Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

O patriotycznych demonstracjach – ankieta

Posted by Marucha w dniu 2011-11-13 (Niedziela)

Zaznacz jedną z opcji i naciśnij „Vote”.
Podgląd częściowych wyników – naciśnij „View Results”.

Komentarzy 60 to “O patriotycznych demonstracjach – ankieta”

 1. „Jeśli ktoś wierzy, że ustępstwami na rzecz lewacko-pedalskiej hołoty zamknie mordę żydomediom – to albo jest idiotą, albo hasbarowcem.” (Gajowy Marucha, 13.11.2011).

  „O POLSKA NAIWNOŚCI!

  13.11.2011

  ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄCE POLSKICH „NACJONALISTYCZNYCH BANDYTÓW” OBIEGŁY CAŁY ŚWIAT. DOSKONALE WPISUJĄ SIĘ W UTRWALONY JUŻ MEDIALNY OBRAZ POLSKIEJ PRAWICY JAKO NIEBEZPIECZNEJ DLA POSTĘPU BANDY KRYMINALISTÓW. Prawica się oburza, bo to przecież zwykła medialna manipulacja. Czy oburzenie to jest w ogóle na miejscu? Absolutnie nie. To, że Marsz Niepodległości zostanie wykorzystany przez lewicę dla jej własnych celów, było tak oczywiste jak to że 2+2=4 (szczególnie po tym, jak media podały informację o udziale niemieckich bojówkarzy w kontrmanifestacji).

  Pokazywanie polskiego patriotyzmu jako cywilizacyjnego zagrożenia ma już długą tradycję. Wystarczy przypomnieć pruską propagandę przedstawiającą Polskę jako pogrążony w anarchii kraj barbarzyńców. Rozbiory Polski zostały przez tę propagandę wykreowane na akt obrony Cywilizacji przed azjatycką dziczą. W dokładnie te same tony uderzała propaganda Hitlera. Napaść na Polskę rzekomo była obroną pokoju, którego największym wrogiem miała właśnie być Polska! Co więcej, część Niemców nadal w tę propagandę wierzy, o czym świadczą listy czytelników publikowane na łamach Frankfurter Allgemeine Zeitung. W czasie II Wojny Światowej Polska była przedstawiana w możliwie negatywnym świetle nie tylko przez propagandę hitlerowską lecz także przez amerykańskie środowisko filmowe, które ”- jak jeden mąż – stanęło przeciwko Polsce i Polakom, niszcząc nas propagandowo i moralnie”, o czym traktuje książka M. Biskupskiego „Nieznana wojna. Hollywood przeciwko Polsce. 1939 – 45” (http://www.fijor.com/2011/08/10/2793/). Jak widać, PROPAGANDA NAZISTOWSKA I AMERYKAŃSKA PRACOWAŁY RĘKA W RĘKĘ PRZECIWKO POLAKOM (warto przypomnieć, że twórcą nowoczesnej propagandy był krewny Zygmunta Freuda, amerykański obywatel Edward Bernays, który stał się wielkim mistrzem Goebbelsa). Propaganda ta przyczyniła się do tego, że nieudzielenie pomocy przez aliantów Polakom walczącym w powstaniu warszawskim, jak również wydanie nas w łapy Stalina, nie wywołało praktycznie żadnego oburzenia ze strony światowej opinii publicznej.
  (…)
  Jak już o tym pisałam, od kilkuset lat ludzkość poddawana jest procesowi reedukacji. Wszystko co związane z Cywilizacją Łacińską jest w systematyczny sposób niszczone. „Duchowi historii” przyświeca bowiem bardzo jasny cel: stworzenia świata, w którym nie będzie miejsca ani na katolicyzm, ani na tradycję czy też wspólnotowość. Ludzkość ma stać się nadzorowanym przez nowe „elity” stadem.

  Polska nie jest tu żadnym wyjątkiem. Dzięki Bożemu zrządzeniu proces ustadniania Polaków nie został jeszcze uwieńczony sukcesem. A to oznacza, że JESTEŚMY NA „MUSZCE”! CZYLI: KAŻDY FAŁSZYWY RUCH ZOSTANIE WYKORZYSTANY PRZECIWKO NAM.

  POLSKA PRAWICA NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY Z POWAGI SYTUACJI. Przede wszystkim nie rozumie, że przeciwnik jest zdeterminowany by rzeczywiście dopiąć swego. I że w przeciwieństwie do polskiej prawicy działa w sposób strategiczny, przemyślany a przez to skuteczny.

  ZAMIAST WIĘC SIĘ OBURZAĆ, POLSKA PRAWICA POWINNA WRESZCIE ZACZĄĆ DZIAŁAĆ Z GŁOWĄ. Jeśli się nie ocknie, to poprzez popełnianie kolejnych błędów sama sobie wbije gwóźdź do trumny.

  Czy organizacja Marszu była więc dobrym pomysłem? Tak, jeśli organizatorzy mieli możliwość zapobieżenia wszelkich rozróbom. Nie, jeśli nie byli w stanie tego zagwarantować. W OSTATNIM PRZYPADKU NALEŻAŁO POMYŚLEĆ NAD INNĄ FORMĄ UCZCZENIA TEGO WAŻNEGO DLA POLSKI WYDARZENIA. (…)

  Magdalena Ziętek”

  http://konserwatyzm.pl/artykul/2456/o-polska-naiwnosci

  * * *

  To bardzo mądra i dalekowzroczna wypowiedź prawdziwej polskiej inteligentki. A Pan Marucha najzwyczajniej w świecie nie ma racji. Nie chodzi tu bowiem o politykę „ustępstw na rzecz lewacko-pedalskiej hołoty”, lecz o unikanie bezrozumnej konfrontacji w obecnej skomplikowanej sytuacji Polski i Polaków.

  Ktoś, kto tego nie rozumie powinien zająć się natychmiast KURAMI, jak radził 11.11.1918 swoim współpracownikom Piłsudski.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Człowieku, zamknij się wreszcie… bo już rzygać mi się chce od twego namolnego pieprzenia.
  Jakby nie było zamieszek, to i tak żydomedia światowe spreparowały by zdjęcia i filmy i zarzuciły by świat opisami występków polskich faszystów.
  Twoim zdaniem winni są narodowcy – nie bojówkarze, przybłędy nie wiadomo skąd – ale narodowcy. Bo próbują świętować. Powinni pochować się w mysie dziury.
  Takie poglądy są mi obrzydliwe.

 3. mgrabas said

  świetny pomysł z tą ankietą! dwa w jednym: ankieta i łapka na trolli :-)))

 4. Boomcha said

  Demonstracje mogą i muszą się odbywać, bo sa tzw. rozpoznaniem ogniem. Przy tej okazji można sporządzić „mapę” z której można odczytać z jakiego klucza kto śpiewa, kto pod kim wisi itd.

  Poza tym można sprawdzać swoje szeregi, ich mobilizację, stopień zorganizowania itd. Budować zaufanie i kontakty, weryfikować liderów.

  O wymiarze symbolicznym patriotycznym i edukacyjnym nie wspominam, bo to oczywiste.

 5. Re 2

  Marucha: „Jakby nie było zamieszek, to i tak żydomedia światowe spreparowały by zdjęcia i filmy i zarzuciły by świat opisami występków polskich faszystów.”

  Ale wtedy mielibyśmy do czynienia z „prowokacją gliwicką”, a nie z „napadem Polaków na radiostację w Gliwicach”.

  Każdy przytomny Polak dostrzega tą różnicę.

  Niech się Pan mniej przejmuje tym, co o Polsce powiedzą światowe żydomedia, a bardziej tym, co jest prawdą. – admin

 6. Marucha said

  Re 4:
  Zgadzam się z Panem.
  I doprawdy nie musimy się oglądać na to, co „świat” o nas powie i w jakim świetle nas przedstawi. Wiadomo, w czyich rękach są media i wiadomo, że nigdy, niczym, nawet największą służalczością nie nastawimy ich przychylnie do siebie.
  Poważne państwo i poważny naród nie przejmują się tym, co o nich napisze jakiś szmatławiec, czy co pokaże jakaś telawizja. Robią swoje i w ten sposób zyskują, jeśli nie uznanie, to respekt.

 7. Matlib said

  Póki co panuje jednomyślność 🙂

  Nota bene, organizacje żydowskie podobno całkowicie odcięły się od Blumsztajna i spółki. Może czas zakopać ten jednostronny topór wojenny i nie używać nazw „żydokomuna”, „żydomasoneria” i t.d., bo to dla rzeczywistych Żydów jest po prostu obraźliwe.

 8. Boomcha said

  @ Marucha (6)

  Przedstawi nas w takim świetle w jakim będzie chciał. Wizerunek Polaka w „niezależnych mediach głównego nurtu” jest niemal całkowicie załgany i żadnemu z „mediów” to nie przeszkadza, wiec co za różnicą czy się Żydów zabija czy ratuje, skoro i tak jest się antysemitą?

 9. krzysztof1942 said

  Ad. 1 i 2
  Zgadzam się z Gajowym. „Polski.blog.ru” to prowokator.

 10. revers said

  ad7

  dobry i zly zyd, i tak wyjda na swoje, nie da sie ukryc ich obenosc wsrod koszernej nieumundurowanej ubecji/abw w ostatniej zadymie.

 11. Kronikarz said

  Glosuje za°: „Nikt Polakom nie będzie dyktował, co robią u siebie w domu i kogo albo co pragną uczcić.” = w wolnej Polsce.

  Polska jest jednak pod okupacja. A dowodem na to sa zamieszania zarowno w sprawie pozwolen na Marsz Niepodleglosci jak zamieszki, ataki na uczestnikow, postawa policji, zchowanie mediow. Nasze tu dyskusje sa tez dowodem na to, ze nie – niestety – ktos Polakom cos dyktuje, co nie jest po ich mysli.

  Twierdzenie°: „Nikt Polakom nie będzie dyktował, co robią u siebie w domu i kogo albo co pragną uczcić.” = to pobozne zyczenie.

  Pobozne to zyczenie w obecnej sytuacji moze doprowadzic do powstania, cos w rodzaju Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Powstania Warszawskiego, Powstania Wykletego (…wymyslam ten neologizm w tej chwili…), jezeli chcielibysmy wyegzekwowac juz i natychmiast pelne prawo slusznie nam nalezne.

  Zatem, by sie nie powtarzac i nie byc zle zrozumianym, przypominam to, co zamiescilem w innym miejscu…

  ===

  PYTANIE moje POWTARZAM :

  Kto i przy uzyciu jakich mechanizmow te kosherna babe waltz postawil na czele magistratu w Warszawie ?

  Kiedy i jak zostanie ona z tego ratusza wypieprzona ?

  Powtarzam, bo pamietam, w bardzo preznym i bogatym dzieki Francuzom komitecie paryskim Solidarnosci od grudnia 1981 do czerwca 1989 Polakow bylo na lekarstwo. Byly tlumy, owszem, ale na wiecach z okazji wiekszych wydarzen, jak przyjazd Walesy, ale do codziennej pracy, to nie bylo wielu Polakow – zydostwo natomiast oblazlo komitet z wszystkich stron i tak tez mowilismy sobie, my nieliczni w tym Polacy, ze nie ustapimy, bo nie zrobimy im tego prezentu.

  Wniosek : Polacy powinni sie organizowac, Polacy musza sie organizowac, bo nic nie da tylko narzekac !

  Jakie beda skutki Marszu Niepodleglosci ?
  Troche mi sie to nie podoba, bo juz widzialem, ze zydzi wciskaja sie do narodowych organizacji !
  Jak zrobic, zeby nie pozwolic przechwycic rodzacego sie odnowiena kadr ?

  Pytania moje sa ciagle w tym samym kierunku…

 12. Kapsel said

  Re 11
  kto postawił HGW w magistracie

  Pewnie te same siły które ją wylansowały.Ta pani została wylansowana przez Lecha Falandysza….z kręgu Lecha Wałęsy…..tylko potem jakby nie chciała być „posłuszna” tym panom.

 13. O GODZ 19-TEJ NA MONITORPOLSKI TV DŁUGA ROZMOWA Z DR EUGENIUSZEM SENDECKIM N.T. MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI: http://www.livestream.com/monitorpolski

 14. feliks said

  Zgadzam się z Maruchą , te przejmowanie się co powie świat to zakompleksienie „wykształciuchów” podtrzymywane przez koszerne elity.Marsz był jednak sukcesem patrząc na liczbę uczestników.Jednak nie do pomyślenia jest organizowanie tego bez służb porządkowych na wzór uroczystości kościelnych.
  Pan Boomcha niech nie rogrzewa klubowych swarów, bo koszulkę i szalik Legii,Polonii ,może kupić każdy w dowolnej ilości.Istotne jest aby zażalenie lub tez pozwy wnosili wszyscy organizatorzy,zwłaszcza w odniesiemiu do TVP, wrócić do hasła „Dość kłamsTV”.Zebrac wszystkie nagrania agresji np. z komórek uczestników jako dwód i zamieścić na YT.
  Skutecznie działa szeptana propaganda o tym jak to Niemcy palili znowu Warszawę, działa ,przekonałem się wczoraj przy wymianie opon.Gdyby zakazali marszów , oraganizowac należy wiece przy pomniku Dmowskiego lub też składanie kwiatów, z okazji imienin , urodzin,Świeta Niepodległosci bo chcą go wymazać z pamięci Polaków.Tym składających kwiaty przy pomniku Piłsudskiego gratuluję schizofrenii, winny one(pomniki) zniknąć dla naszego zdrowia psychicznego.

 15. wet3 said

  @ Matlib (7)
  Nie wiem czy jestes z hasbary, albo az tak glupi czy tez naiwny. Stuknij sie porzadnie w dekiel i pomysl 10 razy nim cos napiszesz. A znasz takie pojecia ja: przewrotnosc, zaklamanie, krzywaoprzysiestwo,
  falszowanie itd., itd., itd., ktorymi zydzi posluguja sie na codzien???!

 16. RomanK said

  Panie Polski… Ru blog….
  zna pan okreslenie,,zaglaskac na smierc:-=_))___..pan to uprawia…

  POleca przez pana autorka…uzywa pojecia prawica..polska prawica, patriotyczna prawiaca,,,, emm pstrem bzdremmmm…
  Stad wlasnie jej udzial w marszu …pod Nowy neosocjalistycznym Parawanem:-)
  Prawica to nie narodowcy ,ktorych Marsz wlasnei postanowili przejac…i zawlaszczyc a narodowcow opluc!.
  Co do opinii swiatowych mediow..takie one swiatowe- jak i te w Polsce,,,wszystko koszerne i Srulowe…a a ludzie maja ich opinie dokladnie tam- gdzie kura jajko:-)_))
  Srew opinie mediow tylko Prawda jest ciekawa i liczy sie…Veritas et libertas ultra omnis sunto!

 17. Kronikarz said

  RomanK 16/ 😉

 18. Kronikarz said

  Szczecin !

 19. Cezary Kot said

  Wiecie Panstwo, jaka prawde zna swiat o zamieszkach w Warszawie? Otoz przyjechali niemieccy faszysci, aby wesprzec ultraprawicowych polskichj faszystow i lysych kiboli w kominiarkach, ktorzy nie maja zadnych idei poza bezmyslnym niszczeniem i pobili policje, spalili samochody i zapedzili biedna mniejszosciowa lewizne do jakiejs knajpy. To jest nazwane wiadomoscia z pierwszej reki.

  Zycze Polakom (czy to jest jeszcze legalne okreslenie?), aby mieli taka hasbare, jak starsi z Irkucka.

  Panie Romanie, prawda nie tylko nie zwyciezy, ale nawet sama sie nie obroni ze stwierdzeniem, ze jest prawda.

 20. RomanK said

  Panie Cezary PRAWDA nie musi sie bronic! Prawda jest Zwyciestwem!Wyzwoleniem!
  Dlatego tak wielu ma wrogow!Bez wyjatku,,,podlych klamcow!

 21. z sieci said

  „Niemieccy antyfaszyści twierdzą, że podczas zamieszek od kilku godzin byli już w areszcie”
  on et

  5
  LEWACKI PROWOKATOR BIJE REPORTERA!! ZOBACZCIE!
  ~Jacek

  dzisiaj, 21:44

  http://tnij.org/n7jm

 22. bobola said

  Zmiany polityczne nie dokonywuja sie metoda negocjacji czy zmian parlamentarnych. Jesli chcemy niepodleglej Polski to musimy opanowac ulice i zdlawic sila naszych przeciwnikow.

 23. MariAnna said

  22. Zaproszenie
  Jasna Góra 20 listopada 2011 godz.15,30,
  Msza św. i ofiarowanie Jezusowi Chrystusowi Królowi Polaki całego Narodu Polskiego i całego kraju.
  Kto może niech przybywa.
  MariAnna

 24. olimp510 said

  o ja śle pozdrowienia dla autora sondy i gospodarza gajówki !!
  Tak trzymać!

 25. Macykura I-szy said

  # 1
  „Ktoś, kto tego nie rozumie powinien zająć się natychmiast KURAMI, jak radził 11.11.1918 swoim współpracownikom Piłsudski.”

  Czy mozna prosic o wiecej cytatow „wielkiego wodza, mysliciela i stratega”?
  Pamietam takie jak „Konstytucja-prostytucja”, rozwazania o obwazanku i kilka innych rownie genialnych.

  Szkoda tez ze ta „bardzo mądra i dalekowzroczna, prawdziwa polska inteligentka” nie sprecyzowala tej „innej formy czczenia…..”.
  Moze poleci swietowac w piwnicy, za parawanem?

 26. Matlib said

  Rzeczywiście — okazałem się naiwny. Wzmianki o wycofaniu się środowisk żydowskich znalazłem na NE. Jest to prawda… ale zrobili to nie by odciąć się od szechteriady, a z powodu przyłączenia się do porozumienia jakiegoś ruchu na rzecz wolnej Palestyny.

  No cóż. Przypomina się devise wybitnego Polaka, Feliksa Dzierżyńskiego: ufać to znaczy sprawdzać 🙂

 27. revers said

  ad1 Edward Bernays to koszerny amerykanin, zajrzyj do Le Bona, w wielu przypadkach PsyOP na masach pokrywaja sie w psychologi spolecznej i propagandzie.

 28. jerzy winiarski said

  Kiedy w stanie wojennym udalo mi sie wybic szybe w oknie komendy wojewodzkiej milicji to chcialem bardzo zeby na calym swiecie o tym wiedzieli. Nie rozumiem o co chodzi z tym zapewnianiem o swojej nieagresji. Walka o Polske wlasnie sie zaczyna i bedzie potrzeba wielu chetnych za Polske dostac po glowie. Kadry organizuja sie w wiezieniach, na komendach, we wspolnych akcjach bojowych (moga byc rozroby uliczne). Nie mamy poki co zadnej Wolnej Europy czy Reagana zeby sie za nas wstawial, trzeba miec nadzieje ze zasluzymy na protektorat chinski czego nie doczekal sp. pan Andrzej. A donoszenie jednej grupy patriotow na inna, ze to oni gorsi bo bardziej agresywni to juz szczyt debilizmu.

 29. MatkaPolka said

  Święto Niepodległości jest jednym z trzech głównych Świąt Państwowych.
  Część oficjalna tych obchodów przed grobem Nieznanego Żołnierza to tylko część tych obchodów.

  Marsz Niepodległości to dalsza publiczna manifestacja obywatelska uczuć patriotycznych, pro narodowych i pro państwowych.

  Podobne święta obchodzi się w innych krajach:

  *we Francji Dzień Zdobycie Bastylii 14 lipca,
  *w USA Veterans Day 11 listopada , dzień Niepodległości 4 lipca, czy tez Kościuszko Day albo Pulaski Day ,
  *w Kanadzie Remembrance Day 11 listopada, Dzień Kanady i Victoria Day
  * w Irlandii Dzień św. Patryka.
  *w Rosji Dzień Zwycięstwa 9 maja, 4 listopada – Dzień Jedności Narodowej

  Kto przy zdrowych zmysłach chciałby zakłócać przebieg uroczystości Świąt Państwowych w innych państwach? Kto nasyła zorganizowane grupy chuliganów z pałami ?

  To prowokacja polityczna i skandal międzynarodowy.!!

  Za podburzanie do zakłócenia porządku, za dezinformacje przed, podczas i po obchodach święta odpowiadają media, a przede wszystkim Gazeta Wyborcza i jej redaktorzy Michnik , Najsztub , Blumsztajn , a także telewizja i TVP i TVN, pismo Krytyka Polityczna i aktywiści tzw. Antify

  Chuligani niemieccy powinni ponieść kare za przestępstwo znieważenia Państwa Polskiego i Święta Państwowego i znieważenia jego obywateli, a także za zakłócenia porządku publicznego, obrazy i naruszenia dóbr osobistych polskich obywateli.

  Powinni być ukarani w Polsce, bo w Polsce nastąpiło przestępstwo.

  Kto odpowiada za naruszenie porządku publicznego?

  Sprowadzenie niemieckich neonazistów (!!!) w zorganizowanych grupach, obywateli innego państwa tj. Niemiec, w celu zakłócenia przebiegu uroczystości święta państwowego to skandal międzynarodowy! Dlaczego nie pojechali do USA, Kanady, Rosji, Francji, Irlandii?

  A może jeszcze pojadą ?
  Jeśli raz dać przyzwolenie na odradzanie się Neo Nazizmu to pewnie się odrodzi!

  Za bezpieczeństwo obywateli Polski podczas święta państwowego odpowiada komendant Policji stołecznej i prezydent miasta Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz.

  O tych przygotowaniach i chęci zakłócenia obchodów wiedzieli zarówno premier Tusk jak i prezydent Komorowski. Wiedziała o tym również kanclerz Niemiec Angela Merkel.

  Tymczasem premier Tusk odsyła chuliganów i prowokatorów do Niemiec. To następny skandal
  Komendant Policji do dymisji natychmiast za kryminalne zaniedbania
  Prezydent Warszawy do dymisji natychmiast za kryminalne zaniedbania
  Premier Rządu Tusk do dymisji natychmiast

  Nota protestacyjna do Kanclerz Niemiec z żądaniem ukarania przestępców, chuliganów i prowokatorów.

  Nota protestacyjna do Organizacji Narodów zjednoczonych potępiająca Niemcy za ten skandal międzynarodowy.

 30. optymista said

  Bojowkarze z Niemiec ktorzy przyjechali palowac Polakow to sa platni najemnicy tacy sami jak najemnicy w polskich mundurach w Afganistanie czy w Iraku…
  Ciekawe ile zaplacono tym niemieckim najemnikom za palowanie Polakow.
  Marsz pokazal ze nie jest tak zle i Polacy sie wreszcie z hipnozy zydomasonskiej telewizorni budza.
  Ten marsza obudzil w Polakach nadzieje na lepsze jutro.
  Na Polske dla Polakow.
  Obawiam sie ze struktury ruchu narodowego opanuja zydzi, ktorzy poprowadza tych mlodych Polakow w przyslowiowy kozi rog.
  Mysle ze czas skonczyc z narzekaniem a wziac sie do roboty. Ustalic jakis plan dzialania i dzialac.
  Wiadomo ze Tusk jest zydem niemieckim i Gronkiewicz- Waltz tez zydowka, ktorzy pilnuja interesow zydowskich w Polsce. Oni Polakom nigdy wladzy nie oddadza. Wiec nie ma co sie dziwic i narzekac, a nalezy wziac sie do roboty. Nalezy dzialac wg planu.
  Przestancie wybierac zydow.
  Glosujcie na Polakow.

 31. Guła said

  Potrzebna jest „przestrzeń życiowa” dla starych ubowskich rodzin, których tyle się odrodziło i uwłaszczyło – jakby z „martwych ramion sprawiedliwości powstali” – po transformacji ustrojowej. Czy to tak trudno zrozumieć i pogodzić się z tym?

  Polak zawsze był zawistny i egoistyczny i drobnomieszczański… i upierdliwy i oszołomski i biedny i głupi.

 32. Re 28 (Winiarski)

  Pisze Pan: „Walka o Polske wlasnie sie zaczyna i bedzie potrzeba wielu chetnych za Polske dostac po glowie. Kadry organizuja sie w wiezieniach, na komendach, we wspolnych akcjach bojowych (moga byc rozroby uliczne).”

  Panu się marzy stan wojenny i druga Libia? Tylko kto spełni rolę sił NATO?

  Co za GŁUPOTA!

 33. O, tu jest artykuł Engelgarda, który każdy powinien przeczytać:

  JESZCZE KILKA TAKICH „SUKCESÓW” I NIC PO NAS NIE ZOSTANIE

  http://mercurius.myslpolska.pl/2011/11/jeszcze-kilka-takich-%e2%80%9esukcesow%e2%80%9d-i-nic-po-nas-nie-zostanie/

 34. Kapsel said

  Ciekawostka:
  Sony Ericsson Xperia z PlayStation Certified (Czarny)
  Wysuń przyciski sterujące telefonu Xperia i siadaj za kierownicą samochodu rajdowego. Lub >b>sprawdź się w ulicznej bijatyce. Zagraj ze znajomymi: telefon obsługuje tryb wielu graczy.
  http://www.orange.pl/klienci_ind/delfin_ii/telefony/sony_ericsson/sony_ericsson_xperia_z_playstation_certified?loyalty=24&priceParams=303:3836:XT_5431

 35. kazimierz said

  re32
  Panie Polski.blog.ru, zdaje się że z Pana jakiś lewus co boi się po zmroku na ulicę wychodzć, broń Panie Boże takich mieć w szeregach jak przyjdzie nam naprawdę o Polskę walczyć, lepiej Pan już nie strofuj ludzi co w sercu noszą chęć obrony własnego kraju,własnego honoru i wiary !!!

 36. Brat Dioskur said

  „Glosujcie na Polakow” nawoluje w (30) forumowicz o ksywce Optymista.
  Ha, kol.Optymisto i to jeszcze mocno niepoprawny,tutaj na tym forum „nam glosowac nie kazano”,bo glosowanie to KOLABORACJA!Nawet wtedy jak glosujemy na Polakow, sam sie kiedys przyznalem ,ze glosowalem na LPR i zostalem skarcony za …kolaboracje.Tak wiec Optymisto w czasie wyborow siedzimy w domu i koty glaskamy a konkurencja wybiera sobie Sejm,prezydenta rzad,sady ,prokurorow,TK,RPO, burmistrzow,komendantow policji,dowodcow wojskowych,szefow TV i radia.Kiedy jednak nam sie cos nie podoba to wtedy organizujemy grupy protestu (vide Zagozda,fanatyczny zwolennik bojkotu wyborow)i piszemy tasiemcowe petycje skierowane do w/w oficjeli i urzedow…Przy czym osobiscie radzilbym jednak pisac na Berdyczow ,bo stamtad najpredzej mozna oczekiwac odpowiedzi

 37. 166 bojkot TVN said

  36/BD
  Reduta Bojkota z 11.11.11

  Nam głosować nie kazano. Wstąpiłem na działo
  i spojrzałem na pole; tysiąc Żydów stało.
  Bandytów niemieckich ciągną się szeregi
  Prosto długo daleko, aż po placu brzegi,
  I widziałem ich wodza, przybiegł, pałą skinął,
  I jak hitlery skrzydło PSÓW rozwinął.
  Wylała się spod skrzydła lewacka hołota,
  Długą czarną kolumną, jako lawa błota,
  Nasypana iskrami bagnetów. jak sępy
  Czarną śmierć sprowadzają – w patriotów zastępy.

  Wierszyk zdatnie spreparowany dla bojkotników wyborów. Ze specjalna dedykacją dla Brata Dioskura, którego wpis spowodował nagły przypływ weny twórczej.

 38. spokojny said

  Testing na Polakach z 11.XI.2011 roku zakonczony .

  Wynik :
  JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA !
  Czystej krwi Polakow jest jeszcze PONAD POLOWA .

  ZWYCIEZYMY !!!

  Warunek :

  WSZYSCY POLACY MUSZA SIE ZGROMADZIC POD JEDNYM NARODOWYM SZTANDAREM Z POLSKIM WODZEM NACZELE .

  DO DZIELA POLACY !

 39. aga said

  http://www.youtube.com/user/EugeniuszSendecki71#p/a/u/0/go6kxNvXg14

 40. aga said

  Kroisz to się ty tutaj od paru lat za swoich braci talmudycznych z Pisuaru i chyba tylko twój szmulowaty spryt , który czasami kaze ci się instyktownie podlizać Gajowemu,uratowal cie pare razy przed banem…

 41. Marucha said

  Re 37:
  Czy zdradzi na Pan wreszcie tajemnicę, na kogo głosował?
  Dowiedzmy się, jakich to uczciwych ludzi i jaką partię Pan popiera, abyśmy ze wstydu zwiesili głowy!

 42. 166 bojkot TVN said

  41/MARUCHA!
  No nie! Zamiast pochwały za wcale zdatny wierszyk prawie jak Mickiewicza, Gajowy mnie wypytuje o glosowanie. Otóż odpowiadam: głosowanie było tajne!

 43. mocniejszy said

  A czy to nie było z tym marszem tak, że ktoś sprawdzał, czy wystarczy kilkuset obywateli Niemiec, by cała Polska pozamykała się w domach?

  https://mocniejszy.wordpress.com/2011/11/14/krytyka-podobno-zyczliwych-krytykantow-marszu-niepodleglosci/

  Co do wyborów, to mamy w rzeczywistości dwustopniowe: najsampierw kilku dyktatorów partii wybiera kandydatów, a potem można tylko z tych wybranych wybrać. Marny wybór póki nie pojawi się partia niepodległościowa. A co z bojkotu wyszło? Ponad połowa Polaków nie głosowała, czyli PO poparło niecałe 20% dorosłych, PiS niecałe 15%, palikotników 5%, a resztę jeszcze mniej. Koalicja rządowa otrzymała mniej niż 25% głosów. TO JUŻ NIE JEST NAWET POPŁUCZYNOWA „DEMOKRACJA”. Skoro większość nie poparła parlamentu, to on jest reprezentantem mniejszości. Trzeba wykonać wielką pracę uświadamiania społeczeństwa, musimy najpierw wygrać wojnę informacyjną w internecie i w gminach, a owoce w postaci odzyskania Polski przez Polaków przyjdą same.

 44. Marucha said

  Re 42:
  Rozumiem.
  P. Bojkot namawia nas do jakiegoś czynu – ale co to za czyn, nie powie, bo to tajne.

 45. Brat Dioskur said

  Re 166Bojkot TVN
  Dzieki za dedykacje wcale udanie uwspolczesnionej „Reduty Ordona”.
  Przy tym nasuwa mi sie od razu na mysl jej „gimnazjalna” wersja,ktorej poczatek byc moze bardziej drastycznie oddaje smrod otaczajacej nas rzeczywistosci a zaczyna sie ona tak:

  Nam strzelac nie kazano
  wstapilem na dzialo
  spojrzalem na pole
  ja cie p…le.

  i dalej juz mozna chyba podpiac wersje ,ktora powstala pod wplywem mojego wpisu o kolaboracyjnym charakterze uczestnictwa w wyborach.

 46. Marucha said

  Re 43:
  Bardzo możliwe, że był to taki właśnie test. W ogóle uny nas testują od dawna – przynajmniej raz, dwa razy do roku dzieje się coś szokującego Polaków, a uny obserwują reakcję.
  Pedalstwo już mają przetestowane – lemingi je akceptują…

 47. Brat Dioskur said

  Panie Mocniejszy nawet w korcu ze zgnitymi jablkami mozna znalezc kilka zdrowych sztuk ,tylko trzeba szukac!Kto szuka ten znajdzie.Ostatnie wybory byly doskonala okazja do przejecia (by proxy)PiSu.Partia jest wewnetrznie sklocona a kandydaci ,ktorzy przeszli sito „pierwszego stopnia” okzali sie …niepewni.Chyba powyborcza ruchawka w rzekomym monolicie Jarkacza jest tego wystarczajacym dowodem.Zamiast wiec tracic pare na gwizdek ,czyli nawolywac do bojkotu trzeba bylo zaglosowac na kandydatow z dolu listy wyborczej.Nie ma bowiem nic bardziej rewolucyjnego niz polityczni nuworysze.Zreszta doly Pisowskich tabeli byly z reguly wypelniane elementem sojuszniczym ,czyli katolickim ,bo raptem mniej liczne przede wszystkim KORniki dzierza w Pisie cugle.Gdyby ten manewr sie udal to smiem twierdzic ,ze na pomoc Jarkaczowi ruszylaby nawet …PO!Dlatego nastepna faza operacji powinna byc drastyczna kontrola wszystkich lokali wyborczych.Ze trudne? Pewnie ,ale z latwizny jeszcze nic nie wyniklo.Latwo jest tylko gardlowac za bojkotem a potem bezradnie patrzyc jak policja w „wolnej” Polsce leje pala chlopaczka z Bialo-Czerwona flaga.
  Nastepnym konkretnym zadaniem nie sa JOW-y tylko przeforsowanie ustawy o zaleznosci ilosci wybranych poslow od… frekwencji!W sytuacji kiedy 50% zostaje w domu w Sejmie powinno zasiadac nie wiecej niz 200-230 poslow.Dopiero by sie biedne (p)osly zwijaly jak w ukropie,zeby zasluzyc sobie na miejsca u zlobu.A te bylyby naprawde reglamentowane.

 48. Niedaleko said

  Ja rozpoczynam myśleć ze sp. Pan Andrzej Lepper zginął bo mógł być ogniwem nacjonalistycznym. Ten nasz narodowy ojciec tw. „Bolek” nigdzie nie był widoczny. A taka osoba jak Lepper i 25 tys. ludzi dał by rządu pseudo-Polaków sporo strachu.

 49. wet3 said

  @ Matlib (26)
  Korekta. Dzierzynski NIE byl Polakiem! Byl synem zyda o nazwisku Rufin, ktory przybyl na polskie ziemie z Italii. Odkupil od cara majatek szlachica Dzierzynskiego zeslanego na Sybir. Wraz z majatkiem kupil sobie tez nazwisko …

 50. 166 bojkot TVN said

  45/BD
  To się dokładnie z tego wzięło :))))
  …tysiąc chłpostwa sr..ło
  Ale nawet do „1000 żydów” nie pasowało w tym momencie logicznym ….

 51. Kapsel said

  Re 38
  WSZYSCY POLACY MUSZA SIE ZGROMADZIC POD JEDNYM NARODOWYM SZTANDAREM Z POLSKIM WODZEM NA CZELE .

  Tylko Jeden Taki Jest:

 52. cezary kot said

  Oto, co przed chwila zamiescilo polskie Yahoo (chyba wciaz jeszcze wisi):

  Angella Szmergiel powiada, ze wielkim problemem Niemiec sa ataki zastraszeniowe (ja nie chce uzywac miedzynarodowego slowa, ktore jest na celowniku wylawiaczy slow kluczowych), przez skrajnie prawicowe, faszystowskie ugrupowania, otoz stanowi to wedlug kanclerki najwiekszy problem socjalny Niemiec.

  Dobrze, to juz bylo wielokrotnie. Nie idzie mi o sam fakt. Chodzi o demagogie niezgrabnie przemycana pod plaszczykiem terminologii.

  Bo ja tak sobie jeszcze troche mysle, zanim HFCS przejmie funkcje mozgu. Prawica to ugrupowanie zachowawcze, prawda? A wiec antyrewolucyjne i t—yzm z definicji nie lezy w jej dzialaniu. Prosze mnie poprawic, jesli sie myle.

  Nastepna sprawa – faszysci sa chyba po lewej, nieprawdaz? Oni przeciez chca zmian postepowych (na razie mniejsza o to, na co) W PRZECIWIENSTWIE do konserwy.

  Zatem mamy do czynienia z tworzeniem nowych pojec i definicji, wskutek ktorej konserwatysci moga sie w opinii plebsu znalezc niespodziewanie po lewej stronie. Albowiem wierchuszka zarzadzila nowa klasyfikacje. A prawo do tworzenia definicji ma ten, kto operuje wiekszym potencjalem. Tak mniej wiecej stwierdzil prof. Parkinson z Cambridge.

  No wiec gdzie jest ta prawda i czym ona jest, panie Romanie? Jak wydlubac obiektywna rzeczywistosc z oceanu tego scheissu?

  A swiat wsio taki wie, ze w Warszawie niemieccy bojowkarze wspierajacy ONR i Wszechpolakow wraz z bandami kibolow pobili biednych i nielicznych, ale jakze odwaznych lewicowcow i zapedzilo ich do kawiarni na kawke.

  Niemiecka bojowka liczyla okolo 1500 osob w zwartym szyku (nie wiadomo ilu liczyla aktualnych Niemcow), Policja zaaresztowala kilkudziesieciu, po czym ponoc na polski koszt wyekspediowala ich do faterlandu. Wymowne.

 53. 166 bojkot TVN said

  52/Cezary Kot
  Jak 166 to czytało (było na Interii) to też szlag mnie trafił.Szczególnie jawnie mówiła o tym, że narodowo-socjalistyczne rozruchy są „prawicowe’ dokładnie jak lewak Hitler.
  Po prostu padł taki rozkaz, że by prawicowość, legalizm powiązać z szowinizmem, bandytyzmem, który należy zwalczać, razem z klerykalizmem. Padł rozkaz odwrócenia historii. Obecność bandytów niemieckich na polskich uroczystościach niepodległościowych jest tylko elementem tej zapewne masońskiej maskirowki.

 54. Kapsel said

  Droga jest tylko jedna i nie mamy się co łudzić.Tylko przez Intronizację.

  Tutaj przykład Kolumbii:
  Kolumbia, jako pierwszy kraj w trzecim tysiącleciu, oddaje swój naród Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. To wspólna inicjatywa prezydenta, rządu, prymasa i episkopatu. Organizatorzy zdają sobie sprawę, że sama deklarcja zawierzenia nie zmieni wiele. Dlatego drugą częścią całego przedsięwzięcia jest nauczanie kolumbijskich rodzin, co to znaczy w praktyce oddać życie Bogu.
  Chrystus w gabinecie ministra

  Jak do tego doszło? Prezydent Kolumbii, prof. Alvaro Uribe, głęboko wierzący katolik, postawił sobie za cel służbę Bogu i ludziom. Kluczowe stanowiska w państwie zajęły osoby, dla których nie ma rozdźwięku między prywatnie wyznawaną wiarą a wykonywaniem obowiązków na stanowiskach państwowych (nasuwa się porównanie z naszą minister zdrowia Ewą Kopacz – oczywiście na korzyść Kolumbijczyków). A przy tym to profesjonaliści. Podczas pobytu w Kolumbii widzieliśmy niespotykane rzeczy. Przy wejściu do ministerstwa transportu np. stoi ponaddwumetrowa figura Matki Bożej, zaś w gabinecie ministra pełno jest obrazów i rzeźb Chrystusa i Maryi. Szef resortu opowiada, że czerpie energię do działania z motywacji religijnej i że ważne jest dla niego zawierzenie swojej pracy Jezusowi.

  Z kolei dowódca Marynarki Wojennej, admirał Barrera, mówi nam, że broń duchowa, czyli modlitwa, jest o wiele potężniejsza niż militaria: karabiny, czołgi i rakiety. W rozmowie przywołuje pogardliwe pytanie Stalina: „ile dywizji ma papież?”. Dziś nie ma już imperium Stalina, a papież nadal sprawuje władzę z Rzymu, konkluduje admirał. Przypomina, jakie skutki może mieć zawierzenie kraju Bogu: „W Fatimie Matka Boża powiedziała, że Rosja przestanie rozprzestrzeniać swe błędy na cały świat dopiero, kiedy papież poświęci ten kraj, w łączności z biskupami, Jej Niepokalanemu Sercu. To właśnie uczynił Jan Paweł II w 1984 r. Po tym akcie imperium rosyjskie rozpadło się bez jednego strzału. Właśnie dlatego chcemy doprowadzić do konsekracji kraju. Pragniemy, aby Bóg z taką samą mocą pobłogosławił Kolumbię”. Urzędowanie zaczynam od modlitwy.

  W pałacu prezydenckim na ścianach również wiszą obrazy przedstawiające Jezusa, Matkę Bożą oraz błogosławionych i świętych. W centrum budynku znajduje się prywatna kaplica prezydenta z Najświętszym Sakramentem, czterema klęcznikami i relikwiami wielu świętych. Prezydent Uribe opowiada nam: „Matka od dziecka uczyła nas, abyśmy czynili znak krzyża, przechodząc obok każdego kościoła. Wyniesiona z dzieciństwa silna wiara sprawia, że każdego dnia proszę Boga, aby pozwolił mi jak najlepiej służyć narodowi i abym popełniał jak najmniej błędów…”. Najbardziej zadziwiające w rozmowach z urzędnikami było to, że wszyscy mówili o Bogu jak o kimś bardzo ważnym dla ich życia, i to słowami, które w Polsce jesteśmy raczej przyzwyczajeni słyszeć z ust duchownych niż polityków.

  Kolumbijczycy są wierzący

  A naród? Jak wygląda jego wiara? Z pewnością Kolumbijczycy nie wstydzą się swojej religii. Na jednym z wieżowców Bogoty mieszkańcy umieścili olbrzymi, kilkunastometrowy obraz Jezusa Ukrzyżowanego. W salonie Audi, obok błyszczących samochodów, umieszczono 2-metrowy obraz Pana Jezusa. Widziałem też setki krzyży, figurek i ikon w prywatnych ogrodach, mieszkaniach, na dziedzińcach urzędów, w państwowych biurach i prywatnych firmach. Odwiedziliśmy kopalnię soli położoną kilkanaście kilometrów od Bogoty, gdzie pod ziemią wykuto w soli drogę krzyżową, pięknie podświetlono kaplice, a na końcu umieszczono olbrzymią podziemną katedrę. Często widziałem też młodych, dobrze ubranych chłopców i dziewczęta, noszących na piersiach różaniec jako znak i świadectwo wiary. Pamiętam, jak w czasie spotkania ewangelizacyjnego, zorganizowanego dla jednostek specjalnych policji, policjantki i policjanci wyciągali noszone pod mundurem różańce i prosili o pobłogosławienie ich. Odpowiadając na nasze pytanie, jeden z nich powiedział: „Nie wszyscy w naszej jednostce są wierzący, ale wszyscy akceptują to, że my, wierzący, modlimy się wieczorami. Nasz dowódca zaprasza nas do ciągłego oddawania życia Jezusowi”. Podobnych wypowiedzi słyszeliśmy dziesiątki.
  http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-i-intronizacja-nspj,47/dwa-serca-kolumbii,910.html

  Kolumbia zdecydowała tak jak zdecydowała.Wybrała Dwa Serca. U nas ks.Natanek i Ks.Kiersztyn uczą o Osobie a hierarchowie chociaż mówią o Sercu to tak naprawdę nic nie robią w tej sprawie tylko wiecznie całują się z rabinami albo ściskają sobie grabule z władzą która jawnie pozwala kopać młodych ludzi z narodową flagą i żeby było to kopanie pewne to wpuści do kraju tępych krzyżackich osiłków.Intronizacja pozwoli nam na odsianie ziarna od plew.I tych kościelnych i tych politycznych.Osobiście jestem zwolennikiem Intronizacji Osoby.

 55. revers said

  Dodac by wypadało że tzw. „rezim” Łukaszenki w porównaniu do „rezimu” Tuska
  kopie opozycje , niepoprawnych politycznie przez poduszke na tle wydarzeń z 11.11.11. gdy nieumudurowana tuskoubecja glanowała leżącego pod Zakładem Zegarmistrzowskim.

 56. Marucha said

  W ankiecie wzięło udział ponad 1000 osób, wyniki się ustabilizowały, więc czas ją zamknąć.

 57. Kapsel said

  Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,
  ni dzieci nam germanił,
  orężny stanie hufiec nasz,
  Duch będzie nam hetmanił.
  Nie damy miana Polski zgnieść.
  Nie pójdziem żywo w trumnę.
  W Ojczyzny imię i w jej cześć
  podnosim czoło dumne.
  Odzyska ziemię dziadów wnuk.
  Tak nam dopomóż Bóg!
  Tak nam dopomóż Bóg!

 58. jaszmija said

  Oj Panie Gajowy 😉 A toś nas Pan zmanipulował 😉 Wahałem się między 3 a 4 – klepnąłem 4, ale to cztery z takim malutkim „ale” ;)))

  (piszę „na świeżo” bez czytania komentarzy)

 59. Inkwizytor said

  Jak tam twoj PiSuar belkociarko, znowu taktyczny podzial aby oglupic gojow ? Kogo teraz bedziesz nam streczyla, starych PiSuarow czy tych nowych z pisowskiej „opozycji” 🙂 ?

 60. 166 bojkot TVN said

  59/Inkwizytor
  O! Inkwizytor się obudził!
  To już nawet po drodze do siusiania Inkwizytor o niczym innym nie myśli tylko o PiS-ie? Widać takie już ma skojarzenia? Ale o mnie zapomnij …..
  166 nie ma znajomych w cuchnących onucach.

Sorry, the comment form is closed at this time.