Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  dr TS o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  alejaja o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Mietek o O pożytkach z sentencji
  Antares o Pius XII – Papież, który…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Apokalipsa dokonuje się na naszych oczach. Почаевская Лавра.

Posted by Marucha w dniu 2011-12-02 (Piątek)

Źródło: http://3rm.info/17659-apokalipsis-sbyvaetsya-na-nashix-glazax.html
Tłumaczenie: Swiblowo

Proponujemy Państwu zwrócić uwagę na film, który odkrywa cala prawdę o paszportach biometrycznych, numerach identyfikacyjnych i do czego to wszystko w rezultacie doprowadzi… (Film w języku rosyjskim – link / admin)

Dlaczego prawosławni chrześcijanie rezygnują z identyfikacji cyfrowej i paszportów biometrycznych z mikroczipem?

23 września Ukraiński Parlament przyjął ustawę „O dokumentach poświadczających tożsamości potwierdzających obywatelstwo Ukrainy”, który zamieni papierowe, wewnętrzne paszporty [odpowiednik polskiego Dowodu Osobistego – przyp.swiblowo] na elektroniczne zaświadczenia – plastikowe karty ID.

Zgodnie z tą Ustawą, we wszystkich dokumentach nowego typu będzie umieszczony elektroniczny nośnik – czip identyfikowany falami radiowymi (czip typu RFID) i skanowany na odległość. Na ten czip zapisuje się Wasze dane biometryczne i numer identyfikacyjny. Jednocześnie ten numer staje się numerem porządkowym pliku z Wasza dokumentacja w Państwowym Systemie Informacyjnym (ДIС-ukr.) Teraz Wasze imię i nazwisko nikogo nie interesuje – jesteście identyfikowani swoim numerem.

Ta Baza danych personalnych (ДIС) będzie zawierać w sobie CAŁĄ konfidencjonalną (poufną) informację o Was, zebraną w elektronicznym pliku z danymi osobowymi:  o Waszych zakupach, stanie posiadania, opłatach za usługi komunalne, rachunki bankowe, kredyty, depozyty, długi, dane o stanie zdrowia a nawet dane o przejazdach – trasy przejazdów itd.

Teraz każdy Wasz krok będzie kontrolowany przez właścicieli tej bazy. ID-karta  –  to narzędzie totalnej kontroli i kierowania każdym człowiekiem i społeczeństwem w całości, bez której ludzie nie będą mogli korzystać z dóbr ziemskich. To idealne narzędzie automatycznej identyfikacji człowieka poprzez jego cyfrowy numer, pozwalające całkowicie śledzić człowieka bez jego zgody i ograniczać jego swobodę.

Jeśli przyjmiemy elektroniczne dokumenty, to:

– wszystkie nasze dochody i wydatki będą kontrolowane przez operatorów Bazy (ДIС) (dlatego teraz każdy punkt handlowy wyposaża sie w specjalne terminale, które poprzez internet przesyłają dane o każdym zakupie do jednej bazy danych).

– z pomocą specjalnego sprzętu można będzie ustalić miejsce pobytu właściciela karty w dowolnym punkcie na Ziemi. Takie możliwości są juz w rękach „kompetentnych organów” zagranicznych państw, w tym UE (Unia Europejska), która to wymaga i od Ukrainy wprowadzenia dokumentów z czipami.

– w każdej sekundzie będziemy kontrolowani przez struktury sił mundurowych nie tylko Ukrainy, ale i Unii Europejskiej i USA (ДIС od początku formułował się jako składowy element Systemu Informacyjnego Shengen, SIS.Takim sposobem Wasze dane osobiste mogą być poznane przez dowolnego międzynarodowego złoczyńcę, mającego dostęp do systemu).

– pomimo kontroli, będą nami KIEROWAĆ. Juz teraz wiele biurowców dysponuje systemem przepustek, gdzie bez karty z czipem nie można nawet wezwać windy. A z ID-kartą dostęp będzie możliwy tylko na to piętro lub do tego budynku, gdzie pozwoli służba bezpieczeństwa.

– władza odgrodzi sie od narodu systemem „Elektronicznego rządu”. Współdziałanie z urzędnikami będzie realizowane poprzez internetowe terminale identyfikujące człowieka po ID-karcie.

– jeśli staniecie sie niewygodni jakiemukolwiek obliczu władzy (będziecie protestować lub mieć niepoprawne zdanie) możecie być wniesieni w „bazę stop – list” [tytuł wykonawczy – przyp. swiblowo], Waszą kartę zablokują i uniemożliwią zakupienie czegokolwiek lub korzystanie ze swojego konta!

Czipowanie

Na Ukrainie cały ten mechanizm wprowadza sie w ruch w jednym celu, żeby podporządkować kraj i każdego obywatela światowemu, oligarchicznemu systemowi ponadnacjonalnych korporacji finansowych, władających bankami i dyktującymi warunki naszemu rządowi poprzez kredyty MFW.

Dzisiaj w wielu rozwiniętych krajach zrezygnowano z wprowadzania uniwersalnych, elektronicznych kart. Przeciw elektronicznym dokumentom występują w Grecji, gdzie było osiągnięte ustawodawcze zapewnienie prawa obywateli na odmowę NI (numer identyfikacyjny), socjalnej elektronicznej karty i innych dokumentów zawierających bezkontaktowe elektroniczne nośniki  informacji.

Społeczeństwo w Rosji również uzyskało gwarancje prawną na odmowę przyjęcia i używania elektronicznej karty.

Już dziś widać, jak informacje z różnych elektronicznych baz danych stają się dostępne dla nieuczciwych ludzi. Tym bardziej, że wprowadzenie tych kart zakłada w niedalekiej przyszłości przejście na bezgotówkowy system, w którym wszystkie środki człowieka znajdą się w rękach nieznanych mu ludzi.

Ale to tylko etap wstępny. Następnym i głównym etapem rozwinięcia tego systemu, jak pokazuje zagraniczne doświadczenie, będzie wszczepienie MIKROCZIPU (który zawiera w sobie elektroniczny paszport, kartę kredytowa itp.) pod skórę.

W krajach Południowej i Północnej Ameryki juz dawno dokonuje się implantacji czipow w ludzkie ciało.

Temat implantacji mikroczipow ludności USA cały czas lobbowany jest w Kongresie pod pretekstem walki z terroryzmem i bezpieczeństwa medycznego. W pierwszym etapie czipowanie będzie dobrowolne, w drugim, jak mówi sie w oświadczeniu Centrum Franklina, „Po zapoznaniu sie z procedura i jej zaletami będzie można przejść do implantacji obowiązkowej”.

Ma to kolosalny wpływ na kierowanie społeczeństwem i oznacza absolutną utratę wszystkich praw człowieka – przecież czip posiada zewnętrzne sterowanie. Wystarczy, żeby mikroczip chronił w sobie tylko numer identyfikacyjny – wszystkie informacje z nim związane będą momentalnie dostępne z odpowiednich baz danych.

Juz dziś cyfrowy numer identyfikacyjny zastępuje imię i nazwisko człowieka we wszystkich bazach danych (nie tylko podatkowych). Dlatego prawosławni chrześcijanie od blisko dwudziestu lat bronią swego konstytucyjnego prawa do życia bez cyfrowych identyfikatorów tożsamości  [INN itp., w Polsce NIP – przyp. swiblowo].

Cała historia ludzkości spisana jest w Piśmie Świętym i aby zrozumieć teraźniejsze wydarzenia porównujemy znaki czasu z tą Księgą.

Ostatnia księga Biblii – Apokalipsa św. Jana ukazuje na zachodzące dzisiaj wydarzenia: „Ona też nakłania wszystkich: małych i wielkich, bogatych i biednych, wolnych i niewolników, aby przyjmowali znak na swoją prawą rękę lub na swoje czoło. A każdy, kto nie ma znaku imienia bestii lub liczby jej imienia, nie może niczego kupić ani sprzedać. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum niech obliczy liczbę bestii. Otóż jest to liczba człowieka, którego liczba jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” (Apokalipsa 13, 16-18)

Zgodnie z powyższym opisem, można wyodrębnić następujące cechy „znakowania”:

1. Uniwersalność
2. Naniesienie na ciało (prawa rękę lub czoło)
3. Obowiązkowe wykorzystanie przy kupnie-sprzedaży
4. Zmiana imienia
5. Liczba 666 mająca bezpośredni związek ze znamieniem antychrysta

Jeżeli przeanalizujemy pod tym katem proponowany nam identyfikator tożsamości, to zobaczymy, że w pełni odpowiada on czterem punktom:

1. Uniwersalność (kodeks podatkowy przewiduje nadanie wszystkim obywatelom Ukrainy identyfikatora w postaci 10 – znakowej liczby, która może być numer identyfikacyjny karty podatnika lub seria i numer paszportu obywatela – sposobem zamiany każdej litery w serii paszportu dwucyfrową liczbą (np. paszport AA 123456 = 00+00+123456= 0000123456);

2. W niektórych krajach juz odbywa się nanoszenie na ciało człowieka niewidocznych znaków (w postaci kodu kreskowego lub numeru identyfikacyjnego) i wszczepianie czipa. Na Ukrainie mikroczip wprowadza się na razie tylko na dokumenty, co nie wyklucza dalszego wszczepiania w rękę lub czoło obywateli;

3. Obowiązkowość używania przy kupnie – sprzedaży przewidziana Kodeksem podatkowym (pozycja 66) i rozporządzeniem ГНА Ukrainy [Państwowej Administracji Finansowej – przyp. swiblowo] od dnia 17.12.2010  Nr.954 (paragraf 1, rozdział X);

4. W pierwszym etapie identyfikator tożsamości przeznaczony jest dla zmiany imienia człowieka w sferze operacji finansowych, a w następnych etapach we wszystkich sferach życia ludzkiego;

5. Identyfikator tożsamości nierozdzielny z 666 – zastosowanie go, oznacza użycie 666 jako podstawy istniejącego systemu identyfikacji. Innymi słowy jest to klucz lub hasło do światowego elektronicznego systemu.

Dalszy rozwój tego systemu, wyrażony we wmuszaniu dokumentów z mikroczipem i następnie implantacje czipa w ludzkie ciało nieuchronnie przybliża identyfikator tożsamości do pełnej zgodności ze „stylem czcionki antychrysta”.

Na podstawie powyższego, każdy prawosławny chrześcijanin, na miarę swej wiary i troski o swoje zbawienie powinien sam dla siebie wyciągnąć odpowiednie wnioski…

Przy tłumaczeniu korzystano z Pisma Swiętego Starego i Nowego Testamentu – przekład opracowany przez  Zespół Biblistów Polskich  z inicjatywy Towarzystwa Swiętego Pawła.
Edycja Swiętego Pawła, 2009.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarze 53 do “Apokalipsa dokonuje się na naszych oczach. Почаевская Лавра.”

 1. Ola Gordon said

  dodajmy jeszcze to:
  10 outlandish things the ‚scientific’ controllers have in mind for you in the near future

  10 dziwacznych rzeczy, które naukowi „kontrolerzy” chcą nam wprowadzić

  http://www.naturalnews.com/034229_science_cyborgs.html
  Mike Adams – 23.11.2011 tłumaczenie / skrót Ola Gordon

  To co napędzana przez korporacje „nauka” zamierza zrobić dla przyszłości ludzkości, znacznie różni się od utopijnego pejzażu przedstawianego przez media. Jak informują zarządzane przez korporacje media, nauka zawsze jest „dobra” dla ludzkości. Osiągnięcia naukowe są zawsze nazywane „postępem”, a nie „porażką”, choć wiele z nich okazały się katastrofalne dla ludzkości (np. bomby atomowe, czy GMO).
  Podczas gdy czysta nauka jest rzeczywiście niezbędnym elementem każdej cywilizacji, która stara się poszerzać swoją wiedzę na temat wszechświata, to co widzimy, dominuje dzisiejszy pejzaż nie jest czystą nauką, ale napędzaną przez korporacje „nauką”, która tylko stara się przyspieszyć osiąganie zysków przedsiębiorstw, a nie ludzką wiedzę. I przez to nauka na rzecz korporacji jest w całości nową erą prawdziwie przerażających technologii, które mogą już wkrótce stać się rzeczywistością w naszym świecie.

  Poniżej przedstawiam sporządzoną przeze mnie listę 10 przyszłych technologii, które mogą być użyte do odebrania nam wolności i zniewolenia nas przez korporacyjnych mistrzów globalizmu, wszystkie pod hasłem „nauka”.
  1. Pobieranie organów od genetycznie zmodyfikowanych, opatentowanych świń
  Potrzebnie ci serce lub płuco? Nie martw się! Monsanto wyhoduje ci nowe, wykorzystując genetycznie zmodyfikowaną, trans-gatunkową świnię (czeka na patent), wyhodowaną na GM paszy w celu pobrania organu kiedy jest jeszcze żywa, skoro organ ma być „świeży”.

  2. „Szczepionki behawioralne” w celu wyeliminowania mózgowego ośrodka buntu
  Nieposłuszeństwo to choroba! A „terapią” na nie (ODD, Zaburzenia Buntowniczego Oporu, jak to nazywają) będzie nowa „szczepionka”, która w sposób biologiczny okabluje ci mózg, byś stał się bardziej akceptowany społecznie przez kontrolerów.
  Ma się to nazywać „szczepionką behawioralną”, chociaż, faktycznie, jest to chemiczna lobotomia. Technologia ta będzie stanowić fundament globalnego państwa policyjnego, które nie będzie tolerować żadnego rodzaju niezależnego czy krytycznego myślenia, zwłaszcza przeciwko państwu.

  3. Scentralizowane, zdalnie sterowane monitorowanie stanu twojego zdrowia i sił witalnych przez państwo policyjne
  Myślisz, że twoja dokumentacja medyczna jest naprawdę prywatna? Zastanów się: nawet teraz amerykański rząd zachowuje tajny scentralizowany bank krwi pobranej od dzieci w chwili narodzenia. W niedalekiej przyszłości, obywatele zostaną zaczipowani biometrycznym monitorowaniem, który będzie przekazywał rządowi informacje o twoim pulsie, respiracji i obecności albo nielegalnych narkotyków, albo zalegalizowanych środków farmaceutycznych (które często są tymi samymi środkami chemicznymi jak nielegalne narkotyki, tylko przemianowane na lecznicze).
  Chipy te będą wykorzystane przez rząd do zmuszania ludzi do przyjmowania lekarstw. Będą również służyć do zlokalizowania i aresztowania tych, którzy popalają chwast, lub przyjmują środki bez recepty.
  Ale co najważniejsze, te chipy będą służyć do monitorowania poziomu środków odżywczych i zapewnienia, że nikt nie otrzyma większej ilości np. witaminy D, wpływającej na jasne myślenie i funkcje poznawcze. Zgodnie z dyktatura naukową, stado musi być utrzymywane w stanie ciągłego niedoboru substancji odżywczych, żeby można nim łatwo rządzić. To sprzeda się opinii publicznej jako rządową metodę zapewnienia „bezpieczeństwa” ludziom, gdyż, jak stwierdzi rząd, „nadmiar witaminy D może być niebezpieczny!” Dlatego ustanowi górne granice bezpieczeństwa w celu obniżenia progu świadomości poznawczej, upewniając się, że każdy pozostanie w stanie psychicznego odrętwienia, kiedy będą żyć kontrolowanym przez państwo życiem.

  4. Całkowite utajnienie wszystkich składników żywności, jej źródeł i pochodzenia
  Kiedy przemysł spożywczy poddawany jest zwiększonym atakom ze strony niby-nauki (GMO?), zwiększy się wysiłki ukrycia wszystkich składników chemicznych produktów spożywczych, i przemianowania niebezpiecznie brzmiących chemikaliów na przyjemnie brzmiące.
  Stowarzyszenie Przetwórców Kukurydzy już teraz usiłuje przemianować „wysoko fruktozowy syrop kukurydziany” na „kukurydziany cukier”. Aspartam teraz nazywa się „AminoSweet” [aminocukier], a MSG [glutaminian sodu] przemianowano na „ekstrakt drożdżowy” lub „Torula proszek drożdżowy”.
  Ale będzie dużo gorzej kiedy nieuczciwa nauka przyspieszy oszustwa w przemyśle spożywczym. Możemy spodziewać się zobaczyć konserwanty takie jak „benzoesan sodu” przemianowany na coś w rodzaju „kryształki świeżości”, albo „sztuczne barwniki” na „wzmocnione ładnymi kolorami”.
  Ale przede wszystkim, przemysł spożywczy chce ukryć pochodzenie swoich produktów, jak są produkowane, co w nich jest, ponieważ wszystkie trzy te kategorie są złe dla zdrowia.

  5. Całkowita kryminalizacja żywności i środków medycznych własnej produkcji, zmuszenie do całkowitej zależności od żywności produkowanej fabrycznie
  Mówiąc o żywności, skorumpowani :naukowcy” wkrótce powiedzą, że uprawa własnej żywności jest bardzo niebezpieczna, gdyż we własnym ogródku można wyhodować e-colę! Przez takie absurdalne uzasadnienia, ogrodnictwo domowe zostanie całkowicie uznane za nielegalne w wielu miastach, a ci, którzy będą usiłować potajemnie uprawiać pomidory, zostaną aresztowani i uwięzieni, jakby byli handlarzami heroiny.
  Pomysł na to wszystkiego jest taki, żeby ludność była całkowicie uzależniona od scentralizowanej, fabrycznej produkcji żywności, w ten sam sposób jak społeczeństwo jest uzależnione od scentralizowanej energii elektrycznej i scentralizowanych paliw kopalnych. To wszystko będzie uzasadnione przy pomocy „naukowców”, którzy twierdzą, że fabrycznie produkowana żywność jest bezpieczniejsza, bo wszystko poddaje się pasteryzacji, promieniowaniu i fumigacji.

  6. Rozpętanie światowej pandemii broni biologicznej poprzez sezonowe szczepionki grypy
  Zważywszy, że szczepionki służyły kiedyś do zapobiegania chorobom, obecnie coraz bardziej stają się bronią, zaprojektowaną do rozprzestrzeniania choroby, dlatego większość ludzi, którzy chorują na grypę każdej zimy, są tymi samymi, którzy rutynowo się szczepią.
  W najbliższej przyszłości, kiedy globaliści zdecydują, że ludność świata osiągnęła górny dopuszczalny limit, zorganizują żywy wirus „kontroli populacji” w szczepionkach, a następnie agresywnie zmuszą do szczepionki, a nawet zaoferują zapłacić tym, którzy z niej skorzystają. (Zaszczep się, dostaniesz 25 dolców!)
  Cały ten plan, oczywiście, to nic więcej niż metoda kontroli populacji, zaprojektowana w celu wyeliminowania wszystkich osób o niższym IQ na ziemi, którzy są na tyle głupi, że zgodzą się na wstrzyknięcie sobie broni biologicznej, zapakowanej i sprzedawanej jako szczepionka.
  Tak naprawdę jest to program eugeniki, który, jak twierdzą globaliści, uratuje ludzkość od wzrostu liczby przypadków głupoty (bez względu na koszt ludzkiego cierpienia).

  7. Totalna kontrola rządowa nad twoją reprodukcją i kodem genetycznym twoich „potomków”
  W państwie policyjnym, zostanie zakazane spółkowanie z wybraną przez ciebie osobą i produkcja „przypadkowych” potomków. Reprodukcja musi być uważnie kontrolowana poprzez licencjonowanie i przepisy, by upewnić się, że nie będzie niespodziewanych wyników.
  Przed podjęciem decyzji o posiadaniu dzieci, rodzice będą musieli złożyć wniosek do rządu o zezwolenie na reprodukcję, kiedy będą już genetycznie i poznawczo rozpracowani, i dostaną status klasyfikowanej reprodukcji, który muszą być ściśle przestrzegany, aby uniknąć kary więzienia.
  Osoby, które wykazują tendencje buntownicze i wypowiadają się przeciwko państwu, nie otrzymają „przywileju” reprodukcji. Tylko najbardziej posłuszni, białoskórzy, dobrze myślący niewolnicy otrzymają przywilej reprodukcji, będą chętnie kopulować i zwiększać liczbę dzieci oddanych państwu, jako nowe pokolenie mentalnych niewolników.
  8. Dla uzyskania tłumu biernych ludzi bezprzewodowe implanty mózgowe aktywowane zdalnym sterowaniem przez organy ścigania
  Przyszłość „nauki” obejmuje wszelkiego rodzaju elektronikę wszczepianą w ludzkie ciało. Jedną z najbardziej wygodnych będzie „chip pacyfikacyjny”, wymuszony na obywatelach wraz z „czipem pieniądza”, używany jako forma płatności za wszystko (gotówka będzie zakazana, a używanie jej będzie postrzegane jako działania terrorystyczne).
  Czip pacyfikacyjny może być zdalnie aktywowany przez rząd poprzez wybuchy wieży komórki, lub trzymane w ręce urządzenia wydawane policji i dowódcom organów ścigania, w celu natychmiastowego spacyfikowania dużych tłumów protestujących lub buntowników. Czy znowu studenci protestują o wolności słowa? Aktywuj chip pacyfikacyjny, i wszyscy położą się na trawie i przez chwilę sobie pomarzą.
  Rewolucjoniści maszerują na stolicę i próbują obalić rząd? Aktywuj chip pacyfikacyjny i tyrańska dyktatura jest bezpieczna!
  Takich czipów można również używać do „pobudzania” mózgu kiedy jest ono przydatne politycznie. Na przykład, kiedy zainscenizuje się kolejny atak terrorystyczny na amerykańskiej ziemi, aktywuje się „chipy pobudzające” całej populacji, żeby ludzie wściekli się i wzywali do wojny! (I na tym polegają ataki fałszywej flagi, oczywiście.)

  9. Inżynieria genetyczna i chów posłusznych super żołnierzy
  W odległej przyszłości, żołnierze bitewni będą rzeczywiście mieć postać humanoidalnych robotów, wyposażonych w broń palną i kamizelki kuloodporne. Jak „Terminator” model T-1000. Jest to nadal oczywiście odległe, ze względu na niesamowitą złożoność przenośnej energii, technologii sterowania robotami, systemów rozpoznawania wizyjnego i sztucznej inteligencji.
  W międzyczasie, najpotężniejsze państwa świata przeleją R & D pieniądze [Research and Development = badania i rozwój] w chów genetycznie zmodyfikowanych super żołnierzy, którzy potajemnie urodzeni, wychowani i wyszkoleni na robotów, jak tylko możliwe. Ci super żołnierze będą wyinżynierowani genetycznie, o maksymalnej wydajności (wysokie natlenienie krwi, duże ciała, itp.), w połączeniu z małymi mózgami, które mogą przetwarzać tylko tyle informacji, by wykonywać rozkazy, ale nigdy ich nie kwestionować.
  Będą również wyposażeni w liczne elektroniczne implanty, czyniąc ich bardziej cyborgami niż ludźmi. Będą mieć implanty wizji w siatkówce oka, na przykład, chipy GPS podłączone do mózgu, na stałe w uszach sprzęt komunikacyjny, i wbudowane dozowniki leków przeciwbólowych, zalewających ich ciała chemicznymi stymulantami, by mogli dalej walczyć, nawet, na przykład, z odstrzeloną ręką.

  10. Elektroniczna aktywacja metali i nano-krzyształów wsztrzykiwana przez szczepionki
  Jest to coś nowego, o czym większość ludzi nie myśli: oprócz wykorzystywania szczepionek do rozprzestrzeniania chorób zakaźnych, można je również wykorzystywać do wstrzyknięcia ludziom nano-kryształów, które są sortowane i dostrajane do rezonowania na pewnych częstotliwościach, podobnie jak kryształki radiowe dostraja się do określonego pasma.
  Takie nano-kryształy mogą być w ciałach ludzi uśpione przez lata czy nawet dekady, ale w pewnym punkcie rząd może przejąć wieże radiowe „pilnym” przekazem transmitowanym na cały kraj, sygnałem aktywującym na precyzyjnie odpowiedniej długości fal, żeby pobudzić nano-kryształy już w ludzkich ciałach. Rezultatem tego może być wszystko od masowego szaleństwa do masowych wybuchów przemocy (bunty itd.), albo padanie martwych dziesiątków milionów ludzi. Każdy z tych rezultatów może wtedy wykorzystać rząd, żeby sprzedać opowieść o „ataku terrorystycznym”, który wymaga nawet większej kontroli rządowej nad społeczeństwem.

  I to wszystko można zrobić w imieniu „nauki”
  Pamiętajmy, ten zbiór 10 rzeczy dotyczy możliwych technologii w przyszłości, daje przykład nadużywania nauki, w celu upełnomocniania tyranicznych rządów i skorumpowanych przemysłów. Na szczęście te rzeczy jeszcze się nie zrealizowały, ale kilka z nich już są w drodze do spełnienia w następnych kilku latach.
  Prawdziwa nauka ma do odegrania ważną rolę w społeczeństwie, ale uważam, że nauka powinna służyć interesom ludzi, a nie kontrolerom zarządzającym korporacjami globalistycznymi i rządami. Kiedy naukę wykorzystuje się do dominacji i zniewalania ludzi, a nie wyzwalania ich, jest to pogwałcenie jednego z najbardziej podstawowych prawd wszechświata: jedynie poprzez wolność (poglądów, stawiania pytań, dyskusji) można osiągnąć prawdziwe zrozumienie naszego świata.

  NaturalNews salutuje prawdziwym naukowcom, którzy dążą do wzbogacania ludzkiej cywilizacji, a nie wysługiwania się żadnym korporacjom zła, które wykorzystują naukę do własnych nikczemnych celów.
  * * *
  z ostatniej chwili:
  Na tym filmie zobaczysz nie science-fiction czy teorię spiskową, lecz to co dzieje się za zamkniętymi drzwiami w Pentagonie.
  W małej salce oznaczonej BC232 mężczyzna prowadzi dyskusję jak kompleks militarno-przemysłowy może szerzyć wirus i wykorzystać szczepionkę, żeby, jak nazywa to Pentagon, zgasić niepożądane zachowanie człowieka. W tym przypadku szczególnie interesują ich zachowania religijne.
  Kochani, to jest ciemna nauka. […]

 2. JO said

  Po owocach ich poznacie. Jak widac i na Ukrainie Uni dzialaja – atak na Nas jest wsciekly, ze wszystkich stron. Co by nie bylo – Ukraina wykazuje religijnosc, dazenie do niepodleglosci….wiec ja gnoja, metodami dostosowanymi do tamtych warunkow.

  Ukraina musie sie nawrocic jak i dzisiejszy PRL Bis….

  Mamy przyklad czym mozemy Byc i czego Uni sie boja

  …ale jak przelamac Nazistowsko-„gebelsowska” propagande?, ktora blokuje tam ludzi w widzeniu wlasnej przeszlosci??? – przykladu, Drogi, Prawdy, Zycia?

 3. Zagrypiona said

  Ten atak na nas z ich strony jest podyktowany psychopatycznym strachem ze gdyby stalo sie tak ze wszyscy sie zjednocza przeciw nim, to mokra plama nie zostanie do tysiecznego pokolenia. Im bardziej ich atak sie nasila tym wieksza to oznaka strachu. Czyli znaczy sie ze swiadomosc wzrasta wsrod zwyklych ludzi i moze juz niedlugo… Tylko znajac zycie to sie przekonwertuja i wytworza formy przetrwalnikowe i potem znowu od nowa ta sama walka.

 4. JO said

  Raz Zydostwo spowodowalo, ze sie zjednoczylismy – Byl Nim Zydowski Zakon Krzyzacki

  Tylko wowczas mielismy wolne panstwa i Wlasnych Krolow

  Dzis Uni udaja Nas i przejeli Rzady, by zasluzyc na laske zjednoczenia, musimy obalic Unych we wlasnych panstwach ale przedtem musimy nawrocic sie by wiedziec jak dokonac Unych obalenia…

  Tylko ilu z nas bedzie kolaborantami????

  Przyjda takie czasy , ze bedzie jak za AK…

 5. dyzio said

  Prawosławni nieco inaczej patrzą na ten problem(komputerowy kod identyfikacyjny)

  (…)Przywłaszczenie człowiekowi dożywotniego i niezmienianego
  numeru identyfikacyjnego to zamiana imienia własnego
  na liczbę, słownego imienia na bezsłowny, liczbowy .
  Imię daje się duszy, a liczbe przypisuje się ciału. Imię
  wskazuje na wewnętrznego człowieka, na « ja » lecz kod cyfrowy na
  zewnętrznego, na « mój ». Znaczy, ten, kto wprowadza ten system
  cyfrowego pozbawiania indywidualności, chce, żeby wszyscy ludzie zapomnieli o
  swojej wysokiej ludzkiej zalecie, o swoim wewnętrznym
  człowieku i byliby wszyscy zewnętrzni, cieleśni, duchowo
  martwi.Oto dlaczego Objawienie(Apokalipsa) nazywa liczbowe imię
  zwierzęcym ( słowiański tekst).Zwierzęce znaczy
  pozbawiające indywidualności, pozbawiające człowieka Bożego daru- wolności i
  bogopodobnej zalety jego bezśmiertelnej osobowości,
  zamieniające go w bydlęcą istote, w zwierzę (…)

  Autor swjaszczennik Andriej Gorbunow -„Tajna Zwierja”> tłumacz,Google

 6. opinio said

  Przyjda takie czasy , ze bedzie jak za AK…

  …czyli znowu z cepami na Pantery, jak u Wajdy..zmien pan scenariusz i troche wiecej wyobrazni w pejzazu z AK, bo jest a.d. 2011

 7. Marucha said

  Re 4:
  Zaciekawił mnie ten Zydowski Zakon Krzyżacki. Czy może Pan podać nam jakieś źródła do dalszych studiów?

 8. JO said

  ad.7 . to juz przerabialismy , czyzby Pan zapomnial?

 9. JO said

  re 7….nie za dluga ma Pan pamiec ostatnio 🙂

 10. Marucha said

  Re 8, 9:
  No cóż, może zawodzi mnie pamięć, dlatego powtarzam pytanie. Bez złośliwości ani ukrytych podtekstów. Chcę się czegoś dowiedzieć, bo na naukę nigdy nie jest za późno.

 11. JO said

  Jak pamietam , Krzyzakow w Rozmowie zaliczylismy do Zydow (jako zydostwo to nie tylko pochodzenie a przede wszystkim „Duch”) z powodu ich niekatolickiej postawy i dzialania. Poza Tym , jezeli zakon Tempraliuszy wspomagal zakon Krzyzacki finansowo i zapewne w nim bylo duzo Rycerstwa …. a Zakon tempraliuszy byl zakonem Zydowskim to nalezy uznac, ze Okreslenie Zydowski Zakon Krzyzacki jest wlasciwe.

  Osobiscie przekonany jestem, ze Zakon Krzyzacki opanownay byl przez wiadomego ducha i plemie…

 12. dyzio said

  Ad.11/JO
  A kimm byli krzyżacy którzy kilkarotnie łupili cesarstwo wschodnie? „aryjczykami” czy „żydami”??

 13. — Pan Opinio na 6-tce
  Jesli uznal Pan , ze nie za dobrze z wyobraznia u Pana JO ,
  to czy musi Go Pan przelicytowac w tym temacie ?
  W dodatku przyrownywac Pana JO do zle kojarzonego typa ?

 14. RomanK said

  Panie Gajowy..wstyd:-))) nie wpadl pan na to sam????
  Co z panska logika???
  Skoro pan JO jest ” osobiscie przekonany” tzn….. ze tak bylo:-=))))))

  Sw.p ciotka Tekla zwykla powiadac w pododobnych przypadkach:::

  Nie dziwoj sie…co zjod- tym sro:-))))))

  Zatem jak pan polknie takie danie jak cyt”zaliczylismy…nie tylko, a przedewszystkim. z powodu, jesli zapewne….zatem nalezy uznac:-))))????
  To niech pan od razu zatka nos:-))))

 15. Marucha said

  Re 11:
  Jeśli „żydostwo” zdefiniujemy w ten sposób, jak Pan to robi, to oczywiście Krzyżacy byli żydami. Moim zdaniem byli po prostu łupieżcami, mistrzami w autoreklamie, wykorzystującymi cynicznie niedoinformowanie papieży na temat sensu ich prawdziwej działalności.

 16. Marucha said

  Re 14:
  Jak Pan wie, panie Romanie, jestem zoologicznym antysemitą – ale czasami nawet we mnie budzi się pewien opór, gdy własną głupotę, nieudolność, niewiedzę czy naiwność tłumaczymy sobie Żydami.

 17. TomUSA said

  RE@1-„10 dziwacznych rzeczy, które naukowi „kontrolerzy” chcą nam wprowadzić” Teraz juz czarno na bialym widac z czym walczyl i o czym pisal w swoim Manifeście ten pomylony, schizofrenik, morderca itd: Ted Kaczynski

 18. mocniejszy said

  UWAGA!!!

  Media w Polsce zataiły, że we wtorek 29 listopada 2011 roku Islandia uznała niepodległość Palestyny.

  Więcej:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/12/02/islandia-uznala-niepodleglosc-palestyny/

 19. RomanK said

  ad15,16//
  Szanowny panie Gajowy wiem… jako i wiem- ze pan wie..ze wszystkie nowe nadzieje- a zwlaszcza tzw nowe nawiedzone nadziejniki usilujace naprowadzic na tylko w ich osobistym przekonaniu wlasciwa droge…..maja ta sama stara…. Matke Glupich:-))))

 20. Kazek said

  Ciekawe jest to,że można wszystkich „ZŁYCH LUDZI” zaliczyć do Żydów???
  Upraszcza to znakomicie postrzeganie rzeczywistości.
  Ktoś czytając o Żydach- Krzyżakach albo się uśmieje albo zaliczy ten blog w poczet OSZOŁOMÓW i trudno się będzie obronić.

  Czytając wpis TOMUSA uświadamiam sobie jak cienka jest granica miedzy szaleństwem a mądrością.

 21. AV said

  A propos apokalipsy:

  http://newworldorder.com.pl/artykul,3222,Wybudowano-oltarz-ofiarny-dla-trzeciej-swiatyni

 22. swiblowo said

  Ciesze sie, ze dzieki uprzejmosci oddanym swej pracy ludziom – Administracji SS i Dziennikowi Gajowego mozna ten tekst przeczytac w jezyku polskim.
  Pojutrze wybory w Rosji. „Tu trzeba wielkiej madrosci”. I trzeba byc baaardzo czujnym.
  pozdrawiam – swiblowo.

 23. mocniejszy said

  Jest taka książka z 1998 roku:

  Ks. Henryk Czepułkowski, Antykościół w natarciu.

  Zawiera dodatek: „Komputery i kodyfikacje czyli władza nad ludźmi”

  – tam jest to dość szeroko opisane. Te rzeczy dawno zaplanowane były.
  Naszą wolność obcina się „metodą salami” – po cienkim plasterku, aż nie zostanie nic.

 24. RomanK said

  Panie Kazku…dokladnie jest- jak pan pisze!
  Najwazniejsze dorobic Portalowi i Administaratorowi ryja…im paskudniejszy , glupszy, rasistowski, naiwny i oblesny- tym lepszy….zatrzec granice glupota pomiedzy tym co prawdziwe i grozne, a co wyssane z palca i zapiskow prowadzacego:-)))
  Robic to masowo, czesto i skutecznie, az odwiedzajacy dojda do wniosku ..ze maja dosc…badz zaczna zastanawiac sie po co to wszystko ???
  Kto t jest..po co to robi….
  Prosze porownac obojetnie jaki temat… im bardziej wazny ,,,natychmiast skierownie paroma wpisami temat do… poczekalni domu wariatow,,,
  15 tys przecietnie odwiedzin dziennie…i co pan mysli opiekunowie pozwola na normalosc??? Polakom??? przeciez nie moze byc Polak normalny….niemozliwe…jak??? Madrzy, realnie myslacy Polacy????
  No to paru dyzurnych odmaluje Polaka…z tylu:-_))__)_

 25. RomanK said

  Sposob na czipa to mlotek///
  Paszport z czipem potraktowac mlotkiem…i paszport nadal wazny:-)) ale nei dzialaja czytniki,,i musza cyztac to co pisze i nic wiecej…narazie przepisy dopuszcazja takie procedury:-))

 26. Marucha said

  Re 24:
  Wprawdzie nie podejrzewam niektórych uczestników o celowe bełtanie w gajówce (pewnie jestem zbyt przesiąknięty zasadą tłumaczenia wątpliwości na rzecz podejrzanego), ale nieważne, czy jest to celowe, czy wynikające z głupoty, efekt jest taki sam: trudniej jest wyłowić rzeczy mądre i prawdziwe spośród głupich i opartych na fantazjach.

 27. Marucha said

  Re 25:
  Myślę, że można by uszkodzić czipa i w inny sposób, nie sugerujący celowego działania. Może silne pole magnetyczne?
  Liczmy na to, że bracia hackerzy rozwikłają nie tylko, jak odczytać zawartość takiego czipa. ale i jak ją dowolnie zmienić. Jest to bardzo prawdopodobne.

 28. TomUSA said

  Re@20 Kazku, myslisz, ze Kaczynski byl szalencem? Ja osobiscie go nie znalem, pisal logicznie. Zostal skazany, bo zabijal. Pitrowski pisze dzis w faktach i mitach. Tez zabil.

 29. Przeclaw said

  Teutonic Order was a Zionist organization, it has my full sympathy. Kto to powiedzial ? ano internauta/tka /plec niepewna, ale podobo zenska/ z panstwa Izrael. Juz sama nazwa na to przeciez wskazuje „Zakon Domu Niemieckiego Najswietszej Marji Panny w Jerozolimie”. Ta wlasnie nazwa, i nie tylkoona byla podstawa dlugiego wywodu internauty, ze Krzyzacy to Sjonisci, oczywiscie w najmilszym i najczulszym znaczeniu tego slowa. Pani ta jest zdania, ze Polacy winni natychmiast oddac „co krzyzackie Krzyzakom” z „Thorn und Danzig” wlacznie, ktore to miasta zajmuja obecnie bezprawnie. O odszkodowaniach dla pokrzywdzonych Krzyzakow-Sjonistow pomysla biegli z Domu Jerozolimskiego.

 30. RomanK said

  http://www.imperialteutonicorder.com/

  No coz panie Przeclawie..sarmackie myslenie i logika…uczono przecie z kalendarzy:
  – Jakie jablko dala Ewa Adamowi?=
  – Winne…. bo caly rod ludzki obwinilo…..
  Co tez zjodl…i dalej logicznie- jak sw.p ciotka Tekla wywiodlaby…..i…. tego…. no i momy wino:-))))
  DOkladnie takie maja zadanie internauci z israela podszywajacy sie pod ” polskich tradycyjnych katolikow, cimnych ,sarmackich i wsciekle antysemickich nacjonalistow”:-))))

 31. RomanK said

  http://www.imperialteutonicorder.com/id20.html
  Jan Pawel II Wielki….od Wielki Kapelan Zakonu Najswietszej Marii Panny domu Niemieckiego..czyli Krzyzakow…

 32. RomanK said


  O co martwia sie wladze Syonu….

 33. Janko said

  A od dawna obowiązujący PESEL i NIP jak się ma do powyższego? Też poniekąd zastępuje imię i nazwisko.
  Strasznie bzdurny artykuł.
  Dobranoc.

