Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Katolik przedsoborow… o Wolne tematy (68 – …
  Anucha o Na trupie Polski wejdziemy do…
  OutsiderR o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o AfD dostała wiatru w żagl…
  Peryskop o Iwan Iljin jako wyznacznik now…
  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Premier Władimir Putin wymusza głosy terrorem

Posted by Marucha w dniu 2011-12-05 (Poniedziałek)

Do wyborów prezydenckich w Rosji zostały trzy miesiące, a dla Rosjan już teraz jasne jest, że ani poprzedzająca je kampania, ani same wybory nie będą miały nawet pozorów demokratyczności. Ich autorytarny przedsmak widzieliśmy podczas wczorajszych wyborów do Dumy Państwowej, izby niższej parlamentu Rosji.

Aleksander Kaczkajew i jego koledzy z uniwersytetu zostali wezwani na spotkanie z rektorem uczelni w Tomsku na południu Rosji właśnie w związku z wyborami. Wytyczne były jednoznaczne: poprzyjcie partię Putina albo narazicie na szwank własną przyszłość.

– Powiedział, że mamy wziąć ze sobą telefony komórkowe i robić zdjęcia kart do głosowania, żeby udowodnić, że oddaliśmy głosy tak, jak kazał – mówi Kaczkajew. – Gdybyśmy odmówili, zostalibyśmy ukarani: rektor zapewnił, że obniżą nam stopnie na egzaminach państwowych, może nam nawet grozić wydalenie z uniwersytetu.

Rosyjscy nauczyciele, lekarze i robotnicy, wszyscy mieli do czynienia z takimi naciskami ze strony urzędników państwowych. Nawet duchowni otrzymali wytyczne, jak mają pomóc partii Putina w zdobyciu głosów. Aleksiej Płużnikow, kapłan z Wołgogradu, przyznał, że on i inni przywódcy cerkwi byli wzywani w tej sprawie przed lokalne władze. – Mówili nam: „Podpowiedzcie wiernym, że mają głosować na Jedną Rosję” – relacjonuje Płużnikow.

Ale to nie wszystko. Hakerzy wczoraj zaatakowali też strony internetowe i łącza telefoniczne popularnego radia Echo Moskwy, opiniotwórczego dziennika „Kommiersant” i niezależnego stowarzyszenia Gołos rejestrującego naruszenia prawa wyborczego. Gołos od kilku dni jest zresztą poddawany szerokiej bezprecedensowej presji ze strony władz. W sobotę jego szefową Lilię Szybanową zatrzymano na 12 godzin na lotnisku w Moskwie po tym, jak odmówiła pokazania laptopa ochronie.

Zaniepokojenie tymi szykanami w zeszłym tygodniu wyraził już Biały Dom.
(…)

Więcej na http://wiadomosci.onet.pl/

Zaniepokojenie Białego Domu przesądza sprawę. Biały Dom to symbol demokracji, praworządności i niezwykłej wręcz, krystalicznie czystej uczciwości. Każde jego słowo ma wagę co najmniej papieskiego orzeczenia dokonanego ex cathedra z pozycji nieomylności.
Zastanawia nas jedynie brak doniesień o wyrzucaniu niemowląt z inkubatorów oraz gwałcenia kobiet przez specjalnie tresowane psy.
Admin.

Komentarzy 19 do “Premier Władimir Putin wymusza głosy terrorem”

 1. dtzkyyy said

  > Premier Władimir Putin wymusza głosy terrorem…
  Zaś już wymusił!

 2. logika said

  Kto,co ,gdzie i jak wymusza kazdy madry czlowiek wie !

  Logika wskazuje,ze ci co sa juz przy wladzy,za wszelka cene nie chca jej stracic,podobnie jak posiadanych najatkow – tak bylo,jest i bedzie,tym bardziej w zaklamanym swiecie .

 3. bv said

  W USA od początku tzw.demokracji rządzą dwie partie podstawiając motłochowi dwóch bezpiecznych kandydatów.USA jest zatroskane o demokracje wyłącznie w Rosji,Białorusi,Wenezueli i Iranie czyli w państwach którymi nie sterują.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Świetna, zwięzła i celna uwaga:
  USA jest zatroskane o demokracje wyłącznie w Rosji, Białorusi, Wenezueli i Iranie czyli w państwach którymi nie sterują.

  Z tego można by zrobić hasło:
  USA jest zatroskane o demokrację wyłącznie w krajach, którymi nie sterują.

 5. dtzkyyy said

  Re. 4

  Zgoda!

 6. Kronikarz said

  Dostalby DUZO wiecej glosow = przekrety !

  Dostal MNIEJ glosow niz duzo = policzek + przekrety !

 7. wi42 said

  @4 I dodatkowo:
  Jezeli cos sie zarzuci Amerykanom (tym ktorzy troche rozumieja jak funkcjonuje polityka) na temat amerykanskiej demokracji – np. wybor prezydenta poprzez kolegium elektorskie, tylko dwie partie (liczace sie) itd., odpowiedz jest: my jestesmy REPUBLIKA, nie demokracja.

 8. Brat Dioskur said

  A zachodnie TV dostaly orgazmu po ogloszeniu wynikow wyborow do Dumy.Z rozkosza w oczach spikerzy powtarzali ,ze partia Putina nie uzyskala bezwzgledenej wiekszosci i musi isc w konkury koalicyjne.Zlosliwie dodawano ,ze na drugim miejscu przyszli komunisci…

 9. Zbyszko said

  Chyba Onet nie mógł wystawic już lepszej opinii wyborom w Rosji

 10. centurion said

  Jedno zdjęcie mówiące o „wyborach” więcej niż 1000 słów

  Na forum nie używamy kodów typu [URL] czy [IMG] – admin

 11. Boryna said

  „demokraci” zachodni nie moga strawić tego,że Łukaszenka nie daje się zastraszyć ani wziąć na lep obiecanek.

 12. Centuria said

  Re 3: Odnośnie dwóch partii w USA, to własciwie niewiele widać róznicę. Ktoś kiedys obrzkowo to przedstawił, że to tak, jak wtedy gdy dwóch ludzi piłuje drzewo. Obaj są na dwóch końcach piły i poruszają sie w różnych kierunkach. Efekt pozostaje ten sam….

 13. Chutor said

  Kobiety otrzymaly prawo do glosowania w Rosji w roku 1917.
  Kobiety otrzymaly prawo do glosowania w Szwajcarii w roku 1971.

  Czy po stuletnim doswiadczeniu Rosja powinna odwolac to prawo?

 14. Maciej said

  Głosować w Stanach to tak jakby zrobić dwie partie polityczne w Związku Radzieckim, jedna miałaby na czerwonym tle sierp, młot i gwiazdki a druga to samo tylko na zielonym, jest wybór ? Jest, jest demokracja ? Jest ! Co do Rosji to nie dziwię się Putinowi, gdyby wszyscy głosujący zjednoczyli się przeciw niemu to by po prostu przegrał wybory. Co nie zmienia faktu że to i tak zdaje się być farsa z tymi wyborami jak i wszędzie, tylko Łukaszenka wydaje się trzymać poziom, jeśli społeczeństwo białoruskie jest świadome otaczającej je rzeczywistości to się wcale nie dziwię, że obecny prezydent Białorusi ma takie po parcie przy urnach.

 15. u said

  Sadze, ze jeszcze nie steruja w Chinach. To wydaje sie niemozliwe, bo na chinskich rzadowych stronach trwa judzenie Pakistanu ( ano, ze Stany ich ponizaja , a dowodzi tego akcja z bin Ladenem, naloty bezzalogowych samolotow) przeciwkom Stanom. Chinczycy wykorzystuja cynicznie ostatnia „omylke” amerykanskiego helikoptera na przygraniczu z Afganistanem, w wyniku , ktorej zginelo 24 zolnierzy pakistanskich. Poparcie Chin, ktore obiecuja pomoc w razie zbrojnego konfliktu – pracuje ( zostaly wstrzymane dostawy tranzytowe dla wojsk sojuszniczych w Aganistanie). Zmusil tym samym Pakistan Stany do oficjalnych przeproosin.

 16. Zerohero said

  A jak z demokracją w Meksyku, Kolumbii, Arabi Saudyjskiej, Jordanii, Iraku…?

 17. Baron Srul Radziwiłł said

  Szanowne Proszepaństwo!
  Jest rzeczą nader oczywista, że żadne wybory w których nie wygrywają ludzie mądrzy wyznania mojżeszowego to jest oszukańcze fałszerstwo. Żaden uczciwy człowiek nie może być sprzeciwny pod względem rządzenia przez takich ikonów demokracji, jak rodzina Rotszyld albo Goldman-Sachs.

 18. Veritas said

  Ad.17. Stan świadomości ludzi na świecie się zmienia. Granda wymienionych zbirów niszczyła prawo naturalne człowieka. Imperium łupiestwa i mizeractwo jego konstukcji oraz żydowska głupota indoktrynacji, doprowadzi do upadku żydowczyzny. Szczury wejdą do dziury.

 19. maran said

  Bialy Dom nie wydaje sie byc zaniepokojony ,wcale a wcale ,traktowaniem Palestynczykow jak zwierzeta.
  Tu artykul opisujacy jak traktowane sa Palestynkie kobiety na przejesciach granicznych przez Israelskie sluzby bezpieczenstwa. Kobieta musiala sie poddac ponizajecemu egzaminowi czesci intymnych ,jakich doswiadcza sie zwykle jedynie w gabinecie u ginekologa. W glowie sie to nie chce miescic.
  http://mondoweiss.net/2011/12/will-palestinian-womans-humiliation-by-border-guard-warrant-condemnation-by-nyt-or-tablet-st-and-a-palestinian-housekeeper.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: