński podczas zeszłorocznej mowy, dodając, że to w połączeniu z podzielonymi elitami „tworzy, o wiele bardziej trudny kontekst dla działań każdej potęgi, w tym obecnie wiodącej siły na świecie, tj Stanów Zjednoczonych.”

  Brzeziński jest zwolennikiem skrajnie kontrolowanego społeczeństwa rządzonego przez technokratów, dlatego perspektywa aktywnej klasy średniej mogącej aktywnie walczyć przeciw elitom nie jest czymś co mógłby przyjąć z zadowoleniem.

  W swojej książce “Pomiędzy dwoma Wiekami: Rola Ameryki w erze technotronicznej.” (ang. Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era.) napisanej w 1970 roku napisał:

  “System jest bezpośrednio wynikiem impaktu technologii (na społeczeństwo), i zawiera w sobie powstanie bardziej kontrolowanego i kierowanego społeczeństwa. Takie społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity pozbawione wszelkich tradycyjnych etycznych ograniczeń. Takie Elity nie zawahają się przed wykorzystaniem najnowszych technologii dla własnych celów, aby wpływać na opinie ludzi i utrzymać społeczeństwo pod ciągłą kontrolą.”…

  “Wkrótce będzie możliwe prowadzenie niemal ciągłego nadzoru nad każdym obywatelem i utrzymanie stałe uaktualnianych akt zawierających nawet najbardziej osobiste dane obywateli. Akta te będą podlegały szybkiemu wglądowi przez władze.”

  Czy te cytaty brzmią jak słowa człowieka, który może wyrażać współczucie dla niekorzystnej ekonomicznej sytuacji społeczeństwa? Albo Brzeziński udaje podczas rozmowy, że nie jest człowiekiem bez skrupułów, albo nowy porządek świata, który pomógł zbudować, staje się bardziej podatny na upadek, nawet w sytuacji zwiększania presji na wściekłe i zdesperowane, coraz bardziej świadome społeczeństwo?

  Link do oryginalnego artykułu: LINK

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/brzeziski_zamieszki,p1928723202

 9. Realista said

  Swietne:

  9/11 Masterminds – Explosive Connections

 10. Guest said

  Zapraszam na forum poświęcone tematyce czasów ostatecznych: forum.apokalypsis.pl

 11. Niedaleko said

  Tak zwany Trzeci Świat już przeszedł ten proces, „globalnym politycznym przebudzeniem”. Teraz kolej na resztę i nie potrzeba psychopata Brzezińskiego by to zrozumieć.

  Kiedy 25% + narodu budzi się i nie ma pracy (lub nadziei) to nie jest potrzebny doktorat by wiedzieć ze spokojnie nie będzie. Co jest przykre jest to ze wcześniej ci sami ludzie nie mieli liderów którzy by temu zapobiegli.

 12. Wojwit said

  Re. 8.
  No bo mają dostęp do takich osiągnięć medycyny, o których zwykli ludzie nawet pomarzyć nie mogą. Nota bene a Kissinger? Kolejny „dobry i sprawiedliwy nadczłowiek” – ten też jest już w sędziwym wieku. No ale czasem Pan Bóg zadziałać chce mimo ich niewątpliwych zasług w „nadczłowieczeństwie” vel wybraństwie (vide casus drogiego Bronisława).

 13. katerina404 said

  Wojwit ale mnie rozśmieszyłeś „niewątpliwych zasług w „nadczłowieczeństwie” vel wybraństwie”. Dawno się tak nie uśmiałam.

 14. Kronikarz said

  Kon by sie usmial – tymi hisytoryjkami ze smugami kondensacji osmiesza sie „teorie spiskowe” w sprawie 911, czy celowo…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: