Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ruch Palikota i kokaina z Peru

Posted by Marucha w dniu 2011-10-31 (Poniedziałek)

Ruch Palikota prze na legalizację marihuany. A co z kokainą? Dwóch panów z Peru zainwestowało niedawno miliony w spółkę giełdową Green Technology, której założycielem, udziałowcem i prezesem był doradca Palikota, Piotr Tymochowicz.
Słońce Peru?

Peru to daleki kraj, do którego Tusk Donald odbył w maju 2008 swoja podróż życia. Peru to także rosnący w sile eksporter kokainy: http://online.wsj.com/article/SB1253579399348296…

Dwóch panów z Peru, Jose Carlos Vallejo i Gustavo Enhi De Aliaga, utworzyło 18 listopada 2005 roku spółkę Ev Capital Group LLC w Key Biscayne, Floryda, USA. Obaj sa dyrektorami spółki, nie ma innych pracownikow, obroty roczne spółki są poniżej 100 tys dolarów. Obaj panowie podaja za swój adres adres spółki: 687 Woodcrest Rd. Key Biscayne, MIAMI FL 33149.

Spółka zarządzana jest przez lokalnego księgowego pana Williama Segala, 20801 Biscayne Blvd, # 304, Aventura, FL 33180.

Kilka miesięcy później, 2 lutego 2006 roku, panowie Vallejo i Enhi De Aliaga utworzyli holding nieruchomości w Peru pod nazwa CONSORCIO EHNI VALLEJO RVV S.A.C., ulokowany w mieście Miraflores.

Po podróży życia Donalda Tuska do Peru, panowie Vallejo i Enhi De Aliaga musieli stwierdzić, że zielona wyspa Polska jest krajem nieograniczonych możliwości.

Na przełomie 2010 i 2011 spółka z Florydy panow Vallejo i Enhi De Aliaga zaczęła kupowac akcje spolki Green Technology (ex-Infinity SA), notowanej na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dzisiaj Peruwiańczycy z Miami maja już 67% kapitału spółki.

Spółka Green Technology (Infinity) zadebiutowała na giełdzie 6 lipca 2010, kurs akcji wynosił wtedy 1.10 PLN. Dzisiaj kurs akcji wynosi 13 groszy. Stały spadek kursu akcji nie wystraszył Peruwiańczyków, przeciwnie, dokupywali oni akcje spółki.

Tak się składa, że założycielem, prezesem i udziałowcem spółki Green Technology (ex-Infinity) był Piotr Tymochowicz, doradca Leppera i Palikota, ktory odszedł ze spółki dwa tygodnie po jej wejściu na giełdę.

Były Prezes Tymochowicz sprzedał więcej akcji, niż było w jego posiadaniu. W dokumencie informacyjnym podano, że Tymochowicz przed debiutem miał ponad 2,88 mln akcji (23,1 proc. ogółu walorów), z których 300,3 tys. zostało dopuszczonych do obrotu. W lipcowym komunikacie podano z kolei, że członek zarządu (w domyśle – Tymochowicz), sprzedał na rynku 330 tys. walorów. Wcześniej Infinity nie informowało jednak o dokupowaniu akcji przez szefa zarządu.

Na początku spółka (Infinity) miała prowadzić wizjonerski portal i przechowywać DNA jego członków w sejfie w Szwajcarii. Drugie wcielenie spółki (Green Technology) poszło w energie odnawialne.

A następnie w spółkę weszli za miliony Peruwiańczycy z Miami.

W okresie przedwyborczym.

Nowym prezesem Green Technology został w lipcu 2011 roku pan Miron Maicki, były prezes RUCH i doradca zarządu Bartimpeksu.

Mamy nadzieję, że pan Maicki dogada się z Peruwiańczykami z Miami i czekamy na następne, trzecie wcielenie spółki Green Technology vel Infinity.

Czekamy tez na następne owocne inwestycje Peruwiańczyków z Miami.

http://niepoprawni.pl

Komentarzy 25 do “Ruch Palikota i kokaina z Peru”

 1. aga said

  Kto wyhodował Palikota?

  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/2260/kto-wyhodowal-palikota

 2. Shakespear said

  Spółka coś słaba

  http://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=GREENTECH

 3. aga said

  Ks. Natanek ujawnia jak się ks. Małkowski wreszcie przekonał jakim katulikiem – gadem jest Jarkacz:

  http://all.gloria.tv/?media=210139

 4. Marucha said

  Re 2:
  Spółka to zapewne tylko parawan dla innej działalności. Podobnie jak niektóre chińskie restauracje świecące pustkami, a jakoś nie zwijające interesu.

 5. Piotrx said

  Przepraszam ze nie na temat:

  http://www.mt1033.pl/wciaz-za-malo-podpisow–by-uratowac-od-smierci-przez-powieszenie-pakistanska-chrzescijanke,392,a.html

  UWAGA: Podpisać petycję można na anglojęzycznej stronie: http://www.callformercy.com.

  Na polskiej stronie: http://www.gpch.pl/index.php/akcje/48-akcje-wsparcia/575-pomoz-uwolnic-asie-bibi można znaleźć instrukcję w języku polskim, która może ułatwić złożenie tego podpisu.

  Trwa akcja zbierania podpisów pod petycją do władz pakistańskich, by zrezygnowały z egzekucji chrześcijanki Asii Bibi, która została skazana na karę śmierci za rzekomą obrazę islamu.

  Asia Bibi to matka pięciorga dzieci, która ma być powieszona przez władze pakistańskie za poglądy chrześcijańskie. Kobieta powiedziała do swoich islamskich koleżanek, które natarczywie domagały się od niej zmiany wiary: „Jezus Chrystus umarł za moje grzechu i za grzechy świata. Nie zrobił tego dla was Mahomet.” Po tej wypowiedzi Asia został pobita wraz z trójką córek i zaciągnięta siłą przed sąd muzułmański, który skazał ją na powieszenie za „bluźnierstwo przeciw Mahometowi.”

  Bibi jest jedyną osobą w Pakistanie, którą ma spotkać tak surowa kara za wyrażenie poglądów religijnych. Obecnie, w związku z narastającymi prześladowaniami chrześcijan przez islamistów, którzy coraz łatwiej dochodzą do władzy w krajach Biskiego Wschodu i Azji – prowadzona jest akcja zbierania podpisów pod petycją do władz pakistańskich, by wywrzeć na nie presję i nie dopuścić do haniebnej egzekucji niewinnej kobiety. Sprawa jest bowiem precedensowa.

  Jak na razie udało się zebrać pod petycją jedynie ponad 324 tys. podpisów. Organizatorzy protestu chcą, by inicjatywę poparło przynajmniej milin osób. Stąd apel do wszystkich chrześcijan, by włączyli się w akcję.

  W sumie swoje poparcie dla Bibi zamanifestowało ponad 150 tys. Pakistańczyków, 130 tys. Amerykanów i 8 tys. mieszkańców Federacji Rosyjskiej. Po niedawnym tekście „Gościa Niedzielnego,” Polska przesunęła się pod względem liczby zebranych podpisów z ósmego na czwarte miejsce na świecie. Nadal jest to jednak bardzo niewiele, jak na 38 – milionowy kraj, w dodatku katolicki: zaledwie 4984 podpisów.

  Postawa Asi Bibi powinna dać wiele do myślenia katolikom w tych państwach, w których na co dzień nie muszą się oni obawiać o śmierć, w przeciwieństwie do krajów Bliskiego Wschodu i Azji, gdzie dominuje islam. Bibi mogłaby ocalić swoje życie, gdyby wyrzekła się wiary w Chrystusa. Nie zrobiła tego, mimo, że ma pięcioro dzieci i przebywa od czerwca 2009 r. w zatęchłej, pozbawionej okien i bardzo ciasnej celi Przy życiu wciąż trzyma ją myśl o dzieciach, które są jej największą nadzieją.

  Osoby, którym los Asii Bibi nie jest obojętny, mogą włączyć się wakcję, składając swój podpis za pośrednictwem Organizacji Głos Prześladowanych Chrześcijan.

  Organizacja zabiega o uwolnienie odważnej chrześcijanki i zapewnienie całej jej rodzinie bezpieczeństwa. – Bo jeśli tylko ją uwolnią, islamiści ich wymordują – tłumaczy pastor Maciej Wilkosz z Głosu Prześladowanych Chrześcijan. Podobny przypadek zdarzył się w zeszłym roku, gdy pakistański sąd uwolnił od zarzutu bluźnierstwa dwóch innych chrześcijan, braci Rashida i Sajda Emmanuelów. Biegli grafolodzy uznali, że to nie oni napisali rzekomo bluźnierczą broszurkę. Islamski fanatyk i tak jednak zastrzelił obu braci przed budynkiem sądu. Islamiści zastrzelili też dwóch polityków, którzy odważyli się zabrać głos w obronie Asii Bibi: gubernatora Salmana Tassera i ministra Shahbaza Battiego, jedynego chrześcijanina w rządzie Pakistanu. Prawdopodobnie rodzina musiałaby wyjechać z Pakistanu. W tej chwili najważniejsze jest jednak, żeby ocalić chrześcijance życie.

  Podpisać petycję można na anglojęzycznej stronie: http://www.callformercy.com.

  Na polskiej stronie: http://www.gpch.pl/index.php/akcje/48-akcje-wsparcia/575-pomoz-uwolnic-asie-bibi można znaleźć instrukcję w języku polskim, która może ułatwić złożenie tego podpisu.

 6. revers said

  to nawet ladnie sie sklada w logiczna calosc lewego finansowania ruchu palikota i PO, napewno nie bez wiedzy „sluzb” tych starszych. Towarzysza temu marsze na rzecz
  palenia konopii ( czyt. wciagania koki, strzaly z hery ), na szybko ustawowe zwalczanie konkurencyjnych „dopalaczy”.

 7. revers said

  ad3. jarkacz to pikus, ale o obecnym papiezu mowa w sluzbie lucyferian i krolu nwo a raczej one world order, o kardynalach ktorym rozaniec przeszkadza, purpurowi widza symbolach KK nowa krucjate.

  w 42:30 nie mozna zrozumiec fonetycznie slowa o papiezu, jak by bylo wyciete, moze ktos lepiej percepcjowal?.

 8. Rysio said

  „…Ruch Palikota prze na legalizację marihuany. A co z kokainą?…”

  Wszystkie narkotyki powinne byc’ legalne.

  Nielegalne natomiast mozna zrobic’ herbate i kawe,.

 9. Guła said

  Jarkacz to nie tylko Palikota wypromował, czyli stworzył, ale i Stalina. Mówię Tobie Aga. Tak było.

  I tylko człek zastanawia się, czasami, czy to całe tałatajstwo musi manifestować ten lęk przed jednym Jarkaczem? Przecież to nawet nie zabawne. To śmieszne.

 10. Brus_Zły_Lis said

  ponoć wielkie przekręty kręcił w czasie wyborów – ludziom nie płacił itp.
  http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/10/don-stanislao-rzecznikiem-po.html

 11. Marucha said

  Re 5:
  Dziękuję za informacje.
  Obecnie jest tam 441,189 podpisów.

 12. aga said

  A ja Tobie Gulo mówię,że juz nie tylko masz problem z odróznianiem prawdziwego polskiego patrioty od fałszywki ale i uczucia pogardy i obrzydzenia od strachu…

  Wszelkich odcieni diabelstwa i klamstwa, krętactwa nie nalezy się bac ale je zwalczać 🙂

 13. Marek S said

  „Spółka zarządzana jest przez lokalnego księgowego pana Williama Segala, 20801 Biscayne Blvd, # 304, Aventura, FL 33180.”

  Segal – to typowo żydowskie nazwisko w USA. Przypuszczam że pozostali dwaj panowie również z tej samej nacji. Nazwiska nie powinny mylić. Oni zmieniają je jak rękawiczki.

 14. Guła said

  „A ja Tobie Gulo mówię,że juz nie tylko masz problem z odróznianiem prawdziwego polskiego patrioty od fałszywki ale i uczucia pogardy i obrzydzenia od strachu…”

  Przyznam się, ze od pewnego czasu, jest to problem. No, dla mnie.

 15. Ostrokul said

  Co do mnie, to znam o wiele ciekawsze i bardziej finezyjne sposoby prania pieniedzy. Te zydki z majami to jakies niedorobione, albo to tylko wabik dla odciagniecia uwagi, a naprawde to oni maja o wiele potezniejsza operacje w kamuflazu. Kto ich tam wie.

 16. Guła said

  A swoja drogą dlaczego ten PiS nie chce wygrać i przejąć schedy po PO?
  „Miernoty jego izolują” jak twierdzi profesor Staniszkis? 🙂

 17. z sieci said

  „…Tu moje osobiste refleksje: Kolumbia kojarzy mi się z olbrzymimi sukcesami celników w Hamburgu, którzy już wielokrotnie zakasowali tony kokainy należącej do mafii kolumbijskiej. Raptem w wyborach w Polsce dostaje 10 procent nieznana partia, popierająca narkotyki. Czy to przypadek, że niekontrolowane przez PKW serwery znajdowały się w firmie Atman ATM, której właścicielami jest kapitał z Kolumbii? Czy to przypadek, że awaria na serwerach PKW umożliwia marginesowi społecznemu popierającemu konsumpcję narkotyków otrzymać immunitet poselski?
  Zostanie ruch pe. potwierdzeny przez Sąd Najwyższy to będą jego przedstawiciele bezkarnie latać do Kolumbii i bez kontroli wwozić do Polski kokainę, niszcząc młode pokolenia Polaków….”

  http://umtsno.com/

 18. revers said

  1 – Ze względu na udowodniony brak fizycznego dozoru i nieobecności delegacji Państwowej Komisji Wyborczej w miejscu fizycznym serwera w firmie ATM z bazą danych obsługiwanej przez aplikację firmy Dituel używanej do obliczania wyników wyborów patrz faks PKW z 18.10.2011 r.
  2 – Ze względu na potwierdzoną przez PKW, internautów i moją osobę awarię dostępu do strony pkw.gov.pl i błędy w zapisach dns, patrz zrzuty u dołu
  3 – Ze względu na błędną odpowiedź na pytanie Czy użyta w wyborach aplikacja firmy Dituel posiada funkcje CACHE? Patrz zrzut i wyjaśnienie u góry
  4 – Ze względu na to, że Przewodniczący PKW Stefan J. Jaworski wskazuje przez pomieszanie i błędną interpretację pojęć http z cache o swoich podstawowych brakach w zakresie bezpieczeństwa w internecie, a przecież on podpisał uchwałę PKW z dnia 27 czerwca 2011 roku w-sprawie-warunkow-i-sposobu-wykorzystania-techniki-elektronicznej wraz z dodatkiem Zasady obsługi informatycznej
  5 – Ze względu na nieprotokołowany i niekontrolowany podczas wyborów tok rozkazów wyczytujących z bazy danych oraz dane te przetwarzających czyli braku monitoringu współpracy aplikacji DituelEP z centralną bazą danych podczas wyborów 2011, nie można potwierdzić prawidłowości przetwarzania danych przez platformę DituelEP podczas wyborów 9.10.2011 roku.
  6 – Ze względu na brak regulacji przepisami przez PKW kontroli centralnej bazy danych – czyli braku kontroli Software Dituel na poziomie kodu programu.
  7 – Zarzucam Państwowej Komisji Wyborczej złamanie procedur wyborczych i zafałszowanie wyników wyborów.
  8- Wnioskuję o unieważnienie wyników wyborów do sejmu i senatu 2011 i ponowne podliczenie, tym razem ręczne, wszystkich wyników cząstkowych z protokołów ręcznych.

  Taki wniosek ma tą zaletę, że nie trzeba będzie przeprowadzać nowych wyborów, a tylko skorygować manipulację wyników poprzez nieznanych przestępców wyborczych.

  A.- wnioskuję na przyszłość, że firma obsługująca wybory od strony software musi robić software w systemie Open Source – szczególnie jeśli chodzi o rozkazy obsługujące bazę danych. Tylko przy otwartej dyskuji nad otwartym kodem jest gwarantowane bezpieczeństwo w sieci!
  B.- wnioskuję na przyszłość, że podczas wyborów musi być monitoring w czasie rzeczywistym rozkazów wymienianych pomiędzy bazą danych, a aplikacją internetową.
  C.- wnioskuję na przyszłość, że firma obsługująca wybory od strony hardware musi pozwolić na fizyczną obecność przedstawicieli PKW, KBW przy serwerze przez cały czas wyborów. Taki serwer to przecież URNA WYBORCZA Z WSZYSTKIMI ODDANYMI GŁOSAMI!

 19. aga said

  Panie Staniszkis-byla konkubina żyda Iredyńskiego i zona jakowegos ambasadora prlowskiego w Japonii -…która dwa dni po śmierci swojego ojca paradowala u tow. Olejnik w czerwonej sukience i czerwonej szmince głosząc ,ze odcina się od dziedzictwa swoich przodkow narodowcow, nie tylko przestala dla mnie byc jakimkolwiek autorytetetem ale nawet nie zasługuje na szacunek.

 20. Krzysztof M said

  Ad. 1

  „Kto wyhodował Palikota?”

  – Tymińskie i Kononowicze.

 21. Krzysztof M said

  Ad. 5

  Dzięki za info. Trza to w ludzi puścić.

 22. Marucha said

  Re 20:
  Kononowicz?
  To prosty, przyzwoity człowiek, niecnie wykorzystywany przez manipulatorów. Co on ma wspólnego z jakimiś politycznymi machinacjami?

 23. Polo said

  Pies z nimi, piję swoją wódkę, palę swoją trawę, leję swoje paliwo, zjadam moje owoce i warzywa. A innym …synom korek w d. Może rozwinę moja wypowiedź. To dla mysilących, inteligientnych.
  Pozdrawiaqm

 24. Rysio said

  re 23. Rysia bardzo cieszy że sa, jeszcze myslace osoby tak jak Polo.

  Nie dał sie ogłupic’ żydowskiej propagandzie PISu i PO zakazujacej palenia trawki.

 25. Krzysztof M said

  Ad. 22

  No przecież nie oni sami, ale ich WYBORCY. Ludzie bezmyślni, bezkrytyczni. Tacy homo-sovieticus. Myślący emocjami, a nie umysłem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: