Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Izraelski historyk wojskowości przestał ukrywać żydowskie plany.

Posted by Marucha w dniu 2011-11-24 (Czwartek)

Dla uważnych czytelników gajówkowych treści groźby Izraela, iż gotów jest raczej podpalić świat i zginąć razem z nim, niż stracić swe wpływy, nie powinny być niczym nowym. Ale warto je przypomnieć. – admin.

Źródło: www.3rm.info/17734-plany-dyavola.html
Tłum. z jęz. ros. RX

Znany izraelski historyk wojskowości Martin van Creveld powiedział, że Izrael w jeden przepiękny dzień może być zmuszony do zniszczenia europejskiego kontynentu przy użyciu wszystkich rodzajów broni włącznie ze swoimi zasobami jądrowymi, jeśli odczuje zbliżanie się końca swojego państwa, podkreślając jednocześnie, że Izrael uważa Europę za wrogi cel.

Mówiło się o tym w wywiadzie dla dziennikarzy przeprowadzonym na falach 7 programu żydowskiego Radia i było przetłumaczone w środę na język arabski przez informacyjno – analityczne i badawcze Centrum Prasowe.

„Mamy setki bojowych głowic jądrowych i rakiet, które mogą osiągać różne cele w sercu kontynentu europejskiego, w tej liczbie cele usytuowane dalej od Rzymu, stolicy Włoch”– powiedział Creveld, dodając, że większość stolic europejskich będzie najodpowiedniejszym celem dla sił lotniczych Izraela.

Izraelski historyk potwierdził zdolność Izraela do zniszczenia całego świata jeśli Izrael poczuje, że jest skazany na zniknięcie.

Co się tyczy Palestyńczyków, powiedział historyk, to Izrael obecnie realizuje konkretną strategię w oparciu o masową deportację narodu palestyńskiego i ma zamiar wygnać wszystkich Palestyńczyków bez wyjątku, a znajduje się teraz w oczekiwaniu na odpowiedni moment, żeby dokonać tego czynu.

„Dwa lata temu tylko 7-8% Izraelczyków popierało to rozwiązanie w stosunku do Palestyńczyków, dwa miesiące temu ten wskaźnik zwiększył się do 33%, a dzisiaj według badań ankietowych przeprowadzonych przez Instytut Gallupa wskaźnik ten wzrósł do 55%”– zauważył Creveld.

Historyk podkreślił, że Izrael powinien wykorzystać dowolny incydent, który da mu doskonałą możliwość wypędzenia Palestyńczyków, na przykład tak, jak to miało miejsce w czasie rzezi w Deir Yassin w 1948 roku (o tym wydarzeniu można przeczytać w Wikipedii – autor).

Odpowiadając na pytanie o to czy Izrael nie żywi obaw, że będzie uważany za państwo zbójeckie w przypadku wypędzenia Palestyńczyków, odpowiedział on: „Izrael jest państwem, które nie przejmuje się tym co inni o nim mówią, a wy powinniście pamiętać słowa byłego ministra obrony Mosze Dajana, kiedy powiedział: >Izrael powinien zachowywać się jak wściekły pies żeby wyglądać niebezpiecznie w oczach innych i nie powinien być państwem, któremu można wyrządzić szkodę<”.

Galeria zdjęć:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

No no, a my myśleliśmy, że Izrael w ogóle nie posiada żadnej broni masowego rażenia, która przecież, jak wiadomo, znajdowała się w Iraku, a teraz znajduje się w Iranie. – admin.

Komentarzy 16 to “Izraelski historyk wojskowości przestał ukrywać żydowskie plany.”

 1. opinio said

  …podkreślając jednocześnie, że Izrael uważa Europę za wrogi cel…

  ..okrutny przyklad dezinformacji, bo np Europa-Berlin, to jadowite gniazdo gudlajstwa…jakies wielkie nieporozumienie, bo jak w takim przypadku przyzwoity gudlaj moglby przywalic drugiemu gudlajowy? ..nonsense

 2. Niedaleko said

  Oni maja plan opuścić Ziemie?

  Myślę ze to jak najbardziej jest prawdą,

  „„Izrael jest państwem, które nie przejmuje się tym co inni o nim mówią, a wy powinniście pamiętać słowa byłego ministra obrony Mosze Dajana, kiedy powiedział: >Izrael powinien zachowywać się jak wściekły pies żeby wyglądać niebezpiecznie w oczach innych i nie powinien być państwem, któremu można wyrządzić szkodę<”."

  8 czerwca 1967 r. amerykański statek wywiadowczy USS Liberty

 3. navajo88 said

  ale się obśmiałem hahahahahahahahahaha ,no jeżeli to jest prawda to żydom bozia odebrała całkiem rozum hahahahahahaha
  Nawet nie warto tego komentować i tyle !!!!!!!!!!
  J.M.H
  Ps: Znszczyć cały świat ????? a potem co ,,,karwia żydzi odrodzą się z popiołow jak w KL AUSWITZ ,tym cholernym żydom to już całkiem poprewracało się we łbach ,a pod myckami to pewnie zagotowało się całe te żydowskie gówno !!!!!!

 4. Marucha said

  Re 1:
  Jedni ofiarują drugich, jak za czasów II Wojny.

 5. Józef said

  Chciałbym przypomnieć jak to już w warszawskim getcie bywało, ze żydzi mając świadomość swego końca, pociągną innych. Kto przeczytał pamiętnik Rudolfa Hessa to się z niego dowie, że żydzi schodząc z rampy kolejowej w Oświęcimiu, mieli przygotowane kartki z adresami innych żydów ukrywających się wśród polskich rodzin.
  Wytłumaczy to zapewne nagłaśniane obecnie zjawisko tzw. szmalcownictwa wśród Polaków.

 6. Wizzgaa said

  Navajo : nie odebrało im rozumu tylko ich nienawiść jest silniejsza niż instynkt życia .

 7. lopek said

  Izrael zostanie zniszczony przez tych samych, którzy go stworzyli – czyli forsiastych unych – prewencyjnie w obronie własnej.

 8. wet3 said

  Zadne rewelacje! Przeciez znamy to od bardzo dawna. Pytanie tylko polega na tym kiedy to nastapi.

 9. navajo88 said

  Wets3 zapewniam cię że nigdy !!!!! prędziej słońce spopieli ziemię zanim żydzi załatwią cały świat !!!!!! ,a żytostwo w izraelu to takie samo dziadostwo ja arabowie ,czyli nic dodać i nic ując !!!!!! hahahahahahahaha
  J.M.H

 10. Boryna said

  Wojna narodów zacznie się Bliskim Wsch. już pisała Saba.

 11. Zagrypiona said

  @6 Wizzgaa…

  To nie nienawisc. Nie ma tak daleko posunietej nienawisci ze az traci racjonalne podstawy. Nienawisc jak i milosc musi miec sens. Za to jest ciezka choroba zwana psychopatia, z ktora tu mamy do czynienia. Niestety nieuleczalna za zycia.

  —–

  „Izrael jest państwem, które nie przejmuje się tym co inni o nim mówią,..”

  Otoz z obserwacji rzeczywistosci, wyglada na to, ze Izrael wlasnie jako jedyne panstwo na swiecie (bo zlozone z chorych jednostek) obsesyjnie boi sie tego co mowia o nim inni. Dlatego stworzyli sobie ten caly antysemityzm, zeby ludziom geby zamykac.

  A jesliby zrobili to co niby planuja z tym zniszczeniem Europy – w sumie nie takie niemozliwe zwazywszy na to ze mamy do czynienia ze skrajnymi psychopatami – no to niestety ale bylaby to ostatnia rzecz jaka by im sie przytrafila w historii tej planety. Tego juz by sie nie dalo zwalic na nazistow czy innych. I ci ktorzy by ostali przy zyciu zapewne by nie odpuscili. Taka w kazdym razie bylaby naturalna kolej rzeczy.

 12. Brus_Zły_Lis said

  Daniel Passent – jego ojczymem był żołnierz armii czerwonej i generał LWP pochodzenia żydowskiego
  http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/11/czerwone-dynastie-daniel-passent-cz23.html

 13. Marcin said

  Ad 5
  Chodzi Panu zapewne o „Autobiografię R H”?!

 14. maran said

  super artykul. wart przetlumaczenia.
  http://www.infowars.com/arab-league-emergency-meeting-in-cairo-to-discuss-syria/
  While Blood Flows, Arab League Call Their Meeting In Cairo To Discuss… Syria??

  Patrick Henningsen
  Infowars.com
  November 24, 2011

  If anyone has any doubts as to how out of touch the Arab League is with regards to Arab events, they only have to digest this twisted piece of theater taking place in Cairo.

  Members of the Arab League scheduled an emergency meeting today in Cairo, Egypt to work out what exactly they ‘must do about Syria’ – while outside of their conference (in Egypt, the world’s largest Arab country), a shamelessly violent US-backed military junta continues to crack the heads of genuine unarmed protesters in Tahrir Square.

  Meanwhile, no harsh words from Hillary Clinton, no democracy speeches from Obama, and certainly no condemnation from the Arab League – most of whom run military-style dictatorships back in their respective countries. And certainly, not a peep from the UN….”

 15. ryziel said

  Role się odmieniły Palestynczycy na Alaskę

 16. zazazas said

  http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/tylko_izrael_posiada_panstwowe_jednostki_terrorystyczne/50836

Sorry, the comment form is closed at this time.