Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Liwiusz o Nie chcą umierać za pomniki…
  Listwa o Nie chcą umierać za pomniki…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Jabo o O tych, którzy się na niemieck…
  UZA o Zamach na fantastykę
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Partie polityczne jako legalne oraganizacje kryminalne w Polsce.

Posted by Marucha w dniu 2011-10-30 (Niedziela)

Wszystkie partie w Sejmie mają charakter kryminalny popierający Zamach Stanu w Polsce, mordowanie Prezydentów RP, okradanie rolników z dopłat unijnych oraz obiektów wpisanych do Rejestru Zabytków.

Oczywiście pierwszą partią która oburzy się takim stwierdzeniem będzie PiS. Toć to partia samych świętych faryzeuszy na czele z naczelnym rabinkiem J. Kaczyńskim.

Pisaliśmy swego czasu o okolicznościach panujących podczas wyborów do Sejmu i Senatu. http://rafzen.wordpress.com/2011/09/12/ojciec-gwalci-dzieci-w-domu-a-matka-i-sasiedzi-milcza/

Teraz po wyborach pragnę Szanownym czytelnikom przybliżyć w miarę pełne uzasadnienie podstawy stwierdzenia dotyczącego charakteru kryminalnego władzy w Polsce.

Otóż składając nasz już słynny i jedyny wniosek o pociągnięcie przed Trybunał Stanu Tuska, Klicha, Millera i Janickiego w Sejmie poprzedniej kadencji ufaliśmy, że zgodnie z obowiązującą Ustawą Kodeks Karny z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny. (Dz. U. z dnia 2 sierpnia 1997 r .) partie polityczne ubiegające się o stołki władzy znają tę ustawę a w szczególności artykuł 18. Liczni renomowani prawnicy, sędziowie, prokuratorzy uczestniczący w wyborach powinni znać treść tej Ustawy z racji zarabiania tą Ustawą na chleb codzienny. Otóż przekonałem się, że nie tylko nie znają tej Ustawy ale milczą jak mordują Prezydentów w Polsce lub okradają rolników. Jedni u władzy twierdzą, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, przecież psychiatra został zdymisjonowany a drudzy twierdzili: jak wygramy wybory to dopiero się zacznie, natomiast inni zostali wybrani po to aby ściągać symbole religijne. Tacy mali lokalni barbarzyńcy na których kościół nawet nie nałożył ekskomuniki za zdejmowanie Krzyży. Widocznie musi im się to opłacać. Oczywiście jestem zoobowiązany prawem napisać, że cechą barbarzyństwa jest niszczenie symboli religijnych, aby przestępca wprowadzający bezprawnie na obszar Unii Europejskiej środki niewiadomego pochodzenia i finansujący jako pośrednik tę całą imprezę kulturalno-barbarzyńską niejaki Janusz Palikot, nie podał mnie do swych ziomali sędziów z wnioskiem o skazanie mnie z art. 212 tej Ustawy.

Cóż to jest ten art. 18 tej Ustawy ? Otóż: „Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.”

Czy w Polsce jest zabronione zabijanie Prezydentów RP i wsadzanie do więzień rolników gdy myli się urzędnik ? Otóż jest to zabronione, ale ziomale Palikota sędziowie sprytnie potrafią uzasadnić, że np. prawo się nie przyjęło lub fałszowanie wyników wyborów nie ma wpływu na wynik. Cóż jestem pod wrażeniem. Ojciec założyciel niemieckiej propagandy i oświecenia publicznego Geobels jednak to cienias w stosunku do nich. Oni mogą na masową skalę i publicznie wyrażać takie stwierdzenia w wyrokach przy pełnej zgodzie polityków wszystkich opcji na zasadzie zadowolenia; jedni więcej, jedni mniej ale wszyscy są „happy”, ponieważ co miesiąc pensja spada na konto lub do mamy, za bycie mniej lub bardziej zadowolonym. Muszę wspomnieć i zaznaczyć w tym szacownym kręgu nawróconych ludowych komunistów rodem z PSL niejakich Wojciechowskiego i Kuźmiuka. Ich wzorowa kariera pokazuje, że w PSL byli oni tajnymi agentami Kościoła lub jak kto woli TW aby rozbić komunistów wiejskich na ludowo. Obecnie jako autorytety ludowe rozpowiadają co by tu zrobić, aby żyło im się lepiej. Wojciechowski oczywiście skrycie reklamuje swą kancelarię prawną w radiu społecznym. Zwyczajowo wyłączam znane radio z Torunia lub wychodzę z pomieszczenia gdy zabierają głos ludowi oszuści. Doktrynalnie to reprezentują to samo co ich ziomale z PSL, tylko pragną to czynić pod swym autorytetem. A autorytet nie byle jaki np. Janusz Wojciechowski to sam prokurator i sędzia stanu wojennego w sądzie karnym Junty Jaruzelskiego. To budzi grozę taki tytuł i wymusza kolbą karabinu szacunek. Muszę usprawiedliwić Wojciechowskiego jako okoliczność łagodząca należy uwzględnić, że Ustawa Kodeks Karny jest z roku 1997 więc z powodu natłoku zajęć medialnej ściemy o rolnictwie przez pryzmat totalitarnego sędziego i prokuratora mógł się z tą Ustawą nie zapoznać. W końcu za jego czasów prawo prawem a w plutony śmieci rozwinęły się do takiej perfekcji w działaniu, że jeden przestępca na zasadzie art. 231 K.K oznajmił powieszenie samoistne i niezwłocznie tumany wyznawców bezprawia rozpowszechnią po kraju informację lotem błyskawicy, że Andrzej Lepper samoistnie się powiesił. I cóż ma począć ten skromny lecz nie biedny prokurator ? Przecież nie będzie się przeciwstawiał całemu kraju gdzie wszyscy już wiedzą, że to było samoistne powieszenie i poleca wykonanie sekcji zwłok w poniedziałek zamiast tego samego dnia w piątek. W końcu jest po zachodzie słońca i rozpoczął się szabat, a on nie biedny nie zamierza pracować gdy świętują już jego przełożeni.

Oczywiście w ślad zapachowy poszli policjanci dokonujący oględzin i w tym celu zamknęli okno zgodnie z instrukcją ponieważ wiedzą, że nie należy otwierać okien w pomieszczeniach klimatyzowanych. Obecnie trwa akcja identyfikacji zwierzęcia, które otworzyło samoistnie okno w pomieszczeniu klimatyzowanym. Policja podejrzewa, że mogła to być nawet papuga która swym dziobem otworzyła okno. Profesjonalizm zmusza ich do przeanalizowania wszystkich gatunków zwierząt umiejących otwierać okna. Jako konsultantów zaprosili do współpracy pracowników Cyrku Zalewski goszczącego w stolicy. Mają oni nauczyć psy policyjne otwierania i zamykania okien w pomieszczeniach klimatyzowanych, ponieważ z powodu natłoku obowiązków wynikających z całodobowej służby na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie policjanci powracający do Komendy nie mają już sił aby takie okno otwierać.

Odbiegam na boczne wątki spraw, a muszę skupić się na artykule 18 kodeksu podobno karnego. Piszę podobno ponieważ jest on nie dla wszystkich karnym, a dla większości partii w Sejmie i Senacie jest programem wyborczym z dopiskiem tajnej Uchwały Zgromadzenia Narodowego posiedzenia niejawnego konwentów capo di tuti capo: „Nie stosuje się do członków legalnie działających organizacji kryminalnych zarejestrowanych jako partie polityczne w Polsce.”

W Polsce prawo karne obok etapów lub faz popełniania przestępstw określonych jako przygotowanie, usiłowanie, dokonanie dokonuje również analizy przestępstw pod kątem osób je popełniających i ich roli w popełnieniu przestępstwa. Dlatego wyróżnia się następujące formy sprawstwa czynu:

1) sprawstwo
2) podżeganie
3) pomocnictwo

Ad.1 Sprawstwo może być popełnione w czterech postaciach tj. jako:

Tzw. sprawstwo pojedyncze, jest to sytuacja w której sprawca działa sam (np. jeden morderca dokonujący morderstw Prezydentów RP)

Tzw. współsprawstwo, jest to sytuacja w której jest kilku sprawców współpracujących ze sobą lub mających porozumienie np. grupa funkcjonariuszy mordujących Prezydentów RP
Każdy z współsprawców ponosi odpowiedzialność za całość czynu, tak jakby go sam wykonał, nawet jeśli wykonywał jedynie część czynności (np. za strzelanie w głowę osobom które przeżyły wybuch samolotu odpowiada dwóch sprawców nawet gdy układ jest taki, że jedna osoba strzela z pistoletu w ofiarę, a druga tylko jej wyjmuje karty kredytowe z kieszeni lub portfela). Oznacza to, że są możliwe sytuacje, w których dane osoby wykonają tylko kilka czynności spośród wielu, a odpowiadać będą jako współsprawcy czynu.

Kryterium rozróżnienia współsprawstwa od pomocnictwa polega na tym, iż pomocnik jedynie sprzyja dokonaniu czynu lub ułatwia go, zaś współsprawca ma tak ważną rolę, że bez niego czyn nie zostałby popełniony w tej formie w danym miejscu i czasie. (np. gdy jeden osobnik w URM dosypuje narkotyków do drinka Michniewiczowi, a drugi Szefa Ochrony URM wyprowadza w celu samoistnego powieszenia na sznurze od odkurzacza, a trzeci kremuje zwłoki bez zgody małżonki)

Sprawstwo kierownicze, jest to sytuacja w której osoba kierująca danym czynem, zarządzająca jego przebiegiem, realnie nim sterująca, nawet jeśli sama nie dokonuje żadnej czynności lub jest w pewnej odległości od miejsca zdarzenia. Możną tę osobę określić jako „mózg działań”. Przykładem takiego działania może być wydawania poleceń na terenie Warszawy przez komórkę, albo krótkofalówkę będąc w swym domu w Sopocie.

Sprawstwo polecające tj. sytuację w której osoba wydająca polecenie oraz je wykonująca, ale relacje istniejący między nimi opiera się na wykorzystaniu istniejącej zależności „wykonawcy” od wydającego polecenia (np. zależności służbowej, zależności mordercy od ochrony np. BOR-u) i w przeciwieństwie do sprawstwa kierowniczego osoba wydająca polecenia nie ma bezpośredniej kontroli nad przebiegiem i wykonaniem zleconego zadania

Ad. 2. Podżegaczem jest osoba, która z zamiarem bezpośrednim namawia inną osobę do popełnienia określonego i konkretnego przestępstwa, chcąc aby je ona popełniła np. Premier wbrew obowiązku wynikającego z Konstytucji odmawia wspólnych uroczystości Państwowych wraz z Prezydentami RP mający w tym interes.

Podżeganie jest to samodzielna forma odpowiedzialności karnej. Podżegacz ponosi odpowiedzialność już tylko za samo udowodnienie, iż wywołał on zamiar podjęcia się danego zachowania u osoby podżeganej. Jego odpowiedzialność nie jest w żadnym stopniu zależna od tego, czy osoba podżegana podjęła się dalszych czynności. Czynność podżegania może być dokonana na wiele sposobów, nie tylko werbalnie ale np. może być dokonana za pomocą pisma, sms, za pomocą gestu, itp. Podżegacz ponosi odpowiedzialność taką samą jak sprawca czynu tj. grozi mu kara przewidziana za przestępstwo do którego podżegał. W tym przypadku morderstwa dwóch Prezydentów RP i okradzenia rolnika z zabytków wpisanych do Rejestru Zabytków.

Ad 3 Pomocnikiem jest osoba, która z zamiarem bezpośrednim aby inna osoba dokonała czynu zabronionego swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie. Wskazuje się, iż może to nastąpić między innymi przez takie czynności jak dostarczenie samolotu lub innych środków transportu, udzielenie rady lub informacji.

Pomocnictwa można dokonać przez działanie np. wsadzenie dwóch Prezydentów RP i wielu osób do jednego samolotu albo przez zaniechanie np: mimo posiadanych wiarygodnych informacji o kradzieży zabytków wpisanych do Rejestru Zabytków zaniechanie ścigania będąc Premierem z tym, że pomocnictwa przez zaniechanie można dokonać tylko w sytuacji gdy na kimś ciąży szczególny prawny obowiązek zapobieżenia danemu skutkowi i tak np. właśnie na Premierze spoczywa odpowiedzialność Konstytucyjna do pilnowania wolności i mienia obywateli gdy z obowiązków tych nie wywiązuje się Minister Sprawiedliwości; Prokurator Generalny.

Odpowiedzialność za pomocnictwo do dokonania czynu zabronionego jest odpowiedzialnością samoistną to znaczy, że nie jest uzależniona od tego czy osoba której udzielana jest pomoc zrealizuje swój czyn. Innymi słowy pomocnik odpowiada za samo zachowanie będące ułatwieniem do popełnienia przestępstwa dla określonej osoby w określonej sytuacji ponieważ można je popełnić tylko z zamiarem bezpośrednim np. szef BOR-u mimo ciążącej na nim odpowiedzialności zapewnienia ochrony życia Prezydentów RP oddelegowuje świadomie w ostatnią podróż swych kolegów z BOR-u, odpowiada za sam ten fakt.

Pomocnik ponosi odpowiedzialność taką samą jak sprawca czynu tj. grozi mu kara przewidziana za przestępstwo w którego popełnieniu chciał pomóc w tym przypadku zamordowania dwóch Prezydentów RP oraz kradzieży mienia wielkiej wartości wpisanego do Rejestru Zabytków.

Z tego podsumowania wynika aby uniknąć odpowiedzialności karnej w Polsce śledztwo muszą prowadzić Rosjanie [chyba Sowieci? – admin] na zasadzie radia Erewań. Oto ona:

Czy autorzy dowcipnych programów i publikacji Waszej rozgłośni otrzymują honoraria?
– Oczywiście. Od jednego roku aż po karę śmierci.

Wniosek o Trybunał Stanu

http://rafzen.wordpress.com

Autor przyjmuje za pewnik, iż prezydent Lech Kaczyński i osoby mu towarzyszące zostały zamordowane. Admin takiej pewności nie ma, choć nie wyklucza działań (fatalna organizacja) mających zwiększyć prawdopodobieństwo katastrofy.

Komentarze 4 do “Partie polityczne jako legalne oraganizacje kryminalne w Polsce.”

 1. syzyf said

  http://wolnapolska.pl/index.php/item/29-padziernika.html

 2. mgrabas said

 3. mgrabas said

  system partyjny to rodzaj zbójectwa na społeczeństwie
  partie polityczne szkodzą Polsce czego efektem jest kondycja Polski
  partie żerują na budżecie państwa, dbają tylko o swój partyjny interes i słuchają tylko swoich przywódców, a społeczeństwo nie ma nad nimi żadnej kontroli
  partie przegłosowują ustawy, sprzedają Polskę i nie liczą się z losem zwykłych ludzi, którzy w coraz większej biedzie pozostawieni są samym sobie
  system partyjny to główna przyczyna upadku Polski, partyjniactwo powinno być traktowane na równi z działalnością przestępczą przeciwko społeczeństwu

 4. Zbyszko said

  Tzw emeryci unijni (Polacy na zagranicznej unijnej emeryturze powracający na starośc do Polski) także sa okradani z dużej części tych zagranicznych emerytur. Co jest dziwne i nespotykane w UE

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: