Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Wolne tematy (65 – …
  Lily. o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  Roman o Wolne tematy (65 – …
  PJO o Twórca „Patrioty” nie żyj…
  revers o Wolne tematy (65 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (65 – …
  revers o Czy następny będzie Władimir…
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  Kwatermistrz o Wolne tematy (65 – …
  NICK o Wolne tematy (65 – …
  Boydar o Wolne tematy (65 – …
  Boydar o Wolne tematy (65 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

„Unia to Boży zamysł”

Posted by Marucha w dniu 2011-11-16 (Środa)

Fragment książki Henryka Pająka pt: „Dwa pogrzeby jeden wstyd”, Wydawnictwo Retro. Przypisy w oryginale.

Tak nauczał kard. J. Glemp, toteż L. Kaczyński podpisując akt zniewolenia Polski przez Euro-Łagier, czuł na sobie „błogosławień­stwo” dygnitarzy neo-Kościoła w Polsce i Watykanie.

Kard. J. Glemp oznajmił już w lutym 2003 roku:

Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wie­rzę, że to jest Boży zamysł…[28]

Po siedmiu latach widać, że Bóg kardynała Glempa, ale tak­że Bóg śp. abp „Życińskiego” i Jana Pawła II, wspierał „wejście” Unii Europejskiej do Polski w celu deprawacji, relatywizacji zasad wiary, ekumenizacji, itp. wymysłów anty-Kościoła, co opisałem w dwutomowej pracy „Lękajcie się”.

To zaś odbiera przeciętnemu katolikowi prawo do wybrzydzania na Lecha Kaczyńskiego, który pysznił się na zdjęciach z podpisanym przez siebie traktatem rozbiorowym w dłoni, za sobą mając Tuska, Buzka i Barroso – razem czterech jeźdźców nowej Apokalipsy.

Kaczyńscy powtarzali mantrę: „Najważniejsza jest Polska… Polska silna i suwerenna, o którą walczyły miliony Polaków po­przednich pokoleń”.

Pakt żydostwa polskojęzycznego z żydostwem europejskim był naszą kapitulacją bez jednego wystrzału, na grobach i prochach owych „milionów Polaków poprzednich pokoleń”.

Czy musimy być tacy naiwni, aby uznać, iż L. Kaczyński, jego brat Jarosław i cała loża pod nazwą PiS nie wiedzieli, co o członko­stwie Polski w UE mówili politycy niemieccy? To przypomnijmy:

Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce. Za­wierzcie mej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie landy w ten sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, czyli Polacy, będą nam jeszcze wdzięczni, że zostali wreszcie Europejczy­kami.

Tak powiedział kanclerz Schroeder na zjeździe tzw. „wypędzo­nych” w Berlinie już w 2001 roku.

Jak się mają slogany o Unii jako o „Bożym zamyśle” kard. Glem­pa w zderzeniu z patetycznymi frazami prezydenta Kaczyńskiego, wypisanymi /poniżej/ na odwrocie jego fotografii z małżonką Ma­rią? Oto one:

Tylko Polska sprawiedliwa, uczciwa i solidarna może się rozwijać, tylko w takiej Polsce możemy wykorzystać wszystko, co własnym wysiłkiem zdobyliśmy, co jest naszym sukcesem, niezaprzeczalnym dorobkiem żyjących pokoleń /31 grudnia 2005 r./.

Co znaczy fraza: „tylko w takiej Polsce mażemy wykorzystać wszystko, co własnym wysiłkiem zdobyliśmy”? Kto zdobył? Polacy czy może pewna nacja pasożytująca na „takiej Polsce”?

I druga złota myśl prezydenta Kaczyńskiego na tejże laurkowej fotografii:

Musimy pielęgnować swoją kulturę, musimy pamiętać swojej historii, musimy pamiętać o swojej tożsamości. Tożsamości ciekawej, niepowtarzalnej, na którą złożyły się nasze skomplikowane dzieje /II września 1997 roku/.

„Nasze, swoje skomplikowane dzieje” – Czyje dzieje? Ich dzie­je, czy dzieje Polaków? O czyich to  /„naszych”/ dziejach mówił pre­zydent Kaczyński? Dlaczego nigdzie tu nie padło słowo: „polskie”; „polskie dzieje”, itp. A może w obydwu wypowiedziach miał na myśli i mówił o dziejach jakiejś innej nacji, grupy, którą uznał za ko­nieczne nazywać „naszą”, „niepowtarzalną”, inną pośród „tutejszej”?

Czy Kaczyńscy byli wtedy tak ślepi i naiwni, że ich dworzanie nie podsunęli im przed oczy wypowiedzi żydowskiego neohitlerowca Henry Kissingera?

Trzecia Mitteleuropa ma na celu nową kompozycję Euro­py Środkowo-Wschodniej po wycofaniu się Sowietów. Zada­niem 80-milionowych Niemiec jest zająć ten obszar. Wszyst­kie środki są temu celowi poświęcone.

Henry Kissinger to były sekretarz stanu USA, obecnie /2011/ doradca polityczny Benedykta XVI. Lech Kaczyński musiał chyba nie znać tej wypowiedzi, bo jego ojciec, podobno powstaniec warszaw­ski – Rajmund Kaczyński musiałby się przewracać w grobie, gdy jego syn podpisywał akt kapitulacji przed neohitlerowskimi Niemcami!

Polacy będą żyli z pracy, a nie z własności, bo własność przeznaczona jest dla kogoś innego.

Zadekretował to Żyd Janusz Lewandowski / Aaron Langman/, syn Żyda uratowanego przez polską rodzinę Lewandowskich w oko­licach Lublina. To były minister zniekształceń własnościowych w PRL bis z ramienia żydowskiego kahału pod mylącą nazwą „Unii Wol­ności”.

Dużo pieniędzy i cierpliwości będzie potrzeba, by Niem­cy /…/ mogli pewnego dnia odzyskać duże części wschodnich obszarów, które utracone zostały w wojnie Hitlera. Wkrótce bowiem Polska zostanie członkiem Unii Europejskiej.

Tak pisał Dirk Koch w neohitlerowskim „Der Spiegel”. W art. 116 aktualnej Konstytucji Niemiec zapisano, że granicą wschodnią Niemiec jest granica Trzeciej Rzeczy Hitlerowskiej z 1937 r.

Lech Kaczyński już spoczywa w sarkofagu, toteż można już przypominać złote myśli jego „ojca duchowego”, szefa polskich masonów – Jana Józefa „Lipskiego”: sentencje o wierze katolickiej, Ko­ściele, patriotyzmie. W książce „Powiedzieć sobie wszystko. Eseje o sąsiedztwie polsko-niemieckim” /W-wa 1996/ „Lipski” tak podsu­mował polskość:

„Miłość do wszystkiego co polskie” – to często formuła narodowej „patriotycznej” głupoty. Bo były przecież i ONR, i pogromy we Lwowie, Przytyku i Kielcach, getto ławkowe, pacyfikacja wsi ukraińskich, i Brześć, Bereza i obóz w Ja­błonnie w 1920 roku.

Po takiej przejażdżce po polskim „antysemityzmie” z pogroma­mi na czele, „Lipski” ostrzegał:

Strzeżmy się i podejrzliwie patrzmy na każdą nową ofen­sywę patriotyzmu.

Jarosław Kaczyński był ostrożniejszy w słowach, bo i czasy nieco się zmieniły, ale nie zmieniły się żydomasońskie preferencje. Zamiast na odczycie w „Fundacji Batorego” mówić o „antysemity­zmie”, wrednym nacjonalizmie Polaków, Jarosław posługiwał się sło­wem „radykałowie”, ale ta zakamuflowana obelga oznaczała każde­go, kto myśli propolsko, czyli „nacjonalistycznie”. Znów „Lipski”:

Czy naprawdę nigdy nie słyszeliśmy podczas okupacji zda­nia: „Po wojnie Hitlerowi” postawi się pomnik”?

Nawet bezkompromisowy felietonista, kryptożyd „Kisiel” nazy­wał swego pobratymca „Lipskiego” świętym osłem.

W hagiograficznej książce o J.J. „Lipskim”, niejaka M. Puchalska cytowała żydowskiego lewaka Aleksandra „Małachowskiego”, któ­ry z oburzeniem pisał, że kiedy J.J. „Lipski” startował na stanowisko senatora z Radomia, sprzeciwić się temu miał miejscowy biskup, co „Małachowski” skwitował następująco:

Ta sama tępa nienawiść niewykształconego kleru nic nie rozumiejącego z tego, czym jest współczesny socjalizm.

Żydomasońska pępowina Kaczyńskich stale utrzymywała ich na pierwszej linii wojny o rząd nad polskimi gojami. Wymagało to jego bezwzględnego posłuszeństwa wobec strategii amerykańsko-izraelskiej krucjaty na kraje „demoludów”. Nigdy ich nie zawiódł.

O tym, jak Żydzi potrafią promować „swoich” w polityce i na­uce, świadczy kariera naukowa obydwu Kaczyńskich. Tak jak żydo-mason Jan Józef „Lipski” prowadził ich „od kolebki” na salony karie­ry politycznej, tak ich promotorem w „nauce” był profesor Stanisław Ehrlich. Prześledźmy jego karierę, która przy okazji świetnie wpisuje się w mit o prześladowaniu i „wypędzeniu” Żydów z Polski w 1968. Ehrlich wypromował całe zastępy żydowskich doktorów i profeso­rów prawa, w tym Jarosława Kaczyńskiego, który nazywał prof. S. Ehrlicha „niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie prawa”.

S. Ehrlich urodził się w 1907 roku w Przemyślu, zmarł w 1997 roku. Studia w Wyższej Szkole Nauk Politycznych ukończył w Kra­kowie w 1929 roku. Zaledwie rok później uzyskał stopień doktora prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 1951 roku – szczytowym okresie żydobolszewickiego terroru w Polsce, kiedy nie było dnia, aby nie wykonywano wyroków śmierci na ostatnich patriotach przedwojennego pokolenia, Ehrlich został mianowany na stanowisko profesora nadzwyczajnego Uniwersytetu Warszawskiego. W 1958 roku uzyskał stopień profesora zwyczajnego tego uniwersytetu.

W latach 1932-39 Ehrlich był pracownikiem Prokuratorii Gene­ralnej w tej wściekle „antysemickiej” przedwojennej „endeckiej” Pol­sce.

W latach wojennego terroru chazarskiego żydostwa spod znaku żydobolszewii, kiedy Polacy byli setkami tysięcy wywożeni na Sybir lub kończyli życie po strzałach w tył głowy w katowniach NKWD, S. Ehrlich zrejterował do Lwowa pozostającego do wybuchu wojny niemiecko-sowieckiej pod okupacją sowietów. W styczniu 1940 roku otrzymał od swoich pobratymców z NKWD stanowisko docenta w Katedrze Prawa Cywilnego, następnie w Katedrze Prawa Cywil­nego Procesowego Wydziału Prawa Uniwersytetu Lwowskiego. Po napaści Niemców na ich żydobolszewickich sprzymierzeńców, Ehr­lich wycofał się wraz z tysiącami jego pobratymców dalej na wschód. Po 1945 roku, czytamy w jego hagiograficznych biografiach, „włą­czył się czynnie w odbudowę nauki w powojennej Polsce”, dodajmy w Polsce okupowanej przez Żydobolszewię, okrojonej o połowę jej przedwojennej powierzchni. Początkowo pracował na Uniwersyte­cie Łódzkim /1946-47/, później w Warszawie. Był założycielem i re­daktorem naczelnym miesięcznika „Państwo i Prawo”. Od 1948 roku trudził się pracą naukowo-dydaktyczną na Uniwersytecie Warszaw­skim.

W 1968 roku w wyniku „represji” utracił stanowisko redaktora naczelnego „Państwa i Prawa” i kierownika katedry na UW.

Prześledźmy zatem „prześladowania” tego Żyda w „antysemic­kiej” Polsce po 1968 roku, kiedy Polacy już nie byli mordowani strza­łami w tył głowy z rozkazu UB dawno już przechrzczonego na „Służ­bę Bezpieczeństwa”, ale „za granicę” mogli wyjeżdżać tylko nad Ba­laton lub do socjalistycznej Jugosławii. Na zachód – tylko po podpi­saniu lojalek o współpracy z SB lub zgody na inwigilowanie Polonii.

Z tych czasów „prześladowań” datuje się stanowisko prof. Ehrlicha jako redaktora naczelnego /1966-1970/ „The Polish Round Ta­ble” – „Polskiego Okrągłego Stołu”, czyli polskojęzycznej żydomasońskiej agentury, prekursora „Okrągłego Żłobu” z 1989 roku.

W 1960 roku wyjechał do USA jako stypendysta Fundacji Forda.

W latach 1965-66 wykładał jako tzw. „vising profesor” na pa­ryskiej Sorbonie, a to przecież na tej Sorbonie wykluwały się zręby tzw. „rewolucji kulturalnej” we Francji i w USA. Takim „vising pro­fesorem” był w Katolickim /!/ Uniwersytecie Louvain w 1927 roku; takimże latającym „vising profesorem” był na Uniwersytecie w To­ronto /1973-74; Fundacji Nauk Politycznych w Paryżu /1978/ i na uniwersytetach w Bazylei, Hamburgu, Berkeley, Belgradzie, Bordeau, Dijon, Florencji, Genewie, Heidelbergu, Moskwie, Perugii, Rzymie, Tybindze i Zagrzebiu.

W 1974 roku prof. S. Ehrlich był stypendystą Fundacji Rockefel­lera w USA.

Ma się rozumieć, wydał wiele prac naukowych i podręczniko­wych. Oto niektóre: „Zagadnienia praworządności” – 1945, oczy­wiście praworządności żydobolszewickiej, bo innej nie było; „Pra­worządność i Sejm” – 1956; „Studia z teorii prawa” /1966/; „Wła­dza i interesy: studium struktury politycznej kapitalizmu” /1967/; „Wstęp do nauki o państwie i prawie” /1970/; „Oblicza pluralizmu” /1980/; „Dynamika norm” /1988/; „Wiążące wzory zachowania: rzecz o wielości systemów norm” /1995/; „Norma, grupa, reorgani­zacja” /1997/.

Ten okrutnie prześladowany w antysemickiej Polsce profesor Ehrlich był:
– członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich;
– prezesem Polskiego /?/ Towarzystwa Nauk Politycznych /1964-65/;
– przewodniczącym Sądu Koleżeńskiego ZAIKS /1976-77/;
– wiceprezesem International Political Science Association /1964-67/;
– przewodniczącym Research Committee on Socio-Political Plu­ralism;
– prezesem International Association of Social Sceince Documen­tation /1966/;
– członkiem Jury Europejskiego dla Stypendystów American Co­uncil of Learned Sociétés /1972/.

Za swoje zasługi dla antysemickiej Polski  /PRL/ został odzna­czony m.in. nagrodą resortową II stopnia /1973/ oraz Krzyżem Ofi­cerskim Orderu Odrodzenia Polski w 1971 roku.

Wraz z syjonistycznym, żydobolszewickim agentem Oskarem Lange i takim samym agentem syjonizmu Adamem Schaffem – już na początku lat pięćdziesiątych /apogeum terroru żydobolszewickiego w okupowanej resztówce przedwojennej Polski/ założył Towarzy­stwo Nauk Politycznych – kuźnię kadr syjonistycznego doktryner­stwa w naukach politycznych.

Działał także w powstałym w 1957 roku Polskim /?/ Towarzy­stwie Nauk Politycznych.

Podsumujmy: Mając takich preceptorów i opiekunów, jak żydo- mason Jan Józef „Lipski”, jak Ehrlich i Schaff, Kaczyńscy robili bły­skotliwe kariery naukowe i polityczne, a w stanie wojennym byli nie­tykalni nawet dla wszechwładnej Bezpieki, bez reszty zdominowanej przez „naszych”.

Ta nadopiekuńczość gigantów polskojęzycznego syjonizmu to­warzyszyła Lechowi Kaczyńskiemu aż po grób. NA WAWELU.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 68 do “„Unia to Boży zamysł””

 1. Zagrypiona said

  To jest przykre, ze niektorzy sa slepi na te oczywiste fakty. Dla mnie wybor miedzy herr T. a nimi jest zaden. Doprawdy nie wiem co gorsze. Dlatego ani na jednych ani na drugich nigdy nie zaglosuje.

  Osobiscie, negatywne wrazenie mam tez z innymi czlonkami PiSu i wiem jak oni traktuja ludzi prywatnie. W skrocie powiem: jak psychopaci. Nie jak chrzescijanie.

  A te slogany swoje to zaiste maja tak dwuznacze, ze nie wiadomo czy na wzgledzie maja dobro ludzi czy swoje i swoich rodzin.

 2. JO said

  Zwiazek Szlachty Polskiej uhonorowal Zmarlego Kaczynskiego Warta Honorowa – warto pamietac kto w niej uczestniczyl.

  Zwiazek Szlachty chwali sie , ze otrzymuje zyczenia od Komorowskiego i liberalnych biskupow.

  Jasno widac kto rzadzi w Zwiazku Szlachty Polskiej i kto trzyma Lape zam,ordyzmu nad ludzmi, ktorzy maja tradycje patriotyczne. Wystarczy wejsc na strone Zwiazku i po jego wpisach widac jakim hamulcowym jest Zarzad oraz liderzy w tle tak wielu nieuswiecanych rocznic a promowanych tych masonskich ….

 3. UsiadłyPowstaniec said

  Wstyd i hańba!

 4. aga said

  Z normalnych katolikow w Italii,nie lewactwa to mało kto juz wierzy w Unię.

 5. […] Judeopolonii cechy nieodparte „Unia to Boży zamysł” […]

 6. Kapsel said

 7. Brat Dioskur said

  Re2 JO,
  Szlachta szlachcie nierowna ,bodajze juz hetman Czarniecki wspominal o szlachcie …jerozolimskiej.

 8. aga said

  ad.4
  przepraszam mial być ten link:

  http://vimeo.com/18616126

  może i tak Opatrzność nawraca ateistow 😉

 9. UsiadłyPowstaniec said

  „Wszyscy jesteśmy… Żydami?’ ???

  To teza naturalnie na wyrost – jednak po ośmiu wiekach współistnienia doprawdy trudno byłoby znaleźć dość anachroniczne naukowo dziwo, jakim byłby „czysty etnicznie Polak”.
  Prawda jest chyba taka, że jakąś domieszkę „żydowskiej krwi” mają miliony z nas. Łącznie z wielką polską arystokracją. Z Żydówkami żenili się bowiem Radziwiłłowie, Potoccy i Lubomirscy. Zaś wyłącznie żydowskich antenatów mają Lanckorońscy i Hutten-Czapscy.

  Oraz czołowi polscy antysemici. Jak Stanisław Piasecki, redaktor żydożerczego tygodnika „Prosto z mostu”. Syn Gizeli Silberfeld, córki Izraela Silberfelda i Szajndli z Austerweilów Silberfeldowej.

  Poznaj Żyda po nazwisku!

  1. Imię Abraham i jego pochodne, więc Abramowicz, Abramowski.
  2. Nazwiska od nazw miesięcy, np. Majewski, Lutyński, Lipski, Czerwiński, Grudziński, Wrzesiński.
  3. Nazwiska od dnia tygodnia, np. Niedzielski, Poniedzielski – zawsze sztuczny twór, wskazujący na chrześcijańskie zobowiązanie.
  4. Wszelkie nazwiska na „nowo”, np. Nowakowski, Nowicki.
  5. „Z dobrej woli”, np. Dobrowolski.
  6. nazwiska od „krzyż”, np. Krzyżanowski, Krzyżecki.
  7. od „nawracania się”, np. Nawrocki.

  http://www.pardon.pl/artykul/5827/ukryci_zydzi_rzadza_polska_jest_ich_6_milionow

 10. Kronikarz said

  Aga, to jest godne uwagi

 11. JO said

  Ad.7 I ja o tej pisze – Dnia 15 kwietnia 2010 r. w godzinach wieczornych (po godz. 22) na zaproszenie Kancelarii Prezydenta RP. przedstawiciele Związku Szlachty Polskiej zaciągnęli w Pałacu Prezydenckim wartę honorową przed trumnami z ciałami Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz jego Małżonki Marii Kaczyńskiej.

  Nie moge sie doszukac kto bral w tej warcie udzial. Jak mi sie zdaje byl tam Pan Pszczolkowski …..no i kto jeszcze?

  Na stronie internetowej Pana Pszczolkowskiego wypowiada sie ten Pan , ze jest przeciwnikiem Unii Europejskiej. Tak wlasnie jest przeciwnikiem , ze az uczcil tych co Podpisali Unijny dokument…

 12. Kapsel said

  Pióro prezydenta – wieczne pióro włoskiej marki Stipula, z nadrukiem „Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej”, jeden z najważniejszych artefaktów IV RP.

  Pióro prezydenta trwale zapisało się w historii IV RP w dniu 10.10.2009, kiedy to – pomimo prowadzenia go filigranową, ale niespotykanie wprawną i pewną rączką prezydenta – zdecydowanie odmówiło złożenia podpisu ratyfikującego traktat lizboński.
  Kontrowersje dotyczące przyczyn i znaczenia niedyspozycji Pióra prezydenta

  Biorąc pod uwagę fakt, że ta nagła niedyspozycja Pióra prezydenta przydarzyła się w niespotykanie doniosłym momencie historycznym, na oszczach przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka, Szefa Komisji Europejskiej José Manuela Barroso oraz setek milionów telewidzów z całego świata, z prawdopodobieństwem bliskim pewności stwierdzić można, że awaria ta nie była przypadkowa.

  http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Pi%C3%B3ro_prezydenta

 13. JO said

  ad.9 . Tu nie chodzi wylacznie o krew a o DUCHA

  Zydem mozna sie stac Zyjac wg Taludycznej filozofii

  Zwiazek Szlachty Polskiej glosi, ze kontynuuje Tradycje Polska a On kontynuuje Tradycje Talmudyczna, gdyz Talmud tetronizuje Trojce Swieta jak to wlasnie obi Ten Zwiazek rekoma Zarzadu

 14. aga said

  Kronikarz,
  dla mnie nie są godne uwagi osoby,które z narodowa retoryka na ustach znowu na karkach naszych poczciwych Polakow chca dorwać się do władzy. Całokształt człowieka trzeba oceniac a nie tylko pojedyncze czyny czy piekne acz puste deklaracje.
  pozdrawiam

 15. JO said

  I z pochodzenia Semita moze byc Polakiem

  Problem jest, ze Polakow Uni robia na „zydow”, bo lasujac Polakow mozgi kaza Nam Zyc w Talmudycznej filozofii

 16. JO said

  Dramatem jest, ze Uni Okradaja Polakow z Nazw Jak „Szlachta Polska” i pod ta nazwa promuja filozofie Talmudyczna.

  Konfuduja tym Polakow odbierajac Nam nasza chwale – Historie

  To samo zreszta robia w KKatolickim. Nazywaja Katolickim Kosciolem co jest jego przeciwnoscia…

 17. Marucha said

  Re 9:
  Bycie Żydem to coś więcej, niż posiadanie paru kropli żydowskiej krwi po tolerancyjnych przodkach. To przede wszystkim mentalność. To wyznawanie zasad, które nie mają nic wspólnego z cywilizacją, gdyż są oparte na kłamstwie, oszustwie, skrajnym szowinizmie i głęboko zakorzenionym rasizmie we właściwym tego słowa znaczeniu.
  Nie dbam o to, czy mam w sobie te parę kropli.
  Czuję się Polakiem i walczę, jak potrafię, o polskie interesy. Myślę po polsku. Jestem katolikiem.

 18. aga said

  ad.14

  Ta cala e-MisjaTV;

  dorwała się grupka cwaniakow podających się za patriotow do kasy Stowarzyszenia Robotnikow Chrześcijańskich, zadekretowali sobie pensje za proste czynności ,które były dotychczas wykonywane społecznie przez członków stowarzyszenia,wywalili tych przeciwnych im i nie maja nawet na tyle „etyka” ale taka bardziej blizsza cywilzacji żydowskiej.Gęby pełne pustych jak się okazuje frazesow i pełny cynizm.

 19. JO said

  ad.17. TAK WLASNIE

 20. Baron Srul Radziwiłł said

  Bardzo drogie towarzystwo,
  Jak Unia Europejska jest boży zamysł, to wy z Bogiem nie wojujcie. Ani z panem papieżem w Rzymie.
  Nasz naród jest Bogu posłuszny i dlatego spływają na nas różne łaski, zwłaszcza przez Goldmana-Sachsa i Rotszyldy.

 21. UsiadłyPowstaniec said

  Panie Szanowny, Koszerny Srulu!

  Ja osobiście zamiast tych różnych, wątpliwych łask
  od zwykłych śmiertelników wolę mieć napletek, dar
  Boży, dużo więcej radości i miłości w życiu i wyglądać

  tak:

  a nie tak;

 22. Zbyszko said

  Chyba jest to już jawne nadużycie: Papież Jan Paweł II razem z wymienienionymi biskupami

 23. Mordka Rosenzweig said

  Najukochanszy pan Baron Srul,

  Ja zawsze czytam komentasze od szanowny pan bo tylko one sa warte czytania.

  Szanowny pan ma bardzo dusza racja szeby goje nie wojowac z nasz Bug.

  Pszeciesz nasze ostatnie wielkie papiesze z Watykan daly wiele rusznych pszykladuw szeby sie modlic tylko do nasz Bug, ktury siedzi w scianie, ale goje ciagle nie rozumieja i modla sie do swojego Boga.

  Ja pan Mordka dlatego uwasza sze goje nie maja szaden talent aby aby robic dobra lichwa.

 24. Baron Srul Radziwiłł said

  Wielce Umiłowany Panie Mordka,
  Ja mogę to samo powiedzieć o Pańskie wpisy na tym szacownym Forumie. Potwierdzi to nie tylko moją przepiękna żona Ruchla, ale nawet nasz syn, Arik, co mu kupujemy na raty dyplom od bardzo przyzwoita Wyższa Szkoła Geszeftu i Bankowości.

 25. Baron Srul Radziwiłł said

  Ja muszę koniecznie zamieścić tu zdjęcie moja przepiękna żona Ruchla.

 26. Baron Srul Radziwiłł said

  A tu jest wizerunek nasz synek, Arik:

 27. UsiadłyPowstaniec said

  Panie Rozenzwel

  Bóg nie siedzi w ścianie tylko w górze.
  Góra Świętej Anny , Jasna Góra

  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99te_g%C3%B3ry
  Nie ma co się modldlić do każdej ściany
  bo coraz to nowe budują i wreszcie zabraknie
  czasu na zbieranie lichwy!
  I po co to z napletkami wojny prowadzić!
  Bóg tak stworzył i tak ma być! Zrozumiano!
  …I tu mi pod ścianami nie ryczeć!
  I tak to nic nie pomoże!

  Napletek ma być i koniec kropka!
  Bo jak nie to tak się wygląda:

 28. Kronikarz said

  Panie Baronie,

  Bo jak sie zdiora, to…

 29. krzysztof1942 said

  I co dalej.

  Zostaliśmy sami z naszymi marzeniami („Solidarność” z 1980r – 10 milionów członków). Ten wymarzony „zachód” okazał się nową żydokomuną (sowietami).

  Jednak jest nowe pokolenie, które już nie ma złudzeń, co przyniesie – nie wiem („Każda epoka ma swe własne cele i zapomina o wczorajszych snach.”).
  Dla mnie budującym jest ten wyważony film: http://youtu.be/3LVwmk6izXI,
  A nadzieją, krytyka zawarta w filmie http://youtu.be/5jlAol8y6BQ (oba pokazane we wcześniejszych komentarzach.).

  A tak nawiasem – obawiam się wszystkich polaków (mała litera postawiona świadomie), którzy zmienili swoje nazwisko teraz lub w przeszłości, którzy nie są dumni ze swego nazwiska rodowego !!!

 30. revers said

  ad26 Rabi, czysty aryjczyk, do lopaty nadaje sie

 31. Kazik said

  Szanowny Baron Srul . Coś tu jest nie w porządku . Gdzie są pozostałe dzieci ? Porządny żydek ma ich zawsze co najmniej tuzin .

 32. Baron Srul Radziwiłł said

  Szanowny Panie Kazik (no. 31), a czy to człowiek wie, gdzie i ile ma dzieci i z kim? Czy to ja jestem jakaś księga parafialna?

 33. parszywy zdrajca lolek said

  ad 22

  A może autor-intelektualista spróbował by tak rozwinąć swoją jakże śmiałą myśl?!

 34. revers said

  … lub w kamasze, bosko mordowac jak Kain swoich braci i siostry, jak nakazal talmud

 35. Kazik said

  Szanowny Baron Srul. Liczyłem , że pokaże Pan zdjęcia pozostałej rodziny , po to , abym mógł ich pozdrowić na ulicy … Jeden górnik chwali się drugiemu , że ma żonę podobną do Matki Boskiej . Taką ładną ? Kto ją tylko zobaczy , to mówi : o Matko Boska , tyn ci to ale mo babę . Zdrówka .

 36. Zdjęcia i klip z tego wydarzenia 10.10.2009 [ale i z wcześniejszych kroków prowadzących do podpisania Traktau z Lizbony /w tym z 13.12.2007/] zamieszczone są również pod
  http://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni/
  Na ironię 9 dni później 19.10.2009 r. L. Kaczyński uczestniczy w obchodach 25 rocznicy męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki nadając mu pośmiertnie Order Orła Białego.
  A tak na marginesie, to warto zauważyć, że ekipa PO
  już po publikacji strony http://jozefbizon.wordpress.com/kor-batory-inni/ podmieniła treści pod podanymi linkami na tej stronie prowadzącymi do oficjalnej strony prezydenta.

 37. TomUSA said

  Szanowny Panie Baronie Srul!
  Pańska odpowiedz na temat ilości dzieci (@32): REWELACYJNA!!! Jeszce mną trzęsie ze śmiechu.

 38. Qqłka said

  Jeśli ten bóg to lucyfer, to rzeczywiście UE jest bożym zamysłem.

 39. Miroslaw Bernard D said

  ad 4) Dobry reportaz ale porowanie z masonskimi swietami ma sie nijak: Bo rocznica zburzenia bastyli ma sie nijak do naszego swieta niepodleglosci, to samo to amerykanskie swieto. W Francji bylo widac jak Policaj potraktowala katolikow sprzeciwiajacych sie przeciwko „teatrowi”. W Ameryce pedaly leja chcescijan na manifestacjach.

 40. revers said

  Jasne ze bozy, gdy papiez publicznie mowi ze pedofilia nie dotyczy 12 latkow i wiecej, a niedlugo w miare postepu zwiazki heteroseksualne beda niemoralne, nielegalne i karalne, w przeciwienstwie do homoseksualnych – to bedzie tolerancja.

  O wyjatkowosci eutanazji dla ludzi w starszym wieku z nabyta/krotkotrwala demencja nie wspominajac.

 41. Agnieszka said

  Wszystko wg planu

  http://www.medianet.pl/~naszapol/0811/0811siei.php

 42. Mordka Rosenzweig said

  Ukochany Pan Baron Srul,

  Ja patsze i patsze na fotografie pana rodzina i nie moge sie nadziwic jak pana Ruchla jest piekna, a pana synek Arik wyglada bardzo pszystojnie i od razu widac sze bedzie robic dobra lichwa.

  Ja wlasnie muwil z pan Spielberg z Hollywood i on powiedzial sze pana Ruchla ma urode gwiazdy filmowej i powinna pszyjechac do nasz Hollywood i zostac wielka aktorka.

  Co do pana synek Arik to jak on nie bedzie chcial robic lichwa to powinien zostac ksiedzem bo od razu potem zostanie biskupem i w pare lat potem papieszem w Watykan.

  Wtedy wszystkie goje w Polszy i na calym swiecie beda sie do niego modlic i stawiac mu pomniki.

 43. Najmilszy Panie Mordka,
  Ja mam niewymownę radość z fakt, że moja rodzina się Pana spodobała. To bardzo zacne osoby.
  Ja jeszcze dołączam obrazek na nasz ulubiony piesek Dupek, który jest prawie tak mądry, jak Arik.

 44. lake of fire said

 45. revers said

  Wlasnie unia boszym palcem zmienila dwoch premierow Grecji i Wloch, bez demokratycznych wyborow a w maistreamach i gajowce cicho sza, tylko niektorzy blogersi to dziwne zajwisko zauwazyli

  http://rafzen.wordpress.com/2011/11/16/ue-obalila-dwoch-wybranych-premierow/

  oraz na forum PE wygarnal to antydemokratyczne swietokradztwo, bauwochwalstwo
  niezawodny jak zawsze Nigel Farage z partii UKIP, prosto w oczy

 46. Guła said

  „Ten artykuł dotyczy traktatu, który nie wszedł w życie. O obowiązujących obecnie konstytucyjnych zasadach Unii Europejskiej zob. Traktat lizboński.”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja_Europejska

  Przypomina mi się dopominanie Lecha Kaczyńskiego w Preambule traktatu, na któryś-my głosowali za lub przeciw, o obecność w niej Boga.

  A chodzi mi o to że śp prezydent musiał tyle samo wiedzieć o misternie przygotowanym geszefcie przez Merkel, Sarkozego i ….Gazprom ile i przeciętny polski obywatel.

  Szokujące nieprawdaż?

 47. Panie baronie Srull. Z tego rodzinnego albumu najbardziej pod względem urody i jak mniemam również intelektu, podoba mi sie Dupek. Dupek jest uroczy i wydaje się, że nie tyle jest prawie taki mądry jak synek, ale wygląda na dużo mądrzejszego. Ma takie piękne, bystre oczki.

 48. Marucha said

  Przypomina mi się dopominanie Lecha Kaczyńskiego w Preambule traktatu, na któryś-my głosowali za lub przeciw, o obecność w niej Boga.

  Tzw. ruch pozorny. Nic konkretnie nie przynoszący.
  Konkretna to by była np. zmiana polskiej konstytucji tak, jak zrobili to Węgrzy, gdzie odniesienie do Boga jest jasne i klarowne. Kaczyńscy mieli czas to zrobić…

 49. Elzbieta Gawlas said

  Lza, jak najeci. W Rewirach Gajowego Maruchy zamiescilam film z you tube, mowiacy, ze idee uni europejskej narzucil za czasow krolowej Wiktorii –

  demon. Moze ktos znajdzie opis, jak rabini rysuja na podlodze PENTAGRAM, wchodza w obreb okregu i wywoluja demony.Szukajcie, a znajdziecie.

  Mlody Zyd udzieli wywiadu i za mowienie prawdy swoi zamordowali go. :Zydzi nie chca przyznac, ze ich bogiem jest Lucyfer.
  Opanowal podczas Soboru Watykanskiego II Wtykan. Kto to zauwazyl?

 50. Guła said

  #48

  Konkretny ruch to było przemycenie traktatu lizbońskiego przez sowieto-bolszewie, zamiast konstytucji unijnej która była tematem referendum. Przeciętny prawnik z łatwością zrobiłby z nich marmoladę. Pod warunkiem że istniałaby właściwa wokanda.
  Zarobiłby 500 tyś funtów „leciutko na palcach”

  Cała reszta to tylko następstwa.

 51. Guła said

  Ten pozorny ruch popierał również ten któremu raptem zrobiło się zimno w potylicę.

 52. Guła said

  Miał też czas powtórzyć referendum pytając się o traktat lizboński, ale prawem kaduka władza ustawodawcza zawłaszczyła sobie to prawo.

  Co w ogóle eliminuje jakiekolwiek układ międzynarodnyj w kraju.

 53. Guła said

  Na przykład ciekawi mnie ile za wynajem PE lizbończycy płacą i komu?

 54. Guła said

  Pierwowzorem był traktat ryski gdzie kilku palantów zrzekło się części terytorium II RP i z około pół miliona obywateli Polski a obie izby fakt ten zaklepały.
  Przy czym tajemnicą nadal pozostaje co stało się z 20 min świnek.

 55. revers said

  malo tego zmiany na gorze, wymiane premierow Wloch, Grecji palcem boszym z sygnetem z grawerowanymi symbolami masonskimi litery G, ekierki i cyrkla, lucyfrenskiego, pentogramu zauwarzyl Tusk i jego swita, napredce porzadkujac finanse publiczne pod pozorem walki z kryzysem, by nie spotkala go kara skutecznych Bildbergowcow w usuwaniu pionkow w niebyt polityczny, czego najbardziej boi sie Tusk.

 56. revers said

  add43, Arik dobry pejasty naziol, nadaje sie na nastepce Adolfa H. , po takich tamudycznych trenigach z wyciagnieta reczka w salucie Heil Arik

 57. Marucha said

  Panie Guła, Pan się naprawdę idź leczyć dobrowolnie, zanim Pana zabiorą pod przymusem. Ta pańska sowieto-bolszewia w kontekście Unii Europejskiej i Traktatu Lizbońskiego świadczy o słabo kontrolowanej obsesji. W połączeniu z ubóstwieniem Piłsudskiego i Kaczyńskich sprawia tragiczne wrażenie.

 58. Kronikarz said

  51 – 54 Gula

  ty szmaciarzu, przestan obsrywac cala przestrzen 51 52 53 54 nic nie majac do powiedzenia jak zwykle

 59. Kapsel said

  Re 57
  zanim Pana zabiorą pod przymusem

  Dzisiaj to nie taka prosta sprawa z tym przymusem.
  Problem przymusowego leczenia wynika z konieczności pogodzenia dwóch, pozostających często ze sobą w sprzeczności, wartości. Z jednej strony stoi prawo do samostanowienia o sobie każdego człowieka, z drugiej zaś konieczność podjęcia decyzji za osobę, która obiektywnie nie jest w stanie postąpić właściwie, czym stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych osób. W tym przypadku ostatnie słowo nie należy ani do pacjenta, ani do lekarza, lecz do instytucji obiektywnej, jaką jest sąd.

 60. Guła said

  Te rakarz, a co ciebie tak ruszyło w tym 51-54?

 61. Guła said

  To powiadasz pan że i Piłsudski byłby za sowieto-bolszewią?

 62. Kronikarz said

  glupis

 63. Mark Mars said

  w slowach N. Farage, to brzmi inaczej „Na Boga, kto panu Panie prezydencie Rompay, prawo do usuniecia premiera Wloch?”.

 64. Brat Dioskur said

  Panie Gula,trzeba odrozniac przyczyny od skutkow.Kiedy Pilsud ruszal na Kijow to linia demarkacyjna miedzy nami a bolszewia przebiegala bardziej na wschod niz granica z Traktatu Ryskiego a Lenin byl nawet gotow jeszcze ja dalej na wschod przesunac. Wazyly sie losy bolszewii.!Traktat w zamyslach narodowcow mial dac poczatek w miare zwartemu etnicznie panstwu.Chodzilo o zageszczenie elementu polskiego ,ktory w kmicicowych starostwach byl niewielki.Trzeba pamietac ,ze dopiero w latach 30 -tych okazalo sie do czego sa zdolni bolszewicy i z taka wiedza przedstawiciele Endecji na pewno w Rydze zatwierdzili by inne granice.Osobiscie sam jestem zdania ,ze w Rydze mozna bylo przesunac granice bardziej na wschod ,ale mowie to z wiedza perspektywy 80 lat ,wiec …

 65. Piotrx said

  Dla zainteresowanych nieco o korzeniach UE

  Solve et Coagule – Dziel i Łącz !
  U źródeł wolnomularskiego wariantu zjednoczenia Europy
  http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/solve/solve.html

  Richard Coudenhove-Kalergi i jego doktryna zjednoczenia Europy
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_65.html

  Przynęty i pułapki w europejskich traktatach integracyjnych
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_24.html

  Czy zmierzch państwa narodowego ?
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_20.html

  Osoba ludzka w doktrynie i praktyce europejskich wspólnot gospodarczych
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_23.html

 66. Piotrx said

  Richard Coudenhove-Kalergi i jego doktryna zjednoczenia Europy
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_65.html
  /fragmenty /

  Duże trudności miał Coudenhove w zorganizowaniu polskiego oddziału Unii Paneuropejskiej, a to z powodu swego stanowiska w sprawie „korytarza” gdańskiego”. Mimo to 2 lutego 1927 r. ukonstytuował się w Warszawie Komitet Organizacyjny Unii Paneuropejskiej w składzie: A.Lednicki (przewodniczący), senator J.Buzek, emerytowany minister H.Gliwic, b. poseł W.Kamieniecki, senator B.Posner, hr. W.Rostworowsiki, płk W.Sławek, dr M.Szawlewski i minister J.Targowski. Oprócz J.Buzka i W.Rostworowskiego wszyscy byli wolnomularzami. Najpóźniej, bo dopiero 2 czerwca 1939 r., doszło do założenia brytyjskiego komitetu Unii Paneuropejskiej. Stało się to możliwe dzięki wydatnej pomocy W.Churchilla i jego przyjaciela L.Amery’ego. Przewodniczącym komitetu został A. Duff Coppers, a sekretarzem V. Cazalet. Bardzo duże znaczenie dla .przygotowania realizacji Paneuropy miały organizowane przez Coudenhovego, jako przewodniczącego, kongresy Unii Paneuropejskiej: pierwszy — w 1926 r. w Wiedniu (zgromadził on ponad 2000 delegatów z 24 państw; Polskę reprezentował wysłany przez J.Piłsudskiego A. Lednicki), drugi — w 1930 r. w Berlinie, trzeci — w 1932 r. w Bazylei, czwarty — w 1935 r. w Wiedniu. Były one terenem spotkań szarych eminencji oraz oficjalnych osobistości z całej Europy, do których kompetencji i zadań miało należeć propagowanie idei paneuropejskich i urzeczywistnienie zjednoczenia Europy przynajmniej w postaci związku państw. Zdaniem Coudenhovego, pod koniec lat dwudziestych naszego stulecia Ruch Paneuropejski był potęgą moralną: jednoczył w swych szeregach duchową elitę Europy. Była to jednak swoista elita, gdyż rekrutowała się niemal wyłącznie z kręgów politycznych, intelektualnych i artystycznych o poglądach laickich, antyklerykalnych, jeśli nie wręcz antyreligijnych, liberalnych, lewicowych lub centrowo-lewicowych. Wprawdzie Coudenhove zadbał także o nazwiska z prawicy, o udział w ruchu przede wszystkim przedstawicieli chrześcijańskiej demokracji, to jednak były to tylko wyjątki: majoryzowała je większość składająca się z wolnomularzy, liberałów i — najogólniej określając — rzeczników lewicy laickiej. Twórcy ruchu paneuropejskiego chodziło o zadokumentowanie, że jest to ruch ponadpartyjny i ponadświatopoglądowy i dlatego tak zabiegał o udział w nim przedstawicieli prawicy. Płaszczyzna porozumienia i współpracy, którą stanowił uniwersalizm, była bardzo atrakcyjna, aczkolwiek ludzie prawicy, którzy się do niej przekonali, nie dostrzegli, ze zbieżność między uniwersalizmem chrześcijańskim a tym, który stanowił podstawę ideologii Paneuropy, jest tylko formalna: treści ich są całkowicie różne.

 67. konfuzjusz said

  Jeden Nigel wiosny nie uczyni.
  Cenie Nigela, mimo, ze demokrata. On demokracje pojmuje doslownie i konsekwentnie sie w tym duchu wyraza. On otwiera ludziom oczy na sprawy oczywiste i ewidentne, ktore nam rozmywa panoszaca sie demagogia, manipulacja slowem, definicja.

  Mam nadzieje, ze nie skonczy tak, jak inni niewygodni.

 68. Sław. said

  @47 Dupek jest w szoku, jak zobaczył do kogo trafił. Nigel jest dobry.

Sorry, the comment form is closed at this time.