Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lesnick o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rabin: ślub z gojem, wypełnieniem woli nazistów

Posted by Marucha w dniu 2011-10-30 (Niedziela)

Rabin Israel Meir Lau, wygłosił w Ramat Gan rasistowskie tezy, skierowane do młodzieży która wróciła z Polski. Według szefa Yad Vashem, poślubienie goja, to jak wypełnienie woli nazistów.

Israel Meir Lau swoje poglądy kierował do prawie 400 uczniów jednego z liceów w Ramat Gan. Wrócili oni właśnie z wycieczki do Polski, dlatego w przemówieniu rabin, twierdził m.in. że w USA byłoby obecnie prawie 30 milionów Żydów, gdyby nie asymilowanie się tamtejszej diaspory.

Rabin przedstawił, także historię żydówki urodzonej w Polsce, która w czasie Zagłady poślubiła goja, a swoje dziecko oddała do zakonu. Miał to być negatywny przykład porzucania judaizmu, który to akt, jest dla Laua wypełnieniem polityki nazistów, bowiem Trzecia Rzesza chciała nie tylko zniszczyć Żydów, ale także judaizm. Odchodzenie od religii jest więc działaniem na jej rzecz.

Przemówienie spotkało się z dezaprobatą części widowni.

Rabin Israel Meir Lau urodził się w 1937 roku w Piotrkowie Trybunalskim, a od 1939 do 1945 roku mieszkał w niemieckich gettach, wybudowanych na terenie Polski. W latach 1993-2003 był naczelnym rabinem Izraela, zaś obecnie jest przewodniczącym Instytutu Yad Vashem.

Źródła: rp.pl / Gazeta.pl
MM

http://narodowcy.net

W pełni popieramy poglądy rabina. Z mieszanych małżeństw rodzą się albo Żydzi, albo mamzery. Należy zatem odgraniczyć państwo żydowskie murem od reszty świata i przetransportować tam całą diasporę, która wszak cierpi antysemickie prześladowania gdzie by nie mieszkała. Mogą ze sobą zabrać drukarnie pieniędzy. – admin.

Komentarzy 6 do “Rabin: ślub z gojem, wypełnieniem woli nazistów”

 1. Ość said

  Tak by było najlepiej. Odizolować ich od reszty świata. I to byłby ich koniec. A na tych co zostaną jakiś żydozol wymyślić i spryskiwać się od tej zarazy.

 2. krzysztof1942 said

  ad. 1
  To pachnie gettem.

  Brońmy się w bardziej cywilizowany sposób. Odwróćmy hasło rabina – „Ślub z żydem lub żydówką, przejaw skrajnego braku patriotyzmu”.

  Brońmy się !!!

  Istnieje pewna „nagonka” na emerytów. Jacy oni biedni. Nie starcza na leki, na życie i w ogóle żyją w niegodziwych warunkach. A ci, którzy zdecydowali się przekazać swój majątek rodzinie za dożywocie to nie dość, że dostaną domiar… tfu! zapłacą podatek od wartości majątku, to jeszcze mogą być źle potraktowani przez obdarowanych krewnych („dziadek wyrzucony do chlewu..”, „babcia przeniesiona do piwnicy…” i tym podobne artykuły w prasie).
  I tutaj „wspaniałe państwo” zwraca się do emerytów – hipoteka odwrócona – nie dość, że nie zapłacisz domiaru ale będziesz dostawał co miesiąc dodatkowe pieniądze – HURA !!! (sraj na rodzinę i tradycje, bierz kasę, co tam jakiś patriotyzm lokalny, jesteśmy przecież Europejczykami).
  A bank po uzyskaniu nieruchomości, po śmierci byłego właściciela, sprzeda ją „swojemu człowiekowi” za najwyżej 60% wartości nie tracąc nic.I obudzimy się „z ręką w nocniku”.

  Brońmy się !!!

  1. W/g mnie jednym z elementów jest podniesienie płacy minimalnej do poziomy realnej wartości pracy w Polsce. Straszenie hasłem „czy się stoi, czy się leży…” jest anachronizmem. Jak pracownik stoi lub leży to pracodawca go wyrzuca.
  Podniesienie płacy minimalnej automatem podniesie najsłabsze emerytury. Zniknie potrzeba „pomocnej ręki” hipoteki odwróconej.
  2. Zmniejszmy realne podatki. Uprośćmy maksymalnie system podatkowy. Zlikwidujmy wszystkie ulgi podatkowe, są one generatorem wszelkich oszustw i nieprawidłowości podatkowych. Przez znaczące zwiększenie płacy minimalnej zwiększą się wpływy podatków.
  3. Zmniejszmy znacząco administrację państwową (uproszczenie systemu podatkowego może znacząco zmniejszyć administrację zajmującą się sprawdzaniem podatków).

  Jest jeszcze wiele elementów wymagających poprawy.

  Brońmy się !!!

  Nie jestem antysemitą, ale uważajmy na Żydów, oni w większości są kosmopolitami. Oddajmy naprawę Rzeczypospolitej w ręce polskich patriotów – choć nie wiem jak to, w obecnej rzeczywistości, zrobić.
  Dla mnie „doskonałym” przykładem żydowskiego patriotyzmu było zachowanie się żydów po 17 września 1939 roku na wschodnich obszarach II Rzeczypospolitej.

  Brońmy się !!!

 3. 166 bojkot TVN said

  Najbardziej podoba mi się to stwierdzenie: „urodził się w 1937 roku, od 1939 do 1945 mieszkał w niemieckich gettach”

  Jeszcze trochę, a dojdzie do tego, że Polacy budowali niemieckie getta w których Niemcy łaskawie udzielali schronienia Żydom, których prześladowali i mordowali Polacy. To jest tak napisane. WIELKIE SKOORDYNOWANE KŁAMSTWO, KTÓRE STANIE SIĘ OBOWIĄZUJĄCĄ PRAWDĄ, JAK TYLKO WYMRĄ WSZYSCY, KTÓRZY PRZEŻYLI DRUGĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ.
  Bezczelny kłamca, z narodu, który prowadzi ustawiczną eksterminację Polaków, kapłan zbrodniczej religii.

 4. maran said

  tu video ukazujace jak Izraelskie bandy zoldakow niszcza sady i drzewa oliwne ,ktore sa czesto podstawa utrzymania i tak biednych, palestynskich rodzin.
  Zabieraja im ziemie, niszcza ich drzewa, ktore z taka pieczolowitoscia byly pielegnowane przez cale pokolenia. Zabieraja im czesto jedyne zrodlo skromnego utrzymania. Te zbrodnia odbywaja sie CODZIENNIE, na oczach calego swiata, a swiat milczy, a politycy ,ktorzy sprzedali swe dusze Lucyferowi ,wspieraja te nazistowskie zbrodnie US/Israela.

 5. Kapsel said

  Re 2
  Niech Pan nie czyta prasy a uważniej czyta Gajówkę,

 6. Ość said

  USA: Kolejnych 9 Żydów aresztowano pod zarzutem wyłudzania pieniędzy w ramach tzw. odszkodowań dla ofiar Holokaustu

  Dziewięć osób uczestniczących w procederze wyłudzania pieniędzy w ramach tzw. odszkodowań dla tzw. ofiar Holokaustu, zostało oskarżonych o kradzież 57 milionów dolarów z organizacji powołanej oficjalnie do ściągania pieniędzy od rządu niemieckiego.Wśród oskarżonych jest pięciu byłych pracowników żydowskiej organizacji The Conference on Jewish Material Claims against Germany, którzy zostali aresztowani pod zarzutem spreparowania 5 tysięcy wniosków, w zamian za łapówki.

  Od grudnia 2009 roku postawiono oskarżenia 30 osobom podejrzanym o kradzież, defraudację i inne oszustwa narosłe wokół przypływu pieniędzy dla żydowskich organizacji. Co najmniej 19 osób przyznało się do stawianych im zarzutów.

  Rząd niemiecki wypłaca 3.500 dolarów USA każdej osobie pochodzenia żydowskiego, która złożyła wniosek stwierdzający, że “uciekła” przed prześladowaniami nazistowskimi. Sprytni złodzieje skorzystali z okazji, wysyłając tysiące aplikacji na prawdziwe nazwiska, lecz ze zmienioną datą urodzenia do osób nie mających nic wspólnego z okresem tzw. Holokaustu. Jak stwierdza Carrie Fisher, specjalny agent FBI zajmujący się oszustwem: “Ustaliliśmy dużą liczbę aplikacji, których nazwiska i numery Social Security okazują się być prawdziwe, ale ich daty urodzenia zostały zmienione w ten sposób aby wyglądało, że aplikant urodził się przed lub podczas II wojny światowej”.

  Wielu z oskarżonych “rekrutowało” do składania wniosków rosyjskich Żydów – emigrantów do USA, którzy za łapówki godzili się na udostępnienie swoichdanych.

  Pięć osób aresztowanych 12 października w tej sprawie, to pracownicy żydowskiej organizacji: Genrikh Kolontyrskiy, Viktor Levin, Ella Voskresenskiy, Henry Gordon i Zlata Blavatnik, oraz Pyotr Blavatnik, Yevgeniya Abramovich, Asya Galindo i Lana Kagan. Anna Zinger aresztowana została 5 października, a Oksana Romalis – 26 sierpnia. Wszystkim oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności do lat 20.

  Aktualizacja: 2011-10-14

  http://blogmedia24.pl/node/53052

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: