Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  Szczepan Zbigniewski o Samochody dla wybranych
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Marucha o Wolne tematy (84 – …
  corintians o Samochody dla wybranych
  UZA o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Yagiel o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  Marek o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Żydowsko niemieckie przekładanki

Posted by Marucha w dniu 2011-12-05 (Poniedziałek)

Marsz Niepodległości w Warszawie i wydarzenia wokół marszu w 93 rocznicę 11 listopada 2011 przejdą do historii i długo będą i powinny być komentowane.

Udział niemieckich bojówek neonazistowskich, to temat sam w sobie, to skandal w skali międzynarodowej. Temat nie jest wyizolowany, stanowi element oraz ilustrację większej całości i z pewnością zasługuje na szersze omówienie, ponieważ jesteśmy współcześnie świadkami i mamy do czynienia z Agresją Niemiec na Polskę w XX i XXI w. , a sam udział bojówek z Niemiec w blokowaniu marszu to zaledwie wierzchołek góry lodowej. To przejaw eskalacji niemieckiej polityki roszczeniowej

Wokół sprawy agresji Niemiec na Polskę mamy do czynienia z olbrzymia dezinformacja i prowadzanie w błąd opinii publicznej a stawka jest wysoka. To niepodległość Polski

Zamieszanie jest wielkie. Prawne oraz interpretacyjne.

Jesteśmy świadkami narastającego nienieckiego rewizjonizmu. Aktywizuje się Ruch Autonomii Śląska sponsorowany przez Niemców, roszczenia w stosunku do ziem polskich wysuwają ziomkostwa oraz neonazistowska NPD partii finansowanej z budżetu federalnego Niemiec, widzimy nazwy miejscowości polskich napisy i znaki niemieckie, mamy Portrety Hohenzellernow we Wrocławiu.
Mamy zapisy w Konstytucji niemieckiej, dla której ziemie Polski nie sa zagranicą.

Unia Europejska to sprytna przykrywka i zasłona dymna dla agresji Niemiec na ziemie polskie

Podpisując Traktat Lizboński Lech Kaczyński, Donald Tusk i Zdradek Sikorski dokonali aktu zbrodni zdrady stanu. To akt samowoli prawnej.

Traktat jest niezgodny z Polską Konstytucja aż w 54 punktach. Nie ma takiego prawa w Polsce, aby łamać konstytucje…

Antypolski Traktat Reformujący Unię Europejska (Konstytucji – nie organizacji międzynarodowej, a nowo powstałego państwa w Europie) – podpisany bezprawnie w imieniu Rządu RP przez premiera Donalda Tuska i ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego w Lizbonie, dnia 13.12.2007 r., jest lekceważeniem Narodu i Jego praw zagwarantowanych w Konstytucji RP.

I tak: Art.4, & 1 określa, że władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu; Art.5, & 1, że Rzeczypospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności terytorium, zapewnia wolność i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwa obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju. Art. 8, & 1 mówi, że Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.
(prof. R.H. Kozłowski http://www.propolonia.pl/article.php?art=364#art )

Prezydent mimo takich argumentów podpisuje Traktat. Podpis należy więc uznać uznać go za NIEWAŻNY. Farsy nie można przyjąć za rzeczywistość. Warto zaznaczyć, że prezydent przekroczył swoje kompetencje przypisane do urzędu prezydenta. Premier Tusk, prezydent Kaczyński, min. Sikorski, posłowie głosujący za traktatem postąpili wbrew Konstytucji – ustawy zasadniczej i taki podpis jest nieważny i nie ma mocy prawnej. Nawet, jeśli obie strony by tego chciały, tzn.prezydent Kaczyński i Unia Europejska

Podpisanie Traktatu to uzurpatorskie, bezczelne, aroganckie postępowanie, nie liczenie się z prawem, społeczeństwem (referendum) i nie jest niczym innym, jak rozwiązaniem siłowym.

PRZESTĘPSTWO PRZECIW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Rozdział XVII, Art. 127,& 1.

Kto mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 10 lat, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. & 2: Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w & 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Jaka będzie kara za te podpisy dla jawnych zdrajców Polski?

Nad. Matka Polka

Komentarzy 6 do “Żydowsko niemieckie przekładanki”

 1. Ola Gordon said

  wiem, nie na temat, ale robi się coraz ciekawiej

  Grüner False Identity Lawsuit Against Elie Wiesel Set For January 24 in Budapest

  24 stycznia w Budapeszcie proces ws. fałszywej tożsamości Grüner vs. Elie Wiesel
  http://www.eliewieseltattoo.com/gruner-false-identity-charge-against-wiesel-set-for-january-24-in-budapest
  Carolyn Yeager – 18.11.2011 tłumaczenie Ola Gordon

  Myklos Grüner w końcu będzie miał swój dzień w sądzie!

  Rozmawiałam przez telefon z Grünerem w Szwecji we wrześniu 2010 roku, kiedy zapewnił mnie, że zakwestionuje tożsamość Wiesela w sądzie w Budapeszcie w styczniu tego roku. Wiemy, jak sąd może odraczać daty, a nawet anulować, ale Grüner okazał się być wytrwałym człowiekiem, i choć pod koniec tego roku, wydaje się, że rzeczywiście przedstawi swoje świadectwo w sądzie. Ale oskarżonym nie będzie dobrze chroniony sam Elie Wiesel, lecz węgierski rabin Slomó Köves, który zaprosił Wiesela do Węgier w 2009 roku, „wiedząc, że (on) nie jest prawdziwym ocalonym z holokaustu”, ale „ukradł tożsamość współwięźnia”, jak mówi Grüner.

  W artykule Stefana J Bosa na witrynie BosNewsLife z 18,11.2011, zacytowano Grünera, który powiedział: „Lepiej byłoby oskarżyć Wiesela bezpośrednio, ale jest to niemożliwe”. Po 26 latach badań, węgierski sąd daje pierwszą okazję przedstawienia sprawy, co mam nadzieję zrobić oskarżając rabina”.

  Grüner wyjaśnił: „Dotarcie do Elie Wiesela, który mieszka w Ameryce, jest bardzo trudne. Cały świat go chroni, od (amerykańskiego prezydenta) Baracka Obamy, do (niemieckiej kanclerz) Angeli Merkel. Wszyscy boją się ujawnienia prawdy, bo chodzi tu o prestiż i pieniądze. Naciskam również na niemiecki Bundestag, żebym uzyskał dostęp do dokumentów w archiwach na temat przeszłości Wiesela”.

  Stefan Bos cytuje wypowiedź Grünera w prywatnym wywiadzie, kiedy mówi: „Nie szukam kompensaty finansowej, ale chcę żeby [rabin Köves] powiedział całemu światu kim naprawdę jest jego przyjaciel Elie Wiesel. Wiesel nie urodził się na Węgrzech czy w Rumunii, jak sam twierdzi, i nie był w obozie koncentracyjnym. On nawet nie mówi po węgiersku”. (Nie wiem jakie dowody ma Grüner na to, że nie urodził się na Węgrzech czy w Rumunii, ale z pewnością będę zadowolony jeśli je ma).

  Köves odrzuca oskarżenia przeciwko Wieselowi. „Przebywałem z nim przez dwa dni i rozmawiał ze mną po węgiersku. Również po węgiersku przemawiał w parlamencie. Z oskarżeniami tymi wychodzi starszy człowiek, który ma jakiś kompleks”, powiedział BosNewsLife. Köves powiedział również, że jeszcze nie otrzymał wezwania na przesłuchanie mające się odbyć 24 stycznia. 82-letni Grüner powiedział, że jest zły na Kövesa za oskarżanie go o „fałszowanie historii”, i porównywanie go z amerykańskim naukowcem, Normanem Finkelsteinem, autorem „Przemysłu holokaustu”.

  Możliwe, że to może zamienić się w cyrk, ale trzeba mieć nadzieję, że tak się nie stanie. Proces sądowy w Budapeszcie Grüner postrzega jako wielki krok w długiej, bolesnej, osobistej podróży, jak mówi BosNewsLife. Jako 15-letni chłopiec w Auschwitz, kiedy jego ojciec umarł, „zaprzyjaźnił się z Lázárem Wieselem, który wraz z innymi, chronili go. W styczniu 1945 roku, kiedy nadchodziły wojska rosyjskie, więźniów przeniesiono z pobliskiego obozu Auschwitz-Birkenau do obozu w Buchenwaldzie w Niemczech”. Ten pobliski obóz to Monowitz lub Auschwitz III, dla robotników w fabryce IG Farben.

  Grüner przesadza z czasem jaki zajął więźniom z Auschwitz na dotarcie do Buchenwaldu, ale rzeczywiście brał udział w tym marszu. (Sam marsz trwał tylko dwa dni, potem jechali pociągiem.) Grüner, jak również Lazar i Abram Wiesel, byli zarejestrowani w Buchenwaldzie, ale nie człowiek, którego znamy jako Elie Wiesel. Świadczą o tym dokumenty przechowywane w Buchenwaldzie. Grüner stwierdza w artykule Bosa, że Abram Wiesel, starszy brat Lazara, zmarł w drodze, ale to nie jest tak jak to opisał w swojej książce ‚Stolen Identity’ [Skradziona tożsamość], ani zgodnie z zapisami w Buchenwaldzie, które odnotowały śmierć Abrama Wiesela na 2 lutego 1945 roku w Baraku 57.
  zdjęcie
  Miklos Grüner, jak większość ocalałych z holokaustu, ma problemy z pamięcią i upiększa fakty. . . ale on tam był i to on jest na słynnym zdjęciu (po lewej, na dolnej pryczy), podczas gdy Elie Wiesel nie jest człowiekiem po prawej (górna prycza), w czym się upiera.
  Według Bosa, Grüner nadal mówi, że kiedy zaproszono go na spotkanie z Wieselem, laureatem Nagrody Nobla, w 1986 roku, myślał, że spotka swojego starego przyjaciela. Zamiast tego spotkał człowieka, którego nigdy wcześniej, jak twierdzi Grüner, nie widział. „Wiesel odmówił mi pokazania tatuażu. Było to bardzo krótkie spotkanie’. Grünerowi nie chodzi o to, że Wiesel dostaje $25.000 za 45-minutowe wystąpienie. „Ale nie chcę, żeby robił pieniądze na śmierci członków mojej rodziny i milionów innych, którzy zginęli w holokauście”, powiedział drżącym głosem. „Chcę odejść z tego świata wiedząc, że powiedziałem prawdę przyszłym pokoleniom. . . Nawet chcę dyskutować z antysemitami i Kościołem Katolickim, dla którego później malowałem jako artysta”.
  zdjęcie
  Artykuł z 1986 roku w szwedzkiej prasie o spotkaniu Grüner-Wiesel. Grüner, po lewej, wita Wiesela, po prawej, po przyjacielsku, ale wewnętrznie zastanawia się kim on jest!
  Mamy nadzieję, że p. Grüner będzie miał swój dzień w sądzie, oraz że będzie mógł przedstawić sprawę. Wydaje się, że chociaż BosNewsLife zajmie się nią, i to jest dla nas dobra wiadomość. Wiemy z czym musi się zmierzyć, ale nadal mamy nadzieję.
  zdjęcia w linku

 2. logika said

  Kto zdradza Polske i Polakow zasluguje na smierc !

 3. Kronikarz said

  😐

 4. mocniejszy said

  „Jaka będzie kara za te podpisy dla jawnych zdrajców Polski?”

  Jednego za karę pochowali na Wawelu, a co z resztą? Wszyscy się tam chyba nie zmieszczą…

 5. kibic said

  Gen. Jaruzelski:

  ” jak mnie zabiją, będzie ładny pogrzeb”

  >>>

  http://szachimat.bloog.pl/?pod=1&ticaid=6aa6a

 6. jaszmija said

  Re 4.: Ano nie zmieszczą się…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: