Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Instytut Rodła we Wrocław…
  Katarzyna T o Wolne tematy (64 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Sebastian o Facet o ksywce „Margot”
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Antares o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Duchowa przestrzeń Polski?
  Boydar o Instytut Rodła we Wrocław…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Segregacja pacjentów. Koronawi…
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Dekalog niewygodnych faktów dotyczących holocaustu

Posted by Marucha w dniu 2011-11-12 (Sobota)

"Prawda nie boi się dochodzenia" - David Dees

1) W 1919 r. Martin Glynn, gubernator Stanu Nowy Jork, opisywał w swoich publikacjach “holocaust sześciu milionów Żydów i 800 tys. żydowskich dzieci”, spowodowany przez “tyranię wojny i pragnienie żydowskiej krwi” w Polsce i na Ukrainie. W tym samym czasie The New York Times oraz inne żydowskie media donosiły, że Żydów palono całymi tysiącami żywcem w synagogach (później się okazało, że Żydzi wraz ze swoimi synagogami przetrwali nietknięci I wojnę światową). Dlatego też, tacy przywódcy jak Roosevelt, Churchill, Eisenhower czy Pius XII, pamiętając o tej fikcji, byli ostrożniejsi i nie wspominali już o 6 milionach ofiar Holocaustu przez duże “H”, które miały zginąć w czasie II wojny światowej, zwanym również Hubrn w jiddisz lub Shoa po hebrajsku

2) Zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, wykonywane przez amerykańskie samoloty zwiadowcze nad niemieckimi nazistowskimi obozami koncentracyjnymi oraz nad innymi miejscami, gdzie dokonano masowych zbrodni, wykazują, że liczby ofiar były od 100 do 1 tys. razy mniejsze niż to zeznawali naoczni świadkowie lub wykazywali historycy Holocaustu oraz inne autorytety. Np. masowe groby w Babim Jarze koło Kijowa na Ukrainie mogły pomieścić maksimum 2400 ciał (a nie jak twierdzono 250 tys.). Natomiast w obozie zagłady w Treblince koło Warszawy (w Polsce) około 4 tys (a nie jak twierdzono 900 tys. do 3,5 mln).

3) Po 2,5 mln zabitych przez rozstrzelanie, następne miejsce zajmują ofiary Holocaustu zagazowane za pomocą spalin z silników Diesla (ponad 2 mln). Patric Buchanan ujawnił w 1993 r. znane w środowiskach specjalistów patologów fakty (“Narzędzie masowych mordów, które nie może zabić”), potwierdzone przez Amerykańską Agencję Ochrony Środowiska, wg których wdychanie spalin samochodowych nie może być uznane za przyczynę masowych zgonów. Warto tutaj przypomnieć przypadek 450 amerykańskich dzieci, które zostały zablokowane w pociągu w tunelu kolejowym pod Waszyngtonem przez 90 minut w spalinach i wszystkie wyszły cało z wypadku.

Prawdziwa komora gazowa

4) Cyklon B, środek powszechnie na świecie używany do fumigacji, pozostawia na ścianach grubą, niebieską warstwę żelazocjanków. Jednakże, w Auschwitz-Birkenau praktycznie nie znaleziono takich śladów na cegłach i płytach pochodzących ze śmiercionośnych komór gazowych. Podważa to twierdzenie o zagazowaniu 600 tys. Żydów w dwóch komorach krematoriów w Auschwitz-Birkenau.

5) Zdjęcia z niemieckich obozów koncentracyjnych, zrobione przez żołnierzy alianckich, którzy je wyzwolili, pokazują więźniów (w tym dzieci żydowskie) w niezłej kondycji fizycznej. Powszechnie znany obraz zwałów trupów (żaden z nich nie miał oznak wycieńczenia z powodu głodu), spychanych do masowych grobów przez brytyjskie buldożery w obozie Bergen-Belsen, to rezultat wysokiej śmiertelności wśrod więźniów obozu, spowodowanej działalnością angielskich studentów medycyny, którzy leczyli więźniów obozu z tyfusu i dezynterii, podając im sproszkowane mleko, zamiast kostkek cukru i ziarenek soli z przegotowaną wodą, jak to robili nazistowscy sprytni doktorzy.

6) Zdjęcia z dnia wyzwolenia Dachau, zrobione przez żołnierzy US Signal Corps, ukazują setki odprężonych więźniów, którzy ignorują dostawę 3 tys. bochenków chleba przez amerykańskie ciężarówki i domagają się natarczywie papierosów, które rozdają amerykańscy oficerowie. Zdjęcia te mogą być dowodem, że w nazistowskich obozach koncentracyjnych nie było głodu. Natomiast na masową skalę występowało odwodnienie organizmu przy biegunkach, które spowodowane były brakiem czystej wody. Alianci z premedytacją bombardowali bowiem ujęcia wody pitnej, filtry i stacje sieci elektrycznej w Niemczech. Dla kontrastu trzeba to porównać ze zdjęciami opuchłych z głodu jeńców konfederackich w obozach Unii w czasie wojny domowej 1863-65 w USA, gdzie na skutek niewyobrażalnego zatłoczenia oraz makabrycznych warunków sanitarnych umierali oni masowo.

7) W edycji Encyclopedia Britannica z 1956 r. szanowany rabin Jacob Marcus, twórca American Jewish Historical Society oraz dziekan Hebrew Union College, napisał, że większość Żydów europejskich zostało wywiezionych przez nazistów w nieludzkich warunkach do pracy na wschodzie, gdzie wielu zmarło. Jednakże, pamiętając o propagandzie “holocaustu” z I wojny światowej, rabin Marcus zignorował oskarżenia Międzynarodowego Trybunału Wojskowego w Norymberdze (1945-48) o ludobójstwo.

Po to, aby zapobiec fatalnym skutkom terroru jaki wystąpił w wojnie francusko-pruskiej w 1871 r. oraz w czasie innych konfliktów w tym czasie, uchwalono Konwencję Haską (1905) i Genewską (1921), dotycząca sposobu prowadzenia wojny. Artykuły tych konwencji dopuszczały możliwość wykonania egzekucji cywilów schwytanych z bronią w ręku oraz tych, którzy wspierali podziemny opór. Dlatego w niemieckich filmach dokumentalnych można obejrzeć chwytające za serce sceny publicznego wieszania lub rozstrzeliwania takich przestępców (alianci również dokonywali egzekucji młodocianych Niemców, schwytanych na terenach okupowanych). Konwencja Genewska z 1949 r. anulowała te artykuły, dlatego Amerykanie pozwalali żołnierzom armii południowokoreańskiej na masowe rozstrzeliwanie wziętych do niewoli jeńców północnokoreańskich (włączając w to cywilów). Obecnie Amerykanie przywrócili możliwość torturowania “terrorystów”, jak to miało miejsce w więzieniu Abu Graib.

9) W 1979 r. profesor psychologii na Uniwersytecie w Oklahomie, amerykański Żyd, Howard Stein opisał syndrom “zbiorowej fantazji żydowskiego męczeństwa i wszechmocy” jako sposobu “przetrwania przez prześladowanie”. W 1991 r. największy autorytet w zakresie Holocaustu II wojny światowej, historyk prof. Raul Hilberg, publicznie zakwestionował zeznania naocznych świadków i oświadczył dla Cleveland Jewish News, że dla niego liczą się tylko fakty. W eseju opublikowanym w New York Times z 1 stycznia 1994 r. uznał “syndrom ocalałego z Holocaustu” jako przyczynę fałszywych wspomnień ofiar II wojny światowej. Dotychczas, conajmniej kilkanaście takich wspomnień uznano za “mistyfikacje”. Na Internecie na początku 2009 r. znalazłem ponad 5 tys. krytycznych postów, poddających w wątpliwość nieomal religijną wiarę w ideę Holocaustu. W tym samym czasie kilkanaście szeroko promowanych przez media światowe “wspomnień” autorów ocalałych z Holocaustu zostało uznanych przez autorytety za fałszerstwa Holocaustu.

10) W 2003 roku, w 58 lat po zakończeniu II wojny światowej, izraelscy demografowie ujawnili, że nadal żyje na całym świecie ponad 1 mln Żydów, zarejestrowanych jako “ofiary Holocaustu”, którzy czekają na zasiłki z funduszy na pomoc humanitarną. Można stąd wyciągnąć wniosek, że conajmniej 2 mln żydowskich nastolatków, dzieci i niemowląt, które nie mogły być użyte do ciężkiej pracy fizycznej, a więc powinny być przeznaczone do likwidacji, przeżyło Holocaust. Zakładając średnią długość życia na 70 lat, można uznać, że te 1 mln 100 tys. zarejestrowanych “ocalałych z Holocaustu” to najmłodsza grupa z 12 mln Żydów jacy pozostawali ciągle przy życiu w Europie w 1945 r., a którzy w rzeczywistości nie byli poddani nazistowskiej eksterminacji, jak się powszechnie uważa. Paradoksalnie, izraelscy demografowie oraz pracownicy socjalni stali się najpoważniejszymi “podważającymi Holocaust” (Holocaust Deniers).

Tłumaczył Stanisław Terlecki

Źródło: http://newsfromthewest.blogspot.com
Za: http://www.polskawalczaca.com

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

Komentarze 63 do “Dekalog niewygodnych faktów dotyczących holocaustu”

 1. Elzbieta Gawlas said

  Czy mozna prosic o odchwaszczenie Rewirow:

  http://marucha.v3v.org/viewforum.php?f=3&sid=cec0dfcd07532b64c3d7e2c1896ba9d8zcznie

 2. Polo said

  Niebezpieczne tematy tu się ukazują, oby nie zakończyły się pod marketem w Opolu.

 3. Marucha said

  Re 1:
  Niestety, spamerskie bydło dość skutecznie zanieczyszcza każde otwarte forum. Postaram się odchwaścić Rewiry, co niestety oznacza ręczne usuwanie każdego postingu.
  Całe szczęście, że gajówka jest dobrze chroniona przez WordPress…

  Re 2:
  Im więcej ludzi odważy się głośno pisać o oszustwach, tym będziemy bezpieczniejsi. Nas jest więcej.

 4. 777 said

  Polecam film na „Planete”, który właśnie jest wyświetlany.

  http://www.telemagazyn.pl/program-tv/3556785993,kanciarze_z_wall_street,id,t.html

 5. KaRabin said

  Wyobraźcie sobie że, ktoś przychodzi do Twojego domu, następnie zostajesz wywleczony z żoną i dziećmi na ulicę i załadowany do pociągu dla bydła .Meta to stacja „obóz” gdzie w krzyku i rozpaczy zostajesz rozdzielony z najbliższymi .Wegetujesz tak w uwłaczających warunkach widząc jak dookoła umierają ludzie i nie wiesz co stało się z Twoją rodziną . Każdy kto stracił tam bliską osobę oraz człowiek który ma choć trochę współczucia dla innych wie ,że jeśli nawet Niemcy potraktowali tak 1000 rodzin to kara powinna być długa i uciążliwa.
  Pan Gajowy zamiast tworzyć tematy rodowodem J .Ulicki powinien próbować zjednoczyć Polaków i biorąc przykład z Żydów zadbać o narodowe interesy tak jak oni.

 6. Krzysztof M said

  Ad. 5

  „powinien próbować zjednoczyć Polaków i biorąc przykład z Żydów zadbać o narodowe interesy tak jak oni.”

  – Sęk w tym, że ONI dbają o swoje narodowe interesy NASZYM KOSZTEM.

 7. Ość said

  @KaRabin Ty źle strzelasz.

  Mówisz o braniu przykładu z żydów. Jak byśmy z nich zaczęli brać przykład i postępować tak jak oni, to byli byśmy tak jak oni, zakałą świata. Choć może miało by to i dobrą stroną bo postępując dokładnie tak samo jak żydzi, dawno by po żydach śladu nie było i świat byłby lepszy. Nas nie-żydów jest więcej. Warto się zastanowić.

  Pod tym linkiem jest niemiecki film z polskimi napisami, który wiele wyjaśnia. Koniecznie go zobaczcie zanim go usuną.

 8. JO said

  Moja Niania byla Nauczycielka Podziemnego Nauczania, Powstaniec Warszawski Pani Janina Sowinska. Opowiadala ona mi o okropienstwach jakie Niemcy Dopuscili sie na Polakach ale nigdy nie opowiadala mi o tym by Istnial Holokaust Zydow a przeciwnie – mowila o Holokauscie na Polakach.

  Dopierow Szkole podstawowej i bardziej nawet z zakladu Pracy moich Rodzicow organizowano zawziecie w latach 60-70 wycieczki do Obozow Zaglady – Oswiecimia – gdzie przedstawiano Historie Mordowania Zydow.

  Mozna Bylo mowic o zabijanych Zydach i brutalnosci Niwmcow ale nie mozna bylo nawet Myslec o tym co stalo sie na Kresach z Polakami,

  Bedac w przedszkolu mialem jak kazdy grupe znajomych…, po latach zdalem sobie sprawe, ze moi koledzy to Zydzi a przychodzac do ich domow sluchalem opowiesci ich babc – pianistka w przedszkolu byla Zydowka….

  Moj Dziadek, przedwojenny nauczyciel akademicki, wsadzony do wiezienia za Stalina za pochodzenie, choc oficjalnie przyszyto inna przyczyne – po wyjsciu z niego, dowiedzial sie , ze powstaje uczelnia w Olsztynie w Kortowie – ubiegal sie tam o prace. Oczywiscie zakazano mu przemieszczania sie do tego Miasta i omowiono mu byc tam Nauczycielem, choc miel ku temu wysokie kwalifikacje.

  Ta uczelnia byla utworzona przez Zydow i dla Zydow (choc wielu to nie wszyscy tam Profesorowie sa pochodzenia Zydowskiego) – zwana byla Czerwona Uczelnia.

  Pochodzenia Zydowskiego Profesor Tarczynski Utworzyl (oficjalnie) Izbe Lekarsko-weterynaryjna W Polsce.

  Doktor Bozemski – b mily czlowiek i dobry lek wet – jest pochodzenia Zydowskiego i wszyscy o tym wiedza…

  Przez Cala Komune Zydzi mieli B dobrze w Polsce. Rok 68 byl prowokacja Zydow dla Zydow – nic Zydzi na uszczerbku nie poniesli a przeciwnie…byla grupa, ktora nie chciala Zyc w Polsce lub nie chciano by w Polsce Zyli a w Izraelu…..Oni teraz Wracaja

  Niech Zydzi wezma odpowiedzialanosc za To co Zrobili i robia

 9. Toronto said

  To byl HOLOHOAX.

  Poza tym:

  ZYDZI ZYDOM ZGOTOWALI TEN LOS – slowa H.Arendt (zydowki) po procesie niemieckiego zyda A.Eichmanna w Jerozolimie; prawie caly aparat wladzy III Rzeszy niemieckiej skladal sie z niemieckojezycznych zydow – vide informacje zawarte w ksiazce D.Brondera pt. „Before Hitler came” (wyd. 1964r).

 10. Ość said

  Nic się nie pisze o apartamentowcach i osiedlach chronionych budowanych tysiącami w całej Polsce – (małe getta). Dla kogo one są – te super drogie monitorowane osiedla-getta? Przeciętny Polak, żeby kupić tam taki apartament musiałby ok. 70 lat oszczędząć (wyliczyłem sam). Żyd nic nie wytwarza, nic nie produkuje. Skąd mają pieniądze na to? Myślę, że można śmiało powiedzieć, że to są pieniądze zrabowane na, gojom, przez tych złodziei. Tak jak wszystko co posiadają.

  To do niczego dobrego nas nie doprowadzi. Niebawem będziemy mieć w Polsce drugą Palestynę. To już majaczy na horyzoncie. Róbmy coś.

 11. KaRabin said

  Re 6
  Skoro Polacy zamiast byc jednością nienawidzą się nawzajem… .”Czemuś głupi – bom biedny? Czemuś biedny – bom głupi?

 12. KaRabin said

  Re7
  „…to byli byśmy tak jak oni, zakałą świata.”
  Bo dbają o swoje interesy i ludzi, dlatego są zakałą?Popacz na Polaków za granicą.Wiesz co o nich mówią autochtoni?

 13. Kazek said

  W temacie obozów koncentracyjnych polecam raporty rotmistrza Pileckiego. bardzo łatwo mozna znależćna googlach.

 14. Krzysztof M said

  Ad. 10

  Nieprawda.

 15. KaRabin said

  Re 13

  ;)Taaak szanują się.

 16. Przeclaw said

  Najbardziej NIEWYGODNYM FAKTEM jest, ze w niemieckich obozach koncentracyjnych siedzieli masowo Polacy. A wszystkie filmy i inne propagandowe opowiesci oparte sa na zeznaniach Polakow, o ktorych nie wspomina sie w tych filmach ani slowem, przy czym podklada sie te ich opowiesci pod rzekome losy Zydow. No, jezeli juz sie wspomina o Polakach, to jako o „oprawcach”.
  Ta niepodpisana wyliczanka w 10 punktach stara sie przemycic to wlasnie klamstwo.
  Panu Gajowemu dziwie sie, ze zamieszcza ten usraelski gniot bez komentarza.

 17. Ość said

  @KaRabin nie pleć bzdur.

  Wytłumacz mi lepiej dla czego słowo żyd jest ubliżeniem. „Ty żydzie” mówi się na oszusta, złodzieja, pasera, kogoś nieuczciwego, do kogo nie można mieć zaufania.
  „Poszło do żyda”, mówi złodziej. Czyli do pasera, którym był żyd od zawsze.

  Mi jak ktoś powie „ty Polaku” to się uśmiechnę. Ale jak powie „ty żydzie” to go pier…lnę w pysk.

  Skąd to się wzięło proszę wytłumaczyć mi. Czy z ich szlachetności czy też z wrodzonej Qr…ści.

 18. KaRabin said

  Zwrot „ty zydzie” jest bluźnierstwem dla Ciebie.” Poszło do żyda” ,mówi „Polak złodziej”.
  „do pasera, którym był żyd od zawsze” ktoś mu towar musiał przynosić więc Żyd sprzedawał Polak kradł, dlaczego tylko oceniasz Żyda? Zrozum wreszcie człowieku ,ze nacja nie ma nic do rzeczy. Człowiek jest albo dobry albo zły, albo mądry albo głupi. Zapytaj przeciętnego dobrodusznego Polaka co myśli o Radiu Maryja. Wyzwie Tadka od najgorszych choć nawet nie ma pojęcia czy RM można słuchać na falach długich czy krótkich. Brak rozumu jest najczęstszym powodem konfliktu. Myśl samodzielnie .Ilu znasz Żydów osobiście?

 19. Ość said

  @KaRabin

  Osobiście w ogóle nie mam ochoty mieć z żydostwem nic wspólnego.

  To nie ja pcham się do Izraela tylko oni chcą mojej ojczyzny i będą w niej zawsze nieproszonymi, podłymi gośćmi, ponieważ okryci są hańba i zbrodnią wobec Polski i świata. Są gorsi od hitlerowskich nazistów. Wystarczy się tylko dobrze im przypatrzeć. Moje hobby to właśnie żydostwo, ich działanie, kultura i wszystko co ich dotyczy. Od dziesiątków lat. Stąd moje zdanie.

 20. KaRabin said

  re18
  No cóż ja Ci nie pomogę;),ale jak na Chrześcijanina katolika to jesteś wyjątkowo otwraty,sprawiedliwy i dobroduszny,normalnie człowiek z sercem na dłoni 🙂

  Ość powiedział/a:
  „Osobiście w ogóle nie mam ochoty mieć z żydostwem nic wspólnego.”
  „Moje hobby to właśnie żydostwo, ich działanie, kultura i wszystko co ich dotyczy”

  Musisz się chłopie zdecydować bo oszalejesz 😉

 21. aga said

  a ka-Rabina to chyba Michnik anty-Ewangelii uczył..

  „Nie przebywaj pośród bezbożnych! …. Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą bezbożnych Ani nie stoi na drodze grzeszników, Ani nie zasiada w gronie szyderców, … raczej na progu domu Boga mego, Niż mieszkać w namiotach bezbożnych. ..”

 22. Ość said

  @KaRabinie, czytaj ze zrozumieniem.

  Dlatego, że żydostwo to moje hobby, nie mam ochoty ich osobiście poznawać i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Zbyt dużo znam ich hańby i napawają mnie obŻydzeniem.

 23. aga said

  Marcin Masny Policja i pokój w Europie
  12 listopada 2011
  Policja na rozkaz rządu z naiwności działa w interesie Wolnych Polaków. Frau Merkel, połkownik Putin, weźcie wy powiedzcie Tuskowi, że nic nie rozumie, co się na świecie dzieje.

  Od dawna zwracałem uwagę organizatorom Marszu Niepodległości na ewentualność prowokacji. Bałem się scenariusza z Jankiem Wiśniewskim. Prawdę mówiąc, gdybym był po stronie przerażonego establishmentu, i był równie cyniczny jak ci ludzie bez sumienia, zapewne wybrałbym ten wariant. Policja brutalnie przerwała przemówienie Krzystofa Kawęckiego, kiedy skandowaliśmy: „Wilniuki, jesteśmy z wami”. Potem ja miałem się odezwać. Zamierzałem powiedzieć mniej więcej: „Tu są Wolni Polacy. Wolni Polacy odbudują sprzedaną przez establishment niepodległość. Rozejdziemy się po domach. Ale naprawdę rozejść się nie mamy już prawa. Jesteśmy razem. Nie damy się zatrzymać.” Mówiąc o establishmencie nie chciałem dotknąć tych kliku posłów PiS, którzy mieli odwagę pójść z Marszem.
  Prowokacja miała w istocie miejsce. Najpierw przyjechały policyjne wozy i polewaczki. Potem wybuchły płomienie na Rozdrożu. A zaraz potem pojawiła się gotowa do akcji straż pożarna. Po kilku minutach policja gwałtownie zażądała rozejścia się. Prowokacyjne podpalenie dało zatem pretekst policji do rozpędzenia największej manifestacji Wolnych Polaków od czasu, kiedyśmy walczyli z ZOMO 30 lat temu. Biedni policjanci wybuchali wymuszonym śmiechem, kiedy tłumaczyłem im z nadmiernym patosem, do czego ich użyła nieroztropna władza.

  Teraz mogą wybuchnąć spory o to, kto zawalił organizację Marszu, kto był agentem, kto był prowokatorem. Jeżeli ktokolwiek do tej dyskusji przystąpi publicznie, z oskarżeniami, to wszyscy uznajmy jego właśnie za agenta i prowokatora. Jesteśmy razem. I nikt nas już nie rozdzieli. Ale bądźmy mądrzy. Popatrzmy na miękki, skorumpowany establishment gotów sprzedać wszystko za parę złotych albo wypłukane z forsy fiie zagranicznych banków kupić za grube miliardy z naszych podatków. Po dzisiejszej manifestacji widzę, że my jesteśmy też z innej planety. Panie Bondaryk, Panie Tusk, Panie Kaczyński, towarzyszko Merkel, pułkowniku Putin – chodźcie z nami! To my jesteśmy przyszłością. Nie tylko w skali Polski. Tak teraz będzie w całej Europie. Nie chcemy nienawiści i wojny. Chcemy współpracy wolnych narodów w nowym świecie, który już nie będzie dyktaturą kilku najsilniejszych bankierów. Liebe Angela, Дорогой Владимир Владимирович, opłaca się wam wolna Polska. Stuknijcie się w głowę, ale mocno, póki nie jest za późno. Bo jak będziecie potrzebować Polaków do wspólnego frontu, to wściekli powiedzą wam: „Niet, Nein!” A naszym celem nie jest konfrontacja. Naszym celem jest pokój w Europie.

  Marcin Masny

 24. niereligijna said

  Karabin
  albo tys troll, lbo nic o zydach nie wiesz,
  ja znam bardzo wielu zydow i nie sa to madrzy ludzie,

  hahaha….

  Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.

  rasa panow!!! hahaha
  na wszelkie religie patrze z boku jak na forme kontroli i manipulacji, doszlam do wniosku – juz to wczesniej pisalam-
  ze zydzi sa najbardziej uzywana grupa.
  Zeby bylo latwiej sobie wyobrazic co ja sobie wykombinowalam to zamienmy zydow na Polakow (tylko dla zobrazowania sytuacji)
  -Ktos nam Polakom w sekrecie oglasza (tak np w XV wieku) ze jestesmy narodem wybranym. Mowi nam (nadal w tajemnicy) ze to my Polacy jestesmy na samym czubku piramidy wladzy! Latami wyszkoleni agenci ucza nas i angazuja w krwawe rytualy. Przez wyluczona dyscypline i nienawisc do reszty swiata ktorych traktujemy jak najgorszych wrogow, nauczylisy sie bezwzglednie faworyzowac tylko „swoich”. Zaczynamy byc widoczni na najbardziej wyeksponowanych stanowiskach, oprocz tego zajmujemy tez te nizsze ….sedziowie lekarze, adwokaci, nauczyciele,
  nie pracujemy w zadnych „fizycznych” zawodach bo to ponizajace , do tego sluza nam goje, ktorzy sa stworzoni do tego.
  Jest w nas tyle pychy ze nawet nie przychodzi nam do glowy ze ktos nas wykozystuje i uzaleznia.
  Od czasu do czasu ktos wsrod gojow reklamuje -protokoly medrcow syjonu-
  tam w kazdym zdaniu jest uzyte slowo – Polacy! wypieramy sie ze to kompletnie nie ma nic wspolnego z nasza dzialalnoscia na swiecie, ze to jakas „podrobka carskich oficerow” ktora ma na celu postawic swiat przeciwko nam.

  Czy pamietacie jacy Polacy byli szczesliwi i wyroznieni gdy Wojtylla zostal krolem swiata???
  Zydzi caly czas takie zadowolenie maja .
  Nie staje w zadnym wypadku w obronie zydow, ale na tyle co ich znam to oni nie sa zadnymi panami swiata, tylko sa uzywani do dewastacji swiata.
  Mozecie mnie ukrzyzowac, ale ja nie wierze w holokaust tzn w to, ze juz byl, ale biore pod uwage ze moze byc bo za caloksztalt zydowskiej dzialalnosci na swiecie to goje moga nie miec nad nimi zadnej litosci.
  Nikt w ferworze walki i zlosci nie bedzie szukal tych podrobionych i niepodrobionych zydow na gorze piramidy, dorwa sie do tych ktorzy zyja miedzy gojami. Przypuszczam, ze ktos bral taka sytuacje pod uwage bo strategicznie obrzezal „biala ameryke”.
  Karabin nie rozpowszechniaj parszywej wzruszajacej zydowskiej propagandy, polecam ci film rozjasniajacy umysl.

  Pamietaj falszowanie historii to grzech i pomysl ze Bog jest milosciwy i moze sie zlitowac nad zydami, jesli beda tak uparcie klamali o tym holokauscie to uzna ze im na nim bardzo zalezy

  ….I SLOWO „CIALEM” SIE STANIE!!!!!

 25. guła said

  „Wyobraźcie sobie że, ktoś przychodzi do Twojego domu,…”

  Przecież nie musimy sobie tego wyobrażać. Nieporównanie więcej rodzin polskich zostało w ten sposób doświadczone przez żydokomunistyczny system terroru od chwili jego powstania, aż do roku 1956.

  Nawet o tym nie wspomniałeś.

  Wiem, wiem to jest mniej istotne.

  I pewnie dlatego Żydzi na swoim Shoah zarabiają krocie i terroryzują winnych i niewinnych a Polacy? A Polacy ….są biedni?

 26. guła said

  Niemcy to nas oczywiście „hołubili” w czasie II wojny światowej.

 27. pikador said

  @17
  Ja znam parę żydów(nawet się z tym nie kryją!) z mojej firmy, i powiem ci gościu że większych kurew to na świecie nie widziałem, ludzi mają za nic a że są w zarządzie to nikt im nie podskoczy ….niestety takie czasy – dla ciebie chyba najlepsze!?

  mała dedykacja dla ciebie :

 28. Kapsel said

  bombardowali bowiem ujęcia wody pitnej, filtry i stacje sieci elektrycznej w Niemczech

  A dlaczego w pierwszej kolejności i to non stop nie bombardowali torów kolejowych z transportami tak wielu ofiar?
  a dlaczego partyzanci tego nie robili ?
  z lotu ptaka taka eskadra jednym lotem mogła by na długo uniemożliwić funkcjonowanie takich transportów.Partyzanci mieli po trasie tez dogodne warunki bo dużo lasów.

  A może i bombardowali i robili to partyzanci tylko jakoś nie wiele na ten temat….

 29. niereligijna said

  Karabin a jak to wylumaczysz?
  z zydowskiej strony wikipedia

  Władysław Bartoszewski (ur. 19 lutego 1922 w Warszawie) – polski polityk, dziennikarz, pisarz, działacz społeczny i historyk.

  Więzień Auschwitz, żołnierz Armii Krajowej, działacz Polskiego Państwa Podziemnego, uczestnik powstania warszawskiego. Dwukrotnie minister spraw zagranicznych, senator IV kadencji, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w rządzie Donalda Tuska.

  19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. Od 22 września 1940 był więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz (numer obozowy 4427). Z obozu został zwolniony 8 kwietnia 1941, prawdopodobnie dzięki działaniom Polskiego Czerwonego Krzyża.

  on zapewne od noworodka „z twarzy” jak zyd wyglada….dlaczego zostal zwolniony z „piekla”? a nie unicestwiony?????

 30. 777 said

  Panu KaRabinowi, jeżeli nie słyszał o talmudzie, polecam książkę ks. dr Stanisława Trzeciaka „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce”.

  Ja nie chcę przebywać z żydami, ale jestem zmuszona pracować z nimi. Jak się rozejrzycie wokół, to znajdziecie ich na pewno na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich, a także wśród ich oddanych pracowników. Nie jesteśmy narodem bez wad, ale nie jestśmy zaborczy wobec innych narodów i nie odmawiamy im prawa do godnego życia.

 31. 777 said

  Niedawno dowiedziałam się, że moja bratowa jest żydówką po ojcu, majorze LWP, uratowanym przez Polakow. Zawsze krytykował „czarnych”, KK i polską historię zwłaszcza przedwojenną. Nie tolerował narodowców. Dopiero po jego śmierci dowiedziałam się kim był. Poza tym nie był złym człowiekiem. Dobrze się czuł w PRL-u.

  Może się okazać, że i wy macie ich w swojej rodzinie.

 32. pikador said

  post jak i dedykacja dotyczyła naturalnie postu „karaBina”

 33. niereligijna said

  Karabin
  z mojego punktu widzenia – sprzataczki – ta historia z masowym gazowaniem ludzi, a potem paleniem zwlok by zatrzec slady zbrodni jest
  kretynskim pomyslem kogos kto kompletnie nie ma pojecia o pracy fizycznej i ekonomii.
  cytat ze strony
  http://pl.auschwitz.org.pl/h/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=29&limit=1&limitstart=2

  W 1942 r. rozpoczęto w Brzezince budowę 4 wielkich komór gazowych i krematoriów, które oddano do użytku w okresie od 22 marca do 25-26 czerwca 1943 r. Komory gazowe przy krematoriach II i III, podobnie jak rozbieralnie, były zlokalizowane pod ziemią, natomiast w krematoriach IV i V na powierzchni. W każdej z nich można było uśmiercić jednorazowo do około 2 tys. ludzi. Natomiast według ustaleń Zentralbauleitung z 28 czerwca 1943 r. krematoria mogły spalić w ciągu doby 4416 zwłok – po 1440 w krematoriach II i III, oraz po 768 w krematoriach IV i V, co pozwalało na kremację w ciągu roku ponad 1,6 miliona ciał (według więźniów zatrudnionych przy spalaniu przepustowość dobowa czterech krematoriów w Birkenau była wyższa i wynosiła około 8 tys.).

  zastanowmy sie nad tym „faktem historycznym”
  krematoria mogły spalić w ciągu doby 4416
  jedne zwloki chudego zyda mogly wazyc 40 kg (minimalizuje sprawe jak moge)
  4416 zwlok x 40 kg = 176 ton zwlok (8 tys zwlok to liczba dwukrotnie wieksza jesli chodzi o wage trupow)

  zastanow sie teraz jaka to ogromna gora zwlok i wyobraz sobie ja w sloneczne upalne lato!!!
  pisza przeciez o dziennej dawce trupow!
  a wyobraz sobie co by sie stalo gdyby opalu zabraklo….
  np nie bylo by dostaw przez tydzien

  jesli ta historia bylaby prawdziwa to na Slasku bylaby strasznie wielka pusta dziura po weglu a w calej Polsce nie byloby ani jednego drzewa.
  Karabin miej szacunek dla samego siebie i nie pisz glupot bo dzieki swojej naiwnej milosci i wspolczuciu dla zydow wychodzisz na imbecyla.

 34. aga said

  ad.24 Nieregilijna,

  pani link sie nie otwiera w „nasim kraju” czy to chodzi o ten film?

  http://www.holocaustdenialvideos.com/

 35. Ość said

  Mam nagrany wywiad z Panią Krecz Modelską, była pracownicą Białego Domu oraz wykładowczynią z George Town USA. Twierdzi, że w USA spotkała człowieka o pseudonimie „Dziadek”, który z maturzystą Bartoszewskim przebywał w Oświęcimiu. Powiedział jej, że któregoś dnia przyjechała po Bartoszewskiego do Oświęcimia delegacja 14 żydów z Bundu, i wywieźli Bartoszewskiego z obozu SALONKĄ!!! Na drugi dzień zostało rozstrzelanych 21 osób z podziemia, mających stanowić wsparcie Armii Krajowej. Od razu pomiędzy więźniami rozeszła się pogłoska, że to była Bartoszewskiego robota.
  Będąc w Warszawie chciała to z Bartoszewskim wyjaśnić. Ale nie mogła w żaden sposób do niego dotrzeć mimo usilnych starań.

  Proszę. Żydzi przyjeżdżają do Oświęcimia i zabierają swojego żyda. Pięknie. Prawda? Jakoś hitlerowcy ich nie złapali i nie spalili w piecu.

  Jej nagranie zachowałem. Możecie jeszcze znaleźć je w Radio Maryja z którego je ściągnąłem.

 36. niereligijna said

  Aga ad #34 dokladnie o ten film chodzi, tak naprawde nie jest to komedia tylko wyklad na temat anatomii klamstwa.

 37. Kapsel said

  re 35
  Tutaj ten temat:

 38. desperado said

 39. KaRabin said

  Re

  Miłosierdziem katolicko -chrześcijańskim z waszych postów bije tak intensywnie że, ze wzruszenia łzy napłynęły mi do oczu. Dobrzy z was ludzie i macie pełne prawo moralne oceniać innych 😉

 40. Ość said

  @KaRabin

  Chrześcijaństwo zostało stworzone przez żydostwo, żeby rzucić nas goi na kolana przed nimi (żydami) i zrobić z nas niewolników. Każe nam nadstawiać drugi policzek a Mojżesz uczy was żydów że ma być OKO za OKO. I to jest właśnie żydowskie miłosierdzie. Ciekawe co by NATO powiedział Benek dykta vel Tauber (B16), czeski żyd.
  Kościół już nie jest kościołem tylko staje się, przez zażydzenie go, świątynią diabła. (80% polskiej hierarchii kościelnej jest pochodzenia żydowskiego) Boga trzeba schować w sercu i bronić się przed zażydzeniam wszelkimi dostępnymi środkami.

  Goje muszą koniecznie poznać talmud i protokoły mądral syjonu, i zacząć postępować identycznie w stosunku do nie goi, czyli żydów, bo inaczej unicestwią nas.

  Świadomość wzrasta jak widać i wynalazek diabła (…) dzieci diabła zniszczy.

 41. niereligijna said

  Ka-Rabin nie rob z nas potworow tylko dlatego ze podlym klamcom nie dajemy sie w glaba robic.
  w zadnym poscie nie ma nic o nienawisci do twojego umilowanego „narodu” ktory narodem nie jest.
  oni tez nie sa zadna rasa wiec nie wypominaj nam ze jestesmy rasisci.
  syjonistow ktorzy ziemie okupowanej Palestyny nazywaja israel nie sa semitami wiec nie jestesmy antysemitami.

  pamietaj tez ze popieranie zbrodni jest zbrodnia!.

  Ps zauwazylam ze jak przystalo na prawdziwego zyda nie podejmujesz zupelnie rozmowy o faktach, np ktoredy szly transporty wegla do Aushwitz i gdzie go skladowano? kto go rozladowywal? gdzie sie podzialy lopaty? a co z tonami popiolow? gdzie zostaly rozsypane?

 42. KaRabin said

  Re 40
  Ość radzę ostrożniej się wypowiadać o chrześcijanizmie i kościele KK ,bo z tego co pamiętam admin niedawno zaznaczył ,ze to portal katolicko -chrześcijański i każdy kto …itd. 😉

 43. KaRabin said

  re 41
  Transport kolejowy
  Oświęcim –Katowice 36KM , 32min
  Skład węgla Miasto Oświęcim
  Rozładunek- więźniowie
  Jeśli chodzi o łopaty to mnie masz, nie mam pojęcia 😉
  Popioły z powrotem wagonami węglowymi ,kierunek – hałdy na Śląsku

 44. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka bardzo sie zgadza z panem KaRabin.

  Wywleczenie zony i dzieci na ulice i zaladowanie do pociag dla bydla zamiast do pierwszej klasy z obsluga jak normalnie podruszowalismy jest bardzo poniszajace.

  Ja wiem bo to sie stalo dla mojej rodziny. Moje Salcie nawet nie zdazyla wziac wszystkie zloto ani wszzystkie brylanty, kture nasza rodzina tak pracowicie skupywala od glupich gojuw.

  Ruwniesz, skoro nas zginelo 6 milionuw w czasie pierwszej wojna i 6 milionuw w druga wojna to nie rozumiem dlaczego 6+6=6 a nie 12.

  Ja mysle sze ten rachunek byl robiony pszez antysemite aby miej dostac odzkodowan.

  A w ogule to ja pan Mordka jest obuszony na te komentasze na tym forum i szeby nie szanowny pan Rabin to by tutaj bylo strach zgladac.

 45. Ość said

  @KaRabin

  Nie podlizuj się Adminowi. Nic Ci to nie da. Wy żydzi macie podwójna moralność. Inną dla siebie a inną dla goi. Ja wiem, że katolickie miłosierdzie jest wam na rękę. Bez niego byście już dawno zniknęli z powierzchni tego świata. Ale to miłosierdzie was wyklucza. Bo ono jest dla ludzi a nie bestii.

 46. Ość said

  @ KaRabin

  Tylko żydzi i żydzi. Jedne plemię które ucierpiało z II wś. Nie było w niej Polaków i innych narodów. Tylko sami żydzi. Jeszcze twierdzą, że Polacy ich mordowali. To Himalaje tępoty, chamstwa, megalomanii i żydowskiej perfidii. Nas przecież zginęło więcej niż żydów. Nie mówiąc już o innych narodach.
  Żydzi na początku wojny myśleli, że w gettach przetrwają. Korboński pisze, że twierdzili, że „to nie ich wojna” i przyglądali się żydki jak Polska krwawi. Nie przeczuwając hitlerowskiego rozwiązania ostatecznego.
  A co powiedzą ciekawe o żydowskim otoczeniu Hitlera w 1/4 żyda i dziesiątkach tysięcy żydowskich żołnierzy w wermachcie (nadgorliwych ze strachu). I amerykańskich żydach, którzy nie chcieli udzielić im pomocy. A co robiło żydowski kapo w obozach? Co wyprawiała żydowska policja w gettach?
  Jedno jest pewne. Gdzie żyd tam destrukcja. Kiedyś ludzkość was rozliczy za rewolucję w Hiszpanii, Meksyku, Rosji. Za I wojnę światową, II wojnę światową i ofiary tych rewolucji i wojen. Wy musicie za to wszystko zapłacić wcześniej czy później. Szykujcie się na to. Mit wiecznie biednego i ciemiężonego żyda musi prysnąć. Pod ta maską jest potwór.

 47. KaRabin said

  re44
  „A-a czy to pies
  Że u jednych wzbudza stres?
  Cóż innych rozbawia do łez
  A mnie woła S.O.S.
  Taki jest pies na posterunku
  Gotów do meldunku
  Lecz, brak mu szacunku
  W stosunku do, w stosunku bo
  Haua, haua, haua
  Burda, szczeka, ja nie kupuję psa
  Choć nie uciekam, przyrzekam, że czekam
  Bo jestem pewien, że oswoi się tak
  Jak oswoił się niejeden
  997 chwytasz za słuchawkę
  Zanim przypniesz psa
  Jak kwiatek do kożucha
  Słuchaj sprawdź mu zajawkę
  Nie kryję, że chałtury ja nie trawię
  Lecz nie trawię też braku kultury
  Gdy z grubej rury, ponury
  Strzela bzdury, który błąd, paszoł won!
  Nie jednemu psu ponury, a więc to
  Pada, mi nie odpowiada
  Nawet gdy to HIP-HOPu zasada
  U stóp mych pada jak trup – nie kupuję psa
  Jeśli chcesz to kup”

  K 44

 48. Ość said

  @Kapsel

  Dzięki, że wstawiłeś Panią Krecz Modelską tutaj.

 49. Mordka Rosenzweig said

  re 47

  Szanowny pan KaRabin,

  Ja sie z panem zgadzam, a pan mnie ublisza. Jak tak moszna?

  Pan nie ma kultury, a pszeciesz wiadomo sze nasza rasa jest pelna kultura.

  Ja pana do sadu do pan rabin aby pan ukarac dusze pieniadze.

 50. Ość said

  Film spod postu 24 Auschwitz The Comedy można zobaczyć tutaj : http://www.holocaustdenialvideos.com/

  @Mordko Rozenzwejgu, nie podawaj KaRabina do sądu. Lepiej mu zrób lewatywę z gruzu.

 51. KaRabin said

  re 49
  „…I gdy informacji przekazywanie
  Pozostanie subiektywne – jak zawsze
  Będzie dla nich dziwne
  Bać się? – nie dać się
  Chyba grać, nie ujadać
  Zakładam po co gadać?
  Wystarczy nie kupować
  A jak kupić, to schować
  Tak, bo głupim nawykiem jest plotkować
  Krytykę zniosę, ale proszę, po co to promować?
  Po co bluźnić? I kuć tak jak w kuźni? I knuć?
  I intrygi snuć? I życie truć?
  I kuć niech to strzeli… .
  … Czasem jakiś pies da głos, pod włos
  Pogłaszczę go za uszkiem
  Nazwę go Puszkiem, Okruszkiem, Kłębuszkiem
  Razem z Kopciuszkiem, między bajki go włożę
  Być może pogrożę mu małym paluszkiem, bo ja:

  Nie kupuję psa, który na mnie szczeka
  Choć nic mnie nie czeka, kiedy pies na mnie szczeka
  Wiem co czeka psa, który na mnie szczeka
  Ja nie kupuję psa, który na mnie szczeka”

  K44

 52. Marcin said

  Ad 28
  W Procesie Norymberskim sprawa ludobójstwa była bodajże na 3 miejscu! To też daje dużo do myslenia!

 53. Mordka Rosenzweig said

  Ja pan Mordka teraz jest bardzo obraszony na pan kaRabin.

  Ja ide do pan Abe Foxmann aby pan nie dostac szadne pieniadze za holocaust.

 54. KaRabin said

  re53
  „…Strasznie ważna jest poważność ważnie
  Ważna, właśnie
  Strasznie jest też straszny
  Straszność, strasznie dzisiaj modna i wygodna
  Cóż powiedzieć by
  Nie zlecieć można by
  Pomyśleć czym, można by
  Zaskoczyć ich
  Kogo?
  Łechta próżność błogo
  Sprawdzam go na now
  Jeśli szczeka to kaoleka
  Ja wymiękam nie chcę patrzeć tylko zerkam
  Komu do poradni pora?
  Znajdzie tam doktora
  Jeśli psinka chora przeprowadzi rozpoznanie
  Krótkie przywitanie
  Konsumpcji czas nastanie
  Wszystkie psy do budy…”

  K44

 55. Veritas said

  Ad.7.Dziękuję. Film „Der Ewige Jude”- ” Wieczny Żyd” dr. E Tauberta dużo wyjaśnia ! Ryszard Wagner powiedzial: ” Żyd jest demonem, stojącym za zepsuciem ludzkości”. Potwierdza to między innymi to co się działo przed, w trakcie i po Marszu Niepodległości 11.11.2011. Pozdrawiam.

 56. EEch said

  Jestem fanem pana Mordki. Jesli pan Mordka jest Zydem, to oni musza byc narodem wybranym ;D

 57. Mordka Rosenzweig said

  Panie Ka Rabin,

  Bardzo pszepraszam, ale teraz test czy pan jest tesz dobry zyd, bo kaszdy dobry zyd musi umiec artmetyka.

  Ile jest 6 + 6? Czy to jest 6 czy 12?

  Ruwniesz nie bardzo rozumiem slowo w pan szanowny wiersz „kaoleka”. To chyba nie jest slowo z nasz piekny jezyk yidish?

 58. Z treści komentarzy KaRabin wynika całkowity brak znajmomości u KaRabin cech cywilizacji żydowskiej [lub też udawanie tego braku].
  Cywilizacja żydowska i cywilizacja łacińska są sobie diametralnie przeciwstawne. Wzrastanie człowieka w określonej cywilizacji czyni go cząstką tej cywilizacji. Nie jest więc obojętne jaką cywilizacją przesiąknięty jest dany konkretny człowiek [np. z urodzenia Polak może być do szpiku kości przesiąknięty cywilizacją żydowską, a także z urodzenia Żyd może być autentycznym nośnikiem cywilizacji łacińskiej].
  Toczy się też na przeróżnych płaszczyznach nieustanna walka na śmierć i życie pomiędzy cywilizacjami.
  Nie jest więc obojętne kogo się wpuszcza do własnego domu.
  Skutki tej niefrasobliwości mamy teraz w Polsce aż nadto widoczne.

 59. niereligijna said

  KaRabin nie ma zadnego dowodu, ze zydzi byli gazowani, ale tu jest dowod na to ze zydow ktos chce wytruc

  aspartam jest kosherny i ma do tego specjalnie koshernie toksyczna wersje na passover

  teraz przekonaj mnie o madrosci zydow, nad innymi narodami

  Is aspartame kosher?

  The NutraSweet Company’s brand of aspartame has met all the „kashruth” requirements for year-round use and has been certified as kosher by the Union of Orthodox Jewish Congregations.

  Although NutraSweet itself is kosher and parve, other ingredients in a product containing NutraSweet must be checked for their kosher status.

  Although powder and granular forms of NutraSweet are kosher for Passover, it’s important to check with individual manufacturers to make sure that their products are kosher for Passover.

  Any questions related to the kosher status should be directed to:

  The Union of Orthodox Jewish Congregations
  11 Broadway
  New York, NY 10004
  212-563-4000
  http://www.ou.org

 60. Kronikarz said

  Pan Mordka robi tu dobre porzadki z niektorymi, tak, nauczyc ich liczyc !

 61. niereligijna said

  moze i wyklad tego eksperta od komor gazowych jest w Polsce(eu) zablokowana
  gas chamber expert Fred Leuchter

  sprawdzic nie zaszkodzi i posluchac…w jezyku angielskim

 62. Chutor said

  Na naszych oczach i za naszych czasow odbywa sie holocaust Bialego Czlowieka. Jezeli jego strachliwa bezradnosc bedzie nadal trwac to los jego jest przesadzony i na taki w pelni zasluguje.
  Nawet nadmienianie, ze wymarcie calej rasy staje sie realne, jest powszechnie uwazane za brak wlasciwego wychowania (wyprania mozgu).
  Na dobra sprawe Europa Wschodnia jest deposyterem tej populacji. I co w zastraszajacym tempie jest metodycznie wyludniana w jej etnicznej czesci.
  To tyle o rzeczach waznych i wazniejszych!

 63. Ość said

  Ad 61

  Wystarczy skopiować nazwę filmu w google i wyskakuje trochę różnych witryn z których można go ściągnąć i obejrzeć.

Sorry, the comment form is closed at this time.