 34. Apokalipsa nie rozpoczela sie od dzisiaj, a rozpoczela sie od 1972 roku…po ukonczeniu pierwszego prototypu „bio-chipa”…i zakonczenia prac nad najwiekszym komputerem majacym na celu calkowita kontrole nad tymi „bio-chipami”…i od tego czasu rozpoczely sie prace nad rozbudowa satelitarnej sieci „GPS’u” (Global Position Satelies”…finansowane posrednio i bezposrednio przez „aferzystow” z „Wall Street”…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 35. revers said

  oraz w innych wymairach , Tusk i jego banda siedzi bezposrednio pod rakietowym
  ostrzalem z Kalliningradu

  Kilka godzin temu w Moskwie, przedstawiciele rządów Iranu i Rosji podpisali strategiczną umowę dot. bezpieczeństwa, mającą na celu dalsze wzmocnienie więzi między obydwoma krajami na wypadek ataku NATO na Islamską Republikę. Umowa została podpisana przez zastępcę najwyższego sekretarza Iranu w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego Ali Baqeri oraz jego rosyjskiego odpowiednika, Jewgienija Lukyanov. Dokument określa różne aspekty ścisłej współpracy między krajowymi radami bezpieczeństwa Iranu i Rosji w różnych sektorach bezpieczeństwa, polityki i gospodarki.

  CO TO OZNACZA DLA POLSKI?

  Dla naszego kraju, członka NATO, znaczy to mniej więcej tyle: w razie ewentualnej napaści „sojuszu” na Iran, znajdujący się blisko 4 tys. od Warszawy, ten pozornie odległy konflikt przeniesie się tuż pod granice naszego kraju i Polacy, na co dzień zobojętniali wobec „sprawy irańskiej”, z dnia na dzień obudzą się pod bokiem super-mocarstwa, którego nasza doktryna polityczna będzie odtąd nazywała „wrogiem”. Polskie MSZ już wyraziło poparcie dla Izraela i NATO ws. konfliktu oraz zadeklarowało pomoc…

  NIE DAJMY SIĘ WCIĄGNĄĆ DO KOLEJNEJ WOJNY. Dajmy politykom dobitnie do zrozumienia że nie wypowiadają się w naszym imieniu, a jedynie w imieniu interesu który nie ma nic wspólnego z Polakami. Piszmy petycje i listy, do polskich i rosyjskich dyplomatów, wyrażające dezaprobatę dla decyzji i sprzeciw dla udziału. Nie dajmy się zindoktrynować.

  NIE DAJMY SIĘ POZABIJAĆ.

 36. revers said

  Cinczycy otwarcie mowia ze w razie konfliktu w Iranie nie cofna sie nawet przed widmem rozpetania 3 Wojny Swiatowej.

  Moze juz wczesniej ID chipy, RFID nie beda nikomu potrzebne, po impulsach EM broni jadrowej najczesciej wszystkie elektoniczne zabawki, elektroniczne zabezpieczenia ulegaja bezpowrotnemu zniszczeniu.

 37. Zenek said

  To dobrze ,ze wreszcie ten burdel swiatowy szlag trafi !

  Tylko pod czyja nowa okupacja pozostalym przy zyciu Polakom przyjdzie zyc ?

 38. grunttodobrynastroj said

  Ad.33/Janko
  Pewien samobójca wdrapał się na dach 100-piętrowego wierzowca i skoooczyłłłł
  -mija 80 piętro i mówi do siebie -jak narazie nie jest źle.
  mija 50 piętro i znów mówi do siebie -strachy na lachy..
  gdy mija 25 piętro krzyczy-jest super!!
  mija 1 piętro -raatuu…chlaaapp…

 39. osoba prywatna said

  Barcelona: Podskórny chip zamiast karty kredytowej
  Piątek, 18 czerwca 2004 (10:45)

  W Barcelonie pijesz, ile chcesz, bez sięgania do portfela. W mieście powstał pierwszy na świecie klub, oferujący swoim klientom podskórny chip, działający jak karta kredytowa. Wszczepienie go trwa 5 minut i kosztuje 120 euro.

  Zamawiasz whisky czy szampana. Kelner przychodzi i przystawia skaner do twojego ramienia. Potem sprawdza w komputerze twoje nazwisko i dolicza do rachunku butelkę, o którą prosiłeś – tłumaczy właściciel lokalu.

  Suma zamówienia jest przelewana na wewnętrzne konto klienta, który dzięki temu może bawić się bez sięgania do kieszeni. Na razie na taki eksperyment zdecydowało się 25 bywalców dyskoteki.

  Co ważne, urządzenia nie można oszukać – jeżeli konto klienta jest puste, komputer nie doliczy kolejnego zamówienia.

  Znamię bestii – zwierzęcia [Mark Of The Beast] (beta)

 40. aga said

  Panie gajowy czy nie publikował Pan i nie zgodził się z tym,że żydostwo to nie jest rasa, naród ,ani religia,tylko

  SPOSÓB MYSLENIA ?

  (czy to nie Pan pisal niedawno o kroplach krwi żydowskiej,ktore Pana w sobie nie interesują?)

  Czy nie zgodzil się Pan z tym a zatem teraz albo Pan zmienił zdanie albo zapomniał?
  Czy to nie Pan pisal ,że prostestantyzm to było zjudzaizowanie KK?
  a czy krzyżactwo to nie była awangarda protestantyzmu prusackiego?

  Nazwanie krzyżactwa żydoswtem nawet nie jest skrótem myslowym a prosta logiką a zatem nie rozumiem dlaczego nazywa Pan to głupotą?

  Czy za cały złem ,które wydarzyło się na świecie,za wojnami, rewolucjami, spiskami palacvowymi,przewrotami a nawet epidemiami nie stoi masoneria – głowa Bestii o ktorej tak często mówi ks. Natanek a wczoraj na rekolekcjach mówił ks. Stehlin?
  A czy masoneria nie jest narzędziem stworzonym przez żydostwa czyli finansjery żydowskiej?
  Czy Talmud już nie jest dla Pana najbardziej rasistowską ksiiążką a Izrael najbardziej bandyckim pańswtem?
  Nikt tutaj nie pisze i nie pisal o „wszystkich żydach” ale o zorganizowanym żydostwie,więc dlaczego zamiast odeslać Kazka spod 20 do archiwum gajówki,toleruje Pan taki typowo hasbarowy i mącicielski wpis pod 24?

  Roman K to jest klasyczny sposób myslenia żydowskiego; i jak Kazek sobie przejrzy forum gajowki tak rok wstecz to też do takich wnioskow dojdzie.

  A o ulubionym słówku „oszołom” – jakim żydostwo nagminnie nazywa narodowo i katolicko myślących Polaków to już w ogóle nie wspomnę ,tylko wrzucam „wisienkę” do ogródka gajówki 🙂

 41. Marucha said

  Pani Ago, Zakon Krzyżacki to byli po prostu rabusie, a nie awangarda czegokolwiek.

 42. aga said

  Zakon krzyżacki mial swoja ideologię i organizację Panie gajowy, i to u zarania istnienia z błogoslawieństwem Rzymu.

 43. aga said

  Panie Maruxcha oki,

  a czy „rabusie” to nie jest żydowski sposób myslenia?czyli…:)

  Przecież wrocilismy znowu za sprawą mącicieli do tematu,ktory był tu wielokrotnie roztrząsany:

  co to znaczy żyd?

 44. Kronikarz said

  Nie zgadzam sie :

  http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/12/03/chazaro-miedwieputy-walcza-z-%e2%80%9erosyjskim-faszyzmem/

  W Polsce POLICJA oklada palami ludzi z flaga narodowa – czy to lepiej ?

 45. Marucha said

  Re 40:

  1. Pani Ago, my tu często używamy zwrotu „żydowski sposób myślenia” na określenie sposobu myślenia, który po prostu nam się nie podoba. Sam to robię.

  2. Pojęcia „bycie Żydem mentalnie” i „bycie Żydem biologicznie” pokrywają się ze sobą dość dokładnie (acz nie całkowicie). Nie jest łatwo znaleźć Żyda biologicznego, który by nie był zarazem Żydem mentalnym. Może trochę łatwiej jest znaleźć Żyda mentalnego, który nie jest Żydem biologicznym – są to po prostu szabesgoje, którzy są w pewnym zakresie dla Żydów pożyteczni, ale nigdy nie będą uznani za „swoich”,

  3. Bycie rabusiem to nie jest wyłączna domena Żydów, choć jest bardzo typowe dla owych koczowników.

 46. Kronikarz said

  PODOBA mi sie to :

  2. Pojęcia „bycie Żydem mentalnie” i „bycie Żydem biologicznie” pokrywają się ze sobą dość dokładnie (acz nie całkowicie). Nie jest łatwo znaleźć Żyda biologicznego, który by nie był zarazem Żydem mentalnym. Może trochę łatwiej jest znaleźć Żyda mentalnego, który nie jest Żydem biologicznym – są to po prostu szabesgoje, którzy są w pewnym zakresie dla Żydów pożyteczni, ale nigdy nie będą uznani za „swoich”

  TAK trzymac !

 47. Kronikarz said

  Dla znajacych francuski mocno polecam :

  http://www.dailymotion.com/user/UPR-TV/subscriptions/2011-12-03/1:1?mode=playlist&from=email_subscriptiondigestusers&utm_source=Email&utm_medium=Email&utm_content=SubscriptionDigestUsers&utm_campaign=Alert-SubscriptionDigestUsers#videoId=xmpixf

  …mimo podskokow MarSako, we Francji gremialnie podnosza sie glosy suwrenistow i tak 4 kandydatow na prezydencje – nie liczac innych glosow – ostro domaga sie wyjscia z euro a nawet z euro-unii.

 48. opinio said

  2. Pojęcia „bycie Żydem mentalnie” i „bycie Żydem biologicznie”

  przewrotny maly szczur, ruska rozlajdaczona dziwka..dostatniesz po tym malym szczurzym pysku..pamietaj gora z gora..dostaniesz za zyda..naucze cie poprawnie dobierac slowa, ty gowniarzu

  masz moj email adress, to napisz i umowimy sie oko w oko, i zobaczysz jak zyd daje wycisk „nie-zydowi”…ty mala przewrotna gnido

 49. Inkwizytor said

  Opinio ty pejsie, paszoł won chamie 🙂 Przylezie taka mała śliska menda i ubliża Gospodarzowi. Co za mudak, swołocz 🙂

 50. Kronikarz said

  48.
  opinio powiedział/a
  2011-12-03 (sobota) @ 16:59:38

  Jakes Zyd, to spieprzaj i nie smodz ludziom.

 51. JO said

  Panie Gajowy , my rozpoznalismy Pana slabosci juz dawno i mimo nich wciaz Pana Kochamy 🙂

  Pan ma slabosc do Pana Romana K , Czym ona jest spowodowana, to jest Panow tajemnica.

  Potrafi Pan sie Panie Gajowy wyrzec nawet troche siebie dla Pana Romana – to chyba jest przyjazn. Tylko pogratulowac.

  Nie mniej, umiar trzeba zachowywac, by nie popasc w skrajnosci.

  Nie umie Pan powiedziec „nie” Panu Romanowi.
  Nie umie Pan wskazac na nonsens w Pana Romana wypowiedziach mimo , ze jest oczywisty – broni Pan go jak wlasna matke , przyslowiowo mowiac, kosztem jak pisalem swojej reputacji….

  Coz, musimy zaakceptowac, ze ma Pan taka slabosc.

  Niech jednak Pan zapamieta, ze zawsze bedzie mial Pan to wypomniane, zgodnie z nakazem, by upominac sie nawzajem.

  Ja przelkne Pana czy Panow aluzje do mnie i „gierki” slowne, ktore nie mnie a was kompromituja, przelkne, gdyz sam wzgledem Pana Romana K wypowiedzi nie potrafie powstrzymac nerwow…., mimo , ze tak naprawde , mimo wszystko Pana Romana lubie…. i w jakiejs mierze nawet szanuje, czego po moich wpisac nie widac zapewne…

  Uwazam Pana Romana jak pisalem, za zagubionego czlowieka, ktory poszukuje a to mimo wszystko trzeba cenic….

  ……………………………………………………………………………………..

  Co do Krzyzakow, to Pani Aga w piekny sposob wykazala tego zakonu Zydowskosc

  Zakon ten zawsze bel wspierany przez Rycerstwo Angielskie – Tempraliuszy, …. Zgodnie z ta wspolpraca, przeszedl ten Zakon na protestantyzm….

  Nazywanie tego Zakonu Zlodziejaszkami – Rozbujnikami -„rabusiami”…..jak to sugeruje Pan Gajowy Swiadczy o slabosci Pana Gajowego, o ktorej pisalem wyzej, gdyz wiele razy Pan Gajowy pokazal jaki ma umysl i bynajmniej nie jest to umysl malego dziecka, ktory Protestantow-Antykatolikow-Zloczyncow-Utracjuszy-Heretykow-mordercow etc, etc, etc….moze nazywac zbojcami

 52. Kronikarz said

  JO – zycze Wasci rozluznienia odrobine, bo zbyt usztywnionymi pojeciami nie da sie pojac zjawisa – Gajowy generuje tyle sily i harmonii, ile mu potrzeba dzieki koniunkcji dowolnie sytuowanych biegunow – zludzenia „rozpoznalismy Pana slabosci juz dawno”.

 53. Glos nierozsadku said

  Czy jest mozliwym, ze ktos sie posluguje podpisem Opinio, zeby macic?
  Nie widze logiki w wybuchu zlosci podpisanym Opinio. To nie brzmi jak Opinio.
  Wstrzymajmy sie z potepieniami, az sie wyjasni.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: