Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Snajperzy z CIA

Posted by Marucha w dniu 2011-12-02 (Piątek)

CIA SNIPERS
http://aangirfan.blogspot.com/
30.11.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Różne źródła podają, że CIA i jej przyjaciele wykorzystują snajperów do zabijania niewinnych cywilów.
(Syria: http://nstarikov.ru/en/) Tacy snajperzy działali w Syrii, Libii, Egipcie, Tunezji, Wenezueli, Tajlandii, Rumunii, Rosji, Kirgistanie, Norwegii, Belgii, Irlandii, Jugosławii, USA, Pakistanie, Iraku, Afganistanie…

W 1972 roku w W. Brytanii miała miejsce masakra Krwawej Niedzieli. Zginęło siedmioro dzieci. Padły zarzuty, iż wojskowi snajperzy sprowokowali tę masakrę: „Członkowie własnego pułku RGJ strzelali w tym dniu do komandosów, mając tajne rozkazy sprowokowania komandosów do zaatakowania maszerujących tłumów”. Zobacz http://aangirfan.blogspot.com/2010/02/led-zeppelin-and-clockwork-orange.html.
Gearóid Ó Colmáin w artykule z dnia 28.11.2011 na Global Research: Nieznani snajperzy i Zachód popierali „zmianę reżimu” napisał m.in.

Rumunia 1989
W telewizyjnym filmie dokumentalnym Susanne Brandstätter ‘Checkmate: Strategy of a Revolution’ [Strategia Rewolucji], zachodni szpiedzy ujawnili, w jaki sposób wykorzystano szwadrony śmierci do destabilizacji Rumunii i zwrócenia narodu przeciwko głowie państwa, Nikolaiowi Ceaucescu.
Dominique Fonvielle, były francuski tajny agent DGSE powiedziała, że szpiedzy mają „destabilizować naród na niekorzyść rządzącego reżimu” (http://www.youtube.com/watch?v=1l8qjX4SzBY&feature=related).
Sytuacja w Rumunii nie uległa poprawie. „Ostatnie 20 lat większości Rumunów kojarzy się ze stałym procesem ubożenia i obniżania poziomu życia, jak mówi rumuński Instytut Badań nad Jakością Życia, zacytowany przez dziennik Financialrul” (http://www.euractiv.com/enlargement/romania-says-poverty-reduction-impossible-target-news-468172)
Zachodni szpiedzy, z którymi przeprowadzono wywiady do filmu, ujawnili główną rolę odgrywaną przez zachodnie media w kampanii dezinformacji. Ofiary popieranych przez Zachód snajperów pokazuje sie światu jako dowód na szaleństwo dyktatora, który „zabija własnych ludzi”.

Rosja 1993
Kontrrewolucjoniści Borysa Jelcyna wykorzystują snajperów. Jak mówią naoczni świadkowie, widziano snajperów strzelających do cywilów z budynku naprzeciwko amerykańskiej ambasady w Moskwie. Międzynarodowe media snajperów skojarzyły (fałszywie) z sowieckim rządem (http://www.truthinmedia.org/Bulletins/tim98-3-10.html).

Jugosławia lata 1990-te
Tajne amerykańskie wsparcie dla grup terrorystycznych w Jugosławii stworzyło warunki do „humanitarnego” bombardowania w 1999 roku (http://www.globalresearch.ca/articles/BEH502A.html).

Wenezuela 2002
CIA usiłowała obalić Hugo Chaveza. 11 kwietnia 20002 roku opozycja zorganizowała marsz. Snajperzy ukryci w budynkach obok pałacu otworzyli ogień do protestujących i zabili 18 osób. Media stwierdziły (fałszywie), że Chavez „zabijał własnych ludzi”.

Tajlandia, kwiecień 2010
W wyniku powstałego między działaczami ‘czerwonych koszul’ i tajskim rządem konfliktu, 12 kwietnia nieznani snajperzy zabili 21 osób. Premier Tajlandii stwierdził:  „Mr. Aghisit. . . obwinił łajdackich napastników. . . państwowa telewizja pokazywała zdjęcia żołnierzy atakowanych pociskami i ładunkami wybuchowymi”.
Christian Science Monitor zacytował tajlandzkich urzędników wojskowych i anonimowych zachodnich dyplomatów: „Obserwatorzy wojskowi mówią, że tajlandzcy żołnierze natknęli się na pułapki zastawione przez agentów-prowokatorów”. Niektórych uwieczniły kamery i widzieli ich dziennikarze. „Nie można udawać, że jest się pokojowym ruchem politycznym i mieć arsenał broni na zapleczu w razie potrzeby. Te dwie rzeczy nie mogą współistnieć” – powiedział zachodni dyplomata (http://www.csmonitor.com/World/Asia-Pacific/2010/0412/Thailand-s-red-shirt-protests-darken-with-unknown-snipers-parade-of-coffins).

Kirgistan, czerwiec 2010
Rozruchy na tle etnicznym wybuchły w czerwcu 2010 roku. Nieznani snajperzy otworzyli ogień do członków mniejszości uzbeckiej w Kirgistanie. Eurasia.net napisała: „Mieszkańcy składają przekonywujące świadectwa o strzelcach celujących z dogodnych punktów obserwacyjnych do ich sąsiadów…  Wiele osób jest przekonanych, że widzieli obcych najemników w roli snajperów… Mieszkańcy mówią zarówno o czarnoskórych snajperach, jak i o wysokich, jasnowłosych, kobietach-snajperach z krajów bałtyckich… Powszechna jest również opinia, że angielscy snajperzy włóczą się po ulicach Osh i strzelają do Uzbeków” (http://www.eurasianet.org/taxonomy/term/2813?page=6).
Biorąc pod uwagę historię wykorzystywania przez Amerykę szwadronów śmierci, żeby dzielić i osłabiać kraje w celu utrzymania dominacji Ameryki, nie można wykluczyć jej zaangażowania w Kirgistanie.

Jednym ze skutecznych sposobów utrzymania wpływów w krajach Azji Środkowej, jest zwiększanie napięć na tle etnicznym.
Rosyjski dziennik Kommersant z 6 sierpnia 2008 roku napisał, że w budynku w kirgiskiej stolicy, Bishkek znaleziono ukryte zapasy amerykańskiej broni. Budynek wynajmowali dwaj obywatele amerykańscy (http://kommersant.com/p1008364/r_500/U.S.-Kyrgyzstan_relations/)

Skutecznym sposobem na utrzymanie sprzyjającego Ameryce rządu jest obecność w kraju Amerykanów i Europejczyków celem pomocy w ‘ochronie’ uzbeckiej mniejszości.
New York Times przedstawia oklepane opowieści represjonowanych osób, błagających Zachód o przybycie i zbombardowanie lub okupację ich kraju: „Etniczni Uzbecy na południu wołali o interwencję międzynarodową” (http://www.nytimes.com/2010/06/25/world/asia/25kyrgyz.html)

Napięcia na tle etnicznym można wykorzystywać do stworzenia atmosfery strachu, w celu wspierania niepopularnej dyktatury. Muzułmański dżihadyzm można wykorzystać do wykreowania, jak nazwał to Zbigniew Brzeziński, „sektora kryzysu”.

Tunezja, styczeń 2011
16 stycznia.2011 roku CNN doniosła o ‘uzbrojonych gangach’ walczących z tunezyjskimi siłami bezpieczeństwa (http://articles.cnn.com/2011-01-16/world/tunisia.protests_1_troops-battle-unity-government-tunisia?_s=PM:WORLD)
Licznych mordów podczas powstania tunezyjskiego dokonali ‘nieznani snajperzy’. W internecie zamieszczono filmy pokazujące Szwedów zatrzymywanych przez tunezyjskie siły bezpieczeństwa. Widać jasno, że mężczyźni ci byli uzbrojeni w  karabiny snajperskie (http://www.youtube.com/watch?v=vIFxqXPQEQU&feature=related)
Prof. Michel Chossudovsky, William Engdahl i inni pokazali, w jaki sposób rewolty w Afryce Północnej powielały wzory popieranych przez Amerykę ‚zamachów ludowych’. CIA wraz z przyjaciółmi, przy asyście tunezyjskiego wojska, obalili Ben Alego.

Egipt 2011
20 października 2011 roku dziennik Telegraph napisał, że nieznany snajper zastrzelił w Kairze działaczkę antyrządową Minę Daniel.
Al Jazeera doniosła 6 lutego 2011 roku, że snajperzy zastrzelili egipskiego dziennikarza, Ahmada Mahmouda.

Libia 2011
Al Jazeera pokazała wideo z ostrzeliwanymi demonstrantami. Wide to zmontowano w taki sposób, by przekonać oglądającego, że siły bezpieczeństwa zabijały demonstrantów przeciwnych rządom Kaddafiego. Ale niezmontowana wersja tego samego wideo wyraźnie pokazuje demonstrantów, zwolenników Kaddafiego, z zielonymi flagami, ostrzeliwanych przez nieznanych snajperów (http://www.youtube.com/watch?v=oQtM-59jDAo&feature=player_embedded#!)
Przypisywanie zbrodni NATO siłom bezpieczeństwa libijskiej Jamahirya było stałym punktem brutalnej wojny medialnej przeciwko narodowi libijskiemu.

Syria 2011
Naród syryjski został zaatakowany przez szwadrony śmierci i snajperów. Bojownicy Bractwa Muzułmańskiego zamordowali, torturowali i okaleczyli setki syryjskich żołnierzy i funkcjonariuszy bezpieczeństwa. „Kiedy byłem w Syrii w kwietniu tego roku, osobiście natknąłem się na kupców i obywateli w Hamie, którzy powiedzieli mmi, że widzieli uzbrojonych osobników na ulicach tego kiedyś spokojnego miasta, terroryzujących okolice”. Większość Syryjczyków popiera syryjski rząd.

Komentarzy 10 do “Snajperzy z CIA”

 1. Kronikarz said

  ;

 2. konik said

  Bandycki, nieprzewidywalny reżym

  „Ostatnie wydarzenia w Teheranie i szturm na brytyjską ambasadę, po którym już 4 europejskie państwa wezwały swych ambasadorów na konsultacje, potwierdza to, co od lat mówią zwolennicy militarnego powstrzymania atomowych aspiracji Iranu, że jest to państwo nieprzewidywalne i bandyckie, a broń jądrowa w jego ręku, nie jest tym samym, czym w ręku USA, Rosji, Chin, Izraela, czy nawet Korei Północnej. Fanatycznie religijna dyktatura rządząca dawną Persją od 1979 potwierdziła, że nie liczą się dla niej międzynarodowe umowy i traktaty a słowa Ahmadinedżada o rozpętaniu wojny, która przygotuje świat na przyjście Mahdiego, nie są tylko bełkotem maniaka, ale wyrazem autentycznej wiary i przekonań irańskiego lidera. ….

  … Zarówno te wypowiedzi, jak i te na forum ONZ, czy pełne religijnej egzaltacji listy do amerykańskiego prezydenta świadczą dobitnie o tym, że nie jest to tylko retoryka i jednorazowe wyskoki. Iran jako jedyne chyba państwo na świecie tak bezczelnie łamie zasady które respektują wszystkie inne państwa, bez względu na ich systemy polityczne i formę rządów. Iran nie boi się setek rakiet spadających na swe miasta, bo nie zależy mu na przetrwaniu obecnej formy państwowej ale na wznieceniu ogólnoświatowej pożogi z której jak wierzą jego przywódcy wyłoni się Mahdi i zwycięstwo islamu. Kto tego nie rozumie, do kogo nie przemawiają bandyckie metody i retoryka pełna nienawiści, niczego nie rozumie z obecnej sytuacji. ”

  http://www.konservat.pl/index.php?sp=art&art=1497&path=arty2011#nc

 3. maran said

  ad 2 Co ty za belkot tu nam cytujesz.
  Propaganda rodem a czasow stalinizmu.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Strona konservat.pl to krypto-syjoniści.

 5. Niedaleko said

  Ad. 2
  „… nie liczą się dla niej międzynarodowe umowy i traktaty…”
  My Polacy mamy wyjątkowo duże doświadczenie w tym polu dyplomatycznym, a mimo tego kochamy nie dostawać wiz i brać na siebie dług Grecki.

 6. Brat Dioskur said

  Oskarzenia Syrii wchodza w nowa faze.Obok w postepie geometrycznym rosnacej liczby ofiar smiertelnych „rezymu” Assada torturuje sie tam rowniez …dzieci!Ponoc juz miano wytorturowac okragly tysiac szkrabow ,co zas mialy one wygadac-nie podano.Ekipa frencuskiej TV ,ktora przemycono do jednego z miast pokazala tlum zamaskowanych demonstrantow ,ktory powtarzal w kolko „Allah akbar”,dokladnie tak samo jak „rebelianci” w Libii.W Egipcie zas nie moga doliczyc sie glosow,bo ogloszenie wynikow ostatnich wyborow zostaje bez przerwy przesuwane w przeszlosc. Plotki chodza,ze Bratctwo Muzulmanskie wzielo 70% glosow.Przerazeni wojskowi zapewne wyslali monity o pomoc nad …Wisle,ale nasi
  eksperci musza dopiero przybyc i dopasowac wynik do egipskich
  sondazowni ,ale czy sa one tak sprawne jak nasze,oto jest pytanie…

 7. mocniejszy said

  UWAGA!!!

  Media w Polsce zataiły, że we wtorek 29 listopada 2011 roku Islandia uznała niepodległość Palestyny.

  Więcej:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2011/12/02/islandia-uznala-niepodleglosc-palestyny/

 8. Kronikarz said

  😦

 9. RomanK said

  Radze pamietac o tym zjawisku wyciagajac na ulice Polakow..zwlaszcza jak robia to polityczna ugrupwania udajacy opozycje mnimo ze sa czescia integralna Ukladu Duszacego Polske. Ci nei cofna sie przed niczym…

 10. maasteer69 said

  Ad 4
  Zgadza się!
  To portal wysławiający Izrael i jego zbrodnie
  Wszelkie krytyki izraela są bardzo niemile widziane

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: