Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  revers o Znowu Kosowery!
  Sebastian o Znowu Kosowery!
  Adrian o Wolne tematy (39 – …
  ? o Wolne tematy (39 – …
  Sebastian o McNamara’s Misfits: wojs…
  Sebastian o Zwi Migdal: Żydowska mafia spr…
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Carlos o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Japoński dziennikarz oskarża Izrael o sabotaż Fukushimy

Posted by Marucha w dniu 2011-10-28 (Piątek)

Richard Walker
http://americanfreepress.net/?p=969
Tłumaczenie Radtrap

Wiodący japoński dziennikarz Yoishi Shimatsu rzucił w ostatnim czasie dwa zaskakujące oskarżenia dotyczące reaktora atomowego w Fukushime, gdzie w marcu 2011 stopiły się rdzenie paliwowe. Według Shimatsu, byłego naczelnego krajowej gazety Japan Times Weekly, USA i Izrael wiedziały że w Fukushimie doszło do uwolnienia uranu i plutonu typu weapons-grade do atmosfery, po tym jak w reaktor uderzyła potężna fala tsunami. Następnie dodał że wywiad izraelski sabotował reaktor w ramach zemsty za wsparcie Japonii dla niepodległej Palestyny.

Shimatsu twierdzi że te materiały nuklearne przybyły do elektrowni w roku 2007, na rozkaz Dicka Cheneya i Georga W. Busha i przy wsparciu premiera Izraela Ehuda Olmerta. Transport zawierał rdzenie głowic bojowych, uprzednio usuniętych w tajemnicy z amerykańskich głowic nuklearnych znajdujących się w BWXT Plantex koło Amarillo, stan Texas. Izrael działał jako pośrednik, transportując głowice z portu w Houston, zatrzymując najlepsze dla siebie a Japończykom zostawiając starsze rdzenie, które trzeba było poddać wzbogacaniu w Fukushimie.

Shimatsu powołuje się na emerytowanego agenta CIA i najemnika Rolanda Vincenta Carnabyego, od którego dowiedział się o transporcie głowic z Houston. Zaskakujący zbieg okoliczności – Carnaby został zastrzelony w tajemniczych okolicznościach w sklepie przez policję z Hosuton, mniej niż rok po rozmowie z Shimatsu. Strzelono mu raz w plecy i raz w klatkę. Nie miał broni w ręku. Zródła wywiadu twierdzą że tropił on oddział Mossadu szmuglujący amerykański pluton z doków Houston do izraelskiej elektrowni atomowej.

Żurnalista nie poprzestaje na tym- według niego Izrael był tak wściekły na Japonię za jej wsparcie dla idei niepodległej Palestyny że na 20 minut przed stopieniem rdzenia reaktora nuklearnego, wbił jej przysłowiowy nóż w plecy i wypuścił wirus komputerowy Stuxnet do komputerów elektrowni. Wirus spowolnił wyłączenie reaktora, doprowadzając do wycieku z tej sekcji elektrowni gdzie używano uranu i plutonu pozyskanego z głowic dostarczonych w 2007 roku.

Pomimo braku możliwości sprawdzenia wiarygodności części z twierdzeń Shimatsu, faktem jest że doszło do gigantycznego tuszowania informacji z miejsca katastrofy w Fukushimie. Eksplozje w elektrowni zostały określone mianem niegroznych. Pomimo ciągłych raportów że w trzech reaktorach doszło do stopienia rdzeni, japońskie władze próbowały ocenić katastrofę na poziomie 4 w Międzynarodowej Skali Zdarzeń Jądrowych i Radiologicznych. W tym samym czasie niezalezni eksperci mówili o poziomie 7, najwyższym na skali.

Wartym odnotowania jest że w 2009, według Shimatsu dwa lata po tym jak głowice przetransportowano w tajemnicy do Japonii, Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (IAEA) wystosowała ostrzeżenie dla Japonii aby ta nie porzucała swej polityki przeciwnej broni atomowej.

IAEA musiała jednak wiedzieć że Japonia już dawno osiągnęła potencjał do stworzenia broni atomowej. Stało się to oczywiste już w 1996, gdy z japońskiego ministerstwa spraw zagranicznych wyciekł dokument ukazujący że Japonia stosowała podwójne standardy w swojej polityce wobec broni nuklearnej już od połowy lat 60-tych. Często publicznie podkreślała swoją politykę anty-nuklearną jednocześnie podtrzymując możliwość stworzenia własnego arsenału nuklearnego. Liberalna Partia Demokratyczna która zdominowała japońską politykę zawsze mówiła że nie ma żadnych konstytucyjnych przeszkód dla posiadania głowic.

Czynnikiem który mógłby bezsprzecznie popchnąć tandem Bush-Cheney do zaopatrzenia Japonii w środki pozwalające na budowę broni atomowej w sekrecie, jest rosnącą potęga Chin. Cheney i Bush mogli chcieć zaopatrzyć Japonię i Indie w broń nuklearną aby osłabić Chiny.

Zobacz też: Fukushima, czas na ostateczny cios

http://radtrap.wordpress.com

Komentarzy 19 do “Japoński dziennikarz oskarża Izrael o sabotaż Fukushimy”

 1. Kronikarz said

  …i po co im byla szoa… a specjalisci od HARPA ustalili analogie u nas w Gdansku :
  http://chem-trails-everyday.blogspot.com/2011/03/haarp-mog-spowodowac-trzesienie-ziemi-w.html
  …a Jankesi, jak powinno byc, interses robia :

 2. Kronikarz said

  KONIEC HISTORII

  Zadekretowal i zaprojektowal to w 1989 roku francis Fukuyama, co pozwolilo sformułowac neokonserwatywna doktryne administracji Ronalda Reagana oraz dac moc argumentow naszemu Rysiowi – i rzeczywiscie zrobilo sie nudno do tego stopnia, neokoni musieli troche ozywiac, przy pomocy 911, ten stan martwoty w 2001, wejsc do Afganistanu i do Iraku. Koniec koncow, az tu na zlosc Fukuyamie zamiast PRAWDZIWEJ DEMOKRACJI religii sie Arabom zachciewa.

  Kurcza, juz nawet Watykan zrozumial, juz nawet tarcze w Polsce staly sie mniej konieczne, juz zamknieto ryja mediom w sprawie Palestyny, juz Putin przychylil sie do idealow wolnego swiata w Libii, wszystko szlo dobrze, az tu ISLAMISTOW libijskich i tunezyjskich trzeba bombardowac a islamisci egipscy w kolejce stoja. Z drugiej strony, cholera wie, czy dawac dalej czadu w Syrii czy nie. A co bedzie z tym bombardowaniem Iranu – bo jak juz do jasminowej rewolucji pod Wall Street nawoluja, to bedzie to POCZATEK czy KONIEC historii. A najgorszy jest ten wrodzony i potwierdzony mlekiem matki antysemityzm Polakow.

  Mama Merkel dostala wiec nakaz od Sanhedrynu w Karlsruhe

  – Andziu, Ty im odpal nowa porcje, w nocnych „negocjacjach” najlepiej, nie gadaj, bo i tak 70% szmalu u nich zgarnelas !

 3. 166 bojkot TVN said

  No no!
  Zbrodniarze jak to zbrodniarze. Jak jest okazja – mordują.
  To świetne memento dla wszystkich nieprzytomnie zakochanych w Izraelitach. Tak właśnie kończą się biznesy z Żydami.
  Żadnych interesów, żadnych pożyczek, Won z Polski.

 4. Niedaleko said

  Czytałem artykuł na temat biednego Pana Rolanda Carnaby. Nie do wiary co za dziwny incydent to był. Gorąco polecam wyszukać ten temat.

  W skrócie. Człowiek jechał w okolicach Houston. Ścigany przez policje bo niby za szybko jechał. Wreszcie kiedy był otoczony przez przynajmniej 10 policjantów próbował dzwonić do kogoś w FBI. Miedzy czasie policja domagała się by wyszedł. Jak to rozpocząć robić, w tym momencie był zastrzelony. Kim był?

  Przedstawiał się jako CIA. Rodzina pokazała fotografie z burmistrzem Houston i jego wyróżnienia. Prowadził organizacje byłych agentów wywiadu w okręgu Houston. Ale pamiętam ze pierwsze pogłoski były ze miało to coś do czynienia z bronią atomowa. Szkoda było człowieka bo zginał gorzej niż pies uderzony na autostradzie. Od swoich.

  Ze strony rządu NIC, Nie znamy go.

  http://www.chron.com/news/gallery/THE-MYSTERIOUS-ROLAND-VINCENT-CARNABY-25927/photo-1459115.php

  Tak ze ten artykuł jest ciekawy, ale jak zwykle gdzie prawda się rozpoczyna i kończy to można tylko sobie spekulować. Za kulisy nas nie wpuszcza.

 5. haunebu said

  Niezłe
  http://www.kontrowersje.net/blog/matkakurka

 6. radtrap said

  Jak to dobrze czasem komentarze poczytać… rzeczywiscie, jest błąd w artykule i to zródłowym. Przetłumaczyłem na „w sklepie” gdyż na AFP pisało „trafic shop” a powinno być „traffic STOP”. Możemy to przetłumaczyc jako przy drodze.

  Doczytałem dziś że Carnaby został zmuszony do zjechania na bok, do wyjasnienia, Wszystko mu wyjasnili… strzelając do niego z przodu i z tyłu.

  Pozdrawiam

 7. haunebu said

  A co do tematu wątku, to nie byłoby to nic nowego, tylko powtórzenie bombardowania atomowego miasta Nagasaki (bastionu japońskich katolików), dokonanego przez kontrolowane przez Żydów (i na ich rozkaz) Stany Zjednoczone właśnie w celu zniszczenia japońskiego katolicyzmu.

 8. haunebu said

  http://grono.net/katolicy/topic/19651904/sl/rozaniec-silniejszy-od-bomby-atomowej/

 9. MatkaPolka said

  FULFORD VS. HAARP

  Były minister finansów Japonii Heinzo Tekanaka w wywiadzie dla Benjamina Fulforda ujawnia , ze Japonia była szantażowany TRZĘSIENIEM ZIEMI jeśli nie podda systemu Finansowego

  Dwa dni później nastąpiło trzęsienie ziemi w Niigata w Lipcu 2007 najwyraźniej spowodowane przez HAARP

 10. Kapsel said

  Bardzo ciekawa zbieżność tekstów i faktów.

  Maryja ostrzegała Japończyków
  Epicentrum katastrofalnego trzęsienia ziemi znajdowało się niedaleko miejsca słynnych objawień Matki Bożej w Akita, w których była zapowiedź kataklizmów.

  Amerykańska agencja katolicka Catholic News Agency przypomina przy tej okazji o objawieniach Maryjnych w Akita nad Morzem Japońskim, które miały być kontynuacją Fatimy, i mówiły o grożących światu naturalnych klęskach. Widzenia, których nadprzyrodzoność potwierdził w 1982 r. miejscowy ordynariusz i zezwolił na oddawanie czci Matki Bożej z Akita, były udziałem zakonnicy, siostry Agnes Sasagawy ze zgromadzenia Sióstr Służebnic Eucharystii.

  W objawieniach z 1973 roku, z których jedno nastąpiło dokładnie w 56. rocznicę ostatniego objawienia w Fatimie, zakonnica ujrzała niezwykłe światło wychodzące z tabernakulum. Miała także zobaczyć i usłyszeć Maryję, która wzywała do modlitwy za grzeszników, którzy potrzebują pokuty i nawrócenia.

  „Będzie to kara większa niż potop, nieporównywalna z niczym, co widział świat. Ogień spadnie z nieba i unicestwi większą część ludzkości, dobrych na równi ze złymi, nie oszczędzając ani kapłanów, ani wiernych” – usłyszała wizjonerka od Maryi.

  Pojawiła się także zapowiedź podziałów w Kościele. „Działanie szatana przeniknie nawet Kościół, do tego stopnia, że będzie można zobaczyć kardynałów sprzeciwiających się innym kardynałom i biskupów występujących przeciwko innym biskupom. Świątynie i ołtarze będą plądrowane; Kościół będzie pełen tych, którzy pójdą na kompromis, a szatan będzie kusił wielu kapłanów i osoby konsekrowane, by opuścili służbę Panu” – głosi zapowiedź. Orędzie wzywa do codziennej modlitwy różańcowej za papieża, biskupów i kapłanów.

  2 lata po ogłoszeniu orędzia figura Matki Bożej zaczęła krwawić i ronić łzy. Ostatni raz to zjawisko zaobserwowano we wrześniu 1981 roku. Na koniec zakonnica, która wcześniej straciła słuch, odzyskała go.

  Pierwsza diecezjalna komisja, jaką powołano w sprawie widzeń s. Agnes orzekła, że przypadek nie ma charakteru nadprzyrodzonego. W 1979 roku powołano drugą komisję. 22 kwietnia 1984 r. ówczesny ordynariusz diecezji Niigata bp John Shojiro Ito ogłosił oficjalnie, że objawienia w Akita mają charakter nadprzyrodzony, stwierdzając, że „orędzie to jest identyczne z tym, jakie Matka Boża przekazała w Fatimie”.

  Polscy zakonnicy pracujący w Japonii – o. Czesław Foryś, duszpasterz japońskiej Polonii, o. Paweł Janociński oraz były misjonarz w Kraju Kwitnącej Wiśni, o. Julian Różycki przypominają, że sprawa objawień jest nadal badana przez Kościół i nie można mówić o nadprzyrodzonym charakterze tych objawień.

  Najbardziej dotkniętą katastrofalnym trzęsieniem ziemi i powstałymi na skutek niego tsunami jest katolicka diecezja Sendai.

  Ojciec ześle na ludzkość straszliwą karę. Będzie to kara większa niż potop, nieporównywalna z niczym, co widział świat. Ogień spadnie z nieba i unicestwi większą część ludzkości, dobrych na równi ze złymi, nie oszczędzając ani kapłanów, ani wiernych. Ci, co ocaleją, będą czuć się tak samotni, że będą zazdrościć umarłym. Jedyną bronią, jaka wam pozostanie, to Różaniec i Znak pozostawiony przez mego Syna. Codziennie odmawiajcie Różańcowe modlitwy. Na Różańcu módlcie się za papieża, biskupów i kapłanów.

  http://www.duchprawdy.com/akita.htm
  http://www.piotrnatanek.pl/objawienia/21-akita-japonia

 11. Niedaleko said

  Ad. 7 – Pan coś tutaj śmieci i zbyt dużo czosnku używa. Co Pan dokładnie gotuje nam ???

  „Stany Zjednoczone właśnie w celu zniszczenia japońskiego katolicyzmu.”

 12. Marucha said

  Re 11:
  Istnieje bardzo umotywowane podejrzenie, iż przy okazji zrzucenia bomby postanowiono załatwić centrum katolicyzmu w Japonii, jak bowiem inaczej wyjaśnić, iż wybrano takie a nie inne cele?

 13. myszka said

  A więc tak jak przypuszczałam HAARP i dobranie się do finansów Japonii.

 14. osoba prywatna said

  Ralph Langner: Stuxnet – cyberbroń XXI wieku

 15. haunebu said

  @11
  To proszę przeczytać „Ukrytą stronę dziejów” Epiphaniusa.

 16. MatkaPolka said

  Tokyo Electric Power Company (TEPCO)
  http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/index-e.html

  Video 21 pazdziernik 2011
  „Report from the site of Fukushima Daiichi Nuclear Power Station”

  POLSKI PORTAL WIEDZY NA TEMAT ENERGETYKI ATOMOWEJ

  http://www.nuclear.pl/index.php

 17. MatkaPolka said

  W poniższym linku należy wejść na stronę 7 i nastawić obraz na 200%. – reaktory nie zostały uszkodzone przez Tsunami. Nie widać w ogóle zniszczeń. Stoją przyczepy od Traków nienaruszone , a przecież Tsunami wyrzucało na brzeg olbrzymie okręty.

  Click to access Daiichi_DigGlobe_report.pdf

  W elektrowni jest kilka niezależnych systemów chłodzenia reaktorów. Jednym z nich jest osobny zasilany przez niezależny generator prądu na Disel. Na zdjęciach NIE widać, aby Tsunami zalało zbiorniki z dieslem i generatory

  Jednoczesną awarię wszystkich generatorów prądu mających zagwarantować chłodzenie reaktorów wytłumaczyć można tylko i wyłącznie celowym uszkodzeniem/unieruchomieniem ich na przykład przy pomocy ataku cybernetycznego.

  Bardzo obszerna strona z wieloma linkami na temat wirusa stuxnet i katastrofie Fukuszima poniżej
  Wymaga rozwinięcia i omówienia i przetłumaczenia na polski. Ale to bardzo dużo tłumaczenia

  http://femalefaust.blogspot.com/2011/03/stuxnet-and-fukushima-daiichi-questions.html

  Stuxnet found in Japan in October – Is Fukushima an unintended consequence of Israel’s hacker attack against Bushehr?

  According to the security company, the virus is designed to target a German-made program often used in systems managing water, gas and oil pipelines. The program is used at public utilities around the world, including in Japan.

  Here is a nightmare scenario for you.

  1. Israel and the US create Stuxnet.

  2. Stuxnet is deployed to wreck Iran’s nuclear power station.

  3. But Stuxnet escapes from its intended target and spreads across Asia!

  4. As the above article documents, Stuxnet was in Japan last October, presumably still spreading and intended to wreck nuclear power plants. Here is another story about Stuxnet being in Japan and infecting computers last October.

  5. Stuxnet targets the Siemens controller

  6. The head of the IAEA only last month warned that Stuxnet posed a threat to all nuclear power stations around the world!

  And Fukushima uses the Seimens controllers Stuxnet was designed to interfere with!
  So now the difficulty the Fukushima nuclear plant operators faced in recovering control over their runaway reactors takes on a darker significance. Remember that the first problem following the quake was that the automated shutdown systems failed to operate at some of the reactors, because pumps failed and valves would not open even while running on batteries; the very sorts of mischief Stuxnet supposedly was designed to cause at Iran’s power station.
  Did we all just get hacked to death by Israel?
  Would anyone reading this in Japan please forward to the Fukushima managers.

  Israeli firm Magna BSP set up the security system about a year ago at the facility, which suffered extensive damage after the recent earthquake and tsunami, with particular concern over radiation leakage from the reactors at the site.

  Israeli firm which secured Japan nuclear plant says workers there ‚putting their lives on the line’

  Magna CEO says Japanese workers at nuclear plant ‚projecting business as usual’ but says it is ‚unclear if they are healthy due to the high level of radiation at the reactor, which is life-threatening.’

  The system includes cameras and a warning system, enabling the facility’s security staff to monitor anyone attempting to trespass onto the site or damage the perimeter fence.

  The security system was designed to guard the plant against any hostile elements seeking to seize radioactive material to use in a terrorist attack.

  4 March 2011 Last updated at 11:55 ET
  US and Israel were behind Stuxnet claims researcher

  Israel and the United States created the Stuxnet worm to sabotage Iran’s nuclear programme, a leading security expert has claimed.

  Ralph Langner told a conference in California that the malicious software was designed to cripple systems that could help build an Iranian bomb.
  Mr Langner was one of the first researchers to show how Stuxnet could take control of industrial equipment.

  It is widely believed that its target was machinery used to enrich uranium.
  Speaking at the TED conference in Long Beach, California, Mr Langner said: „My opinion is that Mossad [Israel’s intelligence agency] is involved.”

  However he speculated that Israel was not the main driver behind the creation of Stuxnet.

  „There is only one leading source, and that is the United States,” said Mr Langner.
  In a recent report on Stuxnet, the security firm Symantec said that it would have taken a team of between five and 10 developers, six months to create the worm.

  Mr Langner said that the project would have required „inside information”, so detailed that „they probably knew the shoe size of the operator.”
  Stuxnet first came to light in July 2010. Nearly 60% of reported infections were inside Iran.

  Damaging centrifuges

  The worm targets industrial control systems, known as programmable logic controllers (PLCs), made by Siemens.

  While PLCs are used to control a wide variety of automated systems, it is believed that it was those inside Iran’s nuclear facilities that were the intended target.

  Analysts who have examined the Stuxnet code say it could have been used to damage centrifuges which play a crucial role in the process of enriching uranium for both nuclear power and weapons.

  The United States and Israel have led an international campaign to halt Iran’s nuclear programme, however there is no hard evidence to link either country to the creation of Stuxnet.

  Earlier in the week Iran’s Interior Ministry denied that Stuxnet had been responsible for a shutdown at the country’s Bushehr nuclear reactor.

 18. MatkaPolka said

  http://astral-projection.blog.onet.pl/JAPONIA-II-gi-CZARNOBYL-Drasty,2,ID423646779,n

  Jakiś czas temu ktoś w komentarzach pytał się o sytuację w Fukushimie. To było bardzo dobre pytanie, bo nieoczekiwanie okazało się, że nie jest łatwo zdobyć godne zaufania informacje na ten temat. W mediach panuje niemalże jednogłośna zgoda na to, by zapomnieć, że coś takiego jak katastrofa nuklearna w ogóle miało miejsce. To dlatego wielu ludzi myśli, że jest już po wszystkim i sytuacja jest opanowana. Takiemu zachowaniu ludzi nie ma się jednak co dziwić bo w mediach, które są w posiadaniu globalistów, gigantów biznesowych do których także należy komisja regulująca kwestie związane z katastrofą nuklearną, takie informacje są w oczywisty sposób blokowane.

  Nie tylko nie wiemy co się naprawdę w Fukushimie wydarzyło, ale nie wiemy też, co się dzieje obecnie a co gorsza, nie mamy pojęcia co się może wydarzyć w najbliższej przyszłości. Wiele z tego co się może wydarzyć, wygląda tak samo paskudnie a może nawet jeszcze gorzej niż efekt wojny nuklearnej ze wszystkimi jej konsekwencjami, gdzie odbiorcami opadu radioaktywnego są zwykli ludzie, tacy jak ty czy ja.

  Dlaczego tak uważam? Otóż japoński rząd uznał, że najlepszym sposobem, aby zlikwidować miliony ton skażonych radioaktywnie śmieci – jest po prostu je spalić… W normalnych warunkach takie śmieci musiałyby być skrzętnie zebrane i zawiezione w miejsce, gdzie można je bezpiecznie trzymać nawet przez tysiące lat, jeśli zajdzie taka potrzeba. Takie miejsca mają przygotowane niemalże wszystkie kraje w których produkuje się energię pochodzącą z rozszczepienia atomu.

  Japonia jednak zdecydowała inaczej i dym z radioaktywnych śmieci, pełen radioaktywnych cząsteczek będzie unoszony przez wiatry – zwłaszcza przez prąd strumieniowy i w ten sposób opad radioaktywny obejmie całe terytorium Ameryki a także resztę półkuli północnej. Proces ten przyspieszy właśnie rozpoczynająca się jesień, bo w chłodnym powietrzu gorący dym ze spalarni śmieci jeszcze szybciej trafi do atmosfery wraz ze swoim śmiercionośnym ładunkiem.

  Jednym z najważniejszych pierwiastków radioaktywnych unoszonych takim wiatrem jest cez. Cez już w tej chwili przykrył niemalże cały teren zachodniego wybrzeża USA: od San Diego po Kanadę. Jest już w Nevadzie i stanie Utah. Tymczasem Japończycy intensywnie budują kolejne spalarnie śmieci i nikt kompletnie o tym nie mówi! Nikt… Absolutne milczenie jak dywan z radioaktywnego cezu

  Alarmujące wieści nadchodzą z Japonii. Radiacja obecna już w Polsce. Skażenie krytyczne nad naszym krajem od 26 marca.

  Media, politycy, agencje prasowe i tzw „eksperci” nie tyle nie mówią nam całej prawdy, ale całkowicie fałszują obraz sytuacji. Są na to twarde dowody, które umieszczę w tym tekście. Powtarza się schemat znany z Czarnobyla – całkowita blokada informacji i zaprzeczanie aż do ostatniej chwili. Tekst ten został podzielony na cztery podpunkty, które będą na bieżąco aktualizowane.

  Najnowsze newsy / opinie będą dodawane na samym początku danego podpunktu. Tekst jest długi, choć bardzo staram się, by skracać wypowiedzi – jest to sama esencja. Gorąco zachęcam do przeczytania całości. Po przeczytaniu tekstu proszę o jego dalsze przekazanie we wszelkiej możliwej formie, w miarę Twoich możliwości.

  Pomóż wypromować ten tekst – niech przeczyta go jak najwięcej ludzi, bo tematyka jest istotna. Możesz kliknąć w ten link prowadzący do serwisu liiil.pl lub skorzystaj z modułu serwisu facebook („lubię to”) na samym dole tekstu.

  1. Nowe wiadomości:
  [Aktualizacja 25 marca godz. 01.00 i godz. 17.00 i godz. 23.00]

  -Wirus stuxnet rozprzestrzenia się na inne elektrownie atomowe. Tydzień temu w Kanadzie prawie 720.000 litrów skażonej radioaktywnie wody wyciekło do jednego z Wielkich Jezior. Wyciekła ona z jednej z elektrowni atomowych. Sprawę wyciszono, sprawy nie ma. Dziś, w piątek, media poinformowały, iż automatycznie wyłączyła się elektrownia atomowa w Słowenii na południu Europy. Władze na razie informują jedynie o „drobnych problemach technicznych”. Jak zwykle, nie mówią nam całej prawdy. Więcej o wirusie stuxnet pisałem w dalszej części tekstu – warto przeczytać.

  „Problemy natury technicznej uniemożliwiły ponowne uruchomienie słoweńskiej elektrowni atomowej Krszko, która w środę wyłączyła się automatycznie – poinformowała rzeczniczka tej jedynej w Słowenii siłowni nuklearnej Ida Novak Jerele”. Źróło

  -„Władze zapewniają zaniepokojonych obywateli, że żółty proszek jest pyłkiem, ale ofiarom promieniowania w Czarnobylu mówiono to samo. Radioaktywny żółty deszcz, który spadł w Tokio i okolicach nocy spowodował panikę wśród japońskich obywateli i wywołał zalew telefonów do meteorologicznej Agencji Japonii.

  Zainteresowane osoby karmiono, tymi samymi kłamstwami co ofiary Czarnobyla, którym mówiono że żółty deszcz, który spadł na Rosję i kraje ościenne po katastrofie w 1986 był tylko pyłkiem pochodzenia roślinnego. To samo wyjaśnienie obecnie proponują władze japońskie.(…)” Źródło

  -Czernobyl – 2 tony jądrowych prętów paliwowych, w tym 2,4 % rozszczepialnego materiału.

  Fukushima:
  Reaktor 1: 50 ton – 292 jądrowych prętów paliwowych
  Reaktor 2: 81 ton – 471 jądrowych prętów paliwowych
  Reaktor 3: 88 ton – 514 jądrowych prętów paliwowych
  Reaktor 4: 135 ton – 783 jądrowych prętów paliwowych
  Reaktor 5: 142 ton – 826 jądrowych prętów paliwowych
  Reaktor 6: 151 ton – 876 jądrowych prętów paliwowych

  Ogólna ich liczba to 647 ton jądrowych prętów paliwowych, w tym 4% rozszczepialnego materiału.

  W dodatku elektrownia w Fukushimie – Daiiczi jest napędzana skrajnie toksycznym paliwem MOX, którego w Czarnobylu nie było. O tym w dalszej części tekstu. Do zbudowania sarkofagu w Czernobylu zużyto 2400 ton ołowiu, 1800 ton piasku, 800 ton dolomitu, 40 ton karbidu i boru oraz wielu ton ciekłego azotu.

 19. Shakespear said

  „W mediach panuje niemalże jednogłośna zgoda na to, by zapomnieć, że coś takiego jak katastrofa nuklearna w ogóle miało miejsce. ”

  Tak jak z Brevikem. Gdzie on się podział?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: