Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Włodek o Polityka równowagi
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Polska przygotowuje się na „in…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Jane Bürgermeister: „Czwarte Imperium”.

Posted by Marucha w dniu 2011-12-05 (Poniedziałek)

Ukazał się pierwszy thriller polityczny Jane Bürgermeister p.t. „Czwarte Imperium”.

Jane Burgermeister

Wydawało się, że dziennikarka gdzieś zniknęła, od czasu do czasu padały pytania „gdzie jest Jane?”. Siedziała cicho odpisując niewielu osobom. Odpisywała na moje maile, tak więc wiadomo było, że nic złego się jej nie stało. Jednak miała i nadal ma fatalną sytuację finansową, austriacki wymiar „sprawiedliwości” blokuje jej dostęp do spadku po niedawno zmarłym w dziwnych okolicznościach ojcu.

Na skutek akcji demaskujących planowane wspólne ludobójstwo firm farmaceutycznych, Światowej Organizacji Zdrowia i czynników politycznych w Austrii, UE i ONZ, Jane została wykreślona z grona dziennikarzy, pozbawiono ją środków do życia, nie mogła i nie może nigdzie zdobyć pracy. To właśnie pomoc finansowa ojca pozwalała jej na funkcjonowanie i darmowe publikacje. Po jego tajemniczej śmierci, na Jane nastąpił atak – najpierw informatyk, który opiekował się jej stroną opublikował bez jej zgody artykuły, które można było zinterpretować jako terroryzm; dziennikarka musiała się natychmiast od niego zdystansować, by nie znaleźć się na ławie oskarżonych o takie działania. Tylko dzięki temu, że nie zlikwidowała swojego blogu na WordPressie www.birdflu666.wordpress.com, świat dowiedział się o niecnych działaniach jakie zostały w nią wymierzone. Blog uratował ją też przed zamknięciem w psychiatryku – sądownie próbowano ją zniewolić w sposób, który zazwyczaj stosuje się do mentalnie upośledzonych starych ludzi – tak, eutanazja doskonale funkcjonuje w Austrii. Publikacje na blogu obnażające oszustwa jakich dopuściła się austriacka sędzia, spowodowały, że Jane jakoś się wybroniła. Pozakładała sprawy cywilne i karne tym sądowym terrorystom, którzy jak można przypuszczać wykonują zlecenia globalnej mafii.

Wcześniejsze sprawy sądowe, które dziennikarka pozakładała firmom farmaceutycznym i politykom wplątanym w aferę próby wymordowania milionów ludzi za pomocą skażonych przez firmę Baxter szczepionek, zostały umorzone, najprawdopodobniej bezzasadnie. Przeniesiono nawet na inna pozycję szefa policji, który przyjął skargę Jane i zabrał się ostro do śledztwa.

Nieprawdopodobna lecz najzupełniej prawdziwa historia próby dystrybucji śmiertelnie skażonych przez Baxtera szczepionek, mogłaby być treścią znakomitego thrillera. Bürgermeister postanawia jednak iść inną drogą – chodzi jej o zdobycie środków na przeżycie, ale też o poinformowanie w sposób przystępny co się dzieje obecnie w Europie.

Generalnie chodzi o mało znaną powszechnie formę podboju krajów – finansowego. „Czwarte Imperium” wyjaśnia w jaki sposób ten podbój działa, jak zniewala się całe narody najpierw je zubażając – za pomocą instrumentów giełdowych, ale i prywatnego systemu generacji pieniądza. Ten system zniewolenia został wytłumaczony na przykładzie Europy, ale dotyczy praktycznie całego świata, poza krajami takimi jak Iran, Pakistan, Białoruś, a wcześniej Libia i Irak. Kraje arabskie w większości były odporne, stąd pewnie tajemnicze „rewolucje” jakie się w nich dokonują. Można więc się domyśleć dlaczego zbrojnie zniszczono Irak, a ostatnio Libię.

Nie ulega wątpliwości, że celem tego działania jest stworzenie Nowego Ładu Światowego (NWO) ze światowym rządem, światową armią i światowymi finansami oraz ministerstwami. Zalążki tego światowego terroru już funkcjonują – to właśnie NATO wypełnia rolę światowej armii, a WHO – światowego ministerstwa zdrowia. Kluczowym elementem podboju jest jednak światowe ministerstwo finansów, którym na razie jest Goldman Sachs z podległymi bankami. Niebezpieczeństwo tworzonego globalnego systemu tkwi w tym, że jeśli do niego dojdzie, to będziemy mogli zapomnieć o państwach, narodach, religii, naszej kulturze i zwyczajach. Nowa planowana waluta będzie zakodowana w czipach, a opozycja pozbawiona środków do życia (zerowe konto w banku światowym) wymrze z głodu, albo zostanie zamordowana na ulicy przez globalną policję lub armię.
Lasy, które będą własnością globalnych bankierów, też będą niedostępne – detektory podczerwieni zainstalowane na bezzałogowych samolotach szybko wykryją obecność zbiegów i ich zniszczą jedną bombą.

Nie będzie gdzie uciekać. Żywi zostaną tylko bezmyślni oprawcy systemu, ale nie na długo, bowiem jako niepotrzebni, zostaną też zlikwidowani.

Thriller ma na celu obudzenie ludzi w momencie gdy jeszcze można temu przeciwdziałać. W przystępny sposób wyjaśnia jak działają banki, jakie diabelskie mechanizmy są wprowadzone po to tylko by zubożyć społeczeństwa i doprowadzić do sytuacji gdy wszyscy będziemy dłużnikami. I nie chodzi tylko o osoby indywidualne – głównie chodzi o państwa, które aby się stać częścią globalnego imperium, muszą najpierw oddać swoją suwerenność.

„Czwarte Imperium” jest dostępne na razie tylko po angielsku, będziemy pracować nad wersją polskojęzyczną.
Znających angielski, zachęcam do zakupienia tej książki w postaci pdf za cenę 5,99 euro (Europa) lub 5,99 dolarów (USA) – bezpośrednio od Jane. Oto jej e-mail, dane konta bankowego i PayPal:

ORDER BY EMAILING JANE BURGERMEISTER AT: jmburgermeister@gmail.com

PAYPAL ORDER:  jmburgermeister@gmail.com

BANK TRANSFER:

Buergermeister, Jane
Kontonmmer/ IBAN      AT831100015211533300
BIC / SWIFT code         BKAUATWWXXX
UNICREDIT BANK AUSTRIA AG
231, SCHOENBRUNNER STRASSE,    WIEN   / Österreich

PLEASE MAKE SURE TO SEND A CONFIRMATION EMAIL TO GET YOUR COPY OF “THE  FOURTH EMPIRE” SENT DIRECTLY TO YOUR INBOX.

Więcej informacji o książce i  jest na blogu Jane Bürgermeister:

Pamiętaj, kupując książkę pomagasz osobie, która uratowała miliony ludzi przed masowymi szczepieniami skażoną przez firmę Baxter śmiertelnym wirusem ptasiej grypy  szczepionką na świńską grypę.

http://monitorpolski.wordpress.com

Komentarzy 12 do “Jane Bürgermeister: „Czwarte Imperium”.”

 1. 166 bojkot TVN said

  Strach się bać. To co dzieje się z Jane jest przerażające.
  To temu służy idea rozbrojenia społeczeństw europejskich. poza Szwajcarami, którzy z jakichś niewiadomych mi powodów się nie dali i nie dają rozbroić.

  Wobec tej metodologii, którą stosują austriaccy Żydzi wobec Jane Bürgermeister, nie ma możliwości prawnych obrony. Jest tylko jeden – powszechne posiadanie broni przez obywateli. To już nie są żarty, to walka na śmierć i życie o fizyczne przetrwanie.

 2. Inkwizytor said

  Przerażające jest to, że jeszcze tu się udzielasz chazarska dziewko 🙂

 3. Bitsay said

  Dlaczego nie mge sie dostac to Jej blogu http://www.birdflu666.wordpress.com? Dostaje ionformacje ze „Przepraszamy, ale strona, której szukasz, nie mogła zostać znaleziona. Być może uda Ci się ją wyszukać?”
  Gdzie i jak moge to odnalezc?

  Ja nie mam z tym problemu – admin

 4. WW said

  Ad: #3 Ten URL Działa nortmalnie Przynajmniej u mnie (okolica Chicago) Sprawdziłem przed chwilą.

 5. tralala said

  Nie znam angielskiego, ale i tak kupilabym te ksiazke. Moze ktos mi wytlumaczy jak mam to zrobic placac karta?

 6. mocniejszy said

  Odnośnie 3.:

  Zarówno na blogu Monitora Polskiego, jak i Gajowego pojawiły się błędne linki. Ten u Monitora przekierowuje na nieistniejącą stronę Monitora, a u Gajowego tutaj czasem działa, a czasem nie bo jedt na końcu niepotrzebny pytajnik „?”

  Powinno być:

  https://birdflu666.wordpress.com/

  Takie błedy w linkach to albo jakiś pech niesamowity, albo robota krasnoludków, której sam co i rusz doświadczam.

 7. Marucha said

  Re 5:
  Proponuję:
  1. Założyć konto na Paypal (łatwe, wystarczy posiadać kartę kredytową).
  2. Dokonać wpłaty dla jmburgermeister@gmail.com
  3. Poinformować ją o dokonaniu wpłaty, chyba zna francuski.

 8. Marucha said

  Re 6:
  U gajowego istotnie był błąd w linku, ale nie był to zbędny pytajnik ?.
  Poprawiono.

 9. Marucha said

  Interesuje mnie, jaki formalny powód podały władze austriackie blokując dostęp do spadku po ojcu Jane B.

 10. mocniejszy said

  Pewnie zasugerowałem się tym pytajnikiem z komentarza nr 3.

 11. mocniejszy said

  „Interesuje mnie, jaki formalny powód podały władze austriackie blokując dostęp do spadku po ojcu Jane B.”

  Może to jest opisane dokładnie na jej blogu.

 12. tralala said

  ad7
  Dziekuje, zrobi sie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: