Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  maxi o Sprawy ważne i ważniejsze
  Jaron o Polska przygotowuje się na „in…
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  Lily o Wolne tematy (67 – …
  zagobasum o „Złamanie hegemonii jest…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  xrt o „Złamanie hegemonii jest…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  Anucha o „Złamanie hegemonii jest…
  ! o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  zagobasum o Polska przygotowuje się na „in…
  zagobasum o Polska przygotowuje się na „in…
  Anucha o Polska przygotowuje się na „in…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Nie zapominajmy o Niemcach

Posted by Marucha w dniu 2011-10-23 (Niedziela)

Całkiem niedawno jedna z trzech głównych sieci komórkowych w Polsce, Era, została przejęta przez niemiecki T-Mobile. Wyobrażam sobie, jaki szum podniósłby się w prawicowej publicystyce, gdyby Erę przejęli Rosjanie. A tu cisza. Podobnie staramy się nie pamiętać, że 80% prasy polskiej jest własnością kapitału niemieckiego, który ostatnio wykupił krakowski “Dziennik Polski”. Wszyscy nieustannie trąbią o KGB, FSB oraz GRU, a mało kto pisze coś o BND /Bundesnachrichtendienst/, czyli o wywiadzie niemieckim. Niewielu tylko pamięta jeszcze o NRD-owskiej STASI. [No cóż, niektórzy bredzą nawet o zniewoleniu eurolandu Judeopolen przez Rosjan… – admin]

Są jednak wyjątki. Oto w najnowszym numerze “Uważam Rze” (nr37/2011) ukazał się artykuł Sławomira Sieradzkiego “Niemiecki koń antylustracyjny”. Autor zadaje proste pytanie: “Dlaczego Niemcy którzy u siebie pracowicie odtwarzają akta STASI pocięte na drobne strzępki, równocześnie zaciekle sprzeciwiają się lustracji w Polsce?”. Odpowiada na nie następująco: “Powinniśmy teoretycznie założyć, że zachodni Niemcy przejęli aktywa STASI, w tym jej agenturę w Polsce. Mówiąc wprost: prowadzącymi tych agentów nie są już oficerowie STASI, lecz oficerowie Bundesnachrichtendienst. Zadania też się zmieniły (…). Informacje o polskiej agenturze STASI nie są ujawniane w trakcie niemieckiej lustracji. Raz pojawiła się w mediach w ubiegłym roku wzmianka o domniemanych agentach STASI w Polsce. Jednak sprawa szybko ucichła. Co Niemcy muszą zrobić, by maksymalnie zabezpieczyć dawnych agentów STASI, dziś przejętych przez Bundesnachrichtendienst? Muszą zwalczać lustrację! Jeśli nie da się jej formalnie zablokować, to trzeba próbować ją skompromitować.”.

Tyle Sieradzki. O tych pięciuset agentach (wcale nie domniemanych, tylko prawdziwych) można było przeczytać w artykule w tygodniku “Forum” w lutym 2010. Zamieszczono go tam z okazji 60-lecia powstania STASI. Informację tę łącznie z rozkazami Egona Mielke można znaleźć [TUTAJ]. Obszerny komentarz poświecił tej sprawie Marek Mojsiewicz w Salonie24 [TUTAJ]. Grzegorz Braun w swoim “Układzie Wrocławskim” (m.in. [TUTAJ]) mówił o tym, że na początku lat 80-tych STASI uzyskała oficjalną możliwość werbowania agentów na terenie Dolnego Śląska. Niektórzy z nich mogli wejść w skład “układu wrocławskiego”.

Trzeba sobie uświadomić, że od ponad 25 lat Niemcy prowadzą dalekowzroczną i przemyślaną politykę nakierowana na przezwyciężenie skutków drugiej wojny światowej i uzyskanie dominacji w Europie. Zręcznie “rozegrali” Gorbaczowa jednocząc Niemcy. Teraz robią coś podobnego z Putinem, chcąc docelowo uzyskać dostęp do źródeł rosyjskich surowców i podporządkować sobie Rosję.

Kupiłam parę tygodni temu książkę Lecha Jęczmyka “Dlaczego toniemy, czyli jeszcze nowsze Średniowiecze”. Są w niej dwa szkice: “Polska geopolityka” i “Polska w uścisku Prus”. W pierwszym z nich przypomina zasadę Studnickiego: “Jeśli Polska ma Kresy Wschodnie, to powinna trzymać z Zachodem, a jeśli ma Kresy Zachodnie, to ze Wschodem” i stwierdza,że Niemcy prowadzą wobec Polski spokojna, obliczona na dziesięciolecia politykę, czerpiącą ze wzorów krzyżackich. Zdumienie jego budzi brak jakiejkolwiek reakcji ze strony społeczeństwa polskiego. W drugim pisze, iż polityka Niemiec wobec Polski jest polityka pruską, zmierzającą do odcięcia Polski od morza. Uważa też, że rosyjscy agenci wpływu podkręcają nagonkę antyrosyjską, aby odwrócić uwagę od postępowania Niemiec. Podobne rozważania snuje tez Marek Mojsiewicz w swoich wpisach (np. [TUTAJ] i [TUTAJ]).

W tym kontekście trudno nie pomyśleć o tragedii smoleńskiej. Była ona niezwykle korzystna dla Niemiec, a całe odium spłynęło na Rosję. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby po latach okazało się, że BND miał z tym coś wspólnego (a przynajmniej wiedział co się święci).

elig
Za: elig Blog
http://www.bibula.com/?p=46077

Komentarze 53 do “Nie zapominajmy o Niemcach”

 1. Krzysztof Zagozda said

  Dodam do tego jeszcze to, że duża część polskiej klasy politycznej i naukowej to stypendyści różnych niemieckich uniwersytetów i instytutów. Wspomnę tylko o aktualnym Ministrze Obrony Narodowej – Tomaszu Siemoniaku. To on, jeszcze w funkcji sekretarza stanu w MSWiA podpisał bardzo zły dla Polski dokument o państwowej pomocy dla mniejszości niemieckiej, która teraz domaga się od polskiego rządu finansowania własnego radia!
  Przypomnę jeszcze, że Stowarzyszenie Unum Principium domaga się postawienia Siemoniaka przed Trybunałem Stanu i zwróciło się do niemieckiej kapituły Czarnego Orła o uhonorowanie go za wyjątkowe zasługi dla Rzeszy Niemieckiej.

 2. miłośnik hulajnogi said

  Bzdury i brednie. Nie ma czegoś takiego, jak „niemiecka polityka”. Niemcami rządzi koszerna lichwa. Niemiecka rezerwa złota znajduje się w żydowskim banku na Manhattanie. Merkel została wypromowana przez grupę Bilderberga – w maju 2005 została zaproszona na zlot tej sitwy, a jesienią była już kanclerzycą. Niemcy na polecenie światowej lichwy prowadzą politykę wpędzenia całej Unii w niewypłacalne zadłużenie. A wtedy lichwa za niespłacone długi wykupi wszystko, z lasami, wyspami, jeziorami i ziemią włącznie.
  W Niemczech ci z agentów Stasi, którzy się przewerbowali, mają jak u Pana Boga za piecem. W Polsce też. Buzek był agentem SB – i co? Belka był agentem – i co? Służą wiernie nowym panom i guzik im lustracja zaszkodzi. A BND jest filią Mossadu. Tak więc agentów Stasi nie przejmują „Niemcy” a żydostwo.
  Kto więc i po co plecie bzdury o „niemieckiej” polityce, czy o dominacji Niemiec?
  Widzę, że naiwniacy wciąż nie zauważyli, że żyją w medialnym i politycznym matrixie. Lichwie i koszernym banksterom zależy na tym, aby Polacy myśleli, że to Niemcy są dla Polski zagrożeniem. Ażeby durne polactfo walczyło z wiatrakami, zamiast z rzeczywistym zagrożeniem

 3. Zenek said

  Przeciez Niemcy to „przyjaciele”,prace nam zabezpieczaja chocby przy zbieraniu ogorkow czy opiece nad starymi niemiaszkami ,nie jedna polka ucieche cielesna zabezpiecza niemieckim og….om ,a wojsko niemieckie dalo czolgi,ktore stoja na poligonie zaganskim,choc mowia,ze za zydowskie pieniadze.
  Z Wroclawiem i Opolem przyjazn mocno zakwitla „zabawa trwa” i cos wiecej ,wyglada na to ,ze i do Sejmu paru poslow mieszanej krwi przybedzie wiecej ,przyjazn i panowanie bedzie trwac .

  Prosze tez nie zapomniec o Malborku gdzie slychac niemiecka mowe i krzyzackie duchy noca grasuja.
  Inna sprawa z Gdanskiem ,bo tam nadal Walesa dominuje,no i jak zwykle biskup…. .

  Szafa gra !.

 4. Joe said

  I zeby durne polactwo myslalo ze to Niemcy wykupuja dorobek ich rodzicow….tylko ze pieniadze jakos czosnkiem zalatuja,O TYM NIKT NIE WIE LUB NIE CHCE WIEDZIEC.

 5. Zenek said

  Gdzie by ci dzisioj polok myslol kiedy jesce co zryc mo.

 6. Marucha said

  Re 2, 4:
  Interesy Niemiec i Żydów są w przedziwny sposób splecione i uzależnione od siebie. Bzdurą jest twierdzenie, iż Niemcy nie mają własnej racji stanu. Mają, mają, od ponad 1000 lat i jej myśl przewodnia jest wyraźnie widoczna. A że częściowo pokrywa się ona z interesami żydostwa, to fakt.

 7. Zenek said

  Jusci !
  Zyd i Niemiec zaden interes nie przepusci !!!

 8. 777 said

  Pod koniec lat osiemdziesiątych, tuż przed kanciastym stołem (lub okręgłym, charakterystycznym dla masonerii), dyrektor handlowy firmy państwowej, w której wówczas pracowałam oznajmił, że w czasie kolacji Werner (przedstawiciel firmy niemieckiej, dostwacy surowca) powiedział, że Niemcy wprawdzie przegrały wojnę, ale wezmą Polskę gospodarczo. Nie wiem czy ta wiedza była powszechna w narodzie niemieckim, czy tylko dla wybranych. Widać, że Niemcy nie zmieniają się, zmieniają tylko metody. Teraz przejmują nas „pokojowo”. Cierpliwość godna podziwu.

 9. Re 5

  Dlatego nie zapominamy o Niemcach:

  Obronić zachodnie granice http://polski.blog.ru/130174611.html Защитить западные границы

 10. katerina404 said

  Ad5 „Interesy Niemiec i Żydów są w przedziwny sposób splecione i uzależnione od siebie. Bzdurą jest twierdzenie, iż Niemcy nie mają własnej racji stanu. Mają, mają, od ponad 1000 lat i jej myśl przewodnia jest wyraźnie widoczna. A że częściowo pokrywa się ona z interesami żydostwa, to fakt.”

  I tu im dalej w las i im więcej przybywa szczegółów i przemyśleń komentujących coraz bardziej zaczynamy przybliżać sie do prawdy. Ja ostatnio pisałam, że wątek prowadzi mnie w stronę Niemiec i nazistów. A ich połączenie z interesem Żydowskim jest faktem. Tylko według mnie ten interes jest dwustopniowy, że tak powiem.

  Po pierwsze musimy sie trzymać raz już ustalonych pewnych faktów, w wśród nich jest napisany dużo wcześniej i realizowany punkt po punkcie – plan III wojen światowych Alberta Picka. Jakie siły głównie w tych wojnach się przewijają i jakich nacji dotyczą, to chyba widzimy. A trzecia wojna światowa ma powstać na bazie różnic światopoglądowych, w tym głównie religijnych, A przede wszystkim ma doprowadzić do starcia sił na Bliskim Wschodzie miedzy Izraelem, a więc Żydami i Islamistami. Żydzi więc też są wystawieni na rzeź.

  Moim zdaniem to jest sprawa tzw żydostwa o korzeniach niemieckich. Piszę tzw. żydowstwa, gdyż jak sądzę, choć to na razie w sferze bardziej intuicyjnej, to nie są czystej krwi Żydzi, tylko ludzie, którzy zgrabnie sie pod Żydów podszywają. Mają w ten sposób upieczonych mnóstwo pieczeni przy jednym ogniu.

  Po pierwsze posiłkujac się Żydami, mogli zorganizować swój bastion władzy, czyli Izrael. Na kanwie biblijnego „wybraństwa” Zydów mogli zorganizować organizacje typu ADL i innych sztucznych tworów, broniące niby interesów żydowskich. Jak dowiadujemy się od samego Żyda Finkelsteina, pieniądze z tych organizacji, nie idą do rąk żydowskich, więc gdzie?

  Jest też wiele opracowań na temat Holokaustu i prawdy, jaka temu zjawisku towarzyszy, a mianowicie, że w czasie wojny to tzw Żydzi zabijali lub decydowali o zabijaniu niby swoich. Czy to Was nie zastanawia? A teraz na bazie tegoż Holokaustu, wyłudzają od narodów, w tym od Polski, krocie za rzekome zbrodnie na Żydach. Czyż nie za dużo tych pieczeni?

  I jeszcze jedno. Ponieważ kreatorzy tej światowej szopki, nie działają jawnie, tylko z ukrycia, to muszą kogoś wystawić jako kozła ofiarnego. Czy tym kozłem nie są przypadkiem Żydzi? W końcu nienawiść większości świata jest skierowana właśnie na nich, odwracając uwagę od prawdziwego oprawcy? A dzięki posiłkowaniu się Żydami i pod ich szyldem, dokonują grabieży narodów.

  Ja ciągle wracam do tej mojej znajomej, która ma widzenia i wszystkie jej słowa zapadły mi w pamięć. A ona powiedziała mi takie oto słowa: „Dopiero się będzie działo, jak się naród żydowski obudzi”

  Oczywiście ciągle mam w pamięci ten wywiad z wychowanką Iluminati, która dziwiła się dlaczego jej pryncypałowie, choć sami uznają się za Zydów, ninawidzą własnej rasy. To raz. Poza tym znamiennym jest fakt, że Ci wychowankowie Iluminati byli zmuszani do zabaw w obozy koncentracyjne, co kojarzy się z III Rzeszą.

  A czy pamiętacie o tym, że Rotschildowie wywodzą się z tzw. średniozamoznych niemieckich żydów,, którzy w Niemczech pojawili się nie wiadomo skąd, a później dzięki knowaniom i malwersacjom doszli do wielkiej forytuny i weszli na salony i skoligacili się z rodiną króleswką Wielkiej Brytanii?

  I ostatni klocek tych puzzli, to ostanie odkrycia o nazistwoskich eksperymentach i o przeniesieniui po II wojnie światowej, całego dobytku technologicznego Niemiec do Ameryki. Czy Wy nie widzicie tych zbieżności? No i skupcie też swoją uwagę na osobie Merkel.

  Czy to co napisałam nie ma sensu?

 11. katerina404 said

  A cały Codex Alimentarius w jakim celu jest napisany, ano w celu promowania lekow Made IG Farben. A w czyich rękach jest ten przemysł, ano nazistów. A kto ma powiązania z nazistami, ano kabaliści, sataniści. To wszystko zaczyna się pieknie układać.

  Teraz trzeba prześledzić to od strony powiązań medialnych. Jakie koniugacje mają właściciele światowych mediów z nazistami?

 12. katerina404 said

  A i jeszcze jedno. Czy nie zwróciliście uwagi, że w zasadzie o kwestii niemieckiej i w sprawie naszych stosunków z Nimcami niewiele się w mediach mówi, a już jeżeli, to bardzo tendencyjnie i zdawkowo. Natomist rozdmuchuje się sprawę żydowską w mediach. Z jednej strony popiera się oficjalnie GROSSA i jego rewelacje na temat Holokaustu, ale z drugiej drąży się podskórnie nienawiść do Żydów, w bardzo zaowalowanej formie. Te wszystkie dyskusje wokół Żydów, jak sądzę, służą wzniecaniu nienawiści wobec nich, ale również mają na celu podzielenie narodu w tej kwestii. Znowu dwie pieczenie przy jednym ogniu.

  A w świetle nauk Chrystusa jakakolwiek nienawiść czy rasowa, czy religijna, jest nam teraz najmniej potrzebna, bo wiadomo, kto karmi się ta nienawiścią.

 13. Veritas said

  Ad. 8. To jest prawda. Ad. 2, 4 zgadza się tylko nie „polactwo”, proszę nie obrażać Polaków !

 14. […] Nie zapominajmy o Niemcach […]

 15. misiek said

  Katerine:

  „A kto ma powiązania z nazistami, ano kabaliści, sataniści. To wszystko zaczyna się pieknie układać.”

  Poszperaj w glebokich lochach Watykanu…..

 16. Chutor said

  Germania kaput

  “Niemcom juz teraz jawi sie koszmar gdy stopa urodzen spada pomimo prorodzinnej polityki. Obecne statystyki wykazuja, ze wiecej ludzi emigruje niz imigruje – co przydaje nowych zmartwien do kurczacej sie juz populacji.”

  “Przecietna ilosc urodzen na kobiete wynosi 1,38, taki stopien urodzen nie jest wystarczajacy by utrzymac populacje na stalym poziomie. Starzejacy sie kraj bedzie sie borykal z zapewnieniem zrodel na pokrycie wydatkow emerytalnych lub by utrzymac wzrost gospodarczy. Demografowie oczekuja spadku niemieckiej populacji o 17 milionow, od 82 milionow obecnie , w ciagu nastepnych 50 lat.”

  “Germany is already facing a demographic nightmare as birth rates fall despite a slew of family-friendly policies. Now, new statistics show that more people are leaving the country than immigrating — adding to concerns about the country’s shrinking population.”

  “With an average of just 1.38 children being born to each woman, the birth rate is not high enough to keep the population stable. The aging country will find it hard to secure the tax revenues to support all those pensioners of the future or to maintain economic growth. In fact, demographers expect Germany’s population to fall by 17 million from the current 82 million over the next 50 years.”

  http://www.eutimes.net/2010/05/germany-emigration-up-birth-rate-down/

 17. Joe said

  Po co az do Watykanu?…Wystarczy str.355 „Cywilizacji zydowskiej””W solicy Polski w murach wielkiej synagogi,nastapilo uroczyste zbratanie dwoch poteg wrogich polskosci i chrzscijanskiej cywilizacji.Mialo to miejsce we wrzesniu w roku 1918-tym”

 18. misiek said

  Joe, trzeba miec perspektywy szersze niz miedzy Bugiem a Odra.

  Trzeba wiedziec skad wieje wiatr.
  A wialo tak : Babilon, Egipt, Jerozolima a ostatnie 2000 lat to Watykan.

 19. wet3 said

  @ Joe
  Znam szwaba od podszewki. On nigdy nie pogodzi sie z utrata terytoriow po 2WS i zawsze bedzie pod nami ryl jak kret. Natomiast alians szwabsko – koszerny, czy tez koszerno – szwabski, ktorego ostrze zwrocone jest przeciw nan, trwa od dawna, tak na dobre chyba od przelomu XVII i XVIII wieku. Zaczelo sie od koronacji elektora brandenbuskiego na krola Prus i twardo trwa do dzis.

 20. RomanK said

  52% Polakow….nie” glupiego polactwa”,- jak nazywa nas Polakow- dupek anonimowy o ksywce Joe….nie ma ani reprezentacji, ani zadnego prawa , ani zatem zadnej mozliwosci reagowania na rozpasane wybryki Xenokratycznej, ale jakze spolegliwie wspomaganej przez miejscowych pieczeniarzy Bandy jurgieltniczej sprzedawczykow!
  Ale te 52% powiedzialo jasno i wyraznie, ze doskonale wie kim sa podajay sie za polskich politykow agenci obcych i zignorowala ich zabiegi o legitymizajce..i wyraznie wskazala swoim aktem Bojkotu gray wyborczej – ze uwaza ich za agenture okupacyjna!I Obca!
  Czy to Niemcy, czy Amerykanie, czy Rosjanie czy Israelici..kazdy ma swoja agenture w kazdej czresci Ukladu Rzadzacego….widoczna, rozpasana, ostantacyjnie deklarujaca i afiszujaca swoje oddanie i przywiazanie do swych sponsorow zleceniodawcow….bo calkowicie bezkarna….BRak tylko reprezentacji miejscowych Polakow i tych rozsianych po calym swiecie.
  To jest oficjalny establishment obecnego panstwa nie wiem dlaczego nazywanego jeszcze polskim??? Chyba tylko dla drwiny….
  52% wiekszosc Polakow….patrzy na to…i nato jak dosc chalasliwa grupa tzw niezaleznych politykusiow puszcza nosem polityczne bulki…i wyglasza bzdurne zote mysli emm pstyrem bzdrem na wolnych forach pod podwojnymi ksywkami….
  Tzw nowa, prawdziwa polska narodowa elita kurdupli…… pretendujaca do przywoctffa….anonimowej awangardzie ..wlasnei czego???. smutne.
  PIsze pan- panie Krzysztofie..”czesc polskiej klasy politycznej naukowej”…..POLSKI to jest Pan!…a ci o ktorych pan pisze, to jurgielticy i pieczeniarze. slugusy i zdrajcy….staly elementy polskiej rzeczywistosci od czasow saskich…to nic tylko prosta kontynuacja owego haniebnego procederu politycznej prostytucji! Zakonczyla sie ona utrata panstwowosci!.
  Trzeba o tym mowic otwartym jezykiem..wlasnei takim jak wystapienie o przyznanie Orla Czarnego Siemoniakowi….Polityczne kurestwo praktykowane- jako polityczna cnota- jest zawsze cecha wyrozniajaca ukladow politycznych i rzadow agentury.

 21. Brus_Zły_Lis said

  niedługo całe PKP będzie niemieckie
  http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/mapa-gomberga.html

 22. Kronikarz said

  RomanK
  Znakomicie to Pan ujmuje.
  Gdyby to wszystko nie bylo prawdziwie smutne, to bym tylko pogratulowal talentu.
  …kiedys Pana nie docianialem.
  Pozdrawiam

 23. Veritas said

  Ad.20. Panie Romanie K. Liczba 52% Polaków BOJKOTUJĄCYCH rządy sprzedawczyków jest przez unych zaniżona i nie prawdziwa. Realnie ponad 85% Polaków jest przeciw systemowi szumowin i złodzieji.

 24. Kudlaty said

  Albo mi sie wydaje,albo widzialem tu kotecka….

  Nie,ja tu naprawde widzialem kotecka

 25. katerina404 said

  A oto jakby na potwierdzenie moich wszystkich powyższych też, znalazłam na Monitorze Polskim niesamowicie ciekawy wpis niejakiego snajpera-s 23. Wklejam tu go oryginalny post jego autorstwa, aby niczego nie przeoczyć:

  „snajper-s 23 Październik 2011 o 2:55 pm

  Tematyka rozszeżająca i wyjaśnijąca tematyke tego nagrania video jest
  operacja Paperclip („spinacz”) to kryptonim operacji przeprowadzonej przez amerykańskie służby specjalne w końcowym okresie i po zakończeniu II wojny światowej mającej na celu przerzucenie do USA czołowych niemieckich naukowców.
  i widzicie poprzebierali w flage EU i ten tusk z nimi robi interesy a ludiowcy jak baranki w polsce siedzą cicho czego dowodem jest ta publikacja .

  … i tyle powiem że pschopaci hitlerowcy działają do dzisiaj pod parasolem projektów które zostały przeistoczone z LIGI NARÓDÓW na dzisiejszy ONZ.

  Niewierzycie ? … a zajrzyjcie tutaj cała dokumentacja w PDF http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html
  a to jest >>>>
  NAZISTOWSKIE KORZENIE „BRUKSELSKIEJ UE” To, co zawsze chciałeś wiedzieć o „brukselskiej UE” – lecz nikt nie śmiał ci powiedzieć!

  i takie video skreciłem:”

  „i mam prośbe rozpowszechniajcie to wideo i wszystko co monitor publikuje niech ludzie dowiedzą sie prawdy o tym kryminalnym syfie w którym siedzą po uszy

  DZIĘKUJĘ”

 26. MatkaPolka said

  Niemcy są i zawsze były największym zagrożeniem dla Polski, dla państwowości, dla narodu i tożsamości narodowej Zagrożeniem utraty terytorialne i wolności indywidualne

  RETROSPEKCJA HISTORYCZNA
  (za prof. Pogonowskim i prof. Bobrzyńskim)
  Polska miała państwowość znacznie wcześniej niż Prusy /Niemcy i Rosja.
  Dynastia Popielidów istniała jeszcze przed scaleniem ziem polskich za Mieszka I – jeszcze przed przyjęciem chrztu 966 – byliśmy już państwem silnym i dobrze zorganizowanym. Polska sięgała do Hanoweru (Hanów); nazwa Berlin pochodzi od Polskiego Barlina
  Złoty Wiek kultury polskiej, bogactwo architektury gotyckiej, (od kościoła Mariackiego do najzapadlejszych zakątków wiejskich) malarstwa i rzeźby, poprzez epokę Renesansu i rozkwit budownictwa renesansowego. Złoty Wiek literatury, muzyki, polskiej organizacji państwa i administracji, polskiego prawodawstwa, myśli politycznej towarzyszył rozkwit przemysłu i handlu.
  Polscy monarchowie zaliczali się do pierwszych monarchów w świecie chrześcijańskim, biskupi do pierwszych ludzi w kościele katolickim. Wieś żyła dostatnio i szczęśliwie – pańszczyzny jeszcze nie było.

  ŚWIETNOŚĆ POLSKI TRWAŁA 8 WIEKÓW. Ostatnim dobrym królem polskim był Jan III Sobieski. Polska była ważnym ogniskiem cywilizacyjnym od Bałtyku po Morze Czarne. Byliśmy potężniejsi niż Niemcy. Rosja zawdzięczała nam carów (car Wladyslaw IV uratował Rosję). Język Polski był na dworze rosyjskim językiem gracji i elegancji i językiem urzędowym na dworze Tatarów Krymskich.

  Upadek Polski zaczął się od czasów elekcji na tron Polski niemieckiego Augusta II Sasa.
  Akcja wyborcza była dziełem TAJNYCH ZWIAZKÓW NIEMIECKICH o proweniencji Krzyżackiej i Mocarstwa Anonimowego – żydowskich domów bankowych – Samsona Wertheimera, Samuela Oppenheimera oraz niejakiego Lehmana. Osadzenie Augusta Sasa na tronie polskim doprowadziło do znacznego osłabienia Polski i rozbiorów. To August II Sas był inicjatorem i głównym strategiem przyszłych rozbiorów.

  Najwięksi WROGOWIE POLSKI TO PRUSY – jest to wszechstronnie i historycznie udokumentowane – TO WRÓG ZEWNĘTRZNY

  Krzyżacy, a później Prusy wyrosły na trupie Polski przez kolejne wieki.
  KRZYŻAKÓW nie wolno mylić z NIEMCAMI !!!!
  Pruski książę Bismarck zjednoczył (czyli podbił) Niemcy w 1870
  Wcześniej Krzyżacy/Prusacy doprowadzili do rozbiorów Polski
  ŻYDZI – WRÓG WEWNĘTRZNY. To Bismarck powiedział –„Po to Bóg dał Niemcom Żydów, aby donosili na Polaków”.

  ŻYDZI TO PSY KRZYŻACKIE. W hierarchii ważności i podległości Krzyżacy i Prusy zawsze górowały nad Żydami. Żydzi to lekka jazda, to dragoni, po której przychodzi ciężka jazda Krzyżacy. Tajne związki krzyżackie są znacznie lepiej ukryte, potężniejsze i dominujące niż organizacje żydowskie.

  Krzyżacy od chwili ich sprowadzenia w około 1220 roku prowadziło ekspansje i podbój ziem polskich.
  Początkowo mieli nawracać na chrześcijaństwo małe bałtycko -słowiańskie plemię Prusów;
  ale wycieli je w pień OGNIEM I MIECZEM ( nie biblią i ewangelią) i przyjęli ich nazwę i zaczęli ekspansje na ziemie polskie – a wiec gospodarza który ich zaprosił– ładni to goście !!!

  Trzeba również zrobić jeszcze jedna krotką głębszą dygresję:
  Krzyżacy (rycerze Najświętszej Marii Panny) to odłam Templariuszy- zakonu militarnego z okresu Wojen Krzyżowych.

  Templariusze UKRADLI złoto ze Świątyni Salomona należne wg hierarchii innemu nie-militarnemu zakonowi –Priorii Syjońskiej, a ten podległej papieżowi – po to powoływano zakony militarne, aby odzyskać grób Chrystusa.

  Templariusze/Krzyżacy stali się wielka siłą – militarną, finansową (złoto ze świątyni), intelektualną , organizacyjną w Europie. I mieli wpływ na wszystkie ówczesne dwory europejskie.

  Przestali uprawiać za murach zamków i klasztorów chrześcijaństwo – powód swojego powołania i racje istnienia – a zaczęli uprawiać cos na kształt Gnozy.

  Stali się w ten sposób zwykłymi bandytami i agresorami. Stali się również prekursorami późniejszych Tajnych Związków – zakonów nie -militarnych, masonerii.

  Rozbój, kłamstwo, agresja, przekupstwo, perfidia – to immanentna cecha krzyżactwa.

  Krzyżacy potrafili osadzić na tronach europejskich swoich wasali – to również bardzo charakterystyczne. To również stały tajnej element polityki pruskiej.

  Rosyjski car Piotr III to Karl Peter Urlich, a jego zona to Sofia Augusta Anhalt – Zerbst Prusaczka rodem ze Szczecina znana, jako Katarzyna II, która bezprawnie zagarnęła tron mordując swojego męża (upozorowany pojedynek)

  Mężem Królowej brytyjskie Victorii ( tak cenionej za podboje imperium brytyjskiego) był książę pruski Albert.

  (prof.Pogonowski)
  Prusy ogłoszone królestwem w 1701 roku, ze stolicą w Berlinie, były ważnym etapem tysiąc-letniej ekspansji Niemców na ziemie słowiańskie. Wówczas słowo Prusy zastosowane do Brandenburgii stało się symbolem ekspansji niemieckiej na wschód, kołyską nowoczesnego militaryzmu niemieckiego i nawiązywało do krzyżackiego ludobójstwa Bałtów Pruskich w XIII wieku.

  Rektor Uniwersytetu w Krakowie, Paweł Włodkowic (1370-1435) formułował pierwsze zasady prawa międzynarodowego w 1413 roku i zdefiniował „herezję pruską,” którą potępił pisząc, że „upoważnienie do nawracania nie jest upoważnieniem do rabunku i ludobójstwa dokonywanego przez Krzyków.” Zwieńczeniem wielowiekowego pasożytnictwa Hohenzollern’ów berlińskich na Polsce, była inicjatywa Berlina, dokonania międzynarodowej zbrodni likwidacji państwa polskiego za pomocą rozbiorów.

  Zbrodnia rozbiorów Polski dała Królestwu Prus możność zdominowania ponad 350 niezależnych państewek Rzeszy Niemieckiej i zbrodnia ta jest kluczem do zjednoczenia Niemiec, po raz pierwszy ze stolicą w Berlinie. Ironią losu jest fakt, że słowo „Berlin” pochodzi od „Bralina,” nazwy rynku niewolników, przeważnie Germanów, sprzedawanych przez Wieletów, Lechitów Zachodnich, żydowskim handlarzom niewolników, których Żydzi ci kastrowali w Wenecji i sprzedawali w Kordobie, w mauretańskiej Hiszpanii.

  „Żelazny Kanclerz” Otto Eduard Leopold von Bismarck (1815-1898) były pierwszym szefem rządu w Europie w nowożytnej historii, który nawoływał do eksterminacji Polaków, jako narodu. Porównywał on Polaków do wilków, które „trzeba wystrzelać” i napisał w 1861 roku: „Bić Polaków tak, żeby odechciało im się żyć… Jeżeli chcemy przetrwać, eksterminacja Polaków jest jedynym naszym wyjściem,” ( Werner Richter, „Bismarck,” New York; Putnam Press, 1964, strona 101). Według nawoływań Bismarck’a, po odmowie Polski przystąpienia do ataku Niemiec na Rosję, 25go stycznia, 1939 roku, Hitler zaczął eksterminację Polaków, począwszy do inteligencji polskiej i planował stworzenie „czystych rasowo” Niemiec od Renu do Dniepru.

  KRZYŻACY/PRUSY SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA PODBÓJ POLSKI I ZA ROZBIORY.

 27. MatkaPolka said

  Polska była wielka i wspaniała. I bardzo długo potrafiła się przeciwstawić knowaniom Krzyżaków.
  Krzyżacy/Prusacy osadzili na tronie polskim w drodze przekupstwa Augusta II Mocny Sasa – i od tego momentu zaczął się upadek Polski przez cały XVIII w.

  Nawet Rosji uczestniczącej w rozbiorach nie zależało na zniszczeniu Polski – po osłabieniu Polski inicjowanej głównie przez Prusy. Po znacznym osłabieniu Polski i wzroście potęgi Rosja chciała Polskę podporządkować i kontrolować, ALE NIE ZNISZCZYĆ!!. Wszelkie zrywy narodowościowe zawsze były inicjowane przez Prusy i zawsze przeciw Rosji – Insurekcja Kościuszkowska, Powstanie listopadowe, powstanie styczniowe…

  Potęga Prus wyrosła na trupie Polski. Żywioły zainteresowane upadkiem Polski to byli Niemcy, Mocarstwo Anonimowe i Tajne Związki (masoneria to twór krzyżacki po sekularyzacji Zakonu Krzyżackiego). NIEMCY – to największy i śmiertelny wróg Polski. Kto nie wierzy niech odwiedzi obóz śmierci w Oświęcimiu- Brzezince.

  Dzisiejsza kontynuacja Krzyżaków na drodze do niemieckiego rewanżyzmu jest masoński Zakon Rycerzy Maltańskich. Zanim zatrzymamy się przy niemieckich Rycerzach Maltańskich, prześledźmy znakomitości europejskie i światowe w ostatnim półwieczu, które były lub są członkami Zakonu Rycerzy Maltańskich. Byli wśród rycerzy maltańskich tacy politycy jak Francesco Cossiga, Andreotti, Fanfanii, John Volpe (ambasador USA), Simpson (były sekretarz skarbu USA) . Są lub byli członkami Zakonu Maltańskiego przemysłowcy: Gianni Angelli (Fiat), zarazem członek Komisji Trójstronnej i Bilderberg Group, Lee Iacocca (koncern Chrysler), Peter Grace (ropa, statki), brazylijski miliarder Dino Samaja. Idąc śladem członków Zakonu Kawalerów Maltańskich dochodzimy do czołowych agend Rządu Światowego, jak wspomniana Komisja Trójstronna i Bilderberg Group, amerykańska Rada Polityki Zagranicznej, zakon „Czaszka i Piszczele” („Skull and Bones”)

  Dlaczego wspominam o maltańczykach w kontekście KL Warschau, w związku z niemieckim rewanżyzmem. Z książki Jana Marszałka „Germanizacja powiatu bartoszyckiego na przełomie XX i XXI wieku” dowiadujemy się, że Niemiecki Rycerski Zakon Joannitów, inaczej zwany Zakonem Kawalerów Maltańskich, wybrał na swojego Wielkiego Mistrza rycerza Hansa Petera von Kirchbacha

  Zaskakujący dygresja – nawet w okresie PRL-u Polska będąca w strefie wpływów Rosji zdołała się odbudować po zniszczeniach II wojny światowej dokonanych przez zbrodnicza nazistowska Trzecia Rzesze niemiecka. Mimo opresyjności systemu sterowanego przez bolszewików (morderczy system bolszewicki był tak samo opresyjny zarówno dla Polaków jak i Rosjan). Polska wysiłkiem całego narodu zdołała odbudować gospodarkę ze zniszczeń niemieckich i gospodarczo rankowana była na 10 miejscu na świecie. Dziś będąc w strefie wpływów niemieckich Polska spadla na 80 miejsce na świecie. Pokolenie solidarnościowe wyrosło w opozycji do Rosji, jako okupanta stad cala propaganda niemiecka nastawiona jest na resentymenty anty rosyjskie.
  Gwoli wyjaśnienia, opresja Polski przez Rosje to zakłamanie. Powinniśmy ciągle pamiętać, że na czele rewolucji bolszewickiej i na czele przemocy sowieckiej stali zawsze żydzi. ŻYDZI SA ODPOWIEDZIALNI za zbrodnie bolszewickie, a nie Rosjanie.

  Tajna polityka niemiecka od wieków jest ta sama. Konsekwentna, długofalowa i bardzo skuteczna. W czasach przedrozbiorowych Niemcy były w stanie osadzić na tronie polskim Augusta II, a potem jego syna Augusta III, a na tronie carskim Prusaczkę Katarzynę II wraz z całym jej niemieckim dworem i generalicją. Ich polityka doprowadziła do rozbiorów Polski.

  Wszystkie powstania i zrywy niepodległościowe w Polsce były z inspiracji i podżegania Prus – cały czas ta sama tajna i ukryta perfidia krzyżacka – i zawsze skierowane przeciw Rosji, nigdy przeciw Prusom.

  Wymowny jest przykład Powstania Styczniowego z tajnej inspiracji samego Bismarcka. Podburzona patriotyczna młodzież szlachecka ledwie uzbrojona i chłopi uzbrojeni w sztachety z gwoździem wyruszali do boju z regularnymi wojskami carskimi. Kozacy chłopom obcinali ręce szablami, a patriotyczna młodzież szlachecką zsyłano na Syberie. Konfiskowano majątki. Pustoszały dworki i pola.

  Na miejsce wyrugowanego w ten sposób żywiołu polskiego wchodził żywioł niemiecki i żydowski. I jak mawiali starożytni – ‘Es fecit cui prodest’ – ten zrobił, kto skorzystał.

  PIŁSUDSKI TO MAJSTERSZTYK TAJNEJ DYPLOMACJI PRUSKIEJ. 95% Polaków do dziś wierzy, że był bohaterem narodowym i zbawcą Polski.

  W „wyzwolonej” po 1 wojnie Polsce Niemcy, dalej MIMO PRZEGRANEJ WOJNY utrzymywali kontrole przez osadzenie swojego AGENTA PIŁSUDSKIEGO.

  Zadaniem Piłsudskiego było niedopuszczenie do powstania silnej Armii Polskiej i silnej gospodarczo i terytorialnie Polski. Federalizacja to była koncepcja niemiecka. Po przegranej wojnie stworzenie małych przedtem nieistniejących państw buforowych. Zrealizował ja Piłsudski pod płaszczykiem Federalizacji. Nie byłoby Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy. BYŁABY POLSKA.

  Niemcy wysłali LENINA DO ROSJI, aby robił rewolucje Bolszewicka, a PIŁSUDSKIEGO DO POLSKI.. .( No właśnie, – po co? Przecież nie po to żeby wyzwalał Polskę , bo to już było negocjowane w Wersalu ) Polska powstała w Wersalu, a tam Piłsudskiego nie było.

  Piłsudski to KANALIA I SŁUGUS NIEMIECKI – nie był by taki wielki, bezczelny i pewny siebie gdyby nie zaplecze finansowe i ideowe Anglii , Niemiec i masonerii.

  Zamach majowy 1926 finansowała Anglia

  To Hitler sam kiedyś powiedział, że uderzył na Polskę, kiedy miał pewność, że jest bezbronna i osamotniona. Ciekawe, gdzie się mieści ten ośrodek teutońskiej myśli państwowej?

  Po zdobyciu Krakowa w 1939 r. Niemcy wystawili WARTE HONOROWĄ przy grobie Piłsudskiego.
  Dlaczego??!!!!

  Dziś sługus niemiecki to Volksdeutsch Tusk, finansowany przez fundacje niemieckie, otrzymuje nagrodę Karola Wielkiego za wzorowe robienie Polski i Polactfa w tzw. „Wielka Rurę”, a powinien być sadzony przed Trybunałem za Zbrodnie Zdrady Stanu.

  Polactfo się cieszy, z „Europejskości” – a „Krzyżactfo” jak zwykle w kułak się śmieje z Polactfa naiwności.

  WYMYSŁ Z UNIA EUROPEJSKA JEST SPRYTNYM WYBIEGIEM REWANŻYZMU NIEMIECKIEGO i stoi w jaskrawej sprzeczności ze wszystkimi wcześniejszymi zapisami prawa międzynarodowego. Jest odrodzeniem się Militaryzmu Pruskiego. Jest wyzwaniem politycznym dla narodów świata.

  Unia Europejska to Unia Germano-Europejska. Świadczy o tym nasilająca się ekspansja na ziemie polskie Niemców i coraz silniejsze roszczenia ziomkostw niemieckich. „Drang nach Osten” trwa nieustannie, w białych rękawiczkach, przy milczącym poparciu przywódców politycznych byłej Koalicji antyhitlerowskiej, a w Polsce przy udziale kolejnych ekip rządzących od lewicy do prawicy. Słowo ciałem się staje – wszystkie wątpliwości, tysiące publikacji, wcześniejsze głosy krytyków UE i eurosceptyków potwierdzają się w całej rozciągłości. Przywódcy polityczni krajów europejskich nie liczą się z pamięcią 60 milionów ofiarach wojny, swoich obywateli, wywołanej przez zbrodniczą, nazistowską Trzecią Rzeszę niemiecką. Dziś Narodom Europy, obywatelom państw zwycięskiej koalicji antyhitlerowskiej odmawia się prawa do Referendum. Francja i Holandia odrzuciły Konstytucję Europejską w referendach w związku z tym zmieniono Konstytucje na Traktat Reformujący (Lizboński), ale tym razem odmówiono i zablokowano referenda na temat przyjęcia tego Traktatu w krajach członkowskich Unii, a w tym w Polsce. W Irlandii zrobiono aż dwa referenda; w Polsce i innych krajach europejskich żadnego.

  http://halat.pl/drang_nach_osten.html Drang nach Osten mapa „GRANICE SŁOWIAŃSZCZYZNY

 28. MatkaPolka said

  Jeśli ktoś naiwnie wierzy w dobrodziejstwa UE i szlachetność Niemców, niech przyjrzy się współczesnym mapkom w encyklopedii Germanica , jak wyglądają Polska i Niemcy. Wg tych map Katowice, Wrocław, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Olsztyn, Królewiec należą do Niemiec. Polska jest zredukowana do jakiegoś Lublinlandu. Nie dociera to jakoś do świadomości euroentuzjastów „Światłych Europejczyków”. TEN OBRAZEK STARCZA ZA CAŁY ARTYKUŁ. Prosta i oczywista wizualizacja – nic dodać nic ująć.

  encyclopaedia-germanica.org/de/index.php/Polen


  Gebiete des Deutschen Reiches
  Ostpreußen (unter polnischer, russischer und litauischer Verwaltung)
  Westpreußen (unter polnischer Verwaltung)
  Posen (unter polnischer Verwaltung)
  Pommern (unter polnischer Verwaltung)
  Schlesien (unter polnischer Verwaltung)

  Roszczenia stały się częścią OFICJALNEJ DOKTRYNY POLITYCZNEJ PAŃSTWA NIEMIECKIEGO.
  Roszczenia niemieckie przestały być już dawno żądaniami garstki wydawałoby się ekstremistów ze „Związku Wypędzonych”. Wciąż obowiązująca treść artykułu 116 Konstytucji Niemiec, jest stanem agresji prawnej wymierzonej przeciwko Polsce.

  ART 116 I ART. 146 USTAWY ZASADNICZEJ (..). RZESZA NIEMIECKA ISTNIEJE NADAL (..), co powinno być rozumiane, jako ISTNIENIE RZESZY W JEJ STARYCH GRANICACH Z 1937 ROKU.

  Ten zapis w Konstytucji Niemieckiej w myśl Umowy Poczdamskiej jak również umów międzynarodowych jest NIELEGALNY, tak samo jak istnienie ziomkostw.

  UNIA czy RZESZA

  Integracja Europy, polityczny wynalazek Adenauera i Schumana, udoskonalony przez Franza Josefa Straussa, wskazała Niemcom siebie, jako jedyną bezpieczną drogę do osiągnięcia przez Niemców kierowniczej roli w Europie bez granic, w Europie będącej nową formułą nordyckiej przestrzeni życiowej, w której Niemcy ostatecznie znajdą dla siebie miejsce i – według Straussa , MOŻLIWOŚĆ POŻYTECZNEGO WYŁADOWANIU SWOJEGO NIESŁYCHANEGO ZASOBU ENERGII.

  Wypowiedź Romana Herzoga prezydenta Niemiec, nawiązuje do obietnicy Konrada Adenauera – kanclerza Niemiec, danej w roku 1961 na zjedzie Ziomkostwa Śląskiego, że:

  , „Jedność Europy przyniesie też spełnienie waszych życzeń i żądań. Każdy krok. jaki uczynimy najpierw w kierunku integracji Europy Zachodniej jest jednocześnie krokiem naprzód ku drodze do waszych stron ojczystych”. ,

  Slogan „finis Germania finis Europae ” (upadek Niemiec upadkiem Europy), wyrażający powojenne nastroje zwolenników dominacji Niemiec i Europy w świecie, szybko został zastąpiony hasłem — SKORO NIE MA RZESZY, NIECH ŻYJE EUROPA . Chadecja zaś poczuwała się, jako jedyna siła polityczna RFN do przywrócenia zintegrowanej Europie – matce świata i ojczyźnie narodów – należnego jej miejscu w świecie. Należnego miejsca Europie zintegrowanej wokół Niemiec.

  Rzeczpospolita z lutego 1993 (1/46):

  , W grudniu 1990 w budynku Związku Wypędzonych w Bonn, odbyła się tajna narada poświecona metoda walki o odzyskanie ziem, które po roku 1945 są w posiadaniu Polski Czechosłowacji i ZSRR. W naradzie brał udział wysokiej rangi urzędnik kanclerza Kohla i przedstawiciele MSW I MSZ RFN-u
  Ustalono wówczas, że Niemcy zastosują w Polsce dwa warianty tzw. „FRIEDENSPLAN”, (pokojowy) i „KRIEGSPLAN” (wojenny), aby odzyskać stracone na rzecz Polski ziemie w ciągu 10-15 lat.

  Przyjęto tam, ze razem z realizacja pokojowego sposobu ponownej kolonizacji, będą przygotowane i tworzone tajne struktury na naszych Ziemiach zachodnich „Schlesischrebellion” – Bunt Śląski.

  Pokojowy plan Niemców polega na tym, aby powiązać Polskę z gospodarka RFN układami, ale takimi gdzie prawo wyłącznego decydowania będą mieli Niemcy. Trzeba stworzyć 6-7 tysięcy małych firm gdzie dyrekcja i kadra kierownicza będzie w rekach niemieckich. Ludzie ci będą oswajali się z nowymi warunkami i przygotowywali zakłady, aby w przyszłości polskie zakłady zastąpić wyłącznie Niemcami.

  Należy korumpować polskich prominentów tak politycznych jak i ekonomicznych popierać finansowo polskie media przychylne Niemcom i popularyzować tzw. ”niemiecką bramę do Europy”. (..) Trzeba postępować ostrożnie i inwestować w Polsce poprzez inne firmy zachodnie USA, Francji, Austrii, które są powiązane z Niemcami.

  Kanclerz Niemiec Schroeder na Zjeździe wypędzonych w Berlinie 2001:

  Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce. Zawierzcie mej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie Landy, w ten sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, czyli Polacy, będą nam jeszcze wdzięczni, że zostali wreszcie Europejczykami.

 29. Kudlaty said

  22/Jasiu K.
  Znakomicie sie Pan podlizuje.
  Gdyby to wszystko nie bylo obrzydliwie smutne,to bym tylko pogratulowal talentu.
  …kiedys Panu nie docinalem.

  Uzdrawiam

  O co się Panu rozchodzi? Że jeden dyskutant pochwalił drugiego? Zabolało to Pana? Czy tylko dla samej zasady chciał Pan komuś przysrać? – admin

 30. Krzysztof M said

  Ad. 26

  „słowo „Berlin” pochodzi od „Bralina,” nazwy rynku niewolników, przeważnie Germanów, sprzedawanych przez Wieletów, Lechitów Zachodnich, żydowskim handlarzom niewolników, których Żydzi ci kastrowali w Wenecji i sprzedawali w Kordobie, w mauretańskiej Hiszpanii.”

  – Skąd informacje?

 31. katerina404 said

  Jeszcze jeden ciekawy wpis snajpera-s 23

  snajper-s 23 Październik 2011 o 5:00 pm
  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/aktualnosci/2011_05_may_13_likwidacja_brukselskiej_ue.html

  Podsumowanie

  „Brukselska UE“ jest dyktatorską strukturą, służącą wyłącznie globalnym interesom korporacyjnym, które zagrażają życiu milionów ludzi w Europie. Jeżeli Obywatele Europy nie podejmą jakichkolwiek przeciw-działań –struktura ta utrzyma się również w przyszłości i przejmie kontrolę nad całym światem.

  Ze względu na swą niedemokratyczną pod każdym względem istotę – z komisją europejską, posiadającą władzę wykonawczą i „listkiem figowym” – Parlamentem Europejskim – konstrukcja brukselskiej UE jest nie-reformowalna i dlatego musi zostać odrzucona przez ludzi i zastąpiona przez rzeczywiście demokratyczny system lub demokratycznych reprezentantów: Europy przez ludzi, dla ludzi.

  Demontaż dyktatorskich wpływów interesów korporacyjnych, władających brukselską UE – a tym samym Obywatelami Europy – jest warunkiem szerokiej likwidacji współczesnych chorób chronicznych, jak: choroba sercowo-naczyniowa i rak. Jak tylko przejmiemy kontrolę nad tymi chorobami – nasze dzieci i przyszłe generacje będą mogły budować nowy, zdrowy świat.
  Co muszą teraz zrobić Obywatele Europy

  Aby zapewnić wolność dla naturalnego zdrowia w skali globalnej, Obywatele Europy muszą podjąć następujące ważne działania:
  Przeczytajcie książkę „Nazistowskie korzenie brukselskiej UE“.

  Przekażcie wszystkim znajomym link tej ważnej książki, by zapoznali się z faktami i zrozumieli historyczne zależności.

  Napiszcie do polityków w Waszym okręgu wyborczym, kraju, czy tych – działających na poziomie europejskim, by robili wszystko co w ich mocy, aby doprowadzić do likwidacji brukselskiej UE.

  Postulujcie, by krajowi politycy wspierali prace nad ustawami, które zagwarantują konstytucji każdego kraju prawo do przeprowadzenia reform. Odpowiedzi polityków na ten postulat nie tylko pokażą, od kogo są zależni, ale również czy motywy ich działań są demokratyczne.

  Podpiszcie i wspomagajcie petycję „Referendum na rzecz medycyny naturalnej“ i poinformujcie o tej inicjatywie polityków o demokratycznych przekonaniach, by wzmożony został nacisk na ochronę wolnego i nieograniczonego dostępu do naturalnych terapii, jak również by wprowadzone zostało niezbywalne prawo do naturalnego zdrowia w wolnej i demokratycznej Europie.”

 32. revers said

  czas wrocic do wirtualnych lasow i konspiry.

  http://www.rp.pl/artykul/616482,721045-Waldemar-Lysiak-o-wyborach-parlamentarnych-2011.html

 33. revers said

  http://uwazamrze.pl/2011/09/15531/czas-partyzantow/

 34. Kudlaty said

  Ad Katerina

  Ten Snajper niezle kleci te materialy.Ale co z tego?
  Obywatele Europy niestety nie podejma jakichkolwiek dzialan,bo Obywatele Europy (procz paru%)nie wiedzaco sie wokol nich dzieje.
  Chca zryc,dup…c i ogladac sport
  Nie przeczytaja tej ksiazki, bo to jakies bzdury spiskowe.
  Film w telewizorku przeca ciekawszy.

  Do politykow to niech se Snajper pisze,tyle ze duzo papiru trzeba.

  Zmija symboliczna zaczyna chwytac za swoj ogon.

 35. katerina404 said

  Ad 34 Nie wiedzą co się dookoła nich dzieje i co najgorsze nie chcą o tym wiedzieć. Przykładem jest moja bratowa, której się wydaje, że jest najmądrzejsza z całej wsi…..ale chyba, jak wszyscy z niej wyjadą . Otóż jej myślenie zawęża się do „mieć” i po to żyje. Skończyła studia, też nie po to, by „wiedzieć”, tylko, żeby „mieć”.. Wkuła wszystko jak leci bezmyślnie. Trochę jej pomogli inni i z grzywki. Wiedza żadna, tak naprawdę do niczego nie jest jej potrzebna. Jak jej mówię, że Polski już praktycznie nie ma, to ona na to, co za bzdury plotę. A ja pytam, czy wie, co się wogóle na świecie dzieje? A ona, a co ma się dziać? Ja tam się polityką nie interesuję, grunt abym miała dobrze w życiu. A ja pytam ją, to skąd możesz cokolwiek wiedzieć, skoro się niczym nie interesujesz? I na tym kończę z nią rozmowę, machając ręką z politowania.

  Mój brat dokładnie ma takie samo płytkie myślenie. Wobec tak bliskich mi przykładów, nietrudno mi zgadnąć, że są jeszcze większe głąby od nich i zastanawiam się z czego to wynika? Czyżby kompletnie inne DNA? O co tu chodzi? Dlaczego ludzie nie znajdą choć chwilki czasu na zdumę i na zastanowienie się nad sensem życia, nad tym, jak to życie jest zorganizowane w skali globalnej i do czego to prowadzi? Niektórzy mają tak proste myślenie, że przekonywanie ich o czymkolwiek nie ma sensu.

  Ja już nie raz ją przestrzegałam przed pewnymi scenariuszami, powiedzmy, co do naszego wspólnego obszaru bytowania. Zawsze była przeciwna temu co mówię, bo przecież, nie wiadomo z czego, ona wiedziała lepiej. Jednak wychodziło, że to ja miałam rację. Ale ja jak coś się dzieje w moim dalszym, czy bliższym otoczeniu, to szukam zawsze odpowiedzi, dlaczego? Co się dzieje i co można z tym zrobić? Ona nie zadaje kłopotliwych pytań. Dla niej jest – trudno, stało się i się nie odstanie. A tu się rzeczy u nas odstają, bo ktoś pomyśli, zanim przyjmie wszystko na wiarę.

 36. Kudlaty said

  /Katerina

  Nad tym ,by goim tak wytresowac masoni pracowali dlugo i wytrwale.
  Pozbawienie goja wiary powoduje przeistoczenie w zwierza.
  Ci ludzie niby wierza, niby chodza do kosciola,ale to sa juz tylko jakies popluczyny.
  My jestesmy po prostu chodowani,tyle ze oni sobie nie zdaja z tego sprawy.

  Powiem Pani, ze ja juz machnalem reka na uswiadamianie ludzi.

 37. Kudlaty said

  Panie Gajowy!

  To Pana strona.
  Jesli uwaza Pan trola za dyskutanta,to Pana sprawa.
  Tak ,dla samej zasady.
  Przeciez moze mnie Pan wyrzucic,wystarczy slowo.

 38. velkartofel said

  „Pycha jak ogień, pożera wszystko co dobre.
  Pycha nie pozwala duszy wejść na drogę wiary.
  Człowiek pyszny nie zna miłości Bożej i daleki jest od Boga. Chlubi się tym, że jest bogaty czy uczony, albo szczyci się sławą swoją; nie zna nieszczęsny nędzy swojej i zguby, że Boga nie zna. Ale temu, kto walczy z pychą, Bóg dopomoże tę słabość zwyciężyć.
  Pyszny, choćby go nawet w Raju posadzić siłą, to i tak tam pokoju nie znajdzie; będzie niezadowolony i powie: „Czemu to nie mam tu pierwszego miejsca?”
  Początkowo, gdy człowiek przychodzi pracować dla Boga, daje On poprzez swoją łaskę siłę, by dusza dbała o to, co dobre; wszystko wtedy jest łatwe, wszystko się jej podoba. Dusza, gdy to spostrzeże w sobie, zaczyna myśleć z powodu braku doświadczenia: „Całe życie będę tak się starać i pracować?” I zaczyna przy tym wynosić się nad tych, którzy żyją niedbale, sądzić ich i w ten sposób traci łaskę, która pomagała jej wypełniać Boże przykazania. I dusza nie rozumie, jak się to zdarzyło: było tak dobrze i lekko, a teraz wszystko jest trudne i nawet modlić się nie chce. W ten sposób Bóg łaskawie wychowuje duszę, zanim nie zrozumie ona swojej winy i pychy i nie upokorzy się.
  Ludzie pyszni chcieliby wszystko pojąć swoim umysłem i być najmądrzejszymi, ale Bóg widząc ich nikczemność nie daje im tego. Duszy pysznej zwykle nic się nie podoba, a pamiętajmy, że wróg nasz diabeł upadł wskutek pychy i za jej pośrednictwem skusił wielu.
  Katastrofy duchowe i upadki grzeszne przydarzają się nam najczęściej z powodu pychy, a cierpienia cielesne są często dopuszczane przez Boga z powodu grzechów naszych, byśmy się opamiętali i pokajali.
  Wiedz, że jeśli myśl twoja kieruje się, by patrzeć, jak żyją inni, to jest to oznaka pychy.
  Dostrzec w sobie pychę jest bardzo trudno, ale oto jej oznaki: Jeśli atakuje cię diabeł, dręczą cię złe myśli, to oznacza, że nie ma w tobie pokory. Dlatego, choćbyś nawet nie rozumiał twej pychy, upokorz się.
  Bóg często nas „Jakby nie słucha”, ale to tylko z powodu naszej pychy. Wtedy Bóg zostawia pysznego, by pomęczył się w swojej bezsilności, dopóki nie upokorzy się. Gdy się dusza upokorzy, to nieprzyjaciel jest pokonany, a ona odpoczywa w Bogu.
  Nieprzyjaciel diabeł chce, byśmy w myślach siebie chwalili. Jeśli dusza pochwałę przyjmie, to łaska odstępuje, dopóki dusza ponownie się nie upokorzy. W ten sposób człowiek przez całe życie będzie się uczyć pokory Chrystusowej. Dopiero gdy się nauczy, zazna dusza odpoczynku od napastujących ją złych myśli i będzie mogła modlić się umysłem czystym.
  Wiele można pościć, wiele się modlić, wiele też czynić dobra, ale jeśli będziemy się przy tym pysznić, to staniemy się podobni do bębna, który grzmi, ale pusty jest w swym wnętrzu. Wyniosłość sieje spustoszenie w duszy i wiele należy wycierpieć, długą walkę toczyć, by ją pokonać.
  Gdy wskutek pychy oddalamy się od Boga, to samych siebie wydajemy na męki, wtedy szarpią nas: smutek, niezadowolenie, przygnębienie i myśli okrutne.
  Złe duchy pełne są pychy i w nas pychę zaszczepiają, Bóg zaś uczy nas łagodności, pokory i miłości, przez które dusza zyskuje spokój.
  Człowiek próżny albo diabła się boi z powodu lenistwa swego, albo stał się do niego podobny pod względem uczynków swoich. Ale nie należy bać się diabła, a jedynie pychy i próżności, bo przez nie traci się łaskę, i wpada w niewolę nieczystego.
  Bóg jest miłosierny, ale za pychę nęka duszę głodem, nie dając jej łaski, dopóki nie nauczy się ona pokory.
  Każda nasza walka i zmagania duchowe winny mieć jeden cel – upokorzenie się.
  Nieprzyjaciel nasz upadł wskutek pychy i ciągnie nas w te same sidła. My jednak, bracia, upokorzmy się.
  – Widzisz Boże, jak bezsilna i grzeszna jest dusza człowieka, ale Ty, łaskawy, dajesz duszy siłę kochać Cię i dusza lęka się,
  by nie utracić pokory, którą nieprzyjaciel-diabeł stara się odebrać, bo wtedy łaska Twoja opuści duszę.
  – Wielce miłosierny Władco Jezu Chryste! Daruj nam ducha pokory, by dusze nasze znalazły pokój w Tobie.
  – Chrystusowa pokoro! Znam Cię, ale osiągnąć nie mogę. Owoce twe słodkie, bo nie są z tego świata.”

 39. Kudlaty said

  No,dobra,sam sie zwalniam.
  Pan nie zauwaza jak tygryski czaja sie w krzakach a jak przyjdzie pora,to wyskakuja i wespol z roznymi krecikami dalej lapac za kierownicei na boczne tory?
  Dyskusja z Kronikarzem to jak rozmowa z dupa w nocy.Ty do niej ,a ona swoje
  Ja dobrze wiedzialem ,ze Pan sie wkoncu wk…i,bo ile mozna?
  Argumenty pana K. ,ze ja jestem jakis kolo z Pily sa na poziomie imbecyla,i Pan o tym dobrze wie.
  Przeciez pan K.jest rozbity na atomy.

 40. katerina404 said

  „Chrystusowa pokoro! Znam Cię, ale osiągnąć nie mogę. Owoce twe słodkie, bo nie są z tego świata.”

  Otóż te zmagania duchowe w momencie, kiedy stale jesteśmy atakowani przez ciemne moce, nie jest takim łatwym zadaniem. To jest swoistego rodzaju zapętlenie. To tak jakbyśmy siedzieli w środku kręcącego się koła i nie mogli znaleźć sposobu na wyrwanie się na zewnątrz. Tak to widzę, tę walkę duchową. Człowiek jest chyba zbyt słabą istotą, aby do końca dorównać Chrystusowi. Poza nielicznymi wyjątkami, prawdopodobnie nikt, nawet w połowie nie zbliżył się do takiego ideału. Ciągle próbuję z tą walką duchową i ciągle na tym polu mam wzloty i upadki. To mi trochę przypomina próby wyrwania się alkoholika z nałogu.

 41. xman said

  „Modlitwa jest darem Świętego Ducha. Moce nieczyste ze wszystkich sił starają się odwieść człowieka od pamiętania o Bogu i od modlitwy, ukazując mu przeróżne zajęcia lub wywołując burzę myślową.
  Niektórzy ludzie w przypadku nurtujących ich wątpliwości nie proszą Boga o oświecenie, a należy modlić się wprost: „Zbawicielu Boże, jestem człowiekiem grzesznym i nie wiem, jak mam postąpić? Ty, O Dobry! Ukaż mi swoją świętą wolę i naucz mnie, jak powinienem postąpić?” I łaskawy Bóg, nie chcąc, by dusza nasza została zwiedziona przez nieczystego, podpowie: co czynić, a czego zaniechać.
  Bóg poprzez łaskę Świętego Ducha daje duszy poznać początek, następstwa i doskonałość modlitwy. I wysłuchuje jej przez łaskawość swoją, bo chce pocieszyć duszę jak matka miłująca swe dzieci, by dusza jeszcze bardziej płonęła miłością ku Niemu.”

 42. franz said

  Modlitwa jest darem Świętego Ducha. Moce nieczyste ze wszystkich sił starają się odwieść człowieka od pamiętania o Bogu i od modlitwy, ukazując mu przeróżne zajęcia lub wywołując burzę myślową.
  Niektórzy ludzie w przypadku nurtujących ich wątpliwości nie proszą Boga o oświecenie, a należy modlić się wprost: „Zbawicielu Boże, jestem człowiekiem grzesznym i nie wiem, jak mam postąpić? Ty, O Dobry! Ukaż mi swoją świętą wolę i naucz mnie, jak powinienem postąpić?” I łaskawy Bóg, nie chcąc, by dusza nasza została zwiedziona przez nieczystego, podpowie: co czynić, a czego zaniechać.
  Bóg poprzez łaskę Świętego Ducha daje duszy poznać początek, następstwa i doskonałość modlitwy. I wysłuchuje jej przez łaskawość swoją, bo chce pocieszyć duszę jak matka miłująca swe dzieci, by dusza jeszcze bardziej płonęła miłością ku Niemu.

 43. Kronikarz said

  Panie Kudlaty,

  Tak jakos wyszlo. Mam przeprosic? Czy jestem az tak grozny? Jezeli sie mnie Pan przestraszyl, to przykro mi.

  A ja z kolei myslalem, ze to Pan bardzo lubi potyczki z ludzmi i ich szuka, wiec odpalilem na zaczepki. Potem machnalem reka i wpadl Pan w melancholie, jak widze. A gdzie sa Pan tjakies tresciwie wpisy? Chetnie poczytam.

  Najlepiej zrobmy tak – kazdy zbierze wszystkie swoje wpisy na Gajowce i zrobi z tego podsumowanie – zaden nie bedzie sie zajmowal wpisami drugiego tylko swoimi – nastepnie jakos sie ulozy.

  Takie wpisy jak #37 & #39 prowadza do jeszcze wiekszego kaca.

  Zdrowia zycze

 44. velK. said

  „Modlitwa jest darem Świętego Ducha. Moce nieczyste ze wszystkich sił starają się odwieść człowieka od pamiętania o Bogu i od modlitwy, ukazując mu przeróżne zajęcia lub wywołując burzę myślową.
  Niektórzy ludzie w przypadku nurtujących ich wątpliwości nie proszą Boga o oświecenie, a należy modlić się wprost: „Zbawicielu Boże, jestem człowiekiem grzesznym i nie wiem, jak mam postąpić? Ty, O Dobry! Ukaż mi swoją świętą wolę i naucz mnie, jak powinienem postąpić?” I łaskawy Bóg, nie chcąc, by dusza nasza została zwiedziona przez nieczystego, podpowie: co czynić, a czego zaniechać.
  Bóg poprzez łaskę Świętego Ducha daje duszy poznać początek, następstwa i doskonałość modlitwy. I wysłuchuje jej przez łaskawość swoją, bo chce pocieszyć duszę jak matka miłująca swe dzieci, by dusza jeszcze bardziej płonęła miłością ku Niemu.”

 45. Kudlaty said

  Kronikarz

  Moze trzy merytoryczne wpisy tu moje.
  Nie w tym rzecz.
  Powiedz Pan ilu was jest?

 46. wet3 said

  @ Katerina 404
  Osobiscie postrzegam Unie Jewropejsata jako narzedzie do niszczenia rasy bialej w ogolnosci, a naszej chrzescijanskiej cywilizacji lacinskiej oraz KK w szczegolnosci. Glownym narzedziem do zwalczania jest poprawnosc polityczna polaczona z propagowaniem zboczen rozkladajaca podstawowa komorke spoleczenstwa – rodzine.

 47. Kudlaty said

  @Kronikarz

  Post nr45 z artykulu o Popieluszce.
  Prosze o wykladnie,Zolnierzu.

 48. revers said

  http://www.money.pl/sekcja/kryzys-strefy-euro/

  Wszystko rozbija się o to, czy będzie on działał na wzór niemiecki czy francuski. Jaka jest między nimi różnica? – Najprościej mówiąc, Niemcy proponują, by te pieniądze stanowiły gwarancję transakcji pomiędzy krajami lub bankami kupującymi obligacje zagrożonych krajów. Z kolei Francuzi chcą, by fundusz był niejako pośrednikiem Europejskiego Banku Centralnego w kupnie obligacji, co de facto sprowadzi się do dodruku pieniądza na wzór amerykański – tłumaczy w rozmowie z Money.pl prof. Marian Noga, były członek Rady Polityki Pieniężnej.

  dziwne ze banki nie upadna, zawsze moga liczyc na chojnosc niektorych rzadow, za to panstwo/euroregion jako taki suweren moze upasc.

 49. Katon Najmłodszy said

  Paradoksalnie zatem, jakby dziwacznie nie miało to zabrzmieć, dla dobra dzisiejszej Polski lepiej byłoby, żeby polskiej lewicy przewodził Leszek Miller, pezetpeerowski aparatczyk, cyniczny czerwony książę od Mikołaja, niż zbieranina intelektualnych i seksualnych zboczeńców, którzy chcą rozpętać wojnę religijną za wszelką cenę i po trupach.
  http://katonisliwka.wordpress.com/

 50. Piotrx said

  Wartało by może przytoczyć słowa rosyjskiego emigranta George Knupffera . wprawdzie pochodzą sprzed lat, ale chyba nadal są bardzo aktualne /1958/

  „… dla ogromnej większości zwykłych, porządnych, bogobojnych ludzi wszystkich krajów, wszelkie zmowy są nie do przyjęcia, jeśli tylko zrozumiemy ich cele. My jesteśmy kandydatami na ofiary i do nas należy sprawa własnej obrony. Zostało nam bardzo mało czasu. Musimy działać natychmiast. … Nie dajcie się wprowadzić w błąd przez tych, którzy mówią wam, że wróg jest tylko w Moskwie. To prawda, że jest tam jeden z wrogów i że to wróg taki, z którym nie można iść na żaden kompromis. Musimy sobie jednak zdawać sprawę z tego, że jeśli będziemy widzieli wroga tylko w Moskwie, to dostaniemy nożem w plecy od wroga w Nowym Jorku. Lecz ten wróg, podobnie jak ten w Rosji, tylko korzysta z Ameryki jako swej bazy. Amerykanie nie są winni bardziej od Rosjan. Oba te narody są ofiarami subtelnej , a potężnej siły dywersyjnej, której nie są w stanie rozpoznać … W głowach milionów ludzi, całych narodów nadal nie mieści się naga, gorzka , tragiczna, okrutna, złowieszcza, złowroga, potworna prawda: WSZYSTKO PRZEBIEGA ZGODNIE Z PLANEM! nic nie dzieje się „przypadkiem”. W historii nie ma żadnych przypadków, żadnych zbiegów okoliczności, żadnych „żywiołowych rewolucji”, ani samoistnych „wybuchów”. Ludzkość ma prawo dowiedzieć się, kto ją oszukuje!”

 51. Niedaleko said

  Ad. 28

  Jaka ciekawy zbieg okoliczności. Czytam tutaj o nijakim Grzegorzu Hajdarowiczu.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/363440,romaszewska-guzy-do-hajdarowicza-sugeruje-ze-jestesmy-banda-idiotow.html

  Fotka mnie wystraszyła, ale myślę ” Kim ten Pan?” Wiki podaje ze wielki opozycjonista z Południa kraju który dorobił się fortuny i wykupuje „Rze”.

  Czytam dalej i znalazłem tą informacje,

  „Tuż po dokonaniu zakupu większościowego pakietu akcji Presspubliki przez Gremi Media Hajdarowicza, „Nasz Dziennik” podał, że biznesowym współpracownikiem krakowskiego biznesmena jest Kazimierz Mochol, były szef kontrwywiadu i zastępca szefa Wojskowych Służb Informacyjnych. Według „ND”, Mochol jest prezesem zarządu giełdowej spółki KCI SA, w której przewodniczącym rady nadzorczej jest właśnie Grzegorz Hajdarowicz.”

  http://niepoprawni.pl/blog/4873/kim-jest-grzegorz-hajdarowicz

  Pani podaje że,

  „Rzeczpospolita z lutego 1993 (1/46):

  , W grudniu 1990 w budynku Związku Wypędzonych w Bonn, odbyła się tajna narada poświecona metoda walki o odzyskanie ziem, które po roku 1945 są w posiadaniu Polski Czechosłowacji i ZSRR. W naradzie brał udział wysokiej rangi urzędnik kanclerza Kohla i przedstawiciele MSW I MSZ RFN-u.

  Artykuł z informacja rozbudzająca obywatelską.

  Czy plan Pana Hajdarowicza przypadkiem nie jest zniszczenie „Rze” by takich nie wygodnych artykułów dalej nie pisać?

  Kontakty ten Pana ma nie samowite !!! Tak jak by był jakimś agentem.

 52. Maciej said

  Markę Unilever, które swoimi markami dziećmi ma opanowane połowę półek w nie polskich marketach także w spół zakładał Niemiec który ściśle współpracował z nazistami podczas wojny a także i przednią nie jaki Walter Hallstein. Informacja z książki Nazistowskie Korzenie UE, którą już ktoś wcześniej tutaj polecał, również ją polecam. Walter Hallstein był także pierwszym przewodniczącym komisji europejskiej. Proszę sobie zobaczyć marki firmy unilever żeby zrozumieć skalę w jakiej funkcjonuje na rynku polskim:

  http://www.unilever.pl/nasze-produkty/index.aspx

 53. Niedaleko said

  Bardzo wnikliwa analiza faszysty Hallsteina.

  Click to access chap-uk-hallstein.pdf

  Jak się widzi ludzi z takim dorobkiem życiowym to wiadomo ze są oni gotowi pracować z diabłem i to co zbudują jest tylko dla diabla korzystne.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: